Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1151) olle válasza HoyHoy2 (#1150) üzenetére


olle
senior tag

Azt azért hozzá kell tenni hogy Nvidián nem droppol :D ott sikerült kijavítani. Csak én tolom csóró AMD vel. :C

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1152) VGNGR válasza lemusz (#1115) üzenetére


VGNGR
senior tag

Nyilván pro playerek, főleg ez a grimmz, meg 20 kill állandóan.
[videó]
7:58-ra tekerjetek.
:DD
Egy kis adalék:
[videó]
:B

[ Szerkesztve ]

(#1153) olle válasza VGNGR (#1152) üzenetére


olle
senior tag

ezen mit kifogásolsz? :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1154) HoyHoy2 válasza olle (#1151) üzenetére


HoyHoy2
tag

háát, lehet akkor én a GTX1060-ban egy csomagolt csoró AMD van, de ebben az egy esetben nekem is droppol :DDD

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#1155) vvega30 válasza VGNGR (#1152) üzenetére


vvega30
senior tag

azért Grimmznél az az aimbotos notepad elég erős szarkazmus:)
+ha nézded akkor láthatod majd hogy nála sem mindig jön ám be minden.. sőt..:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#1156) KisTücsök válasza VGNGR (#1152) üzenetére


KisTücsök
addikt

haha :DDD
___

Csak nekem szokott mostanában bebugolni az esőnek a hangja? Konkrétan nem lehet hallani, ahogyan esik. Minden más van. De az egész meccsen végig.

(#1157) olle


olle
senior tag

MrGrimmmmz

:Y :Y :Y

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1158) saen válasza olle (#1157) üzenetére


saen
Topikgazda

Ez egy fake és csaló. Nem az igazi...

(#1159) olle válasza saen (#1158) üzenetére


olle
senior tag

Ezt a baromságot honnan veszed? :) Ohhh fuck bocsi :D látom már kicsit sok az M. :D

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1160) lemusz válasza saen (#1142) üzenetére


lemusz
addikt

Prevented users from removing shadows by changing Steam launch options.

Ha ez a -sm4 meg -d3d10 parancsok akarnak lenni akkor RIP +10-20 fps boost.

(#1161) spank0309 válasza KisTücsök (#1156) üzenetére


spank0309
tag

Legjobb bug... :D Akkorákat szoktam menni akkor mint atom, mivel hallom ha jönnek ők meg nem hallanak az esőtől. Bár mostanában nem adja be....

@olle: Nekem az a furcsa hogy nincs ott az oszlopnál az AK, se a karakter. Kicsit jobbra néz az egész háttér.

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1162) tepenzed válasza lemusz (#1160) üzenetére


tepenzed
őstag

az hála istennek, piszkos csalók! ;]

(#1163) lemusz válasza tepenzed (#1162) üzenetére


lemusz
addikt

:U :DDD

(#1164) saen


saen
Topikgazda

Éles a heti patch.

(#1165) lemusz válasza saen (#1164) üzenetére


lemusz
addikt

És jövőhétre ígérik a havit.

(#1166) Hauptmann válasza saen (#1164) üzenetére


Hauptmann
addikt

Valami érzékelhető változás?

(#1167) saen válasza Hauptmann (#1166) üzenetére


saen
Topikgazda

Nem játszottam, csak láttam, hogy lejött másfél giga.

(#1168) kigyi_23 válasza saen (#1167) üzenetére


kigyi_23
addikt

És tényleg, észre se vettem lol akkor lehet benézek :)

https://www.youtube.com/user/kigyi23/

(#1169) KisTücsök válasza Hauptmann (#1166) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ja, 20-at esett az átlag fps-em. :DDD

(#1170) Hauptmann válasza KisTücsök (#1169) üzenetére


Hauptmann
addikt

Az baráti. :DDD

(#1171) Tyler Durden válasza KisTücsök (#1169) üzenetére

Mármint a berhelthez képest vagy alapból?

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1172) KisTücsök válasza Tyler Durden (#1171) üzenetére


KisTücsök
addikt

berhelt? :D

Eddig 60 körül mozgott, most 40 körül. Két kört mentem. Persze lehet másnak nem lesz ilyen gondja.

Indítási parancsokat meg a graf beállításait is lehet át kéne variálnom. Megjelenés óta nem nyúltam hozzájuk.

(#1173) Jinxb1rd válasza KisTücsök (#1172) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Indítási paranccsal nem lehet az árnyékokat most már eltávolítani, gondolom azért

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1174) twi452


twi452
senior tag

Ez mondjuk nem baj :)
Eleve gond, hogy egy ilyen ki vesz észre előbb multi játéknál egyáltalán vannak grafikai beállítások.
Persze tudom kell, hogy krumplikon is fusson de akkor sem fair :)

(#1175) KisTücsök válasza Jinxb1rd (#1173) üzenetére


KisTücsök
addikt

Most hogy így mondod... Említette is itt valaki.

