Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#20001) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Látom volt téma a lövés gyakorlása.
Ezer éve FPS játékkal játszom, ebben is csak belső nézet. Végén mondhatni nyílt terepen kellett 1v1-et lehozni. Mivel jött a kör mindketten futottunk és amikor tudtunk megálltunk 1-2 lövésre. A legvégén én egy kis fa mögött próbáltam megbújni, az ellenfél a ház mögött volt és egyszer jobb egyszer bal oldalról lőtt.
Ha nem fülessel játszottam volna biztos meglep, így előre tudtam célozni.
1000 órához közeledve feltételezem van rutinom és lőni is tudok mégis a boost és a drop mentett meg. ;]
Neki sokkal jobb helye volt és még gránátozott is, egész jól is lőtt sokszor eltalált.
Ez nem a szerencsén múlt szerintem, bár nem néztem utána milyen a statja.

[ Szerkesztve ]

(#20002) IgnisFatuus válasza Grave_444 (#20001) üzenetére


IgnisFatuus
aktív tag

Én is lassan már 20 éve FPS-ezem, éppen ezért zavar, hogy nem tudom lelőni az ellent.
Azt már leszűrtem, a hozzászólásaitokból, hogy szarok a szerverek és a netcode, de azért gyakorlással idővel szerintem ráérezhet az ember a dolgokra.
A helyezkedés, a taktika a hallgatózás volt mindig az erősségem és az esélyem a fiatal jó reflexű gyerekek ellen, szóval azzal nincsen nagy gond, sokszor meglepem az ellent, mégsem hal meg, hiába lődözöm.
Kezdem azt érezni, hogy a megoldás az, ha megvárom a 2.0 verziót, addigra talán gatyába rázzák annyira, hogy élvezhető lesz...

Ryzen 9 5950x @4,4T5,1GHz, Aorus X570 Master, 32GB Patriot 4400MHz, 500GB Samsung 980 Pro M2, 2TB Intel M2, 2TB Adata M2, 2TB Kingston SATA, Zotac 2080Ti AMP! Extreme, SB AE-5 plus, Asus VG279QM, HyperX Cloud, Ozone Strike Pro, HP Pavilion 14

(#20003) Grave_444 válasza IgnisFatuus (#20002) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nem tudom én tudtam hogy újdonság lesz amikor elkezdtem, de nem neten olvasgattam hogy kell lőni.
Sőt, talán 1 videót néztem a játékról mielőtt megvettem, nem ismertem benne semmit.
Ilyen alapok, hogy I/Tab az inventory meg a mozgást nyilván tudtam..
Már az első meccsemen is tudtam ölni, nekem nem okozott gondot egy kicsit sem. Persze nem 8x Karral. ;]

Minden esetre viccesnek találom azokat a hozzászólásokat, amikor szájbarágósan leírják hogy lehet mondjuk top10-be jutni. Mindenki máshogy játszik, nem lehet ezt elmagyarázni.

Egyszerűen van, akinek úgymond a vérében van. Ha ez nincs meg akkor hiába öl bele x órát nem fejlődik, lehet vérpistike 50 órával sokkal ügyesebb marad.

Van ismerősöm 0,1 - 0,2 KD-vel tolja. 3-as squad gondolhatjátok milyen. :DDD
Igaz nagyon kevés FPS-e van, nem sokára vesz új gépet azzal lesz 60+ fixen.
Szerinte azzal megtáltosodik és jól fog játszani. Nekem vannak kétségeim, nem csak azon múlik.

Ahogyan a skill sem csak a beleölt órákon.
Magamon sem érzem hogy annyival jobban menne, mint 500 órával ezelőtt.

Sok streamer videójában látni, hogy 0,5 - 1 KD-val úgy belövik őket néha, mintha vér profi játékosok lennének.
Lehet a béna játékstílus miatt nem öl annyit, viszont alapjában véve meg jól tud lőni.

