Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1601) spanglee001


spanglee001
addikt

jaja serwer are is maintanence van :F

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1602) etejedu válasza spanglee001 (#1601) üzenetére


etejedu
őstag

Jah, közben próbálkoztam és már nekem is kiírta!

(#1603) saen


saen
Topikgazda

(#1604) Winne


Winne
nagyúr

Na sikerült kipróbálnom a játékot, azt kell mondjam kívülről könnyebbnek tűnt. A mozgás és irányítás szokatlan még, persze sokat segítene, ha valaki elmondaná ingame, hogy mit hogy érdemes csinálni, mire érdemes figyelni és melyik billentyűket kell használni gyakran, mert nagyon nem áll kézre minden. :) A földön még nehezen veszem észre a cuccokat, de talán ez majd javul. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1605) ingalls válasza Winne (#1604) üzenetére


ingalls
senior tag

Javulni fog, ne aggódj. Nagyon jó játék. Sajnos darabosan fut a nagyobb vasakon is, de hat nem kell rambozni. És szerezz hozzá társaságot.

(#1606) Winne


Winne
nagyúr

Fent vagyok a csoportban, csak nem hiszem, hogy ilyenkor van aki játszana, nekem is csak most meló előtt van időm, kb még egy óra.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1607) ingalls válasza Winne (#1606) üzenetére


ingalls
senior tag

Nem baj, egyébként sem árt, ha gyakorolsz kicsit. Ugorj először frekventált helyekre, gyors loot, és próbálgasd a lövést. Lehetőleg hagyd az elején a benny hill showt.

(#1608) Winne válasza ingalls (#1607) üzenetére


Winne
nagyúr

Toltam pár kört, kezdek ráérezni, hogy mi merre van és mit mire kell/lehet rátenni, még picit mélyvíz, de menni fog ez szerintem, tetszik. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1609) ingalls válasza Winne (#1608) üzenetére


ingalls
senior tag

állj a cuccok fölé, nyomj tab-ot, és akko r bal oszlopban a földön, a jobb oszlopban a rajtad lévő cuccokat látod. Ha egérrel az adott magazin, szkóp vagy bármire ráállsz, világosabban jelöli azokat a helyeket, ahová rakhatod. És könnyebben is válogatsz.

(#1610) Winne válasza ingalls (#1609) üzenetére


Winne
nagyúr

Ezeket felfedeztem közben, sőt jobb gombbal rá is teszi, ha van amire felmegy. :K

Ami még kérdés, teljesen hangtalanul lehet menni a játékban, illetve ha ráteszek egy red dotot pl egy fegyverre, akkor a jobb gombbal még ugye nem ebben a nézetben látok, erre külön gomb van?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1611) lemusz válasza saen (#1603) üzenetére


lemusz
addikt

Sok hsz szól arról, hogy várták ezt, meg ez volt az utolsó early access játék amit megvettek, meg hogy akkor már ez az is marad örökre... *aggódó fej*

(#1612) spank0309 válasza lemusz (#1611) üzenetére


spank0309
tag

Szerintem jelenleg a piacon a legjobb játék, főleg ennyi pénzért, és már most olyan állapotban van hogy bővan jó és van benne lehetőség. Kevesebben írják le szerintem a pozitívumokat mint a negatív gondolatokat.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1613) vvega30 válasza lemusz (#1611) üzenetére


vvega30
senior tag

Ha most rögtön megállítanák az egészet én akkor is azt mondanám, hogy megérte ezt a 30 eurt. Persze nem örülnék neki mert pubg függő lettem... de bőven behozta a belefektetett pénzt:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#1614) twi452


twi452
senior tag

Én is imádom hiába cseszi fel nagyon az agyam néha de ez nem a játék hibája xD

(#1615) forras2


forras2
őstag

Szevasztok!

Ma reggel megvettem én is a játékot. Viszont szomorúan tapasztaltam, hogy az én maestro kártyámmal nem tudok fizetni a steamen. Keresgettem pár percet a googleban, és ráakadtam 1 magyar oldalra, a gamager.com-ra. 9k pénz volt, fizettem, 10 perc múlva már meg is kaptam a steames aktiváló kódot! :K

(#1616) ingalls válasza Winne (#1610) üzenetére


ingalls
senior tag

Vagy megnyomod a B-t és akkor fps nézetbe kerülsz, vagy egyszer kattintasz jobb gombbal.

