Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17001) Segal válasza Grave_444 (#16998) üzenetére


Segal
veterán

Marha egyszeru megnezni melyik kulcsos. Annak a kepe le van lakatolva:)

Be van neked allitva egy adott skin a fegyverre akkor ha felveszed a foldrol akkor azt a skint reszi ra. Ha masik jatekostol veszed el akkor alapbol az van rajta de billentyu kombinaciokkal alapra is tudod allitani meg a sajat skinedre is. Arpi irt rola cikket a gamer.hu-n olvasd el.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#17002) ingalls


ingalls
senior tag

Nem szándékom fellobbantani a cheater témát, de észrevettem, hogy márciusban nem is biztos, hogy volt gondunk csalókkal. Míg januárban és februárban a meccsek 50%-át cheater tette tönkre, addig ebben a hónapban senkire se merném azt mondani teljes bizonyossággal, hogy csalt volna. Voltak wtf szituk, de visszanézve vagy nagyon ügyes volt, vagy mázlija volt, esetleg neki kedvezett a szerver.
Mindenesetre nagyon üdvözlöm ezt a fejleményt, nem tudom, mit csináltak!

(#17003) DiszNóÓl válasza ingalls (#17002) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

En is csak parral talalkoztam. (Pedig voltam 2000 rating felett is. Csak fpp.)

HATER

(#17004) VGNGR válasza ingalls (#17002) üzenetére


VGNGR
senior tag

+1

(#17005) Grave_444 válasza Segal (#17001) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Megnézem majd. :)

Szólj ha fárasztalak, a kérdés nem feltétlen csak neked szól.

Hogy a legegyszerűbb úgy pénzt kivennem, hogy nem tudom Opskinst használni? Egyszerűen a google kétlépcsős szart nem fogadja el, nem gmailes a steam emailem lehet amiatt. :F

Havernak csak cuccot tudok átadni, pénzt gondolom nem.
Mindenképp venni is kell valamit steamen, hogy opskinsre átmenjen.

(#17006) Segal válasza Grave_444 (#17005) üzenetére


Segal
veterán

Az opskins nagyon leegyszerusitve egy baratlista akikkel cserelsz csak ott ezt valodi penzert teheted.
Havernak penzt kuldeni nem tudsz de vehetsz barmit a penzedbol amit ha atkuldedz neki cserekent akkor eladja es tulajdonkeppen a penzt kuldted at.
Te ugy tudsz stembol penzt kivenni hogy felraksz pl hardveraprora egy hirdetest hogy x % kedvezmennyel vennel jatekot masnak. Elutaljak neked bankkartyara a penzt te meg megveszed a kert jatekot.

Mas: En most early kulcsbol vettem steamen. A sok nyereszkedo most szabadulni probal tole es eleg jol leesett az erteke (1.92ert vettem). 1het mulva ha mar helyreall a rend akkor csekely hasznot varok tole:D

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#17007) Zimmi91 válasza gyuribácsi88 (#16999) üzenetére


Zimmi91
addikt

Azért nincs belőle a piacon, mivel trade banos az összes kulcs még és a cucc is amit nyitsz belőle, 1 hét múlva tömve lesz a piac vele :DDD 2,5% az esélye h dobja, szal nem fog sokat érni 6-7 euróra tippelem szvsz.

[ Szerkesztve ]

" Just remember Manchester is RED! "

(#17008) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Egyáltalán nem akar elindulni ez foshugyokádék játék. :W

We are only Stardust...

(#17009) Jinxb1rd válasza Jinxb1rd (#17008) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ez mutatja az eseménykezelő:
A(z) 'BEDaisy' (verziószám: 10.0, ‎2018‎-‎03‎-‎08T08:34:37.000000000Z) fájlrendszerszűrőt sikeresen eltávolította a rendszer a memóriából.

We are only Stardust...

