Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14501) 3shae


3shae
aktív tag

Pár évvel ezelőtt édesanyám testvérének a férje, igen sok régi "kacathoz" fért hozzá. Mentem is hozzá túrkálni nem kevés alkalommal. Egyszer megláttam nála egy dobozt Gravis Plug and Play hangkártya volt benne, az összes kiegészítőjével, leírásokkal mindennel együtt. Mondom ez nagyon szép (impozáns látvány volt a nagy piros, memóriafoglalatos kártya, használatnak semmi nyoma) majd keresünk rá vevőt bagóért, hiszen ez nem sokat ér.

Addig kerülgették, míg az asszony megunta ide-oda rakosgatni és kidobták.. :O

[ Szerkesztve ]

Bármi kérdésed van a meghirdetett termékeimmel kapcsolatban, nyugodtan írj PÜ-t vagy hívj! Mi legyen a nicked? 2shae! Az már foglalt.. akkor legyen 3!

(#14502) zoltanz válasza schawo (#14492) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Köszi! Ez hasznos dolog. :K

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#14503) Speed®


Speed®
HARDVERAPRÓD

"Eladó egy ZOTAC GTX 580 1536 MB DDR5 384 bites ma is ütős VGA.
2012-ben ára 107.000 Ft..."

Utóbbi infó közlésétől vajon mit vár :F

(#14504) cappa72 válasza Speed® (#14503) üzenetére


cappa72
nagyúr

Utóbbi infó közlésétől vajon mit vár?
Hogy dobj egy hátast, és 90k alatt ne is akard elvinni.

Selenia 5w-40 motorolaj eladó! Na meg 4db Ford Kuga TPMS szenzor, 12k-ért

(#14505) Speed® válasza cappa72 (#14504) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

~5 éves a kari (GTX580 10'Q4), ráadásul ref..nincs hanyattesés.
Nem mondom, hogy sok a kiírt ár (24k), mert ma is elég virgonc.
Viszont ha vétel után rövidtávon reballos lesz, nem lesz mókás..

(#14506) MasterMark válasza Speed® (#14503) üzenetére


MasterMark
titán

Lehet, hogy ha valaki nem ismeri annyira, akkor el tudja helyezni kategóriában. Bár.

Switch Tax

(#14507) schawo válasza Speed® (#14505) üzenetére


schawo
titán

Ha normális terméket árul normális áron, akkor ez legyen a legnagyobb baj. Úgy van vele, hátha ezzel fog egy vevőt gyorsabban. A szöveghosszkorlátba pedig belefért, és nem hazugság :DDD

[ Szerkesztve ]

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14508) seniman válasza Speed® (#14503) üzenetére


seniman
addikt

Nagy kaland,2013-ban vettem egy Radeont 17-ért,ami 2009-ben 141ezer volt újan. :DDD Szemléltetni akarta,hogy avulnak a számtech cuccok. ;]

Amúgy a 24 nem rossz ár érte,bár valaki említette,hogy a 960 is tudja ezt a szintet már,harmada fogyasztással és hővel.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#14509) Sethdobaloah válasza seniman (#14508) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

az igaz, de közel háromszoros áron :)

...csak én vagyok helikopter?

(#14510) shteer válasza seniman (#14508) üzenetére


shteer
titán

És minimum dupla árral ;]

Összegzett erősorrendben a 950 is üti, de a 750ti is ott lohol a nyomában. Utóbbit pedig mar ki lehet fogni 30 alatt garival.

..szerintem jónak tűnik

(#14511) seniman válasza shteer (#14510) üzenetére


seniman
addikt

Akkor meg is van a megoldás és még hegesztő trafó erősségű táp sem kell. :K A 960-ast hozták fel példának,azért azt említettem,ha a kicsik is ütik az még jobb.Így még nagyobbat röhögök a 40ezerért hirdetett 580-akon ;]

Visszajön az olcsóbb kisebb tápon,meg a villanyszámlán :DDD Plusz még bolti gari is van rá ;)

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#14512) Speed® válasza seniman (#14508) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Ez akkor buli, ha garis pl. (EVGA stb.) és esetleg egy jobb kártya esik be, ha véletlenül megmurdelne..de ritka eset.

