Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#951) MarkusSchulz válasza saen (#944) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

mekkora király lenne egy olyan összeállítós oldal, ahol olyan lenne mint az Escape from Tarkov fegyver összerakása, lehetne látni a változtatásokat részletes leírással, hasonló oldal nincsen?

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#952) spank0309 válasza MarkusSchulz (#951) üzenetére


spank0309
tag

Ez nem az a játék :D Már ott el van rontva hogy egy Vintorezbe nem 9x39 van hanem sima 9mm :)) Nem még részletes fegyver dolgok.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#953) MarkusSchulz


MarkusSchulz
aktív tag

Na ja :D

Lett nagy különbség a mai patch után? Késő délután mindenképp megnézem.

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#954) Harambee


Harambee
tag

Megvettem a játék végül :)
Kérdés már csak az hogy milyen grafikai beállitásokat használjak hogy ne legyen csunya a játék de azért stabilan fusson?
Mert naivan az engine és a gépem miatt feltoltam maxra és hát nagyott kopant az állam mikor 25-35 fps közt vergődött :D

És ime életem első menete a játékban :DD :B

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#955) olle válasza Harambee (#954) üzenetére


olle
senior tag

Szia nálam medium minden kivétel a látó távolság az ultra. 60 felett van a földön az FPS-em.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#956) gyuribácsi88 válasza Harambee (#954) üzenetére

Pedig annak a gépnek bírnia kell, max a ram kevés.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#957) saen


saen
Topikgazda

Toltunk elég sok kört Tyler Durdennel és volt sok tesztelés részemről. Igaz ez sok bénázással is járt, de azért toltunk egy második helyet is. A legtöbbet az AR/SMG fegyvereket teszteltem, melyik milyen, milyen attachmenteket érdemes használni. A preferenciám a következő lett:
UMP9 -> Scar -> M416
Az abszolút kedvenc az M4, ha sikerül a megfelelő kiegészítőkkel felszerelni, eszméletlen hatékony, persze egy UMP vagy Scar is teljesen rendben van. A nagy felfedezés az az volt, hogy a compensator milyen sokat számít, már nem akarok supressor-t találni. Olyan sok statot számít, hogy szerintem kihagyhatatlan. Emellett ha van egy angled grip + stock, onnantól kezdve auto módban olyan, mint egy lézer, iszonyat pontosan lehet szórni az áldást. Ha ez megvan, emellé márcsak egy sniper kell és teljes az öröm. Igaz ez utóbbihoz már tökéletes a supressor, azzal úgyis egyesével lő az ember.

(#958) Harambee válasza gyuribácsi88 (#956) üzenetére


Harambee
tag

Hát lobbyba volt 25-35 mikor mindenki ott van ugyhogy gyorsan beállitottam ultrárol highra mindent
igy volt 70-90 közt az fpsem, csak nagyon zavar hogy nem élesek a szélek/élek és kurva zavaró.
Mjad megnézem ultrán ingame mennyi az fpsem ha marad 60 felett akkor nincs baj :)

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#959) MarkusSchulz válasza Harambee (#954) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Én ezt használom:

1080p - 40-55 FPS

próbáld meg te esetleg 1440p-be, a screen scale maradjon 70-en
a texturát high/ultra, distance ultra

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#960) lemusz


lemusz
addikt

Aki SLI-ben tolja érdemes lehet feltelepítenie a legújabb nvidia drivert.

(#961) Hauptmann


Hauptmann
addikt

A tárgyak,fegyverek minden új játéknál véletlenszerűen helyezkednek el, vagy fixen, mindig ugyanott vannak?

[ Szerkesztve ]

(#962) Årpi válasza Hauptmann (#961) üzenetére


Årpi
őstag

Véletlenszerűen,de vannak helyek ahol nagyobb eséllyel találsz jó lootot.

Hasznos térkép:
[link]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#963) Hauptmann válasza Årpi (#962) üzenetére


Hauptmann
addikt

Értem. És ha egy játékban valamit felvett valaki, az a tárgy újra spawn-ol, vagy abban a játékban már nem? A halott ellenfelet ki lehet fosztani? :DDD

(#964) Årpi válasza Hauptmann (#963) üzenetére


Årpi
őstag

Nem spawnol újra,viszont a halott játékost kilootolhatod :D

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#965) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Fog még bővülni a fegyverlista? Egy MG42-t, vagy LMG42-t el tudnék viselni. :DDD

(#966) etejedu válasza Hauptmann (#965) üzenetére


etejedu
őstag

Hummer a tetején M60-nal?
Izgi lenne! :))

(#967) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Megvettem. Nagyon bízom benne, hogy nem jut a DayZ sorsára, mert egyébként ez volt az utolsó early access játék, amire pénzt adtam ki.

(#968) Årpi válasza Hauptmann (#967) üzenetére


Årpi
őstag

Nem fog.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#969) Hauptmann válasza Årpi (#968) üzenetére


Hauptmann
addikt

Jó lenne, ha minél több fegyver kerülne bele.

