Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#25001) VGNGR válasza protegum (#25000) üzenetére


VGNGR
senior tag

Beépített radarhack :)

(#25002) PeL válasza Segal (#24998) üzenetére


PeL
addikt

A másik meg hogy még azt a kevés wallet szerzési lehetőséget is kivették ami megvolt előző passnál, már nem lehet kulcsokat szerezni szintlépésnél plusz a kék kártyákból se kulcsokat lehet már venni hanem BP-re tudod csak váltani... Ezeken is meg amit niof leírt látszik hogy egyre jobban kezdenek pénzhajhász sutyerákok lenni...

[ Szerkesztve ]

(#25003) PeL válasza PeL (#25002) üzenetére


PeL
addikt

Közben leesett h azt is Segal írta. Na mindegy, most keltem... :DDD

(#25004) BaLee válasza PeL (#25002) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Kár érte. Előző pass-om volt az első amit megvettem, nem ez lesz a második.
Bár nem is terveztem annyi időt ellocsolni rá, mint előzőre.

(#25005) Csokishurka válasza niof (#24999) üzenetére


Csokishurka
őstag

Egyedül az AKM skin tetszik de az is nem tudom a végén adja be szóval felejtős.
De amúgy nem rossz az új Erangel igaz csak két kört toltam rajta.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#25006) adakiller válasza Segal (#24998) üzenetére


adakiller
senior tag

egyetértek veled; szenvedés volt sokszor, de megérte a mostani tükrében. én megvettem ezt is a groza, akm, slr skin miatt. többi nem igazán fogott meg. véleményem szerint ez a season pass igen gyengécske lett :(.

(#25007) Winne


Winne
nagyúr

Volt időm kipróbálni, felhúztam ultrára a textúrát, gyönyörű és világos a pálya, nagyon tetszik. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#25008) Seep


Seep
senior tag

Most jatszon aki csirket akar, ujra mindenfele ember van a palyakon. :DD

(#25009) Segal válasza Segal (#24998) üzenetére


Segal
veterán

A 0-ról való indulás visszaszívva. Most mentem 2-3 kört és egyből felugrott 2000 pont fölé és kiszedhetőek egyből a sárga kártyák. Persze most elég gyér dolgokra lehet beváltani. Még nem döntöttem el hogy kell e nekem egyáltalán a 3as táska skin mert elájulva nem vagyok tőle de a ruhákra meg semmi szükségem...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25010) adakiller válasza Segal (#25009) üzenetére


adakiller
senior tag

Általam írt fenti fegyver skinek nem mozgatnak meg?

(#25011) Segal válasza adakiller (#25010) üzenetére


Segal
veterán

A groza ugye droppos tehát én azzal ritkán találkozok, akm skinem van és azt nem tervezem lecserélni mert tetszik az slr meg jól néz ki de egyrészt ritkán használom a fegyvert másrészt eléggé magas szinten szerezhető meg és ma is 3-4 kör után egyszerűen elég volt...
Talán ha 5-6 skin tetszik az egész pass-ba és azt meg végképp nem akarom hogy most megint kényszeresen játszanom kelljen és még akkor is a végén dönteni hogy hagyom a maradékot a francba vagy fizetem az extra szinteket. Ennyit nem ér már meg nekem.
Most megmondom előre hogy te is így fogsz járni. Esélyed sem lesz végigpörgetni és vagy fizetsz extra pénzt vagy a sz*rabb skineket megkapod 10 euroért.
Viszont ami tetszett hogy nem tetszik az 5000 pontért kapható maszk (a hármas szezon szakálla sokkal jobb volt) így nagyon nem is kell erőltetni a dolgot. 4000 pontig meg röhögve fel fogok érni annyit azért fogok játszani a játékkal.
A vector challange részre viszont még nem mertem rákeresni milyen feladatokat kéne teljesíteni. Gondolom megint valami brutál lista lesz :D

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25012) adakiller válasza Segal (#25011) üzenetére


adakiller
senior tag

asszem 68-as szintnél adja az akmet. szerencsére ez nem olyan mint a 6000 pont, aminél nem adódott össze a solo-duo-squad teljesítmény. ez a 68-as szint szerintem simán összehozható a 6000 ponthoz képest :D. duos társam szinte csak az ernyő miatt vette meg a passt, hát mondtam neki sok kitartást :D. ha fpp-zni lenne kedved jöhetnél velünk ;) mi nagyon poénra vesszük és így is jönnek a killek (persze nem shroud szinten), de így élvezetesebben jönnek a pontok :D

