Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#29001) Grave_444 válasza saen (#29000) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Blue Chip Detector :W Miért kell szétcseszni a játékot ilyen baromságokkal.
Most komolyan azt érzem arra mennek, hogy csak rankedben játszanak az emberek. Akkor behozhatnák oda a solo módot...

[ Szerkesztve ]

(#29002) pendre54 válasza saen (#29000) üzenetére


pendre54
addikt

Mivel a játék amúgy is tele van wallhack-es csalóval, így innentől kezdve nem kell kínlódniuk a kitiltásukkal, hanem helyette berakják ezt a Blue Chip Detector-t, oszt jóvan. :DDD

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#29003) Grave_444 válasza pendre54 (#29002) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Működés közben nem láttam és YT-n sem találok videót. Pontosan hogyan működik ez a kütyü?

(#29004) saen válasza Grave_444 (#29003) üzenetére


saen
Topikgazda

Primary fegyver slotot foglal, az kemény, és mozgást nem mutat, szóval azért ez nem egy wallhack, de a camp-elők ellen hatásos lehet. Majd meglátjuk pontosan milyen ez és mennyire lesz durva. Azok akik folyamatosan mozognak, szerintem nem fogják hátrányát érezni.

(#29006) Grave_444 válasza saen (#29004) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Lesz ellene Cold Blooded perk is, mint codban? :U
Kemperek ellen tényleg hasznos lehet. Drónt, mortart stb szerintem túl időigényes használni, utóbbit csak poénból szoktam néha. EMT-t nagyon ritkán, arra tök jó, hogy boost nélkül felhúz maxra. Tactical packot soha, repülni se szokásom.

Az alap felszerelést leírom, kíváncsi vagyok ti miket használtok. :)

Megfelelő loot után, ha tehetem így fegyverkezem fel szinte mindig.
- Primary - AR, lehetőleg M4 vagy ACE. Compensator + Red dot. (Ha SR a másodlagos, akkor mindegy, amúgy szeretem, ha ugyanaz a lőszer megy mindkettőbe)
- Secondary - SR legtöbbször, néha DMR. Supressor + legnagyobb scope.
- 3. Pan.
- 4. M79 csak a benne lévő tölténnyel. Néha hasznosabb lehet a Sawed Off.
- 5. Frag + Táskában legalább : 0-1 frag, 0-1 molotov, 1 flash, 3-4 smoke.

Heal : Medkit ha van, amúgy 5-7 First-Aid, 1 bandázs (ha körön kívül csak az megy be).
Ezen kívül sokszor egy 3-as scope, amit az elsődlegesre szoktam tenni és a lőszer.
Amíg nincs SR/DMR addig szoktam az elején shotgunnal menni, egyébként elég egy AR.

[ Szerkesztve ]

(#29007) Csokishurka válasza saen (#29000) üzenetére


Csokishurka
őstag

Mp9, heartbeat sensor, hordozhato shield…lesz itt minden mint a jóbúcsúba

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#29008) niof válasza Grave_444 (#29006) üzenetére


niof
addikt

Ha már ilyen szépen felsoroltad, copy/paste-eltem, és beírtam a saját (általános) gear-emet:

- Primary - AR, lehetőleg M4 (esetleg Scar). Compensator, Red dot, Vertical, Stock (ha van), Extended QD. Extraként 3x-et viszek a tatyóban 25-40m-re túrni. 50m felett a secondary-é a szerep.
- Secondary - Mini 14, esetleg Mk12 (erre kell Lightweight grip is), supressor-ral, ha nincs, akkor Flash hider, 6x. (8X-et nem szeretem semmin sem.) Plusz, ha nem találok 3x-et, és középtávra kell scope, átrakom a primary-ra, és kizoomolok.
- 3. Pan.
- 4. -
- 5. Frag + Táskában: 1 frag, 1-2 molotov, 0-1 flash, 4-6 smoke.
- Heal: 1 Medkit (ha van), 4 First-Aid, 5-10 bandázs, 8-10 Energy drink (folyamatosan boostolok, elejétől kezdve)
- Reload: Amennyi a fentiek mellett megfér, de nyilván a táskától is függ. 2-es tatyóban ~200, 3-as esetén 240-250.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#29009) Csokishurka válasza Grave_444 (#29006) üzenetére


Csokishurka
őstag

Nekem kb ugyanez, annyi hogy AR helyett néha viszek UMP-t.
Illetve próbálom magam szoktatni a DMR-ekre, de a Kar98-nak nem mindig tudok ellenállni.

