Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13401) oriic válasza norbert1998 (#13395) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nekem volt ismerősöm aki pár hónapig egy ehhez hasonló házban élt(csak kicsit nagyobb volt), és tényleg valami brutál gamer szörnyetege volt. Még az FDD-t is bent hagyta a poén kedvéért. :D

Live-Die-Respawn

(#13402) norbert1998 válasza oriic (#13401) üzenetére


norbert1998
veterán

Az kemény :DDD De gondolom nem tudta rákötni, nem? Vagy volt adaptere?

(#13403) oriic válasza norbert1998 (#13402) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Neeem, csak dísznek volt ott. :D

Live-Die-Respawn

(#13404) Enzolord válasza snecy20 (#13396) üzenetére


Enzolord
addikt

És méghozzá EDO rammal... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13405) BiP válasza norbert1998 (#13397) üzenetére


BiP
nagyúr

Hasonló megtévesztésből én is egy ezer éves Codegen (6049) házzal tolom a mai napig, pedig már egy igazán mai konfig van benne. Így egy esetleges betörő talán nem csorgatja rá annyira a nyálát.

És hogy ONtopik is legyek, akkor megosztom veletek a múltkori esetemet.
40ezerért hirdettem egy 660Ti-t. Pár ezerrel fölé lőttem az árat, mert doboz, gari nélkül árultam, de nem volt sürgős. Pár érdeklődő így is akadt. Az egyik tök szimpatikus volt, értelmes, elbeszélgettünk, majd amikor az árra került a sor, jött a szokásos mások ennyiért meg annyiért árulnak ilyen kártyát, ráadásul dobozosan, garanciával, stb. (persze tök más típusokra hivatkozott) és hogy 30 felett soha nem fogom eladni (kb. 35 volt nálam a limit) úgyhogy 27-et adna érte. Ez kicsit túlmutat a "némi alkun", úgyhogy le is zártuk a dolgot.
Sosem értem, hogy ha annyiért vehetne a felsoroltak közül, miért is nálam érdeklődik? Költői a kérdés.

Egy másik érdeklődő meg feltett 6-7 kérdést, ill. 31-ért megvenné. A kérdésekre készségesen válaszoltam, ill. jeleztem, hogy a 31-es ajánlat elég alacsony. Nem is válaszolt, szó nélkül eltűnt.
Megjegyzem, pár nap múlva 3ezerrel levittem az árát, (így a megfelelő helyére került), el is kelt hamar egy tök szimpatikus, normális vevőnek.

[ Szerkesztve ]

(#13406) Faterkam válasza BiP (#13405) üzenetére


Faterkam
addikt

Én egy 40eFt.-os cuccra, kaptam úgy egy 25eFt.-os ajánlatot, hogy a hirdetésbe ki volt emelve: Csere alku NEM érdekel! :D És még Ő csodélkozott, hogy nem vettem túl komolyan! (nem itt, hanem JF)

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13407) kenwood válasza BiP (#13405) üzenetére


kenwood
veterán

Tegnap belefutottam egy hasonloba,de az az eddigi csucs volt.
1366-os laprol van szo,ami lassan dragabb 4 evesen,mint amennyibe ujonan kerult.
Fillerekert lehet i7 procit kapni hozza,igy 35 alatt kb. 1 nap alatt elviszik a legfapadosabbat is.

Valaki pont aznap rakott fel egy ugyanolyan lapot 25-ert (1 ora utan jegelve is lett)

Ramir az ipse,hogy o 55 helyett 45-ert vinne a lap,proci,ram kombot,mert annyi a realis ara ( persze,egy sandy bridge i5 meg egy full fapad h61 talan kijon annyibol,de inkabb az se)
Mondtam,hogy en mennyit kerek.
Utana szepen lebontotta,hogy mennyit adna ertuk egyesevel.
irtam,hogy fix az ar.
erre a valasza :

"Ird a hirdetesbe, h. Balfasz kerestetik!
Miert hardveraprora teszed fel?
Tedd fel a sok fogyatekos koze jofogasra...."
:DDD

