Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#3001) lemusz válasza #32256704 (#3000) üzenetére


lemusz
addikt

(#3002) Jinxb1rd válasza Lien (#2999) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Squad-dal is mentél már? Mert szerintem úgy igazán szórakoztató a játék.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#3003) TheProb


TheProb
veterán

TheVR kupa stream-je elég kuka. Folyamat crashel nekik a game, meg nem tölti be a textúrákat. De azért ESL-re menjen.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3004) gyuribácsi88 válasza Lien (#2999) üzenetére

Egy olyan játék ahol teljesen véletlenszerű hogy milyen fegyvered lesz, teljesen véletlenszerűen dob össze 100 emberrel, és egy szigetre kell leugrani, ahonnan csak 1 kerülhet ki győztesen. Ha nincs kedved társakkal menni, akkor csapathatod egyedül, ha akarod akkor mehetsz egy haverral, vagy akár hárommal. Unreal engine 4-es motor, háromféle napszak. Te döntöd el hova ugrasz ki a szigetre, mehetsz bele a sűrűjébe (katonai bázis, börtön, georgopol) vagy mehetsz üresebb helyre. ahol nyugodtan felszerelkezel. Mehetsz gyalog és sunnyoghatsz, mehet kocsival, motorral, hajóval. ha sima szólót játszol, azért azt nem kis élmény megnyerni, és csak ugye 1 életed van. Folytathatnám még, de felesleges, az utóbbi évek legszórakoztatóbb játéka, nem véletlenül ilyen nagy a játékosbázis, ennyi idő alatt, és még csak early access a játék, ráadásul nem ingyenes, mint a dota 2, és ehhez képest is mindjárt lenyomja. Ja és itt nincsenek zombik, ez számomra pl egy hatalmas +1.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3005) Lien válasza Jinxb1rd (#3002) üzenetére


Lien
tag

Többet játszottam úgy, mint soloban. Egy fokkal élvezetesebbnek tartom a játékot akár duoban, akár plusz 3 fővel, mint egyes egyedül.

(#3006) Lien válasza gyuribácsi88 (#3004) üzenetére


Lien
tag

Persze, kikapcsolódás miatt játszik az ember a játékkal, de azért az kicsit felhúz, hogy azért halok meg a jól felfegyverkezett karakteremmel, mert úgy ugratok a motorral, hogy egy kis buckára esem ezzel egy jól elpattant mozdulattal a hátamra és 100% élettel véget ér a játékom. Az elején meg a hullámok végén voltam és nem tudtam, hogy ha leugrom a motorról 50 km/h-val ~90% élettel akkor is meghalok, de ha a tetőről leugrom kisebb karcolások nélkül túlélem vagy kevés életet veszítek.
DayZ-ben a zombik nem számítanak kihívásnak, mert csak "vannak", ott ugyan úgy az emberek legyilkolászása a játék.

(#3007) #32256704 válasza Lien (#3006) üzenetére


#32256704
törölt tag

Szoval az zavar, hogy megkell tanulni jatszani a jatekkal? Nem javaslom neked, a Tarkovot :D

(#3008) Årpi


Årpi
őstag

(#2989) vzsryl

Szerintem release-ig all time peakbe is le fogja nyomni :D

Válaszra akartam kattintani, nem sikerült...

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#3009) Lien válasza #32256704 (#3007) üzenetére


Lien
tag

Ha már nehéz játékokról beszélünk ott vannak a Dark Soulsok is. Az 1-t azt kiacsiztam még anno 360-on (DLC-vel). A 2-t nem vittem végig és a mentésem is elveszett. (Mi az, hogy a steam nem ment?!) A 3-t sem vittem még végig, de a neten leírták hogyan mentsem el a mentésemet steamről, ha esetleg letörölném a játékot. Mivel új laptopot kellett vennem, mert a régi megadta magát (munkára kellett de most azzal is beszoptam, mert nincs maszek meló =/ ) ezt a PUBG-t is megvettem, nem mondtam egy szóval sem, hogy rossz, szimplán az a varázs ami elkapna, hogy igen ezzel megéri kockulni még nem jött elő.
De nem, hamar beletanulok ebbe is ahogyan a dayz-vel is tettem. ^^'

(#3010) nejad válasza Lien (#3009) üzenetére


nejad
aktív tag

Olvass boszorkányos meséskönyveket, azok majd elvarázsolnak.

