Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) LLKobe válasza <Lacy85> (#4998) üzenetére


LLKobe
veterán

Játékfüggő.

(#5000) saen: :C

[ Szerkesztve ]

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#5002) MarkusSchulz


MarkusSchulz
aktív tag

Jövőhéten patch, új fegyó, ködös idő, fpp ranglista, csomó bugfix, hamarosan patch notes

Remélem lesz mászás is..

[link]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#5003) Hauptmann válasza <Lacy85> (#4998) üzenetére


Hauptmann
addikt

Meg azt hiszem, 40 szálon tud a PCI-E-hez férni a 7700K.

[ Szerkesztve ]

(#5004) <Lacy85> válasza adise (#4999) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Szerintem itt nem nekem kell megérteni a processzorok teljesítményét.
Egy szálban hiába erősebb, ha össz magon majdnem 2x annyit tud a 6900K, mint a 7700K.
Csak épp a játékok nem nagyon használnak 4-nél többet. Ezért teljesít jobban a 7700K, és ezért tök fölösleges a 8 magos játékra.

AMD-nél is hiába 16-18 (most nem rémlik pontosan) magos a TR. Gaming módban használ talán 4-et? A többit letiltja. Nem véletlenül.

[ Szerkesztve ]

(#5005) infectedmann válasza adise (#4996) üzenetére


infectedmann
őstag

Élőben néztem a streamet, én csináltam a clipet. Abból, hogy azt ordibálják, hogy speedhacker honnan tudjam, hogy tényleg cheat/hack vagy valami fos bug?
Na mindegy, ide se jövök többet kérdéssel.

(#5006) kisza25 válasza TheProb (#4993) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

tegnap én is haltam 2x instant, fullHP, 3as sisak, 3as mellény, lövéshang nélkül, ez vagy új bug, vagy új csalás

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5007) saen válasza infectedmann (#5005) üzenetére


saen
Topikgazda

Szerintem cheat volt, ilyet még nem láttam eddig.

(#5008) X Factor válasza <Lacy85> (#4998) üzenetére


X Factor
addikt

Az agyonveri azért igen erős retorikai túlzás.

Make things work

(#5009) Jinxb1rd válasza infectedmann (#4995) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nem cheat, nem is bug. Nem is pubg.

Egyébként cheat. :DDD

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#5010) Zimmi91


Zimmi91
addikt

Végre megvan 49 óra és sok sok második hely után a Csirke ;]

Ennyire minimál játékkal amit toltam nem értem, hogyan tudtam megnyerni :D Amikor 20an voltak még született meg az első killem, egész addig egy UZI-val rohangáltam és tőle vettem fel kb mindent :DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#5011) kisza25 válasza Zimmi91 (#5010) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

ebben a játékban a kevesebb az több, amíg nem lősz nehezen vesznek észre, első lövéstől már tudják van arra valaki+ akire lősz is lelőhet

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#5012) saen válasza kisza25 (#5011) üzenetére


saen
Topikgazda

Ebben a játékban azért vannak igazi rejtőzőművészek. Ma is volt egy olyan sztorink, hogy nem értem, hogy sikerült az illetőnek a dolog. Esős pálya, egy dombon voltunk délnyugaton. Jött egy doboz ide és erre a rengeteg ember. A squadból ketten túléltünk, rengeteg hulla mindenfelé. Ezután több kör is ránkszűkült, folyamatosan néztünk körbe a hegyről minden irányba, nem bújkáltunk, aktívan kerestük az embereket. Ennek ellenére ketten is oda tudtak kúszni valahogy, ráadásul közénk. Pedig annyira nem vagyunk bénák, kettőt is nyertünk ma.

