Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#27001) DiszNóÓl válasza JanR (#27000) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

squad miramar működött eddig is

(#26995) Sati1984
ahol kevés játékos van ott már rég random map van és nincs választó, amerikaiak pl sírnak most is a mapválasztóért, mert nem értik meg, hogy akkor fele pálya játszhatatlan lenne. :U

ázsiai régiókkal foglalkoznak többnyire, oce-t pl megölték 1 nap alatt :DDD
ez után én már nem csodálkozok semmin :)

(#26993) csabex2007
én is mindig csak a dmg-et nézem meg + mostmár azt is hogy mennyi bot volt bent

HATER

(#27002) BaLee válasza JanR (#27000) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

A probléma az volt, hogy régen Miramarhoz soloban már csak ?-et írt becsült keresési időre így sokan meg sem próbálták elindítani, így nem is indult el meccs sohasem. Én próbáltam párszor, egyszer volt, hogy kb. 6 perc után bedobott de közben annyi ember kiesett, hogy végül nem is indult el a meccs (vagy elindult csak minimális létszámmal, már nem emékszem).

(#27003) Csabex válasza DiszNóÓl (#27001) üzenetére


Csabex
őstag

Értelek én, de akkor az a hit point az mit jelképez a meccs végén lévő összesítésnél? Én azt a 135-öt keveslem... A damage valójában ugye azért kevés, mert ezek a mafla 1 bites botok nem tudják magukat healelni... Egy élő emberen több hitet szedsz össze azért ha mondjuk egy szikla mögül SReztek egymásra ugyebár, mert megy a healelés is.
Olvasgatva a kommenteket teljesen igazatok van, kezd süllyedni a színvonal rendesen sajnos :( Én régen nem is álmodoztam Miramar-ról, mert akárhányszor léptem be mindig a ?jel volt amit BaLee is említett. Kezd elég 💩lenni sajnos a game utóbbi időben...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#27004) DiszNóÓl válasza Csabex (#27003) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

ugyan az mint a dmg csak pubgben ez hit point :DDD más soloban(20=100dmg) duoban(18) és squadban(15) is, ha jól tudom ezek a számok :U

HATER

(#27005) niof válasza DiszNóÓl (#27004) üzenetére


niof
addikt

Emlékeim szerint duo 15, squad 10 hit point egy ember. De én sem vagyok benne biztos, nem igazán szoktam ezt figyelni...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27006) Tressy válasza JanR (#27000) üzenetére


Tressy
senior tag

Volt olyan időszak hogy 300e online playernél és simán lehetett örökkévalóságig várni Miramarra nem adta be....

(#27007) Csabex válasza Tressy (#27006) üzenetére


Csabex
őstag

Tényleg azt hol lehet lecsekkolni, hogy globálisan éppen hány online játékos elérhető? Nem steamre gondolok, hanem lobby-ra mondjuk.

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#27008) Tressy válasza Csabex (#27007) üzenetére


Tressy
senior tag

https://pubg.op.gg jobb felül

[ Szerkesztve ]

(#27009) saen


saen
Topikgazda

Karbantartás van egy bug miatt, mert van akinek nem fut a játék. Kb egy óra, addig nincs játék. Tisztára, mint régen :DDD

(#27010) JanR


JanR
addikt

Ez az update betette nalam a kaput. Turelmes tipus vagyok, de tegnap 3 meccsen egymas utan kifagytam. Pont mikor neznek bele a scope-ba megall a kep.. es persze nem az elejen, hanem P4/P5 korul. Csodas meccseim voltam emiatt, platbol is visszacsusztam (oke 3 pontra vagyok tole, de..). Ilyen formaban a rankednek semmi ertelme, egyre kebesbe mulik a jatekoson a "skillje". Igy is szetba**tak mar a jatekot, de ugy tunik ez nem volt eleg. De legalabb kaptunk uj skineket :(((

[ Szerkesztve ]

(#27011) Csabex válasza JanR (#27010) üzenetére


Csabex
őstag

Basszus dettó ugyanez! 8x scope-om volt és top 10 duo volt már amikor Vikendin egy szikla mögé húzódtam gyorsan a Vinery környékén, mert kiszúrtam egy embert a fánál aki szintén kiszúrt valakit :D Rá is fordultam és abban a pillanatban ahogy rányomtam a scope-ra azonnal megfagyott... Szerencsére a küldiket számolta, mert pont egy nehezebb chalanget sikerült megcsinálnom...

