Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-09-20 15:28:38

LOGOUT.hu

"név nélkül, hirdetés linkelése nélkül írjuk ki a fájdalmunkat", tehát a Hardverapróról
- ne linkelj konkrét hirdetést
- ne tegyél be hirdetés screenshotot
- ne idézz hirdetésből konkrét szöveget
Személyes adatot ne tartalmazzon a hozzászólásod!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14701) seniman válasza shteer (#14698) üzenetére


seniman
addikt

Volt aki három hónap jegelést kért az aprón...... :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#14702) TaaT válasza seniman (#14701) üzenetére


TaaT
veterán

:Y

Give them hell Ukraine!

(#14703) zolee5016 válasza Yutani (#14697) üzenetére


zolee5016
őstag

Én nem rontok üzletet, tényt közöltem.

;)
sry..
.én csippázom a kommentjeidet ha ráakadok itt-ott.

[ Szerkesztve ]

Ha meghalsz,te nem tudod,hogy halott vagy,csak a környezetedben élők tudják..és nekik nagyon nehéz...namost ez a helyzet akkor is: ha hülye vagy---

(#14704) Yutani válasza zolee5016 (#14703) üzenetére


Yutani
nagyúr

Köszönöm kedvességed! ;)

#tarcsad

(#14705) seniman válasza TaaT (#14702) üzenetére


seniman
addikt

És az eladó belement........ :K Biztos valami szuper piacképes cucc volt,bolti ár 150%-áért ;] Már nem emlékszem mi volt a biznisz tárgya.

Apropó,volt már valakinek tapasztalata az Edigital-al?Kicsit szétszórtnak tűnnek.Rendeltem ma egy fekete Asus tabot,elérhető volt.Még jó hogy rápillantottam később a rendelésre,mert látom hogy elfogyott,forgalmazás vége a mai dátum.Egye penész,rendelés töröl,berendeltem a fehér ugyanilyet.A végeredmény dettó.Most rákattantam egy másikra,ha ezzel is eljátsszák,az már anyázás gyanús lesz ;]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#14706) SUPREME7 válasza seniman (#14705) üzenetére


SUPREME7
őstag

Ha megrendelted amikor volt, és utána elfogyott, akkor te rendelted az utolsót, és most hülyének fognak nézni, hogy szórakozol. :D

(#14707) Speed® válasza Yutani (#14697) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Azt kellene megérteni, hogy bár igazad van, attól még semmi közöd hozzá. Ha nem megy szép szóval, előbb utóbb belefutsz egy kellemetlen reakcióba..ezt konkrétan ha én intézem, ki kellett volna rakjalak tempbannal, mert tőlem már kaptál warnt a témában..seriously, lesz@romtabit szedni kell, az segít.

(#14708) oriic válasza Yutani (#14695) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindenki annyiért árulja a cuccát amennyiért akarja. Ha ez valakinek nem tetszik PM-ben szóljatok neki, ne hsz-ben, mert az üzletrontásnak számít, és tempban is járhat érte.

Live-Die-Respawn

(#14709) Chaser válasza kenwood (#14610) üzenetére


Chaser
titán

Mondjuk azt nem ertem,hogy 1 honapos regre miert utalnak meg a senior tagok is 40-50 ezer forintokat ... - mert nem fogják fel, hogy a netes vásárlásnál egyetlen dolog számít, a referencia. UV-vel se jártak volna jobban, sok cég eljátszotta ájfon' helyett 300ft-os gyerek teló volt a csomagban amikor csak madarakra utaztak, többi bolthoz képest 40%-kal olcsóbban, biztos nem fake:)
Két dolog végtelen, az emberi butaság és a világegyetem, bár utóbbiban nem vagyok biztos.
by Einstein
:)

szerk: orichalcos Ez annyira érdekes, régen az ilyenért nem járt tempbann, a vakerára valók visszahúztak oda ahova valók. Ha most meg merem kérdezni a bolti 230k-s vga mért olyan bombasztikusan jó ajánlat 190-ért sufni garral számla nélkül akkor már köztörvényes vagyok:D Bowshit már sajnos az apró, semmi több. Nem véletlen szaporodtak el a csalók is.