(#3011) wjbhbdux válasza fletoka (#50) üzenetére


wjbhbdux
veterán

Még 2-3 óra és lenyomjuk a CSGO-t a napi legtöbb egyidejű játékosok számában, szeróra fel :C

szerk nemválasz

[ Szerkesztve ]

/s

(#3012) vzsryl válasza Årpi (#3008) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Jobban örülnék, ha a DOTA-t nyomná le, és nem feltétlen azért, mert az az első, hanem azért, hogy "lövöldözős" játék kerüljön az élre, bármilyen játékos lista élére :DDD

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#3013) Stylerr válasza Lien (#3006) üzenetére


Stylerr
addikt

Jajj, menj már innen légyszíves. A kutya nem kíváncsi rád.

(#3014) sagem válasza gyuribácsi88 (#3004) üzenetére


sagem
addikt

Egyébként a ládák árából sokaknak visszajött a játék árának a nagy része is, ha nem is ingyenes, de így azért eléggé olcsó és jó ár/érték arányt képvisel ;]

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#3015) lemusz


lemusz
addikt

Szép-szép ez a második hely, de kérdés nem-e csak a ládák miatt sikerült és csúszik-e majd vissza a 3. helyre még egy ideig, ha a ládák árai beesnek centes értékekbe. CS:GO-ra kinéz egy idén nyárra ígért brutál frissítés, az még okozhat galibát az erőben. Mindenesetre abban bízni, hogy a PUBG megelőzze a dota2-t, amit konkrétan a világ minden Szása, Igor, Andrej, Iván és Vladimir keresztnevűje játszik Kijevtől Szibériáig, szerintem túlzott képzelőerőre utal. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3016) Årpi


Årpi
őstag

CS:GO, brutál frissítés...pick one ;]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#3017) tipuka válasza lemusz (#3015) üzenetére


tipuka
addikt

kulcstartót terveznek most tán betenni a csébe... felrobbant a szemgolyóm ettől a hírtől :D

(#3018) Årpi


Årpi
őstag

Bár van némi tüske bennem a felesleges ReShade "beszólások" miatt, de hajrá Doki a VR cupon :D :R

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#3019) gyuribácsi88 válasza Årpi (#3018) üzenetére

Kösz :R Ötödik lettem első körben 7 kill-el, a másodikra meg nem értem oda, lekéstem 1 perccel. De a második körrel most van valami, szóval lesz rematch. Sajnos nem lehet nekik rendesen infózni a twitch-en, mert a sok 12 éves idióta nokedli szét trollkodja az egészet, és záporoznak a felesleges hozzászólások.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3020) Årpi


Årpi
őstag

Nagyon szépen toltad ;). Jaja, én is úgy tudom hogy rematch lesz.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#3021) sagem válasza gyuribácsi88 (#3019) üzenetére


sagem
addikt

twitchen? ott nem is mert delay van és nem is figyelik, discord van minden versenyzőnek azt nyomjad :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#3022) lemusz


lemusz
addikt

ATTENTION! Próbáljatok huzatot csinálni szobában és számítógép oldallapját levenni. Ismimnek pubg közben elszállt a gépe. xD (régen portalanított, rosszul szellőző gépében szállt el valszeg a vga)

(#3023) Zsöti90


Zsöti90
tag

Sziasztok! Nem tudom tudtok-e segíteni, az lenne a problémám, hogy a játék nagyrészt elég stabil 50-60 fps-el fut, ed sokszor megesik főleg a mai nap borzolta az idegeimet, szaladok szaladok ellenség kezdődik a csetepaté és brutálisan elkezd szaggatni jó pár másodpercre az meg már végzetes, de az ilyen hirtelen akcióknál van csak.

Gépem: i3 6100 rx 480 4gb meg 8 giga ram, tudom a proci nem túl izmos 100 játékoshoz és a játék sincs normálisan optimalizálva, de elég idegesítő hogy emiatt halok nem egyszer

Báttyámnak pentium g4560, egy gtx 1060 6gb 8giga rammal nem csinál ilyeneket vagy csak nagyon ritkán

Nem játszok maximumon, full hd, árnyék textúra medium minden más high és így alapból 50-60 fps szép tisztán fut de ilyenkor 4-5 fps és csak diavetítés pár másodpercre, kb hasonló haverom rx 570én is

[ Szerkesztve ]

(#3024) twi452 válasza Zsöti90 (#3023) üzenetére


twi452
senior tag

twitch-en srác 580-al játszik és random ilyen 5 mp-ekre elkezd szaggatni amúgy meg rendesen 70-80 fps-el nyomja csak néha ez előjön
post processinget felnyomja low-ról akkor meg a célkereszt mellett felvillan néha ilyen fekete kocka..:D
nem komálja a radeonokat úgytűnik annyira

