Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1651) lemusz válasza Mr.White (#1650) üzenetére


lemusz
addikt

+ nem olyan szekérrel játszanak mint mi, hanem náluk kb alap a GTX 1080 vagy akörüli vga...

(#1652) Årpi válasza lemusz (#1651) üzenetére


Årpi
őstag

Ők a hülyék...csak a max :K

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#1653) vorosmarti válasza ingalls (#1626) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Én 1050 ti-vel tolom (i5-2400/12gb ram). A havi patch óta nagyjából mindig megvan a 60-70 fps. Természetesen low-ra van téve nagyrészt minden, mert sztem sokkal jobban látszik az ellen...

(#1654) PeL válasza lemusz (#1651) üzenetére


PeL
addikt

Hiába van alatta i7-7700K meg GTX 1080, pont Grimmmz-nél néztem hogy nála sincs sokkal több fps, ő is low-very low beállításokkal játszik, kb 15-20 fps-el ha több van neki az enyémhez képest. Nem tesz sokat hozzá az fps-hez ha a lehető legjobb nasa gépet alá teszed, még mindig nincs annyira jól optimalizálva a game.

Láttam egy videót is hogy a tickrate még mindig 20-40 között ingadozik a játékban, ha ebből competitív játékot akarnak akkor legalább a 60+ot el kéne érniük mert ez még mindig gyászos egy ilyen játéknál.

[ Szerkesztve ]

(#1655) saen válasza PeL (#1654) üzenetére


saen
Topikgazda

Ő WQHD-n játszik és streamel is közben, ez azért nem mindegy.

(#1656) KaraDani válasza saen (#1655) üzenetére


KaraDani
addikt

Mondjuk a streamelés az mindegy, mert minden valamirevaló streamer két PC-vel tolja, egyiken fut a játék, másik meg streamel.

(#1657) Winne


Winne
nagyúr

Urak ezt a reshade-t érdemes feltenni? Engedélyezett a használata, ugye? Látom, hogy azért jobbak a színek vele jóval. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1658) saen válasza KaraDani (#1656) üzenetére


saen
Topikgazda

Ez azért nagyon nincs így. Sokan egy pc-n tolnak mindent.

(#1659) xtro válasza Winne (#1657) üzenetére


xtro
aktív tag

legális,nem leszel bannolva hogy tetszik-e azt te döntsd el

(#1660) spank0309 válasza xtro (#1659) üzenetére


spank0309
tag

Ez kb. olyan mint az Asus monitoromon megnyomom a Game modot a Standard helyett...

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1661) hun-man válasza xtro (#1659) üzenetére


hun-man
tag

Mivel tud ez többet annál, ha csak simán feljebb húzom a digital vibrance-t?

(#1662) gyurkikrisz válasza xtro (#1659) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Hát én eme kétes eredetű program helyett inkább a lemusz féle optimalizáció csomagot javaslom, nekem hozott FPS-t is, meg biztos nem is tiltott.

Itt a link ha érdekel: [link]

:R

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1663) PeL válasza hun-man (#1661) üzenetére


PeL
addikt

Kb semmivel. nvidia kártyán hülyeség bármi ilyen külső progit használni mikor driverből megoldható a dolog.

(#1664) xtro válasza hun-man (#1661) üzenetére


xtro
aktív tag

kb mindent :U

(#1665) xtro válasza gyurkikrisz (#1662) üzenetére


xtro
aktív tag

:R :R :R

(#1666) Årpi válasza xtro (#1659) üzenetére


Årpi
őstag

Én használom. Hülyeség a digital vibrance-el összehasonlítani mert a ReShade sokkal többet tud. Én a LumaSharpen/AdaptiveSharpen pluginok közül valamelyiket javaslom használatra, illetve a Technicolor 2-t illetve talán még a Vibrance-t..ezeket tudod finomhangolni ízlés szerint. Banolni nem fognak érte, ha valamikor feketelistás is lesz akkor a BattlEye launcher el sem engedi indítani vele a játékod, így nem kell félned hogy in-game kapsz bant.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#1667) gyurkikrisz válasza xtro (#1665) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

én csak emiatt visszaváltottam Windows 7-re, mint ahogy írva volt, és tényleg jobb lett a teljesítmény. Megéri végigcsinálni akár egy részét is.

