Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) saen


saen
Topikgazda

OTs-14 Groza lesz az új fegyver és csak air-drop-okból fog jönni. Többet még nem tudok, nemrég jelentették be.

Szerk: 7.62-es lőszert fogja használni.

[ Szerkesztve ]

(#1002) vzsryl


vzsryl
nagyúr

Sziasztok!

Csak jelezni szeretném, hogy ismerősömnél Pentium G2030-as CPU van 16GB RAM és egy GTX1050Ti társaságában, és megy nála a játék kb. 25-30fps-sel. Holnap fog megjönni az i5 a gépébe, de rápróbáltunk a játékra, mert kíváncsiak voltunk, hogy mi kell alá. Nekem is GTX1050Ti-om van egy i5 4670 mellett, és átlag 60fps-em van, tehát kell alá a 4 mag, de elfut kétmagos procival is, ha netán ez valakinek kérdés lenne. Kemény CPU limit áll fenn, de ha van egy erős négymagos, akkor utána már főleg a VGA-t eszi. Nálam is a kártya 100%-on megy, a CPU meg néha 50-60%-on... FHD very low.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1003) olle


olle
senior tag

50v50 INSANITY - PlayerUnknown's Battlegrounds #54 (PUBG Gameplay Custom Games) StoneMountain64

:C :Y :C

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1004) lemusz


lemusz
addikt

Az az ablakon kiugrós téma, csak nekem nem tetszik? Mármint taktikailag... Meg miért érzem azt, hogy ezek az aerobikus mozdulatok csak az fps-t fogják szívni?

https://www.youtube.com/watch?v=fezKaCu9_JY

(#1005) KaraDani válasza lemusz (#1004) üzenetére


KaraDani
addikt

Szerintem csak neked nem :D Engem spec rohadtul idegesít, hogy ha ott van előttem egy rohadt nagy ablak akkor miért nem lehet azon kimászni/kiugrani. Egy karakter mozgásának az fps-re nem hiszem, hogy sok hatása van.

(#1006) HoyHoy2 válasza lemusz (#1004) üzenetére


HoyHoy2
tag

maga az ablakon való kimászás még nekem is szimpatikus, de majd mikor ugrás közbe fejjel a földbe néz a maki és pörög a lag miatt maaaajd jööön a fejes, akkor már nem lesz annyira poén ez a ablakos akrobatika, :D

komolyra fordítva, majd eldől hogyan lehet használni, akár jó is lehet :P

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#1007) Hunbeast87 válasza HoyHoy2 (#1006) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Még jobb lesz, mikor a lag miatt majd kétszer ugrunk ki. ;]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1008) spank0309


spank0309
tag

Ez az ablakon való kiugrás meg maga az animáció ahogy a keritéseket átugorja nagyon tetszik, de ami még jobb az időjárás. Észre vettétek hogy milyen ruha van a csajon mikor mászik át a keritésen? nagyon állat, meg taktikai füles van rajta. Örülök hogy nem úgy állnak hozzá mint egy DayZ-hez vagy H1Z1-hez, bár utóbbival sosem játszottam és nem is tervezem.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1009) twi452 válasza spank0309 (#1008) üzenetére


twi452
senior tag

twitterre raktak fel korábban videókat amikor mocap stúdióban vettek fel mindenféle animációkat úgyhogy várható volt h jók lesznek :)
voltak ilyen közelharci késes stb támadások is kíváncsi vagyok hogy azok is bekerülnek-e valamikor és akkor lesz csomó sunnyugós hátbaszúrós kill is :D

(#1010) Hauptmann válasza spank0309 (#1008) üzenetére


Hauptmann
addikt

Miért, a DayZ-hét hasonlóan a H1Z1-ez is elfektették?

(#1011) spank0309 válasza twi452 (#1009) üzenetére


spank0309
tag

Hát a hátbaszúrós kill az nem nagyon fog játszani nálam, mert a legkisebb moccanást is meghallom... :D De örülnél neki ha lehetne olyan lassan lépni hogy ne legyen hangja, vagy lenne olyan mit tudom én mondjuk sport cipő ami halkabb stb.

