Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#22001) getdizzy


getdizzy
aktív tag

Sziasztok,

Mivel nem rendelkezem erős pc-vel csak egy PS4-el, ezért örömmel vettem, hogy jön konzolra is a játék.
Ezért érdeklődnék, hogy fogja-e támogatni az egér-billentyűzet használatot mert akkor alap vétel lenne, csak mert eddig semmilyen infót nem találok róla sehol, miközben a jövőhéten már itt megjelenés dátuma.
Köszi

(#22002) saen válasza getdizzy (#22001) üzenetére


saen
Topikgazda

Nem láttam erről infot még.

(#22003) adakiller válasza surgyi (#22000) üzenetére


adakiller
senior tag

Ha nem jó továbbra sem én javasolnám, hogy ne XMP profilt használj, hanem manuálisan állítsd be memhez tartozó késleltetést stb. Pubg nagyon szenzitív ilyen téren...

(#22004) surgyi válasza adakiller (#22003) üzenetére


surgyi
senior tag

Ok rendben,megpróbálom ha ismét vacakolna!
Köszi a tippet!

(#22005) MarioAna válasza surgyi (#21997) üzenetére


MarioAna
senior tag

Double Commanderre is bejelez az Anti-Cheat, ameddig fut a háttérben, crashel/nem indul el a játék :DDD

(#22006) surgyi válasza MarioAna (#22005) üzenetére


surgyi
senior tag

Úgy értve, van egér+billencs+g13 s már csalásnak veszi?? Bek@phatják akkor! Kezdem megutálni még mielőtt megszerethettem volna ezt a játékot. :)
Ingyenes ROE meg röccenés nélkül megy ugyanezen a gépen. Azt hogy érted ameddig fut a háttérben az anti-cheat? Kilőhető valahogy?

(#22007) MarioAna válasza surgyi (#22006) üzenetére


MarioAna
senior tag

Nem, a Double Commander fájlkezelő program (egy Total-Commander alternatíva) és arra is bejelez az AC.
Konkrétan IT-s haverom akivel játszani szoktunk, rendre elfelejti kikapcsolni, addig meg sipákol az anti-cheat a PUBG-ben.
Főként arra értettem, hogy a háttérben futó alkalmazásokat monitorozza és amiatt is crashelhet, nem csak driver problémák miatt.

(#22008) Jack Oneill


Jack Oneill
veterán

Sziasztok!

Havernál a következő probléma jelentkezett a mai nap. Rég nem lépett már be, ezért neki most jö le az összes update, ami az elmúlt 2 hétben volt. Vett egy gamer egeret. Belép és a játék rögtön unfair macro üzenettel kidobja. Gyakorlatilag semmit nem tud játszani. Nem használ semmi macrot. Mi lehet a gond?

Utóirat a múltkori grafikai beállításaimra, levettem lowra a post processing beállítást és láss csodát, drámaian megugrott a játék sebessége úgy, hogy a grafikában semmi romlás nincs.

(#22009) Marmonkanna válasza Jack Oneill (#22008) üzenetére


Marmonkanna
tag

a gamer egér, duh.

(#22010) ReFleXx válasza Jack Oneill (#22008) üzenetére


ReFleXx
addikt

a hiba az lehet hogy valszeg valami a4tech bloody egeret vett :DD

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#22011) Jack Oneill válasza ReFleXx (#22010) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ja azt hiszem, az a markaja. Akkor ezzel lesz a baj...sejtettem. Noname gondolom. Megoldas egercsere?

[ Szerkesztve ]

(#22012) ReFleXx válasza Jack Oneill (#22011) üzenetére


ReFleXx
addikt

ha nem akar egeret cserelni, akkor megprobalhatja hogy eloszor torli a pubg makrokat

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#22013) Jack Oneill válasza ReFleXx (#22012) üzenetére


Jack Oneill
veterán

Ez lesz. Koszi. Neten megtalaltam. Az eger szoftvereben kell torolni a makrokat.

(#22014) szbalogh


szbalogh
őstag

Na összejött szólóban egy második hely 4 killel :C

Nick: HE_Storm

(#22015) Grave_444 válasza Jack Oneill (#22013) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nekem is Bloody van, anno beállítottam fix dpi-re és minden extra funkciot kikapcsoltam. Így nem váltogatja a színeket és tökéletesen használható. Macro amúgy is hülyeség és fizetős.

(#22016) jozefgucci1 válasza Grave_444 (#22015) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Ez érdekes mert nálam semmi nem változott pedig Blody egér és raktam is hozzá anno pár makrot pluszban ,de semmi :DDD Még tréning mapon próbálgattam , hogy mennyire lehet így az AK-t+M4A1-et megmókolni és nagyon gusztustalanul sajnos .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#22017) anubis6 válasza surgyi (#22000) üzenetére


anubis6
aktív tag

Elég ha belenézel a windows eseménynaplóba, ott is szokta írni, hogy épp mi okozta az alkalmazás hibáját, rá lehet keresni a hibakódokra a guglin, de ha valamelyik driver fájl csinálja, akkor keresgélhetsz új illesztőprogit (vagy régebbit), hátha.. :K

https://www.youtube.com/@anubiszthedj https://soundcloud.com/anubiszthedj

(#22018) dudu5130


dudu5130
őstag

M4 powa hihetetlen. A játék legjobb fegyvere.