szerk2: az éremnek meg két oldala van. Üzletet rontani annál lehet aki sz@r üzletet ajánl. Az esetleg hozzá nem értő vevő viszont örül, ha olyan apróságra felhívják a figyelmét, hogy használtért pláne sufni garral nem adunk bölt közeli árat, mert hosszú távon qrta drága lehet. Ezzel régen nem volt baj.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14710) Gyuri27 válasza Chaser (#14709) üzenetére


Gyuri27
félisten

Eredendően közveszélyes vagy ja. :DDD
Annó a túl drága, túl olcsó, ganyus cucosokat árulókat a régi motorosok szénné oltották.
Ezért volt kevesebb zür. Aztán jött az üzletrontás mint fogalom. Így minden kókler itt van és azt csinál amit akar.
Annó azért megettük a lidércet mikor kiirta, hogy garis. Miközben kiderült, hogy nagyker, rajtam keresztül, hozzám, a kutyámhoz stb-stb garis. Ezt se lehet mert üzlet rontás.
Ha én lennék valaki az ilyenekre odafigyelnék. Mert ami nem kiskergaris, papirral az nem garis csak a gari illúzióját kelti. Hovatovább csalás. Tudnám még sorolni az okosságokat de nem teszem, mert már így is okosabbnak látszom mindenkinél. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#14711) Erdei88 válasza Chaser (#14709) üzenetére


Erdei88
veterán

Nem célom kötekedni, de olvastam a 980 Ti-t kereső úriembernél a hszeid, azért Te is egy véglet vagy.
230 ezerért vásárolt kártyánál miért is rossz ár ha 40 ezerrel alatta adja?

(#14712) Chaser válasza Erdei88 (#14711) üzenetére


Chaser
titán

Mondjuk azért mert nincs hozzá se számla, se garancia? Az nem garancia ilyen értéknél hogy "majd én intézem". Ha az ember fejére esik valami akkor ki intézi? Normál papíros garanciával jó boltba 190-ért pár hónaposan esetleg. Nézz most szét, de érdekes, 180 alatt is van 2+ év garanciával 980 ti. Valaki 150-ért keresett lehurrogták. Nyilván ő nem várt el több év bolti garanciát, csak próbát. Na pont annyit ér egy papír nélküli 980ti, egy ft-tal nem többet.

szerk: az a tag legalább korrekt volt, nem szaladt mint az ovisok hogy jaj üzletrontó, annyira nevetséges lett az apró hogy kifejezés nincs rá, épp ezért kértem én hogy töröljék, ha talál rá embert nem az én bajom

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14713) Chaser válasza Erdei88 (#14711) üzenetére


Chaser
titán

Egyébként meg senkit nem érdekel ki mit mennyiért vett, az aktuális reális piaci ár számít. Évekig voltam beárazó, amíg meg nem untam a napi 10 privátot meg állandó telefonos keresést:D

MSI GTX 970 gaming 4g, 1 honapos, 3 ev garancia - iponhoz - 100k-ért

remek, iponnál ez most
113k br 10k vásárlási utalvánnyal tehát 103k bruttó

Teljesen reális érte a 100k :K jah nem, annak sem aki nem tud áfát visszaigényelni. Vicc ami itt megy.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14714) seniman válasza SUPREME7 (#14706) üzenetére


seniman
addikt

Nem 100,mert a rendelés törlése után sem lett újra készletük belőle. :( Szerintem csak nem frissítik sűrűn a készletet,vagy ez az olcsó belépőmodell a "vevőcsalogató".

(#14713) Chaser

Nem irigyellek,jó móka a beárazás :DDD :K

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#14715) horush válasza Chaser (#14709) üzenetére


horush
addikt

Mit érdekel téged, hogy valaki szar üzletet kínál? Nem kell megvenni :N Ide be lehet írni (ha itteni, akkor link nélkül), nevetünk rajta egy sort és kész. Ha valaki megveszi, akkor meg is érdemli, miért nem nézett utána.

