Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1051) gyuribácsi88

Amennyire tetszett a játék az elején, most annyira kezd tele lenni a hócipőm vele. Végjáték, már csak 8-10-en vagyunk, ilyenkor már ugye nagyon sebez a kék ha kívül maradsz, én megyek befele, a másik meg a kéken kívül van még, elkezd lőni, fedezékbe vonulok, ő még mindig lő, mivel tudja hogy hol vagyok, nem mer közelebb jönni, eltelik így vagy 20-30 másodperc, majd látom hogy jön, kinézek, lövök, eltalálom, majd lő egyet és meghalok. Fordított esetben én ennek a felét sem élem túl, mert olyan gyorsan fogy az életem hogy simán meghalok, na most ez mi? Félreértés ne essék, nem sírni akarok, de ezek elég érdekes dolgok. Van valami amire még nem jöttem rá, vagy hogy lehet ennyit kibírni a kéken kívül a végén?

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1052) lemusz válasza gyuribácsi88 (#1051) üzenetére


lemusz
addikt

Kérdés hogy tényleg melyik kör lehetett, de szerintem nem az uccsó 2-3 közüli, hanem inkább a középtájékiak egyike. Simán lehet, hogy mielőtt rád lőtt felHP-zta magát, nyomott 1-2 energiaitalt is, ami ugye tölti felfele utána is. Én erre tudok gondolni.

(#1053) spank0309 válasza gyuribácsi88 (#1051) üzenetére


spank0309
tag

Tegnap pont ez ilyen esetem volt nekem is, 2 headshot 5 testlövés és még élt a pali, fordítva kaptam 3 lövést karal lött én meg 416al, mind a 3 lövés majdnem halál volt számomra. De ez csak egy a sok közül.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1054) vaakuum


vaakuum
addikt

Várható esetleg olyan szerver a jövőben, ahol csak FPS nézetben lehet menni?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1055) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Engem meg az előbb a falon keresztül lőttek le. Remélem, csak bug, és nem jelennek meg itt is a tetves csalók.

(#1056) saen válasza vaakuum (#1054) üzenetére


saen
Topikgazda

Igen.

(#1057) twi452 válasza Hauptmann (#1055) üzenetére


twi452
senior tag

Előfordul ilyen, remélhetőleg javítva lesz :)
[nincs textúra (youtube)]

(#1058) lemusz válasza twi452 (#1057) üzenetére


lemusz
addikt

Velem is előfordult egyszer egy őrtoronynál.

(#1059) Jinxb1rd válasza gyuribácsi88 (#1051) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én például 30. lettem úgy hogy hogy elfelejtettem a legelső kék kör közepébe menni. Gondoltam elmegyek a közeli nagyvárosba, biztos van kocsi. Nem volt. De én kitartóan kerestem nem tudom hány körzsugorodáson keresztül energiaitalokkal meg bandage-kkal. :D:D

Gondolkoztam, hogy ki fogom próbálni, mi van ha teljesen a kék körön kívül maradok és inkább a med bageket összegyűjtögetem a legnagyobb városokban :D

We are only Stardust...

(#1060) saen válasza Jinxb1rd (#1059) üzenetére


saen
Topikgazda

Az első három kört simán ki lehet bírni, utána kezdődnek a gondok. Nyerni nem fogsz így az tuti...

Vannak akik úgy lootolnak, kinnt maradnak sokáig a körön kívül és nem kell a biztonsággal foglalkozni. Mire beérnek a körbe, addigra márcsak 20-30 ellenfél marad és mivel sokáig lootoltak, jó eséllyel extra cuccuk van. Ehhez mondjuk kocsi mindenképp kell, bár azok nem a városokban vannak, sokkal inkább az utak mellett.

(#1061) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Első ghillie suitom, instant win.. :D
Szegény utolsó enemyt sajnáltam a végén. M24-et vettem elő először, aztán pant, vissza M24-re és utána SCAR-ra váltás, csak ennyi ideje lett volna lelőni...

