Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1851) KisTücsök válasza #32256704 (#1843) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ez valami 2-3 hete előjött bug lehet, mert velem is kb minden 2. beszállásomnál előfordul. Előtte nem rémlik, hogy lett volna ilyen.

(#1852) Winne válasza ZiD (#1841) üzenetére


Winne
nagyúr

Tegnap nálam volt olyan, hogy egy enemyvel futottunk a buggyra, Ő ért egy picivel előbb oda és beszállt, de hátra dobta be, majd én is ugye nyomtam, én meg be tudtam szállni előre és el is indultam, hogy bent ült a verdában, majd két másodperc után vagy kiesett, vagy kiugrott. :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1853) gyurkikrisz válasza #32256704 (#1819) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ha megtalálnám, akkor linkelném is a twitch clip-et, amin a PUBG csapat egyik tagja mondja el, hogy minden jelenlegi weapon stat oldal eltér a valóságtól. Szóval csak óvatosan hinni ezeknek. :U

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1854) spank0309 válasza #32256704 (#1848) üzenetére


spank0309
tag

Azt hiszi hogy ha tudja hova szűkül a kör akkor oda fog menni és ott fog kempelni ergo nem fogják ennyiszer megölni, de amúgymegy Hauptmann fogod magad és a 2. szűkülésnél bemész kb. a közepébe.... nem tudom mennyi idős vagy (nem akarlak megbántani, meg személyeskedni) de engem személy szerint eléggé le tudsz rágni a hozzá szólásaiddal amiből csak azt tudom kivenni hogy nem vagy valami pro, én sem!, de valami csúszik nálad szerintem. És bocs ha ezzel megbántottalak de nekem ez jön le mert már annyi baromságok kérdeztél amit saját magadnak is meg tudtál volna válaszolni ha játszol még és felfogod a játékot.. Sorry, ne haragudj tényleg.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1855) mk86


mk86
tag

Hali! Valahol meg lehet nézni, hogy pontosan miből mennyi van a mapon? Vagy ez is random?

NZXT Phantom 410, Corsair 550 W , Asus Maximus VIII-Gene, i7 6700K, Corsair H80i, MSI GTX 1080ti , 16 GB HyperX Blue DDR4 1600 mHz, 480 Gb Kingston SSD, 240 Gb Corsair SSD, 1.5 Tb WD HDD,

(#1856) spank0309 válasza mk86 (#1855) üzenetére


spank0309
tag

Teljesen random mind a fegyverzet, ruházat, és járművek.

@Bele Regis: Az autóba való beszállásnál elrontották az interakciót szerintem mert sokkal előrébb kerültek a dolgok, amikor a vezető ülésbe akarsz beszállni akkor kicsit előrébb kell nézni a kocsin mint régebben, remélhetőleg hamarosan javítják.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1857) Hauptmann válasza spank0309 (#1854) üzenetére


Hauptmann
addikt

Egy sima mezei kérdés volt, hogy van-e erről a dologról statisztika vagy nincs. Az, hogy te ebbe mit látsz/gondolsz bele, az már az egyéni szociális problémád. Egy igen/nem válasz bőven elég lett volna.

Látom, ez is megy át cs go topic-ba, ahol egy mezei kérdésre sem tudnak normálisan válaszolni, csak leugatás van a 'pro'-k részéről.

(#1858) olle válasza Hauptmann (#1857) üzenetére


olle
senior tag

Mivel full random nincs mindenhova ugyanakkora eséllyel szűkül. :) De megsúgom nem oda fog ahol éppen vagy hanem attól a lehető legtávolabbra. :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1859) Hunbeast87 válasza Hauptmann (#1857) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Itt nincsenek pro-k, de a kérdésed valóban hülyeség (bocsánat) volt. Tekintve, hogy teljesen random az első kör és azon belüli szűkülés, mit vársz? Kellene egy statisztika, ami az első kör pontos középpontját tartalmazza és utána mindegyik szűkülés középpontját, ami teljesen véletlenszerű? Ezt te sem gondolhatod komolyan...
Ez nem olyan, mint egy drop rate egy skinnél pl. :O

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1860) Hauptmann válasza olle (#1858) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ezt aláírom én is. :DDD

(#1861) Årpi válasza Hauptmann (#1860) üzenetére


Årpi
őstag

Update előttről van egy ilyen statisztika:

[link]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#1862) PeL válasza Årpi (#1861) üzenetére


PeL
addikt

Ezt kerestem én is csak nem találtam. Ezek szerint Pochinki a legjobb hely mert ott nagy eséllyel benne leszel a kezdő körökben

[ Szerkesztve ]

(#1863) KaraDani válasza PeL (#1862) üzenetére


KaraDani
addikt

Jó hát azért ahhoz nem kell statisztika, hogy az ember kitalálja, hogy a map közepe lesz benne a legtöbbször a kezdőkörben :D

(#1864) Hauptmann válasza Årpi (#1861) üzenetére


Hauptmann
addikt

Köszi, akkor mégiscsak létezik ilyen statisztika. Viszont akkor ezek szerint mégsem annyira random, ha ennyire súlypontban van a szioget közepe.

