Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) Hunbeast87 válasza saen (#1100) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ki néz twittert? Ahhoz ki kell lépni a játékból.... ;]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1102) lemusz válasza saen (#1100) üzenetére


lemusz
addikt

Ízlelgetni kell még, mint a jó bort. Jó látni, hogy próbálgatják kompetitív irányba is terelgetni a játékot, mert izgalmas lanok lehetnek, szponzorok és csapatok, növekvő játékosbázis és a többi. Egyetlen félelmem csupán hogy ez korai még és óhatatlanul is csalásokat/csalókat generál.

(#1103) gyuribácsi88

Haha CS, már 10 éve is untam, most meg akkora sláger mint az állat, miközben annál bármi jobb, még a bf1 is. Az a nívó hogy mennyien nézik? Egymillió légy nem tévedhet. ;] :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1104) Årpi


Årpi
őstag

Úgy néz ki a Glock automata módban is használható lesz és még red dotot is rakhatunk rá,végre használható pisztoly érkezik a játékba?

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#1105) HoyHoy2 válasza Årpi (#1104) üzenetére


HoyHoy2
tag

twitter szerint igen, de kérdés mikor fogod használni, kétlem ha az első 5 percen valaki túl van, majd azt fogja elővenni bármikor is. Talán arra jó lesz, hogy ebben a kritikus 5 percben x%-al több esélyed lesz nem hulladékot találni :U Persze +1 dolog lesz magában a játékban, ami egy jó dolog, de nem sokat fog hozzáadni az élményhez.

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#1106) gyuribácsi88 válasza Årpi (#1104) üzenetére

A mostani pisztolyok is jók szerintem :K a glock automata módban csak nagyon közelről lesz jó, mert villámsebességgel kiszórja a tárat.

Amúgy nem is tudtam hogy lehet menni random emberekkel is squad-ot, tegnap kipróbáltam, hát valami félelmetesen bénák voltak a csapattársaim, kifosztották a földalatti raktárat, majd nekem hagytak egy scar-t, töltény nélkül, így csak egy pisztolyom volt, míg náluk minden ami csak kell, ennek ellenére nekem kellett megoldani mindent, egy darab 1911-es pisztollyal. :DDD [link]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1107) Burki válasza gyuribácsi88 (#1106) üzenetére


Burki
aktív tag

Erre van egy nem tul etikus megoldas. Ha nem reagal, nem segit, sot, inkabb hatraltat, akkor lelovod, kilootolod, es lehozod a meccset egyedul.

De persze ezt csak olvastam, hogy van ilyen.

(#1105) HoyHoy2:
simán lehet olyan szituáció a játék során amikor egy red dottal ellátott, esetleg supressoros glock jól jöhet... pl ki akarod lőni egy jármű kerekeit,hogy a mögötted érkező ne tudja használni, stb...

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#1108) HoyHoy2 válasza Burki (#1107) üzenetére


HoyHoy2
tag

Nem mondtam, hogy teljesen haszontalan. :K Viszont ezen esetek száma amit te is írsz elenyésző lesz játék alatt,az eddigi utólag betett fegyverek sokkal többet hozzáadtak a játékhoz és a játékmenethez mint ez fog, véleményem szerint. Aztán lehet mindenki majd ezt keresi mindenhol ;]

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#1109) Hauptmann


Hauptmann
addikt

M249 csak air drop-ból van? Én még egyszer sem találtam. Igaz, Kar98k-t sem, pedig az van elszórva néha.

(#1110) saen válasza Hauptmann (#1109) üzenetére


saen
Topikgazda

Igen, csak onnan. Kar van mindenhol, nemcsak dropból.

(#1111) KaraDani válasza gyuribácsi88 (#1106) üzenetére


KaraDani
addikt

Miután több volt ilyen jelleggel a troll mint a normális player, mi már rég inkáb 3-an játszunk, minthogy egy random 4-et beengedjünk.

(#1112) Hauptmann válasza saen (#1110) üzenetére


Hauptmann
addikt

És jó cucc?

(#1113) saen válasza Hauptmann (#1112) üzenetére


saen
Topikgazda

Én nem szeretem, de használható. Csak auto lövése van, 100-as tárral. Autókat robbantgatni világbajnok, de célon tartani szerintem nagyon nehéz.

(#1114) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Tudnátok linkelni pár professzionálisabb playert (magyar nem érdekel), akitől lehetne tanulni?

Amúgy tényleg hülyeség összevetni a cs-vel a játékot. Egyrészt teljesen más a játék, másrészt a cs:go krumplin is játszható. Nyilván, akik krumplin játszanak, nem fogják elindítani, megvenni ezt a játékot tekintve, hogy már az is problémát jelent, ha valaki merevlemezről játszik vele és nem ssd-n (nem tölt be időben). Hát még a kezdetleges optimalizációról nem is beszélve.

CS-nek meg mekkora múltja van, mikor jött ki a Hal life 1 cs?

