Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#451) HoyHoy2 válasza saen (#449) üzenetére


HoyHoy2
tag

persze, szabi mindenkinek jár, tiszteletre méltó amit eddig csináltak,de(!) én se akkor megyek el a munkahelyemről amikor a legnagyobb hajtást kell(ene) produkálni :R mert ebben tepenzed-el értek egyet, most kellene meghúzni.

EA mint early access-re gondoltam , nem EA Games , feltételezem :R

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#452) HoyHoy2 válasza saen (#449) üzenetére


HoyHoy2
tag

#edit: double post, bocsi, lehet törölni

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#453) KaraDani válasza saen (#449) üzenetére


KaraDani
addikt

EA = Early access ebben az esetben, nem Electronic Arts :DDD Ennyivel amúgy még tényleg nincs gond, csak tényleg sok ilyet láttunk már itt többen szerintem és érthető módon mindenkiben ott motoszkál, hogy nehogy ezt is leszarják, vagy csak simán elcsesszék.

HoyHoy2: Egyetértek, de biztos nem játszottál még olyan játékkal amit Kanadaiak fejlesztenek :DDD Karácsonykor elhúztak 3 hét szabira egy olyan játéknál amivel 15000 en játszottak akkor és benthagytak egy olyan mértékű bugot amivel csak az nem csalt aki nem akart.

[ Szerkesztve ]

(#454) Szőrös  válasza Carlytoo (#448) üzenetére


Szőrös 
veterán

30 ájró mióta AAA ár? Az 50-60 ájró lenne. Ezért a 30 ájró teljesen jó árazás.
Miből gondolod, hogy nem tolják meg a fejlesztést?
Amúgy a fejlesztő gárda létszámát megduplázták, de ez nem fog azonnal érződni....

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#455) Carlytoo válasza Szőrös  (#454) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Rendben van. Ellenben, EA játékhoz képest szerintem ez még mindig sok. Akarom mondani Electronic Arts árhoz képest. Feel the sarcasm

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#456) DeadMeat válasza tepenzed (#450) üzenetére


DeadMeat
veterán

Azért mer Bluhole játék.. Nem pedig EA. Semmi köze az EA-nek hozzá. Esetleg early acces ha már ott tartunk.

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#457) HoyHoy2 válasza KaraDani (#453) üzenetére


HoyHoy2
tag

szép munka :DDD

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#458) Carlytoo válasza DeadMeat (#456) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

A rövidítés tepenzed esetében helytálló.Jogi szempontból EA (trademark) védjegy ellátásával jelentené az Electronic Arts-ot. Ez már viszont tényleg off. Nem vitaindítónak írtam.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#459) Carlytoo válasza Carlytoo (#458) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Mellesleg a GTA5-el kapcsolatban a Rockstar is elengedte magát egy időben. Az online játszhatatlan volt a sok csaló miatt. Aztán külső nyomás hatására csak összekapták magukat.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#460) tepenzed válasza DeadMeat (#456) üzenetére


tepenzed
őstag

nem mondod :N

(#461) olle


olle
senior tag

Sziasztok.

Én is beneveztem erre a csodára. Jó kis játék még soloban is. :) Szokni kell az tény.

De amikor elütöd magad :D
Nem kicsit leszel ideges. :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#462) HoyHoy2 válasza olle (#461) üzenetére


HoyHoy2
tag

próbáld ki ezt az érzést a top10-ben, nagyon felemelő :DDD

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#463) olle válasza HoyHoy2 (#462) üzenetére


olle
senior tag

Sajnálom.

Megszoktam a H1Z1-ben hogy ki lehet ugrani :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#464) #32256704


#32256704
törölt tag

Korai hozzaferesu jatekot nem azert kell venni, mert "uhh egyszer majd talan jo lesz". Aki igy gondolkozik, az pofara fog esni.
Megnezed, hogy jelenleg mit tud nyujtani. Megeri neked az a szolgaltatas azt a penzt amennyibe kerul?
Amennyiben igen, akkor megveszed es orulsz. Utana pedig ha kapsz meg hozza tartalmakat - fejleszteseket, akkor megjobban orulsz.

Persze egy idealis vilagban nem kellene igy nezni a dolgokat, de ebredjunk fel...

Jelenleg a jatek bugos, laggos es meg vannak vele problemak, de 60 orat jatszottam vele. 20 ezer ft-os AAA jatekokkal nem szoktam ennyit jatszani, foleg nem szoktam a 60 orabol 55-ot tenylegesen szorakozni.

