Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1751) Årpi


Årpi
őstag

Én is eladtam a Twitch-es cuccokat, mert szerintem a preorderes ruhákhoz képest kb 100000x többen aktiválták ezeket a ruhákat, így nem sokat fognak érni :D ( remélem ;] )

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#1752) Jinxb1rd válasza Årpi (#1751) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Amikor a preorderes ruhákat elkezdték eladni, akkor az se ért sokat, akkora játékos létszámhoz. Most hogy már 3 millió játékos lett, sokat ér. Ha 6 milliós lesz a játékosbázis, akkor ki lehet találni ezekkel mi lesz. ;]

We are only Stardust...

(#1753) saen válasza Årpi (#1751) üzenetére


saen
Topikgazda

Kevesebbet fognak érni az biztos, de szerintem lesz erre is kereslet bőven. Tegnap még bárki megszerezhette ingyen, ma még nem lesz extra ára.

(#1754) Årpi válasza saen (#1753) üzenetére


Årpi
őstag

Ja hát kíváncsian várom amúgy, egy másik accon megtartottam a szettet, hátha. :D Mondjuk nekem nem igazán jöttek be sajnos az itemek, míg a pre-orderes cuccok szerintem nagyon menők.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#1755) Årpi


Årpi
őstag

Sorry a repostért, de nem tudtam már szerkeszteni. Szóval a Twitch Crate ára ami vicc...konkrétan visszahozta a játék az árát, ha valaki megtartotta. :D

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#1756) lemusz válasza Årpi (#1755) üzenetére


lemusz
addikt

Én meg meg se csináltam ezt a twitches dolgot mert úgy voltam vele nem lehet úgyse piacra tenni a cuccokat, hát tessék... :DDD

(#1757) zo-lee válasza ingalls (#1747) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Nálam élvezhetően fut a játék, és eddig egyszer sem tapasztaltam fal mögötti halódást, úgyhogy nem érdekel az fps szám.BF-re meg nem vagyok hajlandó több időt, energiát áldozni, a 4 gyalázatos leszereplése után.

Érdekes módon akit eddig tisztán lőni tudtam, az mindig feküdt, nem volt megkérdőjelezhető esetem.

(#1758) spank0309 válasza lafaty80 (#1693) üzenetére


spank0309
tag

Már vannak custom serverek ahol 5-6-8 emberes csapatban lehet menni, de én azt mondom hogy oda már komoly irányító ember kell, mert még a 3 ember úgy ahogy kommunikál egymással de annál többet már nehéz "irányítani" ezt tapasztalatból mondom Arma 3-as múlttal rendelkezek ahol néha 10-en is csapattuk, teljes volt a káosz kommunikációs téren, és ez a csapat veszte, a sok ember, ebben a játékban nagyon fontos a kommunikáció ha csapatban játszunk akárcsak egy valódi csatatéren.

off: pont most tartok 200 óránál a játékban.
Tegnap volt egy felejthetetlen Ghili - Supressed minden cuccom. top 20 volt már 3 ember szaladt el közvetlen mellettem mind meghaltak, aztán mivel a ruha 200m távból már nem álcáz így kilőtt egy sniper.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1759) KisTücsök válasza #32256704 (#1716) üzenetére


KisTücsök
addikt

"175 óra után a csalós témához én annyit szólnék hozzá, hogy 1 olyan esetem se volt, amire azt mondanám, hogy lecsaltak."

Mondtam már, hogy mivel nincs se killcam, se replay, se semmi, ezzel nem lehet érvelni. Aki azt írja, hogy csalóba futott, ugyanúgy nem tudja bizonyítani, mint aki azt mondja, hogy még nem találkozott vele.
___

Részemről olyan ne legyen a lootban, h pl két AK egymás mellett fekszik egy kis szobában. Előtte 3-4 háztömböt átnézve meg nem találtunk 1-2 pisztolyon meg shotin kívül semmit. Az oké, hogy vannak olyan helyek, ahol jobb a loot, de ekkora kontraszt ne legyen már.

(#1760) #32256704 válasza KisTücsök (#1759) üzenetére


#32256704
törölt tag

Nekem tokeletesen eleg az, hogy egyszer sem haltam meg ugy, hogy csalasnak veltem volna a dolgot. A tobbi innen semennyit sem szamit.