Nyilván más a helyzet, ha valaki valótlanságot állít a leírásban, esetleg egyértelmű jelek mutatnak csalásra, de akkor nem is büntetik, ha beírsz a termék alá.

(#14716) Gyuri27 válasza Chaser (#14713) üzenetére


Gyuri27
félisten

Én a beárazástól hamar kiégtem. Miért? Mert azt nézi a lidérc annó ő mennyiért vette.
Az, hogy közben kijött egy vagy két generáció. Teljesitményben, fogyasztásban odaveri.
Ráadásul árban olcsóbb vagy egál. Az őt nem érdekli. Az a lényeg, hogy ő 100-t vette. Minden más meg nincs is.

fezlergabor: vigyáztunk egymásra még akkor is ha nem ismertük. Azaz ne vegye meg 10k-val a piaci ár felett.
De mint írtam akkor egy nepper, díler nem volt itt hosszú életű. Kisavaztuk.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14717) Chaser válasza seniman (#14714) üzenetére


Chaser
titán

Már ezer éve nem csinálom. Elég nagy tudás és energia szükséges ahhoz, azt meg inkább másba fektetem.

fezlergabor Talán mert itt régen lehetett vásárolni, most meg cirkusz az egész. Ha venni akarok valamit 90%-ban időpocsékolás. Ezért itt venni már fehér holló szinten. Elsz@rták az arculatot is, így kell valamit leamortizálni :K
Aztán egyszer jönni fog valaki aki kihasználja ezt a káoszt, mert nincs értelmes eladási oldal már. Idő kérdése.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14718) horush válasza Gyuri27 (#14716) üzenetére


horush
addikt

"vigyáztunk egymásra még akkor is ha nem ismertük. Azaz ne vegye meg 10k-val a piaci ár felett."

Miért érdekel téged jobban, hogy a vevő jól járjon, minthogy az eladó? Minden pontosan annyit ér, amennyiért megveszik. Ha drágán adja, akkor úgy sem veszi meg senki, aki legalább 3 percet hajlandó rászánni, hogy körbenézzen a piacon. Aki még erre sem képes, az megérdemli, hogy drágán vásároljon.

Chaser:
Most is lehet itt vásárolni, van rengeteg jó ajánlat. A világon sehol nincs olyan apróhirdetési oldal, ahol nincsenek drága cuccok is.

[ Szerkesztve ]

(#14719) Chaser válasza horush (#14718) üzenetére


Chaser
titán

No, itt volt. A mostani 90% értelmetlen 10% értelmes arány régen fordítva volt. De nekem mindegy, nem vonzanak már annyira a pc-s hülyeségek, ha nagyon venni akarok irány a bolt:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14720) schawo válasza horush (#14718) üzenetére


schawo
titán

+1

evDirect villanyautós töltőhálózat

(#14721) Erdei88 válasza Chaser (#14713) üzenetére


Erdei88
veterán

Nem értem ezzel mi a problémád?! Minden annyit ér amennyit adnak érte. Ha valakinek megér ennyit megveszi,ezek szerint nem Te leszel az. Volt más akinek megért ennyit.

Senki sem a saját pénze ellensége, ez attól függ melyik oldalon álsz. Az megint másik hogy nemsl simerült megtalálnod a pontos típust, de ne vesszünk el a részletekben

(#14722) Chaser válasza Erdei88 (#14721) üzenetére


Chaser
titán

Mert az ember feleslegesen néz át 10 hirdetést, mert 9 abból vicc nem hirdetés. Bolt közeli áron boltban is tudok vásárolni, szépen megköszönik, számlát oda kérem ahova akarom. Tudom, biztos nem valami gyökér használta, tudom nem valami ótvar táppal, vga-nál maradva...ilyen apróságok.