(#17010) Preda


Preda
aktív tag

Jól kezdődik az új szezon
[link]

[ Szerkesztve ]

(#17011) Preda válasza Jinxb1rd (#17009) üzenetére


Preda
aktív tag

Battle Eye-t add hozzá a win deffender kivételek közé .

(#17013) Jinxb1rd válasza Preda (#17011) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

A PUBg mappába lévőt kell hozzáadni, akkor nem sikerült.

We are only Stardust...

(#17014) Preda válasza Jinxb1rd (#17013) üzenetére


Preda
aktív tag

Ezt próbáld meg szerintem.Ebben a mappában elvileg van egy pubg hez tartozó BEService_pubg.exe.

c:\Program Files (x86)\Common Files\BattlEye\

(#17015) scabi78


scabi78
senior tag

Lehet tudni előre, hogy mikor van szezonváltás?

Tiszta Windows, rendes ház!

(#17016) DiszNóÓl válasza scabi78 (#17015) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Nem. Havonta általában, de most is előbb volt.

HATER

(#17017) nesh_019


nesh_019
senior tag

[izgalmas win ;)]

Csak az káromkodik aki nem tudja szavakba önteni amit gondol.

(#17018) Grave_444 válasza Segal (#17006) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Ha eladok valamit steam marketen havernak nincs 1 hetes trade ban? Egyből mehet Opskinsre? :)
Szóval giftként ha meghirdetem lehet egyszerűbb. Elvileg ez a szabályzatba is belefér.

Lehet hülye kérdés, de ha steamen veszek játékot nem automat az én accomra megy?

[ Szerkesztve ]

(#17019) planbmokus


planbmokus
senior tag

Nem tudom, ki nézte a the VR cup-ot, ez a név ismerős lehet onnan: Ephyix [link]

"Minden állat egyenlő, de egyes állatok egyenlőbbek a többinél." (George Orwell - Állatfarm)

(#17020) PeL válasza Grave_444 (#17018) üzenetére


PeL
addikt

Régebben lehetett venni raktárba játékot amit bármikor tovább adhattál vagy beaktiválhattál, de mióta sokan kereskedtek a játékokkal a Steam megszüntette ezt a formát, mostmár csak egyből accra vagy egyből giftelésre tudod megvenni a játékokat, nem lehet őket eltárolni későbbi felhasználásra.

(#17021) Csokishurka


Csokishurka
őstag

Sziasztok,

Szóval tegnap megvettem a Pubg-t, nem tartom magam atom pronak FPS játékokban de azért olyan rossznak sem. CoD-on nevelkedtem.
De hogy egy embert nem tudok lelőni az meg rám fordul és pár pötyögtetéssel lelő....
Kezdőnek tudnátok pár tippet adni? Mire figyeljek? Van a valami jól bevált taktikátok?
Ott ugrotok le ahol legtöbb ember van vagy inkább valami elhagyatottabb helyre aztán lootolgatok majd utána mentek harcba?
Illetve ilyen ládák mikor eshetnek csak ha a top 10-ben benne vagy pl?

Előre is köszönöm!

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#17022) Create. válasza Csokishurka (#17021) üzenetére


Create.
addikt

A játék elején rossz a tick rate (egyébként se jó, tegnap nálam a hitreg iszonyat volt)+ vagy találsz fdgyvert vagy nem, emiatt sokan inkább olyan helyre ugranak ahova nem mennek olyan sokan. Láda pedig nem esik, hanem minden meccs után kapsz BP-t és abból tudsz venni ládát.

