Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#751) Carlytoo válasza Szőrös  (#749) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Már azért sem veszem fel. Inkább a kp helyette.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#752) Tyler Durden válasza Carlytoo (#751) üzenetére

Lol srác nem kispályázik --»

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#753) olle


olle
senior tag

P1911 Extended mag..... :Y

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#754) HoyHoy2


HoyHoy2
tag

másnak is eszméletlen laggos most mind EU és NA?? 2-en játszunk, mind2-nek szar :(

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#755) Carlytoo válasza Tyler Durden (#752) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

UMP toooo OP. Viszont az a 3 srác éppen nutelláskenyeret kent vagy mi?

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#756) KaraDani válasza HoyHoy2 (#754) üzenetére


KaraDani
addikt

Egyet volt időm menni EU-n, nagyon rossz volt, teleportálás ezerrel végig. Kövit majd Na-n nézem.

(#757) Carlytoo válasza olle (#753) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

:D

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#758) szepsy


szepsy
senior tag

Test szerver mire jó ha letöltöm?:)

(#759) Hunbeast87 válasza szepsy (#758) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Egy nappal :DDD előbb tudod kipróbálni a változtatásokat, mint ahogy kijönnek azok a rendes játékba.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#760) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Wut? 5.5 GB az update. Erre kíváncsi leszek. Amúgy ha valaki hasonló cipőben jár mint én, szóval kezdő még és nem nagyon vannak társai akikkel csapatban nyomhatná, az vegyen fel steamen bátran.

http://steamcommunity.com/id/ManWithNoName87

(#761) szepsy válasza Hunbeast87 (#759) üzenetére


szepsy
senior tag

:D

(#762) KaraDani


KaraDani
addikt

Uh ez de jól esett, az elején 0.45-ös pisztollyal 7 golyóból megöltem egy sotist aki rámrontott, a végén a top 10 ben meg 6-ot öltem :D

(#763) nejad


nejad
aktív tag

Nagy kaki ez az új pecs, NA játszhatatlan laggol mint az állat eddig simán ment, Eu-n meg 20m-ről 20 lövéstől nem feküdt le pedig egy helyben állt a fa tövében és hátba lőttem, persze utána ahogy lenni szokott én 3 ak lövéstől feküdtem hármas sisakban és kettes mellényben.

(#764) nejad


nejad
aktív tag

Na most ak-val mentem két lövés egy ember, lehet a hétvégén jön majd újabb pecs mert ez így vicc, meg az is, hogy hogy tud elütni valaki csónakkal úgy, hogy ő ért elsőnek partra az övével én meg mentem utána az enyémmel.....

(#765) PeL válasza nejad (#764) üzenetére


PeL
addikt

Én előbb 8-as scope-al 3x lőttem fejbe egy level 2-es helmetben guggoló ellenfelet mire meghalt, úgy 10 méterről. És elvileg erősítettek az AK-n ugye...

[ Szerkesztve ]

(#766) HoyHoy2 válasza jkrisztian (#760) üzenetére


HoyHoy2
tag

van már egy PH-s is. :K
http://steamcommunity.com/groups/phpubg

nejad: (késő)este fele már mind2 szerver jó volt, de a korai órákban tényleg mind2 nagyon laggos volt.

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#767) spank0309


spank0309
tag

Egész jók a szerverek ma reggel, viszont valamit nagyon elcsesztek. Ma volt szerencsém dobozban talált VSS Vintorezhez. 9mm-es pisztoly golyóval??? Ez most komoly?! Értelme nincs a fegyvernek... Amúgy a legjobb lenne a játékban de így, halál pontos lőttem vele, de ez vicc. 9x39 kell hogy legyen bele ami egy ak lövedéknek felel meg, nem retkes pisztoly :D Amúgy 8-as scope van rajta.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#768) saen válasza spank0309 (#767) üzenetére


saen
Topikgazda

4x van rajta és az egyszerűség kedvéért van 9mm-es golyó benne. Nincs minden fegyverhez külön golyótipus, mégha a való életben van is. Nem is lenne jó 100 féle golyót gyűjteni...

(#769) spank0309 válasza saen (#768) üzenetére


spank0309
tag

Használat közben 8-nak tünt :D Értem én de akkor leglább raknának hozzá ak golyót, mert így annyit ér mint egy távcsőves pisztoly.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#770) HoyHoy2 válasza spank0309 (#769) üzenetére


HoyHoy2
tag

szerintem ezt valahol kommunikálták is, vagy itt olvastam fórumon, hogy senki se egy awm-re számítson alap 4x scope-al :U amúgy mi pufogtatunk vele tegnap, de tény ami tény a sebzése szar, 100m+-ról löttünk vele embert szerintem azt hitte, hogy random sebzés bugja van :DD :DDD

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#771) KaraDani válasza spank0309 (#769) üzenetére


KaraDani
addikt

Gondolj bele milyen erős lenne AK sebzéssel. Egyben kapsz egy snipert ami pontos, jól sebez, silenced és scope is van rajta? Nem kicsit lenne op.