Amúgy tempóra GTX660/HD7870 szintje, kevesebb vRAMmal, a 750TI jóval alatta van. Az árában kapható megoldásokhoz képest sokkal jobb, ha a korából fakadó rizikót nem vesszük figyelembe. De nem árt..

(#14513) djculture válasza Speed® (#14512) üzenetére


djculture
félisten

Ez a vga piac egy lószar mikor 100 felett van egy olyan kártya ami nem képes full beállításra a Rise of the tomb raiderben de akár a divisionban sem.. Komolyan mondom szánalmas...
GTX660/HD7870 kategória low kategória az újabb játékokban kb a valós ára 10 ezer lenne.. Újabb játékokban maximum médiumot tudó kártyákat a köcsög gyártók 50 ezerért árulgatnak. Már most is ezek a 950gtx 750ti 270x alatti kártyák gyakorlatilag a kukába való szrok, annak aki játszani is szertne és még nem jött ki a quantum break és egyéb sokkal vga igényesebb játékok sora..

[ Szerkesztve ]

(#14514) schawo válasza Speed® (#14512) üzenetére


schawo
titán

A 750Ti-t 30-35%-kal lehet húzni, húzva minimum közelíti, de inkább hozza a húzott 660 vagy a húzott 580 szintjét.

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14515) Speed® válasza schawo (#14514) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

1350re boostoló 750TIm volt, a 800on járatott 480 tempóját hozta kb., attól gyorsabb valamivel az 580 ugye, de arányaiban hasonlók valóban.

djculture
A low kategóriától igen messze vannak azért, ennyire nem rossz a helyzet szvsz.
Amíg 1080P@~max beállításokkal (ha AA nem is) elvisznek ~mindent, középkat.

(#14516) djculture válasza Speed® (#14515) üzenetére


djculture
félisten

Pedig nagyon rossz a helyzet a mostani játékokban nincs olyan vga amivel maxra tudod tenni a grafikát.. Tapasztalom, van javítás nálam egy olyan gép hogy kitudja mennyi millió 2 db 980ti 32 giga ram ddr4 legújabb i7 két játék kipipálva aminél akár 30 ra is képes leesni az fps..

[ Szerkesztve ]

(#14517) seniman válasza djculture (#14513) üzenetére


seniman
addikt

Jól berágtál a vga gyártókra,valamilyen szinten jogosan.Az év vége felé megjelenő csúcskártyáktól mindenki valami világ megváltó újítást várt,aztán kaptak pár százalék növekedést.Az újracimkézést átnevezést meg inkább nem is említeném.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#14518) shteer válasza djculture (#14513) üzenetére


shteer
titán

Tehát a hardvergyártók a hibásak :D fordítva ülsz a lovon

..szerintem jónak tűnik

(#14519) BiP válasza djculture (#14516) üzenetére


BiP
nagyúr

Jó, de a maxban általában benne van minden erőforrászabáló cucc. Medium/High-on bőven jól mennek a mai kártyákon, és a látványbeli különbség minimális.

(#14520) shteer válasza Speed® (#14515) üzenetére


shteer
titán

Nekem GAI nagy tesztje az új referencia ha 2 vga viszonyáról van szó

..szerintem jónak tűnik

(#14521) Speed® válasza shteer (#14520) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Nekem nem, mert vannak benne csúsztatások (1+ éves driver használata pl.) és saját tapasztalatok okán sem értek egyet minden következtetésével. Persze olvasnivalónak jó és ha valaki képbe akar kerülni laikusként, nagyon nem vezeti félre.

djculture
"Mindencsúszkátmaxra" embereknek sosem lesz megfelelő semmi. Aki ésszel be tudja lőni a dolgokat, az vidáman elvan ma is 1080Pben az említett ~30ks kategóriával. Kicsit túllépve kéz alatt már ott vannak a 7950ek pl., amik OCval igen potensek napjainkban is. Újak közül a 960/4Gt mondanám vállalhatónak, az ára mondjuk még elbírna némi vágást.

[ Szerkesztve ]

(#14522) djculture válasza shteer (#14518) üzenetére


djculture
félisten

Plusz vásárlók hogy bekajálják ezt a szrt, de ez maga a játék fronton is egy mumus. Megy a hype minden elővásárlása utána meg az anyázás.. Nem hiszem hogy ez ami mostanában folyik szoftver meg hardver fronton is normális.