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1062) Man0gatya válasza gyuribácsi88 (#1051) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Adrenalin pl

(#1063) olle válasza Man0gatya (#1062) üzenetére


olle
senior tag

Hát a fene tudja 120 órám van és egyszer se találtam adrenalint. :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1064) saen válasza olle (#1063) üzenetére


saen
Topikgazda

Dropból jön csak, nekem már volt. Engem a Ghillie suit kerülget, az az amit sose találtam még.

(#1065) olle válasza saen (#1064) üzenetére


olle
senior tag

Tudom én azt hogy onnan jön. Nem egy Dropot lootoltam már ki de na. :D 1 db sem lett az enyém. :W

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1066) lemusz


lemusz
addikt

Múltkor néztem egy vidit youtubeon abban láttam adrenalint, de azt hittem ez csak a játék valami korábbi szakaszában volt bent és azóta kivették. Azon is filóztam mit rakhattak a helyére, talán az aszpirint? Aztán rá 1-2 nappal találtam egyet a droppban... ;)

(#1067) DrTechnoid válasza etejedu (#352) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Olyasmit hallottam hogy a nagy kabátot csak streamerek kaptak és nem eshet ládából, ezért is olyan drága! Ez igaz?

Elővételben kellett hozzá megvenni a saját oldalukról a Deluxe Edition-t, még a steam-es megjelenés előtt. Így tudtunk bétázni is, abban sok extra nem volt , csak Twitches ejtőernyő amit most picit hiányolok.
Jelen pillanatban nem tették bele egyik ládába se a Deluxe cuccokat, de még sor kerülhet rá mert rohadtul megy fel az ára a marketon és opskins-en is , és ki tudja hogy vajon a készítőknek ez tetszik-e.
Az is jól járt aki nem nyitotta ki a deluxe ládát , meg az is aki nem adta el az elején ahogy szerencsére én sem :P

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#1068) saen válasza DrTechnoid (#1067) üzenetére


saen
Topikgazda

Emellett jönni fog rengeteg új tárgy majd megjelenés után, nagyon akarnak mikrotranzakciókat is. Ez a mostani csak kis beetetés, a lényeg később jön.

(#1069) Hauptmann válasza DrTechnoid (#1067) üzenetére


Hauptmann
addikt

Picit beteg árak. :DDD

(#1070) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Banyek, nem is tudtam hogy steames tárgyként vannak a ruhák számontartva. Én meg 30 goldért megváltam a duplikált camo nadrágtól :DDD

Na de akkor be is vásárolok pár cuccot, köszi hogy szóba hoztátok. :D

We are only Stardust...

(#1071) Hunbeast87 válasza DrTechnoid (#1067) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nagyon valószínű, hogy nem fog sor kerülni rá: "Exclusive PLAYERUNKNOWN skins. These skins will only be obtainable by pre-ordering the Deluxe Edition. They can later be marketable on the Steam Community Market."
Nem hinném, hogy ezt később meg fogják változtatni, így megmaradnak exkluzív és drága tárgyaknak.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1072) vorosmarti válasza DrTechnoid (#1067) üzenetére


vorosmarti
senior tag

"Az is jól járt aki nem nyitotta ki a deluxe ládát , meg az is aki nem adta el az elején ahogy szerencsére én sem"

Ha nem cserélhető és trade-elhető, akkor miért jártatok jól? Gondolom csak annyi, hogy még van esély h 2-300 eurós kabát esik belőle...

(#1073) Hunbeast87 válasza vorosmarti (#1072) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Eladható és cserélhető, nem X eséllyel esik belőle valami, hanem egy full set van benne. Az az 5 item, ami most a legdrágább marketen a PUBG itemek közül (trenchcoat, bandana stb.)
A láda, ami most nála van, az a Twitch Prime set, azt nem érdemes tartogatnia valóban..