[ Szerkesztve ]

(#17023) Bobó_20 válasza Csokishurka (#17021) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

Duo partnerem szintén CoD-on nevelkedett és azóta is verem a fejébe, hogy ez nagyon nem ugyanaz. Itt nincsen spray and pray, és nem okvetlenül találsz is, ha a célkeresztben van valaki. :DDD

Gyorstalpaló:
- van bullet drop
- a fegyverek szórása random, a recoil kompenzáció rövid burst-ökkel történik (AK 1-4 single shotban, 5.56-osok 4-5-ös burst, M16-ot én csak single shottal használom)
- általánosságban az előzőhöz: compensator és angled grip, ahol csak lehetséges és 100-150 méterig jó vagy full-autoban, 250-300-ig pedig single shotban
- érdemes figyelni milyen gear van az enemy-n (3-as sisak, de nincs rajta mellény, inkább testre célozz)
- ha ingame ládákra gondolsz, akkor azok minden szűkülés után esnek repülőből
- környezetedről a legtöbb infó > lövöldözés égbe-világba (kezdőként nem érdemes szerintem 400m fölött rálőni mindenkire, mert csak kiteszed a fejed fölé a táblát: ITT VAGYOK)
- és a legfontosabb: attól, hogy van fegyvered és viszonylag jó geared, nem leszel John Rambo, szituációfüggő mikor kell lőni és mikor éri meg inkább várni szép csendben, ezt majd kitapasztalod :D

Egyébként: ugorj zsúfoltabb helyekre, amíg meg nem unod és ki nem tapasztalod a kezdeti hülyeségeit a játéknak, valamint lőni is hamarabb megtanulsz, ha van kire. :K

(#17024) kisza25 válasza Bobó_20 (#17023) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

nekem néha bejön a RAMBO stílus is:D

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#17025) Csokishurka válasza Create. (#17022) üzenetére


Csokishurka
őstag

Áhh és azokat lehet elpasszolni.
Megéri gyűjteni a drágább ládára?
Illetve tartalékolni a BP-t és amikor kijön egy új láda megvenni és felrakni eladásra?

Ki mennyit szedett már össze így? (akár steamen akár rendes pénzben)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#17026) Csokishurka válasza Bobó_20 (#17023) üzenetére


Csokishurka
őstag

Igen nehéz megszokni CoD után, ott is főleg olyan fegyvereket szerettem amik úgy lőttek mint egy lézer :D

Köszönöm a jó tanácsokat :) Lehet az lesz amíg nem megy a célzás beugrok lesz ami lesz :D
Már annak örülnék ha valakit meg tudnék ölni :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#17027) Grave_444 válasza PeL (#17020) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Gift elvileg jó lenne.

(#17028) Bobó_20 válasza kisza25 (#17024) üzenetére


Bobó_20
aktív tag

majd 300 óra után már nekem is akadnak olyan körök, ahol már-már ragadozónak érzem magam, nem pedig zsákmánynak :DDD

@Csokishurka: értelemszerűen nem School, vagy Pecado ilyenkor a cél, hanem egy ilyen max 4-5 fős hely (Erangelen pl.: Mansion), továbbá ha 5.56-os fegyverrel megtanulsz lőni az elején akkor könnyebb (ezekből ugye több van és minimális a különbség köztük szerintem)

(#17029) BaLee válasza Csokishurka (#17021) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nyugi ezzel én is így voltam, pedig van rengeteg FPS tapasztalatom. Így 130 óra után, már majdnem annyi tűzharcból jövök ki győztesen, mint ahányban meghalok. ;)

Ki kell tapasztalni a játékot, az első 20-40 órában inkább csak nagyon biztosra menj, aztán szép lassan meglátod, hogy mikor/mivel érdemes rálőni valakire. Az sem mindegy milyen fegyver van nála. Én pl. tegnap M416-al 4x távcsővel lőttem valakit, 10-15x legalább eltaláltam több részletben, visszajátszást néztem, lelőttem róla a mellényt, a sisakot is, mindig felgyógyította magát, nem tudta honnan lövök rá, a végén rájött, rám nézett egy Kar98-al és 1 lövéssel megölt (2-es sisakom volt...). :)

Azért szép ez a játék, mert szép lassan fogod tudni kitapasztalni hogy érdemes játszani / lőni. Mindenkinek más a stílusa.

