Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1351) KisTücsök válasza saen (#1321) üzenetére


KisTücsök
addikt

Tudom hogy működik a patch szisztem náluk, köszönöm. :DDD
__

Tetszik ez a havi. A változások többsége is bejön.

(#1352) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Fixed an issue of frame drop when other characters were around by optimizing nearby characters.
Fixed an issue of frame drop when vehicles were around by optimizing vehicles.

Na, még a végén maradok játszani többet vele? :D

A clear skies időjárás mi a túrót jelent? Nem lesz felhő azt ennyi?

Kill lopás megoldásnak örülök, mert van, aki erre megy rá. A random járműspawnnak is.

We are only Stardust...

(#1353) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Sosem jászottam még squadban, ma ennek is elérkezett az ideje.
Első meccsen kifagyott az egyik társam, futott tovább a karaktere a búzamezőn, a másik csapat észre sem vette őt. :DDD
Második meccsen meg amelyin rosszul indultunk az elején, olyan jó lett a vége. :))

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1354) Zedroxine


Zedroxine
tag

Tetszik a montly!

De én szívesen látnék AKM és SKS rebalance-ot. Szerintem ez a két fegyó majdnem használhatatlan akkora a recoil. Ráadásul míg a többi AR-el simán eltalálok valakit 200-300 méterről AK-val valamiért ez nem megy.

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#1355) saen válasza Zedroxine (#1354) üzenetére


saen
Topikgazda

AKM az pontatlan messzire, nem erre találták ki, közelharcban és közepes távon viszont extrém erős. SKS meg szerintem szintén jól használható, brutál sebzése van annak is, két lövésből le lehet vele szedni embereket. Buff-ot szerintem egyik se fog kapni.

(#1356) Zedroxine válasza saen (#1355) üzenetére


Zedroxine
tag

Akkor csak több attachment lehetőséget rájuk. AZ SKS-t én nem tudom használni :D Az AK-t kicsit jobban :D
A kedvencem a Kar, de azt kb szökőévente találok csak :/ :(

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#1357) saen válasza Zedroxine (#1356) üzenetére


saen
Topikgazda

Ez sem várható :D AKM jó ahogy van, de tényleg, csak ne messzire lőj vele.

SKS meg mesterlövész szerüség, fejlövésre kell menni vele. Kezdesz egy fejessel, utána egy testlövés és jó is vagy. Ezt simán meg lehet vele csinálni. Persze a Kar98 jobb, ezt nem vitatom.

[ Szerkesztve ]

(#1358) Zedroxine válasza saen (#1357) üzenetére


Zedroxine
tag

Soloban eddig nem volt sikerem ezekkel. Lehet Duo vagy squadban értékesebb :) Majd többet megyek discord-ra :D Ma jön a patch amúgy?

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#1359) MarkusSchulz válasza Zedroxine (#1358) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

teszt szerverre igen ma jön

[link]

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#1360) Zedroxine


Zedroxine
tag

Ezt valaki elmagyarázná?
"Ha ejtőernyözés közben térsz vissza a játékba, akkor az ejtőernyődbe fogsz maradni. (Miért eddig,hogy volt ez? – a szerk)"
Itt nem hiszem hogy a kifagyásra, és crash-re gondoltak, hiszen ezek után nem lehet visszalépni, de akkor mikor? :O

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#1361) Hunbeast87 válasza MarkusSchulz (#1359) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ezt linkelhetted volna akár a Steames oldalról, mert ez a fordítás egyszerűen borzalmas. :DDD
Ráadásul hozza a khm..GS..khm... stílust, ahol szintén nem képesek átnézni a cikkeket mostanában, mielőtt kikerülnek.

(#1360) Zedroxine: Alapból így hangzott a patch note idevágó része: "If you reload into game while in a parachute, you will still be in the parachute."
Azt viszont nem tudom, hogy milyen reloadra gondoltak. :D Tudtommal nem lehet pl. újracsatlakozni a játékhoz, ha kifagysz, mert ez akkor nyerne értelmet.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1362) gbela válasza Zedroxine (#1262) üzenetére


gbela
senior tag

Sikerült afterburnert beröffenteni? Vagy virtual memory emelés megoldotta?
Megnéztem tegnap. Mediumon 3.3gb vramot evett. High-on 4.1-et. Szóval még bőven van a 6gigában, amiatt nem kellene crasheljen.

(#1363) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Sziasztok!

