Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#2001) hun-man válasza sagem (#1998) üzenetére


hun-man
tag

Így van és még akár a steam profilját is lecsekkolhatod.

(#2002) gyuribácsi88

Toltam egy kört a VR-os srácok szerverén, ha a csapattársam ügyesebb lett volna, még nyerhettünk is volna, csak az a volna ne lett volna. Így viszont csak harmadik lettem :O

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#2003) gyurkikrisz válasza gyuribácsi88 (#2002) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

A top 4 elég laza, tulajdonképpen egy ember hard carryzett minden duoban, a csapattársa meg ment utána :D

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#2004) zo-lee


zo-lee
aktív tag

Világbajnok cuccal az első 10-ben :D Egész kör alatt nem találtam semmi használhatót ...

(#2006) Kiskutya válasza zo-lee (#2004) üzenetére


Kiskutya
veterán

Volt már nekem is így de ha szerencsésen alakul a kőr szűkülése akkor nem nehéz top 10be kerülni.

hmm...

(#2007) vzsryl válasza zo-lee (#2004) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Ha 3-as szintű cuccokkal mászkálok, akkor a Top50-et se tudom elérni, és nyerni is eddig csak közepes felszereléssel sikerült...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#2008) sagem válasza saen (#2005) üzenetére


sagem
addikt

Phu, ez nehézkes továbbra is, magába a kliensbe kellene beépíteni az opciót..de talán idővel ez is belekerül majd.

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#2009) hun-man válasza gyuribácsi88 (#2002) üzenetére


hun-man
tag

Én 4. :) A legszebb benne, hogy úgy haltam meg, hogy azthittem már benne vagyok a körben, de pár centi úgy tűnik kilógott belőlem.

szerk.: gyorsan visszanéztem és te miattad haltam meg :))

[ Szerkesztve ]

(#2010) nepszter1


nepszter1
addikt

(#2011) gyuribácsi88 válasza hun-man (#2009) üzenetére

Szívesen, máskor is ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#2012) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Kipróbáltam végre fps módban is a játékot, hát lehet az lesz inkább az én kedvencem. Kevesebb a kivédhetetlen kemp, épületek biztonságosabban megközelíthetőek.

hun-mark, akkor gondolom te vagy markbee, akivel ma nyertem egy meccset. :DDD

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#2013) D4M13N válasza Jinxb1rd (#2012) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Fps-ben mindenki rohanni fog középre shotival és a házakban az ajtót fogják bámulni :)

(#2014) Jinxb1rd válasza D4M13N (#2013) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nem kell bemenni a házba és akkor bámulhatják fél óráig.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#2015) hun-man válasza Jinxb1rd (#2012) üzenetére


hun-man
tag

Igen :K

(#2016) core i7


core i7
addikt

Na én is megvettem a játékot nem bántam meg legjobb eredményeim 3# és 4 kill :C

(#2017) Hunbeast87 válasza Jinxb1rd (#2014) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Látom megint ment ezek szerint a custom nektek is.
Tegnap beszálltam én is egy duo kör erejéig (egyedül), de siralmas volt. :D
Egyetlen M16A4-et találtam meg egy energy drinket, 1-es helmettel meg 2-es vesttel. Nem volt táskám, így kb. semmit sem tudtam elrakni. Azért az a top3 4 killel bőven jó volt, de a végére is már csak energy drink maradt nálam, meg néhány bandage. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#2018) Jinxb1rd válasza Hunbeast87 (#2017) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nekem is volt egy ilyen köröm, mondjuk az solo volt. Nem volt sisak, semmi célzás segítő, se health, csak m16 30 lőszerrel meg egy 1-es mellény. #5-ig kikúsztam magam 0 killel (persze headshot-ot kaptam), de visszanézve a streamet yeahuntert legalább egyszer hátbalőttem :D
Azt még bírtam ezeknél a magyar custom gameknél, hogy szinte mindenhol kilootolták az épületeket, mindenki inkább máshova ugrik az elején, csak ne haljon meg. :D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#2019) MarkusSchulz válasza Jinxb1rd (#2018) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Jó volt tegnap yeahunterékkel tolni :)