Totalisan megerte nekem megvenni a jatekot akkor is, ha tobb patch nem is erkezik mar.

(#465) Redcaster


Redcaster
őstag

Sziasztok!

Ma kezdtem a játékot, 5 menet van a hátam mögött. Az első menetben kb 1 percig éltem, de legalább utolsó nem lettem :P

Az utolsó menetben sikerült összekaparnom egy 7. helyet 3 killel, ez eddig a legjobb helyezésem :)

Tetszik a játék, nem bántam meg hogy megvettem :N

(#466) HoyHoy2 válasza Redcaster (#465) üzenetére


HoyHoy2
tag

az újaknak és régieknek az ismétlés kedvéért: ;]

http://steamcommunity.com/groups/phpubg

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#467) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Tényleg nagyon jól elszórakoztat. Főleg csapatban. Az bosszantó csak az egészben, hogy sokszor halok meg értelmetlen bugok, laggok miatt, amin tudom, hogy dolgoznak. Sokat is javítottak rajta. Remélem ki tud majd egyszer lépni az early access kategóriából. Az elkeseredésem oka talán azért van, mert ezek a battle royal stílusú játékok nem nagyon mutattak fel a korai hozzáférésen kívül egy olyan késznek mondható programot, amire ne tennénk rá a "korai hozzáférésű" jelzőt. Last Man Standing, H1Z1, PUBG. Ez mind-mind ékes példája és leginkább az első kettő, hogyan rökönyödjünk meg egy szinten és ne fejlesszünk tovább. A játékélmény abszolút kifogástalan, de ebből sokkal többet is ki lehet hozni.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#468) KaraDani válasza olle (#461) üzenetére


KaraDani
addikt

Képzeld el amikor 2-en vagytok, tudod hol a másik, ő nem tudja te hol vagy, eldobsz egy gránátot ami valahogy bebugol és 3 sec múlva visszaesik rád és megöl és úgy leszel 2-ig. Na az idegesítő volt :DDD

(#469) olle válasza KaraDani (#468) üzenetére


olle
senior tag

Azóta már csak nevetek azon hogy elütött a saját kocsim. :D De amikor az ellenség kocsija üt el úgy hogy megölöd az az érzés felbecsülhetetlen. :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#470) tepenzed válasza KaraDani (#468) üzenetére


tepenzed
őstag

nem a kezedben robbant be? pár másodperc után felrobban ha nem dobod el időben

(#471) KaraDani válasza tepenzed (#470) üzenetére


KaraDani
addikt

Biztos, hogy nem, eldobtam, az enemy is érzékelte a hangot, mert kirohant onnan ezért felálltam és elkezdtem lőni majd egyszer csak puff és kiírta, hogy megöltem magam gránáttal. Gyanús volt már a dobásnál is, mert nem mutatta a piros irány csíkot, szerintem valahogy atomfüggőlegesen sikerült eldobni.

(#472) tepenzed


tepenzed
őstag

(#473) KaraDani válasza tepenzed (#472) üzenetére


KaraDani
addikt

Szemetelésre tanít, literally unplayable ;]

(#474) W00dyka válasza tepenzed (#472) üzenetére


W00dyka
tag

Uninstall nálam ! :DDD Miért nem fért bele az idejébe egy kis szelektív gyűjtögetés, balra a hullák jobbra az energy drinkek ! Aztán megkérné az ellent, hogy mint a szlovák turista csoport nem szétszéledni , belenézni a fegyvercsövébe és mondani , hogy "CSIIIIIIZZZZZZZ" :DD

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#475) lemusz


lemusz
addikt

Sziasztok! Még nincs meg a játék, de már rá is kerestem van-e topikja. Remélem mielőbb jön valami leárazás, ha mást nem a júniusi Summer Sale alkalmával, mert a jelenlegi 30 eurós wallett árához még gyűjtenem kell egy kicsit, meg reálisabbnak is érezném 15 euró körül. Nézem a streamereket és azon kapom magam, hogy órákat bírom nézni és amikor a végéhez közelednek a körök én magam is izgulok.

(#476) h1mpi válasza lemusz (#475) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem lesz olcsóbb mert nagy siker

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#477) lemusz válasza h1mpi (#476) üzenetére


lemusz
addikt

Hány fps-re számíthatnék a konfigommal low beállításokkal fullHD-ben?

