Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#851) tepenzed válasza hun-man (#849) üzenetére


tepenzed
őstag

a videó mondjuk maga kamu a letöltési linkkel, lopva lett, ez így bug kihasználás persze ki ne használná ki...
Néhány emberrel,főleg hdd-vel előfordul, hogy nem tölti be a textúrát és számomra érthetetlen módon ilyenkor át is tudja lőni (holott logikusan attól még ott kéne lennie a falnak, hogy ő nem látja)

(#852) Szőrös  válasza hun-man (#849) üzenetére


Szőrös 
veterán

De ez sem hack hanem glitch. Egyszer nekem is volt ilyen Primorsknál, csónakkal zúztunk oda kör közepe felé és amikor odaértünk a ház modellek nagy rész nem töltött be (pedig ssd-n van a játék). Mondjuk azóta se fordult elő.
Ebből is látszik, hogy van még mit javítani a játékon.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#853) PeL válasza hun-man (#849) üzenetére


PeL
addikt

Nálam ilyen még soha nem fordult elő, csak spectate-ben szokott olyan lenni néha hogy átlátok a falon mikor csapattársat nézem, de ez is csak bizonyos szögekben, ha fordul akkor eltűnik a glitch

(#854) saen válasza PeL (#853) üzenetére


saen
Topikgazda

Nekem volt már olyan, hogy karamboloztunk autóval (csapattárssal) és engem kilökött az űrbe kb. Egyrészt iszonyat messze kerültem attól a helytől ahol történt, másrészt azt a két autót nekem nem rajzolta a játék innetől, megszűntek létezni. Nem tudtam beszállni, csak átmenni rajtuk. A többiek meg röhögtek ezerrel... Hiába volt meg a többieknek, ők utaztak is vele, nálam nem létezett. Feltételezem a falakkal is ez van.

(#855) saen


saen
Topikgazda

(#856) Dani82


Dani82
senior tag

Nalatok nem szokott jelentkezni ugy 5bol 3x, hogy nem lehet iranyitani jobbra balra rendesen az ejtoernyos fazist? Nem fordul rendesen. Aztan neha a foldre leerve sem javul meg, es muszaj kilepni, rem idegesito

(#857) saen válasza Dani82 (#856) üzenetére


saen
Topikgazda

Néha beragad az ALT, párszor megnyomva megjavul. Más nem szokott lenni.

(#858) gyuribácsi88 válasza Dani82 (#856) üzenetére

alt+tab után szokta csak csinálni nekem néha, de olyankor a földre érkezés után se jó, szóval restart

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#859) KaraDani válasza saen (#857) üzenetére


KaraDani
addikt

Ez, szokjatok rá, hogy amint kiugrotok, megnyomjátok az altot.

(#860) #32256704 válasza Dani82 (#856) üzenetére


#32256704
törölt tag

Nalam borderless windowban fut a cucc.
Neha alt+tabozas utan (masik monitorra kattintok at) nem jo, olyankor alt+tab ujra es ugy lepek vissza a jatekba, hogy rakattintok az ablakra. Igy pedig mar tuti jo.

(#861) Årpi


Årpi
őstag

Egész eredményes volt a mai 2. solo

[link]

Nagyon amatőr kis videó róla (először használtam Adobe Premiert :D)

[link]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#862) lemusz válasza Årpi (#861) üzenetére


lemusz
addikt

Egyre nagyobb vadállat vagy a játékban, egyszer már igazán tolhatnánk együtt is! :)
Nem fura az az 1680-as felbontás (gondolom 16:9-es moncsin)?

szerk.: Illetve mindig minden fegyót auto-n használsz? Én még inkább az ide-oda váltogatós szakaszban vagyok, de lehet átkéne szokni, hogy eggyel kevesebb dologra kelljen figyelni.

[ Szerkesztve ]

(#863) olle válasza lemusz (#862) üzenetére


olle
senior tag

Hmmm ahogy láttam minden fegyvere singlen van. :)

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#864) lemusz válasza olle (#863) üzenetére


lemusz
addikt

Rosszul láttad, csak a szarabbik m4-et használta úgy, gondolom azt is csak azért mert a burst-je nem az az igazi tunkolós fajta. Scar+Ak Auto-n volt.

