Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#21001) Winne válasza saen (#20997) üzenetére


Winne
nagyúr

Ami jó, de ha reggel csak EU-n tudunk duót nyomni és nem tudunk atmenni Na-ra, akkor lehet nem fogunk játszani..

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21002) saen válasza Winne (#21001) üzenetére


saen
Topikgazda

Mi a baj az EU szerverrel reggel? Nincs elég játékos?

(#21003) Running válasza saen (#21002) üzenetére


Running
tag

Jópáran játszanak NA-n, mert ügyetlenebbek, náluk már csak a AS szerveren vannak bénábbak. Nyilván lehet más ok is, de sokan ezért választják más régió szervereit, dacolva a pinggel.
Én is jobban szeretnék inkább NA-n játszani, ha nem lenne ekkora ping. Az EU FPP már néha sok nekem, főleg munka után fáradtan.

[ Szerkesztve ]

(#21004) marec1122 válasza hun-man (#20982) üzenetére


marec1122
senior tag

köszönöm szépen, ez volt az :R

Csak megfontoltan :D "Öregember nem gyorsvonat!" John McClane

(#21005) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Nálatok működik ez a mid-autumn festival events? Nálam a jobb felső sarokban a fogaskerék (settings) mellett van balra. De nem történik semmi ha rányomok. Most volt egymást követően 6 top 10-en belüli köröm de semmit nem ad meg vagy aktiválódik.

[ Szerkesztve ]

(#21006) saen válasza ЯΞD (#21005) üzenetére


saen
Topikgazda

Ez egy ismert bug, majd javítják.

(#21007) Segal válasza PeL (#20998) üzenetére


Segal
veterán

Technikailag simán be fog tudni jönni továbbra is csak az már durván rontani fogja a ping-jét nem fogja megérni.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#21008) Winne válasza saen (#21002) üzenetére


Winne
nagyúr

Igen, általában 2 perccel indul a számolás, de még úgy sem talál.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21009) PeL válasza Segal (#21007) üzenetére


PeL
addikt

VPN-re gondolsz? Az is elég ha összeáll 2-3 európaival nem?

(#21010) Winne


Winne
nagyúr

Van már infó róla, hogy mikor javítják az EU-s bakit a Festivalos eventen?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21011) saen válasza Winne (#21010) üzenetére


saen
Topikgazda

Nincs.

(#21012) Segal válasza PeL (#21009) üzenetére


Segal
veterán

igen

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#21013) saen válasza Winne (#21010) üzenetére


saen
Topikgazda

Elvileg már működnie kell.

(#21014) ReFleXx válasza saen (#21013) üzenetére


ReFleXx
addikt

gyakorlatilag is

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#21015) ЯΞD


ЯΞD
senior tag

Nálam nem működik most sem. Töröltem a játékot is teljesen. De hiába a teljesen új telepítés ha rányomok az ikon-ra semmi nem történik. Még más ismerősöknek meg igen. Szóval jó kérdés mi lehet a gond. Amúgy minden más működik tökéletesen csak az nem.

(#21016) Winne válasza saen (#21013) üzenetére


Winne
nagyúr

Az eddigieket nem számolja el, csak amiket mostantól csinálok?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21017) saen válasza Winne (#21016) üzenetére


saen
Topikgazda

Szerintem innentől számolja, de ebben 100%-ig azért nem vagyok biztos.

(#21018) ReFleXx válasza Winne (#21016) üzenetére


ReFleXx
addikt

ugy

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#21019) PeL


PeL
addikt

Nálam valamiért az egyik item amit kaptam szintért, először nem volt rajta időlimit, permanent itemként kaptam elvileg, ma mikor meg belogoltam nem volt ruha a karin, és időlimitet tett rá... Egy Leather Bootcut Pants-ról van szó egyébként. Másnál volt hasonló eset?

[ Szerkesztve ]

(#21020) PeL válasza PeL (#21019) üzenetére


PeL
addikt

Asszem én néztem be valamit.

(#21021) lemusz válasza PeL (#21020) üzenetére


lemusz
addikt

Nekem is szinte csupaszon jelentkezett a karakterem tegnap, de egy lobby vagy game restart megoldja a dolgot.