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#27012) niof válasza Csabex (#27011) üzenetére


niof
addikt

Vikendin azon a környéken valami nem stimmel a mappal. Mindenhol máshol tök jól játszható, de ott nekem is volt olyan, hogy megértem tovább menni, annyira akadozott. Igaz, ki nem fagyott, csak ilyen 1-2 mp-re megtorpant a játék. Nem az FPS szakadt be, hanem konkrétan megakadt az egész.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27013) HELLAFLUSH válasza niof (#27012) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

nekem az utóbbi windows frissítés vissza kapcsolta valamiért az előtöltést, ezt letiltva nekem megszűnt a játékban a szakadozás :))

(#27014) niof válasza HELLAFLUSH (#27013) üzenetére


niof
addikt

Vat kájnd of előtöltés? :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27015) HELLAFLUSH válasza niof (#27014) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Előtöltés: [link]
kikapcsollni pedig úgy tudod, hogy a windows keresőbe be írod, hogy "Szolgáltatások" aztán miután megnyitottad meg keresed a "SysMain"-t majd letiltod aztán próba szerencse :D

(#27016) niof válasza HELLAFLUSH (#27015) üzenetére


niof
addikt

Ja, ezt ismertem, azt hittem valami a játékkal közvetlen kapcsolatos dolog, amiről esetleg nem hallottam eddig. :B
Nekem a játékban a mikrolag-ot ez szüntette meg, szó szerint teljesen. Ez a nagy akadozás eddig csak Vikendi-n, és csak a Vinery környékén volt, ezért gondolom, hogy ez valami speciálisabb hiba lehet.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27019) saen


saen
Topikgazda

(#27020) JanR válasza saen (#27019) üzenetére


JanR
addikt

Nem tudom összefügg-e, de ma akire rálőttem az meghalt és nem kaptam lehetetlen helyekről fejest.
Valószínűleg csak szerencse, de azért jó érzés azt gondolni, hogy az anticsalás segít :D

(#27021) Csabex válasza niof (#27012) üzenetére


Csabex
őstag

Na akkor kipróbálom majd ma este még egyszer, lássam, hogy becrashel-e vagy sem.
Az akadozás az tapasztalható nálam is, mert a windows-om kb 4 vagy 5 éve nem telepítettem újra és aktív használatban van, vagyis napi szinten be van kapcsolva és nagyok sok szemét is keletkezik, mert videót is vágok, digitalizálok meg Excelezek is rendesen, szóval eléggé ki van használva... Majd tervezem a gtx970 cseréjét is egy 1070 vagy 1080-ra valamikor...

(#27015) HELLAFLUSH: Köszi, ismertem én is, de nem alkalmaztam, mert az nvme amiről fut a rendszer az baromi gyors, de ettől független majd ki fogom próbálni.

(#27016) niof : Köszi ezt a tippet, ezt is majd megnézem és kipróbálom.

(#27020) JanR: Szerintem csak mázlid volt 😁

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#27022) saen válasza JanR (#27020) üzenetére


saen
Topikgazda

Ez a szöveg nekem csak annyit mond, hogy van még bőven csaló. Szóval szerencséd volt :K

(#27024) saen


saen
Topikgazda

(#27025) pruzsi


pruzsi
őstag

Üdv!
Off: Lite al kapcsolatban tegnap vásárolt és telepített gépen: Running katt és nem történik semmi,van rá megoldás ? :D

(#27026) Csabex válasza pruzsi (#27025) üzenetére


Csabex
őstag

Hali,

Repair? Nem ajánlja fel? Max reinstall... Valami nem blokkolja a kimenő kapcsolatot ?

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#27027) vaki


vaki
aktív tag

Tudtam én, hogy szar vagyok, de hogy ennyire??? :DD

Amúgy nektek mostanában nem crashel a játék végén? Mert nekem 4-5 meccsenként simán elszáll a lobbyba való visszalépés helyett. Death camet már nem is próbálok, mert akkor meg instant. Nyilván a múlt heti frissítés jót tett valaminek...

A felhasználóbarát felhasználó

(#27028) JanR válasza vaki (#27027) üzenetére


JanR
addikt

Crashelni én is crasheltem 3x egymás után, de jött valami microupdate és az nekem megszűnt. Ez még múlt héten volt. Ami nagyon idegesítő, hogy a szép időszak rankedban is eltűnt. Most már nyíltan lecsalnak a vicces nevű emberek. Konkrétan mikor elindítom a játékot 3 "we got 'them" üzenet minimum jön..