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1074) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Egyébként a fejlesztők miért nem az optimalizálásra fekszenek rá brutál módon, mindent a háttérbe szorítva? A motorja alapján egy krumplin is el kéne fusson, és akkor annyian megvennék, hogy steam statisztikában nyaldosná a CS:GO-t és DOTA-t, nem "szaros" ~200k ember nyomatná... Nem kis bevétel lenne belőle, ha izomból ráfeküdnének a krumplira optimalizálásra...

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1075) Jinxb1rd válasza vzsryl (#1074) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Hát mert mellett jó lenne, ha nem csak krumplit lehetne a játékban pucolni 144 fps-sel, hanem valami történne is, méghozzá normálisan. :)

De egyébként én is jelenleg egy optimalizációt várnék, ha épp nem valami gyökér hibát próbálnak javítani.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1076) saen válasza vzsryl (#1074) üzenetére


saen
Topikgazda

Pontosan ezt csinálják, ez a legmagasabb prioritás. Ügye nem saját motort használnak, hanem olyat amit más írt, ezért nem értenek hozzá 100%-ban és be kell vonni a fejlesztőket ami időt vesz igénybe. Az e havi frissítésnek egy nagy dobásnak kell lennie, reméljük nagyot lépnek előre szerver téren.

(#1077) spanglee001


spanglee001
addikt

üdv mindenkinek.
van valami beállítás hogy jobban fusson a játék de a grafika nem legyen sokkal rosszabb?
YT-n láttam olyat hogy a launchba beirják hogy minden procimagot használjon stb ilyenekre gondolok, van tapasztalat? adatlapomon lévő lapossal játszom i7 980m és nagyon összevissza van az fps 75-30 között ugrál persze ez lehet a játék hibája is

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1078) Jinxb1rd válasza spanglee001 (#1077) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

A launch options parancsok nem eredményeznek több fps-t inkább kevesebb lesz 10-zel. Legalábbis az én konfigomon.

We are only Stardust...

(#1079) KisTücsök válasza DrTechnoid (#1067) üzenetére


KisTücsök
addikt

Mennyi volt anno a DE?

Durva... 1k ojró.

(#1080) gyuribácsi88 válasza spanglee001 (#1077) üzenetére

Nekem is droppol az fps, ráadásul totál indokolatlan helyeken, szóval ezzel nem tudsz mit kezdeni. Nekem se a procit se a vga-t nem tekeri maxon, csak 60-70 százalékban, és mégis van fps drop, ezt a fejlesztőknek kell megoldani, amiket találsz a neten megoldásokat, azok a többségnél nem működnek.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1081) DrTechnoid válasza KisTücsök (#1079) üzenetére


DrTechnoid
őstag

40 euro volt.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#1082) Hunbeast87 válasza KisTücsök (#1079) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

El fogod sírni magad, ha leírom, hogy csak 40$? :DDD
Ennek tudatában : :O (nem is hallottam a játékról semmit sem megjelenés előtt, de most már késő bánat)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1083) Man0gatya


Man0gatya
aktív tag

dreamhack

[ Szerkesztve ]

(#1084) lemusz válasza Man0gatya (#1083) üzenetére


lemusz
addikt

300 néző lol, van hova fejlődni cs:go döntőt 110 ezren nézik. Egyébként miért ilyen sárgásak a modellek? Engem nagyon zavar. :S

(#1085) Hunbeast87 válasza lemusz (#1084) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

CS:GO nagyon jól tudjuk, hogy elk*rv*lt, skinekről szól minden. Nem a játék a fontos, hanem ha meghal a csapattársa és van egy jó skinje, akkor felvedd. Dreamhack meg a ládákról szól, különben tized annyi néző sem lenne.
Szerencsére itt (még, remélem nem is lesz) nincsen olyan, mint amit a CS:GO-s topikban linkeltél. Az anticheatet is fejlesztik és ha valaki csalna, nem a melleivel magyarázkodik, hogy ő megteheti... :DDD

Látom egyre több CS:GO-s kollega találja meg ezt a játékot. Helyes. ;)

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1086) lemusz válasza Hunbeast87 (#1085) üzenetére


lemusz
addikt

Nem a játék a fontos, hanem ha meghal a csapattársa és van egy jó skinje, akkor felvedd.