(#865) olle válasza lemusz (#864) üzenetére


olle
senior tag

Igazad van. :) az az M4 csak singleben jó a burst amit tol........

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#866) Årpi válasza lemusz (#862) üzenetére


Årpi
őstag

Nemsokára sort kerítünk rá ígérem,csak vizsgaidőszakban leginkább a lakótársakkal tolom,ha már úgyis egy fedél alatt vagyunk (vagy solozom ha ahhoz van kedvem..). Egy estét játszottam másokkal,de azon kívül csak velük. (Kodiak,V1CE,Deadfox triónak ki tudna ellenálni? :D).

"Sajnos" a monitorom true 16:10 (viszont 120hz <3) így azért vagyok kénytelen 1680x1050be tolni. Az auto-single toggle-t átraktam a görgő "gombjára",így nem kell a billen keresnem a default B-t,de alapvetően szeretem átrakni automatára a fegyvereket,főleg ha sok a skuló.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#867) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Csak engem szokott még mindig megszívatni a domborzat? :D Most is top 6-7-ben kimentem a kék szélére, valahogy éreztem, hogy onnan még jönnie kell valakinek. Gondoltam majd leszedem, miközben fut a kis kör felé. Meg is látom, úgy tűnt ő nem vett észre, fut a út felé az erdőből, dombról le az útra, kb 10 méterre tőlem, felé indulok, egyszer csak eltűnik... Pont egy olyan kis út menti bódénál, gondoltam észrevett és bemenekült. Odamegyek megkerülve, sotira váltva, kinyitom az ajtót, beugrok, sehol senki... wtf? Kimegyek, a fehér kör felé nézek, hát ott fut az úton, a kék kör meg megelőzött engem. Hiába futottam már... Volt az erdős domb, meg az út, közötte meg még egy szinten a kis bódé, és pont a bódénál ment le az útra, a szintkülönbség meg takarta, szimplán elment mellettem, én meg mellette. :DDD Valahogy nem tűnt fel, hogy az út meg a kis bódé között még ennyi van... Nem tudom, ez így mennyire érthető.

De máskor is, sokszor meglátok valakit x méterre, elkezdem üldözni, mert nem érzem, hogy ott akkor úgy letudnám lőni, és simán eltűnik előlem. :))

(#868) HoyHoy2 válasza Dani82 (#856) üzenetére


HoyHoy2
tag

tedd le tálcára, nyiss meg egy ablakot, zárd be, lépj vissza játékba, kattints 1-et, és jó lesz ;)

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#869) revneiq válasza Årpi (#861) üzenetére


revneiq
csendes tag

Jól tolod szó se róla, az első helyhez az a 10 kill... jók az arányok. Én 2 hete játszom, de a legjobb az egy 3. helyezés és 4 kill, nem túl acélos. Habár valószínű, hogy velem az a probléma, hogy mindig túl óvatosba(halkan) akarom megoldani a dolgokat és az sokszor nem túl kifizetendő.
Azért is szeretem ezt a játékot, nem igazán van jó taktika. Ha ész nélkül rohangálsz az sem jó, ha az egy helyben gubbasztasz az sem. :DDD

I don't want to live on this planet anymore.

(#870) spank0309 válasza lemusz (#864) üzenetére


spank0309
tag

M16 :DD

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#871) Årpi válasza revneiq (#869) üzenetére


Årpi
őstag

Köszi :) Az óvatosságra visszatérve,szerintem szánj rá 1-2 napot amikor full parasztba tolod és nagyon populáris helyekre esel le,beleállni harcokba,lehet nagyon sok rövid gémed lesz de hosszútávon meg fogja érni. Az elején én is nagyon óvatos voltam aztán ha jött egy ember kb pánikban törtem ki,aztán tartottam 2-3 yolo-solo napot amikor elsődlegesen a cél inkább csak az ölés volt nem a chicken dinner,azóta viszont sokkal jobb K/D aránnyal rendelkezem kb minden gémben. Az arany középút viszont valahol a kettő között van szerintem,tudd mikor kell ölni feltétlenül vagy mikor kell mondjuk 5 percig idegkempelni egy házban :D