(#772) spank0309 válasza KaraDani (#771) üzenetére


spank0309
tag

Értem én csak akkor ezzel a fegyverrel így el is vették az "élethű" jelzőt az egész játékból. Ak méretű golyó megy bele az életben, itt meg pisztoly, ez benne a nevetséges. Be se kellett volna tenni ennyi erővel mert nincs értelme.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#773) HoyHoy2 válasza spank0309 (#772) üzenetére


HoyHoy2
tag

ez a játék ahogy már írták, soha nem volt élethű? miért jön ez elő ennyiszer? :DDD

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#774) Hunbeast87 válasza HoyHoy2 (#773) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Mert mindig muszáj valamiért sírni, ez már a magyarok védjegye. ;]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#775) tepenzed


tepenzed
őstag

Azért az fps-en elég szépen javított a patch,főleg a kezdőhelyen és az ejtőernyőnél, de alapból jobb lett mindenhol. Igazából a következő havi szerver optimalizáció kéne de nagyon már most, mert laggol mint a kurva élet most is

(#776) HoyHoy2 válasza tepenzed (#775) üzenetére


HoyHoy2
tag

Azt nem igazán értem, hogy server performance javítást ígérnek, de közben azt írják hogy amazon szerverrel mennek és csak vizsgálják a gondot jelenleg (mert hogy, jónak kéne lennie) erre alapozva nem tudom, vannak kétségeim, hogy tudnak-e javítani rajta, de persze jóó lennee

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#777) saen


saen
Topikgazda

Megvan az első vacsora :DDD

KaraDani és Illest kollégával hármasban, sok közöm nem volt a győzelemhez mondjuk. Szerencsénk volt a körrel és az utolsó embert én fejeztem be, ennyi. Előtte ment a túlélésért a harc, összes med-em elfogyott a végére. Bújkálós meccs volt, de nem bánom, első győzelmem :DD

(#778) lemusz válasza saen (#777) üzenetére


lemusz
addikt

Komolyan ez az első? Eddig chicken dinner szűz voltál? Pedig te vagy itt az egyik legrégebbi arc, második hozzászólást is te írtad a topikban még április elején. :D

(#779) saen válasza lemusz (#778) üzenetére


saen
Topikgazda

Igen, ez az első. Sokáig nem volt meg a játék, csak streamen néztem, 33 órám van eddig a játékban.

(#780) lemusz válasza saen (#779) üzenetére


lemusz
addikt

Hát akkor gratula és még sok ilyen szép napot! Első győzelmem egyébként nekem is ilyen bujkálós 1-2 killes volt. Szerintem a többségnek ilyen. Aztán utána amikor már nem éli bele magát annyira az ember, nem úgy játszik mintha a valós IRL élete is múlna rajta ( :DDD ) kezdenek el szállingózni a 6-8-10 killes győzelmek is.

[ Szerkesztve ]

(#781) saen válasza lemusz (#780) üzenetére


saen
Topikgazda

Köszi!
Van még mit bőven gyakorolni, minden harc nagyon kétesélyes még nálam. Emellett észrevenni az ellenfelet aki épp lő rám az szokott szarul menni.

(#782) etejedu válasza saen (#781) üzenetére


etejedu
őstag

Na azzal 90% sosincs gondom!
Például a minap is vártam a srácot a sarokban és már lőttem is mint atom...
Majd felém fordult, mélyen a szemembe nézett és szitává lőtt.... még láttam a szája sarkában a gúnyos vigyort is.

(#783) PeL


PeL
addikt

Sikerült úgy magamra csukni az ajtót a lagnak köszönhetően, hogy se ki se be. Az ajtót nem lehetett nyitni többé, ki kellett lépnem.

(#784) hun-man


hun-man
tag

Én most zsinórban háromszor lettem második. :((

(#785) Dani82


Dani82
senior tag

Vááá, 82 óra után nyertem egyet! :D

Lootoltam a dropbpl egy fűruhat és egy kart, de nem volt rá scoopom egesz jatek alatt, aztan lett egy AK, de ahoz se volt még egy rohadt holo sem, és így 2 killel meglett :D jajjj, azt hittem sosem nyerek :DD :C

(#786) RexpecT


RexpecT
addikt

A shoti közelről már nem öl? Gyerek rámnyitotta az ajtót, eltaláltam(vérzett is), de elszaladt. :Y

(#787) Carlytoo válasza RexpecT (#786) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

A pumpás egy rakás szar. Ha nem az volt, akkor pech.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#788) Tyler Durden válasza RexpecT (#786) üzenetére

SK12-vel most öltem military base-en, lépcsőfordulóban elcsíptem a srácot 1 lövés és knockdown, köv lövésnél szublimált (:
Ahogy írják is, a pumpás az egy ipari hulladék..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#789) PeL válasza Dani82 (#785) üzenetére


PeL
addikt

Én a dropra már rá sem próbálok... Eddig 3x próbáltam megszerezni mindig beszoptam.

