Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#701) saen válasza atee (#700) üzenetére


saen
Topikgazda

Azt ügye tudod, hogy aki a motoron dolgozott az nem fog bugot javítani? Nem mindenki ért mindenhez...

(#702) vaakuum


vaakuum
addikt

Technikai kérdés:
amennyiben autóból kilővik a sofőrt, de már csak alig egy méter választja el a gyalogost az elütéstől, és száguld a kocsi, akkor is bekövetkezik az elgázolás? (illene, azt hiszem :U ), még ha a sofőr nem is kapja meg a kill-t ilyenkor már, mert az összesítőjébe nem kerül bele...
DE akkor mi történik a gyalogossal, -meghal "zuhanás" miatt? :F

[ Szerkesztve ]

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#703) Tyler Durden válasza atee (#700) üzenetére

Nem védem, csak ez az állandó sírás pöttyet idegesítő. Nálam se fut jobban szerintem a játék, mint nálad mégis el tudok vele kellemesen szórakozni. Mikor megvettem tudtam, hogy nem tökéletes, ennek ellenére a hangulata illetve a játékélmény miatt must have volt beszereznem. Én is azt szeretném amit te, hogy mihamarább javítva legyenek a bugok, de attól, hogy itt fikázzuk őket sokminden nem fog előrébb mozdulni ezügyben. Várjuk a patchet és reméljük, hogy jópár dolgot javítanak illetve kevésbé combos konfiggal is játszható lesz.

vaakum: twitchen láttam már ilyet és bekövetkezik az elütés amennyiben kellően gyorsan megy a jármű, a killt ofc már nem kapod meg érte.

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#704) atee válasza saen (#701) üzenetére


atee
őstag

Igazad van.
Várom már a pipacsokat is a mezőn :)

D-day 2002-01-04 01:54

(#705) twi452


twi452
senior tag

Ja páran azt hiszik, hogy egy ember csinálja aki most egy hegynyi early access pénzen ül aztán épp azt fejleszt vagy nem fejleszt amihez kedve van :D

(#706) atee válasza Tyler Durden (#703) üzenetére


atee
őstag

Az én fikázásom miatt nem megy el a kedvük ebben biztos vagyok :)
Én is egész jól elszórakozom, de amikor megjelenik egy ilyen hír, hogy új skin vagy hasonló.... akkor azért nem uggrálok örömömben, hogy dolgoznak rajta.

D-day 2002-01-04 01:54

(#707) saen válasza atee (#704) üzenetére


saen
Topikgazda

Pipacs nem biztos, hogy lesz, de pl két új pálya már készül. Tény, hogy a bug javítás a legfontosabb, de ettől még folyhat több dolog fejlesztése is egyidőben. Egy grafikus biztosan nem fog nekiállni netcode-ot javítani.

(#708) saen


saen
Topikgazda

Egyébként inkább nézzétek Anthony streamjét, squadban most nyertek zsinórban 5x.

(#709) vvega30 válasza saen (#708) üzenetére


vvega30
senior tag

eh, munkahelyen nincs időm netezni... oh wait..:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#710) saen


saen
Topikgazda

(#711) KisTücsök válasza saen (#710) üzenetére


KisTücsök
addikt

Itt csak én nem látok szerverrel kapcsolatos javításokat?

(#712) saen válasza KisTücsök (#711) üzenetére


saen
Topikgazda

Az a következő havi patchben lesz, ahogy már többször is írták. Most a kliens oldalt erősítették.

(#713) KisTücsök válasza saen (#712) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ja jó, azt hittem ebben.

[ Szerkesztve ]

(#714) #32256704 válasza vaakuum (#702) üzenetére


#32256704
törölt tag

Bekovetkezik. Voltam mar mindket pozicioban.
Utottek el ugy, hogy mar kilottem a sofort es utottem el ugy embert, hogy meghaltam 1 meterrel elotte.

(#715) lemusz válasza saen (#710) üzenetére


lemusz
addikt

Na ezt vártam már, mert olvastam valahol hogy ma lesz elérhető a jegyzet. Egész jónak tűnik, bár a performance boost remélem nem csak annyiban lesz érzékelhető, hogy 30 helyett 35 fps-t látsz majd a bal felső overlay-es számlálón, hanem egy érezhetőbb, legalább 50%-os erősödést. Elvégre is, ha jól tudom most jár a játék a kitűzött 6-7 hónapos fejlesztési ciklus felénél. Augusztus-Szeptember környékén - amikorra eltűnik a béta jelző a játék neve elől - jó lenne a jelenlegi konfigommal very low beállítások mellett fullHD-ben fix 80+ fpssel játszani, fps droppok és szerverlaggok nélkül. Szerintem ez nem egy ördögtől való elvárás. Teljesíthető. Most pedig alig várom a csütörtököt, hogy aktiválják. :DDD

ui.: Az egyszemélyes motor az én fejemben is megszületett korábban. Szerintem nincs vele semmi gond, solo-ban jó lesz vele csapatni, de remélem lesz is hozzá elegendő fps, mert azt vettem észre minél gyorsabban vezetek egy járművet, annál nagyobb az esélye az fps droppnak és így a kormányozhatatlanságnak.

