Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#85151) opr válasza TaaT (#85149) üzenetére


opr
veterán

30 ezerert? Forintban? Havonta? Annyiert mar minek? :Y

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#85152) fatpingvin válasza Syl (#85144) üzenetére


fatpingvin
őstag

miért ne írhatnád le? a ne kezdjünk bele azt arra írtam hogy előre láttam miszerint valaki elkezdene okoskodni hogy miért faszság az hogy nem a gyári oprendszerrel akarnám használni és ugyanaz a parttalan szájtépés menne végig.

Elnézésedet kérem ha úgy jött át hogy beléd akartam fojtani a szót, nem ez volt a szándékom.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#85153) TaaT válasza opr (#85151) üzenetére


TaaT
veterán

Jah. Szüleim intézték még vagy 6-7éve, ismerősök bérelik. De szerintem lassan bedobom szüleimnek hogy ideje lenne emelni.

Give them hell Ukraine!

(#85154) BiP válasza TaaT (#85149) üzenetére


BiP
nagyúr

30e-ért mennyire vidéki? Románia? :) ;]

Én sem szeretem, hogy így megugrottak a lakásárak, albérletárak, de így látatlanban esélyes, hogy vagy nagyon kedvesek vagytok a bérlőitekkel vagy nagyon áron alul adjátok ki.

Anyósék ilyenek, ők se nagyon követték le a piaci változásokat, Veszprémben jó helyen még mindig asszem 45ért adnak ki egy 55nm-es lakást. És ők még régi vágásúak, havonta szépen elviszik a csekkeket, stb. tehát melójuk is van vele.
De kb. dupláját is elkérhetnék simán.

szerk:
#85153 TaaT : Ja, 6-7éve nem emeltek, és ismerősöknek. Akkor ezért.
De gondolom az ismerős bérlők se nagyon panaszkodtak azóta :)

[ Szerkesztve ]

(#85155) TaaT válasza BiP (#85154) üzenetére


TaaT
veterán

"Mennyire vidéki? Románia?"

Békés megyeszékhely, szóval közel van Románia. :)
Ok, a ház nincs felújítva, de nem is pusztulat.

Give them hell Ukraine!

(#85156) opr válasza TaaT (#85153) üzenetére


opr
veterán

Nem az a lenyeg. Azt a reszet ertem, hogy 30k is 30k, sokat tud jelenteni havonta, nagyon is. Csak... Megeri ez igy egyaltalan? Pluszban jon ki? Mert az, hogy kozben a lakast lakjak lefele, vagy barmi, de barmi elromlik, amit nektek kell megcsinaltatni az penzben van... Hat nem tudom, valahogy nem adja ki a matek.

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#85157) BiP válasza TaaT (#85155) üzenetére


BiP
nagyúr

Nyugodtan ki lehet mondani, hogy Békéscsaba :)
(apukám ott született, meg mi is laktuk Békés megyében pár évet a 2000-es évek elején)
Értem, hogy nem egy Miskolc/Debrecen árszint (szintén megyeszékhely a keleti végen :) ) , de azért így is keveslem azt a 30ezret. De végülis a fenti okok miatt már világos, miért ennyire áron alul van jelenleg kiadva. 6-7év alatt lehetett volna apránként emelgetni, azt még az ismerősök is el tudják fogadni.

(#85158) TaaT válasza opr (#85156) üzenetére


TaaT
veterán

Annyiban talán megéri hogy nem üres a ház, lehet így is amortizálódik csak másképp. Fűtés korszerűsítést abból a pénzből csináltuk anno amit kifizettek az albérlők. Nagyon nem kellett még költeni rá amióta ott laknak az albérlők.
Van egy másik házunk egy másik városban, az üresen áll, nem merik kiadni senkinek. Főleg type-c venné ki.

Az a baj hogy előtte volt idegeneknek is kiadva és azokkal rohadtul sok baj (lopás, verekedés, stb) volt. Így szüleim örülnek hogy nincs velük igazán probléma.