Azt hiszem tényleg eljön a játék vége, ha ennyire "tojnak" a cheaterekre. Értem én, hogy ingyenes volt hétvégén, meg kellenek az új skinek. De ennyire nyílvánvalóan leszarni a rengeteg csalót. Nem baj, season 8-ban biztos szépek lesznek az új ruhák és fegyverek :(((

(#27029) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Olyan rég voltam már. ;]
Haverom sajna, vagy szerencsére csak hitelt, enyém lehetett az összes.

(#27030) Csabex válasza Grave_444 (#27029) üzenetére


Csabex
őstag

Állat ! : :DDD

"The quieter you become, the more you are able to hear..." ― Ram Dass

(#27031) AssAssynn


AssAssynn
őstag

Sziasztok!

Öcsém a következő gépen nyomja a játékot: i5-8600, 16Gb, Gtx 1070
Mostanában nagyon panaszkodik nekem, hogy "verseny" közben volt, hogy beesett az fps ~40 körülire. Haverjai szerint a proci a rossz... Szerintetek? Érdemes egyáltalán ezen a konfigon változtatni a játék miatt?
Ha igen, micsodán?
Tudom, hogy a világ pénzét el lehetne költeni, de ésszerűen. :B

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#27032) niof válasza AssAssynn (#27031) üzenetére


niof
addikt

Ez a játék jellemzően proci igényes, ha lehet, tegyetek bele egy 8700k-t. A RAM elvileg OK, de minden meghálálja ha több van, nem csak a PUBG. Nekem is eredetileg i5-öm volt (7600), de csak szenvedtem vele, folyamatosan 100%-on ment. A 7700k meg átlagban kb. 55-60% körül malmozik.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27033) Grave_444 válasza AssAssynn (#27031) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Valami fut a háttéfben vagy beállítás kérdése.
A gép simán elég.

(#27034) DiszNóÓl válasza AssAssynn (#27031) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

"verseny"nel a ramorajel is sokat dob

Grave
Amikor 40-en vannak a 4. korben akkor nem eleg :)

[ Szerkesztve ]

HATER

(#27035) Grave_444 válasza DiszNóÓl (#27034) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ne mondd már. Haveroknak hasonló van, nem panaszkodnak, a 1070-el majdnem fix a 144fps.
Menj az adatlapomra, nekem se laggol és esik be sose.

(#27036) DiszNóÓl válasza Grave_444 (#27035) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

milyen versenyeken szoktál játszani? nem pubról volt szó

[ Szerkesztve ]

HATER

(#27037) Grave_444 válasza DiszNóÓl (#27036) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nekem ehhez korán vam, azt se tudom miről van szó. Ha nem pubg akkor mit keres itt?
Ha pedig pubg és "verseny" mégis miért kéne 40fps-el mennie? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#27038) DiszNóÓl válasza Grave_444 (#27037) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

pubg, csak nem normál mm, hanem kicsit komolyabb, ahol nem hal meg az emberek fele az első körben hotdropban :DDD nem a vgaról volt szó, hogy kevés, hanem a proci és a ram órajel ;) phase 3

HATER

(#27039) Grave_444 válasza DiszNóÓl (#27038) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Attól még ugyanaz a game.. :U
Szép amúgy, nem tudom normál módban mennyire ritka az ilyen, szerintem sokszor van ha nem botokkal rak össze.

6/6-os I5 simán ki kell hajtson egy 1070-et. Továbbra is ez a véleményem, barátaim tapasztalata. Egyikőjük 8400-al használja. 2666MHz is elég, felette nem is kezeli..
A "pc beállítása" erre az optimalizálatlan játékra nem merül ki az ingame graphics settingsnél. ;)

[ Szerkesztve ]

(#27040) niof válasza DiszNóÓl (#27038) üzenetére


niof
addikt

Úgy látom, nem csak én követem az MNEB-t! :D

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27041) AssAssynn


AssAssynn
őstag

(#27032) niof: Egyedül ezt a játék megy évek óta, úgyhogy csak ennek kell meghálálnia. :D
Köszi a 8700K tippet, na de mi van, ha a költségek miatt inkább egy i5-9600KF menne? Az is K-s, ugyanaz az órajel, jóval olcsóbb, és akkor a meglévőt eladva kis pénzből fejlődne a gép. Vélemény? Nehezen tudom összehasonlítani ezeket az újakat, mert általában az userbenchmark-ot használom, de vagy nem tudja lekövetni az oldal, vagy tényleg nem sok különbség van köztük (még egy 10700k-val összehasonlítva sem).