(#1617) Winne válasza ingalls (#1616) üzenetére


Winne
nagyúr

:R

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1618) spanglee001 válasza Winne (#1610) üzenetére


spanglee001
addikt

ha hosszan nyomod a jobb gombot akkor koncentráltabb hipfire, ha csak kattintol akkor lesz reddot/scope, pgup/pgdown 100 métereket állít a scope pontosságán mint battlefieldbe, hangtalan/leghalkabb haladás guggolás és ctrl nyomva tartás, és ha nem csak beképzelem a felvehető cipők is változtatnak a lépések hangján. van gomb arra is hogy irányváltás nélkül, tehát szaladsz egy irányba és tudsz nézelődni ezt elég fontos használni. az autó kereke/egész autó szétlőhető én is nemrég kezdtem ismerkedem még vele.
ha van sok tárgyad és már nincs helyed felvenni valamit akkor ctrl el tudsz dobi darabra is ki, pl van 300 lőszered akkor ctrl el kidobsz belőle 100at és fel tudod venni pl a medkitet. energia italból/painkillerből tudsz inni egymás után többet is aminek az a hatása, hogy gyorsabban futsz és tölti felfelé az életed szép lassan, pl futsz a halálzónába ami sebez de az energiaital meg tölti felfelé az életed, az N gombbal elrakod a fegyót és gyorsabban futsz. kb ennyi tanács jut eszembe amit fontosnak találtam én is, streamekből lehet tanulni sokat.

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1619) olle válasza spanglee001 (#1618) üzenetére


olle
senior tag

Nyomva tartod az ALT-ot és körbe tudsz nézni futás közben + az X el teszed el a fegyvert. :)

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1620) spanglee001 válasza olle (#1619) üzenetére


spanglee001
addikt

lehet én át állítgatok mindent kényelmesre :DDD de a lényeg felhívtam a figyelmet a funkciókra

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1621) olle válasza spanglee001 (#1620) üzenetére


olle
senior tag

:DDD emberünk meg vadul nyomogatja az N-t :C

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1622) Hauptmann válasza spanglee001 (#1618) üzenetére


Hauptmann
addikt

Meg a 100-as élettöltés lehetőségéhez is kell a painkiller és/vagy az energiaital, nélküle 75% ig tölt.

(#1623) vzsryl válasza Hauptmann (#1622) üzenetére


vzsryl
nagyúr

És az energiaital is csak akkor tölt fel 100-ra, ha nem futkározol közben.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1624) saen válasza lemusz (#1611) üzenetére


saen
Topikgazda

Nem kell aggódni. Egyszerűen megéri nekik befejezni és kiadni. Már bejelentették rég, hogy amint kijön a játék, lesz egy csomó kozmetikai dolog ami még nincs, pénzért fognak árulni dobozokat. Egyszerűen egy ekkora játékosbázis még hatalmas extra pénzt fog belerakni, hülyeség lenne ezt elrontani. Biztos vagyok benne, hogy ki fogják adni.

(#1625) Hauptmann válasza saen (#1624) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ezt mondták a DayZ-re is. Aztán elfelejtették fejleszteni. De persze nem egy kategória a két játék, a PUBG a jelenlegi állapotában is fényéveket ver rá.

[ Szerkesztve ]

(#1626) ingalls


ingalls
senior tag

Valaki tolja játékot 1050Ti-jal? Elviselhető? Az illető 7870-nel nyomja most és sok a panasz a röcögésre.

(#1627) olle válasza ingalls (#1626) üzenetére


olle
senior tag

Igen egész jól fut rajta. :) +proci függő.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1628) ingalls válasza olle (#1627) üzenetére


ingalls
senior tag

Proci és ram olyan, mint az aláírásodban. Megnyugtató. Mondjuk én megbolondultam, olyan sz@rul ment 1060 3g-vel is :( 40-50 fps FHD, full low.

[ Szerkesztve ]

(#1629) PeL válasza ingalls (#1628) üzenetére


PeL
addikt

Mikor játszottál 1060 3G-vel? Mert mióta kijött a nagy patch nálam 60 alá nem nagyon megy az fps, pedig csak i5-6500 van a gépemben.

[ Szerkesztve ]

(#1630) forras2 válasza ingalls (#1628) üzenetére


forras2
őstag

Nálam FX8320-as proci van, meg R9 270X OC. Közepes beállítás 50 FPS körül mocorog. Annyi, hogy a repülőben, meg zuhanás közben leesik 20 alá, de azon kívül szépen megy!

(#1631) gyurkikrisz válasza ingalls (#1626) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

40-50 FPS-el megy 1050Ti-vel :R

proci i5 6500 :R

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1632) vzsryl válasza gyurkikrisz (#1631) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Nekem FHD-ban 70-80, 2560x1070-ban pedig 50 alá sosem megy, max lobby szigeten, de ott is 60-70 az átlag. I5 4670.
Hogy a rossebbe fut nálatok olyan "rosszul"?
Még annyi, hogy very lowon van nálam, de jobb is így, sokkal jobban észreveszek mindent.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1633) tepenzed válasza vzsryl (#1632) üzenetére


tepenzed
őstag

very lowon :D, hát akkor mi ilyen meglepő :D ? egyszer kipróbáltam, valami borzasztó ocsmány inkább játszok max grafikán és több effektel, mint hogy +2 killem legyen talán

[ Szerkesztve ]

(#1634) Årpi válasza tepenzed (#1633) üzenetére


Årpi
őstag

Nembaj, játszatok nyugodtan maxon, legalább eggyel kevesebb embertől kell félnem :D