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#2020) Derrewyn válasza Jinxb1rd (#2018) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Én solo-ban szeretek a bunkerhez ugrani, ha úgy jön ki a repülő (vagyis nem pont felette megy el, de még elérhető távolban).
Ott mindig van elég cucc 1 embernek, ha elsőként érek le, akkor nagy pech kell hozzá, hogy ne én öljem meg a másodikat. Elsőként a két szomszédos csarnokba megyek (-2 és-1 szint), ha valaki bejön a kisebb csarnok felől, akkor hallom a lépéseit magam felett. Sőt az is jól hallani, ha valaki autóval jön.
Ezek mondjuk egy betonbunkerben elég hülyén jönnek ki, simán nem kéne hallani semmit a földön keresztül.

(#2022) lemusz válasza jkrisztian (#2021) üzenetére


lemusz
addikt

Egy újabb rajongó :D

(#2023) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Lehet ebben a játékban két embernek ugyanaz a neve?

(#2025) Hunbeast87 válasza lemusz (#2024) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ezt komolyan be kellene fejezni, megint full off áradat jön majd. Tudom, sért meg minden, de azzal sokkal előrébb vagyunk, ha nem veszed magadra....

(#2023) jkrisztian: Nem, nem lehet, mint ahogy megváltoztatni sem tudod az ingame nevedet.

(#2026) lemusz: Nem vagy már kamasz gyerek, aki úgy érzi, hogy az utolsó szó mindig az övé. :(
De javíts ki, ha tévedek.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#2026) lemusz válasza Hunbeast87 (#2025) üzenetére


lemusz
addikt

ő ébresztette fel a szunnyadó erőt...

(#2027) saen


saen
Topikgazda

Két hozzászólást már töröltem most, sürgősen fejezzétek ezt be.

[ Szerkesztve ]

(#2028) sagem


sagem
addikt

Akkor, hogy ontopic is legyen :)
Bővülni fognak a karakter design lehetőségek a közeljövőben :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#2029) jkrisztian válasza Hunbeast87 (#2025) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Akkor a PlayerUnknown nevezetű player az az ember akire gondolok? Mert akkor valamelyik nap váratlanul egy háztetőről leugorva seggbe újjazott piszkos körömággyal egy shotival. 😂

(#2030) vj0c1


vj0c1
aktív tag

Sziasztok! :R

A request for feedback regarding the in-game UI.

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#2031) Årpi válasza jkrisztian (#2029) üzenetére


Årpi
őstag

Nem feltétlenül,az i és L betűkkel szoktak szórakozni mert az kb. ugyanúgy néz ki in-game. Ettől függetlenül persze lehetett az igazi is.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#2032) Årpi


Årpi
őstag

Sziasztok, készül az oldalon egy post amihez jól jönne külső input is, így megköszönném ha kitöltenétek ezt a kérdőívet (Alkatrészek/FPS viszonylatban):

[link]

Előre is köszi! :R

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#2033) lemusz válasza Årpi (#2032) üzenetére


lemusz
addikt

Mondjuk az ingame grafbeállításokra is rákérdeztem volna, ha nem is részletesen de mondjuk 3 lehetőséget megadva nagyjából hogy néz ki a tied? (low-mid-high), meg aztán ott a Screen Scale amit ha húzogatunk önmagában is nagy hatással van...

[ Szerkesztve ]

(#2034) Hunbeast87 válasza Årpi (#2032) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Részemről egy kis plusz:
Az indítási parancsokat nem kellett volna beleírni, azokat tilos használni, mint megtudtuk korábban.