[ Szerkesztve ]

(#716) saen válasza lemusz (#715) üzenetére


saen
Topikgazda

50%-on meglepődnék, de érezhető javulást várok. Nekem inkább az lenne a fontos, hogy kevésbé essen be kritikus szitukban. Elég hosszú a javított lista, sok bug is kimegy, jó lesz ez :D Cserébe a fegyvereket újra kell kb tanulni, elég sok balance változás is lesz.

[ Szerkesztve ]

(#717) etejedu válasza saen (#716) üzenetére


etejedu
őstag

Nem lehetne egyszerűen beállítani valósághűre? Bírnám ha nem antilopoznának el 3 AK-ból lőtt sebbel 50 méterre.
A hegyeknek sincs sok értelme, ha egy Daciaval megmászom a 20%-os lejtőt, ami nem aszfaltozott, de legalább teli gázzal 50-el felkaptatok rajta! :DDD :U
Én azért szerettem eme játékot meg, mert volt értelme a sebzésnek: kb. 1-2 golyó 1 kill, mint a valóságban! Erre egyre inkább azt látom, hogy kell egy tár a s@ggfejekbe! (függetlenül mindenféle védelmi eszköztől)

(#718) saen válasza etejedu (#717) üzenetére


saen
Topikgazda

Ez sose volt igazán élethű játék. Egy szimpla pisztolylövésbe is bele lehet halni, nem kell ahhoz AK. Ez utóbbinak egyébként nő a sebzése. Én a shotgun nerftől félek kicsit, most úgy tűnik mindenki az UMP-ot fogja majd vadászni. Aztán köv patchben majd azt is megvariálják...

(#719) KaraDani válasza saen (#718) üzenetére


KaraDani
addikt

El a kezekkel az ump-mtől!!! :N A soti nerfnek örülök, nem rajongok értük túlságosan.

(#720) W00dyka


W00dyka
tag

Nekem a soti nekem épületen belüli szeletelős fegyver illetve pánikfegyver, ha megijedek :Y addig nyomom a gombot amig kill vagy killed ! :DD

[ Szerkesztve ]

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#721) gyuribácsi88

Ma 10-ből 10x lag miatt haltam meg, csodálatos volt. Ja, és a 4x egyre rosszabb. Már az első lövés se talál, nem hogy a második.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#722) spank0309 válasza gyuribácsi88 (#721) üzenetére


spank0309
tag

Én ma direkt mindig 4x-el mentem nálam jó volt, tudok én is a bugról direkt ezért is néztem meg de jó volt.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#723) Carlytoo válasza spank0309 (#722) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

A soti eddig is problémás volt. Nem egyszer haltam már meg, mert az enemy nem volt hajlandó belehalni 4-5 lövésbe közelről. Aztán közben felvilágosítottak az angolok, hogy a PUBG tud a sotis problémáról és dolgoznak rajta. Erre lenerfelik. :D

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#724) Tyler Durden válasza Carlytoo (#723) üzenetére

Dupla csövűvel én meglepően hatékony voltam, ellenben a pumped az részemről eddig is kerülendő volt. Amennyiben a patch hazavágja, akkor tényleg mindenki ump-t fog kajtatni..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#725) saen válasza Carlytoo (#723) üzenetére


saen
Topikgazda

Nekem a duplacsövűvel és az S12K-val nem volt sose bajom, ellenben a pumped változat egy rakás szar. Lehet az a bugos...

A játékban egyébként pont az tetszik, hogy nincs kötelező fegyver kialakítás és nem az van, hogy ez a páros kell, különben nincs esélyed. Gyakorlatilag az összes fegyvertipus használható. Remélem ez megmarad a végén is.

(#726) HoyHoy2 válasza saen (#710) üzenetére


HoyHoy2
tag

szerintem ez eléggé kielégítő :C

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#727) Carlytoo válasza saen (#725) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Igen-igen. Az általad említett S12K, illetve ha dublacsövű tényleg tuti. Az én szerencsém olyan, hogy feszt a pumpásba botlok.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#728) lemusz


lemusz
addikt

Éjjel akkora swinger partyt toltunk, kár hogy nem jöttetek ti is...

(#729) Carlytoo válasza lemusz (#728) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Én is voltam. :D Brazzers forgatási helyszín.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#730) etejedu


etejedu
őstag

:DDD

Az eu szerver még mindig katasztrófálisan bugos!

[ Szerkesztve ]

(#731) tepenzed válasza etejedu (#730) üzenetére


tepenzed
őstag

bugos?