[ Szerkesztve ]

(#20004) hunmarkov


hunmarkov
csendes tag

Miért barom az aki top10-be van vagy jobb mint a másik? Ő hibájuk a matchmaking? Ami egyébként filterezi részben, csak feláldozza ezt a gyors meccstalálás érdekében, mert ha 5-10 percig kéne várni az lenne a baj. Nyilván nem jók a szerverek, de azért nem kell mindent a játékra fogni, annyira csak nem szar a játék, ha ennyi verseny van, érdemes lenne elgondolkozni ezen, nem védem, de nem is sírok minden nap fórumokon a problémák miatt. Legközelebb ha bármi ilyen "nem regisztrálta a hitet" gond van, akkor előre vegyétek fel a meccset és rakjátok fel ide, vagy használjatok shadowplay-t amivel az utolsó 1 percet tudjátok menteni, és ne replay meg deathcamot nézzetek, mert még mindig nem mutatja rendesen a dolgokat. (Kedvencem amikor videóban/streamben duok mondják, hogy mennyiszer hitelték, közben a másik hitjére hiszi azt, hogy ő is eltalálta) Nagyon szívesen elmagyarrázuk/elmagyarázza sok ember, hogy mi a hiba vagy mit lehetett volna jobban csinálni egy adott szituációban (akinek van már 1,5k+ órája~). Fogadjátok el, hogy mindenkinél van jobb játékos akivel találkozhat egy ember bármelyik meccsen. Ti is találkoztok nálatok rosszabb játékossal akit megöltök.
Meg kell tanulni nyelni egyet ha meghalsz, átgondolni, hogy mit hibáztál és mit lehetett volna jobban csinálni, függetlenül a játék hibáitól. Mindenki aki komolyabban (vagy csak értelmes emberként) veszi a játékot és leül játszani az így tesz és legközelebb már nyertesen jön ki az adott szituációból. Soha nem lesz jobb játékos senki ha minden meccs után a játék hibáit emeli ki és nem a sajátjait. Lövésnél is milliszekundumokon múlik, hogy ki lőtt előbb, kinek a hitjét regisztrálta előbb a játék.. De még az is lehet, hogy a te vagy az enemy internete volt terhelt épp az adott pillanatban, és már ez is megkavarja a lapokat. Ha ehhez tudnánk alkalmazkodni, akkor ez a fórum se 90%-ban a játék hibáiról szólna, hanem esetleg megtanulhatnának új dolgokat az emberek, segíthetnének egymásnak, új tartalmakat oszthatnának meg stb. (Hiba bejelentésre egyébként ott a hivatalos fórum és a reddit is) Ez az én véleményem, nem kell egyetérteni, én ezt látom. Ha valaki erre el kezdi írni, hogy "de mégis mennyi hiba van.." meg stb. az kezdje el újraolvasni amit írtam, köszi.

[ Szerkesztve ]

Weboldal készítés: https://zeusweb.hu

(#20005) JanR válasza Grave_444 (#20003) üzenetére


JanR
addikt

"nem sokára vesz új gépet azzal lesz 60+ fixen.
Szerinte azzal megtáltosodik és jól fog játszani."

De-de meg fog. ;] Egész életemben ezt hallgattam, hogy nekem könnyű mert jó gépem van és azért megy úgy a játék ahogy (pedig messze nem vagyok pro).

A TOP10 meg.. kúszni kell, meg bújni és úgy szinte 90%-ban bekerül az ember top10-be (ha épp nem fog ki egy olyan kört, ahol 20-an bújkálnak.

(#20006) Grave_444 válasza JanR (#20005) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ha alapból a játékhoz nincs intelligenciája teljesen mindegy, lehet 1000FPS is. :DDD

Aki kúszik és bujkál szinte mindig megszívja ezt hidd el. Főleg, ha messzebb van és az én szemszögemből már nincs ott fű. ;]

Persze ha az a cél hogy ne csinálj semmit csak a top10 össze lehet hozni csak semmi értelme.

Aki meg végig kerüli a konfliktust sose fog megtanulni lőni/játszani.
Főleg ez a kis map megfelelő erre. Amerre lőnek arra kell menni egyből.
Igaz duoban sokszor összekerül kis területen belül 4-5 duó, olyankor kellemetlen tud lenni.