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#872) Årpi


Årpi
őstag

Végre sikerült legyőznőm a legnagyobb mumusomat (az esős időjárást :D ) :DD

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#873) atee válasza Årpi (#872) üzenetére


atee
őstag

Az eső annyira idegesítő, hogy már ki is lèpek ha azt dobja!

D-day 2002-01-04 01:54

(#874) Årpi válasza atee (#873) üzenetére


Årpi
őstag

Egyetértek...,bár kilépni már nem szoktam,de nagyon zavaró...szerintem a hangok sem a legbalanszoltabbak még esős időjárásban,nyilván kell bele esőhang meg ilyenek,de néha akkorákat dörög,hogy legszívesebben ledobnám a fejhallgatót :D

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#875) spank0309


spank0309
tag

Nemtudom ti hogy vagytok vele de ez a frissités igen csak jó lett performance-ban, sokkal jobban játszok...

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#876) saen válasza spank0309 (#875) üzenetére


saen
Topikgazda

Még nem játszottam patch óta, de jó ezt hallani :)

(#877) spank0309 válasza saen (#876) üzenetére


spank0309
tag

Hát konkrétan 2x annyit ölök, mert nincsenek értelmetlen halálaim meg nincs az mint régen hogy lösz azt nem hal meg, 2 órája nyomom de eddig csak pozitív dolgokat tapasztaltam, ami a javamra vált. Na jó egy valamit vettem észre, amikor indul a repülő akkor mindig megakad egy pillanatra az elején. Ja és nullázódtak a statok.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#878) vaakuum válasza spank0309 (#877) üzenetére


vaakuum
addikt

Érdekes, nekem az új patch óta konkrétan 3-4 másodperc egy ajtónyitás az eu szerveren, a kocsiba beszállás is kettő-három, ha türelmetlen vagyok, és véletlenül kétszer rányomok, akkor meg 2 másodperc múlva beugrik-kiugrik... :Y

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#879) spank0309 válasza vaakuum (#878) üzenetére


spank0309
tag

Szerintem a konfig is számít elég sokat, nálam fullos a game jelenleg.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#880) lemusz


lemusz
addikt

Pusztán elméletben! Ha 16GB ramra bővítek, ergó nem lesz a mostani 80-90%-os ram kihasználtságom, akkor az le tud-e venni valamennyi terhet a videokártya ramjáról is? Vagy a két RAMba teljesen már dolgokat raknak a játékok és így az egyik nem tudja kisegíteni a másikat? Remélem értitek mire gondolok... bár lehet nem ez a legideálisabb hely a kérdésre, hanem valami programozó topik kellene. :D

(#881) PeL válasza lemusz (#880) üzenetére


PeL
addikt

A Textúrákat is a RAM-ban tárolja a játék, ami éppen szükséges azokat tolja át a VRAM-ba. Tehát ha a kevés VRAM miatt vannak 0.5-1 seces beakadások, akkor hiába raksz több memóriát a gépedbe, a VGA miatt ugyanúgy megmaradnak ezek a megakadások amíg várnia kell a textúrák másolására és cseréjére. A Plusz memóriával csak a betöltési és játék közbeni adatkezelési időkön tudsz javítani.