És igen, ezen felröhögtem, hogy valaki azt írta, hogy skines fegyókért harcolnak a játékon belül. Ez a megállapítás honnan jött, silver 1 level? :D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1115) lemusz válasza Jinxb1rd (#1114) üzenetére


lemusz
addikt

Grimmmz nevű amerikai faszit tudnám ajánlani, nekem is úgy mutatták, nagyon állat a gyerek. Magyarok közül, ha nagyon akarnék se tudnék kit mondani egyébként...

(#1116) Hunbeast87 válasza Jinxb1rd (#1114) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Casual playerként jött olyantól, aki nem tudta megszeretni a CS-t. Köszönöm a végén a kedves szavakat, amit nekem szántál. ;]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1117) Mr.White válasza Jinxb1rd (#1114) üzenetére


Mr.White
senior tag

sacriel

ninja

[aculite]

[ Szerkesztve ]

(#1118) Hauptmann válasza Jinxb1rd (#1114) üzenetére


Hauptmann
addikt

Már hogyne töltene be, hdd-n vannak a játékaim, és mindig betöltött időben. Nem tudom, honnan veszed ezt.

(#1119) Mr.White válasza Hauptmann (#1118) üzenetére


Mr.White
senior tag

Pedig létező anomália, hogy néhány ember akinek hdd-je van, nem tölt be időben.Én mint ssd pubg-s még egyszer nem történt ilyen.

(#1120) spank0309


spank0309
tag

A topic gazda megcsinálhatná a fejlécet, bele lehetne írni egy csomó dolgot pl. ezeket a droppos dolgokat is mi spawnol és mi jön repülőből milliószor kérdezték már...

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1121) Hunbeast87 válasza spank0309 (#1120) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Nem tudom figyelted-e, de még nincsen topikgazda.

(#1118) Hauptmann : Nálam is előfordult már, hogy a repülő is elindult, mire hajlandó volt betölteni a játék, de ez tipikusan csak a napi első indításoknál van nálam..

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1122) Hauptmann válasza Mr.White (#1119) üzenetére


Hauptmann
addikt

Velem sem, pedig én hdd-ről nyomatom. Max, a spawn szigeten van némi késedelem, de az meg kit érdekel?

(#1123) saen válasza Jinxb1rd (#1114) üzenetére


saen
Topikgazda

Akiket én szoktam nézni:
-Anthony Konghpan
-Break
-TSM_Viss

Mindhárman nagyon-nagyon sokat szoktak nyerni. Vannak mások is, pl Grimmz, de a fenntiek a top3 nálam.

(#1124) lemusz válasza saen (#1123) üzenetére


lemusz
addikt

Anthony Grimmmzzel szokott duózni, nem? Amikor láttam 1-2x mindig az volt, hogy Grimmz carryzte. :D

(#1125) DrTechnoid válasza lemusz (#1115) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Yeahunter nagyon sokat tolja, szerintem torony magasan az egyik legaktívabb magyar játékos, meg egyáltalán nem is rosszul. Szinte nincs olyan nap amikor nem streamel. ( JoshOG pedig sokkal jobb mint az a suttyó Grimmmz gyerek :D )

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#1126) saen válasza lemusz (#1124) üzenetére


saen
Topikgazda

Szoktak duozni igen. Én Grimmz stílusát nem kedvelem, ezért nézem Anthony-t. A carry dolog meg viszonylagos, van amikor egyiknek megy jobban, van amikor a másiknak. Szerintem kb hasonló képességű a két játékos. Ma reggel pl Anthony csinált 17 killes solo wint, meg két béna csajt carry-zve 20 killes squad wint. És még lehetne sorolni bőven az ilyen eredményeit...

(#1127) Jinxb1rd válasza Hauptmann (#1118) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Mondjuk onnan, hogy először nekem is hdd-re lett rakva a játék és elég idegesítően töltögetett össze-vissza az elején? :U
Illetve játszottam együtt egy gyerekkel, aki ugrani nem tudott velünk időben, mert nem töltött be neki a játék időben. Azt mondta, hogy csak az első játéknál tölt ennyit, de épp elég volt ahhoz, hogy valaki a lassan betöltő társaival együtt a térkép szélén lelőjje.

A linkeléseket köszönöm mindenkinek, majd megnézem őket. :R

We are only Stardust...

(#1128) lemusz


lemusz
addikt

#1125-1126 ben & saen: Na látjátok ezért is lenne jó, ha lennének professzionális lanok, szponzorok, díjazások, egy kompetitív PUBg-vel foglalkozó oldal, ranglista... mindjárt objektívebb képet kapnánk a skillről, mert ezek mind csak szubjektivitások, ki kit kedvel jobban, kit néz szívesebben...

(#1129) DrTechnoid válasza gyuribácsi88 (#1106) üzenetére


DrTechnoid
őstag

Ki ne vágyna egy kis Akimbo G18 érzésre 2010ből,????? Ha valaki tolta az MW2-t akkor tudja miről beszélek :D

http://steamcommunity.com/id/DrTechnoid/

(#1130) gyuribácsi88 válasza DrTechnoid (#1129) üzenetére

MW2-ben az UMP 45 volt a legjobb fegyver, mondjuk szerintem itt is :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1131) saen válasza lemusz (#1128) üzenetére


saen
Topikgazda

Szerintem meg a kérdező oldaláról ez teljesen lényegtelen. Akik fel lettek sorolva, a streamerek között top játékosok, mindegyik rengeteget nyer és lehet tőlük tanulni bőven. Az meg, hogy kit fog nézni, az sokkal inkább személyiség, illetve stílus függő, ezt meg el tudja dönteni ranglista nélkül is.