[ Szerkesztve ]

(#20007) nyamsas válasza Grave_444 (#20006) üzenetére


nyamsas
tag

Figyelj, nekem szerintem nincs hozzá elég eszem, el kell fogadnom.
Lassan 1 éve van meg a game, de még nincs 230 órám benne.

K/D-m, 0.2 - 0.35 között mozog minden szezonban, mert borzasztóan játszom, részben az az oka, hogy gyermekkori betegségből kiindulva, a bal fülem 80%-ban siket, és igy a lépés zajok nagyon zavarosan jönnek le nálam, viszont a fegyver hangokat nagyjából be tudom mérni, mennyire lehetett a lövés, stb..
(Meg bénán lövök)

Másik dolog, nincs idegrendszerem a kampeléshez, mindig mehetnékem van, ha találok egy járművet, már bennem van a bugi, csak hogy mehessek, stb.. :)

Tényleg próbálok fejlődni, tanulni, de valahogy csak görcsös lesz az egész játékom, és igy nagy százalékban, úgy halok meg, hogy még csak nem is hiteltem senkire se..

Tessék a statisztikám, lehet mosolyogni rajta, de én ezt elfogadtam, nem biztos hogy nekem való ez a játék..

(#20008) <Lacy85> válasza nyamsas (#20007) üzenetére


<Lacy85>
addikt

No para. Nekem is hasonló statom van ~140 óra játék után is. :DDD
Valahogy nekem se megy túlzottan jól.
CoD-ban, BF-ben sokkal jobb statjaim voltak anno, de itt rengeteget bénázok.

Mondjuk ezt a mennyiséget én is 11 hónap alatt raktam bele, szóval nem mondanám, hogy túl sokat foglalkozok a játékkal. :D

[ Szerkesztve ]

(#20009) <Lacy85> válasza nyamsas (#20007) üzenetére


<Lacy85>
addikt

(#20010) Johnny_vT válasza <Lacy85> (#20009) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Nekem az utolsó meccsem 23 napja volt :DD

Utánanéztem online adatbázisban, a 3-5. szezonokban voltam a legaktívabb, amikor haverokkal is toltuk sokat. Akkor 1.19-2.07 között volt a K/D-m FPP Solo-ban és Duo-ban (TPP-t nem játszottam/tunk). Azóta ez lement 0.50-0.80 köré, ergo azt a következtetést kell levonnom, hogy hatalmas szerepe van a teljesítményben az intenzíven beleölt óráknak és a napi gyakorlásnak.
Pont, mint a zene és különböző hangszerek tanulásánál. De azoknak cserébe van is értelme :DD

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#20011) DiszNóÓl válasza nyamsas (#20007) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Ne feszülj rá, ha menni kell hát menj, de a lövések felé, és próbáld meg lekenni a győztest.

HATER

(#20012) <Lacy85> válasza Johnny_vT (#20010) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Tavaly nyáron játszottam utoljára "aktívabban", de azt vettem észre, hogy azóta inkább a kemény mag maradt meg.
Anno azért sokkal jobban ment. Vagy én lettem béna, vagy a többiek baromi jók. :D
Most sokszor azért hagyom a francba a játékot, mert csak görcsölésnek tűnik.

(#20013) Johnny_vT válasza <Lacy85> (#20012) üzenetére


Johnny_vT
senior tag

Engem az basz fel, hogy ha rossz pillanatot fogok ki, vagy laggol a szerver, vagy mellém ugrik a helyi Shroud, akkor kb. 20 másodpercet játszottam és várhatok újabb 3-5 percet, hogy ismét megpróbálhassam.

Na ilyenkor lépek át Cuisine Royale-ba, Deceit-be, Battlefield 4-be vagy BF1-be. Azok sokkal pörgősebbek, így hamarabb kapsz visszaigazolást arról, ha valamit jól vagy rosszul csináltál és így sokkal jobban tudsz fejlődni is.