Akkor viszont ez szívás. Most megint úgy fut, mint megjelenéskor. Azóta felment játszható szintre, most megint ott vagyok ahol akkor. :(

szerk: jah, lemusz említette.

[ Szerkesztve ]

(#1176) Jinxb1rd válasza KisTücsök (#1175) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Gondolom sokaknak nem fog tetszeni, de ez tényleg hozzátartozik a fairplayhez. Én pl nem használtam, akkor mások elönnyel játszottak?

We are only Stardust...

(#1177) Tyler Durden válasza Jinxb1rd (#1176) üzenetére

Nálam se volt beállítva, tehát lényegében igen előnyben volt aki berhelt. Most szerencsére ezt helyrepattintották.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1178) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Mentem egy kört, hát túl sok különbséget nem vettem észre. FPS dropot talán én se tapasztaltam ezúttal, kb ennyi.

We are only Stardust...

(#1179) KisTücsök válasza Jinxb1rd (#1176) üzenetére


KisTücsök
addikt

Az árnyékok azért nem annyira egyoldalú, mint amilyen pl a foliage volt. Összességében inkább előnyben van az, akinek kivan kapcsolva, de lehetnek olyan szituációk, ahol hátrányt is jelenthet. Ráadásul az előbbi nem nagyon szólt bele az fps-be, utóbbi viszont nem is kicsit.

Az a baj, hogy 2-3 hónap kellett mire nálam normálisan játszható lett (átlag ~60fps, kevés droppal, tiszta időben). Most megint majdnem ott vagyok, mint a megjelenéskor.

Na mindegy. EA. Meglátjuk mi lesz belőle, mire megjelenik. Ha egyáltalán megjelenik.

(#1180) spank0309


spank0309
tag

Nálam nem esett az fps semmit, 70-80 van úgy hogy minden very low kivéve a látótáv, textura, aa ezek ultrán vannak.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1181) lemusz


lemusz
addikt

Ha már meglettem említve én bevallom őszintén álszentség nélkül, hogy személy szerint örültem egy ilyen "legalizált" előnynek. A config fájlok átírását nem tartottam annak, mert az már tényleg buherának számít, de hogy indítási parancsokhoz beírtál valamit, amit a játékmotor engedélyezett és örömmel használt, az miért lett volna illegális? Örültem neki, mert pl. egy ház tetejéről egy pillantás alatt át tudtam nézni egy mezőt és rögtön meglátni az ellenfelet, még ha az kúszva közlekedett is. Egyetlen rejtekhelye egy bokor lehetett, de sokszor még ott is kiszúrtam. Most kb 5x kell átnézni ugyan azt a mezőt, de lehet még akkor se szúrok ki senkit. Az hogy plussz fps-t adott "két legyet ütök egycsapásra" érzést keltett bennem, az én konfigomon nagyon jól jött az a plussz fps. Sikerült az elmúlt napokban úgy megtalálni a beállításokat, hogy néha 100 fps-be is belenyaldosott játék közben a számláló, ami a 144hz-es monitorom kb alapkövetelmény lenne. 50 fps körül folyamatos microlaggokat látok, delayesebb a loot közbeni ajtónyitogatás is. Sok terhet levett a videokártyámról a dx10, de hogy miért nem volt benne árnyék nem tudom. Most hogy vissza nyerjem a directx10-es fps-t (fullHD very low minden, de még nvidiában is minden performance-ra állítva) le kell vennem a Screen Scale-t 70-re 80-ra. Nagyon pixeles így a játék, de még mindig jobb talán, mint alacsonyabb felbontással összemosódott fost látni vagy 100-as Screen Scale mellett 40-50 fpssel microlaggolászni.

[ Szerkesztve ]

(#1182) Jinxb1rd válasza spank0309 (#1180) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Photoshoppal összehasonlítottam és az ultrák semmivel se jobbak a high beállításoknál. Még a textúrák se részletesebbek. Szal nem tudom, hogy csak placebok-e ezek a beállítások, mindenesetre azt javaslom mindenkinek, hogy ultrára ne rakjon semmit.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1184) Jinxb1rd válasza lemusz (#1181) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Akkor benned ugyanazok a boldogsághormonok szabadultak fel, mint a cheaterekben.

We are only Stardust...

(#1185) lemusz válasza saen (#1183) üzenetére


lemusz
addikt

Húha, jó sok misunderstood komment van alatta, kedvencem magyarra fordítva: "Azt hittem szar gépem van, de ezek szerint bőven átlag feletti, mert az átlagnak csak 20fps-e van." :DD :DDD :DD :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1186) spanglee001 válasza Jinxb1rd (#1184) üzenetére


spanglee001
addikt

igen szerintem is netto csalás a konzolba/cfg-be irogatható hasonló előnyhöz juttató árnyék/bokrok/csillogások kikapcsolása, míg azt a mezei user az options menübe nem tudja kapcsolgatni :K nem is tudom hol találják meg ezeket a kódsorokat? a steamen ki van írva? vagy csaló oldalakon van azért nem láttam?