Hauptmann: Legjobb tudomásom szerint sehol nem tart az a játék se.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1012) VGNGR válasza lemusz (#1004) üzenetére


VGNGR
senior tag

Már csak az a kérdés, hogy ezt a grafikát milyen géppel lehet elérni. :DD

(#1013) twi452 válasza VGNGR (#1012) üzenetére


twi452
senior tag

majd az új xbox-on :D

(#1014) lemusz válasza VGNGR (#1012) üzenetére


lemusz
addikt

NASA gép kell hozzá, egyértelmű

(#1015) vzsryl válasza lemusz (#1014) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Kamu. Bőven elég hozzá egy Tri-SLI GTX1080Ti...

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#1016) Harambee


Harambee
tag

Mentem ma haverral egy duot, a végére egyedül maradtam már csak 9 team volt és az utcsó körbe indultam be.
Meghallottam egy csávókát lejöni a melletem lévő házban alépcsőn, benyitok nagy sunyiba meglátom ahogy egy másik ajtón meg ki 3x hátba lövöm uzival ugrik egyet és kimegy a látószögemből, utána ugrottam az ajtóbol kifelé max 1 másodperc volt ez a jelenet. Mire kiértem a srác sehol sem volt majd meghaltam mert hátba lőtt abbol az ajtóbol ahonnan kiugrott WTF :Y
nem nagyon tudom eldönteni hogy csalt vagy laggolt de ez most betet az idegrendszeremnek :W
Nem rég óta játszom , ha ez lagg volt bár ténylegesen láttam a hogy vérzik ahogy hátba lövöm és elugrott szóval nem vágom..

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#1017) lemusz válasza Harambee (#1016) üzenetére


lemusz
addikt

Nem lehet hogy csak valaki más lőtt hátba? :D

(#1018) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Zombi mód? srly?

(#1019) MarkusSchulz válasza lemusz (#1004) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

Nagy update lesz, várom már, de legjobban az optimalizációt várom. Kíváncsi vagyok milyenre sikerül az e havi update.

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#1020) HoyHoy2 válasza MarkusSchulz (#1019) üzenetére


HoyHoy2
tag

Hát kíváncsi leszek mit tudnak kihozni az ígéretből. Jól emlékszem, hogy szerver oldali (azaz "lag" csökkentő) patch-ről van most első sorban szó, igaz? A E3 látottakra mikor lehet számítani azt tudjuk?

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#1021) tepenzed válasza HoyHoy2 (#1020) üzenetére


tepenzed
őstag

a zombi mód csak a fejlesztés elején van, elmondásuk szerint csak az összes probléma javítása után kerülhet rá sor, szóval az még nagyon messze van.

Szerintem az ugrálás sem a mostani havi patchben lesz, még korai lenne.

(#1022) HoyHoy2 válasza tepenzed (#1021) üzenetére


HoyHoy2
tag

igen, én is így látom, de akkor ha jól értem erre vonatkozólóág semmi hivatalos nem hangzott el :B

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#1023) vvega30


vvega30
senior tag

ne feledjétek, hogy ezeke E3-as infók. beigérnek fűt fát aztán jó ha fele teljesül. vagy ha teljesül is lesznek minőségi hibák..:)
októberi kiadást terveznek ha jól tudom, ami nyilván csúszni fog, addig még rengeteg idő van, remélem nem kapkodják el.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#1024) gyuribácsi88 válasza vvega30 (#1023) üzenetére

Azért ez a brigád nem az ubisoft és nem az activision, szóval lehet hogy jönnek azok a dolgok, amiket beígérnek.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1025) Burki


Burki
aktív tag

Nekem eddig toplistás játék, a legjobban elköltött 9.000 Ft-om játékok tekintetében, számomra hozza azt a játékélményt, amit 9.000 Ft-ért elvárok tőle. Soloban is, illetve barátokkal squadban egyaránt. Nagyon tetszik ez a tulajdonsága,hogyha leteszem másfél hétre, akkor nem kell utána éjszakákat beletolni,hogy utolérjem a többieket, akik x szinttel előrébb járnak.Ráadásul én még nem is próbáltam a custom game részét, ami a youtube-os videók alapján teljesen más dinamikát ad egy-egy meccsnek, ha jól vannak kitalálva a paraméterek.

A sok fanyalgót és fikázót pedig arra buzdítanám,hogy vegyen meg előrendelői változatban egy soron következő Ubisoft címet, és várjuk a véleményét beta alatt, majd a játék kiadását követően.