Azért olyan picsa nehéz a PUBG, mert egy 30 perces meccs alatt találkozol átlagban 5-10 játékossal, amelyeknek a fele teljesen váratlanul történik és ha ebből az átlag 5-10 encounter-ből akár csak egyet is elbuksz (amire elég nagy az esély, mert ugye nem vagyunk profik), akkor jön a büntetés várakozás amíg új meccsben ismét földet érsz. Nonszensz...

- És te hogy neveznél egy baromi gyors, apró, kék izét...?

(#20014) <Lacy85> válasza Johnny_vT (#20013) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Fortnite mondjuk ennyiből sokkal jobb. Ott két meccs között max. fél perc, és már ereszkedsz is le az ernyőddel.
Csak az agyatlan ugribugri szimulátor meg nem igazán jön be. :D

(#20015) maximilian4 válasza <Lacy85> (#20012) üzenetére


maximilian4
addikt

Én azért hagyom a francba, mert egy hulladék az egész. Most is. Lefrissítettem, elindítottam, top 10-ig futott normálisan, lelőttem a gyereket azt úgy kifagyott az egész kép hogy újra kellett indítanom a gépet. Pár napja Sanhokon leugrottam Paradise Resortra, rohadt jól értem földet és jó helyen, elsőnek kb., erre nem tudom a kva desync miatt felvenni a fegyvert ami előttem van. Nyilván másik játékos később ért le mellém, felvette a fegyvert és simán lelőtt. Ha ez a játék a túlélésről szól, akkor ne szóljon már bele a játékomba a bug (de lehet ez is fícsör). Ha én hamarabb, jobb pozicióban érek földet mint a másik és gyakorlatilag az ölembe hullanak a jobbnál jobb fegyverek, ne azért kelljen már megd9glenem mert szar a játék és desync-kel meg lagol a nagyvilágba. Ennyi erővel a játék elején a 100 ember közül ki is lehetne sorsolni a rangsort és legalább az időm sem megy feleslegegesen.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#20016) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Én azt is baromira észreveszem magamon, ha kihagyok 1-2 napot. Utána kis túlzással az lő le aki akar, míg pár meccs alatt vissza nem rázódok. Ha nincs napos kihagyás akkor viszonylag jól szokott menni másnap is.

(#20017) <Lacy85> válasza maximilian4 (#20015) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ez mondjuk engem is baromira idegesít húzósabb landolások esetén.
Épp nemrég írtam a bootcamp-es szitut.
Leérek, ott egy csomó ember, és négyszer, vagy ötször kellett nyúlnom a fegyverért, mire fel is sikerült venni. :DDD

(#20018) Winne válasza <Lacy85> (#20012) üzenetére


Winne
nagyúr

Akik maradtak, jobbak lettek és kevesebb a töltelékember, akik a népszerűsége miatt jöttek, azok maradtak, akik szeretik valami módon. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20019) <Lacy85> válasza Winne (#20018) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Igen. Valahogy sejtettem, hogy elhaladt mellettem a mezőny. :K :D

(#20020) nyamsas válasza <Lacy85> (#20009) üzenetére


nyamsas
tag

Még igy is jobb vagy mint én, pedig csak 140 órád van benne.. :DDD

Pont a fülem végett tolom solo-ban mindig, igy legalább nem okozok másnak kellemetlenséget.

(#20021) Grave_444 válasza Winne (#20018) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ez így van. Mondjuk tény, hogy eddig nekem is több időm volt játszani. Mondjuk bénábbnak nem érzem magam kihagyás után sem.

Egyébként én is Cod-ból jöttem. :)

maximilian4 Rossz lehet. Érdekes mód nekem sose fagy le és szinte sose kell kilépnem. A legdurvább mostanában egy megállt lobby volt, fél percen belül már a következőbe léptem nem nagy cucc.