(#5013) <Lacy85>


<Lacy85>
addikt

Régebben szórakoztam már Unreal Engine / Unity duóval, de ez a játék most meghozta megint az alkotói kedvem. :D
Maga az elgondolás tényleg baromi jó, de annyi mindent lehetne máshogy (jobban) csinálni...
Lehet elkezdek egy hobbi battle royale projectet. :C

(#5014) xtro válasza <Lacy85> (#5013) üzenetére


xtro
aktív tag

EclipseGT's battlegrounds :))

(#5015) <Lacy85> válasza xtro (#5014) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Azért valami kevésbé röhejes név lehet, hogy jobb lenne. :C

(#5016) Carlytoo válasza <Lacy85> (#5015) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Wrath of Eclipse : Who will be the last one?

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#5017) Carlytoo válasza adise (#4999) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Te mekkora egy arrogáns ******** vagy. Tudom nem itt a helye a "személyeskedésnek", de itt pont nem személyeskedem. Mindegy, hogy mit kérdeznek neked úgy kell kezelned, mint ha te itt lennél valaki? Azt közben meg...khm. :U

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#5018) sagem válasza infectedmann (#4995) üzenetére


sagem
addikt

Lol, a srác nem sokat bízott a véletlenre, mindent megtett azért, hogy bannolják :D
Az a neve hogy: Divinecheats- és feltűnésmentes 40,50-es K/D-al rendelkezik..szóval, ha az nem lenne elég feltűnő, hogy úgy rohangál, mint Flash, akkor ezek alapján csak kapja tucatszám a reportokat :D

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#5019) <Lacy85> válasza Carlytoo (#5016) üzenetére


<Lacy85>
addikt

:DDD

#5018: Ilyenkor mindig reménykedek, hogy kijön majd PS4-re is. Ez a rengeteg cheater valahogy baromira nem hiányzott. :D

(#5020) vaakuum válasza sagem (#5018) üzenetére


vaakuum
addikt

Biztos valami cheatfejlesztő, és jött egy kicsit reklámozni/tesztelni... :U

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#5021) sagem válasza vaakuum (#5020) üzenetére


sagem
addikt

Gondolom, rákeresve van ilyen cheat oldal, persze pénzért lehet vásárolni, de ami a mókás: csak meghívásos alapon lehet megvenni :D A meghíváshoz el kell neki(k) küldened az azonosításodra szolgáló hivatalos iratodat, melyen jól látszik a fényképed..gratulálok annak, aki fizet a csalásért (ami ki tudja mit és hogyan telepít még a gépre..), ez már alapban idiótává teszi, de hogy ilyen adatokat is kiad magáról ezeknek a "megbízható" embereknek, az azért kemény.. :D

Btw: hamarosan szerintem megint lesz egy nagyobb ban hullám, ami egyszerre fog több 10 ezer embert bannolni, addig csak az ilyen egyértelműen csaló emberek hullanak ki.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#5022) spanglee001 válasza sagem (#5021) üzenetére


spanglee001
addikt

én ha ilyen csalós oldalt üzemeltetnék, nem adnék semmit, cserébe az összes pénzt leszedném a kártyájáról :DDD érted "csalós" oldal :C mikor jön a felháborodás: Namivan te csalhatsz, mi nem? hogy is van ez...

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#5023) att88ila


att88ila
tag

Helló!Megvettem PUBG de nem akar elindulni.Loading felirat után ez fogad connection closed?

(#5024) Lokids válasza att88ila (#5023) üzenetére


Lokids
addikt

Előfordul. Reload ui és imádkozás.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#5025) lafaty80


lafaty80
őstag

Másnál megy a shadowplay-es highlights auto capture? Tegnap előtt még ment, tegnap óta viszont nem megy, már nvidia experience-ben sem tudom az in-game overlay-t bekapcsolni.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#5026) ReFleXx válasza sagem (#5018) üzenetére


ReFleXx
addikt

kapott bant azert mar par accjara

[link]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#5027) gyuribácsi88 válasza lafaty80 (#5025) üzenetére

Nálam megy, pont most mentem egy kört, mentette is mind a 11 kill-t ;] :P

Más; most azért ne legyen senkinek sem rossz a kedve, mert egy két ideggyenge CS:GO játékos betéved ide és beszólogat ennek/annak, ne foglalkozzatok velük, majd kikopnak.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#5028) lemusz válasza ReFleXx (#5026) üzenetére


lemusz
addikt

Nice, ez valami cheat fejlesztő vagy stream "celeb", akit ezrek néznek ahogy csal?

