Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1801) tepenzed válasza KisTücsök (#1799) üzenetére


tepenzed
őstag

tps nézetben megjeleli piros ponttal, hogyha esetleg a falat lőnéd, fps nézetről nem tudok nyilatkozni, de önmagában a nézet váltással nem kerülöd el azt, hogy a párkányt lövöd.

(#1802) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Most délután 5-től szabad leszek. Akinek lenne kedve egy chill, nevetgélős játékhoz írjon privátot. Nem érdekel, hogy ki mennyire "skilles" csak csapassunk egy jót. Azt is tudom, hogy több fórum van, ahol összegyűltek a PUBG-ozni vágyók ,de én pár ittenivel is játszanék.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#1803) xtro válasza ingalls (#1789) üzenetére


xtro
aktív tag

+1

(#1804) KaraDani válasza ingalls (#1789) üzenetére


KaraDani
addikt

Ez így van, előbb meg kell oldani ezeket a gondokat, + a fov-ot, mert az is borzalmas, aztán jöhet az only FPS mód ami tényleg nagyon kéne ennek a játéknak. Túl nagy előnyt jelent a TPS a campelésnél, sokkal szórakoztatóbb lehet majd a játék egy jó fps nézettel szerintem.

(#1805) atee


atee
őstag

Hárman vagyunk. Keresünk pár körre most egy 4. csapattársat! Skill mindegy. Első a szórakozás!

D-day 2002-01-04 01:54

(#1806) saen


saen
Topikgazda

(#1807) lemusz


lemusz
addikt

Mai hallgatni való: Gimme the loot

(#1808) HoyHoy2 válasza KaraDani (#1804) üzenetére


HoyHoy2
tag

szvsz ennek a játéknak a végét jelentené ha csak fps nézet lenne kizárólagosan. :P

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#1809) sagem válasza HoyHoy2 (#1808) üzenetére


sagem
addikt

Ha a végét nem is, de nem véletlenül így dobták piacra, s lett népszerű. Viszont valamikor biztosan lesz majd HC mód a "profiknak", ami egy teljesen új játékélményt hozhat. Aztán mindenki kiválaszthatja magának, hogy miképpen akarja nyomni. Igazából a játék koncepciója olyan egyszerű, mint a faék, de ilyen "kis" változtatásokkal újra és újra tudják színezni majd az egészet, szóval szerintem elég hosszú élettartam elé néz a cucc. Ha végképp kifogynak minden ötletből (de még annyi minden van..), akkor egyszerűen "csak" betesznek pár új mappot és ennyi..eltalálták a dolgot na :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1810) Hauptmann


Hauptmann
addikt

De jó, amikor túlhalad a kör, a kék villódzástól meg nem látom rendesen az ellenséget, aztán a tűzpárbajt ő nyeri egy P92 headshot-tal. :DDD

Megnéztem a TPS-t, így valóban be lehet látni a szobába, de a távolabbi sarkokat így sem lehet szemrevételezni.

[ Szerkesztve ]

(#1811) KaraDani válasza HoyHoy2 (#1808) üzenetére


KaraDani
addikt

Nem úgy értetettem, hogy ne legyen TPS mód, csak hogy legyen only FPS mód is. Aztán akkor az a kis réteg aki a campelést szereti maradhat a TPS-nél, mindenki más aki kicsit kompetitívabb, vagy mozgalmasabb játékot szeretne megy FPS módra. Nevetséges előnyt ad a TPS a campereknek, nem véletlenül sír az összes jó játékos a streameken.