(#25013) Segal válasza adakiller (#25012) üzenetére


Segal
veterán

Ha veletek tartok akkor nem tudna duoba játszani és ugye a 6000 pont meg külön gyűlik. Ettől függetlenül mehetek pár körre, úgyis meg kéne csinálni az ernyős képünket amiről beszéltünk. A harmadik csapattársunknak talán még motiváló is lehet hogy meg lehet csinálni a skint. Persze szegény még nem tudja mire vállalkozott :DDD Azért azt nagyon halkan ideírom hogy az ernyőskinhez nem kell pass-t venni ;] :P
Ettől függetlenül azért már előre szólok fpp-be én max golyófogónak vagyok jó :)) Továbbá remekül tudok füstöt dobni meg felszedni csapattársat ha arra van szükség. Tulajdonképpen csak a harc nem megy benne, de ha poénra vesszük akkor az úgyis másodlagos :K
Viszont nekem sajna leghamarabb csak jövőhéten jó. Majd dumálunk róla steamen.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25014) hegegabi80 válasza adakiller (#25012) üzenetére


hegegabi80
addikt

Ebbe ha lehet én is beszállnék. Én is alapból poénra veszem a játékot, semmit se vettem benne, nem érdeklenek a skinek, csak hogy kikapcsolódjak egy kicsit.
Random quad-ban szoktam néha nyomni, meg egy alkalommal voltam is discourdon és úgy mentünk, tök jó volt.

Feltéve, ha kell egy másik golyófogó is. ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25015) simii16


simii16
aktív tag

Sziasztok,

Ha már ilyen játékszervezős téma jött elő, akkor én is keresnék játékostárs(ak)at.
FPP-t szoktam játszani teljesen "amatőr szinten". Ilyen 1 körüli vagy kicsit az alatti K/D szokott lenni a statisztika (szerdán a patch után volt pont egy csirkém :) ). Késő délutánonként-esténként szoktam játszani 1-2 órát. Ha van valaki, aki hasonló szinten űzi a játékot és szeretne társulni, az nyugodtan felvehet steamen simii16 profilnévvel vagy játékon belül SimonUr nicknévvel.

(#25017) lemusz válasza PeL (#25016) üzenetére


lemusz
addikt

Hmm ilyennel még nem találkoztam, gondolom ezt is az új erangel hozta. Hagyni kell azt a mapot 1-2 hétre, had javítsanak ki rajta mindent.

[ Szerkesztve ]

(#25018) DiszNóÓl válasza lemusz (#25017) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Régebben is volt ilyen.

HATER

(#25019) LendvaiFeri1 válasza PeL (#25016) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Ugyan ez volt tegnap a kar & m4 párosnál.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#25020) PeL válasza DiszNóÓl (#25018) üzenetére


PeL
addikt

Őszintén szólva régebben én még nem nagyon futottam bele ilyenbe. Talán még early accessben. Nálam nem csak shotinál volt ez tegnap, Karnál, SCAR-nál ugyanúgy előjött. De asszem elég ha elváltod a fegyvert majd elővétel után betárazod újra.

Szerintem az aim punch is teljesen eltűnt am. Tegnapelőtt pofán lőttem egy embert SKS-el, ő abban a pillanatban leknockolt gond nélkül SLR-el úgy hogy fejbelőtt. A hitet megkapta, mert death camben látszódott.

[ Szerkesztve ]

(#25021) saen válasza lemusz (#25017) üzenetére


saen
Topikgazda

Elvileg ma reggelre javították ezt a bugot.

(#25022) niof válasza lemusz (#25017) üzenetére


niof
addikt

Pedig nem új dolog, mint ahogy írták a többiek is. Csak eddig relatíve ritkán jött elő.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25023) lemusz


lemusz
addikt

'Add 1 friend to your friends list"

Ezt a küldit hogy kő megcsi? :F

(#25024) DiszNóÓl válasza lemusz (#25023) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Rákeresel és follow.

HATER

(#25025) lemusz válasza DiszNóÓl (#25024) üzenetére


lemusz
addikt

Ohh megvan, köszi.

Amúgy nem vettem meg a passt szerintem alig van benne jó skin, de azt a lvl 27-es free kesztyűt el akarom érni, mert nagyon jól menne a szettemhez.

[ Szerkesztve ]

(#25026) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Ez most komoly, hogy M24-el fejbe lövöm a csávót 2-es sisakkal és simán túléli? Azt hallottam, hogy gyengítették de nem gondoltam, hogy ennyire.

Ha ez ilyen fel sem veszem legközelebb.

(#25027) DiszNóÓl válasza BaLee (#25026) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Nem fejbe lotted.

HATER

(#25028) BaLee válasza DiszNóÓl (#25027) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Akkor megnyugtattál. :)
Egyszer találtam el, a sisakja sérült és pirosban volt a hp-ja akkor lehet nyakon lőttem.