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1187) Hunbeast87 válasza spanglee001 (#1186) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Közösségközpont/Útmutatók
példa (ráadásul eléggé részletesen le van írva, hogy mit és hogyan kell csinálni)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1188) spanglee001 válasza Hunbeast87 (#1187) üzenetére


spanglee001
addikt

ez esetben akkor én tudtam rosszul, de szerintem akkor sem sportszerű, hogy az egyik nemlát az aljnövényzettől/árnyékoktól a másiknak meg nincs ott semmi :W

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#1189) lemusz válasza spanglee001 (#1188) üzenetére


lemusz
addikt

Ne csapkodd a fejed a falba, most már mindenkinek vannak árnyékai. A növényzet attól még ott volt eddig is amúgy. Kivéve persze azokat, akik tényleges csalást használnak. Mondjuk az az 1-2 yt vidi amit láttam ezekről se a vizualitásra ment rá, hanem az aimbotra.

[ Szerkesztve ]

(#1190) gyuribácsi88

Toltam az előbb egy kört, hát nem tudom, olyan szerver laggok voltak, hogy teleportáltam 5 métert, korábban ilyen nem nagyon volt, igaz squad-ban voltunk, nem solo-t játszottam, de egyenlőre nem estem hasra a frissítéstől, minden esetre 1 kör után nem vonok le messzemenő következtetést.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1191) PeL


PeL
addikt

Úgy érzem szaporodnak a csalók. Squadban haverral ketten maradtunk, úsznunk kellett a kör miatt mert nem akartunk hídon menni, haver kb 10-15 méterrel előttem úszott, haladtunk át a military base-re. Motorral hallottuk hogy jöttek utánunk mikor már beljebb úsztunk. Egyszer csak azt veszem észre hogy az egyik csávó már mellettem úszik, majd hirtelen még jobban felgyorsít és utolérte haveromat is. Pont annyival úszott előbb ki a partra hogy haveromat már le is szedte ahogy kibukkant a vízből, utána meg engem. Ha ez nem volt speedhack akkor semmi. Esküszöm innentől rögzíteni fogok minden meccset és postolgatom a pubg fórumra majd az ilyeneket.

(#1192) gyurkikrisz válasza PeL (#1191) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Hát igen ez is csak egy lövölde lesz mint a CS... ?

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1193) Hunbeast87 válasza PeL (#1191) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

A víz alatt gyorsabban lehet úszni. Azt nem tudom, hogy a painkiller és energy drink hat-e az úszásra is.

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1194) PeL válasza Hunbeast87 (#1193) üzenetére


PeL
addikt

Tök mindegy mert ez víz felett és alatt is gyorsabb volt nálam. És egyik alkalommal úgy felgyorsított hirtelen mintha nitrózott volna egy pillanatra vagy nem tudom, egyszer csak ott volt már haver nyakán aki jóval előrébb úszott mint én :D

A másik hogy gyanúsan sok az olyan eset hogy nem látok magam köré enemyt landolni a környéken sem, aztán azon kapom magam 1-2 perc elteltével hogy valaki már járt előttem a házakban...

[ Szerkesztve ]

(#1195) saen válasza PeL (#1194) üzenetére


saen
Topikgazda

Ugráskor nem látsz mindenkit, ez tuti. Nem tudom mondjuk, hogy mennyire szándékos ez vagy bug.

(#1196) Hunbeast87 válasza PeL (#1194) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Elvileg a mostani patch ezt hivatott javítani, közben nem sokat ér. :D Később rajzolja ki néha ugyanúgy a járműveket, mint a playereket.

Improved rendering performance of vehicles, motorbikes, and boats at a distance.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1197) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Shift-et lehet vízben is használni a gyorsabb úszáshoz. És igen, víz alatt gyorsabb.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1198) UnknowPlayer


UnknowPlayer
újonc

Sziasztok!

Ismeritek a pubg-gaming.eu oldalt? Szerkesztőt keresünk, aki jártas a hivatalos patch note fordításokban, angolról magyarra természetesen

Az oldalunk elérhetősége: http://www.pubg-gaming.eu/

Facebook oldalunk: https://www.facebook.com/pubgGaming

Elvárás:
+a heti és a havi patch note-ok helyes fordítása

Reward:
privátban, ha már felvettünk a csapatba, mindent elmondunk.

Maximum 2 ember jelentkezését várjuk.

Akit érdekel, pm-ben írhat nekem ide, vagy az e-mail címre: pubg.gamingpress@gmail.com

Meglehetősen látogatott oldal vagyunk, hála a játék népszerűségének is :)

[ Szerkesztve ]

UnknownPlayer fan / http://www.pubg-gaming.eu/

(#1199) Årpi válasza UnknowPlayer (#1198) üzenetére


Årpi
őstag

Én mindig lefordítom, de sajnos a saját oldalunkra ;]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#1200) gyuribácsi88

Játszottam most egy pár kört, jobb lett a helyzet, kevesebb az fps drop. Alakul ez.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.