Mostanában nem léptem be Uplayre, és nem játszottam Rainbow Six Sieget, de emlékeim szerint pár hónapja még ott virított a ranked játékmódon a BETA logó, pedig az már egy jó ideje kiadásra került "végső" állapotában. Annak ellenére,hogy mekkora rohadt nagy hype volt amikor elindították az open bétát, hogy majd ők figyelnek a vásárlói visszajelzésekre... Na jah.

Kifejezetten üdítő élmény a mai profitorientált világban tapasztalni néha olyan dolgokat is, amikor nem csak mondják,hogy majd figyelünk rátok, hanem tényleg meg is teszik. Szerintem semmi gond nincs ezzel a fejlesztői csapattal, és én speciel nem érzem úgy, hogy "átvertek" volna bárkit is.

Aki eddig gondolkodott rajta,hogy megvegye a játékot, azokat arra buzdítanám, hogy ne sajnálják rá azt a pár ezer forintot, megéri.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#1026) HoyHoy2 válasza Burki (#1025) üzenetére


HoyHoy2
tag

alapjába véve teljesen egyetértek! De a RB6 nagyon rossz példa, kb az egyetlen példa ami ide nem passzol, ugyanis azt a játékot a szakadékból rántották vissza az életbe, tudomásom szerint, s egész jó játékos számmal fut. :R

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#1027) Burki válasza HoyHoy2 (#1026) üzenetére


Burki
aktív tag

Nem a játékosok számával van gond,hanem a játék készültségi fokával. Gyakorlatilag a bugok kitesztelését a leendő játékosokkal végeztették el, gondolom nem kevés pénzt megspórolva így. Mindezek ellenére egy bughalmazként adták ki. Nem sokkal volt jobb állapotban a végleges verzió, mint a BETA. Tudom, mert én is preorderben vettem meg, mert a BETA alapján nagyon megtetszett, és úgy voltam vele,hogy ha a benne lévő bugokat javítják, akkor szuper lesz. Hát nem így történt. Részemről egyedül az tartja még fennt a gépemen, hogy a játékmenet és az élvezeti faktor a bugok és a problémák ellenére is viszonylag magasabb, bár én nem vagzok egy hardcore játékos, hónapok telhetnek el két alkalom között, amikor késztetést érzek,hogy elővegyem.

De ugyanezt elmondhatnám a Divisionről is. Sajnos azt is megvettem. A Wildlandsnél viszont már nem hagytam magam elcsábulni, pedig a béta alapján az is tetszetősnek tűnt.

Asrock Z87 Extreme6, i7 4770K+CM Hyper 103, 2*8 GB Corsair Vengeance,FSP Hexa+ 500W, MSI RX 480 GAMING 8GB, SSD HyperX 120GB FURY, WD Blue 1TB EZEX, Cooler Master N300

(#1028) vaakuum


vaakuum
addikt

Azért az nem kicsit fura, hogy ugráskor végig előttem a raktár, pont az ajatajába érkezek, senkit nem lehet látni közel - távol, mikor belépek, akkor meg egy sörétessel nézek farkasszemet. De akik fél térképpel odébb ugranak, azokat kirajzolja...

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1029) etejedu válasza vaakuum (#1028) üzenetére


etejedu
őstag

Ez a zombik előtti paranormális dlc teszt! 😁

[ Szerkesztve ]

(#1030) Harambee


Harambee
tag

Sziasztok valakinek van kedve duozni ?:)
Steamem : [link]

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#1031) saen


saen
Topikgazda

(#1032) lemusz válasza saen (#1031) üzenetére


lemusz
addikt

Az a pen inkább pan, oké? Nagyon megtévesztettél ezzel engem! Mikor ráklikkeltem a linkre reméltem valami olyat fogok látni, hogy ceruzával/tollal ölnek benne, ezzel szemben csak egy újabb serpenyős vidi idegesítő vonyító röhögéssel.

(#1033) saen válasza lemusz (#1032) üzenetére


saen
Topikgazda

Félregépeltem, bocs.

(#1034) lemusz válasza saen (#1033) üzenetére


lemusz
addikt

Semmi baj, csak fáj a fejem aztán az a röhögés rátett egy lapáttal. Off topikot is használj plz, mert szétdurran az agyam a hsz farmolásodtól.