Látjátok, beugatás helyett lehet rendesen válaszolni, vagy kussban maradni, ha nincs érdemi válasz.

[ Szerkesztve ]

(#1865) Hunbeast87 válasza Hauptmann (#1864) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Az ilyen féle hangnemmel te magad is olyan leszel, mint akiket emlegetsz.
Emellett ez nem úgy tűnik, hogy a fejlesztő által kiadott hivatalos információ lenne (Cpt Obvious Gaming), így nem igazán mondanám hitelesnek. De ha az egy játékos által "mért" kezdőkör neked annak számít, akkor igen, hiteles.
Harmadjára pedig ez a kezdőkörnek tűnik, az azon belül levő szűküléseket nem mutatja.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1866) spank0309 válasza Hauptmann (#1864) üzenetére


spank0309
tag

Nyilvánvaló hogy a map közepe a legesélyesebb, ez teljesen egyértelmű omg... :W Ez egyetlen egy embernek a kreálmánya nem egy "statisztika" Érdemi kérdést tegyél fel, meg érdemi hsz-eket mert te offolsz itt a legtöbbet. Pont ahogy az előttem lévő is írta, ezek csak a kezdő körök nem a végső körök így teljesen értelmét is veszti ez a képsor is, mivel teljesen egyértelmű hogy a map közepe lesz a legesélyesebb az első körök alapján, logika....

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1867) Carlytoo válasza Hauptmann (#1864) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Valóban van egy ilyen "statisztika". Ellenben ez a kezdőkört jelöli. Az viszont a sziget elhelyezkedéséből adódóan súlyozottabban lesz mértani középtájt. Tehát ez csak egy- a tapasztaltabb- játékosok számára egy evidencia. Ellenben én sem értek egyet egyes kommentelők stílusával. Azért van ez a topik, hogy kérdéseket tegyünk fel. Attól még ,hogy valakinek nem evidens valami, még lehet, hogy számára egy fontos megválaszolandó kérdés. Lehet ezt kifinomultabban is.

Úgy látom megelőztek. :(

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#1868) Carlytoo válasza spank0309 (#1866) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Téged barátom vernek otthon, hogy ilyen teátrálisan adod elő magad mindig, mint egy "butthurt" 11 éves kiskölyök?

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#1869) saen válasza Carlytoo (#1868) üzenetére


saen
Topikgazda

Szerintem volt itt elég személyeskedés, nem kéne folytatni. Mindenki nyugodjon le :)

(#1870) Carlytoo válasza saen (#1869) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Szó sincs vitaszításról. Nem is szeretnék senkit erre buzdítani, de ahogy látom ezt nyomja pár ember egy ideje mell döngetve a saját igazát istápolva. Tök jól indult ez a fórum. Teljesen korrekt beszélgetések voltak. Aztán átcsapott egy vitakörré, aminek abszolút nincs értelme és már felhúz, hogy egyes emberek miket meg nem engednek maguknak idegenekkel szemben. Ilyenekkel élvezetes lehet játszani is. Végigflamelik a meccset, mert a csapattársuk nem olvas a gondolataikban. Részemről lezárva.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#1871) #32256704 válasza Hauptmann (#1864) üzenetére


#32256704
törölt tag

Oke, nagyon szokszor voltam mar a vegjatekban, de kb 5 alkalomra emlekszem, hogy pochinkiben lett volna vege. Tehat semmit nem jelent ez a berakott grafikon.

Főleg hogy volt egy update már régen, hogy még randomabb legyen a dolog.

(#1872) Hauptmann válasza spank0309 (#1866) üzenetére


Hauptmann
addikt

Akkor lehet, hogy kettőnknek mást jelent a random fogalma. Nekem azt, hogy bárhová szűkülhet a kör, akár a tengerparti homokra, vagy valamelyik hídra, ha úgy alakul (nyilván vannak épeszű határok, tengerbe, spawn szigetre nem szűkül). Az is világos, hogy ez egy nem reprezentatív mérés, de tájékozódásnak jó, persze mivel régi, nem biztos, hogy annyira aktuális már. A fentiekből kiindulva, ha a térkép körülbelüli közepe a legesélyesebb, akkor mégsem annyira random.

De tudod mit? Igazad van mindenben, csak nyugodj le, és skippeljük a témát.

