Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13751) seniman válasza snecy20 (#13750) üzenetére


seniman
addikt

Na csak emlegetnem kellett a gammert. ;]

Olyan ez,mint amikor kifogytak készletről a GTX770-ek,de a 110ezres árcédulák kint maradtak,mert még a listát sem képesek egyes webshopok frissíteni.Ez megmagyarázza a sok ütődött árazást az aprón.

Kéne a halálnak ez a sz@r,se 30-ért,se 75-ért,elektronikai hulladékba átveszem,ha állja a postát ;] :DD

De különben is,34ezer az utolsó ára.

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#13752) MK VII válasza Depression (#13747) üzenetére


MK VII
veterán

Ohh.. Tényleg... Egy nyelvújítóval van dolgunk a személyében, ráadásul hülye is szegény. :D

(#13753) snecy20 válasza seniman (#13751) üzenetére


snecy20
veterán

Tök' rendes, a 6 évvel ezelőtti új árából enged 4k-t... :)

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#13754) MK VII válasza snecy20 (#13753) üzenetére


MK VII
veterán

A szándék a fontos! :)

(#13755) seniman válasza snecy20 (#13753) üzenetére


seniman
addikt

Ráadásul úgy rémlik,ezek az nVidia chipsetek jellemzően elhullós szériák voltak :U

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#13756) ViZion válasza Depression (#13747) üzenetére


ViZion
félisten

...gyere SZELESS! :D

snecy20: "A bolti ára 75500FT ennyiért biztos nem veszel ilyet!" bakker. A demencia népbetegség, ennyi.

Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

(#13757) gban válasza ViZion (#13756) üzenetére


gban
Közösségépítő

Kiemelted a lényeget, mégsem érted.
Pedig az apróban is le van írva:
ennyiért biztos nem veszel ilyet!!

Az biztos is, mert hülye azé' nem vagyok.

Postázást nem vállalok.

(#13758) Synthwave válasza snecy20 (#13750) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

"ennyiért biztos nem veszel ilyet!!"

Nem tudom, mi a probléma. Az eladó is tisztában van vele. ;]

Max. 10-12k, ha totálisan patika és hiánytalan a doboz is.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13759) djculture válasza Synthwave (#13758) üzenetére


djculture
félisten

Én 5-ért veszem oem verzióba az ilyeneket, ezer éves alaplap, már ez ennyi pénz is túlzás érte mert a ddr2 mega egy halott dolog már újonnan normális modul nem kapható.

[ Szerkesztve ]

(#13760) seniman válasza djculture (#13759) üzenetére


seniman
addikt

Milyen kár,hogy a lófogáson nem lehet publikusan hozzászólni ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#13761) snecy20


snecy20
veterán

Pentium 4 PC, ajándék asztallal

Az a helyzet, hogy ennyiért én még elvárnám ajándékba a képen látott radiátort és járólapot is..... :DDD

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#13762) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Imádom amikor egyesek fordítva ülnek a lovon. Srác elvinné a notebook HDD-m, azonnal kell. Mondom ha azonnal kell akkor itt lehet átvenni, hát de nem tudnám-e elvinni ideodaamoda, nem. OK jön érte. Átvételkor mondom 3 nap gari, bólogat, de "lehet, hogy visszahozom mert PS-be kell és nem biztos, hogy jó lesz"... Mondom akkor legközelebb először utánanézel, mert erre nem vállal senki garanciát. Elvitte.. Kíváncsi leszek. (utolsó PS-em a PS 2 volt, fene tudja milyen vinyó kell beléjük, de ha eddig is satás notihdd volt benne csak jó lesz, bár fene tudja milyen nyűgje van..) :W

(#13763) seniman válasza SUPREME7 (#13762) üzenetére


seniman
addikt

PS2-be IDE 3,5"-os,PS3 első széria IDE 2,5"-os,PS3slim,superslim,PS4, 2,5"-os sata.