Milyen segédprogramot használsz...nem csalásra gondolunk. Ez tetszett :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#2035) Årpi válasza Hunbeast87 (#2034) üzenetére


Årpi
őstag

Köszi lemusz és Hunbeast..az az igazság hogy az indítási parancsokat pont azért tettem bele, hogy kiderüljön hányan használják feleslegesen, de teljesen jogos! :R

Lemusz javaslatára betettem azt a kérdést is, hogy milyen beállításokon tolja az adott user (amúgy is beakartam, de ennyit jelent 4 nap alig alvás.. :O )

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#2036) olle válasza Årpi (#2032) üzenetére


olle
senior tag

Kitöltve. :) Azért tényleg lehetett volna kicsit részletesebb. De sebaj majd legközelebb. :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#2037) Årpi válasza olle (#2036) üzenetére


Årpi
őstag

Ez most csak egy kis segedanyag lesz,meg hat ki tudja mit hoznak a kovetkezo updatek....nagyon reszleteset csak releasekor szeretnenk.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#2038) saen


saen
Topikgazda

Héten nem lesz patch, gondok akadtak vele...

(#2039) HoyHoy2 válasza saen (#2038) üzenetére


HoyHoy2
tag

az elmúlt patch-ek és update-k révén, ezt most el lehet nézni :U legalább már ők detektálták a problémát és ki sem került, szerintetek jövőhéten várható a havi patch?

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#2040) saen válasza HoyHoy2 (#2039) üzenetére


saen
Topikgazda

Elvileg kellene jönnie, de kommunikációt még nem láttam róla. Ma egy jetski-ről kérdezték a népet, hogy örülnének-e neki.

(#2041) etejedu válasza saen (#2040) üzenetére


etejedu
őstag

Az szimpi lenne! :)

(#2042) saen


saen
Topikgazda

Közben áll a bál, DrDisrespect el lett tiltva (nem tudom, hogy végleges-e vagy ideiglenes), mert lelőtte a saját csapatát. Elég komoly üzenet ez, hogy be kell tartani a szabályokat.

(#2043) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Említették már, de hivatalos lett a hír, megrendezésre kerül az első PUBG verseny kis hazánkban a TheVR szervezésével:
A fórum bejegyzés
A részletek

(#2042) saen: Tökéletes példát statuáltak, ő pedig csak magára vessen amiatt, amit csinált. Valamilyen linket lehetne kapni arról, hogy hol lehet olvasni róla?

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#2044) atee


atee
őstag

Megelőztek a vr kupával törökhető

[ Szerkesztve ]

D-day 2002-01-04 01:54

(#2045) saen válasza Hunbeast87 (#2043) üzenetére


saen
Topikgazda

Én twitteren néztem, utolsó tweetje PlayerUnknown-nak ez volt:
"Probably going have a chicken dinner tonight and season it with all the salt from @Twitter!" ;] :DDD

Reddit is tele van vele, ott nyugodtan olvashatsz.

(#2046) etejedu válasza Hunbeast87 (#2043) üzenetére


etejedu
őstag

Mi alapján választják ki azt a 400-at?

(#2047) olle válasza saen (#2042) üzenetére


olle
senior tag

Meg is érdemli....

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#2048) #32256704 válasza etejedu (#2046) üzenetére


#32256704
törölt tag

lesz regisztracio ket turnusban, aki gyors az jut be

(#2049) Hunbeast87 válasza etejedu (#2046) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Szerintem a 400 leggyorsabb jelentkező kerül be, valószínűleg még ők sem tudják pontosan, hogy mennyi ember fog jelentkezni, mint ahogy mi sem.
A következőnél már sokkal tapasztaltabbak lesznek, mert hogy lesz következő, az szinte borítékolható. :))

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#2050) lemusz


lemusz
addikt

Meg fog az telni, nem kell aggódni, ha mást nem a 12 éves követőik tízezreit beizzítják. De ha már kupa, akkor illő lenne valamilyen nyereményt is belengetniük legalább a top3 számára. Egy VR-tól már vga-t várnék főnyereménynek, még ha nem is egy 1080Ti, de valami középkategóriásat... ez kb garantálná is hogy meg lesz a 400x2 ember (mert hogy ez duó kupa lesz, nem?).

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.