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#13408) ViZion


ViZion
félisten

Mai EPIC: bontatlan 280X potom 100 k Ft-ért... :DDD
Szerintem 2 db-ot ad, csak ezt kifelejtette a szövegből. :K

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#13409) ViZion


ViZion
félisten

Kerestem ma valakit aprón, ha jól emlékszem Penge volt az avatárja, Lec a neve. Felhasználót hol lehet keresni? :U

OK, megvan. :D

[ Szerkesztve ]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#13410) Tikakukac válasza ViZion (#13409) üzenetére


Tikakukac
titán

Legutóbb mikor VGA-t kerestem találtam nála 2k-val drágábban mint a kisker. Mondom okay, köszi ;)

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#13411) Ringman válasza Tikakukac (#13410) üzenetére


Ringman
nagyúr

ki lehet fogni prociból 1-2 jó ajánlatot nála is, kb 3,5 éve vettem tőle 40-ért egy xeon e3-1235-öt.
most meg 48 volt nála egy i7-2600 - az derék :)

(#13412) Tikakukac válasza Ringman (#13411) üzenetére


Tikakukac
titán

Passzolom, nagyon ritkán látok akkora eltérést amiért lemondanék a kisker gariról. Annál rosszabb amikor az "elismert szaktekintélyek" 5-ször küldenek át Pesten hóban fagyban és 10k-s telszámlád van már annyit kellett telózni...köszönöm nem, 5k-t megér a nyugalom :K

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#13413) Ringman válasza Tikakukac (#13412) üzenetére


Ringman
nagyúr

vga-t és alaplapot én sem vennék gar nélkül.
(bár laptopot is vettem usa-ból ebayen, az meg megy vagy 4 éve :) )

(#13414) Tikakukac válasza Ringman (#13413) üzenetére


Tikakukac
titán

Én nagykeres garival sem, felőlem adhatja 5000 pozitívas eladó is. Ugyanúgy felsült ő is, azóta nem akar érdekelni mit hoz honnan, meg kinek adja el.

Más: Fejlemény házzal kapcsolatban: igen b@ssza meg, a barom elintézi egy legyintéssel, mondom okés, akkor USB port csere, találkozok sok problémával amit meg kell oldani. Naná, hogy égen földön nem kapni ilyen csatit itthon, de még kint sem nagyon. És járjak utána, és csináljam és szenvedjek, rendeljem, zsugorcsövezzem, menjen rá az idő. Vagy komplett kábel? Nincs. Annyival süllyesztettebb ez mint minden más, hogy esélytelen. Vagy az a 2 amit találtam 40-50cm ami itt nem jó, tehát vehetsz még toldót is. Ezt nem bírja megérteni a sérült, hogy oké, eladja x pénzért. De mire ebből olyan lesz, mint a drágább ráköltesz majdnem annyit meg 2 zsák ideget és 10 óra munkaidőt. Eskü rittyentek egy bejegyzést mindjárt, ez kiakasztott.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#13415) shteer válasza Tikakukac (#13414) üzenetére


shteer
titán

Most őszintén?
Jelentenem és visszavetetnem vele.

..szerintem jónak tűnik

(#13416) seniman válasza Tikakukac (#13414) üzenetére


seniman
addikt

Az szép. :Y Minden esetre a háznepperek szépen megszaporodtak az aprón.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#13417) kenwood válasza Tikakukac (#13414) üzenetére


kenwood
veterán

Ha nem mondta rögtön,hogy pénz +egyéb költségek azonnal vissza,akkor nem túl okos
- a ház a felsorolt hibákkal is 20-25kt ér, alig "bukna" a bulin
- negatív értékelést fog kapni,ami óriási szívás itt.ebayen belefér a 98-99%, itt nem.
- mert így korrekt. Én is kerültem mar olyan szituba,hogy a felületesen átnézem es két olyan hiba felett is atsiklottam ,amit kb. senki nem hinne el,hogy nem vettem észre.ilyenkor viszont alap ,hogy pénz vissza,sűrű elnézést követően.egyszer beszámítottam egy HD 5770-et,és otthon vettem észre ,hogy a ház hátuljahoz rögzítő lemez le van szerelve rola :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#13418) gban válasza kenwood (#13417) üzenetére


gban
Közösségépítő

Várjál, megnézem hátha van valami eladó a számodra. :))
Socket lábakat szoktál nézni? ;]
Mást így hirtelen nem tudok, nem sok sérült cuccom szokott lenni, de majd gondolok rád :DD

Postázást nem vállalok.