(#21022) Winne válasza ReFleXx (#21018) üzenetére


Winne
nagyúr

Teklya

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#21023) markiiizi


markiiizi
újonc

Hali! Szerintetek mennyire van potenciál ebben a játékban olyan téren, hogy ha pl. esl-en folyamatosan jó eredményeket ér el egy csapat arra felfigyelnek? Vagy épp a csapat kopogtat be valahova hogy haho nem akartok velünk valamit kezdeni? Van egy nagy tervem és nem tudom bele merjek-e fogni.

(#21024) HoyHoy2 válasza markiiizi (#21023) üzenetére


HoyHoy2
tag

közel nulla szvsz, de a remény hal meg utoljára :U

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#21025) JanR válasza markiiizi (#21023) üzenetére


JanR
addikt

Olyan nagy a konkurencia, nem sok eselyt latok ra. De ha lenne is, manapsag azok a felkapott jatekosok, vagyis profknak titulalt jatekosok, akik kozben streamelnek es nem is keves kovetojuk van emelett. Ez mar nem a cod2/cssource vilaga. Sok mindenki ebbol akar megelni, nem megy ez ilyen konnyen. Persze kivetel lehet, de ahhoz nagyon jol kell jatszani es meg igy is 1:10000000-hoz legalabb.

(#21026) markiiizi válasza JanR (#21025) üzenetére


markiiizi
újonc

Igen épp ezert gondolkodom, mert anno cod2 be tudtam összehozni egy csapatot a semmiből és ahoz képest nagyra nőtte ki magát és most ugyan azt érzem ebbe is :D

(#21027) JanR válasza markiiizi (#21026) üzenetére


JanR
addikt

Csak online szereplessel? CoD2-be azert volt egy eleg zart scene, azokbol, akik jartak rendszeresen lan-okra. PubG-ben ez eleg nehez lesz. Persze tudom, hogy online game, de eddig mas jatekokban is az vitte sokra, aki egy versenyen is megmutatta a tudasat.

(#21028) saen válasza markiiizi (#21026) üzenetére


saen
Topikgazda

Esély kicsi, de nem lehetetlen. Neked kell tudni milyen élethelyzetben vagy és mi fér bele. Ha nem próbálod meg sose fog sikerülni.

(#21029) markiiizi válasza JanR (#21027) üzenetére


markiiizi
újonc

Hát igen. A lan az elég nehéz itt. Mindegy ha sikerül valami is akkor majd írok ide :D jut eszembe ti tudtok valami jó progit mint pl a Nahimic volt a fasza hang beállításoknak?

(#21030) mindfreak


mindfreak
őstag

Network Debug mennyire mutat valós adatokat?

(#21031) ben11


ben11
őstag

Szisztok!

Pubg mobilon a frissítés óta quick game egyedül erangel mappon megy. Se miramar, se sanhok.
Ez mindenkinél így van?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#21032) saen válasza ben11 (#21031) üzenetére


saen
Topikgazda

(#21033) regener válasza ben11 (#21031) üzenetére


regener
veterán

Másik két mapot lekell tölteni kézileg, utána működik nálam.

(#21034) niof


niof
addikt

Van infó, hogy tesztről mikor jön a live-ra az utolsó patch? Rohadtul unom már, hogy állandóan Erangelen kell játszani, vagy kilépkedni, míg Miramart nem adja...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21035) JanR válasza niof (#21034) üzenetére


JanR
addikt

Lehet majd mapot választani az új patch-ben?
Amúgy nekem is-is adogatja a mapokat. Van, hogy 4x egymás után erangel, de van, hogy 5x egymás után miramar. Különösebb bajom nincs vele (attól eltekintve, hogy nem tudom kiválasztani melyik játszhatok - bár néha jó a random is).

(#21036) ben11 válasza regener (#21033) üzenetére


ben11
őstag

Köszi a választ!
Azon már túl vagyok, de így sem működik.