(#17030) Create. válasza Csokishurka (#17025) üzenetére


Create.
addikt

Nem tudom, én ki szoktam nyitogatni, de azt nem igazán éri meg, legalábbis nekem nem dobott még jó cuccott.

(#17031) Csokishurka válasza Create. (#17030) üzenetére


Csokishurka
őstag

De azokhoz nem kell kulcs?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#17032) Csokishurka válasza BaLee (#17029) üzenetére


Csokishurka
őstag

@ Bali, Bobó

Köszönöm a tanácsokat igyekszem megfogadni szóval akkor jó sok gyakorlás és majd lesz valami :D
Hozzá vagyok szokva hogy ha valami új FPS játékot megnézek egy óra után már jó középszinten megy :D
Ez egy kicsit másabb :D

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#17033) Create. válasza Csokishurka (#17031) üzenetére


Create.
addikt

Pl a fever ládát (ami nem tudom, hogy van e még) azt megtartottam, mert kulcsos, azt majd ha fentebb megy az ára akkor eladom, ha nem, akkor meg ha lesz pénzem kinyitom. Én 2euro alatt már nem foglalkozok az eladással. A nem kulcsost is max akkor adom el (kaphatsz opyat is amihez nem kell kulcs), ha 2eurot ér, amúgy meg kinyitogatom.

[ Szerkesztve ]

(#17034) BaLee válasza Csokishurka (#17032) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Még annyi, hogy nézegess youtube videókat, van pár csatorna ahol bemutatnak stratégiákat, meg hogy melyik fegyverrel / scope-al hogy kell lőni stb. Azért is nincs általános igazság mert pl. egy magyar youtube csatornán azt ajánlották taktikának, hogy szerezz egy viszonylag jó geart az elején, majd keress egy járművet és mindig menj be a kör közepére egy épületbe. Onnan már nyert ügyed van, mert a feléd tartókat csak le kell lőni.

Nos én ezt a taktikát próbáltam alkalmazni 3-4 meccsen keresztül de vagy már útközben lelőttek vagy voltak abban a házban amit kinéztem és amúgy egy nagyobb házból nem olyan egyszerű kigránátozni valakit.. Főleg ha nem is vagy biztos benne, hogy van ott valaki. :)

Amúgy én amikor csak lehet kerülöm a járművek használatát... Mozgó járművekre mindenki lőni fog ha egy kis esélye is van, hogy eltaláljon, ráadásul nem tudsz visszalőni ha te vezetsz. Ha pedig megállsz és úgy akarsz vissza lőni rá akkor nagyon bénának kell lennie, hogy ne ő lőjön le előbb.

[ Szerkesztve ]

(#17035) saen válasza BaLee (#17034) üzenetére


saen
Topikgazda

Szerintem "csak" annyi a lényeg, hogy mindig nagyon kell tudni, hogy ki/mi van körülötted. Ha nem tudnak meglepni az már fél siker.

(#17036) Csokishurka válasza Segal (#16992) üzenetére


Csokishurka
őstag

Mehet egyből steamen keresztül történő regeléssel?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#17037) Csokishurka válasza saen (#17035) üzenetére


Csokishurka
őstag

Hát engem mindig meglepnek, annyira sunyulok koncentrálok hogy mikor hirtelen sotival hátba zörgettek majd eldobtam az egeret meg leestem a székről.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#17038) vaki válasza BaLee (#17034) üzenetére


vaki
aktív tag

Én nagyjából azt vettem észre, hogy 2 taktika van: van ez a blyy-féle,bemegyek a kör közepére és ott foglalok. Illetve van az amikor folyamatosan együtt mozogsz a körrel befelé inkább a kör szélén maradva, ugye ennek elvileg az a lényege, hogy az utolsó szűküléseknél kint már nem nagyon lehet élő ember, tehát magad mögé nem kell nézelődnöd.