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#29010) DiszNóÓl válasza Grave_444 (#29006) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

m4 mini vagy beryl slr, attachment nem számít, ami van az van :U
4 first aid max, 5-10 bandázs, kb 5-6 energy
2-4 frag, 1-2 moló, 4 füst

HATER

(#29011) PeL válasza Grave_444 (#29006) üzenetére


PeL
addikt

Elsődlegesbe M4 - ACE, néha SCAR, half vagy vertical grip, egyébként amit találok rá épp. Időnként szoktam Beryl-ezni is, de még mindig hajlamos vagyok lecserélni mert nem vagyok túl magabiztos vele. Néha szoktam shotgunt vinni elsődlegesbe, S1897 + duckbill, esetleg DBS. Alap a red dot, távolabbi túrásokra 3x - visszatekert 6x, amit épp találok.

Másodlagos SR: M24 - Kar98, ha DMR akkor kizárólag MK12, ritkábban SLR.

Pan mindig alap ha találok, füstgránát vetőt fel szoktam venni de nem annyira szeretem mert pl. ha magam alá vagy magam köré kell használni akkor baromi lassan terül szét a füstje. Utility: 1-2 frag, 1-2 molo, 1-2 flash, 1-2 füst random felállásban. Leginkább mindenből 1. Lőszerből 2-300 -at szoktam vinni, 5.56-ból gyakran 300 körüli mennyiséget, ha 7.62 akkor inkább 180-200, SR-hez 50-et veszek fel mindig + ami a tárban van, DMR-hez 100-120 + tár. Shoti lőszer 35-40 szokott nálam lenni pluszban ha épp azt viszek. First aid 4-5 darab, ha találok medkitet akkor 1 medkit +3-4 first aid, 5 bandage-nál többet mostanában nem nagyon viszek. Régebben mindig 15-20 volt nálam de rájöttem hogy tök felesleges annyit vinni, boost meg amit épp találok, de max 4-5 painkiller + 5-6 energynél többet nem szoktam vinni, de általában kevesebb painkiller és több energy szokott nálam lenni. Ha van adrenalin, néha abból is felveszek max egyet.

Leginkább gránátokból szoktam mindig kifogyni end-game-re és rohadt sokszor van hogy amiatt bukok el 1-1 szitut mert nincs nálam megfelelő gránát, azokkal meg tök könnyen meg lehetne oldani az adott helyzeteket. Általában sajnálom a helyet amit foglalnak a többi cuccnak :DDD Pedig lehet néha jobb lenne több gránát - kevesebb lőszer és heal mellé.

[ Szerkesztve ]

(#29012) Sati1984 válasza PeL (#29011) üzenetére


Sati1984
tag

Elsődleges: M4 vagy SCAR, nálam ez a top2, esetleg Beryl, de csak ha ezekből nem találok. Gripekkel, lehetőleg extended maggal, valamint red dottal vagy 2X-szel szoktam szerelni ezt a slotot. Persze ha belebotlok egy dropba, akkor cserélem Grozára :DD

Másodlagosba: Én viszek mindent, de preferáltan VSS vagy UMP (én szeretem!), és általában a másodlagosra szoktam tenni a scope-ot, arra szoktam átváltani, ha messzire kell nézelődni vagy hosszabb távot futok / vezetek két pozíció között. Amúgy mindig közelharcra készülök by default, ezért van az elsődlegesen max 2X, ezen meg 3X és 6X között (ha nem VSS). Extended mag alap itt is (a VSS szinte használhatatlan is nélküle, de annyira fun, hogy távolból, halkan lehet vele zaklatni az ellenfeleket, hogy mindig felveszem anélkül is :D). Néha poénból shotit veszek ide, de arra az esetek 99%-ban nem kerül sor, hogy használjam...
Lőszer: kb 180-200 az elsődlegeshez és 90-120 a másodlagoshoz (ha külön lőszereik vannak).

Utility: 1-2 smoke, 3-4 frag, 1-2 molo / BZ / stun. Fragből szeretek halmozni, sokszor húzott már ki szorult helyzetből, hogy tudtam elrettentésül dobni még kettőt, azóta ez nálam alap. Érdekes módon a smoke-kal nem mindig sikerül eredményesen élni, azt még szokni kell, inkább squadban jön jól, de én 90%-ban szólót megyek.