Az EA ellenére foglalkoztat a játék megvásárlása, azonban visszaolvasva az enyémnél komolyabb konfigokon is vannak problémák.

Kérdésem, hogy i5 4670, RX 470 4gb vram, és 8 gb rendszer memóriával, vagy sacc/kb hasonló konfiggal játszik e valaki, és ha igen, mik a tapasztalatok ?! Sajnos csóró vagyok, így 1070, 1080-ra nincs keret, abból kell főznöm, amim van ...

Köszi a válaszokat előre is!

(#1364) tepenzed válasza zo-lee (#1363) üzenetére


tepenzed
őstag

full hd-n 60 fps meglesz very high-on!
A proci bőven jó, nekem kicsit gyengébb, a kártyám 11%-al erősebb, igy 70-90 fps very high/ultran

1080-on meg csak akkor gondolkozz, ha nagyobb felbontáson szeretnél játszani, mert nem remekel ebben a játékban (még).

[ Szerkesztve ]

(#1365) zo-lee válasza tepenzed (#1364) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Köszönöm a gyors választ! :)) :R

(#1366) saen válasza Hunbeast87 (#1361) üzenetére


saen
Topikgazda

Újracsatlakozni custom game-ben lehet, gondolom ez arra vonatkozik.

(#1367) tepenzed válasza zo-lee (#1365) üzenetére


tepenzed
őstag

de nem tudom az amd hogy viselkedik, vedd meg aztán max refund 2 órán belül :)

(#1368) Zedroxine válasza gbela (#1362) üzenetére


Zedroxine
tag

Tegnap néztem. Sikerült belőni az OSD-t is.
Virtual memory-t feltúrtam max 16GB-ra, grafikán nem állítottam semmit.
Max 3,5GB-ot evett a VGA RAM-ból, crash, lekopogom nem volt.
Majd a héten még tesztelgetem, ha nem jön elő vagy csak heti 1x akkor szerintem FIXXED-nek nyilvánítható a problem. Eddig úgy érzem hogy ez lehetett a baj.

Amit kiraktam OSD-re:
VGA hőfok/usage
VGA RAM usage
RAM/ Virtual memory usage

Ami érdekes, hogy a virtual memory amint betöltött felugrott 4-6gigára, repülőből kiugorva 8-10-re. Szóval szerintem ezért hivatkozott a kevés memóriára, mert nem volt hova betölteni a sok szart.

Viszont amit észrevettem. Nemtudom hogy ez másnál is játszik-e, de esős mapon ha bentről kimentem, az eső olyan mátrixosan megállt mid-air, és nem is mozdult, aztán kis idő után visszaállt rendesen.

Egyenlőre teszt fázis van, de bizakodom. Nem kellett restartolni a gamet, és ismételten lekopogva mondom hogy no crash yet :D :DD :DD

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#1369) MarkusSchulz válasza zo-lee (#1363) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

mehet nyugodtan, nálam van 40-50 fps

hamarosan 470, 480-ra váltok azért elég sokat fog dobni rajta, holnap jön az optimalizáció patch, megnézzük mit tud.

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#1370) zo-lee válasza MarkusSchulz (#1369) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Köszönöm, akkor már csak a lóvét kell megvárni, hogy shoppingolhassak :D :P

(#1371) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Na engem is utolért eddig is előfordult esténként 8-10 játékból legalább 1 olyan amikor kidobott a desktopra, de tegnap este vagy 3x is megtette ebből mindössze egyszer dobott hibaüzenetet a másik két alkalommal csak bezárta az alkalmazást. Jellemzően a kezdő részen vagy a repülőbe szálláskor történik. A konfig atomstabil minden más program és játék használata közben.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1372) olle válasza kigyi_23 (#1371) üzenetére


olle
senior tag

Menj be a vízbe merülj le C vel. :) A lövés hangok illetve az "emberek" miatt dob ki. :)

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1373) kigyi_23 válasza olle (#1372) üzenetére


kigyi_23
addikt

Hmm ki fogom próbálni ezen túl úszni megyek :D

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1374) vaakuum válasza olle (#1372) üzenetére


vaakuum
addikt

Default beállításnál a C-re mi van bindelve?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1375) olle válasza vaakuum (#1374) üzenetére


olle
senior tag

Guggolás.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1376) Årpi válasza Hunbeast87 (#1361) üzenetére


Årpi
őstag

Szia! Csak annyit szeretnék hozzáfűzni a dologhoz, hogy az egyik szerkesztővel a vizsgaidőszak hajrájában csináltuk a changelogot párhuzamosan, hogy minél hamarabb kikerülhessen a dolog. Viszont ebből adódódan simán lehetnek nem teljesen értelmes mondatok (az eredeti changelog nyelvezete is néha túl nyers tbh) illetve typo-k, amiket folyamatosan javítunk ha úgy van. Így kikérném magunknak a GS-os párhuzamot.