Jogos igazad van, a pontos típus br. 112 és Tom Clancy’s Division kupon jár mellé. Használtan itt már árcsökkentve meg lehet kapni 100k-ért, kupon jár-e ahhoz is ki tudja...jaj le ne maradjak az évszázad bizniszéről, el is indulok érte...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14723) seniman válasza Chaser (#14719) üzenetére


seniman
addikt

Az árak még nem is lennének akkora problémák,alkudni kell,vagy hagyni a fenébe.Túlkínálat van előbb-utóbb valaki enged,ha eladni akar.Idegesítőbb az,amikor minden klappolna,de a privátra napokig választ sem kapsz. :W Épp érdeklődök egy házra,gombokért hirdeti,a kutyának sem kell,naponta redukálódott az ára.De úgy látszik ilyen körülmények közt is belefér a "sz@rokbele,majd válaszolok,ha akarok" luxusa. :U

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#14724) Chaser válasza seniman (#14723) üzenetére


Chaser
titán

Érdekesen estek a 980 ti árak, lehet van némi köze a múltkori balhéhoz...boltban úgy látom nem nagyon estek:) De mekkora már mi oltás volt mit képzelek én, 190-200 használtan is egy ilyen, garancia se kell rá...lol:D mintha a messiásról beszélnének nem egy tömegtermékről amit bármelyik értelmes boltban meg lehet venni sorban állás nélkül sűrű hálálkodásért cserébe a bolt részéről.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14725) Erdei88 válasza Chaser (#14722) üzenetére


Erdei88
veterán

Szerintem elbeszélünk egymás mellett.
Véletlenül sem az évszázad üzlete, sőtt... Én 90 ezer körül akartam meghirdetni, aztán körbenéztem és azt láttam 95-100 ezer közötti kártyák vannak jegelve. Akkor hülye vagyok én, hogy ehhez az árhoz képest alacsonyabban adjam? Nem! Maximum Neked kellett kettővel többet klikkelni :)

Az az érdekes, hogy csak vevő oldalról nézed a dolgokat. Abból a szemszögből, igazad is van.

(#14726) seniman válasza Chaser (#14724) üzenetére


seniman
addikt

100-at se adnék garancia nélküli cuccért.Volt az aprón régebben gari nélküli Alienware-ből bontott Titan-Z is félár alatt.Mindenki nézegette,megcsodálta,megdicsérte,de pénzt nem nagyon szánt rá senki :N

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#14727) Gyuri27 válasza seniman (#14726) üzenetére


Gyuri27
félisten

Az fix. De még 50-t se. Vga az kényes téma és sok a műértő.
Szóval egy 100k-s vagy csak egy 50k-s lutri meg ehh nem az igazi.
Arról nem is beszélve, hogy sok helyen van az 1 év gari meg +1 vagy 2 év szar (amit garinak szoktak hivni).
Szóval 1 éves kor után se adnék érte nagy pénzt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#14728) Erdei88 válasza Chaser (#14724) üzenetére


Erdei88
veterán

Nem csoda, ha mindegy milyen Ti akkor már 190 ezerért is lehet kapni

(#14729) Chaser válasza Erdei88 (#14728) üzenetére


Chaser
titán

Múltkor is lehetett gondolom...és akkora hypot kapott a papírok nélküli használt talán sikerül garanciás cucc hogy huuuuh:) Teljesen lényegtelen melyik verzió volt ha br 190-ért újan 3 év garanciával már van. De ha ugyanaz amit árul és boltban 230 akkor is vicc. Hatalmas vicc.
Ahogy Gyuri mondta, innen az ilyeneket sikítófrásszal menekültek, ez volt az egyetlen értelmes értékesítési hely. Volt.
Nekem ebből a hülyeségből elég volt, az egésztől hülyét kapok...:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14730) shteer


shteer
titán

Én ha látok valamit kurvadrágán, bedobok egy :Y smileyt.
Amit meg meg akarok venni, lealkudom a rezervációs árra. Ha nem adja, ottmarad. Én is szoktam engedni ha normálisnak találom az érdeklődőt.
És olyan még nem fordult elő, hogy rámrohadt valami.