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#85159) TaaT válasza BiP (#85157) üzenetére


TaaT
veterán

Mindenféleképpen beszélek szüleimmel hogy jövő januárban emelni kell. Azért megpróbálom körbejárni milyen árak vannak manapság a környéken.

Give them hell Ukraine!

(#85160) opr válasza TaaT (#85158) üzenetére


opr
veterán

Mondjuk igy akkor vegulis ertheto. :K

"Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

(#85161) hcl válasza opr (#85156) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Annyiban mindenképp megéri, hogy havi 30k, és nem kell minden hüónapban javítani valamit...

Mutogatni való hater díszpinty

(#85162) emre


emre
veterán

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#85163) koby11h válasza emre (#85162) üzenetére


koby11h
aktív tag

Régen divat volt
- rendet rakni körülötte a fotózáshoz
- kipakolni belőle
- kitakarítani
- lefényképezni amit el szeretnének adni pl. asztal.
De hát változnak az idők.

Az ár egyébként nem lenne annyira elrugaszkodott.
Ha minden fogantyú meg van, az üveg eredeti, a fát sehol nem pótolták, hátlap és láb sincs hátul elrohadva akkor megér kb. 10-15000-et. Asztalt is adtam már el 6 és 8000-ért is hasonló korút. Van ennek piaca, csak nem így kellene kinéznie a hirdetéshez.

Ha volna sonkánk, akkor csinálhatnánk sonkás tojást, ha lenne tojásunk!

(#85164) hcl válasza emre (#85162) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Egy minimum 50+ éves konyhabútortól ez nem egy gáz állapot (pl. megvannak az üvegek). Retró cuccokban ne várjunk újszerűt... (Nagyanyámnak volt ilyen, az leharcoltabb volt - mondjuk nem lett eladva.)

Persze kipakolhatta volna.

@TaaT :
LOL
Amúgy igen, ez kommersz bútor a múlt század második feléből, nem olyan régiség, ami borzalmas sokat ér. De viszonylag keresett, retro csoportokban elég jól el szokták vinni, ha felbukkan. Felújítják, és megfelelő helyre használják.

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#85165) TaaT válasza hcl (#85164) üzenetére


TaaT
veterán

Nálunk a helyi régiségkereskedő (lomis) nagyanyám ugyanilyen szekrényére azt mondta hogy nem elég régi ahhoz hogy érjen valamit. Ott is hagytuk az új lakóknak.

Give them hell Ukraine!

(#85166) szebe válasza TaaT (#85165) üzenetére


szebe
őstag

Ilyesmiket simán pakolnak fel 40-50k-ért, retro meg vintage címkékkel :U

"ha ledobsz a Mecsekbe egyszer késsel, meg egy banki terheléssel, én megiszom a h*gyomat, megeszem a lárvát, de akkor is fizetem a villanyszámlát"

(#85167) TaaT válasza szebe (#85166) üzenetére


TaaT
veterán

Ez kb 15évvel ezelőtt volt. :) Lehet azóta beindult a kereslet és már simson árban mérik :DDD

Give them hell Ukraine!

(#85168) hcl válasza TaaT (#85167) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Így van.

Mutogatni való hater díszpinty

(#85169) Davidkoma válasza szebe (#85166) üzenetére


Davidkoma
tag

Ilyesmiket simán pakolnak fel 40-50k-ért...

Aha. :D Meg kicsit drágábban is. 500k ->

(#85170) BiP válasza szebe (#85166) üzenetére


BiP
nagyúr

Ez a gépeknél használt szeretett, vigyázott, gémer jelzők bútorokra alkalmazott változata, hogy ugyanazt 2x-es áron el lehessen sózni.

#85169 Davidkoma : 500k? ez még vintage-re felújítva se ér annyit.

[ Szerkesztve ]

(#85171) Davidkoma válasza BiP (#85170) üzenetére


Davidkoma
tag

Október 11 óta hirdetik. :D

Leírás:
Nagyon jóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó

(#85172) TaaT válasza Davidkoma (#85169) üzenetére


TaaT
veterán

Annyiért a ház és a telek is jár hozzá. :))

Give them hell Ukraine!