[ Szerkesztve ]

(#1812) Winne


Winne
nagyúr

Na most már mondhatom, hogy kezdem átlátni a dolgokat, de rengeteg játékóra kell ebbe, hogy a sok tapasztalat jobbá kovácsoljon. :)

Más játék nem okozott még eddig problémát, itt a célzással vannak problémáim, ilyen nézetes játékokat sosem játszottam, de nem adom fel. Van mikor SKS-el a fekvő, nem mozgó emberre lövök és hátba lövöm mell magasságban, aminél nem tudok mellélőni, mert ott a legszélesebb és nincs hit, legalábbis nem fröccsen, valamikor meg beadja a hitet Scarral nagyon messziről egyet-egyet elépöttyintve. Nem mondom, hogy ezt a részét értem, de a játék tetszik. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1813) #32256704 válasza Winne (#1812) üzenetére


#32256704
törölt tag

A golyoknak van sulya es valamennyire valosaghuen mennek. Tehat ez nem CSGO, hogy ahova mutat a celkereszt, oda megy a golyo is.

"Van mikor SKS-el a fekvő, nem mozgó emberre lövök és hátba lövöm mell magasságban"

A fegyvereknel lehet allitani, hogy milyen messzire akarsz loni es oda lesz kb pontos. Alapbol ez 100m a legtobb esetben. Tenyleg szamitanak ezek. Ahogy a mozgo celpontnal sem oda losz ahol az ellenfel van, hanem ele losz, hogy mire odaer a golyo, a jatekos is ott legyen.

Tehat hiaba fekszik az enemy 200 meterre, ha te 100 meterre beallitott fegyverrel rakod ra pontosan a celkeresztet, mert valoszinuleg nem lesz talalat.

(#1814) Winne válasza #32256704 (#1813) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez a fekvős eset nagyon közel volt, épület ablakból a kerítés mellett, de értem mit mondasz. Délután kaptam olyan 1 hites fejes M416-ból full messziről uazban, hogy öröm volt nézni. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1815) etejedu


etejedu
őstag

SkS-el mellbe kétszer nem elég a halálhoz?
Kb. 40 m-re volt az enemy, de lehet közelebb , már csak ketten voltunk. Fejre azért nem lőttem, mert féltem a 3-mas sisaktól! :)

[ Szerkesztve ]

(#1816) saen válasza etejedu (#1815) üzenetére


saen
Topikgazda

55-öt sebez az SKS testre, akkor elég csak ha nincs páncél az ellenfélen, ugyanis 110 sebzés lesz így. A level 1 páncél 30%-ot fog, tehát már azzal túléli.

(#1817) etejedu válasza saen (#1816) üzenetére


etejedu
őstag

Ok köszi, akkor dobható fegyó részemről, mert olyan szinten ritkán tudok "sznájperkedni" , hogy nem fogom erőltetni.

(#1818) saen válasza etejedu (#1817) üzenetére


saen
Topikgazda

Dobható az SKS ? :Y Nekem lassan ez a kedvenc sniperem, mert mostanában mindenkinek level 3 sisakja van. Ma toltam vele duo-ban 3. helyet, szépen hullottak az ellenfelek :K

(#1819) #32256704 válasza etejedu (#1815) üzenetére


#32256704
törölt tag

(#1820) KaraDani válasza saen (#1818) üzenetére


KaraDani
addikt

Én megint arra jutottam, hogy ugyanannyira rühellem mint az elején :D Vacak paintballgun, inkább viszek egy m16-ot ugyanazzal a scoppeal :D

(#1821) saen válasza KaraDani (#1820) üzenetére


saen
Topikgazda

Akkor ha legközelebb együtt játszunk szivesen átveszem :P Egyébként ma egy M24-et otthagytam miatta, igaz csak azért, mert későn vettem észre :D

(#1822) olle


olle
senior tag

Egy fürdőszobában feküdve ma lelőtték a fejesem. :D Egyre jobban szórakozok.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1823) HoyHoy2 válasza #32256704 (#1819) üzenetére


HoyHoy2
tag

ez még jobb

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#1824) #32256704 válasza HoyHoy2 (#1823) üzenetére


#32256704
törölt tag

az a legjobb bennuk, hogy teljesen masok a szamok :D

ezt akartam korabban linkelni am, de csak most talaltam meg:
http://pubgdmgstats.com/

[ Szerkesztve ]

(#1825) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Mai spectator bug: [link] :DDD

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1826) tepenzed válasza #32256704 (#1824) üzenetére


tepenzed
őstag

szerintem ez az oldal már jó ideje nem frissül, az új fegyverek is hiányoznak, a lenti excel viszont aktuális ahogy nézem