[ Szerkesztve ]

(#1873) spank0309


spank0309
tag

Fogsz egy kocka térképet és elkezdesz rá köröket rajzolni random, egyértelmű hogy a közepe lesz az a pont ahol a legtöbb kör metszi egymást szerintem ez teljesen logikus. A végső kör pontját nem fogod tudni mert az is random. Ha a legjobb játékos készítette volna el ezt a képet a végső körökből akkor sem érne semmit, mivel az is csak max. 200 kör lenne a millióból amennyi player meg meccs játszódik le egyetlen nap alatt. A fejlesztő meg nem fog ilyen statisztikát közölni bár szerintem neki sem lenne egyszerű a dolog. Dayz fejlesztői csináltak olyan térképet hogy hol halnak meg a legtöbben, de ha eleget játszik vele az ember, tudja hogy hol vannak a legvalószínűbb pontok hogy kapj egy golyót.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1874) #32256704 válasza Hauptmann (#1872) üzenetére


#32256704
törölt tag

3x volt mar vegjatekom a hidon :)

(#1875) gyuribácsi88

potato aim = mindenki más csal ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1876) vaakuum


vaakuum
addikt

Hogyan tudom a játékot az egyik meghajtóról a másikra a legegyszerűbben áttenni úgy, hogy fusson is? :B

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1877) Mr.White válasza vaakuum (#1876) üzenetére


Mr.White
senior tag

delete-->install ;]

(#1878) twi452 válasza vaakuum (#1876) üzenetére


twi452
senior tag

Megadsz a steamben egy új telepítési mappát és a játékoknál meg fog jelenni, hogy melyik mappába települjön. Ha az újat választod ki akkor átmásolja oda.
Pontos menüpontokat nem mondok így fejből de megtalálod szerintem magad is :D

(#1879) xtro válasza gyuribácsi88 (#1875) üzenetére


xtro
aktív tag

:))

(#1880) Derrewyn válasza vaakuum (#1876) üzenetére


Derrewyn
senior tag

Steamben jobb klikk játékon, és move install folder.

Más.
Az autós bugot én is tapasztaltam, beülök úgy, hogy "Drive X" aztán mégis az anyósülésre dob. Crtl-1-re meg azt írja ki, hogy van már benne player, de nincs ott senki. Kiszállás-beszállás megoldja, de idegesítő, és éles szituban a játék végét jelentheti.

Tegnap meg szépen megszívtuk rögtön az elején, a sziget északkeleti sarkára ugrottunk, hogy csónakkal kimegyünk a kicsi szigetre a sarokban. Csakhogy jött utánunk egy ellenfél, a saját csónakjával felhajtott a partra, a miénket meg elvitte. Az első kör, meg a térkép túloldalán jelent meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1881) olle


olle
senior tag

Na szóval közben értékesíthetők lettek a Twitch Prime-os cuccok. :)

Szerk. Jah hogy már 10.-e óta :D

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1882) saen


saen
Topikgazda

A havi update-ben lesz FPS szerver, csak NA/EU és solo/duo, ha majd jól fog működni akkor kiszélesítik a többi módra/szerverre is.

(#1883) HoyHoy2 válasza saen (#1882) üzenetére


HoyHoy2
tag

köszi az infót, valószínűleg ki próbálni sem fogom, kíváncsi leszek mennyire lesz közkedvelt.

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#1884) saen válasza HoyHoy2 (#1883) üzenetére


saen
Topikgazda

Nagyon, kb az összes streamer ezt fogja nyomni.

(#1885) HoyHoy2 válasza saen (#1884) üzenetére


HoyHoy2
tag

komoly? számomra hihetetlen tűnik. azt is elbírod képzelni, hogy népszerűbb lesz mint TPS? :F

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#1886) gyuribácsi88 válasza HoyHoy2 (#1883) üzenetére

Én spec alig várom, fps fan vagyok, szóval én csak örülök neki. Nehezebb lesz az biztos, viszont élvezetesebb is, mivel így egy fokkal "élethűbb" lesz a játék, nem az lesz hogy leguggolsz a betonkerítésnél, és úgy forgatod a kamerát hogy belátsz a kerítés mögé, hanem fel kell állni és csak úgy látsz be egy bizonyos területet, ergo nem lesz az hogy te egy adott pozícióból látod őt, ő viszont nem lát téged mert nem tudja úgy forgatni a kamerát abból a pozícióból, te viszont igen.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1887) tepenzed válasza HoyHoy2 (#1885) üzenetére


tepenzed
őstag

nem igazán, aki huzamosabb ideig játszott már fps nézetben az tudja, hogy ez még nagyon messze van attól, hogy abban a nézetben élvezetesen lehessen játszani vele.

(#1888) saen válasza HoyHoy2 (#1885) üzenetére


saen
Topikgazda

Ha jól megcsinálják akkor szerintem simán népszerűbb lesz.