(#85173) Davidkoma válasza TaaT (#85172) üzenetére


Davidkoma
tag

Hát hogyne. :D
Pest, XIII. kerület.

(#85174) KROK640 válasza hcl (#85117) üzenetére


KROK640
veterán

"Sosem fogja jobban megérni, hogy hagyod pusztulni a szekrényben, mint az, hogy eladod pár ezerért." - nem tudom...
ha belegondolok van egy tablet, amiért 5000ft-ot sem nagyon van pofám elkérni. Na, ennyiért fotózzam körbe, szövegezzem, hirdessem meg, vakarjam el a sok hülyét akinek játszani/FB/youtubra kell, aztán ha valaki mégis viszi, akkor csomagoljam, postázzam, és még mindig 5000-nél járunk, úgyh akkor a psotát ő állta.
Ráadásul nálam jelenleg a pénzfizetési módok csak paypal vagy revolut, vagy utánvét. (ez szintén probléma lehet)
Lehet majd itt helyben elpasszolom valami gyereknek vagy speckó feladatra, de igazából másra nem jó (bármelyik mai fényképező fényévekkel jobb képet csinál, nincs FB/youtube, játszani sem ideális, ebook reader lehetne max).

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#85175) KROK640 válasza szebe (#85119) üzenetére


KROK640
veterán

A mobil eszközök mindig is más témakörök (gyengébbek) voltak.
Ennek ellenére nem örülök, hogy 12- magos CPU-n 1-2GB RAMmal nem fut már egy facebook/youtube/Skype sem.
Mikor elkezdtem FB-zni, elég volt rá egy C2D E2XXX-es széria 512MB RAM társaságában is, bőven használható formában. (mert olyan gépen kezdtem az FB-t pl - munkahelyi gép volt, de tökéletesen működött lassulás nélkül, úgy h mellette a torrent az aktuális napi barátokköztöt hozta le nekem, és az excell/word is használható maradt - persze ekkor 2009-et írtunk)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#85176) KROK640 válasza BiP (#85126) üzenetére


KROK640
veterán

Zoltán haverom lakása is kb ez a szint, sőt, még lejjebb. 1960-as évek elején épült, azóta szerintem nem lett ráköltve.
Megmondom, ez még talán jobban is néz ki mint az övé.
Tényleg hiába takarítod 50-60 év, az ilyen. (mert ez is szerintem valami 60-as, 70-es évek)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#85177) KROK640 válasza BiP (#85133) üzenetére


KROK640
veterán

Igen, jól írod, ez a helyzet!
(köszi, hogy nem nekem kell újra leírni).

Tavaly decemberben nem vettem meg egy 1060-as 3GB-osat 35-ért, hónapok óta sajnálom :( de nem láttam előre mi lesz, azt hittem, hogy pénzkidobás lesz...
A legdurvább h fogtam most egy 8GB-os RX-et 300 eurért, de most már sajnos annyi sincs rá :( Te neked megírtam, hogy miért :(

A másik, amit tudok, hogy nekiállok játékonként kimérni, hogy mi megy és mi nem? Sajnos a Serious SAM minimumon is folyton kidobál, de a Forza 4 is bizonyos beállítások (szebb) mellett. Emiatt az 5-re már rá sem merek próbálni. FC6-ra szintén rá sem merek próbálni. (talán virágbolti verziókkal lehet h megérne egy próbát)
970-essel ugye tudjuk h az a baj ami 3,5GB RAM foglalás után jön, így azt én abszolút dobnám. Eredetileg csakis NVidiát akartam (a jelenlegi szoftvertámogatottság és rendszer miatt) de már AMD-re is átállnék ha elérhető lenne árban. Függetlenül attól h jelenleg (geforce Experience segédprogi) sokkal jobban bejön az Nvidia, meg sokkal jobban is ismerem. (volt ATim a múltban bőve, csak az újabb kort idézve (tehát a 8500, meg a 9550, 9600, 9700Pro, 9800Pro ami most is megvan, nem ide véve), HD3870X2, HD4850, HD4870, HD4890, HD5770, HD6850, HD6870...