(#478) atee válasza lemusz (#475) üzenetére


atee
őstag

Leárazás nem.nagyon lesz. Ès remèlem is, hogy nem megy csgo szintre. Az egyik legjobb hack vèdelem a magasabb ár. Legalábbis első lèpcsője!

Egy játèk ami szórakoztat az megèr ennyit!

De tudod mit! Kivèteles alkalom mert jó napom van ;) mennyi hiányzik hozzá? 10-15€ ?
Kipótlom neked ès neked is lesz egy jó napod ;)

A konfigodon nem lesz túl sok fps, de talán optimalizálni mèg sikerül nekik!

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#479) h1mpi válasza lemusz (#477) üzenetére


h1mpi
nagyúr

hú nem tudom még elég rossz az optim.

[ Szerkesztve ]

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#480) lemusz válasza atee (#478) üzenetére


lemusz
addikt

"csak" 6-7 euro :D

h1mpi: Komolyan? :Y Azt hallottam, hogy GTX1080+i7 kombókkal alig kapnak 50 fps-t. De gondolom akkor azok a legmagasabb beállítások mellett annyi.

[ Szerkesztve ]

(#481) atee válasza lemusz (#480) üzenetére


atee
őstag

Priviben adsz egy számlaszámot ès az utaláshoz szüksèges adatokat! Már küldöm is :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#482) h1mpi válasza lemusz (#480) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Javítottam... azt hittem a wot topicban vagyok :B

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#483) lemusz válasza h1mpi (#482) üzenetére


lemusz
addikt

hahaha :D

(#484) Tyler Durden

Én is megvettem a játékot, már jó ideje szemezgettem vele. Saennal mentünk ma pár kört, igazi adrenalin bomba volt + teljesen más feeling csapatban voice chaten, mint szolóban tolni. Első napon a legnagyobb siker solóban egy 5. hely volt 2db killel :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#485) saen válasza Tyler Durden (#484) üzenetére


saen
Topikgazda

Csapatban is toltunk egy 5.-et és ha nem mész be a szűk kör közepére dropot lootolni, lehetett volna jobb is ;] :P :DDD

(#486) vaakuum


vaakuum
addikt

A FOV értéket lehet valahogy állítani?
2560*1440-et nem akarnám lentebb venni, mert úgy nem az igazi, inkább a fov értéken tekernék lentebb kicsit... :U

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#487) HoyHoy2 válasza vaakuum (#486) üzenetére


HoyHoy2
tag

mások is panaszkodnak (főleg akik azzal a felbontással játszanak), jelenleg csak cfg átírással/bűvészkedéssel lehet állítani, de(!) sok helyen írják, hogy az meg ban-nal jár, ha továbbra is érdekel keress rá gugliban, több topic is van rá.

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#488) Carlytoo válasza atee (#481) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Ember!

Minden tiszteletem a Tied!

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#489) vaakuum


vaakuum
addikt

1)
Ha sikerül szereznem két "nagyobb" fegyvert, akkor utána a pisztolyt, machetét, feszítővasat stb... érdemes eldobálni? Gyorsabban mozog a karakter, ha ezek nincsenek rajta/nála?
Azt tudom, hogy a serpenyőt mindenki gyűjti, hogy azzal védje a hátát (nem tudom, van-e ennek értelme :F )

2)
Illetve függ a sebesség a cipelt cuccok mennyiségétől, vagy csak a cuccok típusától? Szóval ha lvl3 hátizsákom van, akkor lassabban futok mindenképpen, vagy csak akkor lassulok le, ha azt tele is pakolom?

3)
A ládáknak az ára minden vásárlás után duplázódik? (az első 700-ba került, a második meg 1400-be kerül)

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#490) saen válasza vaakuum (#489) üzenetére


saen
Topikgazda

Serpenyőnek jelenleg tényleg van értelme. Machetét meg feszítővasat én fel se veszem, pisztolyt is csak a játék elején. Simán eldobom őket, főleg azért, mert könnyebb átlátni a cuccot ha nincs felesleges kacat, emellett a karakterről lógó dolgokat könnyebb észrevenni az ellenfélnek.
Futás sebességet a kézben lévő dolgok biztosan módosítják, tehát ha elrakod a fegyvert akkor gyorsabb leszel.