LOL

Dreamhack meg a ládákról szól, különben tized annyi néző sem lenne.

MEGA LOL

Sok cs:go-s azért tud jönni játszani ezzel a játékkal, mert a skineket marketen eladva lett pénzük a játékra. Nekem is a 30 euróból 20 onnan volt. Sok a csiter és sok a csöcsös streamer csaj, ez tény. De a fenti két megjegyzésed nem hogy nem igaz, de nagyon nagy noobságra vall, de inkább ne menjünk bele, nem ide tartozik. :N

(#1087) Hunbeast87 válasza lemusz (#1086) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Természetesen nem mindenkire értettem, de nagyon, értsd nagyon sokan vannak így. ;) Néma figyelő vagyok CS:GO topikban, folyamatosan olvasom. :) Skinekkel kapcsolatban pedig a villogást értettem, nem pedig azt, hogy te pl. normális módon vettél belőle egy játékot. ;)
Azt pedig elismerem, hogy noob vagyok ( a CS-hez is :DDD ) :D

Játékhoz visszatérve:
Elkezdtem nézni a linkelt streamet, valóban idegesítően néznek ki a játékosok ezzel a sárga színnel. Viszont a térkép nézet nem rossz. Remélem, hogy ha lesz replay, akkor azt is hasonlóan lehet majd visszanézni.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1088) etejedu válasza DrTechnoid (#1067) üzenetére


etejedu
őstag

Jesszus én már el is felejtettem ezt a kérdést! :P
De köszönöm a kimerítő választ! :R
Amúgy nem tudom hogy lehetett e már streamelni steames megjelenés előtt (gondolok itt az elővételi vásárlási lehetőség előttre - csúnyán fogalmazva), de már elég régen követtem egy magyar srácot ez miatt! Az (általam) ismertebb streamerek közül senki nem nyomta még és már akkor megfogott! Fogalmam sincs ki volt: Magas vékony szemüveges srác bézbóz sapiban; durván nyomták neki a 20-30 dodós donate-eket pedig alig volt feliratkozója!

[ Szerkesztve ]

(#1089) lemusz válasza Hunbeast87 (#1087) üzenetére


lemusz
addikt

Meg látom van 600 órád is a játékban, így illene többet tudni róla. :P Szebb skinért hagyni csapattársat meghalni maximum valami public szerveren lehet. Ha matchmakingben valaki ilyet csinál, az agyhalott. Agyhalottak pedig kb az alsó perifériára szorult és onnan feltörni nem tudó szilverek háza táján vannak többnyire. Lehet hogy onnan való a te tapasztalatod is? :B A másik megjegyzésedre pedig: Majoroknál van ládadropp. Legközelebbi major júliusban lesz, ez a dreamhack pedig messze nem az. Tehát én a mostani dreamhack cs:go és pubg twitches nézettségét hasonlítottam össze, ahol nincs semmiféle dropp...