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#85178) KROK640 válasza DJGABI (#85136) üzenetére


KROK640
veterán

Amúgy én is ezt csinálom, az utóbbi hónapokban előkerült a C&C generals, majd a Worms Armageddon, 2-3 napja pedig a The Saboteur (anno az akkori gépemen nem is futott renedesen, szóval első és friss végigjátszás, és nem panaszkodhatom, mert most fullon is röccenés mentesen megy, az más h mai szemmel már nem túl szép) de az AC4 Black Flag is visszatért (már megint, nagy kedvencem ez :P ), örök kedvenc a Far Cry 2 és a 4 is jól megy tulajdonképpen (sőt, gondolom ezzel a procival már az 5 is jól fog). Az RDR2 sajnos használhatatlan (menni ugyan megy, de annyira tilten van az egész h kicsit sem öröm vele játszani). Levezetésnek Flat Out (2), örök kedvencnek a Mafia (non definitive), esetleg a a Mafia 2 (eredeti).
De tervezek idővel ránézni a GTA3-ra is ... és azért a WT is megy :D (Serious Sam2-t is elő lehet szedni 3-4 délutánra)
Csak hát, azért vannak címek, amiket vártam, és nem mennek. :(

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#85179) KROK640 válasza jozefgucci1 (#85146) üzenetére


KROK640
veterán

Hát ez annyira áron alul van, hogy kettőt hármat is kérek :D :W
(ő árulja rendes áron)

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#85180) KROK640 válasza Davidkoma (#85169) üzenetére


KROK640
veterán

Fúúú bazz, van egy ennél régebbim, sokkal szebb állapotban... akkor most milliomos vagyok? :Y

Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

(#85181) hcl válasza KROK640 (#85174) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Aztán pár év múlva már tényleg semmit nem ér, és majd kidobod; hogy nem érte meg. E-hulladék termelés pipa; potya 5000 kihagyása pipa. (Potya 10-es is lehetett volna mondjuk 1-2 éve szerintem.) Meg a lehetetlen régi 10"-osokat én 5-10 között adtam el.
Körbefotózni meg azért nem egy nagy macera ám, ne már :DDD

"Mikor elkezdtem FB-zni, elég volt rá egy C2D E2XXX-es széria 512MB RAM társaságában is,"
És jól működött. Meg az idővonal idővonal volt (idősorrendben), és nem kavarta össze, nem zabálta le a gépet...

Mutogatni való hater díszpinty

(#85182) BiP válasza KROK640 (#85174) üzenetére


BiP
nagyúr

Hát nem tudom. Én anno eladtam egy gagyi, kínai mp4 lejátszót (2,8" 320x240), valami beszámításból került hozzám (még 2008-ban, amikor eladtam az 1900GT-met). Aztán 2015-ben, pár év porosodás után, pedig már kifutóban volt a videós mp3 lejátszó téma, meg hát az apple-nek is volt már ezerszer használhatóbb ilyen cucca, mégis el tudtam adni, mert inkább eladtam aprópénzért [link] , mert az is több, mint amit a fiókban hoz. Úgyse használtam már. Valaki megvette 1500Ft-ért, én meg örültem.
Ez se rosszabb, mint az otthon porosodó sata kábelektől, átalakítóktól DVD olvasóktól szanáláskor megszabadulni.

El kell dönteni, melyik ér többet.5e Ft, vagy a tablet használati értéke.
Szóval ha biztosan nem használod, és nem is fogod felhasználni, akkor egyértelmű a válasz.

(#85183) BiP válasza KROK640 (#85177) üzenetére


BiP
nagyúr

Volt 970-esem, sose éreztem a 3,5GB+0,5GB hátrányát. Igaz, akkoriban kisebbek voltak a játékok, kevesebb memóriát igényeltek.
Ha meg mégis belassulna, akkor belövöd a memfoglalást 3,5-re. Mégiscsak több, mint a mostani 2GB.
De 1680-on elég lenne az is.