(#13419) kenwood válasza gban (#13418) üzenetére


kenwood
veterán

Azt az 5770-es ugyet nekem is napokig tartott feldolgozni :D

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#13420) snecy20 válasza Tikakukac (#13410) üzenetére


snecy20
veterán

"Legutóbb mikor VGA-t kerestem találtam nála 2k-val drágábban mint a kisker. Mondom okay, köszi"

Nem csak a metálzene halott, de az aprópiac is úgy látom. :D

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#13421) seniman válasza snecy20 (#13420) üzenetére


seniman
addikt

A metál nem halott,de az aprót kivégzi a sok bolti áras retardált ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#13422) kenwood válasza seniman (#13421) üzenetére


kenwood
veterán

Sokkal tobbet art a phnak a masokat retardalt jelzokkel illeto torzstag,mint az,aki nem frissiti eleg surun a listajat,vagy valamit draga forrasbol szerez be.nem kotelezo tole vasarolni,viszont az ilyen hozzaszolasokat nem csak a forum szabalyzata,de az ember sajat gerince is tiltja.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#13423) ViZion válasza kenwood (#13422) üzenetére


ViZion
félisten

Szvsz nem a konkrét jóemberre gondolt, de nézd meg, van most aki új 280X-et árul potom 100k-ért... és hasonlók vannak dögivel.

Nekem eddig egy reklamáció volt, hogy az AVC Hercules bontva adtam. Mondom a jóembernek, h benne volt a hirdetésben, de hol a probléma mégis, nem tudja összekötni vagy mi?
Kb. egy hónapra rá írt, h ez neki hangos. OK, ezek szerint összerakta. Volt pár levélváltás: én írtam, majd 1-2 hét és válaszolt. Végül írtam, h adjon számlaszámot, az a 4500 Ft ennyit nem ér, küldje vissza. Azóta sem írt, be sem lépett pár hétig, amikor még néztem... :U

De már rászoktam, h inkább olcsóbban bedobom off topikba -bár szabálytalan- ha vkinek kell, írjon rám. Így adtam el topikos ismerősnek SSD-t olcsón. De ismerősöknek is dobok privit, most haver viszi a router-switch párost, korábban billentyűzetet, stb... Aprón nézem, de inkább csak megszokásból.

Szivattyúm felraktam, 2 hét alatt kb. 2 érdeklődő volt... Pedig a legolcsóbb fent, de lehet ez a baj. :B

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#13424) wolfman


wolfman
veterán

Most a hardverpiac olyan mint az ingatlanpiac. Mindenki a pénzénél akar maradni, a saját 15millás házát nem akarja 3-4 millióval kevesebbért eladni, így az ár érték arányok nagyon eltávolodtak egymástól.
Meg vesznek egy házat 9 millióért, ráköltenek még 2 milliót, szétmegy az ominózus pár és el akarják adni 13millióért.
Most azt hittem, hogy karácsony után picit megzuhannak az árak, ha nem is nagyon ,de láthatóan, erre a mutatók továbbra is felfelé tartanak, mindenki bebetonozott árral hirdet, alku, vita nincs, lassan már posta sem. Eléggé lurkóság, hogy a 10< éves perifériákért olyan pénzeket várnak el egyesek, hogy csak pislogok. Aztán itt elkezdi 10-12 ember, a többiek meg oda igazítják a saját pereputtyukat.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#13425) kenwood válasza ViZion (#13423) üzenetére


kenwood
veterán

eleg sokan hirdetnek itt.nem tudsz irrealis aron eladni,mert valaki felrak egy erosebbet,ujabbat olcsobban.semmi szukseg masokat retardaltnak titulalni.

