Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#551) KisTücsök válasza tipuka (#550) üzenetére


KisTücsök
addikt

Vagy jobban fut tőle a játék, vagy nem. :)

Nem kell túlgondolni. Full optimalizálatlan a játék, mindenkinek másképp fut. Egy próbát talán megér.

(#552) hun-man válasza KisTücsök (#547) üzenetére


hun-man
tag

Nekem a -d3d10 mikrolaggokat okoz viszont cserébe bizonyos távolságoknál olyan mintha nem lennének ablakok. Hatalmas előny csak játszhatatlan nálam.

(#553) tipuka válasza KisTücsök (#551) üzenetére


tipuka
addikt

vasam az van a játékhoz, de néha úgy belaggol, hogy öröm nézni. nem nálam van gond, egyszerre akad be nekem is, meg a squadban lévő társa(i)mnak is, szóval az szerver probléma lehet :D

(#554) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Nincs annàl tutibb, amikor egy "f" betű lenyomàsa utàn azèrt halsz meg, mert csak 3 mp után nyílik az ajtó. :DD

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#555) Tyler Durden válasza Carlytoo (#554) üzenetére

Tegnap EU szerver oldalon volt olyan lag, hogy KaraDanival azon röhögtünk, hogy teleportáltak az embereink, illetve szintén 3-4 mp volt mire nyílt az ajtó. Sőt a gáz is lagol, mikor odaért a kék kör majdnem a fehérhez visszaugrott (: Persze Daninál is pont ilyenkor volt sniper puska, mikor a körülmények miatt nem nagyon lehetett vele aratni..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#556) Carlytoo válasza Tyler Durden (#555) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Mostanában nagyon Playerunknown's BatteLAGG lett belőle.Remélem megoldják a szerver problémákat.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#557) Zomb€€


Zomb€€
őstag

Gondoltam a jatszhatatlan EU szerverek utan megnezem NA-t :D
[link]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#558) Mr.White válasza Zomb€€ (#557) üzenetére


Mr.White
senior tag

Elképesztő.

(#559) Zomb€€ válasza Mr.White (#558) üzenetére


Zomb€€
őstag

Varjal, van jobb ;]

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#560) lemusz válasza Zomb€€ (#559) üzenetére


lemusz
addikt

Brutális állat a pályán! Csalsz?

(#561) Richard!


Richard!
addikt

Jövő héten érkezik egy újabb patch... :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#562) lemusz válasza Richard! (#561) üzenetére


lemusz
addikt

Hol lehet ezekről olvasni? Vagyis jobban mondva hol lehet ezekről elsőkézből, hivatalos forrásból tájékozódni?

(#563) Zomb€€ válasza lemusz (#560) üzenetére


Zomb€€
őstag

Persze, ahogy szoktam ;]
Twitteren eleg aktivak.

"Egyszer fent...egyszer fent!"

(#564) Richard! válasza lemusz (#562) üzenetére


Richard!
addikt

WeAreTheVR János mondta twitch-en, a pénteki stream-jükben.
Valamikor érkezik új pálya és éjszakai pálya is.
Szóval csak ennyike info-m van.

Szerk.: Facebook oldaluk: [link]

[ Szerkesztve ]

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#565) olle válasza Richard! (#564) üzenetére


olle
senior tag

Tényleg jó volna több pálya, éjszakai map hozzá illő felszereléssel. Meg hogy lehessen a dolgokat gyűjteni. PL: lehessen a táskádban még egy sisak illetve kevlár. :) + kéne azzal az iránytűvel fent valamit kezdeni mert néha leolvashatatlan.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#566) spank0309


spank0309
tag

Tegnap tuti aimbotos csalókkal találkozott a team-em. Mi fent voltunk egy domb oldalon fák és sziklák mögött ők lent egyetlen házban semmi más nem volt ott. Mi voltunk 3-an ők 2-en. Ez biztos mert már 5 perce követtük őket kb. 1 km-es távból. Elkezdtük adni nekik, egyszercsak megjegyzem úgy hogy mindenki fedezék mögött volt teljes mértékben, tehát még ki sem hajoltunk meg semmi bámm headshot mindenkinek egyszerre egy egy lővésselés a ház felől jött a hang szóval ja.... Érthetetlenül áltunk a dolog előtt. 90 játékóra után és 120 solo meccs után volt egy az első solo nyereségem. Duoban és Squadban sokkal előbb nyertünk.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#567) olle válasza spank0309 (#566) üzenetére


olle
senior tag

El kell fogadni ahol csalni lehet ott csalni is fognak. :( Ez van! 10 év mire ez a jelenség eltűnik addigra pont megöregszem :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#568) Dani82 válasza spank0309 (#566) üzenetére


Dani82
senior tag

Nekem a multkor megvolt az amit valaki linkelt, hogy 1v1ben lojuk egymast es nekem egyszercsak az eg fele nez a fegyverem. eleg fura volt. de sztem ez bug inkabb, mint cheater. Legalabbis szeretnem ezt hinni :D

(#569) tepenzed válasza lemusz (#562) üzenetére


tepenzed
őstag

a legjobb, ha követed redditen a témát, semmiről nem fogsz lemaradni az ég világon
[link]

(#568) Dani82 az valami nagyon ritka bug, egyszer csinálta nekem is de a semmibe lőttem, ember nem volt, szóval ez nem egy új csalás :D

[ Szerkesztve ]

(#570) olle


olle
senior tag

lvl 3 as sisak vs. AWM?