(#25029) VGNGR válasza PeL (#25016) üzenetére


VGNGR
senior tag

Nálam olyan hang bugot hozott az új erangel, amivel eddig nem találkoztam. Teljesen nyugodt környéken szaladtam ki házból körrel együtt. Azonnal lelőttek de nagyon közelről. Mellettem lévő házban volt egy ember. Egy kukkot sem hallottam belőle, pedig mozgásban volt deathcam szerint, illetve desthcamben ő hallott mindent az én mozgásomból.

(#25030) VGNGR


VGNGR
senior tag

Friss ropogós glitch militaryn. :DD

[link]
[link]

(#25031) cintula187 válasza VGNGR (#25030) üzenetére


cintula187
addikt

Nem rossz. Nekem inkább az tetszik, hogy fapados texturát kap pár ház Vikendin, meg hogy a néha bőven a falon keresztül sebez a gránát.

Peasant Blinding©™ Ez az állítás hamis.

(#25032) jozefgucci1 válasza cintula187 (#25031) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Néztem is tegnap Vikendin , hogy mi ez a műgyanta barna padló egyes házakban ahol ma karakter még be is lassul . Ez a falas bug amúgy Miramaron is megvan a nagy kék aljú házakban van ilyen . :W Hiába na ezek tudnak programozni :C Az FB csoportban meg lehurrogják az embereket ha CDkey-röl vásárolnak , mert jaj szegény fejlesztők hát miből fognak tovább dolgozni ? :W

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25033) VGNGR válasza jozefgucci1 (#25032) üzenetére


VGNGR
senior tag

A passok meg a skinek által termelt csilliárdokból ;]

(#25034) mg1992mg válasza VGNGR (#25030) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Vannak érdekes dolgok, igen.. És korábban ezek jók voltak... :(

A nevem nem fogom kitakarni, egy haveri társaságon belüli poén miatt az ami ;] :B

(#25035) Achar válasza mg1992mg (#25034) üzenetére


Achar
tag

A 2. képen ott nem egy ilyen 'beton' terasznak kellene lennie, amin van a kerítés?
Mostanában nem játszottam vele, így nem tudom fejből. Nálam ablakba beakadás volt a nyerő.

(#25036) Running válasza VGNGR (#25030) üzenetére


Running
tag

okádok ettől az embertől

(#25037) Running


Running
tag

Tegnap Vector full felszerelve akkorát ugrott felfelé lövés közben, hogy visszatartva is leszedtem vele a napot. Állat kis bug volt, jól le is lőttek, képtelenség volt megtartani a fegyvert. Uzi viszont klassz, jöhet a nerf.

(#25038) jozefgucci1 válasza Running (#25037) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálam most a fullos Uzi a nyerő + valami sr .A végén közelharcban az Uzit semmi nem nyomja le szerintem .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25039) mg1992mg válasza Achar (#25035) üzenetére


mg1992mg
senior tag

Dede, beton terasz volt ott korábban, érdekes mód eltűnt.. :D Lehet az új akadályokhoz kellett ;]

(#25040) LendvaiFeri1 válasza jozefgucci1 (#25038) üzenetére


LendvaiFeri1
addikt

Vectort még most sem veri. Ott van még a groza meg a beryl.

So lock up your daughter, lock up your wife, lock up your back door and run for your life

(#25041) Grave_444 válasza LendvaiFeri1 (#25040) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Pontosan. Bár tény, hogy a grozát szerintem elég nehéz megfogni már 10-20m után is.

(#25042) jozefgucci1 válasza LendvaiFeri1 (#25040) üzenetére


jozefgucci1
addikt

A beryl szerintem lassú , úgy értem a percenkénti lövedék kevés és baromi nehéz megfogni :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#25043) protegum


protegum
aktív tag

Az uzi mindig is jó volt közelre. Az ump meg közel és közép távra. De a beryl helyett inkább az AMD-65-t rakták volna be, az igazán op lenne.

(#25044) Segal válasza protegum (#25043) üzenetére


Segal
veterán

Én a BFG-9000-t hiányolom. Az közelre meg távolra is jó lenne :DDD

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25045) Tressy válasza Segal (#25044) üzenetére


Tressy
senior tag

IDDQD :D

(#25046) szbalogh


szbalogh
őstag

Hű de rég kempeltem ilyen jót :DDD

Nick: HE_Storm

(#25047) Segal válasza Tressy (#25045) üzenetére


Segal
veterán

Én tudom hogy mi volt ez mert csak ennyire vagyok fan :DDD

De aki nem tudná a god mode volt :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#25048) saen válasza Segal (#25047) üzenetére


saen
Topikgazda

Azért az IDDQD és IDKFA parancsok megvannak mindenkinek vagy csak én vagyok túl öreg? :D

(#25049) niof válasza saen (#25048) üzenetére


niof
addikt

Alap! :D

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#25050) Csokishurka válasza saen (#25048) üzenetére


Csokishurka
őstag

Meg IDCLIP :)

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.