[ Szerkesztve ]

(#20022) Armando_19


Armando_19
őstag

Sziasztok.
Egy elég érdekes problémával küzdök az elmúlt frissítések egyike óta(nem tudom melyik volt már pontosan).
Egy Steelseries Arctis 5 fejessel játszom, és a frissítés előtt kb 70%-on hangerőn tökéletesen be tudtam állítani mindent, szipi szupi módon szólt minden. Aztán jött ez a csodálatos update, és a játék hangerőm egyszerűen mintha megfeleződött volna... 100-%-on is halk, nagyon halk, nem csak a lépések, minden más is abszolút halk lett, ha egy Miradoba ülök, akkor sem kell halkítanom mint előtte.... Végig olvastam az internetet, elejétől a végéig, mások is szenvednek ettől a problémától, általános megoldás nincs, ezt a loudness equalization-t csinálják sokan, de nekem ilyen opció nem létezik a "hangszóró beállításoknál", és amúgy is minden halk, azon mit akarsz közös nevezőre hozni?
Bárki más találkozott már a jelenséggel, illetve van bármi kézzel fogható megoldás rá?
Nincs kedvem e miatt headsetet cserélni, tökéletesen elégedett vagyok a Arctis hang minőségével, és minden másol, PUBG-n kívül, hibátlanul működik mint előtte.
Köszönöm szépen
További szép napot.

(#20023) maximilian4 válasza Armando_19 (#20022) üzenetére


maximilian4
addikt

Nekem skullcandy plyr1 van, és hasonló a problémám. Maximális hangerő sem túl hangos, már frissítés előtt sem volt az. A többi játéknál oké a dolog. szóval nem a fejessel van a probléma.

Maxi

(#20024) JanR válasza maximilian4 (#20023) üzenetére


JanR
addikt

Már bocsánat a kérdésért és nem sértésnek szánom.
Neked egyáltalán van olyan funkció ami jól működik és a PUBG-hez köze van?

[ Szerkesztve ]

(#20025) maximilian4 válasza JanR (#20024) üzenetére


maximilian4
addikt

Nem veszem sértésnek. Talán nem a felhasználók tömegében kéne keresned a hibát. Nem azért nyavajognak az emberek mert fogyatékosok, hanem mert egy szarul megírt játék. Inkább becsülni kéne azokat akik ennek ellenére is még játszanak vele -teszem hozzá egyre kevesebben-. Ez kezd lassan olyan lenni mint az epöl fanboyság. Mikor a felhasználók vannak a vállalatért, holott fordítva kéne működnie. Steve jobs halála óta az is csak kullog a többi gyártó után, azelőtt pedig valódi újdonságokat mutattak. Ez a pubg esetében sincs másképp, csak azóta kiderült hogy bele van kódolva a szenny és az egészet újra kéne írni. Ennek ellnére játszok vele (ha emiatt valaki lehord igaza van), most mentem éppen egy elég jó kört végre.

[ Szerkesztve ]

Maxi

(#20026) Armando_19 válasza maximilian4 (#20023) üzenetére


Armando_19
őstag

Ismerős, és sehol nem találok rá megoldást...

(#20027) majnkopf


majnkopf
tag

Discordon kívül található máshol magyar közösség akikhez lehet csatlakozni duo/squad játék erejéig vagy inkább az elején említett program a törzshely? :B :B

[ Szerkesztve ]

(#20028) maximilian4 válasza JanR (#20024) üzenetére


maximilian4
addikt

Csak hogy nem kamuzok.Ez most történt 1 perce. Egyszerűen kidobott a játék közepén...Komolyan nem hiszem el. Lehet csak az én gépemen lévő játék van elátkozva, a géppel biztos nincs baj, mert minden eredeti rajta, minden driver friss. Most az alienware-en játszottam, de ugyanúgy előfordul az asztalin.

Maxi

(#20029) vorosmarti válasza maximilian4 (#20025) üzenetére


vorosmarti
senior tag

"Nem azért nyavajognak az emberek mert fogyatékosok, hanem mert egy szarul megírt játék. Inkább becsülni kéne azokat akik ennek ellenére is még játszanak vele...

...csak azóta kiderült hogy bele van kódolva a szenny és az egészet újra kéne írni. Ennek ellnére játszok vele (ha emiatt valaki lehord igaza van)..."