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#571) Richard! válasza olle (#570) üzenetére


Richard!
addikt

Attól függ, melyik oldalon vagy :DDD :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#572) Mr.White válasza olle (#570) üzenetére


Mr.White
senior tag

1 hit

(#573) olle válasza Mr.White (#572) üzenetére


olle
senior tag

:C

Jelzem a rossz oldalon :D a legkisebb ház legkisebb ablakában kandikált ki a fejem.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#574) kraven54


kraven54
aktív tag

(#575) twi452 válasza kraven54 (#574) üzenetére


twi452
senior tag

olyan mintha lenne rajta egy extra sharpen és contrast filter még

reshade vagy sweetFX van rajta
[link]

(#576) KisTücsök válasza kraven54 (#574) üzenetére


KisTücsök
addikt

Jesszus. Melyik szerón játszanak ilyen botok? :DDD

Ja, valami reshades cucc.

(#577) Mr.White válasza kraven54 (#574) üzenetére


Mr.White
senior tag

Nvidia vezérlőben digital vibrance-t kell feljebb tolni, AMD-nél kijelző színbeállítások, telítettség.Ettől ilyen színes a játék.

(#578) tepenzed válasza olle (#570) üzenetére


tepenzed
őstag

az bizony egy hit, az ilyen dolgokat itt is meg tudjátok nézni, damaget kalkulálni:

http://pubgdmgstats.com/

(#579) lemusz válasza Mr.White (#577) üzenetére


lemusz
addikt

Nincs rajta valami dx10-es forcolás is?

(#580) KaraDani


KaraDani
addikt

1. szóló game NA-n rögtön win :DDD Jó kis mozgalmas game volt, sulira ugrottam, totál felette ment át a repülő, majd utána lábon és úszva le a military szigetre a befejezéshez.

[ Szerkesztve ]

(#581) Årpi


Årpi
őstag

Sziasztok! Gondoltam rákeresek,hátha van PH! PUGB topik,szerencsére nem kellett csalódnom.

1 hét alatt sikerült beletolnom kb. 57 órát a játékba (lakótársaim is kb ilyen arányokkal rendelkeznek :D).

Mindhárom típusban sikerült már nyerni,solo váratott magára a legtovább,de ma hajnalban az is meglett.

Bár általában megvannak/viszonylag fixek a duo,squadtársaim,azért aki szeretne addolhatna,ki tudja mit hoz a sors ;).

Steam profil.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#582) vaakuum válasza kraven54 (#574) üzenetére


vaakuum
addikt

2:00-nál amikor az 5-ik killt szerzi gránáttal, akkor ott mikor dobja a gránátot? Ennyire vak lennék, hogy 3 megnézésből sem veszem észre? :F :W

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#583) Årpi


Årpi
őstag

Ha jól megfigyeled (kék vonal timert nézed) akkor kivágott 2 secnyi gránátcélzást a videóból :D Én is gondolkodtam rajta amúgy amikor először néztem,aztán másodjára láttam hogy 2 másodpercet ugrott a timer.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#584) saen


saen
Topikgazda

(#585) tepenzed válasza saen (#584) üzenetére


tepenzed
őstag

Ezt kapjuk 3 het utan? Nem tartalmat akarok, de a bugok igy nem fognak fogyni

(#586) HoyHoy2 válasza tepenzed (#585) üzenetére


HoyHoy2
tag

hát ez nem sok =(

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#587) h1mpi válasza tepenzed (#585) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Általában az ilyen játékok 3-4 évig EA státuszban vannak, úgyhogy ráérnek :))

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#588) saen válasza tepenzed (#585) üzenetére


saen
Topikgazda

Nem értem a fanyalgást, pontosan az történik amit előre kommunikáltak. Mit vártál?

Egy hét szabi volt, megmondták, hogy ott nem lesz semmi. Ez a patch a második heti ami múlt hétről lett halasztva. A heti patch mindig kicsi, ez is tudott. Emellett a héten jön még a köv patch ami ha jól emlékszem a havi nagy patch lesz.

(#587) h1mpi: Eddig semmi sem utal arra, hogy nagy késések lennének. Minden terv szerint halad, persze nem azt mondom, hogy pontosan 6 hónap lesz az early access, de kicsit erős más hülyeségei miatt szidni ezt a csapatot.