Kipróbáltam volna a Last Man Standing-ot is, de induláskor crash-el, a neten fellelhető megoldások nem működnek nálam.

(#970) lemusz válasza Hauptmann (#969) üzenetére


lemusz
addikt

Nem vesztettél vele sokat.

(#971) pethYeti


pethYeti
addikt

Megvettem én is a játékot. Másnak is ennyire laggol, hogy fordulásnál lehetetlen célozni(70-80 fps mellett)?

(#972) Hauptmann válasza pethYeti (#971) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nálam nincs lag.

A repülőgép által dobott láda tartalma megmarad a megtalálónál, vagy az adott kür után elveszik?

(#973) twi452 válasza Hauptmann (#972) üzenetére


twi452
senior tag

Semmi nem marad nálad a körben összeszedett dolgokból.

Doboznyitásból lehet ruhákat szerezni(erre lehet költeni a pontokat amiket kapsz), ezek az egyetlen dolgok amik állandóak de ez csak kozmetikai dolog ugye.
Illetve a kirívó ruhákban jobb célpont vagy mert könnyebben észrevesznek :D

(#974) Hauptmann válasza twi452 (#973) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az első pioneer láda 700 pénzért egy fos szürke izomtrikót dobott csak. :DDD Fegyvert nem lehet így szerezni?

Amikor indul a játék, és mindenki a reptéren van, ott hogy van egyeseknek fegyvere?

(#975) twi452 válasza Hauptmann (#974) üzenetére


twi452
senior tag

Az csak egy "lobby sziget" amíg összegyűjti a játék a playereket. Gondolom unaloműzésnek el vannak szórva ott is fegyverek.

Nyilván fegyvert nem lehet szerezni csak kozmetika cuccot a ládából, elég gáz lenne ha valaki fullos endgame szettel ugrana már le a repülőből :) Így egyenlő esélyekkel vág bele mindenki.

(#976) Hunbeast87 válasza Hauptmann (#974) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

A meccs előtt ki lehet próbálni ott a fegyvereket, ahogy az előttem levő is írta.Annyi még pluszba, hogy ezek a meccs indulásakor elvesznek, vagyis ez csak egyfajta warmup a kis szigeten.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#977) lemusz válasza Hauptmann (#974) üzenetére


lemusz
addikt

No offenz, de azt érzem a kérdéseiden, hogy kb mind megválaszolható lenne, ha játszanál kb 3-4 meccset a játékkal vagy néznéd ugyan ennyi ideig valakinek a streamjét. Szerint játsz 1-2 napig, és ha utána is van kérdésed tedd fel akkor. Nem a segítőszándék hiánya szól belőlem, csak az hogy annyira egyértelmű dolgokat kérdezel, hogy értelmetlen érte koptatni a billentyűzetet, egy másik meccsen már tapasztalnád is saját magad....

(#978) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Sikerült az előbb a 8. helyet megcsípnem 3 killel, az talán nem olyan rossz eredmény.

Nem lesz ez a játék rossz, kíváncsi lennék, hogy a jövőben mik kerülnek majd még bele. Amit hiányolok, az a rendes távcső így elsőre. No meg jó lenne, ha minél több fegyver lenne benne, pl. nehézgéppuska. A legkirályabb az lenne, ha mindig teljesen véletlenszerű térképen lehetne nyomulni.

(#979) spank0309 válasza Hauptmann (#978) üzenetére


spank0309
tag

Van benne rendes távcső 4x 8x 15x, lesz több térkép is, alig mentél még pár kört a mappon és már unod?! Van Nehézgéppuska....M249. Játszál még egy kicsit mielőtt szétoffolod a topicot. Én a rendes távcsővet azért tartanám ebben a játékban haszontalannak mert ez nem az a játék ahol megfigyelsz, akár hogy távcsőveznél a játékben ugyse tudnád végig követni az embert a domborzat miatt, ez az egyik a másik meg hogy ott a fegyveren a távcső minek külön? Ez nem az a játék.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#980) Hauptmann válasza spank0309 (#979) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nem fegyver távcsőre gondoltam, hanem binokulárra. Nekem a nehézgéppuska pl. az MG42, ez a ketegória hiányzik egyelőre a játékból. Nem unbom a térképet, de előbb-utóbb térkép bizony unalmassá tud válni.

(#981) gyuribácsi88

Emberünket addig terrorizáltam, hogy nem mert kijönni a házból, ez lett a veszte :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#982) Hunbeast87 válasza Hauptmann (#980) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nem fogod egyhamar megunni a térképet, ez garantálható. Erangel elég nagy területtel rendelkezik, mindig másképpen dob le a repülő, máshová és máshogyan szűkül a kör. Sok idő kell, míg teljesen kiismered egyáltalán a térképet.
Egyébként két térkép már készül a fejlesztők műhelyében.

(#981) gyuribácsi88: Szép! :)) Ismerős a helyzet, csak sajnos a szenvedő alany én voltam akkor. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#983) #32256704


#32256704
törölt tag

En 127 ora utan egy dologra vagyok igazan, ami a jatekmenetet valtoztatna meg.
Legyen meg lassabb az utolso 2 kor szukulese.