A csaloknal sem az zavar, hogy megnyerik a meccset hanem, hogy tonkreteszik a szorakozasomat. Mivel itt 175 ora alatt nem volt ilyen, igy ez a tema engem nem erint.

(#1761) zo-lee


zo-lee
aktív tag

De rohadt szánalmas már ez a folyamatos siránkozás ...

Menjetek inkább játszani! Olyan úgyse le, hogy mindenkinek megfeleljen a játék törődjetek már bele és próbáljátok meg élvezni inkább!

(#1762) Hauptmann válasza gbela (#1726) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ja, a való életben is átlátunk a falon. :DDD Nekem ez így bug, akármi is a magyarázat.

(#1763) Hunbeast87 válasza Hauptmann (#1762) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ezt gondold már át egy kicsit... :DDD
Láttad már magadat a való életben TPS-ben? Egyáltalán játszottál a játékban valaha is TSP nézetben? Ha igen, akkor nagyon jól tudod, hogy a kamerát forgatva könnyen belátsz a sarkok mögé stb.

(#1759) KisTücsök: Most komolyan meg akarod magyarázni, hogy minden meccsen csalók öltek meg? ;]

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1764) Hauptmann válasza Jinxb1rd (#1744) üzenetére


Hauptmann
addikt

Ja, egy sötét, emeleti szobában, az ablaktól legtávolabbi sarokban fetrengtem. De biztos valami kurva pró egyén kiszúrt valahogy. :D Teljesen mindegy, részemről lezártam a témát.

Hunbeast,

Eddig ritkán játszottam TPS-el, nem tűnt fel ez a játékmechanika. De ettől függetlenül nem tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#1765) Jinxb1rd válasza Hauptmann (#1764) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Padlómintázatú dzsekiben, üres sörösdobozokkal körberakott sisakban.

Miután te voltál az, aki elkezdte fikázni anno az új patchet úgy, hogy nem is a teszt szerveren voltál, valahogy nem tudlak komolyan venni, ne haragudj.

We are only Stardust...

(#1766) saen válasza Jinxb1rd (#1765) üzenetére


saen
Topikgazda

A személyeskedést hagyjuk ha lehet.

(#1767) Hauptmann válasza Jinxb1rd (#1765) üzenetére


Hauptmann
addikt

Gondolom, Te is az ilyesféle ultraprók közé tartozol. Taníts Mester. :DDD

(#1768) KisTücsök válasza Hunbeast87 (#1763) üzenetére


KisTücsök
addikt

A szmájliból merem remélni, hogy csak viccelsz.

(#1769) gbela válasza Hauptmann (#1762) üzenetére


gbela
senior tag

Én nem értelek, amikor a játékben állsz egy falnál, ami olyan magas mint te, akkor látod, hogy mi van mögötte. Merthogy nem szemmagasságban van a kamera. Ez bug?!:) Mert való életben nem látsz át fölötte, itt viszont neked nem tűnik fel amikor te nézel így?
Tényleg nem kötözködni akarok, csak nem értem, hogy ez miért furcsa?

[ Szerkesztve ]

(#1770) #32256704 válasza gbela (#1769) üzenetére


#32256704
törölt tag

lehet, hogy ő FPS nézetben tolja és nem tudja, hogy van TPS :F

(#1771) Hunbeast87 válasza KisTücsök (#1768) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Helyesen tetted, hogy észrevetted azt a szmájlit. ;)

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1772) nepszter1


nepszter1
addikt

Tundátok mondani elérhető áron kofigot amin normálisan elfut a játék FHD-n ? :D

(#1773) #32256704 válasza nepszter1 (#1772) üzenetére


#32256704
törölt tag

barmilyen i5, rx470/1060, 8GB ram, ssd
~70-90-120 fps

(#1774) DrTechnoid válasza Årpi (#1755) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Én megtartottam az elővételi meg a twitch cuccokat is, és nem is adom el mostanában , bármennyire is volt csábító júni 20-án a piac amikor több mint 1000 eur-ért elmehetett volna az egész,kb így :

piros bandana 350+
trenchcoat 350+
piros cipő 200+
barna jeans 130+
szürke ing 120+ eur .