(#732) Szőrös  válasza etejedu (#730) üzenetére


Szőrös 
veterán

NA is időnként, 1 órája inkább jöttünk vissza EU-ra mert több meccsen át is másodperces lagok voltak. Nem jó ez így. :(

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#733) etejedu válasza tepenzed (#731) üzenetére


etejedu
őstag

Lagra gondoltam , bocsesz!

(#734) RexpecT


RexpecT
addikt

(#735) Richard! válasza RexpecT (#734) üzenetére


Richard!
addikt

Te atya úr isten :C

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#736) vvega30 válasza RexpecT (#734) üzenetére


vvega30
senior tag

LOL
de Mr 2.-nál (mintha magamat látnám) a potato aim azért ott van:)

[ Szerkesztve ]

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#737) saen


saen
Topikgazda

Gondok vannak a teszt szerveren, jövő hétre csúsztatják a havi patchet.

(#738) twi452 válasza saen (#737) üzenetére


twi452
senior tag

Mindenki húzódjon biztonságos helyre és készüljön az ócsárlás lavinára. 😀

(#739) tepenzed válasza twi452 (#738) üzenetére


tepenzed
őstag

hogy őszinte legyek, én már a patch noteson is kiakadtam. A tartalmi rész a nullával egyenlő, a javítást meg továbbra sem érzem elégnek egy nagy havi patchben :B A teszt szerverre meg talán nem 1 nappal kéne előbb felrakni a javítást, normális helyeken minimum 1-2 hétig megy...

[ Szerkesztve ]

(#740) HoyHoy2 válasza tepenzed (#739) üzenetére


HoyHoy2
tag

szerintem a patch notes teljesen rendben van, mit hiányolsz belőle? A teszt szerverrel egyetértek, de örüljünk hogy van teszt szerver , rosszabb helyeken az sincs :))

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#741) lemusz válasza saen (#737) üzenetére


lemusz
addikt

Pedig vártam nagyon. :( Többek között most azt se értem, hogy miért kell hetekben gondolkodni. Ha teszem azt holnapra vagy holnaputánra kitudnák javítani a hirtelenjében felmerült problémákat, akkor miért kell utána még napokat várni? Nem követem régóta az eseményeket, de volt már itt vakációs hét is meg minden, aztán így ezek tükrében tényleg felmerül az emberben a kérdés, hogy vajon megfelelően dolgoznak-e, nem-e csak a lébecolás meg az időhúzás megy?

(#742) HoyHoy2 válasza lemusz (#741) üzenetére


HoyHoy2
tag

valószínűleg nagyobb dolgokat találtak ?! szerintem ahhoz nagyon butának kell lenni, hogy megengedhessék maguknak most a lébecolást, a presztízs veszteség nekik sem céljuk, és ez most az :U

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#743) saen válasza lemusz (#741) üzenetére


saen
Topikgazda

Tegnap óta már 3x patchelték a teszt szervert, még ma hajnalban is. Folyamatosan dolgoznak ez biztos.

(#744) PeL válasza saen (#737) üzenetére


PeL
addikt

Kár, pedig az a shotgun nerf már jöhetne, unom már hogy sokszor 15-20 méterekről is úgy pofán lőnek vele hogy kifekszem egy lövéstől

(#745) saen válasza PeL (#744) üzenetére


saen
Topikgazda

Ahogy a tesztszerveren láttam, továbbra is vannak egylövéses halálok.

(#746) tepenzed


tepenzed
őstag

Megis megkapjuk a mai updatet. Ebbol latszik mondjuk, hogy a halasztasok hasrautes szeruen mennek

(#747) saen


saen
Topikgazda

Úgy tűnik mégis lesz ma patch, ez az info jött:

"Good news everyone! We will be pushing the monthly update to the Stable Servers at 1PM UTC / 3PM CEST / 6AM PDT / 10PM KST"

(#748) HoyHoy2 válasza saen (#747) üzenetére


HoyHoy2
tag

lets crash the world ;]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#749) Szőrös  válasza PeL (#744) üzenetére


Szőrös 
veterán

Én meg azt unom, hogy közvetlen közelről is totál hatástalan néha, igaz inkább a rossz netkódból adódó hitreg probléma miatt.
De ez egy vicc, hogy egy pucér csókába hármat belepumpálok és még felém fordulva lő.
Erre még nerfelik is. Okos. Aztán majd használnak helyette mást az emberek (ump/vector) akkor meg amiatt megy majd a sírás és azokat fogják nerfelni és be is indul a lavina.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#750) Tyler Durden válasza Szőrös  (#749) üzenetére

Vector csak extended mag-al alternatíva, az alap 13 töltény az semmire nem elég, UMP viszont tényleg király /mondom ezt úgy, hogy shotiból is szivesen viszem a dupla csövűt, azzal elég sokszor 1 shotolni lehet az ellent/.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.