(#22019) Olympos válasza anubis6 (#22017) üzenetére


Olympos
aktív tag

Surgyi!

anubis6-nak igaza van, ezt akartam javasolni: ha nem tudod, mit nézz, akkor tedd fel a teamviewert és ha vkinek lesz rá ideje, akkor crash után megnézi.

(#22020) GhanBuri Ghan válasza dudu5130 (#22018) üzenetére


GhanBuri Ghan
őstag

csak mellékes megjegyzés, de valójában nincs a játékban M4, a HK416 csak jogi okokból viseli az M416 nevet

(#22021) dudu5130 válasza GhanBuri Ghan (#22020) üzenetére


dudu5130
őstag

Azt tudom, hogy Heckler & Koch 416. A BF-ekben is van, meg elég sok a különbség kinézetre is a két fegyó között, de mindenki M4-nek hívja :DDD

(#22022) Dictator^


Dictator^
veterán

Most nézem, hogy kint van a 417.22-es Nvidia driver. Valaki próbálta már?

És különben is... ...megfogadtam, hogy többé nem fogadok!

(#22023) Kelvin válasza Dictator^ (#22022) üzenetére


Kelvin
őstag

Igen, mindig a legfrissebb van fent és minden jól megy vele. Semmi anomáliát, fps droppot nem vettem észre, mármint ami a driver miatt lenne. :))

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#22024) pardeee


pardeee
csendes tag

Sziasztok!
Más is szokott szórakozni a replay videókkal? :))

[link]

„ride hard & earn the downhill”

(#22025) Csokishurka válasza pardeee (#22024) üzenetére


Csokishurka
őstag

Király lett :C

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#22026) pardeee válasza Csokishurka (#22025) üzenetére


pardeee
csendes tag

Köszi :C sok jó vidi van fent, lehet majd készítek valami igényesebbet, van benne potenciál, ez tesztelésnek jó volt :R

[ Szerkesztve ]

„ride hard & earn the downhill”

(#22027) sirszevenap


sirszevenap
őstag

HONAHAVASMAP?!?!?!??! Fogadjunk, hogy idén azt nem látjuk.

Bankkártyával? Hát persze!

(#22028) saen válasza sirszevenap (#22027) üzenetére


saen
Topikgazda

Majd a kánikulával jön :DDD ;]

(#22029) sirszevenap válasza saen (#22028) üzenetére


sirszevenap
őstag

Akkor megy a report Áknónéknak!

Bankkártyával? Hát persze!

(#22030) Winne válasza pardeee (#22024) üzenetére


Winne
nagyúr

Én inkább lányokkal szórakozom, ha tehetem. :DDD

Jó lett a videó, tetszik a zene is alatta. :K :R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22031) Årpi válasza sirszevenap (#22027) üzenetére


Årpi
őstag

Fogadjunk, hogy a héten már igen ;)

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#22032) sirszevenap válasza Årpi (#22031) üzenetére


sirszevenap
őstag

Legyen igazad! :R

Bankkártyával? Hát persze!

(#22033) Årpi


Årpi
őstag

:U Pass-on is decemberi dátum szerepel btw.

Fun fact: valamiért a jobb felső sarokban viszont a Sanhok Pass kezdési dátumát otthagyták :DD

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#22034) Winne válasza Årpi (#22033) üzenetére


Winne
nagyúr

Decemberben ez teljesen esélytelen, hogy bele tudjak tenni annyi időt, amivel lenne esélyem a komolyabb cuccokra, de kár érte, mókás volt küzdeni korábban. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#22035) Årpi válasza Winne (#22034) üzenetére


Årpi
őstag

Szerintem hosszabb ideig fog tartani mint az előző, meg úgyis kb. dec 20 körül jön át élesre (a mostani teóriák szerint). 50-100 szinthez azért kell idő, hacsak nem teszik nagyon könnyűvé a szintlépést.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#22036) niof


niof
addikt

Nem értem, ez a Szab1z gyerek mit értetlenkedik... Valószínűleg valami vérpistike felnyomta, mert túl könnyen lenyomta egy szituációban. Ha ez van, úgyis feloldják a ban-t, ha más a helyzet akkor meg így járt.
Amúgy elég komoly tapasztalat magasabb tudású játékosokkal összefutni pub-on. Valamelyik nap engem Headley rohant le úgy a Prison-nél, hogy pislogni sem volt időm. Aztán mikor megláttam a nevét, csak mosolyogtam egyet, és exit to lobby... :P

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#22037) Årpi válasza niof (#22036) üzenetére


Årpi
őstag

"However, please understand that a restriction is placed because we have determined that there was a violation of our terms and services and is permanently restricted. Your account has been banned for manipulating the game settings on 2018-11-30 22:450 KST and the process cannot be reversed."