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#13426) Erdei88 válasza ViZion (#13423) üzenetére


Erdei88
veterán

Szvsz nem a konkrét jóemberre gondolt, de nézd meg, van most aki új 280X-et árul potom 100k-ért... és hasonlók vannak dögivel.

Hirdetés megnéz, jót kacag tovább görget.
Teljesen felesleges írni is oda, mert utána Te kapsz a fejedre.
Ha pedig vásárlási szándékod van, akkor írsz neki egy privit, hogy komolyan gondolta-e

Én SSD-t kerestem a napokban. 50k-ért hirdettek 500as Samsung EVO-t. Gyors keresgélés után, láttam, hogy 49-ért újat kapok. Írtam egy privit, 40 ezres ajánlattal. A kolléga elfogadta, személyes találkozóval. Sajnos miattam nem jött össze az üzlet.

(#13427) seniman válasza Erdei88 (#13426) üzenetére


seniman
addikt

Hehe.Annyi az új az iponban.De lehet némi kutakodással lehetne még olcsóbbat is találni.

(#13422) kenwood

Ez a jelző pont illik,a mások tudatlanságát,lustaságát kihasználva nyerészkedő hirdetőkre.Általában pont friss regesek közül kerülnek ki,de láttam már sok száz pluszos tagnál is bolti ár felett OEM kopasz tartozék nélküli lapot.Nekem ehhez nem lenne pofám,de ez én vagyok.

Ha hirdetek,az alapvető dolgok:

-mennyiért hirdetik ugyanezt mások?
-mennyi volt,vagy mennyi most az új ára?
-mit tud nyújtani a mostani mezőnyben?
-mennyit szánnék rá,ha én keresnék ilyet?

Ezek alapján belövök egy árat,általában a lehetőségek szerint mások alá és viszik is.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#13428) Synthwave válasza ViZion (#13409) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Google --> <felhasználónév> prohardver --> PROFIT

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13429) Synthwave válasza kenwood (#13422) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem-nem.

A gerincem tiltja, hogy aprón bolti áras retardáltaktól vásároljak. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13430) MK VII


MK VII
veterán

Tyűűű.. 280 hsz...
Vagy én jártam itt régen vagy ti indultatok be nagyon.. :)

Megosztok veletek egy történetet..

Két hete úgy határoztam 1 hónapnyi telefonnélküliség után, hogy veszek valami készüléket..
Nézegettem jófogáson telefonokat és rábukkantam egy iPhone 4S 8gb-ra. Nem voltam sosem iPhone párti, de fater már lassan egy éve egy 5S-t használ és elkezdtem vele szimpatizálni. Gondoltam kipróbálom...