@Csokishurka: azt még esetleg érdemes csinálni, hogy mindkét mapon kinézel 2-3 helyet, ahová általában le tudsz ugrani és azokat jól kiismered. Egyrészt gyorsabb lesz a lootolásod, másrészt harcban is jól jön, ha ismered a terepet.

A felhasználóbarát felhasználó

(#17039) hardline


hardline
senior tag

Mekkora eséllyel dob a reward új ládát? Mert nekem természetesen 3ból 3 Militia crate jött....

(#17040) DiszNóÓl válasza hardline (#17039) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

20%
[link]

(#17041) Create.
Randomok közt is van új láda.

(#17038) vaki
Szvsz házat elég szar kempelni, mert bedobnak pár HEG-et aztán RIP.

[ Szerkesztve ]

HATER

(#17041) Create. válasza hardline (#17039) üzenetére


Create.
addikt

Azért mert nem a random-ból kellene venned, hanem ami mellette van😂

Szerk.: disznóól: azt nem is tudtam, akkor bocsi.

[ Szerkesztve ]

(#17042) 13 sanyika


13 sanyika
tag

Én nem tudom mi történik ezzel a sz**ral,de kb.2 hét óta játszhatatlan.
Lag,kifagy,lag,kifagy.........

Egyre rosszabb...

Sz.tem pedig nincs rossz gépem hozzá.Fhd-ban játszom.(i5 8600k,rx 580 8gb,16gb ram,ssd-n van a játék,144hz freesync monitor)

Kár,hogy ez a kínai bluehole csinálta ezt.
Ha tehetném visszakérném az árát.

(#17043) hardline válasza DiszNóÓl (#17040) üzenetére


hardline
senior tag

Köszi! Azt hittem, hogy emelt, de csak elosztották. Így értem, hogy miért csak a Militia jött. Legalább egyet azért dobhatott volna.

(#17044) DiszNóÓl válasza 13 sanyika (#17042) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

A hiba nálad van szvsz.

HATER

(#17045) Zimmi91 válasza DiszNóÓl (#17044) üzenetére


Zimmi91
addikt

+1, nálunk hibe hóba ha kifagy, teljesen jó és játszható ;]

" Just remember Manchester is RED! "

(#17046) Segal válasza hardline (#17043) üzenetére


Segal
veterán

Sovany vigasz de nekem sem adott a random ujat... Azert vettem randomot is mert a raiden-bol mar csak a 12000 pontost nem vettem meg mert nem volt ra eleg pont. Mindenesetre ez igy is ajandekpenz tehat csak orulni lehet neki:)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#17047) sagem válasza 13 sanyika (#17042) üzenetére


sagem
addikt

a BH egyébként dél koreai, nem kínai :) Drivereket frissíts, ha van bármilyen tuning akkor vedd vissza és nézd meg úgy is.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#17048) BaLee válasza vaki (#17038) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nekem ez a körrel együtt mozgás jött be (az általad említett dolog miatt), bár az tény, hogy a végén szerencsejáték, mert pl. egy városi terepen ha a vége felé átdobja a kört a másik oldalra akkor neked jó eséllyel reszeltek, mert élve nem jutsz át. Körrel együtt mozgásnál megvan az az előny, hogy láthatod nyíltabb terepen, hogy ki hol van, ez végjátékban mindennél többet ér helyezkedésnél.

Más. Nekem is fagyogatott az elején rendszeresen, aztán beállítottam virtuális memóriát, azóta 1 hibaüzenetes fagyás nem volt... Lekopogom. Bár menüben 2 fps továbbra is de a játékban (iszonyat fps dropoktól eltekinve jó).

(#17049) Csokishurka válasza DiszNóÓl (#17040) üzenetére


Csokishurka
őstag

Akkor random boxokat érdemes venni és eladni?

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#17050) DiszNóÓl válasza Csokishurka (#17049) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Sajna még nem jött meg aliról a varázsgömböm. :DDD

HATER

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.