A mostani kártyámon 3GB van, szépen dolgozik FullHD-ban. Szóval nem ördögtől való. (Jó, nem egy 8GB 3070 szint, de azért el lehet vele lenni).

(#85184) BiP válasza hcl (#85181) üzenetére


BiP
nagyúr

Na igen. És egyszerűen nem látom (főleg a most használt új felület bevezetetésével, ami egyszerűbb is lett, mint a régi volt), mi az a funckió, ami bezabál minden erőforrást.

Tudnám, hogy mi a szarnak nézegetem időnként, ahelyett, hogy megállnám. Mert _annyira_ azért nem érdekel. Csak már bioritmusból megnyitja az ember és görgeti a semmit.
Legalább keresni lehetne benne, de azt se.
Ó, hányszor volt már olyan, hogy volt egy érdekes bejegyzés, hír, cikk, akármi, és egyszercsak újratöltötte az oldalt, csak úgy, mer' csak, és már nem jött fel újra.
És ha nem jegyezted meg, hogy ki posztolta vagy mi volt a pontos címe a cikknek, akkor buktad.
Mert össze-vissza dobálja, nem időrendben. És keresni meg ugye nem lehet.

(#85185) envagyok válasza BiP (#85183) üzenetére


envagyok
veterán

Ha jól tudom az nv driver is úgy van megírva hogy ne vagy csak bizonyos célokra használja az a fél gigát.

Keresek 3dfx és régi ATI, Nvidia videókártyákat, Gravis, Creative hangkártyákat!

(#85186) fatpingvin válasza KROK640 (#85174) üzenetére


fatpingvin
őstag

milyen tabletről van szó ha már így szóba került? :D ha postmarketOS vagy bármilyen értelmes linux support van rá akkor engem biza érdekelhet :DDD

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#85187) Trailblazer válasza BiP (#85184) üzenetére


Trailblazer
addikt

Egy ismerős (20 évvel ezelőtti kolléga) most meg benyalt egy -az ő fogalmazása szerint- vírust, amitől George Soros révén való meggazdagodási módszerről kezdett posztolni, egymás után ötöt. Már az első is furcsa volt, mi tagadás... :N

Lehet más a helyesírás...? -> https://lnk.bz/fJ4V

(#85188) hcl válasza BiP (#85184) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Lehet keresni, csak semmit nem ér. :((

@fatpingvin : Alig van valamire rendes supportja :( Pine-okra, meg Pixelekre, de pl. a Nexus7 2012-mhez sincs 3D támogatás, anélkül meg értelmes felület nem lenne :( De nagyon is jó a kezdeményezés, mert gyakorlatilag addig lesz rá support, amíg lefordul arra a cuccra az aktuális Linux kernel + a csomagok. Régen várok ilyesmire :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#85189) fatpingvin válasza hcl (#85188) üzenetére


fatpingvin
őstag

jó hát nem tudom mit vársz, árral szemben úsznak, ugyanis a gyártóknak elemi érdekük hogy NE legyen ilyen szoftver ugyanis duplán buknak vele: egyrészt kevésbé mennek az új készülékek, másrészt a szoftveres adatbányászat se működik.

amúgy 3D minek egy mobilra? ezt most tök komolyan kérdezem. az asztalimon is amit használok az is teljesen 3D gyorsítás nélkül működő történet.

[ Szerkesztve ]

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#85190) BiP válasza fatpingvin (#85189) üzenetére


BiP
nagyúr

Nagyon sokan játszanak mobilon, oda meg elkél a 3D gyorsítás.

(#85191) fatpingvin válasza BiP (#85190) üzenetére


fatpingvin
őstag

ja, oké de az az ő bajuk :D

amiről hcl kollégával beszéltünk az teljesen más. aki mobilon játszani akar azt nem hiszem hogy komolyabban érdekelné a postmarketOS

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#85192) hcl válasza fatpingvin (#85189) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

"ugyanis a gyártóknak elemi érdekük hogy NE legyen ilyen szoftver"
Nem is támogatják... :D De a zárt bootloadereknek is ez az oka.