(#491) Carlytoo válasza vaakuum (#489) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

A sebesség -én úgy gondolom- ,hogy a kezedben lévő cuccoktól függ. Azaz, ha elrakod, akkor futsz a leggyorsabban függetlenül attól, hogy mennyi lootod van. Ha sikerült két keményebb cuccot beszerezned, akkor érdemes eldobálni a kisebbeket. Mindenkinek más fegyver áll jobban a kezébe. Nekem a kedvenceim:
AKM 4X scope-al upgradelve + SK12 upgradelve. Jobban preferálom az extended mag-et a quickdraw-tól. Közelharcra, illetve épületharcra a shotiknak nagy előnyük lehet az AR-el szemben. A sniper típusú fegyvereket annyira nem szeretem, de ha találok, akkor megtartom, mert lehet a csapattársamnak kell. Lootolni úgy érdemes, hogy magadat és nem utolsó sorban a csapattársaid igényeit is ki tudd elégíteni. tehát egy foregripp-et, supressor-t, stockot, érdemes meghagyni, mert lehet, ha nem is neked a társaidnak jó lesz. Ha valahova gyorsan kell odaérned és nincs járműved, akkor alapértelmezetten az "x"-el elrakod a fegyveredet és futsz, mint az állat.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#492) Carlytoo válasza Carlytoo (#491) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

A futást érdemes szlalomozva végezni. Ha nem profi játékossal állsz szemben ( és legtöbb esetben nem), akkor sokkal kisebb az esélye, hogy eltaláljon.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#493) Tyler Durden válasza saen (#485) üzenetére

Hja nem vágtam, hogy a végén már nem célszerű rárepülni a supply dropra :D /az már csak hab volt a tortán, hogy semmi extra nem volt benne :U /

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#494) saen válasza Tyler Durden (#493) üzenetére


saen
Topikgazda

Közben én is csináltam egy solo 5. helyet, 2 kill-lel. Mákom volt, mert sikerült elkerülni a tömeget, ráadásul egy elhagyott supply drop-ba is belefutottam, benne 15x és AWM :D Bár csak az egyik kill ment vele, laposan kúszó kolléga level 3-as helmettel nem örült a fejlövésnek :) Sajnos a végén a kör úgy szűkült, hogy egy vékony fa maradt nekem a nyílt terepen és több oldalról lőni kezdtek, így sok esélyem nem volt.

Szerk: ja és az AWM előtt találtam Kar98-t és 8x-et is, azt dobni kellett :D Ilyen is ritkán van...

[ Szerkesztve ]

(#495) Tyler Durden válasza saen (#494) üzenetére

Bakker ez eléggé phat loot (: Nekem tegnap aztán nem volt már szerencsém, 1x elgázoltak egy motorral /lol/, majd a köv meccsen direkt kis helyre mentem, de lootolás közben meglepett egy másik srác és felkent tapétának vmi shotgunnal..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#496) twi452


twi452
senior tag

Van aki mezítláb rohangál mert hogy halkabb, Dr Disrespect-nél nem tudom eldönteni h viccelt vagy komolyan mondta amikor véletlenül lootolt bakancsot és dobta is el, ő így nyomja xD

(#497) vvega30 válasza saen (#494) üzenetére


vvega30
senior tag

Néhány napja elbanbultam a kezdést és arra lettem figyelmes, hogy csend van:)
Alt-tab és látom, hogy pálya szélén állok 10 másik taggal. Kör messze sehol senki... 10 free kill:)
Elindultam és felgireltem magam, 3-as táska, sisak, mellény ééés!!!: egy 1911.. Ennyi fegyvert találtam:)
Persze az első jött ment fejbe lőtt. De 21. lettem...:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#498) HoyHoy2 válasza vvega30 (#497) üzenetére


HoyHoy2
tag

pro. ennyi :D

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#499) KaraDani válasza twi452 (#496) üzenetére


KaraDani
addikt

Más hangja van a lépteknek attól függően mi van a lábadon igen.

(#489) vaakuum: Futás sebességét csak a kézben levő cucc befolyásolja, a hátizsákban levő nem. Fegyvert elrakva futsz a leggyorsabban, pisztoly kb nem lassít, smg is alig, még a nagyobb fegyverek már érezhetőek bőven. Serpenyő a legjobb armor a játékban, előbb utóbb csak nerfelik már, mert vicc, legalább el kéne használódnia szerintem.

(#500) W00dyka


W00dyka
tag

Jó tudni ezt a bakancsos dolgot , akkor én is váltok mezitlábra !

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.