De tény,hogy inkompatibilitásra a gari nem vonatkozik. :N

(#13761) snecy20

Ennyiért még a család 18-35év közti nőtagjaival egy gruppen is járna ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#13764) Beerdrinker


Beerdrinker
tag

Facebookról... :W

"szijasztok kömuveseket keresunk szonpathelyre térkövezni járdaszekéjeket kocsi feljárokat ezen a számon böveb iformácio..."

"Where is Jessica Hyde?"

(#13765) oriic válasza Beerdrinker (#13764) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Hol a telefonszám, azonnal jelentkezem. Biztos rendesen ki is fizetnek. :D

Live-Die-Respawn

(#13766) MK VII válasza Beerdrinker (#13764) üzenetére


MK VII
veterán

Ha nem írod, hogy honnan van szerintem kitaláltuk volna.. :D

(#13767) Synthwave válasza seniman (#13763) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Inkább a 18 év alattiakkal szingpen.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13768) seniman válasza Synthwave (#13767) üzenetére


seniman
addikt

Az nem jó,még büntetnek érte ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#13769) Synthwave válasza seniman (#13768) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Hát, ha felveszed videóra és az archive helyett félyszbukkra töltöd fel, minden bizonnyal.

;]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13770) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Videós barátunk feltalálta a tökéletes CD lejátszót: "Nagyon karcos lemezeket is viszi, mindent visz" :D
[link]

[ Szerkesztve ]

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#13771) Depression válasza zoltanz (#13770) üzenetére


Depression
veterán

mindent visz, csak hangja nincs a rádiónak...

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#13772) Kasya válasza zoltanz (#13770) üzenetére


Kasya
nagyúr

De legalabb ingyen adja...mar ha tenyleg ingyen adja :)
Amugy ezeket nyugatrol hozhatja be second hand boltokbol?

(#13773) Sethdobaloah válasza Kasya (#13772) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

kukából

...csak én vagyok helikopter?

(#13774) zoltanz válasza Kasya (#13772) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Úgy mehet, van egy raklap hibás, jó áru vegyesen, arra mondanak egy összeget, és elviszi. Aztán kicsit feljavítja vagy kitisztíttatja, (egy kettő csak alkatrésznek jó) aztán lehet eladni egyesével.

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#13775) MK VII válasza zoltanz (#13770) üzenetére


MK VII
veterán

"Ha jól emlékszem be lehet állítani a keresőt, hogy ez nem az.... PTY RDS... Display.... Tuning mód igen..." :W
Luji Ármstrong. Természetesen írott CD.. Kíváncsi vagyok mikor csukják le ezt az embert.. Annyira hülye, hogy az már fáj..

[ Szerkesztve ]

(#13776) Faterkam válasza MK VII (#13775) üzenetére


Faterkam
addikt

"Kíváncsi vagyok mikor csukják le ezt az embert.."

Szerintem soha! Kell egy kis szórakozás a hivatali embereknek is! :DDD

"Ha nem válaszolok PÜ-re 1 nap alatt, akkor lehet, hogy az a 5 ember között vagy, akit letiltottam a 13 év alatt!" https://tinyurl.hu/LdG3

(#13777) MK VII válasza Faterkam (#13776) üzenetére


MK VII
veterán

Szórakozás? :D
Mintha egy vastüdőre kötött asztmás vízilovat hallgatnék..
A levegővétel is nehezére esik.. Közben egy ép gondolata sincs, ráadásul hamisított CD-vel tarkítja a videót ami ugye mint tudjuk már BTK-ba ütközik.. :)

[ Szerkesztve ]

(#13778) snecy20


snecy20
veterán

Geforce 6200

Jól belőtte neki a 9 évvel ezelőtti használt árát, gratula..

"nagyon erős kis kártya az én igényeimnek eleget tett ritka ami AGP -s és ekkora teljesitményel rendelkezik" - magasan lehettek azok az igények. :DDD

"windows 7 -el 1 GB dedikált memóriája van windows xp-vel 512 MB" - na most mi a faXom van?

