Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#4001) RazoR


RazoR
veterán

Jó lenne killcam a játékba, hogy legalább lássam, hogy milyen lehetetlen helyről lőttek ki! :DDD

(#4002) Hunbeast87 válasza RazoR (#4001) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Solo módban tervbe van véve, mint ahogy az is, hogy legyen replay is majd (ez elvileg minden játékmódban).

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#4003) TheProb válasza Dr_Senkihazi (#3999) üzenetére


TheProb
veterán

Nem kell nyomni semmit.
Ha ölsz, megölnek, knock-olsz valakit vagy nyered a meccset, akkor automat menti az elmúlt x percet/másodpercet. A meccs végén vissza tudod nézni az összes felvételt és ami kell, azt elmenteni.

(#4001) RazoR: +1

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4004) TheProb


TheProb
veterán

Azért ezek a gránát dobások ezek mik? a 2. full visszapattan a kiszabott ablakról... És az se lehet, hogy a gránát nem töri be az ablakot, mert már láttam másnál, hogy átviszi...

[link]

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4005) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Nem tudom, nekem ez úgy hangzik, mintha az egész játékot felvenné, tehát eszi az erőforrásokat. Máskülönben hogy hozná vissza az elmúlt percet? Sehogy.

Annyiban biztos jó, hogy nem foglal annyi helyet így.

(#4004) TheProb
A kiégés funkció bekapcsolt a játékban. :DDD

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#4006) TheProb válasza Jinxb1rd (#4005) üzenetére


TheProb
veterán

Amúgy nem értem én se, hogy hogyan rögzít ez a szar, de én nem vettem észre fps csökkenést. Pedig 10percre visszamenőleg rögzít 1440p-ben.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4007) KisTücsök válasza TheProb (#4004) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nem szabad semmiben sem megbízni ebben a játékban még, mert egy foshalmaz. Valamikor jó, valamikor nem. Csak így szabad hozzáállni. Tegnap az esetek többségében amikor x méterre tőlem lévő fához akartam dobni, ledobta magam elé vagy visszapattant valami láthatatlan akármiről. Ablakon sem akart nekem tegnap bemenni...
__

Ezt a tárgyakon való átugrásos animációt már kb 2 hónapja bemutatták. Nem sietik el beletenni...
__

Jinxb1rd: Nem tudom ez mitől más, mint a SP eddigi ugyanilyen funkciója ("azonnali visszajátszás"), de nekem semennyi fps-t nem evett. 20min-re van beállítva, jó minőségre.

[ Szerkesztve ]

(#4008) tepenzed válasza Jinxb1rd (#4005) üzenetére


tepenzed
őstag

A Shadowplay hihetetlen,de szinte semmit nem eszik, maximum 4 fpst veszítesz,de átlagban 1 körül.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#4009) TheProb válasza KisTücsök (#4007) üzenetére


TheProb
veterán

Ugyan az, csak automatán vesz fel.
Tényleg kíváncsi lennék rá amúgy, hogy mit és hogyan csinál, hogy kb nem eszik semmi plusz erőforrást.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4010) #73737728 válasza TheProb (#4004) üzenetére


#73737728
törölt tag

Nalam sose szokta betorni az ablakot a granat.
Nalad pedig latszik, hogy pont a valaszfat talalod el a granattal, elegge cumi :D egyebkent se halt volna meg, mert elment volna a granat a haz masik vegebe.

Egyebkent tenyleg undoritoan fos a granatkezeles az egesz jatekban.

(#4011) RaGi91 válasza TheProb (#4004) üzenetére


RaGi91
senior tag

Én úgy látom, hogy középre céloztál, ami rendben is van, de a játék nem a szemeid közül repül, hanem a jobb kezedből, szóval egy fél testnyivel balrább kell célozni. Mondjuk van, mikor az se elég.