(#1889) twi452 válasza HoyHoy2 (#1885) üzenetére


twi452
senior tag

Biztos ki fogják próbálni meg az újdonság hatás is ott van (hiába van ilyen kapcsoló a custom game-ekben már régóta) aztán majd kiderül
Engem is érdekel milyen egy egész meccs úgy...
Na meg az escape from tarkov sem rossz és ott nincs tps nézet :)

[ Szerkesztve ]

(#1890) HoyHoy2 válasza gyuribácsi88 (#1886) üzenetére


HoyHoy2
tag

tudom mit jelent, meg milyen előnyökkel jár az 1p, de ez a játék szerintem alkalmatlan erre jelen állapotába, de ha még nem is lenne az, szerintem akkor is passzolnám.

tepenzed: igen.

sean: hát nem örülök :(

twi452: hát nekem nem is gyere be az a játék.

a másik meg fps nézetben szerintem csúnyák a fegyverek is az animációkkal együtt, de ez is szubjektív.

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#1891) saen válasza twi452 (#1889) üzenetére


saen
Topikgazda

Break szokott tolni FPS-es custom game-eket, már most is játszaható bőven a dolog.

(#1892) sagem


sagem
addikt

Igazából azt írták a fejlesztők, hogy nem csak annyiból áll a munka, hogy letiltják a TPS nézetet és jónapot, hanem javítják, optimalizálják az FPS nézetben tapasztalható hiányosságokat/hibákat, ezért is tart ennyi ideig a dolog megvalósítása.

Szerintem a TPS marad a legnépszerűbb mód, ez nem kérdés, de nagyon sokan várják az FPS only szervereket, szóval igény van rá:) Szerintem az is elképzelhető, hogy a "profiknak" szervezett versenyeken is ezt fogják majd alkalmazni (ha rendben lesz).

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1893) KaraDani válasza HoyHoy2 (#1890) üzenetére


KaraDani
addikt

Ez a játék pont, hogy a tps-re alkalmatlan kis túlzással a jelen állapotában, minden az információról szól és nem épp a skillshotokról. Ha tps-el akármennyire is kompetitívebb nem ennyire random és campelés orientált játékot akarnának csinálni akkor nagyon el kéne indulniuk az H1Z1 irányába, amire már ott van az a játék.

(#1894) hun-man válasza HoyHoy2 (#1883) üzenetére


hun-man
tag

Szerintem max az emberek 10-15%-a fog rajta rendszerint játszani. DayZ-ben is kb ilyen arány van(/volt?).

(#1895) D4M13N válasza hun-man (#1894) üzenetére


D4M13N
aktív tag

Pont ezt akartam írni. Anno a dayz-ben jó volt az fps nézet de csak ideig óráig. HC volt de itt az időkorlát miatt (loot/zóna/100 player) miatt én kitolnám az időt, akkor élvezhetőbb lenne lehet. Mondjuk nekem új map meg új fegyver a prioritás, nem az fps mód

(#1896) Tibko8


Tibko8
senior tag

Csatlakozom én is. Most telepíti a gép. Nem vagyok az a fajta aki ilyennel játszana. Inkább szimulátorozok (Projekt cars, Assetto, Ets2, ATS...). Csak ilyennekkel játszok, ehez hasonló hoz még soha nem volt szerencsém. De most ehez megjött a kedvem. :) Szerintem van egy érzésem hogy én leszek az első akit megolnek :))

[ Szerkesztve ]

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1897) KisTücsök válasza KaraDani (#1893) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nagyon fekete-fehérben látod akkor a játékot. Nem csak attól lehet valaki skilles, mert jól lő. Az a bizonyos információ sem sokszor hullik csak úgy az ember zsebébe. A lövésen kívül nagyon sok mindenről szól még ez a játék, ami tanulható. Persze a szerencsefaktor is nagyon nagy.

Én mondjuk várom azt az FPS módot. Amikor custom game-ben toltam, azért voltak gondok, bár játszható, de remélhetőleg sokmindent fixálnak addig.

Szerintem majd felváltva tolom mindkettőt. :D

(#1898) xtro válasza Tibko8 (#1896) üzenetére


xtro
aktív tag

:))

(#1899) xtro válasza KaraDani (#1893) üzenetére


xtro
aktív tag

ok

(#1900) lemusz


lemusz
addikt

Nah ilyen első helyem se volt még, hogy folyamatosan szerencsétlenül jött ki a kör, járművet nem találtam és folyamatosan futnom kellett a körhöz. Egyik beérkezésnél már alig volt vagy 10hpm, nem lehetett pihenni, ahogy beértem már indult a következő. Lootolni se volt időm, végül egy lvl 1 sisakkal, lvl1 hátival és ump-s 2 killel hoztam le. Kicsi volt a győzelmemre az esély, ha valaki fogadott volna rám nagy oddsa lett volna. Mindkét kill az utolsó pici körben történt.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.