Most akkor becsüljük azt a pár 100 ezer embert aki tolja, vagy ne? :)

(#20030) maximilian4 válasza vorosmarti (#20029) üzenetére


maximilian4
addikt

Igazából becsüljön meg minket a "cég", de aki azt mondja hogy hülyék vagyunk amiért még kitartunk annak is igaza van. :D

Maxi

(#20031) #80123904 válasza maximilian4 (#20030) üzenetére


#80123904
törölt tag

Szerintem nem vagyunk hülyék. Egyszerűen nincs alternatíva. Ennyi az egész. Jelenleg nincs a piacon olyan BR játék, ami azt nyújtaná, amit a pubg.

Most jönnek majd a nagy kiadók játékai, amik remélem odateszik magukat (bo IIII, bf V, read dead redemption 2...) és viszontlátásra mr playerunknown.
Főleg a battlefield V-ben bízom, mert második világháborús köntösben simán jó lenne ez.

(#20032) Ochocinco46 válasza maximilian4 (#20028) üzenetére


Ochocinco46
aktív tag

Szerintem nagyon egyszeru a dolog. Valamelyik hw&driver kombot "szereti" a jatek es jol fut rajta, mig masokon ritkabban hibamentes. Persze tudom, hogy ez undorito, de sajnos igy van.
En szerencsesnek mondhatom magam(mar ha ebben a jatekban van ilyen) mert 20bol 1meccsen van talan minimalis problemam. Persze neha desync es lagg az elejen van, de azzal egyutt kell elni, a balfasz tarsasag nem kepes megjavitani, el kell fogadni es varni aaa gyartok br-eire.
Ket ismerosomnek is akikkel neha egyutt megyek, teljesen mas konfigja van es hasonloan sokat panaszkodnak kidobasra, kifagyasra es ezek miatt nem is jatszanak sokat.
Itt sem veletlenul panaszkodnak ezekre ugyanazok az emberek es valakik sosem. (eltekintve attol, hogy valaki szeret sirni, mig masok legtobbszor csak legyintenek egyet es inditjak a kovetkezot) es itt nem kell az, hogy "fizettem erte igenis legyen abszolut hibamentes a jatek..."
Az elejetol fogva lehet tudni, hogy sosem lesz az. Ha igy is beleoltel tobbszaz orat akkor csak lekot es elvezed tobbnyire.
Persze sokszor en is sohajtok nagyokat a bugokon, de osszesegeben olyan elmenyt nyujt, hogy boven jo kikapcsolodasnak tartom.(par honappal beta megjelenes utan vettem meg es meg csak 400 orahoz kozelitek, szoval nem vagyok pistike)

A hsz nem csak neked szol termeszetesen :)

[ Szerkesztve ]

(#20033) #25529296


#25529296
törölt tag

Mikor jön a 2.0 verzió? Már nagyon várom a javítást, mert így ez a játék elég borzalmas. Nem hiába nem írja ki a ping értéket, amikor szervert választ helyettem. Úgy láttam 200-300-as ping-el is simán betesz, aztán meg lesek hogy miért különbözik az általam felvett videó a killcam videótól 3 másodperces csúszás simán van.

[ Szerkesztve ]

(#20034) vorosmarti válasza maximilian4 (#20030) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Igazából becsüljön meg minket a "cég", de aki azt mondja hogy hülyék vagyunk amiért még kitartunk annak is igaza van.

Bocsánat, ebben teljesen igazad van, így már értem. Közel egy évig én is azt hittem h ez valaha elkészül...

(#20035) Seep válasza maximilian4 (#20028) üzenetére


Seep
senior tag

Tegyel vissza egy regebbi VGA drivert, a legujabbal nekem is ezt csinalta.