Az igazán szerencsés az, aki a deluxe set-et nem nyitotta ki, az még mindig finom áron megyeget.

Årpi

Mivel júli 21-ig trade banom van steam áttelepítés miatt, így ha akarnék se tudnék megválni a twitch ládámtól, így most érdeklődve várom hogy mennyiért veszik meg a lemaradt arab meg kínai millergyerekek :D ha meg bebukom akkor megtartom emlékbe és azért se nyitom ki :C

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#1775) vzsryl válasza nepszter1 (#1772) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Olcsó lap (10k) + Sandy vagy Ivy i5 (15-20k) + 8GB RAM (20k) + GTX950 (30k) vagy annál erősebb VGA, inkább GTX960 4GB (35-40k), esetleg ha belefér, akkor GTX1050Ti (50-60k). Haveromnak Asrock H61M-DGS + i5 3450 + 16GB RAM + GTX1050Ti FHD-ben simán hozza a 70-80fps-t.

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1776) Jinxb1rd válasza #32256704 (#1773) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

i5 3450-nel nincs stabil 70 fps. Simán be tud esni. Egy jobb procival már jó lehet a játék.

We are only Stardust...

(#1777) nepszter1 válasza vzsryl (#1775) üzenetére


nepszter1
addikt

i5-2500 3.3ghz , 6gb ram , gtx 950 . de most rakom át a játékot ssd-re valószínű hogy azért töltöttek nagyon lassan a textúrák be

(#1778) Hauptmann válasza gbela (#1769) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az a bajom ezzel, hogy át lehet látni a falon, ami ugye faszság, és előny annál, aki be akar menni a szobába.. Eddig nem is tűnt nagyon fel ez, mert fps nézetben játszom. De akkor majd megfigyelem.

(#1779) #32256704 válasza Hauptmann (#1778) üzenetére


#32256704
törölt tag

A falon csak ritka esetben lehet átlátni, amikor bebugol. 3x fordult velem eddig elő kb összesen.
A szobába akkor tudsz benézni, ha nyitva az ajtó, de ezt majd úgyis leteszteled frankón.

(#1780) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Kipróbáltam ezt az FPS módot custom game-ben. Hm... Igazából nem volt rossz. Teljesen más játékstílust követel meg persze, de így elsőre jól szórakoztam. Majd biztos nyomatok még.

(#1781) Zedroxine válasza Hauptmann (#1778) üzenetére


Zedroxine
tag

Egy olyan előnyt adó feature-t nem használsz ami a játék core elementje, persze ez egyesek szerint előny, meg nem kell annyi skill hozzá. De könyörgöm ha van egy 15 millás mercid, és van benne légkondi, de te nem használod mert, nem tetszik hogy kicsit zajosabb. Akkor ne tessék már felháborodni mert nyáron 348millió fok van benne.

Saját magad handicappeled ha nem használod. Ne haragudj de ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.
Tesztelgesd, tanuld meg használni. Ez nem bug ez a 3rd person kamera előnye/átka. Ha lesznek 1st person only serverek ott biztos hogy nem fogják ezt "exploitolni".

Az általad korábban felvázolt helyzethez meg csak annyit, hogy lehet láttak bemenni a házba, esetleg dombról beláttak mikor még nem hasaltál. Ezt nem tudni. Én nem hívok senkit sem csalónak mert megöl. Ha ebben a game-ben halok az általában a saját döntéseimnek köszönhetem.

[ Szerkesztve ]

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#1782) Hauptmann válasza Zedroxine (#1781) üzenetére


Hauptmann
addikt

Én sem hívok mindenkit csalónak, aki lelő. De vannak igencsak fura esetek. És az elég fura, amikor az ablaktól és az ajtótól legtávolabbi sarokban hasalva azonnal halott vagyok, amint belép az ember. Na de mindegy, részemről a téma lezárva.

(#1783) vvega30


vvega30
senior tag

Tegnap scar-al, 4x-el, kiszedtem egy embert egy házból. Kb 200m re volt, láttam ahogy bement és csak egy villanás látszott ahogy rohant el az ablak elött. Hajcsat és feküdt is. Óriási mázli volt. Anyám biztos csuklott..
A hullája konkrétan bent volt az ajtó elött ahová nem láthattam rá. Akkor most csaló vagyok?