(#3025) Winne válasza gyuribácsi88 (#3019) üzenetére


Winne
nagyúr

Én is láttam melóban, jól kented, csak így tovább! :C

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3026) gyuribácsi88 válasza Winne (#3025) üzenetére

A második körben meghaltam a 25. helyen, most a harmadik körben meg kiugrottam a repülőből, azonnal kocsiba pattantam, és a repülő útvonalától legtávolabbi pontra mentem lootolni, és a gyerek már ott vár bent a házban, kicsit se volt furcsa, le is lőtt mert még csak véletlenül se számítottam ott senkire. Nem tudom hogy hogyan került oda, de elég érdekes volt. Úgyhogy most már minden mindegy. Majd legközelebb.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3027) sagem válasza gyuribácsi88 (#3026) üzenetére


sagem
addikt

Hey, még van egy köröd, miért lenne mindegy? Ha mész egy top10es kört simán továbbjuthatsz :)

Én az első csoportban voltam, de csak egyik meccsen tudtam pontot szerezni, ott is csak keveset, a negyedikre meg nem tudtam csatlakozni sajnos, de nem hiszem, hogy ott domborítottam volna, szóval mind1 :D

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#3028) #32256704 válasza gyuribácsi88 (#3026) üzenetére


#32256704
törölt tag

7 ponttal jutottak tovabb ketten is az elso kvalin, neked mar most megvan. Sima lesz ez. Hajra :R

(#3029) knoxhu


knoxhu
senior tag

Erre nevezni lehetett volna, vagy bármikor be lehet csatlakozni?

(#3030) TheProb válasza gyuribácsi88 (#3026) üzenetére


TheProb
veterán

Te voltál...? Mi az ing neved?

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#3031) sagem válasza knoxhu (#3029) üzenetére


sagem
addikt

Nevezés volt, de már betelt mind a 4 forduló, majd biztos lesz még később is is ilyen, illetve csütörtökön a 3-4-es csoportba valszeg keresnek majd embereket, hogy feltöltsék a visszalépéseket, nézni kell a streamet :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#3032) knoxhu válasza sagem (#3031) üzenetére


knoxhu
senior tag

Ja túlélem, csak ha már ennyit beszéltek róla, kíváncsi voltam :)

Ennyire nem érdekel azért, plusz sajnos a hétköznap a munkáé. Nekem már nincs nyári szünet. :D

[ Szerkesztve ]

(#3033) Winne válasza gyuribácsi88 (#3026) üzenetére


Winne
nagyúr

Egyszer én i átéltem egy ilyet, nagyon idegesítő, azt a meccset nem tudtam már nézni, de majd visszanézzük, hátha látszik rajta melyik irányból ment oda. :)

Ne add fel, ölj meg mindenkit! ;)

@(#3032) knoxhu: nekem a hétvége is. :( :DDD

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3034) Årpi válasza gyuribácsi88 (#3026) üzenetére


Årpi
őstag

Meglett az! :C

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#3035) lemusz


lemusz
addikt

First person szerón uccsó körbe kúszol befele, 1v1 van és veled szemben feltűnik egy fej a fűszálak között, azonnal halott vagy. Úgy beszartam, mint kiskoromban a Jurassic Parkon.

(#3036) hun-man válasza gyuribácsi88 (#3026) üzenetére


hun-man
tag

Grat, nekem az első selejtezőből sikerült továbbjutnom egy második hellyel, pedig olyan potato aim-om volt 2-3 ölésnél, hogy a fejemet fogtam.

(#3037) Winne válasza lemusz (#3035) üzenetére


Winne
nagyúr

Abban mi volt az ijesztő? :D :D

Ezt láttátok már?

A másodikon bef*stam. :))

@(#3036) hun-man: grat neked is, húzzatok bele! :)

[ Szerkesztve ]

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3038) lemusz válasza Winne (#3037) üzenetére


lemusz
addikt

Mai szemmel már nyilván nem az, de 7-8 évesen a tékából kivéve, legelőször látva, otthon a sötétben és még apád is ijesztget közben... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3039) gyuribácsi88 válasza hun-man (#3036) üzenetére