(#20036) niof válasza Ochocinco46 (#20032) üzenetére


niof
addikt

Mikor annak idején csak 1-1 asztalra kidobás volt, nem is volt gondom vele. Visszaléptem, azt jóccakát. Viszont a múltkori hiba miatt konkrétan letettem a játékot, mert az a vasnak sem jó, hogy üzemmeleg állapotban egy pillanat alatt restartol. Mikor jött a héten az update, utána mentem 3 kört, akkor nem jött elő. Remélem így is marad!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#20037) Armando_19 válasza maximilian4 (#20030) üzenetére


Armando_19
őstag

Nyilván, de az ember mindig csak bízik, hogy majd jobb lesz majd jobb lesz.
Jó a játék menet, főleg mikor elkapod a fonalat. Meg mikor szerencséd is van, és nem 4 napig keresek egy rohadt M24-est, és még csak hullából sem találok.
De szó mi szó, foglalkozhatnának sokkal többet az optimalizáláson, mert így elmegy mellettük az ipar mint a gyorsvonat. Itt volt ez a Battlepass, össze szedtek csilliókat belőle kb, kéne kicsit vissza is forgatni belőle. (főleg hogy a nagy twich prók szerint is egy szedett vedett értelmetlen jutalom rendszert sikerült össze hozniuk, lejáró itemekkel? ugyan már..)
Személyes tapasztalat amúgy, hogy Akinek Radeon VGA-ja van, az többet fagy, dobálja le őket az asztalra, AMD CPU-val nincs FPS-ed, és a Razer fejhallgatós srácoknak "kicsit" jobb a hang mint a steelserieseknek.
Az Nvidia és az intel pénzeli rendesen őket, nagyon hardver specifikus a játék.
Én nekem mióta a mostani rendszerem van, soha nem volt fagyás, asztalra dobás. :U

(#20038) <Lacy85> válasza maximilian4 (#20025) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Az a vicc, hogy ennyi pénzből már simán újra lehetett volna írni az egészet.
Csak gondolom itt is profitmaximalizálás van (mint az említett almánál), és szarnak bele az egészbe.
De legalább vehetsz pulcsi skint. Darabját 3 ezerért. :D
Meg 10-ből 8 ládát kinyithatsz pénzért.
Próbálják kiszedni a legtöbb pénzt belőle. Ennyi a történet. Soha nem lesz ez már rendbe szedve.
Ezért várom én is a nagy cégek BR modjait, mert jelenleg tényleg nincs életképes alternatíva.

[ Szerkesztve ]

(#20039) maximilian4 válasza <Lacy85> (#20038) üzenetére


maximilian4
addikt

Jön egy kis ráadás:

PlayerUnknown's Battlegrounds - elkerülhetetlen, hogy fizetősek legyenek a saját szerverek

"Ez van, így működik a világ."

Imádom Brendan Green nyilatkozatait. Leszokhatna már erről a pökhendiségről.
Pedig élveztem a custom match-eket. War mode-ban simán fejlődtem egy csomót, battle rayale-ban, éles helyzetben sokkal nyugodtabb vagyok, jobban lövök, jobban meg tudtam ismerni a fegyókat, de hogy fizetni nem fogok a játék jelenlegi állapota mellett 1 ft-ot sem az is biztos.

Remélem nem én értelmezem félre. De itt nem csak annak kell fizetni aki létrehozza a szervert, hanem annak is aki csatlakozik. "...használati díjakról egyelőre nem osztott meg több infót a PUBG Corp."
Gondolom ez a használati díj mindenkire vonatkozik majd aki bármilyen formában használatba veszi ezt a funkciót.

Maxi

(#20040) sagem válasza maximilian4 (#20039) üzenetére


sagem
addikt

Ha fizetős lesz, akkor csak a szerverek létrehozójának kell fizetnie, ez mindenhol így volt korábban is. Aztán aki fizet az eldönti, hogy kiket enged be a szerverére, mindenkit vagy csak azokat akik tudják a jelszót (mint most), de sima csatlakozásért biztosan nem kell majd fizetni, illetve továbbra is elérhetőek maradnak a partnerek számára kiosztott szerverek is. Arról nem osztottak meg több infót, hogy a fizetés milyen formában/mennyibe fog kerülni a szerver adminoknak. Lehet időszakos, egyszeri stb stb.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#20041) <Lacy85> válasza maximilian4 (#20039) üzenetére


<Lacy85>
addikt

Ezzel kb. vissza is térünk oda, ahol eddig volt.
Nagyobb streamerek csinálnak majd pár custom game-et, aztán ennyi. :D
Ki a franc fog azért fizetni, hogy war mode-ban eszetlenkedjen?