[kép]

(Vannak hibák kikerüléskor,de folyamatosan javítjuk őket ahogy láthatod.)

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#1377) Hunbeast87 válasza Årpi (#1376) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

A GS párhuzamot nem a fordítás miatt írtam, hanem a helyesírási hibák miatt: "példáu" ; "művelettekel" ; "csaloktól" példának okáért, de vannak még ezeken kívül. Mondat végi írásjel előtt nem kell szóköz, viszont vessző után hol használ, hol nem használ szóközt. Ez nem a patch note hibája. ;)
Az eredeti changelog pedig szerintem teljesen érthető, a szerkesztőtök néhol mintha csak nyers fordításban értelmezett volna egy-egy mondatot. De hozzátenném azt is, hogy ez csak egyéni vélemény. ;)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1378) Årpi válasza Hunbeast87 (#1377) üzenetére


Årpi
őstag

Természetesen nem a patch note hibája, de a "példáu" féle hibák azok sajnos egyértelműen a feszes tempó miatt vannak. A patch note nyersességét pedig úgy értettem, hogy pl. CS:GO-ban sokkal szebb mondatokkal írják le a dolgokat és szerintem jobb alapanyagul szolgálnának egy gyors fordításhoz. Köszönjük az észrevételt, egyáltalán nem baj, hogy ilyenek megemlítésre kerülnek hisz a hibáiból tanul az ember.. :R

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#1379) olle


olle
senior tag

:((( :((( :(((

PlayerUnknown's Battlegrounds - együtt játszhatnak majd a PC-sek és a konzolosok?

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1380) tepenzed válasza olle (#1379) üzenetére


tepenzed
őstag

én örülök neki, legalább több killem lesz ;] ;] ;]
Mindenesetre nehezen tudom elképzelni, hogy a 30 fps tábort összengedik a 60+-al, ráadásul egér kontorller ellen. Semmi értelme :D

[ Szerkesztve ]

(#1381) spank0309 válasza tepenzed (#1380) üzenetére


spank0309
tag

Lesz majd rásegítés a kontrolleren, nem azonnal, de tervezik.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1382) olle válasza tepenzed (#1380) üzenetére


olle
senior tag

konzol 30 fps? wat? szerintem stabilan tudja a 60 at. Pláne a ONE X. Mondjuk az aim assist miatt fogom törölni a gamet. :(

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1383) tepenzed válasza spank0309 (#1381) üzenetére


tepenzed
őstag

értem, van konzolom, de úgy sincs köze egy jól kezelt pc-s egérhez, Destinyztem és Codoztam elég sokat ps4-en

(#1382) olle : A one X lehet elbírja majd, de a sima one 1080p-ben biztos, hogy nem, mint ahogyan a ps4 sem fog ennyi embert és assetot egy mapon elbírni. Emlékezzünk vissza csak a Battlefieldre :D

[ Szerkesztve ]

(#1384) olle válasza tepenzed (#1383) üzenetére


olle
senior tag

A Pro biztos tud majd 60 fps-t ez alatt tényleg nem éri meg konzolra kidobni. Ha meg mégis megteszik akkor ne eresszék össze a PC seket a konzolosokkal könyörgöm. Ez sose jó móka.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1385) KisTücsök válasza olle (#1379) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ez ilyen április elsejei tréfának elmenne. De csak annak.

(#1386) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Azt néztem a főmenüben, hogy a ruházat befolyásolja-e az fps-t, arra jutottam, hogy nem, viszont ha a karakteremnek beállítok valami hajat, akkor alapból képes leesni 5 fps-t. Csak azért mert haja van. :F

We are only Stardust...