Legyen 2,5 - 3 perces egyesevel. Baromi frusztralo, amikor azert kell sietni es rohanni, mert jon a kor. A masiknak meg pont mazlija van ezzel, mert neki meg sem kell mozdulnia, csak tartani. Te pedig rohanhatsz at a mezo kozepen mindenfele fedezek nelkul, hogy betudj erni.

Pont a taktikazast rontjak el ezzel.

(#984) Hauptmann válasza #32256704 (#983) üzenetére


Hauptmann
addikt

A DayZ-ből azt átvehetnék, hogy a házak, szobák ajtajai véletlenszerűen legyenek zárva, nyitva.

(#985) Kiskutya válasza Hauptmann (#984) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ma volt hogy nem tudtam bemenni egy házba mert nem nyilt ki az ajtaja, átmenten a mellette lévőbe ott semmi gond, utána visszamegyek és csak nem tudok bemenni. Járt már igy valaki? A másik kérdésem ki milyen fejhallgatóval játszik? Nekem egy philips hifi van de néha nem tudom eldönteni milyen messziről jön valaki meg pontosan merre van annyira pontatlan a hang. Szeretnék jobbat venni csak nem tudom melyik lenne a jo.

hmm...

(#986) saen válasza Hauptmann (#980) üzenetére


saen
Topikgazda

Van pl M249, az elég nehéz szerintem. Ennél több nem nagyon kell.

Lesznek még új fegyverek az early access alatt, rendes távcső is igérve van. De végtelen mennyiséget semmiből ne várj, nagyon sok új cucc szerintem már nem várható.

(#987) etejedu válasza Kiskutya (#985) üzenetére


etejedu
őstag

Ehhez nem árt egy 5.1 vagy 7.1 füles ha tényleg pontosan akarod hallani honnan jönnek! Bár a hangzás is bugos esetenként. Volt hogy semmit nem lehetett hallani hátulról.

(#988) Kiskutya válasza etejedu (#987) üzenetére


Kiskutya
veterán

Márkát típust tudsz ajánlani?

[ Szerkesztve ]

hmm...

(#989) Harambee válasza Kiskutya (#988) üzenetére


Harambee
tag

A legjobb gamer füles amit eddig használtam és most is azt használom az a hyperx Cloud 2es.
Egyszerüen tökéletes :R

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#990) spank0309 válasza etejedu (#987) üzenetére


spank0309
tag

Kíváncsi lennék milyen lehet egy 5.1/7.1 füles, nem is értem amúgy hogy miben lehet más sima stereoban is halál pontosan tudom honnan jönnek, lőnek. Én egyébként. Cougar Immersa-t használszok, amit írtak még a HyperX is biztos jó lehet. De tudom még ajánlani a Sharkoon H10-et. Ami 7-8 ezer forint és jobb hangzásra mint amit most használok és 14k volt.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#991) twi452


twi452
senior tag

Nálam is cloud II van és imádom zenehallgatásra is.

(#992) KaraDani válasza etejedu (#987) üzenetére


KaraDani
addikt

Az égvilágon semmi haszna nincsen az 5.1-nek vagy 7.1-nek fejhallgatóknál. Ha normálisan csinálják meg a hangot egy játéknál egy értelmes stereo fejhallgatóval is tökéletes hallani mindent, hogy honnan jön. Nem véletlenül nem fogsz kb egy pro fps playert sem találni aki nem sima stereo fejhallgatót használ.

[ Szerkesztve ]

(#993) vvega30 válasza KaraDani (#992) üzenetére


vvega30
senior tag

Így van, inkább egy jó hangkártya legyen. Én egy 8k-s ozone-al nyomom és mindent hallok, az más tészta, hogy potato aim van:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#994) Årpi


Årpi
őstag

Teljesen felesleges az 5.1/7.1 füles mivel a játék sztereoban tolja ki a hangokat (és jelenleg nem is tudod állítani :D)

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#995) MarkusSchulz válasza Kiskutya (#985) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Ajánlom a Sades A60-at! Nagyon jó :)

Teszt:
http://tinyurl.hu/0qYE/

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#996) saen


saen
Topikgazda

Éjjel bejelentették, idén még jön Xbox-ra is a játék.

(#997) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Köszi az ajánlásokat, utánanézek a füleseknek!

hmm...

(#998) CanibelZ válasza Kiskutya (#997) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Én is HyperX Cloud-ot használok, zenére is jó, ami hiba van, az a játékkal van (utóbbi isőben nekem sincs hátulról hang). Ezt érdemes az amazon.de-n megnézned, mert ekkora összegnél már ingyenes a szállítás és a garancia is ugyanúgy működik, mintha máshol rendelnéd online.

(#999) Kiskutya válasza CanibelZ (#998) üzenetére


Kiskutya
veterán

Ok, köszi!

hmm...

(#1000) Årpi


Årpi
őstag

tényleg nagyon ajánlott darab a HyperX Cloud (1/2) :R

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.