(#5029) KisTücsök válasza kisza25 (#4984) üzenetére


KisTücsök
addikt

Te két külön dolgot próbálsz összemosni.
___

_drk: Annyira azért nem szar. Én sem szerettem amúgy sokáig, de szerintem csak rosszul közelítettem meg a dolgot. Aztán távolra elkezdtem használni. Gyors, pontos, viszonylag keveset rúg, ha nincs más oda (sr), akkor viszem. És mostanában próbálgatom közelebbre a burst funkcióját. Nem annyira reménytelen, mint elsőre tűnik.

(#5030) PeL válasza ReFleXx (#5026) üzenetére


PeL
addikt

Hát igen, ilyen egy megrögzött csaló. Az ilyennek örökös steam bant adnék amúgy, mert aki ilyen szinten visszaeső csaló, az egyszerűen alkalmatlan arra hogy multiplayer játékokkal játszon... Menjen az anyjába az ilyen komolyan. (Elnézést a káromkodásért de ez tényleg eléggé bicskanyitogató)

[ Szerkesztve ]

(#5031) agressor12


agressor12
senior tag

Semmi értelme nincs ennek az esős időjárásnak,nemhogy a ködösnek,csak zabálja az fps-t amikor úgy is faszán optimizált játék....

(#5032) <Lacy85> válasza lemusz (#5028) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Nem hinném, hogy stream celeb, mert a youtube és a twitch is ledózerolja a csatornádat, ha csalást közvetítesz. :D

#5031: Az még hagyján. Esős pályán rengetegszer járok úgy, hogy nem is látszik, ahogy esik, csak az eső textúrája (szürke kis csík) áll a levegőben egy helyben. Amikor sok van, akkor elég zavaró tud lenni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5033) att88ila válasza Lokids (#5024) üzenetére


att88ila
tag

Még nem is játszottam 1 percet se mert most vettem meg és hiába megyek a recconectedre utánna is connection closed felirat fogad.

(#5034) kiserik válasza att88ila (#5033) üzenetére


kiserik
senior tag

Lépj ki. Várj egy percet. nyugodj meg. Indítsd újra a játékot.

(#5035) regener válasza att88ila (#5033) üzenetére


regener
veterán

Nem lehet hogy véletlen a Test Server végződésűt szedted le a sima helyett?
Mert az offline most még.

Tehát 2 sor van Steamen:
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS
PLAYERUNKNOWN'S BATTLEGROUNDS (Test Server)

Neked ebből a felső kell.

[ Szerkesztve ]

(#5036) att88ila válasza regener (#5035) üzenetére


att88ila
tag

Most nézem és igazad van a test server amit leszedtem.Már tölti is a legfelsőt és remélem müködni fog.

(#5037) .45


.45
csendes tag

Sziasztok,hd7870 + i5 3470 kombóval érdemes megvenni a játékot? 1680*1050-es felbontáson menne. Nem lenne kevés a 2Gb Vram?

(#5038) ReFleXx válasza lemusz (#5028) üzenetére


ReFleXx
addikt

a pubgs usernév a cheat neve, igy vagy a fejleszto vagy egy terjesztoje probalja reklamozni a motyot.

(#5031) agressor12 en nem veszek eszre fsp esest esonel, bar lehet mert a lowend gepemen mar nincs hova esnie :)

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#5039) lemusz válasza .45 (#5037) üzenetére


lemusz
addikt

Belefér, megveheted. Very low-ra kell majd állítanod a 3D beállításokat. Aki újonnan vesz gépet és PUBG-t említi azoknál 4GB a minimum, általában GTX 1050Ti.

(#5040) KisTücsök válasza agressor12 (#5031) üzenetére


KisTücsök
addikt

Kicsit más játékstílust igényel. Ha éppen nem bugol be a hang (nem tudom ez még fennáll-e, nálam már egy ideje nem csinálta), akkor pl a kemperkedést megnehezíti. Én szeretem. De amúgy ja, indokolatlanul zabálja az fps-t. Kíváncsi leszek, hogy a ködös fogja-e, mert amúgy az kb az év vicce lenne.