(#1090) Hunbeast87 válasza lemusz (#1089) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Oké, igazat adok a Dreamhackkel kapcsolatban. A CS:GO viszont már kiépítette magának azt, hogy ennyien nézik, profi csapatok vannak, ez meg viszonylag friss játék, nincsenek kifejezetten nagy nevek és csapatok még (mármint akiket mindenki ismer). Sokan talán azt sem tudják, hogy van PUBG Dreamhack.
Sosem foglalkoztatott igazán a CS:GO, csak haver miatt játszottam vele sokat. Nekem nem jött át a játék. CoD fanboy vagyok... ;] Viccet félretéve, sokáig próbáltam megszeretni a CS:GO-t, de nem ment. Valahogy nem éreztem rá a játékra, nem tudtam megszeretni, nem jött a CS:GO feeling, amit éreznem kellett volna.. :(

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1091) etejedu válasza lemusz (#1089) üzenetére


etejedu
őstag

Én nem vagyok nagy gémer van 100 akárhány órám ebben a játékban (de amióta játszhatatlan az EU vagy úgy általában az egész , inkább pihentetem), kb egyszer nyertem NA szerveren!
Macisajt vagyok ha valakit érdekel a szar statom! ;]
De eltértem az eredeti gondolatmenettől. Szóval a kérdés az, hogy itt is úgy működik mint CSGO-ban azaz hasonszőrű teljesítményű játékosokat dobál össze vagy itt ez teljesen random?

[ Szerkesztve ]

(#1092) Hauptmann válasza etejedu (#1091) üzenetére


Hauptmann
addikt

Szerintem random.

(#1093) lemusz válasza etejedu (#1091) üzenetére


lemusz
addikt

Szerintem ez itt teljesen random, de olyan régóta én sem játszom vele, hogy ezt 100%-os magabiztossággal tudjam állítani. Ha mást nem csak azért sem, mert mintha az első 10-20 órámban jobban jöttek volna az első helyek soloban, mint most 160-al...

(#1094) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Ahhoz meg túl kevesen játszanak vele, hogy egy MM rendesen működjön sok várakozás nélkül. Márpedig most pillanatok alatt bedob egy játékba. Ebből gondolom, hogy random.

(#1095) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Lemusznak hála (és Man0gatya-nak, mert mégis csak ő linkelte) :R belenéztem a streambe és ott ragadtam kicsit. Havi patch nem más fegyvert fog hozni, mint a Grozat (amit eddig tudtunk már) és a Glockot, ami félautomata pisztoly, 9mm-es lőszert használ. Most mutatták be a streamben.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1096) olle válasza lemusz (#1089) üzenetére


olle
senior tag

Ha én mondanám ugyanezt? :D Steam Nekem elhinnéd azzal a pár száz órámmal? :D De valahogy a játék ideje alapján megítélni valakit... Egy Majoron amikor fel megy az ember nézni egy meccset mást nem látsz csak !drop stb. még hogy nem a skinekről szól. :) Mióta kijött a PUBG azóta nem nagyon CS:GO zok. Túlsok a Hater. Sasba és felette is sok a kretén. Nem tud lázba hozni mér egy kesztyű skin. Jogos az hogy skinből veszik meg a másik játékot. Én is így tettem. :)

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1097) Man0gatya válasza lemusz (#1084) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Ember, ez egy early access játék. Azért ahhoz kell pofa hogy a csvel hasonlitsa össze valaki ami már 17 éve a piacon van lassan.

(#1098) lemusz válasza Man0gatya (#1097) üzenetére


lemusz
addikt

Mindkettő ugyan azon a lanon van. Steames játékosszám statisztika alapján nem lenne indokolt ekkora különbség. 300 helyett 30000-nek kellene lennie kb, legalábbis ha egyenesen arányosan nézzük a napi szinten játékkal játszók és streamet nézők arányát. Nyilván ki kell forrnia, erre gondoltam meg a jobb marketingre, mert pl. én se tudtam róla, hogy ott a játék dreamhacken...

(#1099) Man0gatya válasza lemusz (#1098) üzenetére


Man0gatya
aktív tag

Én sem tudtam :) meg kb szerintem senki :)

(#1100) saen válasza Man0gatya (#1099) üzenetére


saen
Topikgazda

Nem néztek twittert ;] :P Csapból is azt tolták, hogy ott van, de nekem személy szerint ez a verseny dolog nem túl érdekes ebben a játékban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.