..szerintem jónak tűnik

(#14731) Erdei88 válasza shteer (#14730) üzenetére


Erdei88
veterán

Ez lenne a normális, de nem mindenki gondolkodik úgy mint mi

(#14732) Gyuri27 válasza shteer (#14730) üzenetére


Gyuri27
félisten

Mindent lealkudsz a feléről a felének a negyedére. :K

Nem a jóságos optimusnak kellett volna lenned. Hanem a gonosz megának. ;)

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#14733) shteer válasza Gyuri27 (#14732) üzenetére


shteer
titán

Úgyám

..szerintem jónak tűnik

(#14734) Yutani válasza Speed® (#14707) üzenetére


Yutani
nagyúr

Jogos, igazából feleslegesen pörgetjük magunkat az ilyen hülyeségeken.

#tarcsad

(#14735) Chaser


Chaser
titán

Samsung 840 Evo 120GB SATA3 SSD

Ár: 15 000 Ft

1 hét próbagarancia!

Ár fix 15k....akvánál' 20k a 850-es, 26-8-ért már 250-es van és ezek 5 év garisak már... de 16-7-ért más gyártótól boltban lehet venni 120-ast, akár samutól is 650-est. Ugyanitt ő keres i7-et reális áron. Ez már a viccnél is több:)

Ha ezt csinálnám :Y minden 2. hirdetésnél lehetne legalább. Helyette csak akkor nézek aprót ha röhögni akarok, néha meg majd beírom..a hülyének is megéri :K
;]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14736) seniman válasza Chaser (#14735) üzenetére


seniman
addikt

Azoknak éri csak meg igazán :D 16-17 körül volt a 120gigás samu840-es amikor utoljára néztem. :Y Boltból.

(#14730) shteer

Qrv@ drága vga-nál be szoktam dobni az "és jól mentek CF/SLi-ben?" kérdést :D

[ Szerkesztve ]

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#14737) snecy20 válasza Chaser (#14735) üzenetére


snecy20
veterán

Hát, egyszerűen nem találkoznak a vásárlói igények az eladói igényekkel. DE meglepően sok olyan üzlet köttetik, hogy mindössze 5%-kkal drágábban már ugyanazt megvehette volna a delikvens boltból is, 2x annyi garanciaidővel...

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#14738) Erdei88


Erdei88
veterán

Sapphire R9 270, clocked at 270X from BIOS provided by Sapphire itself! Also fan profile modified to be efficient and very silent. Max temperature on full load: 70C
Still 2 months of warranty!

Magyar egre magyar ufot! :D

(#14739) seniman


seniman
addikt

Kedvencem amikor egy komplett gép árát úgy határozzák meg,hogy a komponensek(amúgy is túlárazott) árait összeadják. :W Jó hogy nem autót hirdet,összeadná az utolsó csavar árát is a koma.

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#14740) Chaser válasza seniman (#14739) üzenetére


Chaser
titán

Az is félelmetesen gyönyörű igen :K mert természetesen az a gép tökéletes alkatrészekből van összerakva, nem sz@r/vagy éppen feleslegesen túl jó alaplappal vagy táppal, nyomi sli-s rendszerrel aminek értelme nincs, ház elég szubjektív kinek mi jön be. Ha egy gép alkatrészenként 100k, egyben max 85, de inkább 80. Kivéve ha nem minden értelmesen lett összeválogatva, akkor akár érheti is az alkatrészenkénti árát, de olyan ritka mint a fehér holló.
Az a múltkor gtx960 sli-s cucc is pl, jó-jó, de 970-nel új cuccokkal uo. tudás kijön akár olcsóbban újan abból a boltból ahonnan akarja a vevő.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14741) seniman válasza Chaser (#14740) üzenetére


seniman
addikt

Olyan a világon nincs,hogy két embernek csavarra ugyanolyan összeállított gép jöjjön be :N Örülhet az ilyen,ha elviszik egyben.az enyémet felraktam 45-ért egyben,egy kérdés nem jött rá.Kicsontozva egy hétvége alatt kiárultam 60 körül,plusz a vinyót meg is tartottam. :DDD

PSN:seniman77-----> https://psnprofiles.com/seniman77

(#14742) snecy20 válasza seniman (#14739) üzenetére


snecy20
veterán

Ha például a ház-táp-hangkártya-DVD olvasó négyes csak az átlag alatti szintet üti, akkor azokért nem is nagyon illik pénzt elkérni teljes konfig esetén.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#14743) TaaT válasza seniman (#14739) üzenetére


TaaT
veterán

Nem egyszer volt hogy megláttam egy gépet, volt benne pár jó alkatrész ami kéne, mi lenne ha megvenném egyben, elbontanám és "olcsón" hozzájutnék a megfelelő alkatrészekhez?

