Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#151) tepenzed


tepenzed
őstag

de szeretem mikor úgy leszek soloban második, hogy elütöm magamat xD

ja amúgy tök jó, hogy az új patchben (teszt szerveren) már grafikai beállítástól fügetlenül ugyanakkora a növényzet, így tök jól lehet sunyulni és hason csúszva menni be a körökbe :D

[ Szerkesztve ]

(#152) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Ha valaki érez magában ilyet, akkor írhatna egy FAQ részt ide, hogy a kezdőknek mire érdemes figyelni, hogy érdemes játszani, melyik fegyver milyen, stb....

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#153) etejedu válasza h1mpi (#152) üzenetére


etejedu
őstag

Láda nyitás teljesen random?
2800 creditért nyitottam egy értéktelen piros pólót, elötte 700 ért egy értékesebb inget.

(#154) atee válasza etejedu (#153) üzenetére


atee
őstag

Teljesen. Bár èn mèg csak egyet nyitottam, de kabát volt benne 4€

D-day 2002-01-04 01:54

(#155) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Tegnap mentem két rövid kört 1-1 killem volt. Még az is nehezemre esett, hogy ha meglőttek visszagyógyítsam magam. 10 perc volt mire a bandázst feltudtam használni. Szerintem ma megnézek a YT-on pár tutorial videot :DD

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#156) vvega30 válasza h1mpi (#155) üzenetére


vvega30
senior tag

Twitchen nézd ahogy a prok játszanak, abban benne vannak a hibák is amiket elkövetnek, míg youtubon csak a lényeg van kiemelve.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#157) h1mpi válasza vvega30 (#156) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szoktam nézni, igazából ott kaptam kedvet a játékhoz. Orzanelt és summit1G-t szoktam nézni.
Csak Ők pl. olyan gyorsan lootolnak, hogy nem tudom a szememmel követni. Először meg kell tanulnom, mi mire való, azt meg ilyen pro playertől nem fogom élő stremen

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#158) saen válasza h1mpi (#157) üzenetére


saen
Topikgazda

Nagyon sok mindent meg lehet tanulni tőlük, én pl alig játszottam, csak sokat néztem és tudom, hogy mik az erős dolgok. Ezzel csak egy baj van, ma is jön egy komoly patch ami felrúgja az egészet. A készítők megmondták, hogy early access alatt folyamatos lesz a fegyverek és a hozzájuk kapcsolódó kiegészítők balance-olása. Eddig az M16-ot mondták a legjobb assault rifle-nek, de ma csúnyán nerfelik, így még nem tudni mi az új tuti.

(#159) tepenzed válasza saen (#158) üzenetére


tepenzed
őstag

a damage listából azért csemegézhettek, bár ez csak egy dolog, ugye ott a stabilitás stb

[link]

(#160) saen válasza tepenzed (#159) üzenetére


saen
Topikgazda

Hát igen, ez alapján mindenki shotgunnal rohangálna, mert annak a legnagyobb a sebzése ;] :P

Emellett néhány fegyver csak dropokból érhető el.

Summitnak a kedvenc kombója az M16 és Kar98 volt, nem is szokott mást felvenni. Vagyis akkor igen ha ezeket nem találja meg könnyen. Persze lehet mondani, hogy az AWM jobb, mint a Kar98, csak ahhoz nem lesz elég töltényed és ügye csak dropokból jön. A mostani patch persze simán felrúghatja az egészet.