(#4012) TheProb válasza RaGi91 (#4011) üzenetére


TheProb
veterán

De azért van a piros indikátor, hogy oda dobja a gránátot, ahova mutatja, nem? :D

Amúgy a 2. gránát echte az ablak közepéről pattant vissza.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4013) Lokids


Lokids
addikt

Olyan hibával már találkoztatok, hogy nem jeleníti meg az ellen ejtőernyőst? Néztem, hogy senki sincs a közelben, erre teszek pár lépést és pofán lő egy ellenfél...

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#4014) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

Ismét sikerült egy érdekes esetbe belefutni: top10-ben dombok között osonva pont észrevettem hogy az ürge fekszik, felső teste kilógott a bokorból ( :DDD ) kapott a fejébe 6-7 lövést scarl-al(4x scope) - semmi, erre a haverja ump-el egy headshot. :D Rajtam volt 3-as mellény és sisak.

(#4015) RaGi91 válasza Lokids (#4013) üzenetére


RaGi91
senior tag

3 lehetőség van. Vagy valami bug folytán nem töltötte be a játékos textúráját (nem valószínű), nem vetted észre, esetleg hamarabb landolt, vagy hacker.

@TheProb a gránátdobás egy művészet ebben a játékban, ha nem egy nagy üres placcon akarod dobni. Láttam én már 1m-el a fal fölül is a levegőről visszapattanni.

[ Szerkesztve ]

(#4016) TheProb válasza Lokids (#4013) üzenetére


TheProb
veterán

Ilyennel már én is találkoztam.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4017) sagem válasza Lokids (#4013) üzenetére


sagem
addikt

Ez elég gyakran előforduló dolog, legalábbis én már többektől hallottam, hogy nem látják néha az ernyőket, bár régebben volt ez gyakoribb, mostanában már kevésbé.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#4018) cintula187


cintula187
addikt

Na megvettem én is. Hát más, mint nézni. :)
Sok kérdés.
Hogy lehet kilőni, hogy a repcsiben ülve a többi ember hangját?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#4019) #73737728 válasza cintula187 (#4018) üzenetére


#73737728
törölt tag

beallitasokban a hang resznel alul
vagy ctrl + T (mute voice channel)

(#4020) cintula187 válasza #73737728 (#4019) üzenetére


cintula187
addikt

köszi.
Kezdek kicsit kiakadni a steamre
PUBG-t steam aktiváltam. A program gut, de nem tudok felvenni egy barátot sem és engem sem találnak. Azért mert közvetlen itt vettem meg vagy mi?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#4021) cintula187 válasza cintula187 (#4020) üzenetére


cintula187
addikt

Jól látom 5eur t kell költenem?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#4022) #73737728 válasza cintula187 (#4020) üzenetére


#73737728
törölt tag

Bizonyos osszeget elkell kolteni az accon, hogy lvl0-rol fentebb juss lvl1-re, hogy baratokat tudj felvenni. Masik viszont emlekeim szerint feltudnak venni teged, hiaba vagy lvl0.

A kivulrol vasarolt kodok nem szamitanak penzkoltesnek a steamen.

(#4023) etejedu válasza #73737728 (#4019) üzenetére


etejedu
őstag

Köszi ez hasznos volt! :R

(#4024) Kucsek válasza Winne (#3951) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Szerintem meg sunázza magát XD

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#4025) RazoR


RazoR
veterán

Olyankor mi van ha a reshade-ben nincs a listában a hdr? Ti miket használtok?

(#4026) olle


olle
senior tag

(#4027) Årpi válasza RazoR (#4025) üzenetére


Årpi
őstag

Asszem fakehdr neven fut most..

En most perpill AdaptiveSharpen + Technicolor 2 + HDR komboval tolom.

