Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1401) spanglee001 válasza etejedu (#1400) üzenetére


spanglee001
addikt

ha emiatt nullára redukálódna a csíterek száma, akkor ezzel csak a csíterek takaróznának :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1402) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Sajnos nekem nem jött be az új patch. Eddig megvolt a stabil 60-70 fps very high-on, de most beesik 60 alá is sűrűn. Nem örülök... :U

(#1403) Årpi válasza Hauptmann (#1402) üzenetére


Årpi
őstag

verylow masterrace ;] (~100 alatt nem igazán láttam ma FPS-t,se testen se simán (kivéve simán a repülőben és a lobbyban ofc)

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#1404) MarkusSchulz


MarkusSchulz
aktív tag

egy ici picit nálam tisztábban futna a játék, de ez hogy még mindig be-be laggol mikor megnyitom az inventoryt ááá :/

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#1405) Podpupi válasza lemusz (#1202) üzenetére


Podpupi
tag

Köszike.. :R

Már régen elmultam 18+......... (:[ORIGIN: podpupi,STEAM: hunpupi,BF:podpupi

(#1406) lemusz válasza Podpupi (#1405) üzenetére


lemusz
addikt

Segített? Kb mennyit? Nincsmit.

(#1407) tepenzed válasza Hauptmann (#1402) üzenetére


tepenzed
őstag

Ugye ilyenkor a teszt szervert nézitek? ;]

(#1408) Hauptmann válasza tepenzed (#1407) üzenetére


Hauptmann
addikt

Életemben nem indítottam el a tesztszervert.

(#1409) saen


saen
Topikgazda

Közben néztem elég sok streamet a tesztszerverről, néhány info:
-a térképet újra kell tanulni, Stalber lehet prémium hely lett, aki oda ment M4/Kar98-cal jött ki onnan. Igaz ez csak egy meccs, de régen ilyen nem volt.
-Az új pisztoly piszok erős, cserébe nagyon ritka. A sorozatlövése kicsit oldalaz, de közelharcban abszolút használhatónak tűnik.
-A napnyugta nagyon szép és meglepően jól lehet látni így is.
Reméljük nem lesz gond az éles szerveren se és ma már játszhatunk ott is vele.

(#1410) lemusz válasza saen (#1409) üzenetére


lemusz
addikt

Gondolom 10 óra fele jön az update és 11 után már játszani is lehet vele, mint a hetieknél.

(#1411) tepenzed válasza Hauptmann (#1408) üzenetére


tepenzed
őstag

akkor nem értelek, milyen változást vártál, az élesen még fent sincs a havi optimalizáló patch :W

saen: ja azt olvastam, hogy az eddigi vacak loot helyeken is jobb jelenik majd meg, úgyhogy nem kell már a "menő" helyekre ugrálni, így viszont lassabban fogy majd a nép ;]

[ Szerkesztve ]

(#1412) saen válasza lemusz (#1410) üzenetére


saen
Topikgazda

Ez a terv, igen.

(#1413) lemusz válasza saen (#1412) üzenetére


lemusz
addikt

Úgy érzed delej lesz?

(#1414) saen válasza lemusz (#1413) üzenetére


saen
Topikgazda

Eddig minden havi update-nél volt probléma, szóval óvatos vagyok. Ettől függetlenül a teszt szerveren nem láttam gondot eddig, szóval akár még jól is elsülhet.

(#1415) Hauptmann válasza tepenzed (#1411) üzenetére


Hauptmann
addikt

Azt hittem, hogy már kint van a patch... Akkor viszont a hiba nálam van, csak azt nem tudom akkor, hogy mi.

(#1416) vvega30


vvega30
senior tag

Tegnap mentem néhány kört a teszt szerveren. 2 Pocsinki, 2-3 Gorgo, 1 military és 3-4 random össze vissza ugrálásból azt szűrtem le, hogy nagyon viszavették az AR dropot. Kart, VSS-t nem láttam de cserébe minden sarokban ump fekszik 90 lőszerrel. Mivel nekem elég lagos volt a ptr, ez a fos net miatt van, ezért azt nem tudom megmondani, hogy optimalizáltabb lett-e vagy sem. De, hogy a loot rosszabb lett mint volt az tuti :(((