" másrészt a szoftveres adatbányászat se működik."
Androidon működik, mert úgyis teszel a nem gyári ROM-ra is Play-t, meg általában használsz Google keresőt, meg Face-t, stb. stb. Pm-en nem működne :D

és @BiP:
"amúgy 3D minek egy mobilra? ezt most tök komolyan kérdezem. az asztalimon is amit használok az is teljesen 3D gyorsítás nélkül működő történet."
Nem játékra (ahhoz is, de nem csak).
Az asztalidban is 3D képességekkel van a videokártya, még az integrált is. Az asztali felületek ki is használják, mondjuk melyik mennyit (KDE, Nyomity, Gnome Shell erősen.) 2005-6 óta majdnem minden ablakkezelő alatt kompozitor van :D
Telefonon is arra kell, hogy a felületet megjelenítse (és majdnem mindben van is 3D képességű chip). Az Android beállításai között van is 1-2 opció, a Postmarket meg alapból olyan, hogy a normálisabb telefonos felületek mind igénylik. Egy A5 2016-on próbáltam, arra pl. egyik 3D-s felület se ment fel, az XFCE meg pl. használhatatlan, olyan kicsi minden :D
Az Sxmo elmegy 3D nélkül, de nekem igen-igen meredek volt a kezelése :D

[ Szerkesztve ]

Mutogatni való hater díszpinty

(#85193) gyulaszu válasza fatpingvin (#85186) üzenetére


gyulaszu
senior tag

Nekem van egy Nexus 9 a sublódban, ha érdekel írj rám privátot...

...remélem nem vágnak ki innen, mert nem hirdetem :R

gyulaszu

(#85194) fatpingvin válasza hcl (#85192) üzenetére


fatpingvin
őstag

androidot is ki lehet belezni odáig hogy ne működjön a data mining, én (asszem) megoldottam: rot, az összes google service, location provider meg társai kuka, play store kuka, gyári appletek a settings, phone és messages kivételével minden kuka, f-droid fel, iceweasel fel, terminal emulator fel, rendszerpartíció RW-ber remount, init lecserél OpenRC-re, az android initje kiszervezve openrc service-be (nagy vonalakban, ennél bonyolultabb volt) openrc--init fölé android alá-mellé egy Alpine, virtuális interfészek beállít, androidról Alpine-re ssh... szóval nem lehetetlen csak kicsit körülményes meg pár lemondással jár annak aki amúgy rá van függve a google searchre meg a facebookra.

az asztalimon pedig nem feltétlenül van 3D, legalábbis használtam egy ideig egy Matrox kártyával ami nem tud ilyet. 3D nélkül s van élet csak néha meglepő lehet hogy mi akad meg.

A tipikus munkafolyamat legjobb tesztszimulációja a tipikus munkafolyamat. A "napi anti-corporate hsz"-ok felelőse :)

(#85195) gban


gban
Közösségépítő

Helyi, a proci részletes, teljes leírást kapott:
Intel core 2
Ennyi...
C2D E4300?
C2Q Q9650?
Végülis tökmindegy...

Postázást nem vállalok.

(#85196) Menni válasza gban (#85195) üzenetére


Menni
csendes tag

Core2öt minek tovább részletezni

(#85197) Gyuri27 válasza gban (#85195) üzenetére


Gyuri27
félisten

Postázást nem vállalok. Azaz nem leszel kézbesitő vagy nem adod fel postán? :P

Amd - Radeon - Ryzen

(#85198) gban válasza Gyuri27 (#85197) üzenetére


gban
Közösségépítő

Mindkettő :P

Postázást nem vállalok.

(#85199) 3shae válasza gban (#85198) üzenetére


3shae
aktív tag

Miért? ;]
Bocs :D

#85196 Menni azért mert a C2D 4300 az sz@r mellet falni, a q9650 meg fal mellett sz@rni..

[ Szerkesztve ]

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#85200) Gyuri27 válasza 3shae (#85199) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ó hát van itt nem egy kettő. AZ uraknak derogál postára menni. ;]

Amd - Radeon - Ryzen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.