Nekem az első kör nagyon jól ment (második selejtező), aztán a 2. 3. kör botrányos volt, a negyedik kör meg egy nevetséges kínszenvedés de 11. helyen végeztem. A negyedik körben 3 házból egyikben se volt fegyver, csak scope, utána találtam egy ump-t (az meg messzire nem valami jó) mindezek után nem találtam járművet, a legvégén kb 10% hp-val találtam egy motort és épp hogy beértem a körbe, be is vágtattam a közepébe lesz ami lesz alapon, aztán a földalatti bázison elbújtam, ott megöltem egy embert, majd cicuka lejött úgy a bázisra hogy nem hallottam, pedig olyan hangos volt a játék hogy a fejem szétment, és lelőtt. Összességében jó volt, csak annyira sunnyogósan játszanak az emberek hogy az valami hihetetlen, az első körben végig kocsikáztam a mapon és senki nem lőtt rám, nehogy felfedje magát. Ettől függetlenül top 10-ben szerettem volna végezni, ehhez képest épp hogy benne lettem a top 20-ban, 18. helyezéssel.

Sajnos ez ilyen, ha nincs szerencséd és nem találsz jó cuccokat, hamar elvérezhetsz, az első körben mikor egyből találtam mindent, m416, scar, 8x scope, rögtön öltem is 7 embert.

Na majd akkor következőre találkozunk ;]

Amúgy most a következőben hogy leszünk 80-an, mikor az első meg a második forldulóból is csak 20 ember megy tovább? Elvesztettem már a fonalat, na mindegy majd gondolom küldenek emailt hogy kinek mikor kell menni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3040) Årpi válasza gyuribácsi88 (#3039) üzenetére


Årpi
őstag

Lesz 3.-4. fordulo aug 26-an.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#3041) #32256704 válasza gyuribácsi88 (#3039) üzenetére


#32256704
törölt tag

Mostani ket kvali(20+20) + aug 26-ai ket kvali(20+20) = 80 :D

Borzaszto, hogy mennyire fosott a legtobb jatekos. Mintha tenyleg az eletuk mulna a jatekon. Rossz volt nezni, hogy a top20-ban a legtobb ember 0 vagy 1 killel volt benne...

Azok a playerek, akik pedig 8 killeket csinalnak koronkent, kihullanak a top20 elott mert valaki epp a bokorbol kilovi oket.
Ertem, hogy a jatek lenyege az, hogy minel tovabb maradjunk, de nem tudom megerteni azokat, akik ezt elvezik. 260 oram van a jatekban es csakis azert elvezem ennyire, mert jokat lehet lovoldozni az emberekkel. Nem pedig azt, hogy mindig bemegyek a kor kozepere es befekszek egy haz aljaba, aztan "yaaay top10".

Ezen az agyam eldobtam. Kristofot kell nezni...egyszeruen hihetetlen.

ui: grat grat :R

[ Szerkesztve ]

(#3042) gyuribácsi88 válasza #32256704 (#3041) üzenetére

Állítólag Kristófnak tönkrement az egere és nem tudott lőni, mondta ezt persze utólag :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#3043) lemusz válasza gyuribácsi88 (#3042) üzenetére


lemusz
addikt

Nagyon életszerű... :DDD

(#3044) Winne válasza gyuribácsi88 (#3042) üzenetére


Winne
nagyúr

Lottolni meg oda tudott menni? :D Ha csak a klikk romlott el, azt alt-tab után 30 másodperc áttenni a másik oldalra, vagy más gombra, ha sos kell. :)

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3045) spanglee001


spanglee001
addikt

egyszer mintha lett volna linkelve egy cheatvideó ahol az iskolában a tetőről átlőtt egy emelettel lejjebbre, az nem egy bug? mert ugyanugy haltam meg én is az iskolánál :W előtte 4 embert operáltam ki shotival :DDD
tetszik az fpp mód, ehhez vagyok szokva, eddig is tetszett a game, de így fenomenális :B egyre több embert beszélek rá a vételre, és ők sem bánják meg

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#3046) PeL válasza spanglee001 (#3045) üzenetére


PeL
addikt

De igen, én reportoltam valakit és azt írták vissza a fejlesztők hogy valamilyen bugot használnak ki ott, kíváncsi lennék rá hogy mikor fogják kijavítani :DDD

(#3047) tepenzed


tepenzed
őstag

azta mindenségit, itt már el kéne gondolkodni a cég bővítésen

[ Szerkesztve ]

(#3048) Winne


Winne
nagyúr

Arra még mindig nincs lehetőség, hogy a jobb gombot nyomva tartva a belső nézet jöjjön be, ugye?

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#3049) #32256704


#32256704
törölt tag

Esetleg ha valakit erdekel. The Vr PUBG cup Q1

(#3050) gyuribácsi88 válasza #32256704 (#3049) üzenetére

Lesz ilyen a Q2-ről is?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.