(#1827) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Több statisztika oldalon is láttam, hogy van a játékban tommygun.
Tényleg van benn, csak én nem voltam eddig szerencsés, vagy azt már korábban kivették? :U

(#1828) olle válasza forras2 (#1827) üzenetére


olle
senior tag

Hali.
Csak air dropból esik. :)

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1829) vorosmarti válasza KaraDani (#1804) üzenetére


vorosmarti
senior tag

"...aztán jöhet az only FPS mód ami tényleg nagyon kéne ennek a játéknak."

Vszínűleg 1-2 hét alatt erőteljesen csökkenne a játék népszerűsége az only FPS bevezetése esetén. A TP nézet egy shooter-ben nem a könnyű/nehéz kérdését veti fel, és nem is a reális/nem reális területet boncolgatja. Nemes egyszerűséggel ez adja el a játékot, ettől lesz népszerű. Nem jobb vagy rosszabb lesz a játék, hanem egészen más. Nagyon szubjektív, de én nagyon bízok benne h maximum választható játékmódként lesz ilyen.

(#1830) saen válasza vorosmarti (#1829) üzenetére


saen
Topikgazda

Választható lesz, nem kell aggódni :)

(#1831) Carlytoo válasza vzsryl (#1825) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Végülis neki nehéz belőni a fejest.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#1832) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Valakinek lenne kedve tolni ?:) Nyugodtan dobjon steam nevet .

El. Psy. Congroo.

(#1833) vaakuum


vaakuum
addikt

Azt hogyan lehetne elérni, hogy az egérgörgőt is lehessen bindelni saját igénynek megfelelően?
Nekem az kellene, hogy NE tekerjen körbe, hanem egy specifikus fegyvert vegyen elő a fel vagy legörgetésre. Közelharcban mindig továbbteker, és nem mindegy, hogy a másik töltött fegyvert veszi elő vagy a gránátot... :O

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1834) Zedroxine válasza vaakuum (#1833) üzenetére


Zedroxine
tag

Én ezt sosem értettem hogy miért jó a görgővel fegyót váltani. Nekem sosem ment, mindig tovább tekertem, így úgy döntöttem hogy maradok a jó örek 1-2-3-4-5-x megoldásnál :D :D :D

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#1835) zo-lee


zo-lee
aktív tag

A szerencséhez csak annyit; Pár napja melóból hazaérve, leültem kicsit játszani. Ahogy elindult a játék, éreztem, hogy nem vagyok ott fejben, ez meg is látszott, 50-60 körül mindhárom körben amikor játszottam, kihullottam. Abbahagytam, majd 2-3 óra múlva ismét leültem, akkor éreztem, hogy lényegesen jobb a helyzet. Eredmény top 10 (9. lettem.).

Tegnap megint leültem egy kör erejéig (csak annyira volt időm) ott voltam fejben top 10 (6. lettem).

Szóval ennyit a rengeteg csalóról meg a szerencséről. Figyelni kell, hallgatózni és nem ész nélkül rohangálni :)

(#1836) vaakuum válasza Zedroxine (#1834) üzenetére


vaakuum
addikt

Számomra alapvetés minden FPS játékban: közelharcban kifogyott fegyver esetén melyik irányító funkciót veszíteném el azért, hogy ismét töltött fegyver legyen a kezemben? Azokról a billentyűkről emelném el az ujjam, amivel próbálok elmozogni az ellenfél elől, vagy azt az ujjamat használnám, amivel éppen úgysem tudok lőni, mert üres a fegyver?

És ugyan így alapvetés számomra minden játéknál, hogy minden ujjam környékére olyan funkciókat bindelek, amiket SOHA nem szükséges vagy lehetséges együtt használni.