[ Szerkesztve ]

(#1035) Hunbeast87 válasza saen (#1031) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Félregépelve elég furcsa kiolvasni a mondatot... ;]

(#1034) lemusz: Hsz farmolás? Az utolsó bocsánatkérő válasza volt, ami mostanában nem kapcsolódott kb. a topik témájához... :U

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1036) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Úgy 1 órája megvettem én is. Hát érdekes játék egy 10. hely már jutott sajnos elszúrtam és füles nélkül játszottam nem hallottam a másikat. Ha esetleg valakinek lenne kedve duo-ban vagy feljebb játszani kigyi néven megtalál. (azért előtte szóljon, hogy ki az, mert hajlamos vagyok idegeneket nem visszajelölni, ha nem tudom mi célból vett fel ez biztos korral jár nem bízok meg az emberekben).

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1037) Harambee


Harambee
tag

4óra és 5 solo próbálkozás után végre sikerült bezsebelnem egy wint :DD
A szivem a végén már ugyjárt mint a kakukkosóra :DDD

" I Hate Portals " - Geralt of Rivia

(#1038) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Sziasztok!

Szerintetek van esély rá, hogy summersale alatt kap valami akciót a játék?

Kipróbáltam a Last Man Standinget, ami kb ennek a játéknak egy ingyenes változata, mondjuk úgy. Valaki esetleg próbálta? Ha igen, meg tudná mnodani, hogy ez mennyiben jobb annál? :DDD

We are only Stardust...

(#1039) Hauptmann válasza Jinxb1rd (#1038) üzenetére


Hauptmann
addikt

Lehet, hogy lesz leárzás, de az biztos, hogy nem 50%. Én úgy 10-20%-ra tippelek legfeljebb. Kipróbáltam volna az LMS-t, de el sem indul.

[ Szerkesztve ]

(#1040) tepenzed válasza Jinxb1rd (#1038) üzenetére


tepenzed
őstag

ahhoz képest még a h1z1 is 10/10

(#1041) Hunbeast87 válasza Hauptmann (#1039) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Többet szinte biztos, hogy nem fog kapni Elég jól megy a szekér, folyamatosan fejlesztik, egyszerűen ez a játék ezzel az árral is eladja saját magát.

(#1038) Jinxb1rd: Paplovag videójában néztem bele, majdnem felsírtam. Szörnyű hangja van a fegyvereknek. A lebegő izék sem tudom mik akarnak lenni..

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1042) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Na megvettem, megnézzük, miben különbözik. Van rá két órám. :DDD

We are only Stardust...

(#1043) kigyi_23


kigyi_23
addikt

Na megy ez mint az ágyba...s. Egy 3. hely is sikerült mára. 5 köröm van a játékban azért ezt én sem gondoltam volna, de az utolsó kör már annyira kicsi volt, hogy gyakorlatilag át lehetett köpni a másik oldalára. Nem mentem volna be hanem kívülről lőttem volna arra aki befut, de nem volt már HP-m így kénytelen voltam belépni hát egyet leszedtem és a mási kettő ezt kihasználta. 3 killel sikerült megoldanom, pedig azt hittem nem is fogok ölni annyira sikerült elkerülnöm mindenkit, de aztán kénytelen voltam :D

[ Szerkesztve ]

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1044) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Hogy lehet beállítani, hogy az égvilágos semmilyen élsimítás ne legyen a játékon? Se antianalising, se post blur meg hasonló?

We are only Stardust...

(#1045) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

A menüzenéről folyamatosan a Modern talking - Cherry cherry lady szám ugrik be :D

We are only Stardust...

(#1046) Jinxb1rd válasza Jinxb1rd (#1044) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Sikerült kideríteni, hogy azért voltak így is-úgy is mosódottak az élek, mert a konfigfájlban a skálázást a 100-as érték helyett 100.132xxxx-re állította be. Tehát nem teljes értékre lol...

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1047) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

A moment, amikor egy bugati melletti fészerben egy óráig kempelsz, majd nagynehezen valaki el akarná vinni, erre meg átváltasz a smg-re, amit elfelejtettél betölteni felszedéskor *facepalm*

We are only Stardust...

(#1048) vaakuum válasza Jinxb1rd (#1046) üzenetére


vaakuum
addikt

Merre található az a konfig fájl?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#1049) Jinxb1rd válasza vaakuum (#1048) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Users/%APPDATA% using the file explorer. Follow the path: Local > TslGame > Saved > Config > WindowsNoEditor. Open GameUserSettings.ini

We are only Stardust...

(#1050) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Vannak oylanok, akik szeretnének squadban játszani és hiányzik egy ember? Mert akkor szívesen csatlakoznék. :)

We are only Stardust...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.