(#20042) Armando_19 válasza maximilian4 (#20023) üzenetére


Armando_19
őstag

Nekem sikerült megoldanom a dolgot, bár külső segítséggel.
Letasoft Sound Booster, ezt a programot tettem fel, nagyon jó most, végre hallok :C

(#20043) vigyori78 válasza Armando_19 (#20022) üzenetére


vigyori78
őstag

Nálam is felére csökkent a hang, szerencsére neten találtam megoldást SupremeFX-hez, konkrétan csak soft-ra kellet állítanom és ismét 2x olyan hangos lett.

(#20044) Armando_19 válasza vigyori78 (#20043) üzenetére


Armando_19
őstag

Sajnos nekem ilyen megoldásokra nem volt opció, USB-s Arctis 5-öt használok, nem sok más varázslat segített ezen :U

(#20045) lemusz


lemusz
addikt

PGI csapatpulcsik (9.99$) vajon marketképesek lesznek egy hét után? Lan befejeztével kikerülnek a játékból? Liquid, Navi, Avangar között vacilálok, ha úgy lesz ahogy sejtem és lehetne velük keresni, akkor többet is vennék.

Most nézem nem lan végén kerülnek ki, van ott egy számláló, még 18 napig bent lesznek. :F

[ Szerkesztve ]

(#20046) nyamsas válasza <Lacy85> (#20038) üzenetére


nyamsas
tag

Attól még hogy tele van a player csili-vili ruhácskákkal, nem fog jobban lőni..sose értettem ezt a 'szerezd meg hát mind' felfogást. :F

De lehet én látom rosszul... :R

(#20047) DrTechnoid válasza nyamsas (#20046) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Szinte biztos vagyok benne hogy Lemusz kartárs sem saját viseletre szánja, hanem hogy aki lemarad(??) a vételről, a legközelebbi alkalommal tőle vásárolja meg 500+ EUR-ér. Nem modom hogy nekem nem fordult meg a fejemben, de sajnos attól tartok hogy a 2014-es Kato iBuyPower Holo történet nem ismétlődik meg nagy bánatunkra.

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#20048) Winne válasza lemusz (#20045) üzenetére


Winne
nagyúr

Nem pont ezekről volt a cikk, hogy nem eladhatónak kapták a streamerek, hanem hogy osszák ki, de egyből elkezdték sokan árulni a kódot, amit mailben kaptak és egyből drága lett? Ott azt írták, hogy nem lesz eladható.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#20049) lemusz válasza DrTechnoid (#20047) üzenetére


lemusz
addikt

Használnám 1-2 hétig, utána eladnám, remélhetőleg haszonnal. Szerintem felesleges 500 eurós emelkedésre számítani, de egy 2-3x-os ár simán benne van a történetben. Az a baj Bluehole politikájában benne van az is, hogy nem lesznek marketképesek, jó lenne tudni a fix választ. Bár így hogy még 18 napig bent lesznek csökken a potenciális profit maximum, meg a lan nézőszám is kicsi, szóval fanboyok tömegére se számítok. De éppen a Liquid-es válthatná nálam a tracksuit pulcsimat, szóval azt hosszútávon is eltudom képzelni a karakteremen. Piros 4am pulcsi se rossz, de kínaiaknak van saját marketük elvileg, szóval kockázatosabb vételnek tűnik, mint egy nem ázsiai csapat pulcsija. Ez a skill vs csilivi téma engem hidegen hagy, szerintem sok ilyen kommentelőnél jobb vagyok a játékban, meg ezt már ezerszer láttam/hallottam csgoban is, szóval nem tud érdekelni...

(#20048) Winne: Én a csapatpulcsikról kérdeztem, nem erről: [link]

[ Szerkesztve ]

(#20050) Winne válasza lemusz (#20049) üzenetére


Winne
nagyúr

Akkor valóban nem erre gondoltam. Láttam több emberen ezeket, nem is tudtam honnan vannak. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.