Én amúgy várom ezt is. Kis változatosságot vihet a játékmenetbe. A videó alapján az SR korlátozottabban lesz majd használható. Egy réten viszont nyugodtabban lehet majd átfutni (Gatka alatt pl). Végjáték is érdekes lehet.

De hogy a vaulting miért nem jön még mindig, amikor már kb 3 hónapja bemutatták és a legjobban várt feature...

(#5041) DarkByte válasza .45 (#5037) üzenetére


DarkByte
addikt

Neten ahogy nézegettem teszteket a 2GB VRAM egyértelműen kevés, 6GB VRAM-al érzi jól magát igazán a játék.

Ennek ellenére én is most egy R9 270X 2GB-al játszom egy A10-5800k és 8GB RAM társaságában. Azt tapasztalom hogy tök mindegy mekkora felbontásban játszom ultra low mellett, felvehetem 1440p-re is, pontosan ugyanúgy megy. Kevésbé zsúfolt részeken akár felmegy 60fps-ig is, de jellemzően 15-20fps-em van. Játszhatónak éppencsak nevezhető. Szóval valószínűleg erős CPU bottleneck van nálam. De szerintem ezzel a kártyával sokkal jobban már nem menne.

Októberben esedékes hogy gépet újítok, de ilyen elszállt árak mellett még nem tudom mi lesz a vége. Eredetileg egy i7-7700k + 1080 (esetleg Ti) + 16GB RAM-ot néztem ki, de lehet csak valami i5 + 1070 + 16GB RAM lesz belőle.

[ Szerkesztve ]

(#5042) Stylerr válasza DarkByte (#5041) üzenetére


Stylerr
addikt

Proci miatt ilyen. Spanomnak ugyanilyen kártyája van, intel procival, és 70 FPS alá nem megy.

(#5043) .45 válasza lemusz (#5039) üzenetére


.45
csendes tag

lemusz & DarkByte

koszi srácok, akkor ez vétel lesz, majd írok h hogyan megy

(#5044) lemusz válasza DarkByte (#5041) üzenetére


lemusz
addikt

Pedig az a VGA-d nagyon is jó 2Gb vram ide vagy oda lehetne bőven 60-80 fps-ed is. A procid viszont egy 100 fős, 2017-es multiplayer szempontjából kukába való. Októberi gépfelújítás nem a legjobb ütemterv, azidőtájt fog ugyanis megjelenni a Coffe Lake, amiből egy 6c/6t i5-ös tökéletesen jó és ajánlott lesz ennek a játéknak. (De akkor még hypeolt ára lesz neki egy bő másfél hónapig, utána meg jön a Karácsonyi árazás ami ugyancsak nem a legjobb időszak jóárusított gépet venni.)

[ Szerkesztve ]

(#5045) <Lacy85> válasza DarkByte (#5041) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ahogy írták már előttem, szerintem is a proci lesz a ludas.
Jelenleg 750Ti van a gépemben, ami még gyengébb is, mint a tiéd, és full hd felbontáson medium textúrákkal is simán megvan az 50+ átlag FPS. 40 alá le sem megy.

Amúgy a tököm ebbe a játékba. E miatt kezdtem el gépet építeni. :DDD
Nemrég meg lett véve az i7, hétfőn meg jön a 1050Ti. :DD

(#5046) HdRew válasza <Lacy85> (#5045) üzenetére


HdRew
őstag

Majd írd meg, hogy milyen beállításokkal játszol és mellette mennyi az FPS-ed, kíváncsi vagyok, nekem vannak fps dropjaim, ami kicsit idegesítő. i5 7500 a procim mellé.

És igen, én is a PUBG miatt adtam el a laptopomat és a ps4-emet, egy kis plusz pénzzel kipótoltam és lett egy új PC-m. :)

(#5047) vlaszti


vlaszti
csendes tag

Jóestét!Grafikai beállitásoknál mi a screen scale mit lehet állítani a csuszkával?