(#161) KaraDani válasza saen (#160) üzenetére


KaraDani
addikt

Én is ezt a kombót szeretem a legjobban. :K Az meg tuti, hogy az awm jobb mint a kar, csak általában kar van awm nincs :D

[ Szerkesztve ]

(#162) h1mpi válasza saen (#158) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Persze, de itt is kell jó pár óra, mert jelenleg még a fegyvereket se ismerem meg, hogy melyik mit tud :D
A másik meg tényleg nem értem a streamerek hogy veszik észre a nmy-t, amikor akkora mint egy légypiszok.
Gondolom a CS:GO előélet sokat számít Nekik.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#163) etejedu válasza h1mpi (#162) üzenetére


etejedu
őstag

Szerintem full butitott grafikai beállítások mellett tolják vagy csalnak.
Pl.: LyndonFPS videóján ugrabugrál forgolódik majd határozottan ráfordul a toronyra és lövi a fekvő enemyt.
Oda-vissza kilassítottam és nem látni semmit. Ő mégis észrevette. Nem egy ilyen jelenete van.

(#164) tepenzed válasza etejedu (#163) üzenetére


tepenzed
őstag

persze, majd ilyen nyilvánosan enyni ember előtt csalnak, nem :D ? Szeretnétek ti úgy játszani, mint Lyndon :P (ehhez kell több ezer óra meg persze skill) Egyébként a low grafika hoz egy kis előnyt, de az új patchben ez már minimális

amúgy meg azok a jelenetek highlightsok, nem mindig ennyire szerencsés

[ Szerkesztve ]

(#165) etejedu válasza tepenzed (#164) üzenetére


etejedu
őstag

Jó, lehet túloztam! Valószínüleg a videó minősége miatt nem látszik semmi.
Én sosem leszek olyan mint, ő de még a Prohardveresek körében sem leszek túl ügyes. Fáradtan ülök le játszani és már a reflexeim sem jók. Ha mégis ölök ( no nem 1v 1 -ben ott mindig alulmaradok) akkor azt csakis sunnyogva tudom megtenni.

(#166) saen válasza etejedu (#163) üzenetére


saen
Topikgazda

Config file-okat lehetett buherálni és így butítani a grafikán. Már nem tudom melyik patchben, de valahol ezt letiltották/letiltják.
Lyndon biztosan csinálta ezt, többieknél csak low/very low beállítások voltak.

(#167) KaraDani válasza tepenzed (#164) üzenetére


KaraDani
addikt

Abban akorban élünk amikor már versenyeken is simán csalnak, beépítik az egér firmwarejébe az aimbotot, wh-t stb. és simán ott a plug and play cheat. Nem akkora kuriózum nagyközönség előtt csalni mint sokan gondolják. Nem azt mondom, hogy itt tényleg csalásról volt-e szó vagy sem, csak hogy nem lehetetlen amúgy.

etejedu: Valószínű, hogy az ilyeneket videón a tömörítés miatt nem látjuk igen.

[ Szerkesztve ]

(#168) h1mpi válasza KaraDani (#167) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Pont ez a játék lesz tele aimbottal vagy nmy spotter jelzővel, mert ez a titka a játéknak. Eltalálni már nem olyan nagy művészet. WoT-nál is megoldották, hogy külső programon megy.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#169) tepenzed válasza h1mpi (#168) üzenetére


tepenzed
őstag

ez csak a fejlesztőkön múlik. A BattleEye szépen működik, rainbowba folyamatosan darálja az embereket és meglepetésszerűen csap le, így ott nem is nagyon találkozok csalókkal, hamar repülnek. H1Z1-be engedték elszaparodni őket, viszont itt a fejlesztők azt nyilatkozták, hogy nagyon fognak figyelni, így legyen.. addig is jó, míg 30 euro a játék, ha 10ért fog menni, akkor jönnek az ideiglenes, unatkozó csalók is

Az Overwatchban is nagyon jól megoldották, ráadásul az új accokat is automatikus bannolják

[ Szerkesztve ]

(#170) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Halihó!

Ha valakinek kedve támad squadozni, vagy duozni nyugodtan felvehet.

carlytoo2

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#171) tepenzed válasza Carlytoo (#170) üzenetére


tepenzed
őstag

link a profilod pls, nem talállak

(#172) saen


saen
Topikgazda

Van egy pici sziget a jobb felső sarokban, most láttam először, hogy streamerek odamentek és kb semmi nem volt ott. A vicc az egészben, hogy több streamertől hallottam már, hogy az ott maga a paradicsom, iszonyat jól lehet lootolni. Hát még egy normális fegyvert se talált a srác...