(#1132) vzsryl válasza gyuribácsi88 (#1130) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Engem is mindig azzal szednek ki 2-3 lövésből, hiába van legalább 2-es szintű cuccom mindenből... Bezzeg amikor sityak nélküli emberre rátornászok SKS-sel egy tárat, robban a vére folyamat, mégis én halok meg.
Egyedül a fos M16 adja nekem, pedig ahogy figyeltem nem túl OP mások számára...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1133) KisTücsök válasza lemusz (#1128) üzenetére


KisTücsök
addikt

Lesz is szerintem, de még nagyon az elején vagyunk. Amíg ennyi probléma van a szerverekkel, bugok is bőven akadnak még, optimalizálatlan, kiegyensúlyozatlan, etc, addig feleslegesek lennének ezek. De kiforrja ez majd magát.

(#1134) spank0309


spank0309
tag

saen: Nem akarsz Topic gazda lenni?

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1135) saen válasza spank0309 (#1134) üzenetére


saen
Topikgazda

Őszintén szólva fogalmam sincs, hogy ez mivel jár.

(#1136) spanglee001 válasza saen (#1131) üzenetére


spanglee001
addikt

én csak a zsozéatyát nézem, a többit minek nézzem inkább játszom :DDD

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1137) mk86


mk86
tag

Hali! Offline a játék. Frissítenek?

NZXT Phantom 410, Corsair 550 W , Asus Maximus VIII-Gene, i7 6700K, Corsair H80i, MSI GTX 1080ti , 16 GB HyperX Blue DDR4 1600 mHz, 480 Gb Kingston SSD, 240 Gb Corsair SSD, 1.5 Tb WD HDD,

(#1138) saen válasza mk86 (#1137) üzenetére


saen
Topikgazda

Bejelentett javítás nincs jelenlg folyamatban.

(#1139) kigyi_23 válasza mk86 (#1137) üzenetére


kigyi_23
addikt

Offline? Még fél órája toltuk élesben, nem hinném, hogy lett volna szünet.

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1140) jkrisztian


jkrisztian
aktív tag

Az létezik, hogy cipőben jobban hallják a lépteimet az ellenségek mint cipő nélkül? Az tuti, hogy a csapattársaim lépteit halkabbnak hallom ha nincs rajtuk cipő. Cipő nélkül talán lassabb a movement speed?

Amúgy iszonyat király a játék, végre elkezdtem magyarokkal squadolni.

[ Szerkesztve ]

(#1141) olle válasza jkrisztian (#1140) üzenetére


olle
senior tag

Igen.
Nem.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1142) saen


saen
Topikgazda

Heti patch notes

A havi nagy patch jövő héten jön.

(#1143) HoyHoy2 válasza saen (#1142) üzenetére


HoyHoy2
tag

kössze :DDD, jó féle, nagy reményekkel várom a havi patchet is, reméljük a legjobbakat :U

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#1144) Jinxb1rd válasza saen (#1142) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Na, ha tényleg ezek az fps boostok bejönnek, akkor lehet folyamatosan jó fps-em lesz. 80 körül.

Cipőt meg én nem veszem le, mert nélküle sokkal jobban látszódom a fűben :S

We are only Stardust...

(#1145) olle


olle
senior tag

A nyamvadt Flash-t javítsák ki már végre :((( Ha 10 méteres körzetben robban a közelemben akkor 7-10 fps :( Kicsit idegesítő.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1146) HoyHoy2 válasza olle (#1145) üzenetére


HoyHoy2
tag

végül is, ha rád dobják tényleg nem tudsz mit csinálni :DDD :DDD más kérdés, hogy nem így kéne működnie ;]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#1147) olle válasza HoyHoy2 (#1146) üzenetére


olle
senior tag

Ha mondjuk egy házban dobják be és én kint vagyok akkor is megkapom a debuffot. :D Ez van majdcsak javítják vagy nem. :) Csak így én sem tudom használni.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1148) HoyHoy2 válasza olle (#1147) üzenetére


HoyHoy2
tag

szerintem fennakadsz a részleteken :DDD :DDD , amúgy engem is bosszant sokszor a dolog :U

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#1149) olle válasza HoyHoy2 (#1148) üzenetére


olle
senior tag

És ha azt mondom hogy Squadban a társaim direkt dobálják mert jó poén? :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1150) HoyHoy2 válasza olle (#1149) üzenetére


HoyHoy2
tag

legjobb arcok :DD
amúgy nem igazán értem, hogy miért tették vissza egyáltalán amikor nem sikerül kijavítani, tulajdonképpen nekem nem is hiányzott..

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.