[ Szerkesztve ]

(#14523) Chaser válasza djculture (#14516) üzenetére


Chaser
titán

Dehogy nincs! Van fenn egy 960 sli-s konfig, valaki azt mondta jó az, hozza 980 szintjét, nem is vannak szólóban se egymástól messze. Annyira nem akartam firtatni, de azt tudom, hogy a 970 amennyivel többe kerül annyival bőven jobb is, 970 vs 980-ról már nem feltétlen mondható el ez. Mostanában követtem a vga-kat, aki 970 sli-t akart lebeszélték, vegyen 980ti-t ha nem elég. Az sli elég sz@rul is skálázódik, lehet van olyan ritka eset mikor 100%, de ha nem tévedek nagyot átlagban max 30-50 lehet. Ráadásul 2gb-os 960-ak voltak, kijön az árukból egy értelmes 4gb-os 970. Nem értem az embereket:) persze van aki sli mániás, nekem is van olyan ismerősöm, de nem értem:) Más kérdés, $ nagyon tré már rég óta, különben meglenne egy 970 értelmes verzió ami most 110k körül van 80-85-ért lazán. Mondjuk pont nemrég esett a $ egy kicsit, de 10-15ft nem sokat hoz, főleg még ha egyáltalán ideér a hatása:) Az megint más kérdés, hogy nem úgy fejlesztenek ahogy kell, nyilván ezért nem elég már brutál vga se sok játékhoz.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14524) patomi


patomi
őstag

Eladó AMD A10 K5800 3,8GHZ FM2+ APU Processor,garanciával hozzáértő magánszemélytől!

Beszarás még a nevét sem tudja leírni a hozzáértő... az áráról, meg ne is beszéljünk, mert a boltban is olcsóbb(ahol még kapható) Mind ehhez még a kategória sem stimmel, mert nem FM2+ proci.
Itteni nyilván.

Update:
A másik hirdetése meg így kezdődik:
Eladó MSIA88X-G45 GAMING FM2+ alaplemez

:C

[ Szerkesztve ]

Fékezz ballal és fasza gyerek vagy :)

(#14525) gyurkikrisz válasza patomi (#14524) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

És az "eladó" szócska miért kell a hirdetés címébe? De úgy általában. Nélküle is kitalálom hogy miért van az aprón.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#14526) gban válasza gyurkikrisz (#14525) üzenetére


gban
Közösségépítő

Engem sokkal jobban bosszant az "irányjelölő" szó kimaradása sokszor, mint ha benne van a címben hogy eladó, csak a másik irányban.
60 gb ssd 3000, megnézem, erre keres....
A példa sarkított, de nem túlzottan.
Az ingyen elvihetőknél is jellemző ez a hozzáállás, ott a cím, na mondom ez szuper, milyen rendes ember, erre kiderül, ingyen keresi, nem ajándékozza a Ferrarit.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#14527) ViZion válasza gban (#14526) üzenetére


ViZion
félisten

Nekem már szóltak a modik, h asz ilyen keres a kínálban embereket ne jelentsem, erre nincs idő...

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14528) snecy20 válasza ViZion (#14527) üzenetére


snecy20
veterán

Akkor meg kell hirdetni felvételt plusz két-három hardveraprósra, gondolom a félmillió tagból csak akadna jelentkező.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#14529) Bjørgersson


Bjørgersson
félisten

ASUS GTX760 DCU2 OC 2GB GDDR5 256bit [2 ÉV GARRAL MÉG!]
Ár: 52 000 Ft

MEGKÉREK MINDEN SZAKÉRTŐT, HOGY:
ne okoskodjon bele, hogy "már ennyiért lehet kapni 770-et" vagy "32.000 Ft-ért is van már fent" stb... 770 nulla, AZAZ NULLA nap (vagy próbagarral) ennyi, illetve a 32 ezres változat negyed ennyit nem tud... köszönöm.