(#5048) DarkByte válasza lemusz (#5044) üzenetére


DarkByte
addikt

Nos, a konfig alapja 2012 decemberi, és akkoriban az APU jó vétel volt, mert el tudtam vele napolni (sőt, mit napolni, évelni) a VGA vásárlást. LoL-al szépen ment, mostanra viszont a LoL-t meguntam és ez a játék beszippantott :DDD Én is emiatt kezdtem el most gépet újítani, hehe. :D

VGA-ra volt még egy kis félretett magom 2014-ben, akkor vettem 45 ezerért (Gigabyte GV-R927XOC-2GD). Tök vicces látni hogy az utolsó ára Árukeresőben idén áprilisban pontosan ugyanennyi, 3 évvel később. :Y Viszont bánom hogy nem a 4GB RAM-os verziót vettem már.

Jó lenne idén valami gépet összerakni. Tavaly szerettem volna, de akkor a lakásvásárlás kapcsán eléggé lenulláztam magam, és jövőre is felújítási projektek kezdődnek. Szóval most van egy kis holt idő, amikor tudok picit gépre költeni. De most 300 ezer alatt közép-felső kategóriás gépet összerakni elég nehéz, inkább 400e lesz az. Én is most adtam el a notimat, mert új munkahelyen már nem veszem hasznát. Azt akarom többek között beépíteni egy új desktop árába. Illetve az APU-s régi megy anyuméknak netezni mert arra még bőven jó nekik, főleg az Athlon64 3000 után. :DDD A VGA-t pedig szintén el fogom adni.

A Coffee Lake-ra pont a leírtak miatt nem fogok várni. Szerintem jó ideig nem fog normalizálódni az ára, alaplapok se lesznek hozzá jó áron. És az a +5-10% javulás igazából nem érdekel. A 7700k-val nagyon sokáig ellennék még úgy érzem.

Még egy Ryzen 1600 + RX56 kombón gondolkodtam, de igazából azzal sem jövök kis olcsóbban, és a Vega ráadásul 100W-al többet eszik mint egy 1070. A szoftverek felőli támogatottsága pedig még szerintem közel fél évig szerencsejáték.

[ Szerkesztve ]

(#5049) lemusz válasza DarkByte (#5048) üzenetére


lemusz
addikt

Én is bánom, hogy nem GTX 960-at vettem 4 gigásat és beértem egy GTX 950-el ami viszont csak 2gigás. Ez volt kb másfél éve. Akkor még úgy voltam vele, hogy a lecserélendő HD7750 (1GB)-nál így is lényeges az előrelépés. Most az a +2GB jól jönne, úgy állnék mint a 1050Ti tulajok.

Én nem vennék már i7 7700K-t a helyedben. Lehet pont pár év múlva fogod ezt csak megbánni, amikor minden átlagos multis játéknál alapkövetelmény lesz a 6 fizikai mag megléte. Elvileg már a PUBG is támogatja jópár hete a 6 magot. Márpedig ha támogatja, akkor jobban fut 6 fizikai magon, mint 4 magon + a logikai szálakon... Meg mi van, ha úgy döntesz videovágni akarsz vagy streamelni a játékodat? i7 7700K csak szimplán játékra jó, de ha bármi más kellene mellé akkor már megbicsaklik...

R5 1600 is jó választás, azon legalább már nincs hypolt felár sem. De miért kellene mellé feltétlen AMD kártya? Álljunk le ezekkel az urban legendsekkel hogy AMD-hez csak AMD mehet, Intelhez meg NVIDIA... sületlenség az egész. Ha mégse így gondoltad akkor bocsi, félreértettem.

[ Szerkesztve ]

(#5050) <Lacy85> válasza HdRew (#5046) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Szerintem nincs olyan gép a földön, amin néha ne droppolna az FPS a játékban, de majd megírom jövő héten, ha ide ér + plusz lesz időm játszani. :K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.