Rengeteg ilyen lövés van ami a "győztes" oldalról is csak mázli. Kapott mindenki már ilyet aki játszik pár órát.

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#1784) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Gyerekek!

Mi van itt?? Ne egymást oltsátok már. Ha elmondja, hát hagy mondja. Minek szállunk vitába egy olyan emberrel, akit nem is ismerünk? Minden játékban- leginkább multi- találnak a felhasználók, amúgy legtöbbször vélt, vagy valós problémákat. Valakinek éppen nem megy, akkor végső kétségbeesésében csítert kiállt, hát legyen. Valószínű, hogy nincs igaza, de ezt nem kell neki bizonygatni. Ez a játék különben sem arról szól. funolunk egyet a haverokkal és jókat röhögünk egyes szituációkon. Ne rontsátok ezzel a levegőt feleslegesen. Akire rá kell hagyni, hát hagyjátok rá.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#1785) Carlytoo válasza ingalls (#1741) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

A BF1-el illetve a többi FPS- alapú shooterrel ne keverjük össze. Ez teljesen más. Más taktikát, másfajta gondolkodásmódot igényel. Nem lehet párhuzamot vonni a kettő között azt leszámítva, hogy fegyverekkel lövöldözöl. Attól még, hogy te jól játszol BF-ben nem biztos, hogy itt valaha is olyan szintet el fogsz érni, mint ott. Nem feltétlen a te hibád. A játék esszenciájából adódóan, ez egy annál összetettebb, taktikusabb, az adott szituációhoz alkalmazandó improvizációs készséget igényel. A reflexed, illetve a fegyverek recoil, és a lövedék becsapódásának ismerete javítja- már-már megalapozhatja- az esélyeidet te a major tényező véleményem szerint itt az általam kifejtett elemeken múlik. Én is BF1-ezek. Nagyon sokszor voltam szintén szerver első. Ha tartósabban játszom az egyiket, akkor lényegesen bénább vagyok a másikban, ameddig rá nem hangolódok.

Itt hozzáteszem, hogy squadban (én csak ezt játszom a társaság miatt) körülbelül 70-80 winem van 220 óra alatt. Solo/Duo-t is játszottam, de ott a teljesítményem abszolút nem említésre méltó. Talán 2-3 win.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#1786) Carlytoo válasza Carlytoo (#1785) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Elég túlzó számokat írtam azzal a 70-80, mert közben megnéztem. 20 winem van csak.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#1787) KisTücsök válasza Hauptmann (#1778) üzenetére


KisTücsök
addikt

Miért játszol fps módban? Ilyet még nem is hallottam. Hatalmas mínusszal indulsz így minden meccsen. Nem is lehet pl normálisan körbenézni amikor futsz. Meg még van vagy ezernyi hátránya. Nem erre találták ki ezt a játékot.

Nyomass custom gamet, ahol csak fps mód van.

(#1788) Hauptmann válasza KisTücsök (#1787) üzenetére


Hauptmann
addikt

Oké, kipróbálom a TPS-t.

(#1789) ingalls


ingalls
senior tag

Ezt az FPS módot csak akkor erőltessék, ha ott tart az optimalizáció, hogy nem 3 képkockát látok egy átlagos gyorsaságú fordulásnál. Ez TPS-ben nem zavaró, de FPS-ben sírok. Főleg egy jól összerakott bf után. Csak próbáljátok ki, hogy húztok egy fél fordulatot quake-ben, cs-ben vagy bf-ben, majd ebben. Egyszerűen le van maradva a célkereszt az egérhez képest. Ez pedig még inkább véletlenszerűvé teszi a játékot, mint pl az az előbb vázolt ablakos luckshot. Tudom, tudom, ez elvileg mindenkinek handicap, de azokat kevésbé zavarja, akik 4k-ban meg vsync-kel, 60 fps-sel játszanak. De sync off 144 fps után játszhatatlan.