Ezért lenne jó, ha a görgő nem körbe tekerne, hanem konkrétan meg lehetne mondani, hogy felfelé tekerve mi történjen (melyik fegyvert vegye elő), illetve lefelé tekerve ugyanez. Mert akkor nem tudsz továbbtekerni, csak max. 3-szor adod ki a másodlagos fegyver utasítást, de az meg az első klatty után a kezedbe kerül...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1837) ingalls válasza vaakuum (#1836) üzenetére


ingalls
senior tag

Ha 12345-re bindelsz, nem kell elvenned az ujjad wsad-ről, tudsz mozogni. Én is sírni szoktam egyébként a görgős játékosokon (tisztelet a valódban rutinos jelenlévő kivételnek), mikor BF-ben látom, hogy szalad felém, az egyébként jó szándékú gyerek, és mielőtt revive-olna, előbb a hullámhoz vág egy nédet, majd rámdob egy medkitet, s csak utána veszi elő a defibrillátor, de nem tud már felvenni, mert ugye rajtam van a medkit :D :C

Más, hogy szintén nem tudom megszámolni, hányszor haltam meg azért, mert gránátról nem vált vissza azonnal támadó fegyverre. Eldobom, majd várom vigyorogva, hogy lépjen be, majd jól megdobom vele :D Mondjuk ez az én gyökérségem.

(#1838) KisTücsök válasza saen (#1800) üzenetére


KisTücsök
addikt

Lehet igazatok van. Majd ránézek, hogy mivel kevertem akkor.

(#1839) ZiD


ZiD
tag

Nekem újabban ami előjön: beszállok a járműbe, és nem indul be a motor, hiába nyomogatom a W,S,A,D-t. Kiszállok, visszaszállok, és indul. Másnál is előfordul ilyen, vagy van valami trükk?

(#1840) saen válasza ZiD (#1839) üzenetére


saen
Topikgazda

Gondolom nem a vezető ülésbe ültél először.

(#1841) ZiD válasza saen (#1840) üzenetére


ZiD
tag

De:)
Szerk: legalábbis erősen ezt gondolom, mert pont onnan szálltam be, nem esik kézre a kocsiba történő helyváltoztatás. De köszi, legközelebb figyelek erre, mert ezek szerint Te nem tapasztalod :R

[ Szerkesztve ]

(#1842) tepenzed válasza ZiD (#1841) üzenetére


tepenzed
őstag

attól még hátra is dobhat,tuti nem a vezető ülésen voltál. Ctrl+1 és átül

[ Szerkesztve ]

(#1843) #32256704 válasza ZiD (#1841) üzenetére


#32256704
törölt tag

Engem is rakott mar be az anyosulesre tobbszor is, hiaba szalltam be a vezeto oldal felol.
Ctrl + 1 ahogy mondtak es go.

(#1844) KaraDani válasza ingalls (#1837) üzenetére


KaraDani
addikt

De ő pont erről beszél, hogy nem alapbeállításon akarja a görgőt használni, az pedig egy tök jogos kérés. Én pl cs-ben már réges régen is gránátokra használtam a görgőt, felfele görgetve HE, lenyomva füst, lefelé flash. Úgy nincs mit túlgörgetni ha egy fix akció van rá beállítva csak, és kéznél van.

[ Szerkesztve ]

(#1845) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Arra van valami statisztika, hogy hová szűkül a kör leggyakrabban?

(#1846) KaraDani válasza Hauptmann (#1845) üzenetére


KaraDani
addikt

Random elvileg, szóval a kérdésnek nincs értelme.

(#1847) Hauptmann válasza KaraDani (#1846) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az oké, hogy random, csak kérdés, hogy vannak-e esetleg súlyozott helyek.

(#1848) #32256704 válasza Hauptmann (#1847) üzenetére


#32256704
törölt tag

es mit ersz veluk? honnan fogod tudni, hogy eppen melyik sulyozott helyre szukul?

(#1849) Hauptmann válasza #32256704 (#1848) üzenetére


Hauptmann
addikt

Kíváncsiság, ennyi.

(#1850) Carlytoo válasza Hauptmann (#1849) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Bűnös eretnek. A kérdéseknek itt nincs helye. Te is exterminatus-ban részesülsz. :DDD

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.