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1668) lemusz válasza gyurkikrisz (#1662) üzenetére


lemusz
addikt

Még annyi, hogy a 3D beállításoknál az 'Előre reprodukált képkockák száma' opciót ha defaulton hagyod, azaz hogy a program kezelje magától az is növeli az FPS-t nem is kicsit, csak én csgo miatt mindig 1-re állítottam, mert akkor delejmentesebb a kurzorhúzás. Örülök egyébként, hogy elismerően nyilatkoztál a munkámról, még a végén a fanboyom leszel. :P ;]

(#1669) xtro válasza lemusz (#1668) üzenetére


xtro
aktív tag

kiégtem

(#1670) spank0309


spank0309
tag

Mi a tapasztalatotok a Shotikkal kapcsolatban? az elmúlt napban AR vs. Shotgun 0-10 kb....nálam. Mindig meghaltam ha AR-el mentem Shotis ellen.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1671) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Kérdés. Ruhának van valami tényleges szerepe a játékban? Ha veszel fel ruhát, akkor nehezebben vesznek észre?
Másik dolog, ha mezítláb vagyok akkor tényleg halkabban lehet menni? :U

illest309
Én pont fordítva vagyok. Bár én még csak tegnap óta játszom, de jelenleg házon belül is jelentéktelennek tartom a shoti erejét.

[ Szerkesztve ]

(#1672) spank0309 válasza forras2 (#1671) üzenetére


spank0309
tag

Jelentős szerepe nincs, de nyilvánvalóan nehezebben látnak meg egy álca ruhában :D De azt csak repülőből fogsz kapni ha sikerül szerezni.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1673) Årpi válasza forras2 (#1671) üzenetére


Årpi
őstag

Rikító ruhákat lehetőleg ne vegyél fel és jó vagy :D. Mezítláb nem mondanám, hogy jelentősen halkabb vagy, viszont egyértelműen más a hangja a lépéseknek.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#1674) gyuribácsi88

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1675) PeL válasza spank0309 (#1670) üzenetére


PeL
addikt

Épp most volt hogy egy gyereket choke-os pumpálóssal oldalba lőttem 3 méterről teli célkereszttel és túlélte, rámfordult és lelőtt :C Bezzeg engem mindig one hitelnek azzal is bármiben vagyok akár még messzebbről is...

[ Szerkesztve ]

(#1676) xtro válasza gyuribácsi88 (#1674) üzenetére


xtro
aktív tag

Ahelyett hogy az info egy részét,képként beilleszted beküldhetnéd az egészet :U

(#1677) KisTücsök válasza saen (#1658) üzenetére


KisTücsök
addikt

De ő nem. Úgy teljesen m1, hogy streamel.
___

Shoti... Nem én szoktam jól kijönni a dolgokból, ha elém kerül egy, én meg valami rifle-el próbálkozok. De ez van. Nem szoktam magammal hordozni, de lehet rá kéne szokni, mert bitang erősek sajnos. Persze aim is kell. Ami valahogy úgy érzem az ellennek mindig megvan. :D
___

Ez a loot nagyon kiegyensúlyozatlan lett. Rosszabb, mint előtte. Az én tapasztalatom szerint legalábbis. A Groza viszont bitang. :Y

(#1678) PeL válasza KisTücsök (#1677) üzenetére


PeL
addikt

A loot egy rakás sz*r konkrétan mióta belenyúltak. Sokszor ház blokkokat átnézve nem találtunk egy nyamvadt AR-t (régen is volt ilyen de mióta belenyúltak elég gyakori lett), máskor meg minden második házban kettesével - hármasával vannak (ilyen is volt régen de most kifejezetten ritkán). Ma kétszer ugrottunk squadba úgy hogy Pochinki csak a miénk volt. Egyik alkalommal kettő azaz kettő darab scope volt az egész városban, mindenki red dotokkal meg holographic sightal volt kénytelen szaladgálni.