Nézem az árat, kis számolgatás, ha minden alkatrészt külön-külön megvennék postával együtt is olcsóbban össze tudnám rakni a gépet mint amennyiért árulja. :(((

Give them hell Ukraine!

(#14744) Chaser válasza seniman (#14741) üzenetére


Chaser
titán

Nem a "bejön-e" a lényeg, hanem értelmesen van-e összeválogatva a gép. Azért olyanra van példa. Amikor desktopoztam azért nálam lehetett olyan gépet látni:) De most is akadnak. Alkatrészenként persze sokszor egyszerűbb eladni egy komplett gépet.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14745) Chaser


Chaser
titán

Attól is hülyét kapok, ha fel akarok rakni egy notebookot rendesen gyomlálnom kell mert nagy része amit akarok mondani róla nem fér be 1000 karakterbe. És 500-ról indultunk, anno fejlesztéskor én kértem 1000 legyen ha megoldható, 1500-öt kellett volna kérni:)

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14746) Speed® válasza Chaser (#14745) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Figyelembe véve hányan jutnak el odáig, hogy elolvassák a hirdetést, szerintem feleslegesen mérgelődsz :)

Egyébként ahhoz képest, hogy ingyenes a felület, eléggé a ló túloldala a folyamatos sírás. Rajta vagyunk, hogy jobb/biztonságosabb/csillámpónibb legyen, de mindent izibe nem lehet. Ami az elszaporodott visszaéléseket illeti, elhihetitek, nem jókedvből hagyjuk regelni a jómadarakat..de ha szeretnétek full fizetős, regisztrált bizniszelői státuszos, zárt/előszűrt rendszerű piacot, széles a net, lehet próbálkozni..reklám sem kell, mikrotrancakciós díjakból bizonyára nem lesz gond a hw/sw hátteret biztosítani :)

Már elnézést, de néha nem az aprótól kapok hülyét :S

(#14747) Chaser válasza Speed® (#14746) üzenetére


Chaser
titán

Nem sírás, tény. Engem nyilván elolvasnak, mivel sokan másolnak is:) Mindamellett csillámpóniról jut eszembe, hozzá nyúlni nem kellett volna semmihez, amit később beláttak az illetékesek. Persze engem akkor is bannolni kellett kálvádor' szinten..szóval hagyjuk. Ingyenes jah...nekem se fizet tudtommal a ph azért a szellemi termékért amit már 1-2 helyre odaraktam itt. Tudnék listázni pár "0 napost" akik azzal kezdték csak miattam regeltek ezért vagy azért. Ingyen semmi nincs:) azoknak esetleg akik csak bizniszelnek de érdemit nem adnak semelyik fórumba.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#14748) Speed® válasza Chaser (#14747) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Oh, köszönjük, hogy jelenléteddel emeled a lapcsalád renoméját :)
Azt véletlenül se említsük meg, mit kapunk a felület által cserébe :N
A lényeg az, hogy tekintsünk szét és köpjünk magabiztosan felfelé..

(#14749) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Komolyan néha az az érzésem, hogy itt egyesek csak beszélgetőpartnert keresnek az aprón :W

... és meg sorolhatnam!... de akit igazan érdekel az úgyis kérdez!. .. ... Kérésre képeket küldök!

El se kezdem sorolni, hogy hány ponton b@sz fel az ilyen hirdető.

[ Módosította: Speed® ]

(#14750) SUPREME7 válasza SUPREME7 (#14749) üzenetére


SUPREME7
őstag

Upsz ja.. Helyi hirdetést nem lehet... Továbbra se értem miért, de mindegy.

Sry, vacakolt a net, nem tudtam hirtelen javítani a tévesen törölt részt.

[ Módosította: Speed® ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.