Akkor talán egy újratelepítés megoldja.. :F

(#21037) niof válasza JanR (#21035) üzenetére


niof
addikt

Elvileg visszakerül a map választás. Gyakorlatilag a teszt szerveren hétvégén játszhatatlan volt. Kiválasztottam a solo fpp Miramar triót, és negyedóra/20 perc várakozási időt írt mindig. Gondolom a teszt szerveren jóval kevesebben játszanak. Ezért is érdekelne, hogy kb. mikor várható az élesre...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21038) VTom


VTom
veterán

Érdekes olvasnivaló.

Everybody has a plan until they get punched in the mouth.

(#21039) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Napi láma kérdés: hogy lehet visszaállítani, hogy ne maradjon úgy a karakter "strafe" után? Jó mókának tűnt, hogy nem kell nyomni, de ilyen helyzetben olyan fogyatékosan mozog, meg ha néha rányúlok véletlenül vagy ijedtemben akkor kb. meg is haltam, mert nem tud bevánszorogni fedezékbe olyan lassú. Egyszerűen nem találom azt a beállítást.

(#21040) niof válasza BaLee (#21039) üzenetére


niof
addikt

Valahol a Settings/Gameplay-ben van emlékeim szerint. Peek menüpont mellett állítsd át hold-ra toggle-ról.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#21041) BaLee válasza niof (#21040) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Thx!

(#21042) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Jófajta demo visszanézegető: [link]

(#21043) regener


regener
veterán

PUBG Project Thai jelentkezés:

Teljes név
Kor
Telefonszám (kihagyható)
Email
Email ismét
Játszottál-e már PUBG-vel valamelyik platformon? Felső válasz a fordító szerint az igaz, az alsó a soha
Játszottál-e már más BattleRoyale játékkal? Itt a felső rövid az igen, az alsó a nem
Oprendszer
Kedvenc játékaid, legalább 1 kategória / játék (kihagyható)
Kedvenc mobilos játékaid, legalább 1 kategória / játék (kihagyható)
Miért akarsz jelentkezni a CBT-re? (kihagyható)
Szerinted milyen marketinget folytasson a PUBG Corp Thaiföldön? (vagy valami hasonló, kihagyható persze)
Adatkezelés szabályzat elfogadása - pipa
Használati feltételek elfogadása - pipa

Márcsak a nagy sárga gomb és majd valamikor jeleznek hogy elfogadták-e, énis csak az előbb töltöttem ki.
10.000 embert fogadnak el az első körben, sok sikert mindenkinek :D

Gépigény:

(#21044) JanR válasza regener (#21043) üzenetére


JanR
addikt

Es ez mi?

(#21045) sagem válasza JanR (#21044) üzenetére


sagem
addikt

PUBG kifejezetten az ázsiai piac igényeire szabva, butított grafikával, sokkal kisebb gépigénnyel, meg ázsiai piacokra jellemző megoldásokkal, csak ázsiai szerverekkel természetesen, szóval nem hiszem h nekünk megérné foglalkozni vele :) Később elképzelhető, hogy globális verzió is lesz belőle, a butított grafika mellett már kísérleteznek benne pár játékmenetet könnyítő megoldással is, szóval egyfajta tesztként is funkcionál majd, ami ott beválik az lehet, hogy helyet kap a "rendes" játékban is.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#21046) Dictator^ válasza sagem (#21045) üzenetére


Dictator^
veterán

Repülő emberek, predátor-alien skinek, lézer fegyverek? :D

Ilyet csináltak anno az Infestation survivor storiesból.

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#21047) Tanisz válasza BaLee (#21042) üzenetére


Tanisz
senior tag

Hát ez marhajó :) Köszi :C :R

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#21048) cintula187 válasza BaLee (#21042) üzenetére


cintula187
addikt

Ez nagyon jó! :R

[ Szerkesztve ]

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#21049) PeL válasza BaLee (#21042) üzenetére


PeL
addikt

Ez k*rva jó cucc :DD

(#21050) Dictator^


Dictator^
veterán

Megcsináltam a festivál 5/5 küldetését (top 15 x5), erre az 5.-nél levonta az összeset és csak 1 -et számolt fel.. pedig 4/5 volt már.

Poén az, hogy a napi küldetésem is ez volt, és ott meg felszámolta..

Napok óta ritkább a cheater áradat, de ma szerencsére megint találkoztunk egy újabb gyökérrel.

[ Szerkesztve ]

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.