Összességében kb minden ritkább lett (kivéve pisztoly, shoti meg uzi), talán a supressorokról nem lehet ezt elmondani mert elég gyakran találni. Volt olyan hogy két AR meg két SR suppressor lehetett volna nálam egy fél pochinki kör alatt, egy házon belül 2 AR vagy 2 SMG suppressor stb.

[ Szerkesztve ]

(#1679) Winne


Winne
nagyúr

A játék tudja mutatni az fps-t külső program nélkül?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1680) saen válasza Winne (#1679) üzenetére


saen
Topikgazda

Steamen valahol be lehet kapcsolni. Ne a játékon belül keresd.

(#1681) Winne válasza saen (#1680) üzenetére


Winne
nagyúr

Köszi, megnézem ez milyen. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1682) etejedu


etejedu
őstag

A statisztikai oldalon nektek is júniusi dátumot mutat?

Modjuk ez még hagyján, de 3 nappal ezelőtti top 10 helyezés és egy winnert nem mutat, illetve az összesítésben ott van, csak a részletes statisztikáit nem látni!

(#1683) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Tudtok-e esetleg olyan oldalról, ami leírja, hogy melyik fegyverhez milyen felszerelések kellenek, milyen lőszer bele, stb, és ha még magyar is lenne az oldal, az lenne az igazi! :))
így még kezdőként nagyon sok idő elmegy vele, hogy megnézegessem, hogy mire mi való, meg milyen lőszer, több alkalommal is ez okozta a vesztemet...

(#1684) adise válasza forras2 (#1683) üzenetére


adise
őstag

ha rámész a fegyverre kiirja milyen töltény kell bele, ugyanigy az alkatrésznél is kiirja mire rakhatod fel.

(#1685) Jinxb1rd válasza PeL (#1678) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

A loot full random. Nem tudom miért várja mindenki azt, hogy 3-4 ház átkutatásával fullos legyen a lootja. Ennyi erővel ki lehetne venni az összeset és mindenkit 8-as scopes karral meg 3-as itemekkel indítani a játék elejétől.

Egyébként meg olyan helyre kell ugrani, ahol nem kell annyit keresgélni: military, konténerek teteje, lőtér, hangárok, katonai épületek. Kis házaknál persze, hogy sanszos, hogy sok a trash

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1686) vvega30


vvega30
senior tag

ezt
csak úgy :)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#1687) etejedu válasza vvega30 (#1686) üzenetére


etejedu
őstag

Ez mekkora már! :DDD

(#1688) PeL válasza Jinxb1rd (#1685) üzenetére


PeL
addikt

Ez a gond hogy nincs biztos hely már sehol, annyira szélsőséges lett a lootrendszer, volt mikor Georgopol konténertelepén is alig volt használható cucc, ugyanúgy militaryn is lehet szar loot, Mylta Powernél is. De a kedvencem mostanában a suli melletti panelházak, ahol volt hogy a 6 panelt átnézve ugyanúgy semmit nem találtam pisztolyokon, uzikon és shotgunokon kívül, 3 db 1-es sisak egymás mellett meg ilyenek. Összességében pont az ilyen, eddig "biztos helyeken" lett érezhetően visszább véve a loot.

(#1689) adamkaa777 válasza PeL (#1688) üzenetére


adamkaa777
senior tag

Legalább nem mindenki a fix helyekre ugrik. Sokkal jobb így randomabban .

El. Psy. Congroo.

(#1690) etejedu válasza PeL (#1688) üzenetére


etejedu
őstag

A hangárokban eddig, vagyis most is találok/tam 8x-os scope-ot, 5.56 -os lőszert általában SCAR-L -el.

(#1691) atee


atee
őstag

Kis bodéban a mező közepén scar :) ilyen eddig nem volt. De ottmaradt mert már mindenki nek volt fegyvere!