[ Szerkesztve ]

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#13779) Synthwave válasza snecy20 (#13778) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

A DOSBox komoly dolog. Amúgy igen.

Ennyiért mennek GTX 260-ak, HD 4870-ek. AGP fronton is ki lehet 6-ért fogni 7800 GS-t, ha meg minden kötél szakad ~3 ezerért 6600 GT. So lmao.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#13780) Depression válasza snecy20 (#13778) üzenetére


Depression
veterán

"Csak szeméjesen vehető át tiszabezdéden" ;] remélem valami pécsi gyerek el is indul érte.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#13781) 5teve


5teve
senior tag

benéztem a 1155-ös alaplap részlegbe.
tényleg mindenkinek elgurult a gyógyszere?
lapok amik újonnan voltak 20k-ért 3 év garival most 30k-ért nyomatják(nák) használtan?
waddafakk? :F

tel: 7o-373-oo29 *** NO SMS!!! *** brit tudósok szerint 10 fogorvosból 8 az 2.

(#13782) Yutani válasza 5teve (#13781) üzenetére


Yutani
nagyúr

Most kell eladni! :D

#tarcsad

(#13783) djculture válasza 5teve (#13781) üzenetére


djculture
félisten

Új árak is emelkedtek nem kicsit mondjuk...

(#13784) shteer válasza 5teve (#13781) üzenetére


shteer
titán

Boltban már csak pár H61-es lapot találni, a használt CPU viszont kellően olcsó bele.

..szerintem jónak tűnik

(#13785) oriic válasza snecy20 (#13778) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Szerintem 6200-ért akarta adni, ha már a neve is az, csak hát kedves volt és ad kedvezményt. :D

Live-Die-Respawn

(#13786) TaaT


TaaT
veterán

"Nagyon Gameplay Nagyon Gamer PC"

Give them hell Ukraine!

(#13787) SP4C3 válasza TaaT (#13786) üzenetére


SP4C3
veterán

Nane :'D :))

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#13788) norbert1998 válasza Kasya (#13772) üzenetére


norbert1998
veterán

Egyébként szerintem tök megéri. Igaz, nem űzzük ezt az ipart (még ;]), de a hificuccainkat mind nyugatról hoztuk, használtuk hónapokig/évekig, és mindegyik többért ment el, ráadásul napok alatt, mint amennyiért vettük.

Kicsisas: Te itt? :C

(#13789) SP4C3 válasza norbert1998 (#13788) üzenetére


SP4C3
veterán

Jaja, ide járok nevetni és sírni. Mondjuk máshol is lehet / van min sírni/nevetni.

-JNA- Yugoslav National Army // ⍟T-34-85⍟ // MSI H81M-P33 / Intel Xeon E3-1220 v3 @ 3.5GHz / 16GB DDR3 @ 1600MHz / Gigabyte RX470 4GB. sp4c3.speedtestcustom.com

(#13790) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Én nem értem az embereket, fillérekért bohócot csinálnak magukból. Tegnap két hirdetésre is kb azonnal jelentkeztem, piaci ár alatt, de végülis reális áron hirdetetett dolgok (sőt az egyik hibás is volt, de használható).

Az egyik visszaírt, már írta, hogy hol lehet átvenni, majd írtam neki, hogy akkor mennék érte, nem írt vissza, később törölte, telefonja kikapcsolva... Gondolom vagy valaki ráígért egy ezrest, vagy többen jelentkeztek és rájött, hogy "alulárazta" és majd valamikor visszakerül drágábban. Másik meg vissza se írt, de arra is sok jelentkező lehetett, mert gyorsan archiv lett, de szerintem az is elő fog kerülni.