Tehát belefutottam egy példányba 27 ezerért hirdette a pók minden tartozékkal szép állapotban Dunaszegen ami tőlem 90km-re volt. Mivel sürgősen kellett ezért felhívtam és beszéltem vele, hogy az ingyenes posta mikorra hozná ki.. Azt mondta 6 nap.. Na mondom az nekem sok ezért úgy döntöttem, hogy elugrok érte.. Ekkor felajánlotta, hogy félútig, Zircig elhozza és ott találkozzunk, de csak este ér rá, mert dolgozik...
Közben többször megkérdeztem tőle, hogy külsőleg és műszakilag milyen állapotban van.. Hangsúlyozom többször megkérdeztem tőle.. Azt mondta, hogy mindig fóliás volt elől hátul.. Úgy használta. És műszakilag is teljesen rendben van.. Mondom rendben akkor elugrok érte Dunaszegre.. Elindultam Veszprémből és még közben fel is hívtam, hogy picit késni fogok, mert még itthon volt dolgom.. Azt mondta 4-ig ott vannak ahol van a készülék.. Egy munkagépkölcsönző volt. Odaértem 4 előtt 20 perccel és hátul a kertben volt az öreg aki később kiderült, hogy az apja és ott is laknak.. 4-ig ott vannak jó vicc.. Bekísért.. Anyja nyitotta az ajtót.. Bementünk a gyerek szobájába ahol előhúzta a mutti a készüléket a dobozából. Természetesen totálisan lemerülve, de annyira, hogy be sem kapcsolt még akkor sem mikor töltőre raktam.. Töltő szigetelő szalaggal volt megragasztva.Jó 10 percet kellett várni vele.. Telefonban azt mondta, hogy teljesen feltöltötte.. Gondolom arra utazott, hogy nem tudom kivárni és elviszem úgy ahogy van..
Nos.. Kezembe fogam a készüléket és nézegettem.. Odahívtam muttit, hogy ugyan már húzza le nekem erről a fóliát ;] , mert elég karcos.. Nézi nézi... Azt mondja ezen nincs fólia.. Mondom igen én is úgy veszem észre viszont a fia úgy adta elő a telefonban, hogy karcmentes fóliás készülék.. Bejön a fater, hogy mi a baj.. Mondom csak annyi, hogy ez nem az a készülék amit hirdet a fia.. Azt mondja miért?.. Mondom mert csupa karc és nem csak hajszálkarcos hanem szó szerint vésés nyomok vannak benne kb.. Azt mondja ő nem látja.. Mondom neki akkor vegyen fel szemüveget.. Kezdtek felkúrni agyilag.. Mintha tökéletes lenne a telefon úgy viselkedtek.. Aztán a "hölgy" megkínált egy kv-val.. Kezdődött a terelés..
Mondtam az embernek, hogy a fia azt is mondta, hogy fel van töltve teljesen a készülék ennek ellenére be sem kapcsol már 10 perce.. Itt már kezdtem firtatni a szülői képességüket aminek hangot is adtam.. Hogy milyen link meg szava hihetetlen a fiuk.. Mondtam, hogy nem ezért a készülékért jöttem fel Veszprémből 90km-t.. Szóval találjanak ki valamit. Szóhoz sem jutottak.. A fater felhívta a fiát, hogy közölje vele a tényeket, mindeközben bekapcsolt a telefon.. Na mondom megeresztek egy hívást és kipróbálom a hangminőséget..
És itt jött még egy meglepetés.. A hangszórója hibás volt.. Recsegett és alig lehetett hallani a másik felet full hangerőn is.. Pont vonalban volt a fiával az öreg és közbe is vágtam a mondandójukba, hogy ez már tényleg vicc.. Mondom ennek a hangszórója is szar holott tökéletes műszaki állapotú készüléket jöttem venni.. Akkor a faterja benyögi, hogy jah igen azt mondani akartam már, hogy poros és ki kell tisztíttatni.. Mondom mikor mondta volna? Mikor kifizetek érte 27 ezret és elhúzok vele? Illetve, ha ő tudta, hogy szar a hangszóró akkor a fiának is tudnia kellett, mégis hibátlannak mondta.
Na most aki látott már szétszedve 4S készüléket az tudja, hogy nem tud porosodni, mert úgy van védve a hangszóró. Mondom ez nem poros ez szar.. Egyre jobban ment fel bennem a pumpa.. Mondtam, hogy ekkora szarházi emberrel mint a fiuk még nem találkoztam. ( Bent a saját házukba hordtam le a fiukat a sárga földig mindennek. )
Aztán mondtam, hogy na, mivel ilyen "korrektek" voltak velem ezért az ilyen olyan hibákra tekintettel maximum 20 ezer forintot vagyok hajlandó adni a készülékért és azt sem boldogan főleg, hogy a hirdetett minden tartozék közt a fülhallgató sem volt benne.. Mondom, ha nem fogadják el az ajánlatomat akkor megvárom a fiukat és tőle fogom elkérni az útiköltségem árát.. Mondtam időm van szóval letáborozok a ház előtt és megvárom...
Erre felhívta az öreg a fiát, hogy hát ez meg az van és 20-at adok érte többet nem... Pár perc beszélgetés és erőltetett jópofizás után azt mondta a fia, hogy rendben akkor vigyem.. Mondom én is így gondoltam..
Felkaptam a telefont és elhúztam vele.. Rohadt mérges voltam rájuk...

Bocsi a hosszú szövegért, de így kellett leírnom, hogy érezzétek a bosszúságom..