[ Szerkesztve ]

(#882) spank0309


spank0309
tag

Na mi a helyzet srácok senki nem tolta a frissitéssel? Ilyenkor már tele szokott lenni írva a fórum :D Kíváncsi vagyok más véleményére is.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#883) saen válasza spank0309 (#882) üzenetére


saen
Topikgazda

Van amikor dolgozni is kell, sajnos :(

(#884) HoyHoy2 válasza spank0309 (#882) üzenetére


HoyHoy2
tag

semmi extrát nem tapasztalok. NA szokásosan jó. crash nincs (én szabin vagyok :P )

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#885) rudii


rudii
tag

Sziasztok! :) Egy kérdésem lenne. Megjelenés óta mennyit javult ha javult optimalizálás terén? :F

(#886) Årpi válasza rudii (#885) üzenetére


Årpi
őstag

Nálam az utolsó 2 update óta elég smooth a játék. Spawnon/repcsin nincs az egekben az fps,de utána egész kellemes. Bár én verylowon tolok mindent perpill a láthatóság érdekében :D

(i5-4590,GTX 1060,16GB ram)

Április 11 óta meg főleg sokat javult ilyen téren,hajrá Rudi,csapasd!

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#887) IzI válasza Årpi (#886) üzenetére


IzI
senior tag

De,lehetne feljebb is tolni a grafikát,úgy hogy nem csökken az fps? Mert ezzel a config-al medium elvárható lenne.

(#888) tepenzed válasza IzI (#887) üzenetére


tepenzed
őstag

very highra is húzható ezzel, az fps nem sokat fog változni

(#889) IzI válasza tepenzed (#888) üzenetére


IzI
senior tag

Ezt jó hallani.Kösz

(#890) Kiskutya válasza IzI (#887) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nekem tök mindegy hova állítom 40fps mindig :) érdekes az optimalizálás. i5 760 + rx 460 4gb + 8g ddr3

hmm...

(#891) IzI válasza Kiskutya (#890) üzenetére


IzI
senior tag

40 fps-el nem darabos a játékmenet ? Mert,amikor quake-al toltam anno,40 es 125 között volt különbség.

(#892) lemusz válasza IzI (#891) üzenetére


lemusz
addikt

Én úgy érzem, hogy 60 alatt eléggé microlaggos, de lehet rátesz egy lapáttal hogy 144hz-en játszom. 40 körül viszont én bírnék hosszútávon játszani. Akkor vagy alacsonyabb felbontást állítanék be a very lovak mellé, -sm4 launch options meg egy kis gépfejlesztés...

[ Szerkesztve ]

(#893) lemusz válasza lemusz (#892) üzenetére


lemusz
addikt

*nem bírnék

(#894) Kiskutya válasza IzI (#891) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nekem teljesen játszható de lehet az én igényeim alacsonyak :)

hmm...

(#895) Kiskutya válasza Kiskutya (#894) üzenetére


Kiskutya
veterán

Megnéztem 720p be a felbontást de nagyon gáz full homály a kép igaz így felmegy 60fps-re de semmivel nem érzem jobbnak. 1080p-ben 38-54 között ingadozik de sokkal élvezetesebb.

hmm...

(#896) Årpi válasza IzI (#887) üzenetére


Årpi
őstag

Lehetne,csak akkor hátrányban lennék 1-2 emberkéhez képest :K

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#897) pethYeti


pethYeti
addikt

Valaki játszik i5-6500 és GTX-1060 6GB kombóval? Milyen teljesítménnyel fut a játék?

(#898) CanibelZ válasza pethYeti (#897) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Nekem is i5 6500-am van, csak RX480 4GB és 8GB ram társaságában. Szépen fut, több beállítás is magasabb értékre van rakva, 80 körül van az fps, a kisebb akadásokat leszámítva, de azok szerintem bármilyen gépen megjelennek.

(#899) pethYeti válasza CanibelZ (#898) üzenetére


pethYeti
addikt

Köszi a választ! És városban vagy kicsit akció dúsabb helyzetekben mennyire esik be? Proci miatt kérdem, persze tudom hogy optimalizálatlan még a játék, de azért mozgatja a fantáziámat, hogy meg kellene venni. :)

(#900) saen válasza pethYeti (#899) üzenetére


saen
Topikgazda

Procival nem lesz gond. Nekem is ez van, csak 960-nal (4gb) és jól játszható. Ami akadás van az sokkal inkább a hálózati dolgok miatt van, ami még fejlesztés alatt.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.