(#1387) lemusz válasza Jinxb1rd (#1386) üzenetére


lemusz
addikt

Valahol ezt sejtettem már akkor is amikor legelőször beléptem a játékba és készítettem a karakterem... Nem hiába a Vin Diesel feeling. :DDD

(#1388) Årpi


Årpi
őstag

Eddig eléggé pozitív tapasztalataim vannak az update-el kapcsolatban, repülőn az fps-em kb. megduplázódott és úgy alapjáraton nagyon smooth az egész.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#1389) tepenzed válasza Årpi (#1388) üzenetére


tepenzed
őstag

teszt szerveren mindig smooth, mivel tized annyian sem játszanak rajta :(

(#1390) Årpi válasza tepenzed (#1389) üzenetére


Årpi
őstag

Természetesen ignorálom a teszt szerverből adódó előnyöket,de eddig a repülőn soha nem volt 60+ fps-em induláskor :)

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#1391) Jinxb1rd válasza lemusz (#1387) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Most gyűjthetem a pontokat karaktercserére :DDD

Egyébként a kabát is dropolja az fps-t, mert annak is van haja, csak azt elfelejtettem felvenni tesztelgetés közben.

We are only Stardust...

(#1392) lemusz


lemusz
addikt

Csítertémához: [link]

(#1393) Jinxb1rd válasza lemusz (#1392) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Tehát az eddig eladott példányszám alapján az következtethető ki, hogy minden második játéknál van egy darab cheater. Vagyis lenne, ha 25.000 játékost nem banoltak volna ki. Kérdés mennyi maradhatott? Meg jogos-e mindenkit instant lecsiterezni állandóan. :U

We are only Stardust...

(#1394) zo-lee válasza Jinxb1rd (#1393) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Szerintem felesleges a csíter témával foglalkozni. Aki egy ideje már multizik, az tisztában van vele, hogy nincs olyan játék amit ezek büdös gyökerek nem barmolnának szét.BF, COD szériákat nézzétek meg, mindegyik tele van velük a PunkBuster lóf@szt sem ér. Tehát igazából bármilyen multira kihegyezett játékot veszel, ott lesznek csalók, a kérdés csak, hogy mennyien, és milyen mértékben rontják a játék élményt ... :(((

BF 3 baromi élvezetes volt még anno, de már ott is lehetett néha érdekes gameplay-eket látni. A 4 már játszhatatlan volt számomra ... Míg a 3-ba 8-900 órát toltam bele, addig a 4-be szerintem 100-at sem, nem véletlenül ...Így veszik el az ember kedvét a játéktól ...

(#1395) spank0309


spank0309
tag

Gyerekek, próbáljátok ki a custom meccseket, nagyon állat van ahol 5-8-an is egy csapatban megyünk 3x loot meg ilyesmi finomságok vannak eszméletlen a gameplay. addig nem indul el a meccs amíg nincs meg a bizonyos player. Próbálkozzatok.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1396) spanglee001 válasza zo-lee (#1394) üzenetére


spanglee001
addikt

mert nehéz lenne, ha a steam reg. bekérné a személyi okmányok másolátát, és büntetőjogi felelősség tudatában nem használsz cheatet, vagy ha mégis akkor bann+100k elfogynának, ha csak érvényes személyivel lehetne reggelni.
Meglehet csinálni? Meg
Megakarják csinálni? Nem
Miért nem? Mert kapnak a fizetős cheatek bevételeiből:
A: közvetlenül a "szolgáltatótól"
B: Újra megveszik a gamet

Ha valaki beszél "Steamékkal" dobja már fel nekik ezt a cheat "büntetési formát"
, esetleg globálisan elfogadottá tenni, petíció stb. aki benne van a témában. :R
ugye személyi minden felnőttnek van, a játék 18+ os sok akadálya nemigen lenne, jönne a sztímkommandó a százasokért, vinné a Pc-t :DDD

[ Szerkesztve ]

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1397) saen válasza zo-lee (#1394) üzenetére


saen
Topikgazda

Van olyan játék, pl Overwatch. Minden azon múlik, hogy a készítő ezt mennyire veszi komolyan. Próbálkozók mindig vannak, de ahol állandóan üldözve vannak ott azért nagyon minimális a számuk.

(#1398) hun-man válasza spank0309 (#1395) üzenetére


hun-man
tag

Az a baj, hogy általában sokat kell ott várni, de holnap már a zombi mod kezdetleges verziója is bekerül.

(#1399) KisTücsök válasza spank0309 (#1395) üzenetére


KisTücsök
addikt

Múltkor próbálkoztam, de annak ellenére, h megvolt a létszám, nem történt semmi.

Pedig ez baromi jó lenne. Akár only sniper mod, sok lootal. Gyakorlásnak kiváló.

(#1400) etejedu válasza spanglee001 (#1396) üzenetére


etejedu
őstag

Na az tenné be a kaput, ha egy játék miatt az adataimat kérnék! :C :U

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.