[ Szerkesztve ]

(#589) tepenzed válasza saen (#588) üzenetére


tepenzed
őstag

nem az történt amit igérték, azért ne védjük ennyire. Ebben a patchben nagy fps optimalizálást igértek, ahhoz képest itt csak az autó vezetésről van szó. Erősen kétlem, hogy kiadnak még egy patchet a héten. Már csak a címből is arra következtetek, hogy ezt elkönyvelték a "heti patchnek", azaz hogyan ne dolgozz megint egy hetet.

[ Szerkesztve ]

(#590) KisTücsök válasza saen (#588) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ne legyenek illúzióink, ez a büdös életbe nem lép ki EA-ből. Nem is célja. Ennek pont ez a lényege. Egy kb félkész játékért fizetünk teljes árat, cserébe játszatunk vele, meg kapunk egy raklapnyi ígéretet.

Egy darabig még kitart a lendület, aztán szépen lassan csökken. Ezzel mondjuk túl nagy baj nincs, ha addigra egy jól működő, tartalmas játék lesz belőle. De nem érdemes arra hivatkozni, hogy a készítők mit kommunikálnak...

(#591) HoyHoy2 válasza saen (#588) üzenetére


HoyHoy2
tag

Nem fanyalogtunk, jobban örültünk volna valamely égetőbb probléma javításának, ennyi :U

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#592) saen válasza tepenzed (#589) üzenetére


saen
Topikgazda

Én nem találtam ilyen utalást. Emellett folyamatosan azt mondják, hogy az optimalizálás folyamatos lesz, nem fog egyik napról a másikra megtörténni. A heti második patch-et pedig meglátjuk.

Nem akarom én őket védeni, de folyamatosan figyelem, hogy milyen infokat adnak ki és még semmi meglepetés nem volt számomra. Kevés cég kommunikál ilyen korrekten és ezért sem értem a sok fikázást. Egyértelmű, hogy a játék még nincs kész, vannak bugok/lagok, de ennek senki sem állította az ellenkezőjét.

(#593) olle


olle
senior tag

Sziasztok. Nekem tegnap egy olyan bug volt.. mentünk át az egyik hídon kocsival lőttek rám el is találtak. Ezzel nincs is gond. Mentünk pár kilométert kiszálltam bementem egy házba lefeküdtem és olyan volt mintha folyamatosan kapnám a találatokat. :D Ez egész addig tartott míg 75% ról fel nem ment az életem 100% ra.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#594) CanibelZ válasza olle (#593) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Van ilyen bug, ha kocsiban kapsz sebzést, akkot "fantomsebzést" kapsz később, de csak a hang és effekt van, kopnrét sebzés nincs. Nekem eddig csak az oldotta meg, ha kaptam valamiből tényleges sebzést.

(#595) Carlytoo válasza saen (#592) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Valóban sokmindent mondanak. Sokmindent ígérgetnek. Ettől ők hú, de jó cég lesznek? Ugyanaz a hozzáállás, mint a H1Z1, illetve a The Last Man Standing-nél. Remélem tévedek.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#596) Szőrös  válasza CanibelZ (#594) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ilyenkor érdemes egy védett helyen a ruházatot lekapni és visszavenni, van amikor segít (főleg ha helmet/vest sérül, nekem néha bejött). Amúgy baromi idegesítő bug.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#597) olle válasza Carlytoo (#595) üzenetére


olle
senior tag

A Last man standing ingyenes. A H1Z1 pedig 10 EU val olcsóbb minta Pubg. Ha én csinálnék játékot törekednék arra hogy kész legyen nem csak a pénzt számolgatnám. Ez így egy közösségi finanszírozású játék. Mondjuk talán nem ezt az engine-t kellett volna alá tenni.....

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#598) KaraDani


KaraDani
addikt

Nekem a fő problémám eddig a patchekkel, hogy a lényeget nem érintik. Az EU szerverek totál használhatatlanok, a netkód fos. Ha ezt a kettőt megcsinálják, utána foglalkoznak a cheaterrekkel akkor már lenne egy szuperjó játékunk. Ezután tökölhetnének az egyéb bugok javításával meg az új contenttel.

(#599) gyuribácsi88

Én inkább egy kis optimalizálást várnék el, mert nem fut valami fényesen az rx 480-as kártyámon, ami azért lássuk be, elég nonszensz, kb gtx 1070 kell neki minimum, hogy szépen fusson.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#600) tepenzed válasza gyuribácsi88 (#599) üzenetére


tepenzed
őstag

én ahogyan a streamereket elnéztem, 11gb-os 1080-al ugyanúgy droppol, sztem tökmind1 milyen géped van, így is ledroppol bizonyos kódhibáktól

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.