(#1790) vaakuum válasza KisTücsök (#1787) üzenetére


vaakuum
addikt

Én már vagy ezerszer haltam bele abba, hogy szétlőttem az ablakpárkányt, abalkkeretet, tetőterasz betonperemét, a buggy tetejét vagy egyszerűen csak magam előtt a domboldalt az enemy helyett, miközben a célkereszt ott volt a homlokuk közepén. Kis szerencsével fps nézetben simán látszana, hogy nem mindig azt lövi el a fegyver, ahová a tps célkereszt mutat. De váltogatni meg pont akkor, amikor akció lenne, nekem nem az igazi :( Tudom, hogy valszeg béna vagyok, de számomra pont elég, hogy a kis csípőből tüzelést és az ironsighttal célzást kell managelni ilyenkor. :B
Szóval amint lesz fps only nézet, én személy szerint biztosan megyek oda...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1791) zo-lee válasza ingalls (#1789) üzenetére


zo-lee
aktív tag

Azért az a "jól összerakott bf"-kissé erős :D

Nem én vagyok az egyetlen, aki a 4 ótvarságai miatt egy időre befejezte "bf-es pályafutását".

A POBG-ot meg főleg TPS-ben érdemes játszani a nézelődés miatt. Egyébként ahogy a fejlesztés halad, nem tartom kizártnak, hogy a következő foltozások javítani fogják az FPS nézetet is, úgyhogy csak szúúúúúszááááá :D

(#1792) saen válasza vaakuum (#1790) üzenetére


saen
Topikgazda

Ez azért van, mert 100m-re van beállítva a scope. Tehát a célkereszt 100m-ets távon pontos, közelebb/távolabb nem.

(#1793) Mr.White


Mr.White
senior tag

Srácok, lányok, másnál is jelentkezett az az anomália, hogy fixen megy a játék 70-90 fps-el, majd ránéz egy házra amit campelnek és beesik 30-40-re?Ezt még úgy elnézném de mikor elindul a lövölde, beesik az első lövéskor nullára az fps.Gyakorlatilag mindig megtudom mondani a csapattársaknak hogy melyik házat campelik. :D
Duo, squad gyakoralatilag nekem játszhatatlan, így.
Patch előtt is volt hasonló de nem ilyen szinten, meg elvileg ezt javították. :S

(#1794) lemusz válasza Mr.White (#1793) üzenetére


lemusz
addikt

LaggHack 2017 confirmed

(#1795) Carlytoo válasza lemusz (#1794) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Nekem múltkor kikapcsolták a gépemet. Nem tudott lelőni és ki is fogyott a golyó és inkább kikapcsolta a gépemet. A tápom kábelét is kihúzta, így először azt hittem, hogy vége van. Legalább annyit tett még, hogy bekapcsolta a kinti szórófejeket és meglocsolt helyettem.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#1796) Jinxb1rd válasza Mr.White (#1793) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nekem is ez jelenti a problémát jelenleg. Akció közben leesik, majd össze-vissza változik az fps, aztán próbáljam meg lelőni a gyereket így.

We are only Stardust...

(#1797) atee válasza Carlytoo (#1785) üzenetére


atee
őstag

Jogos! BF sorozatokban rendszeresen kaptam, hogy csaló vagyok. Itt inkább láma vagyok de nagyon :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#1798) Hauptmann válasza saen (#1792) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az irányzékot azt hiszem, lehet állítani PgUp-PgDn gombokkal.

(#1799) KisTücsök válasza saen (#1792) üzenetére


KisTücsök
addikt

De akkor bezoomolva sem találná el, nem?

Ezerszer jártam már én is így. Fentről ablakból elkezdetem lőni TPS-ből és csak az ablakkeretet kapta el. Vagy a jármű oldalát, stb. Napokig tudnám sorolni. Ezzel számolni kell, és ilyenkor alapból átmenni FPS-be. Harc közben egyébként is csak akkor maradok én TPS-ben, amikor semmilyen tárgy nincs köztünk és közel van az ellen.

(#1800) saen válasza KisTücsök (#1799) üzenetére


saen
Topikgazda

Nézettől függetlenül mindig az ablakpárkányt lövöd. A fegyver helyzete változatlan marad, így mindig ugyanoda lősz, hiába nézed más nézetben.
Olyankor más pozíciót kell keresni, ez az egyetlen megoldás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.