D-day 2002-01-04 01:54

(#1692) Zedroxine válasza PeL (#1688) üzenetére


Zedroxine
tag

Én pont ezeket elkerülvén vezetnék be valami olyan script-et ami nem engedné hogy egymásra pakoljon 2 ugyanolyan fegyót, vagy kieget egy bizonyos távolságon belül. Nyilván ez alól kivétel lenne az ammo.

A kedvencem mikor egymásra spawnol 2 vestet, 3 sisakot, 2-3 1911-es coltot kb 38gazillion 45-ös lőszerrel.
Bezzeg AR aaz nincs. És akkor győzzél potato loot-tal (shoti jó esetben UMP) egy AR-shoti vagy egy AR-SMG combó ellen. Good Luck with that ;)

Értem én hogy nem kellenek a "fix" helyek, csak a fentebb említett problémát ha javítják szerintem javulna a helyzet.

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#1693) lafaty80


lafaty80
őstag

Jaaaaajj, vannak ezek a pro-k. Élmény amikor végignézem rejtőzködve hogy a mellettem lévő emeletesbe berohan, majd arrébb kúszva megvárom hogy a tetőajtón kijöjjön. Tuti hogy nem voltam látható/hallható. Majd kinyitja a tetőajtót, egyből rám néz töltött AK-val és 2db jól célzott lövéssel lelő (2 headshot), persze mindez 1mp alatt. Én addig jutottam agyban hogy kijött és felhúzom fejre a red dot-ot.

Ennyire nem vagyok azért sz@r.

Ilyenkor mindig rájövök hogy csapatban jobb és abban jobb vagyok én is. Várom hogy majd legyenek 8/10/12-es csapat játékok, na az lenne igazán érdekes (nem custom game).

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#1694) Hauptmann válasza lafaty80 (#1693) üzenetére


Hauptmann
addikt

Van olyan hack, amiben téglalapok mutatják a többi játékost, nemrég volt ide is belinkelve egy videó róla, alighanem a delikvens is ilyesmit használt, plusz aimbot.

(#1695) tepenzed válasza lafaty80 (#1693) üzenetére


tepenzed
őstag

Ha valoban egy hacker lett volna, hidd el nekem nem ment volna be elotte meg az epuletbe is. :N

(#1696) lafaty80 válasza Hauptmann (#1694) üzenetére


lafaty80
őstag

én nem aggódom hogy kipróbáltam ezt a reshade-et és nehogy emiatt dobjanak :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#1697) Zedroxine válasza lafaty80 (#1696) üzenetére


Zedroxine
tag

Amiatt nem fognak maga Playerunknown postolta twitteren hogy nincs szankciója a használatnak.

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#1698) lafaty80 válasza tepenzed (#1695) üzenetére


lafaty80
őstag

Most megnéztem pár csalós videót, hááát... az elmúlt 4 napban mindegyikhez volt szerencsém. (random ejtőernyős megjelenés; berohan a házba, ahol az emelet egyik szobájában voltam már vagy 2 perce és egyből odajön és kinyír, úgy hogy shotival 2-öt eresztettem bele; valahonnan lelő a képernyő túlsó végéből ump-vel fedezék mögött; falon keresztül?!?), de akkor ezeket az én balf@szságomnak tudtam be.

Remélem ezekre majd tudnak/fognak jobban figyelni (akár a visszanézhető meccsekkel), mert ez is top 5 ok, amiért egy idő után alább hagy a lendület a játékosoknál.

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#1699) pethYeti válasza lafaty80 (#1698) üzenetére


pethYeti
addikt

Érdekes én majd 90 óra játék után se találkoztam egyértelmű cheaterrel. Ha meghaltam mind az én hibám volt. De biztos könnyebb lenne erre fogni.

(#1700) twi452


twi452
senior tag

Én olyan furcsaságot tapasztaltam, hogy automata ernyő nyitásom után láttam, hogy valaki tovább ment és alattam nyitott.
Nem sokkal de nyilván előnyben volt velem szemben mert azért hamarabb leért.
Persze lehet van valami random szórás az ernyő nyitásban..ezt nem tudom csak pislogtam h ez meg mi volt :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.