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#1417) olle


olle
senior tag

4.9 GB :C azt hiszem le kell törölni és újra felrakni. :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1418) kigyi_23 válasza olle (#1417) üzenetére


kigyi_23
addikt

Amikor megvettem is nagyjából ennyit szedett le :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1419) lemusz


lemusz
addikt

2 meccs után azt kell mondjam játszható fps tartományba ért a játék. Egy olyan +10-15 fps növekményt tapasztaltam, legszembetűnőbben a repülőgépen látható, ami immáron nem szaggat legalább. Találkoztam a rombolható faodúkkal, nekem személy szerint nem tetszenek, mint ahogy az újra festett beállók sem. Az egyik meccsem clear sky környezeti viszonyok mellett futott, ami annyit tesz a gyakorlatban hogy szép tiszta az égbolt és mintha kurvára felcsavarta volna valaki a villanykörtét! :W :W Kontúrosabbak a szegélyek, nagyobb hangsúly az árnyékokon. Fura, kevésbé reális mint a normál, eredeti. Még szokni kell...

(#1420) Podpupi


Podpupi
tag

Hello .
Játékon belül nem tudok beállítás változtatni csak is 1280x720 és össze kicsinyiti viszont test szeren tudok.
Jaték könyvtárban valami txt fájl beállitás átiráshoz?
Köszi.

Már régen elmultam 18+......... (:[ORIGIN: podpupi,STEAM: hunpupi,BF:podpupi

(#1421) Jinxb1rd válasza lemusz (#1419) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Jah, szerintem is játszható lett így, hogy több az fps. Az új két környezeti viszony viszont nem jön be, kikészíti a szemem.

We are only Stardust...

(#1422) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Nekem eddig is 90-120 között mozgott az fps, sokkal inkább a szerveroldali laggok voltak kellemetlenek. Ezek megszűntek? Lootok mi en változtak? Éreztek valami különbséget?

(#1423) vzsryl válasza Jinxb1rd (#1421) üzenetére


vzsryl
nagyúr

IPS monitort kell venni, nem TN-es gamert stb...:P

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1424) Jinxb1rd válasza vzsryl (#1423) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

IPS monitorom van.

We are only Stardust...

(#1425) olle


olle
senior tag

Na ultra high end PC vel Win. :D

Viszont egy probléma felütötte a fejét. Meccs után csak kijelentkezéssel tudom bezárni a gamet. "kifagy" valaki valami ötlet?

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1426) Mr.White válasza jkrisztian (#1422) üzenetére


Mr.White
senior tag

(#1427) saen válasza olle (#1425) üzenetére


saen
Topikgazda

Pisztollyal a végén? Szép :C

(#1428) olle válasza saen (#1427) üzenetére


olle
senior tag

Yep :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1429) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Sziasztok
A mai patch után ez a hiba üzi fogad [link]. Valaki másnál is van ? Esetleg tudtok valami megoldást ?

El. Psy. Congroo.

(#1430) Jinxb1rd válasza adamkaa777 (#1429) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

reinstall megvolt?

We are only Stardust...

(#1431) adamkaa777 válasza Jinxb1rd (#1430) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Még nem raktam újra a game-t egyenlőre keresek valami más megoldást de nem sok sikerrel .

El. Psy. Congroo.

(#1432) adamkaa777 válasza adamkaa777 (#1431) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Sikerült megoldanom. Akit érdekel annak itt van hogy hátha másnak is ilyen, Go steam > Library > Games > Right click pubg> Properties> Local files> Verify integrity of game flies... And let it update.

El. Psy. Congroo.

(#1433) twi452 válasza olle (#1425) üzenetére


twi452
senior tag

Nálam is ugyanez van.. csak ctrl-alt-del és sign out-tal tudtam "eltűntetni" a játék ablakot...

Amúgy már egész faszán fut, nvidia control panel-ben rányomtam a vsync-et globalon így eltűntek ezek az idegesítő törések "microlaggok" és szép simán szalad

(#1434) olle válasza twi452 (#1433) üzenetére


olle
senior tag

Megoldottam. Windowed fullscreen. :) :R

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1435) twi452 válasza olle (#1434) üzenetére


twi452
senior tag

Úgy nem megy a vsync :D
De amúgy igen úgy nem fagy legalább ki :)

(#1436) olle válasza twi452 (#1435) üzenetére


olle
senior tag

Idegesítő volt utána mindent újra elindítgatni. :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1437) KaraDani


KaraDani
addikt

Na ez patch, emelem a kalapom a devek előtt :R

(#1438) Benito94


Benito94
tag

Sziasztok!