KeyAdaptiveSharpen=36,0,0,0
KeyHDR=45,0,0,0
KeyTechnicolor2=35,0,0,0
Techniques=AdaptiveSharpen,HDR,Technicolor2
TechniqueSorting=AdaptiveSharpen,HDR,Technicolor2

[AdaptiveSharpen.fx]
curve_height=0.600000
L_compr_low=0.169000
D_compr_low=0.253000
curveslope=0.400000
L_overshoot=0.003000
D_overshoot=0.009000
L_compr_high=0.337000
D_compr_high=0.504000
scale_lim=0.100000
scale_cs=0.056000
pm_p=0.750000

[HDR.fx]
HDRPower=1.380000
radius1=0.800000
radius2=0.800000

[Technicolor2.fx]
ColorStrength=0.200000,0.200000,0.200000
Saturation=1.500000
Brightness=1.000000
Strength=1.000000

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#4028) RazoR válasza Årpi (#4027) üzenetére


RazoR
veterán

Köszi! Ha törölni szeretném a Reshadet azt hogy?

(#4029) cintula187


cintula187
addikt

Esetleg ma 21 körül egy 3 órás "tapasztalattal" rendelkező rookie-val squadozni lenne kedve valakinek?

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#4030) Create. válasza cintula187 (#4029) üzenetére


Create.
addikt

Ha hazaérek addig, akkor én mennék.

(#4031) RaGi91 válasza RazoR (#4028) üzenetére


RaGi91
senior tag

c:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\PUBG\TslGame\Binaries\Win64\

mappán belül törlöd a 3 dxgi fájlt és a reshade-shaders mappát.

(#4032) Winne


Winne
nagyúr

Ránéztem erre a géphasználatra, még állítgatom, de úgy fest indítási parancs nélkül is használja a magokat. Apropó ezt azoknak mondom, akik megmagyarázzák, hogy 4 GB rammal simán fut nekik a játék, hogy a kezdő szigeten is bekapja már a 7 GB ramot very low grafikán..

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4033) cintula187 válasza Winne (#4032) üzenetére


cintula187
addikt

Szia!

Most akkor a -malloc=system -USEALLAVAILABLECORES parancs akkor nem is kell? Nem mintha eddig gondom lenne az fps -el. Egyszer volt még csak tegnap este kb 2. körre, hogy nem voltak házak :)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#4034) vaakuum válasza sagem (#4017) üzenetére


vaakuum
addikt

Dehogy kevésbé.... 5-ből négyszer, mikor azt hiszem egyedül ugrottam, landoláskor már ott trappog valaki körülöttem, általában fegyverrel. CSak azt nem értem, hogy, amikor végig előttem az épület, látnom kellene, vagy az ernyőjét, vagy azt, ahogy berohan a házba/raktárba.

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#4035) HoyHoy2 válasza vaakuum (#4034) üzenetére


HoyHoy2
tag

szerintem ugyanolyan mint az elején, néha bosszantó, de általában azért nem annyira vészes mint mondod, 80%-t elég túlzásnak érzem :B

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#4036) bombibmw


bombibmw
veterán

Sziasztok!
Ma meglesz nekem is a játék és lenne egy pár kérdésem.
Mivel érdemes kezdeni a játékot, mit javasoltok?
Reshade mehet fel, vagy van valami hiba vele kapcsolatban?
Melyik a jobb választás, a LOW vagy a High grafika?
Divisionről jövök át erre, mert ott eldurvult az egy szerverre jutó csalók száma és már nem dob fel. :)
Köszi a választ!

(#4037) Winne válasza cintula187 (#4033) üzenetére


Winne
nagyúr

Szia!

Még tesztelgetem ma, de ezek szerint nem kell már. :)

A virtuális memóriát állítsd magasra.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4038) -FreaK- válasza lemusz (#3945) üzenetére


-FreaK-
veterán

Köszi! Kipróbáltam, meg amiket még itt írnak, az fps-em jobb lett, csökkent is az input lag, de nem tűnt el. Pont emiatt haltam meg ráadásul utána, hirtelen oda kellett volna rántani egy campelő emberre a célkeresztet de el se találtam/mellé lőttem stb. Borzalmas így játszani, nem tudom mitől lehet. Bár kolléga mondja, hogy neki az unreal engine mindig is ilyen volt.