(#173) tepenzed válasza saen (#172) üzenetére


tepenzed
őstag

[link]

remélem nem a spawn szigetre gondolsz, hanem a félszigetekre :D

(#174) saen válasza tepenzed (#173) üzenetére


saen
Topikgazda

A spawn szigetre gondolok.

(#175) tepenzed válasza saen (#174) üzenetére


tepenzed
őstag

de hiszen ott spawnolunk, mikor elindul a játék :D ott az elején mindenki felveszi a fegyvereket és ha elindul a repülő, azok eltünnek. Nem gondoltam, hogy oda vissza lehet menni hajóval, de olyankor már ott nincs semmi

(#176) saen válasza tepenzed (#175) üzenetére


saen
Topikgazda

A srác haverja mondta, hogy többször volt már itt és eddig mindig full level 3-as cuccal jött el. Lehet, hogy a patch változtatott ezen, már kijött.

(#177) saen válasza saen (#176) üzenetére


saen
Topikgazda

Visszajöttek megint ellenőrizni, hogy csak pech volt-e, de úgy tűnik nem. Most egy kicsit jobb lett, de totál nem éri meg ide jönni. Legalábbis a köv patchig biztosan nem.

[ Szerkesztve ]

(#178) KaraDani válasza tepenzed (#175) üzenetére


KaraDani
addikt

Eddig ott röhögve fel lehetett szerelni egy squadot jó cuccokkal, tegnap pont próbáltuk párszor. Az asztalokon levő dolgok nincsenek ott, de a környező házak, bunkerek mind televannak loottal. Amúgy idő miatt nagyon sietni kell, nem árt ha a repülő onnan jön be és rögtön meg is találja az ember a motorcsónakot.

(#179) atee


atee
őstag

Jól sikerült a mai patch. Kopasz lett a karakterem. Már 3 szor kidobott a szerver. Egyszer crashelt az egész game.

D-day 2002-01-04 01:54

(#180) spank0309 válasza atee (#179) üzenetére


spank0309
tag

Én csak pozitív dolgokat tapasztaltam eddig :D

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#181) tepenzed válasza atee (#179) üzenetére


tepenzed
őstag

én eddig cska azt tapasztaltam, hogy patch óta megint elkezdett néhány épület padlóján átbugolni a növényzet, egyébként nekem eddig pozitív

[ Szerkesztve ]

(#182) KisTücsök válasza etejedu (#153) üzenetére


KisTücsök
addikt

Csak az esély nő meg ritkább cuccra, ahogy egyre drágább a láda.
____

Nem kell rágörcsölni erre, meg titkos recept sincs. Játszani kell, aztán belejön az ember. Kialakítja a neki szimpatikus játékstílust, etc. Én is már sokszor kiszúrom az ellenfeleket olyan körülmények között, amilyenek között az elején nem tudtam. Nincs itt semmi varázslat. Gyakorolni és gyakorolni, ennyi.
____

Tegnap mentem a test serveren két kört, az elsőben azonnal megöltem, a második ígéretes lett volna, de kb 30 megmaradt embernél kifagyott. :D Sokat nem láttam/éreztem a változásokból. Majd most meglátjuk.

(#183) etejedu


etejedu
őstag

Hu de xar lett a játék! :Y
5-45 fps very low-on!

(#184) Chris78


Chris78
aktív tag

Teszt szeróra hol lehet felmenni? Van "beépített" fps mérő vagy külső programot használtok?

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#185) KisTücsök válasza Chris78 (#184) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ott van a steam könyvtáradban.

(#186) Chris78 válasza KisTücsök (#185) üzenetére


Chris78
aktív tag

Ok. Köszi. :R

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#187) etejedu válasza tepenzed (#181) üzenetére


etejedu
őstag

Neked 970-el milyen beállításaid vannak? Mennyi FPS?