(#13791) seniman válasza 5teve (#13781) üzenetére


seniman
addikt

Az hagyján hogy a használt ára több,mint az egykori új,de időközben a tartozékok is elfogytak.A sata kábelek,üdvözlő lapok,semmit érő driver cd-k hiányát még megemészteném,de a hátlap nélküli deszka dömpingtől hánynom kell. :W Ez is csak a gazdáját minősíti,ha ilyen igénytelen üljön bele a lapjába inkább veszek a boltban.Olcsóbban. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#13792) snecy20 válasza seniman (#13791) üzenetére


snecy20
veterán

Amúgy sajnos (vagy nem sajnos) az ilyen eladók terelik vissza az embereket a számteches szaküzeletekhez, webshopokhoz. Hagyjuk má'. Én 2004 elején, még garanciális Geforce4 Ti 4600-at vettem a hardverapró elődjén valami szarért húgyért, holott akkor még boltban bőven ment ez a típus horror árakért. Tényleg nagyon nem természetes ami most zajlik az ilyen 4+ éves gari nélküli hardverekkel...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#13793) Sethdobaloah válasza snecy20 (#13792) üzenetére


Sethdobaloah
senior tag

most veszek inkább újan VGA-t. Tököm fogja kifizetni egy 3 éves kártyáért a mostani hasonló teljesítményű kártya árának 70-80%-át.

(szerk: ph-s hirdetésre kattintva, és onnan véve legalább az oldalt is támogatom)

[ Szerkesztve ]

...csak én vagyok helikopter?

(#13794) MK VII válasza Sethdobaloah (#13793) üzenetére


MK VII
veterán

Na igen.. Gyakorlatilag már teljesen felesleges az aprókat nézni, mert akármit keres az ember csak pár ezerrel olcsóbb az újnál.

(#13795) Yutani válasza seniman (#13791) üzenetére


Yutani
nagyúr

Az alaplap hátlap hiányára én is nagyon érzékeny vagyok. Természetesen itthon nem találsz, de ha nagyon akarsz, akkor 2500-5000 Ft-ért vehetsz az Ebayen.

Gondolkodtam már hátlap gyártáson, de ahhoz présgép kellene meg egy csomó forma, vagy esetleg a préselt keretből (kivágatlan hátlap, csak körben a bepattintó keret van préselve) lézerrel ki lehetne vágni a lyukakat. Viszont mindenképpen tervezést igényel a lyukak kivágása.

#tarcsad

(#13796) seniman válasza MK VII (#13794) üzenetére


seniman
addikt

Már az is szerencse,ha olcsóbb a bolti árnál :K Kezdünk lófogás szintre süllyedni :(((

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#13797) gban válasza Yutani (#13795) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nekem van egy ládányi, hirdettem is 300-ért, fotóval, alig ment el 2-3 db.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#13798) seniman válasza gban (#13797) üzenetére


seniman
addikt

Talán az aláírásod az oka ;) ;]

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#13799) gban válasza seniman (#13798) üzenetére


gban
Közösségépítő

Persze, erre nem kérdez rá senki, de a komplett gépre ami fent van igen....
Logikus :DDD
Hátlap elfér egy borítékban (különben pont nem, 2mm-rel szélesebb, direkt a ritkán postázó örömére), komplett gépet meg talán akkor se küldenék postán ha amúgy nem ez lenne az aláírásom.

Postázást nem vállalok.

(#13800) Depression válasza Yutani (#13795) üzenetére


Depression
veterán

Vegyél egy darabka lemezt, egy flexet és egy fúrót.
Az biztos, hogy nem fogsz belevágni néhány számítógép hátára érzékeny lélek kedvéért, ha tudod az árakat. És még nem is a tervezés a legdrágább, hanem a vágás. A présszerszám kedvéért is el kellene adnod nagyjából 7 számjegyű darabszámot :)

De ha rám hallgatsz, megkeresed az alaplagyártó beszállítóját, és kérsz egyet.

[ Szerkesztve ]

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.