Az már más tészta, hogy volt itthon egy alaplap hibás, de szép állapotú 4S-em amiből a hangszórót átszereltem és azóta tökéletes..

Először vásároltam a jófogásról, de szerintem utoljára is... :(((

[ Szerkesztve ]

(#13431) Enzolord válasza MK VII (#13430) üzenetére


Enzolord
addikt

Már bocsánat, de hogy a túróban voltál 1 hónapig teló nélkül?
Ezt mondjuk én is rühellem, amikor hibátlan, meg karc mentes, és csitti fitti, és kiderül, hogy lókukit.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13432) shteer válasza MK VII (#13430) üzenetére


shteer
titán

Elindultál érte fotók nélkül?

..szerintem jónak tűnik

(#13433) MK VII válasza Enzolord (#13431) üzenetére


MK VII
veterán

Ohh.. 1 hónap nálam az nem sok.. Van, hogy fél évig nincs telefonom... Nem hiányzik nah.. :)

(#13432) shteer
Volt fent fotó a jófogáson és azon sem látszott lestrapáltnak. Meg megkérdeztem többször, hogy akkor tuti fóliás meg minden.. Természetesen fóliás és karcmentes.. :(((

(#13434) Synthwave válasza MK VII (#13430) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Tudod mikor vettem volna át.. Fizesse ki az útiköltséget, oszt jónapot. Az órabéremet megtarthatja a parasztja.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13435) snecy20 válasza MK VII (#13430) üzenetére


snecy20
veterán

Miért szopattad magad a jószopással? :O

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#13436) Synthwave válasza Enzolord (#13431) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Én uszkve 6 éve vagyok saját teló nélkül.

Pontosabban ez így nem teljesen igaz, van kettő is; egy 7110-es, amire kéne egy kicsit költeni (software-frissítés meg egy új rugó a lepattanó előlapba), meg egy SONY okos, amiben 2013 végén 2 hónapig volt SIM. Azóta kb. 5x volt bekapcsolva egy deaktivált kártyával, akkor is zenét hallgattam rajta.

Nem kell ehhez túró, nagyon könnyű.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13437) ViZion válasza Synthwave (#13436) üzenetére


ViZion
félisten

Iszonyatosan nyugodtan telhetnek a napjaid! :R :D
Asszonyt reggel 6-kor hívták, 6.30-kor kapott sms-t. Nekem meg le van véve a hang, szal. pont le is sz.rom ;]

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#13438) kenwood válasza ViZion (#13437) üzenetére


kenwood
veterán

Nekem is van ismerosom,aki evek ota mobil nelkul tolja.
Gamer a gyerek.
Tobbiekkel ugye online tartja a kapcsoaltot.
Otthonrol nem jar el, irl baratja nincs,igy tok felesleges a mobil neki.

13430: Ovatosan az ilyennel.Ha nem akarnak kompenzalni,es vita alakul ki :
athivjak a szomszedot,leutnek egy lapattal,majd van tanujuk is,hogy ki akartad oket rabolni a sajat hazukban.Korhazbol mesz is az elozetesbe.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#13439) seniman válasza ViZion (#13437) üzenetére


seniman
addikt

Nyugodt napokra találták ki az elutasítási listát :DDD Nekem az anyós volt rajta sokáig ;] De volt olyan tuskó főnököm,aki képes volt hajnali négykor felhívni,hogy nem e tudom hol van a 30méteres kábeldob :W

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#13440) gban válasza seniman (#13439) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nekem is volt egy igen nagy bré 'főnököm', aki szabin felhívott 8-kor hogy 'aludtál még?' és ráadásul olyan fontosat kérdezett, amit kb. 6-szor elmondtam neki, csak hát 70 éves, és azt is elfelejti hogy hova tette a cavintont.
Nem, bmeg, azért vagyok szabin hogy 6-kor felkeljek hobbiból... :W

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#13441) Synthwave válasza ViZion (#13437) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Úgy vagyok vele, hogy aki el akar érni, az el tud. Az interneten 56-féle módon megteheti; 10 e-mail cím, 2 Skype, IRC, félyszbukk, PH! lapcsalád, ESR, néha Steam. Aki meg olyan, az tudja is, hogy hol lakom.