Olyan gondom lenne, hogy mikor már megy a játék és a földhöz közel kinyillik az ejtőernyő utánna 1-2mp után a vinyó csúnya hangot ad ki és kifagy a játék. Ilyennel még soha nem találkoztam. Egyszer sikerült tovább mennem nagy nehezen, nyomkodtam a ctr+esc-et meg az ctr+alt+del-t és elkezdett iszonyatosan tölteni a gép, egy jó darabig töltött és szépen lassan abba hagyta. Teljesen új vinyó, 2hetes. Ez elötti vinyóval volt hasonló gond más játéknál ezért is cseréltem le, még az alaplapra tippelek. Esetleg van/volt valakinél ilyen hiba? tud valaki segíteni? Előre is köszi.

(#1439) lemusz válasza Benito94 (#1438) üzenetére


lemusz
addikt

Azt írod ilyennel még nem találkoztál, utána meg hogy előző vinyóval is ez volt más játékokban... :U

Frissíteném az alaplapi biost + megnézném jól van-e beállítva ott minden (megfelelő topikban kérdezz rá, ne itt), aztán frissíteném a windowst, utána a drivereket (iobit driver booster) aztán kb csekkolnám mi a helyzet. Egy töredezettségmentesítés sem árt a HDD-n. Ha még fennáll a probléma, akkor megnéznék google-ban egy olyat hogy "how to speed up win7/10/hdd" mert tudtommal elég sok szolgáltatás meg miegymás reflektál a HDD-re, amiket letiltva, kikapcsolva nem csak a probléma tűnhet el, de stabilabb, gyorsabb is lehet a rendszered. Egyébként van SSD vagy minden durr bele bumm az egy szem HDD-n?

[ Szerkesztve ]

(#1440) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Lehet nem a vinyó ad ki olyan hangot.

We are only Stardust...

(#1441) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Néh az elején a repülőből valami lángcsóva jön ki, az valami bug?

Kár, hogy a Kar98-hoz nincs az 5-ös lőszer közösítő, és akkor nem darabonként kellene betölteni. Jó lenne, ha később ilyen lőszercsomag is lenne.

(#1442) tepenzed válasza Hauptmann (#1441) üzenetére


tepenzed
őstag

azt a repülős dolgot én sem értem, azt hittem a tuningolt kártyám betegsége, de streameken is láttam :D

[ Szerkesztve ]

(#1443) kigyi_23 válasza Hauptmann (#1441) üzenetére


kigyi_23
addikt

Az egy dolog, de előre is kinyúlt a lángcsóva :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1444) olle válasza Hauptmann (#1441) üzenetére


olle
senior tag

Amikor a kezdőn valakit le molotovoznak az lángol a gépen így. :)

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1445) tepenzed válasza olle (#1444) üzenetére


tepenzed
őstag

és tényleg :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1446) Hauptmann válasza olle (#1444) üzenetére


Hauptmann
addikt

:DDD

(#1447) Benito94 válasza lemusz (#1439) üzenetére


Benito94
tag

Mivel csak ezzel a vinyóval ad ki ilyen csúnya hangot ezért most találkoztam ezzel a hibával először. A töredezettségmentesítés megvétel után egyből megcsináltam. Sajnos SSD nincs a gépben, az majd a következő lépés lesz. Azt viszont észrevettem, hogy amikor így kifagy és újraindítom akkor nagyon sokat tölt, mikor már a win is bejelentkezett.

(#1448) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Átlagban kaptam úgy ~15-20 fps-t. Bár még mindig eléggé ugrál, de sokkal jobb. Erről van szó.

Ezt a naplementés dolgot még szokni kell. Fura hangulata van. Meg fura, hogy átlátni a pálya másik végébe gond nélkül. De amúgy jó ötlet belevinni ilyeneket, mert bár ugyanazon a pályán vagy, mégis másnak tűnik.

Igazának adhatnának valamilyen hangjelzést a kör elindulásának. Az esetek harmadában azért halok/halunk meg, mert utolér a kör és vagy elfogy az élet, vagy lelőnek valahonnan futás közben.

(#1449) pethYeti válasza KisTücsök (#1448) üzenetére


pethYeti
addikt

Igazából még a városokban javítsanak az fps-en és rendben is leszünk...

Az nem normális hogy futok fel a dombon 110 fps, majd hátra nézek Pochinkire és 60-70 van maximum...

(#1450) Kiskutya válasza pethYeti (#1449) üzenetére


Kiskutya
veterán

De jo lenne nekem is annyi, nálam max 60-65 de sokat javult mert max 50 fps volt eddig.

hmm...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.