(#27033) Grave444: Köszi, én is ezt mondtam neki kapásból, de már annyira rágja a fülem, valamit muszáj kitalálnom rá.

(#27034) DiszNóÓl: Kb. mekkora órajel kellene inkább? 3600? Jelenleg 3000-es van, de távol vagyok és nem tudom, hogy ennyin megy-e... mintha az alapból 2666-on mennének, nem?

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#27042) niof válasza AssAssynn (#27041) üzenetére


niof
addikt

Megmondom őszintén, hogy a 9-10-es szériában nem vagyok jártas, de minden bizonnyal jó az is. Lényeg a több mag és a több szál. Az, hogy újabb is, valószínűleg előny. De mondom, ehhez a két szériához még nem volt szerencsém gaming téren. CAD gépet raktunk már ezekből össze a melóban, de az más tészta...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#27043) Grave_444 válasza AssAssynn (#27041) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Szerintem egy újabb 6/6-os I5-nek nincs értelme, még akkor sem ha tuningolható.
I7 8700 (alap verzió, de 6/12) alá nem érdemes menni.

Azért lenne pár tippem.
Nvidia Control Panelben lehet pár dolgot álltani kimondottan PUBG-re (textúraszűrés - maximális teljesítmény például, ugyanígy az energiatakarékos módnál), Malwarebytes-t futtatni pl hogy van-e valami kártevő. Első körben monitorozni a vga-cpu páros kihasználtságát. Ingame beállításokat megnézni. DDU-val drivert letörölni és újratenni, végső esetben játék újratelepítés, esetleg komplett Windows, bár gondolom ez nem jöhet szóba.

[ Szerkesztve ]

(#27044) gyuribácsi88 válasza Grave_444 (#27043) üzenetére

[i5 8600 vs i7 8700] az a 3-4 fps nem hiszem hogy megér 25-30K-t ...

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#27045) dudu5130 válasza gyuribácsi88 (#27044) üzenetére


dudu5130
őstag

Alapvetően nem lesz több fps-e tőle csak a 12 szál dob annyit, hogy tökür simán fog menni neki és nem lesznek dropok. Nekem egy Ryz 2600-zal nincs annyi dropom mint egyik ismerősnek 8600-zal. Néhol több fps-e van de rengeteget laggol, míg nálam tükör sima.

(#27046) HELLAFLUSH válasza gyuribácsi88 (#27044) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

nekem i5 8400 van 16GB DDR4 Corsair ramokkal amik 3000mhz-en mennek oc profillal meg egy GTX1070 és 2560x1080-ba játszok, Resolution scale 110-re állítva és minden ultrán van kivéve az árnyékokat(medium) és a vsync bekapcsolva (75hz-es monitorom van)
voltak droppjaim nekem is de azok csak windowson belüli beállítást igényeltek,a proci nem pörög 100%-on.

(#27047) Grave_444 válasza gyuribácsi88 (#27044) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nyilván ott jön elő a különbség, ahol olyan játékkal tesztelik, ami kihasználja a több szálat.
Példa kb az összes multiplayer, ahogy ez is az.

(#27048) AssAssynn


AssAssynn
őstag

(#27042) niof: Köszönöm. Sajnos a netes tesztekből és összehasonlító videókból sem derül ki több, úgyhogy akkor lehet marad a saját teszt...

(#27043) Grave444: Azért gondoltam arra, mert magasabb az órajele és olvastam, hogy inkább az kell a játéknak.
A többi tippet is köszönöm, mindenképpen ránézünk!

Mindenki másnak is köszönöm az együtt gondolkodást!

"Igen nagy hiábavalóság – mondja a Prédikátor –, minden hiábavalóság!" (Préd 12,8)

(#27049) scabi78


scabi78
senior tag

:B

Tiszta Windows, rendes ház!

(#27050) niof válasza scabi78 (#27049) üzenetére


niof
addikt

LOL :DDD Lelőtted Wacky-t! Engem már 2* rakott el második helyen... :U

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.