Kimenő hívást sem túl gyakran bonyolítok, szóval elvagyok így. Lehet, hogy majd veszek egy prepaid SIM-et azért, de nem létkérdés. Csak kéne olyan szolgáltató, akinek a vásárláskor nem kell adni személyit - irritáló a gondolat, hogy a telefonszámot személyi számhoz kössék. Nem mintha Columbia kokainkészletének felét én értékesíteném tovább az országban, csak azért mégis, na.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13442) MK VII válasza kenwood (#13438) üzenetére


MK VII
veterán

Nem olyanok voltak a szülők.. Láttam rajtuk a megszeppentséget mikor osztottam a fiukat szóval tudták ők, hogy nem egyenes a telefon eladása körül valami szóval inkább meghúzták magukat.
Egyébként meg nem egyedül voltam.. Kint a kocsiban várt két jó barát ;] ... Akármi lett volna vannak tanúim, hogy miért mentem oda meg segítségem is, ha ne adj isten olyanra fordult volna a dolog. Meg azért a 98 kilómra és a széles hátamra nem hiszem, hogy ugrottak volna meggondolatlanul.. :)

(#13441) [oWn]f4te
"Aki meg olyan, az tudja is, hogy hol lakom."
Ezzel én is így vagyok.. Akinek fontos vagyok az tudja, hogy hol lakom, tudja, hogy hol az üzletünk és megtalál, ha nagyon akar.. Aki ezek ellenére sem tud elérni az nem is akar.. Pont.. :)

[ Szerkesztve ]

(#13443) seniman válasza Synthwave (#13441) üzenetére


seniman
addikt

Valamelyiknél szóbeli szerződés is volt régebben. :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#13444) Synthwave válasza MK VII (#13442) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Ennyi.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13445) horush válasza gban (#13440) üzenetére


horush
addikt

Ezért szoktam én hétvégén / szabin lenémítani a telót éjszakára, meg leveszem a rezgést is.. Aztán felőlem kereshet bárki, ha akar. :DDD

(#13446) Synthwave válasza seniman (#13443) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A szó elszáll, az írás megmarad. Szóval az jöhet. ;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13447) Sethdobaloah válasza Ringman (#13411) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

ezt én is megerősítem, 40k alatt vettem a i5-3470 procit fél évvel ezelőtt. És a korábbi proci eladásával sem kellett szórakozni, mert beszámította.
Procival jól lehet nála járni, boltból sose lenne i5-öm... a többi tényleg vicc néha :)

...csak én vagyok helikopter?

(#13448) Enzolord válasza horush (#13445) üzenetére


Enzolord
addikt

Én is, mióta estére kikapcsolom a telefont, utolérhetetlen vagyok az ágyban.. ;] ;] ;] ;]

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#13449) kenwood válasza seniman (#13443) üzenetére


kenwood
veterán

Szobeli szerzodes ugy nez ki,hogy bediktalod az adataidat,aktivaljak a kartyat ket hetre.
Ezutan a kozponti nyilvantartasban ellenorzik,hogy valosak-e a szemelyes adatok,plusz kuldenek egy levelet a megadott cimre,amiben a szerzodes mellett van egy kod is.
Ket het utan automatikusan deaktivaljak a kartyat,ha nem tudod megadni a kodot.
Sufnigsemekben lehet kapni aktivalt kartyat,de hivatalosan nem

13442: az ugy ok,de vigyazni kell,mert sok csalo nagyon kreativ,tisztaban van a jogaival,es megvannak a trukkjei,hogy a sertettbol gyanusitott legyen :(

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#13450) seniman válasza kenwood (#13449) üzenetére


seniman
addikt

Szeretik az embert kontroll alatt tartani. :DDD Angliában leveszed a polcról a pre-paid csomagot,a pénztárnál lehúzzák a vonalkódot,fizetsz és mész utadra.Mintha egy zacskó chips-et vennél.De olcsóbb is volt az angol kártyával itthon roamingolni,mint a trémobillal kint :K

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.