:o

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14530) snecy20 válasza Bjørgersson (#14529) üzenetére


snecy20
veterán

Erre csak annyit, hogy 2GB-os akármilyen VGA-ra én már 30k-nál többet biztos nem adnék, ugyanis kezdenek a mostani játékok brutál VRAM igényesek lenni, és akkor még mindig csak FHD felbontáson belül vagyunk.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#14531) Bjørgersson válasza snecy20 (#14530) üzenetére


Bjørgersson
félisten

Aki nem mostani játékokkal játszik, annak viszont tökéletes, például nekem is. Persze nem ennyi pénzért.

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14532) snecy20 válasza Bjørgersson (#14531) üzenetére


snecy20
veterán

Persze hogy jó az régebbi játékokra, de ezért is mondtam hogy nálam a 30k lenne 2GB-os kártyáért a lélektani határ mert olyanon talán már a 3 éves Crysis 3-at se lehetett a VRAM túlcsordulás miatt ultra-maxra rakni.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#14533) Bjørgersson válasza snecy20 (#14532) üzenetére


Bjørgersson
félisten

A Crysis 3-nál mondjuk szerintem pont nem a VRAM a szűk keresztmetszet. :)

As if all this was something more than another footnote on a postcard from nowhere, another chapter in the handbook for exercises in futility...

(#14534) Gyuri27 válasza Bjørgersson (#14529) üzenetére


Gyuri27
félisten

Megint vissza vagyunk térve a topik címéhez.
Ott a 950 ami hajszálra ugyanezt tudja kevesebb fogyasztással. Boltban 45k-ról indul az ára.
Ott a 960 ami 10%-l erősebb, szintén kevesebbet eszik. 57k-ról indul az új ára. 60 pénzért meg van 4 gigás változat. Boltból, origi, 3 év garral. Igaz, hogy giga és nem asus, de az kit érdekel.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14535) TaaT válasza Gyuri27 (#14534) üzenetére


TaaT
veterán

"Igaz, hogy giga és nem asus, de az kit érdekel."

Mondjuk ismerősi körben dívik a csakazasus, másra rá se néznek. :D

Give them hell Ukraine!

(#14536) Gyuri27 válasza TaaT (#14535) üzenetére


Gyuri27
félisten

Nézd vannak favorizált márkák. De mint mindig itt is meg kell nézni miaz a miaz.
Mert lehet, hogy az msi 960-ban jobbat gyárt mint bárki más vagy épp a giga.
Ha meg ugyanannyiért giga 4 gigást ad, míg az asus 2 gigást. Dögöljek meg ha az asust venném. Mondom ezt úgy, hogy nem vagyok nagy barátja a giga cuccoknak. De ha a fórumon teszteken nem írnak rosszat róla, sima liba, hogy giga. [link] itt a cumó.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14537) ViZion válasza Bjørgersson (#14531) üzenetére


ViZion
félisten

3 GB-os 280X van ennyiért... akkor inkább azt már.
(#14534) Gyuri27: igazad van. Annyi a Giga vs. Asus dologhoz, h giga folyamatosan variál, volt már ebből probléma. Nehezebb lesz azt eladni, akkor is, ha ez nem lesz nyűgös kártya.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14538) djculture válasza Gyuri27 (#14536) üzenetére


djculture
félisten

Én giga istencsapását akkor se vennék ha az lenne az utolsó márka a földön, alaplapjai és videó kártyái valami istentetelen elbszott tervezési kókányolások. Vga-nál főleg a hűtés ami kb egy sufnituningos keze munkája a legelbszottabb piacon kapható venti készlettel, nyikeregnek csörögnek recsegnek, a kezét leverném annak amérnöknek aki ezeket a fosadék leggagyibb műanyag perselyes ventiket rátervezi. 50-100k-s vga-ra 0.5 dolláros ventiket tesznek, vásárlók megkárosítás ez.