(#790) saen válasza PeL (#789) üzenetére


saen
Topikgazda

Pedig érdemes figyelni. Vannak rendszeresen dropok amikre senki nem megy rá, mert olyan helyen van. Nem egyszer találtam már AWM-et dobozban amit már rég ledobtak és a kutya nem ment oda... Emellett ha már ki van fosztva, lehet találni eldobott, de hasznos cuccokat. Ma pl Kar98 + 8x hevert a doboz mellett...

(#791) Dani82 válasza PeL (#789) üzenetére


Dani82
senior tag

En sem szoktam, de pont a jatek elejen voltunk es nagyon koze esett le hozzam, meg egy pisztolyom sem volt, szoval raprobaltam 😊

(#792) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Játszottam most néhányat. Hát igen... Kb 2 percemet lekötötte, h egy nemlétező csávót próbáltam becserkészni a motorjánál. Kb 10 másodpercenként elindult a motor, burrogott egy kicsit, aztán leállt. Én meg azt hittem, h valaki ott a fűben szórakozik vele, esetleg kiakar csalogatni, akármi.

A másik. Megyek át a hídon motorral, mögöttem egy autó lemaradva, gondoltam megállok egy ilyen roncsnál a végénél és kiszedem miközben jön. Fékezek a motorral, amikor megállok a semmiből elém teleportál egy csávó, nekem háttal. Elkezdem lőni m4-el, kb 2 méterről, 4-5 tiszta lövés, megfordul, kettőt belém küld ak-val és kivagyok feküdve. Köszöntem akkor!

Szóljatok ha játszható lesz.

(#793) lemusz


lemusz
addikt

Ház sarkánál A pontban lődöztem az embereket, amikor meghallottam, hogy mögöttem jön felém egy UAZ. Megfordultam és átmentem B pontba miközben lőttem a vezetőt. Kb olyan szögben jött a kocsi, mint a rajzon. Még mondtam is magamban, hogy ennek így neki kell mennie a ház oldalának, easy frag, nagy sebességgel jön mondom az ütközés hatására még knock-outolódik is, ha addig nem lövöm le... Hát nem. Már a B pont teljes védelmében mintha laggolt volna egyet a játék és már csak annyit láttam, hogy elütött. Fékezés nélkül. Kocsi megáll a ház sarkában és még a felülnézeti hullaképen látom is hogy lootol engem a gyerek... WTF?!

(#794) Carlytoo válasza lemusz (#793) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Most egyenlőre játszhatatlan

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#795) revneiq


revneiq
csendes tag

Hát a jelen állapotban tényleg játszhatatlan, nálam legalábbis. Az új frissítést követően, nekem folyamatosan lefagy aztán kapok mellé egy "Crash Reporter"-t és kész. Eddig 12/12 a fagyási arány. :DDD

I don't want to live on this planet anymore.

(#796) lemusz válasza revneiq (#795) üzenetére


lemusz
addikt

Nekem akkor fagyott így ki, amikor ki volt offolva a lapozófájl. Látom neked is "csak" 8 giga ramod van. Véletlen nem ez áll a dolog hátterében?

(#797) revneiq válasza lemusz (#796) üzenetére


revneiq
csendes tag

Igen 8GB-om van, a lapozófájl be van kapcsolva amennyit enged, annyira van állítva. Az az érdekes, hogy eddig nem csinálta. Nem is volt semmi módosítás a gépemen, driver frissítés stb., hogy arra lehetne gyanakodni. Az egyedüli frissítés az a játék volt. Megpróbáltam a reshade módszert is, hátha a gépem piszkoskodik, de nem segített. Aztán még az "indítási opciók ..."-nál is bepróbálkoztam a különböző parancsokkal, nem jártam sikerrel. Szóval most itt tartunk. :D

I don't want to live on this planet anymore.

(#798) HoyHoy2 válasza revneiq (#797) üzenetére


HoyHoy2
tag

a twitteren, nem pont azt írták, hogy a "indítási" opciókat kell kikapcsolni, mert azok okozhatnak most crash-t ?

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#799) gyuribácsi88

Kevés neki a 8, én is vettem még 8 gigát, most már sokkal jobb a helyzet.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#800) tepenzed válasza revneiq (#797) üzenetére


tepenzed
őstag

Nézd meg afterburnerrel, hogy mennyi ramot eszik a géped a játék alatt, nekem 6 gigat igy nem volt szukseg vasarlasra, de lehet neked tul akar szaladni. Az inditasi opciokat meg vedd ki, szart sem ernek es crashelnek is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.