(#4039) cintula187


cintula187
addikt

És ennek még van értelme?

Input
Disable Mouse Smoothing for more exact movement with your mouse.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#4040) KisTücsök válasza bombibmw (#4036) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nekem nem jelentkezik semmi hiba ReShade-nél. Sokan használják.

Azzal a géppel valószínűleg az optimalizálatlanság ellenére sem lenne gondod high-on futtatni. Ennek ellenére első körben én a textúrák meg a view distancen kívül mást nem raknék low-nál nagyobbra, legalábbis ha komolyabban akarnám venni.

De majd te kitapasztalod, hogyan jó neked.

(#4041) MarkusSchulz válasza Winne (#4037) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

én inkább azt javasolom hogy auton legyen a virtuális memória, így biztos nem lesz gond :)

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#4042) TheProb válasza Winne (#4037) üzenetére


TheProb
veterán

virtuális memória alatt a gyorsítótárra gondolsz?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4043) Winne válasza TheProb (#4042) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem, a virtuális memóriára (lapozófájl). :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#4044) TheProb válasza Winne (#4043) üzenetére


TheProb
veterán

Na, én is arra gondoltam. :D

Az se jó amúgy, ha túl nagy a pagefile

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4045) cintula187 válasza Winne (#4043) üzenetére


cintula187
addikt

Nem tudom, azt inkább auto -n hagynám. Ez volt nekem pont aztán meg a házak mind eltüntek de az embereket láttam bennük. Aztán mókásan nem volt a folyón egy kis híd de nem csak nem látszódott, hanem le is zuhantam. :))
Mókás ezeket tényleg átélni.
Viszont a nagy drukk miatt soloban kifejezetten fosok ha csend van. :)

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#4046) Stylerr válasza TheProb (#4044) üzenetére


Stylerr
addikt

Ha túl kicsi, akkor meg a Battleeye blokkol egy dll filet. Lemusz optimizációs beállításaiban túl kicsi lapozófájlt adott meg, ezért nekem ez volt.

(#4047) lemusz válasza Stylerr (#4046) üzenetére


lemusz
addikt

1-4GB miért lenne "túl kicsi"? 400MB a legkisebb érték amit a windows enged beállítani, ha ennyire lenne beállítva a minimum érték akkor se szólhatna egy rossz szót sem a játék, mert a maximum értékig attól még ugyan úgy használhatja...

[ Szerkesztve ]

(#4048) Stylerr válasza lemusz (#4047) üzenetére


Stylerr
addikt

Nálam pedig ez volt, ha hiszed ha nem. Tudod, én nem szoktam fikázni, sőt, meg is köszöntem, de nekem ezzel a beállítással előjött a dll hiba. Neten utánaolvastam, írták, hogy állítsam vissza autóra a pagefilet, és ez meg is oldotta a hibát.

(#4049) TheProb válasza Stylerr (#4048) üzenetére


TheProb
veterán

1-4 tényleg optimális. Nálam 2-4re van állítva SSD-re és 16GB RAM mellett. szerintem se több, se kevesebb nem kell. De ha neked automatán javult meg, akkor hagyd úgy. Ki tudja win-nek mikor, mi a jó... :D

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#4050) Dr_Senkihazi


Dr_Senkihazi
aktív tag

ilyen lesz a köd,amit én pl nagyon várok,csak már régóta igérik...de nagyon hangulatosnak tűnik.

[ Szerkesztve ]

...i need a [̲̅$̲̅(̲̅1)̲̅$̲̅] ____http://steamcommunity.com/id/drsenkihazi...WoT/Uplay:Dr_Senkihazi origin:x_Dr_Senkihazi_x https://www.twitch.tv/dr_senkihazi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.