Ezt a választ kapta a supporttól, szóval nem 24 órás report felfüggesztésről van szó :) de én örülnék ha kiderülne, hogy nem csalt.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#22038) Blu3Hell válasza Årpi (#22037) üzenetére


Blu3Hell
csendes újonc

Valószínűleg nem csalt mert akkor kb. már véget is vetett volna a félprofi esport karrierjének.

(#22039) protegum válasza niof (#22036) üzenetére


protegum
aktív tag

Őt is megilleti az ártatlanság vélelme, bár első fokon elbukott. Aztán ő van tisztában vele, hogy csalt-e vagy nem. Az hogy a társai mit mondanak az még nem tisztázza, de ha ártatlannak vallja magát nyomnia kell a bughole-t, hogy kiderüljön. Lehet, hogy mennyiségi alapon kapta a bant, sokan reportolták, aztán nem akarják kiteregetni, hogy excelből banolnak, de elő is kerülhet egypár gameplay ami számára negatív következményekkel járhat. "Ne ítélj, hogy ne ítéltess!"

(#22040) niof válasza protegum (#22039) üzenetére


niof
addikt

Persze, ez így is van. Úgyis kiderül idővel.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#22041) niof válasza Blu3Hell (#22038) üzenetére


niof
addikt

Ártatlanság vélelme ide vagy oda, azért ezt se vedd biztosra! Mi van akkor, ha kiderül, hogy csalt? Nekünk kb. semmi, ez inkább az ő baja lesz. Ha meg nem csinált semmi szabályba ütközőt, úgyis feloldják a ban-t. Kiderül...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#22042) Blu3Hell válasza niof (#22041) üzenetére


Blu3Hell
csendes újonc

Csak ne járjon úgy mint Getro

(#22043) ReFleXx válasza protegum (#22039) üzenetére


ReFleXx
addikt

kizártnak tartom hogy mennyiségi alapon kapna valaki perma bant, akkor pár igen jó statokkal rendelkező ismertebb arcról már hallottunk volna aki igy jart.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#22044) protegum válasza ReFleXx (#22043) üzenetére


protegum
aktív tag

Nyilván az ismertebb nevekkel vigyáznak, de ez esetben az elmondásuk szerint még nem tudtak konkrét bizonyítékokkal előállni. Akár elő is fordulhat, hogy gyakran reportolják sokan, összejött egy ezres vagy tizezres az automata meg bant ad. Aztán, ha panasz van akkor megvizsgálják. Vagy ténylegesen kikapta az anticheat.

(#22045) sagem válasza protegum (#22044) üzenetére


sagem
addikt

Nem arról van szó, hogy nem tudnak, csak nem akarnak. Ez egy sablon válasz egy -jobb esetben- mezei ügyintézőtől/automata rendszertől, csak a "kiemelt" eseteknél van egyedi válasz, több 100 ezer bannolás van, jelentős részük biztosan ír valamit, nem fognak mindenkinek válaszolgatni:) Permát elsőre sok reportért biztosan nem adnak (meg úgy általában a sok reportért sem jár automatikusan banán, elvileg csak megfigyelésre kerül az illető), még a tényleges csalók is sokszor csak x napos tiltást kaptak első és egyben utolsó figyelmeztetésként. Na most azt pl. nem tudjuk, hogy az illetőnek volt e már bármilyen figyelmeztetése :)

Egyébként eléggé vihar a biliben dolognak tűnik, nem hiszem hogy a srác nagy PUBG-s esport/streamer karrier álmokat építgetne azért, mert egyszer elindult egy hazai rendezésű versenyen :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#22047) agressor12


agressor12
senior tag

Sziasztok

Újraraktam a pubg-t de és minden beállítás törlődött,ez így normális?Nem volt mostanában arre valami cikk,hogy hogyan lehet visszaállítani?

(#22048) niof válasza Årpi (#22046) üzenetére


niof
addikt

Na, akkor erről ennyit. Hamar ment.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#22049) Tressy válasza Årpi (#22046) üzenetére


Tressy
senior tag

Ez valahogy nagyon nem kerek....

(#22050) Tressy válasza Årpi (#22046) üzenetére


Tressy
senior tag

Miért van az az érzésem hogy az banhammeres ac valami új megoldás lehet amit mostanában vezettek be.Csak csönd van róla hogy ne nagyon tudjanak a működéséről.Igy szabis csak most bukott meg vele.Visszamenőleg meg nem tudják detektálni hogy tényleg csalt e az online selejtezőkön.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.