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#1635) tepenzed válasza Årpi (#1634) üzenetére


tepenzed
őstag

nézz meg egy összehasonlítót, mostmár iszonyat minimális a különbség, nem véletlen, hogy a profibb streamerek is ultrán játszanak

Árnyék patchelve, növényzetnél nagyon ritka, de előfordul hogy a very low és ultra között pár növény hiányzik, de mondjuk én tudom, hogy melyek azok :D

de gondolom akkor te jobban is lősz, mert lowon játszol :DDD :N

[ Szerkesztve ]

(#1636) gyuribácsi88 válasza Årpi (#1634) üzenetére

Mi a gt-d? Megnézem már a statodat, mennyire vagy giga pro mert low-on játszol, hátha én is kedvet kapok a low beállításokhoz, az 5.0-ás K/D-d láttán, meg a 800 méteres longshot láttán, a 200 darab csirkevacsoráról már nem is beszélve.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1637) gyurkikrisz válasza vzsryl (#1632) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

ja, hogy very low. :D nálam a nagy része medium/high, de szerintem ma este beállítgatom az optimálisra, mert nagyon szúrja a szemem a 45 FPS :))

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1638) pethYeti válasza tepenzed (#1635) üzenetére


pethYeti
addikt

Továbbra is 10ből 9 top streamer aki tényleg ezzel játszik a legtöbbet very lowon játszik... Nem véletlen...

(#1639) tepenzed válasza pethYeti (#1638) üzenetére


tepenzed
őstag

érdekes, most néztem rá Lirik és Ninja streamjére, egyik se lowon van

[ Szerkesztve ]

(#1640) Årpi válasza gyuribácsi88 (#1636) üzenetére


Årpi
őstag

Egyáltalán nem írtam, hogy pro lennék, én is szívesen játszanék high beállításokon kedves butthurt barátom, de amíg (még ha csak minimális) előnyöm is van abból ha verylowon + reshade-el játszom addig azon is fogok.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#1641) gyuribácsi88 válasza tepenzed (#1639) üzenetére

360p-ben nézd, úgy olyan mintha lowon lenne ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1642) tepenzed válasza gyuribácsi88 (#1641) üzenetére


tepenzed
őstag

ja tényleg, most hogy mondod, átrakom a játékot is 640x480-ra, úgy könnyebben eltalálom az enemyt :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

(#1643) twi452


twi452
senior tag

Fuu.. kib. op a ghillie suit xD
Végig bokorban ültem fedezék nélkül és senki nem vett észre xD
Uazzal mellettem simán elhajtott a srác :)
Úgy sikerült megnyerni, hogy lootom nem volt gyakorlatilag.. egy hátizsákot se találtam Gatkaban és oda szűkült végig.
A dropban volt M24 a ghillie mellett de scope nem úgyhogy ump-vel közelről harcoltam csak :D

[ Szerkesztve ]

(#1644) pethYeti válasza tepenzed (#1642) üzenetére


pethYeti
addikt

Mindkettő lowon játszik egyedül a textúra van fel véve ahogy nekem is. Az nem zavar bele a látásba. De pl a post-process gusztustalan homályosságot rak a játékra. Árnyék ha már nagyobb mint low, besötétít minden szobát. Foliage... nem kell magyarázni.

Egyébként meg mindenki úgy játszik ahogy szeret. De sajnos ez az a játék nekem ahol nincs idő a grafika gyönyörködésre, hanem hogy kiszúrd az ellent és hamarabb lődd le.

[ Szerkesztve ]

(#1645) HoyHoy2 válasza pethYeti (#1644) üzenetére


HoyHoy2
tag

egyébként sok multis gamenek ez a lényege ;] :DDD

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#1646) lemusz válasza tepenzed (#1642) üzenetére


lemusz
addikt

(#1647) Hauptmann válasza twi452 (#1643) üzenetére


Hauptmann
addikt

Azért ahhoz mák kell, hogy tied legyen a drop. Én eddig maikor csak a közelébe merészkedtem a ládának, mindig lelőttek. :DDD

(#1648) twi452 válasza Hauptmann (#1647) üzenetére


twi452
senior tag

Ez volt az első drop és motoron száguldva épp Gatka felé hajtottam, hogy majd jól összelootolom magam mindenkitől távol.. pont oda esett de útközben rámlőtt valaki amit nem is értek, hogy került oda de mindegy :D

Amúgy ha van kocsid akkor azért rá lehet menni főleg az első 2-nél még nem fognak annyian körbeállni és a kocsi is jó fedezék ha beüt a szar :D

(#1649) tepenzed válasza lemusz (#1646) üzenetére


tepenzed
őstag

Annyira hiányoztál, mint lufi árusnak a nyílzápor.

(#1650) Mr.White válasza tepenzed (#1649) üzenetére


Mr.White
senior tag

Megértem hogy van egy véleményed, de ezt lehet normális stílusban is közölni...

BTW a legtöbb nagyobb streamer lowon (texturák magasabb beállításon) játszik akárhogy is próbálod megmagyarázni. ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.