(#188) CarajoEsp


CarajoEsp
senior tag

Van itt olyan aki Gtx 750-nel tolja? Jobb lett a patch ota?

-Battletag: CarajoEsp#1838 -Steam: CarajoEsp -WP7 Gamertag: CarajoEsp1-BF3: HUNGeriEnd

(#189) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Én tegnap kipróbáltam magas felbontással és nem akadozott. 980Ti+4790K.

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#190) tepenzed válasza etejedu (#187) üzenetére


tepenzed
őstag

minden highon van, 1920x1080

fps elég változó, 60-70-80-90 fps között ingadozik, nagy ritkán ledroppol 50-re néhány helyen

[ Szerkesztve ]

(#191) etejedu válasza tepenzed (#190) üzenetére


etejedu
őstag

Nekem max 65
És elmosódott a kép is. Motion blur ki van kapcsolva.

(#192) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Nézem Orzanelt teljesen kész van, f2f telibe lövi shotgunnal az nmyt, semmi... Ő meg vissza lő és kampec... van még mit javítani..

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#193) etejedu válasza h1mpi (#192) üzenetére


etejedu
őstag

A motorral is csak óvatosan, nem lehet ész nélkül hajtani...olyan szaltót nyomtam röpültem is bele a halálba! :DDD

(#194) KaraDani


KaraDani
addikt


F**** yeah, első szóló chicken dinner 36 óra játék után. És nem is az ölembe hullott, végig szivatott a circle, az egész gamet gyakorlatilag futottam végig. A top az volt amikor mezőn futva hátbavert egy sniper dombtetőn hasalva, én meg 2x scopeal adtam neki azonnal két fejest fordulásból úgy 150 méterről :D
Nekem amúgy nagyon szépen fut a játék az udpate óta, nagyvárosokban szenvedtem eddig, azok szuperek lettek :R

[ Szerkesztve ]

(#195) CanibelZ válasza etejedu (#193) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Én ma csináltam olyat motorral, mint a filmekben szokás, hogy emelkedőn fel, repül, közben oldalirányban nyomtam egy teljes kört és kerékre érkeztem vissza. Ekkor kifagyott a kép, amikor megindult kiírta, hogy "died from falling". :DDD
Egyébként jó pár fegyvernél észrevettem a változtatást. Shotgunt írtozatosan elcseszték valahogy, sebzés nélkül átmegy embereken a lövés, eddig csak laggos szerveren tapasztaltam ezt, ma sokszor előfordult. Vector kettes sisakkal 1 golyós headshot kill volt mondjuk ma a legszebb, nem tudom, hogy az pillanatnyi lag, bug vagy valami más volt.
Aki tudja nézze már meg légyszíves, hogy shotgunnal kb 5-10-20 méterről mekkora a szórása, ha úgy céloz, hogy csak váll fölött (folyamatos jobb klikk), meg rendesen célzóval (sima jobb klikk). Ma úgy vettem észre, mintha rendes célzással sokkal kisebb lenne a szórása, de lehet, hogy csak én néztem be valamit.

[ Szerkesztve ]

(#196) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Ha valaki akar, még csatlakozhat a squadhoz.

The Lawyer néven megtaláltok steamen.

:R :R

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#197) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Profilom

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#198) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Egyet játszok ma mondom, meghalok 1 perc alatt egy bug miatt (nem lehetett belőni a házba mert a párkányban elakadtak a golyók) aztán meg lehaltak a szerverek....

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#199) etejedu válasza h1mpi (#198) üzenetére


etejedu
őstag

Dettó!
Új bug: ne szálljatok ki közvetlen az autóból a fal mellett, mert nem tudsz mozdulni onnan, illetve ha sokat forgolódsz meghalsz mintha lezuhantál volna... :U

(#200) atee


atee
őstag

Megvan az első win squadban 3 an :D

D-day 2002-01-04 01:54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.