[ Szerkesztve ]

(#14539) MasterMark válasza djculture (#14538) üzenetére


MasterMark
titán

Mi ez a nagy Gigabyte utálat? Te vagy második akit látok. :D

Switch Tax

(#14540) Gyuri27 válasza ViZion (#14537) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azért mondom, hogy utána kell nézni. Meg mint írtam én se rajongok a gigáért.
Ettől függetlenül a 950 45k és új kevesebbet eszik és ugyanazt tudja. A 960 is kb egy árban van és +10% teljesitmény kevesebb fogyasztás mellett.
Nézhetem jobbról, nézhetem balról a 760 használtan 52k-t nagyon sok. Induljunk ki a 950-ből. Eleve 45k is sok lenne érte. Hozzá teszed, hogy használt játékok alatt 50+ wattot eszik. 35k körül talán érdekes lenne.
De ahogy ti mondjátok. 2 gigás vga-t már sokért ne vegyen az ember. Ha vesz is olcsóért max. Mert utána rajtad marad. Hiába használod szépen és adod majd el gyári állapotúan dobozzal tartozékokkal.

MasterMark: az olcsó laojaik nem vehetik fel a versenyt az asrockal. Azok írnak fasza biost és sokat. A g31-l megtanultam ezt. Ők voltak az egyetlenek akik a 4670-re olyan hütést raktak ami gyárilag is porszivó volt. Aztán hamar be is haltak. Nálam innen jön. Azért írtam, hogy ettől függetlenül nem zárom ki őket, ha az userek nem írnak rosszat. De mint látjuk tele mindenkinek a batyuja. :DDD

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#14541) Erdei88


Erdei88
veterán

(#14542) Kasya válasza Erdei88 (#14541) üzenetére


Kasya
nagyúr

Üzembentartóval vihető ...
Már emberkereskedelem is megy? Gondolom nem jogi személy :D

(#14543) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Hihetetlen...

[link]

Nincs pénzem fizeti a telefon törlesztő részletét igy valószinű le fogják tiltani az emilszámot a telefonon de attól még minden más funkciója tökéletesen müködik 23 megapixeles kamera 4k video és minden más is.

(#14544) TaaT válasza SUPREME7 (#14543) üzenetére


TaaT
veterán

Hápersze hogy nem tudják letiltani, ilyet nem csinálnak azok a csúnya szolgáltatók. :D

Aztán valaki megveszi és még ő lesz a kocsog ha utána ki gyógyítja a telefont. :U

Erdei88: Loptam. :C

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

(#14545) ViZion válasza Erdei88 (#14541) üzenetére


ViZion
félisten

A gyorsabb ügyintézés miatt KP-t vigyél a találkozóra. Aksi lemerült, ezért eljött 30 tesó és betolják... :D

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14546) gban válasza SUPREME7 (#14543) üzenetére


gban
Közösségépítő

Emailszámot letiltják.... Kegyetlen...
Milyen az email szám? Gmailes?
És ha nincs benne szám csak betű?
Áááááááááááá...... :(

Postázást nem vállalok.

(#14547) SUPREME7 válasza gban (#14546) üzenetére


SUPREME7
őstag

Feladom, ez buta mint a segg. Olvassátok el a hozzászólásait is ... :W

(#14548) djculture válasza SUPREME7 (#14547) üzenetére


djculture
félisten

Nem buta csak megvan a taktikája ami persze merő átbszás. Az ilyen tartozások jó része úgy oldódik meg hogy mikor látják hogy nem tudják behajtani első körben szépen eladják és a tulaj cég elkezd egyezkedni az ügyféllel hogy mégis csak ennyi is elég lenne befizetni ha befizeti a többit elengedik. Telefon persze ettől függetlenül tiltásra kerül egész Europában.

ViZion: Ha lopott akkor aki megveszi az is megy a bíróságra, orgazdaság.

[ Szerkesztve ]

(#14549) ViZion válasza djculture (#14548) üzenetére


ViZion
félisten

Lopott a teló, ennyi. Csak az ember még balfék is, de ez van, itt HA-n már megszokott sajnos.

Ha látják, h van BÁRMID, akkor behajtják. Akitől a földet vettem, annak a földre is bejegyzett a végrehajtó... csak a föld nem ért annyit, mint a tartozás.

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#14550) Sethdobaloah válasza djculture (#14548) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

nekem is van ilyes ismerősöm. Elhozott a szolgáltatótól x jó drága telefont, és eladta őket azonnal. DE az előfizuk a saját nevén vannak, és fizeti is őket.
Bank nem adott neki több hitelt (cetelem se... ), a szolgáltató ebben a formában viszont igen.
Fizeti becsülettel, a telót használók meg örülnek.

...csak én vagyok helikopter?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.