Heal: 20-25 bandage, a PHASE 1 alatt szeretek még a kékben lootolgatni - és annyi First Aid amennyit csak találok (szoktam "kékszörfölni" és jól jön, rengetegszer értem be amiatt, mert el tudtam nyomni 5-6 FA-t is, tudom, ez kicsit izé, de néha direkt próbálok olyan pozícióba kerülni a kör szélén, ahonnan más addigra már elment, hogy pont "kijöjjön a ritmus", de persze olyan is van az esetek 10%-ában, hogy elmérem, és hiába van nálam 8 FA, a PHASE 5-ben már pont nem elég és kifekszem... ez a kockázata ugye a dolognak...), Painkillerből 3-4, Energyből meg 5-6 az ideális, főleg a kékszörfölésnél boostolom ugye magam. Adrenalint mindig felveszem, talán a körök 10%-ában találok egynél többet, szóval abból amennyi van, annyi jön is. :C

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#29013) niof válasza saen (#29000) üzenetére


niof
addikt

Hát, gratulálok. Csináltak egy egész jó pályát, erre el kell b.szni ilyen hülyeségekkel... :(((
Tovább erősödik bennem a dolog, Miramar/Erangel only!

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#29014) Sati1984 válasza niof (#29013) üzenetére


Sati1984
tag

Ja, ez elég nagy hülyeség... Pedig a kihajtogatható fedezék az tetszik, de ne csináljanak már legális wallhacket a játékba, ráadásul Deston only, ennek sok értelme így amúgysincs. :O

Intel Core i5-9600K | 56 GB RAM | RTX 4070 12GB | Oculus Quest 2 | Beat Saber magyar csúcs pár pályán :-)

(#29015) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Egyesével nem tudok reagálni, főleg nem telefonról.

Érdekes, hogy többeb bandázst halmoztok fel, pedig ha van first aid gyorsabb és egyszerűbb, főleg szorult helyzetben szerintem.

Gránátok baromi hasznosak, közelre egy jól dobott stun mindennél többet ér. Hozzáteszem főleg rankedben rengetegszer szivatnak meg vele, ebből tanultam.

A többi kiegészítőt szándékosan nem részleteztem, mindenki maga tudja melyik gripet szereti, viszont kimaxolt fegyver szinte alap. :)

Egyik nap baromi messziről futottam és az 5-6. körbe értem be, 16db first aidet használtam el. :DDD Közben csomó akció volt és a hullákból lootoltam.

Kéne csinálni egy custom gamet így fórumon belül. ;]
Nem próbáltam modjuk, de biztos vicces lenne. Nem feltétlen normal br játékot gondoltam.

(#29016) niof válasza Grave_444 (#29015) üzenetére


niof
addikt

Kiváló ötlet! Támogatom! :D

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#29017) DiszNóÓl válasza Grave_444 (#29015) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

mert vezetés közben is lehet bandázsolni, nem kell megállni healelni :U meg legalább nem kell 5hpra elnyomni egy firstöt hanem bandázs is elég +sokkal gyorsabb

HATER

(#29018) Grave_444 válasza DiszNóÓl (#29017) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Való igaz. :K
Látod, nekem ennyire nem rögzülnek a frissítések, pedig már én is healeltem úgy. Nem szoktam körön kívül lenni, kocsiban csak boostolok.

(#29019) Csokishurka válasza Grave_444 (#29015) üzenetére


Csokishurka
őstag

Én is benne vagyok, de akkor neked egy kézzel szabad játszani :DDD

"Megtanulta (millió lélekváltó árán): akinek minden a vállán nyugszik, nem nyugszik senki vállán."

(#29020) DiszNóÓl válasza Grave_444 (#29018) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

sose fejeltek még el akkor utazás közben gondolom :DDD

HATER

(#29021) Grave_444 válasza Csokishurka (#29019) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Melyikkel? ;]

#29020 DiszNóÓl
Ha elfejelnek drop nélkül úgyis meghalok. :DDD Közben rájöttem ám, azért nem jutnak ezek eszembe, mert mindig én vagyok a sofőr, ha épp üldöznek vagy gyorsan kell lelépni úgyse használok healt. Különben igazatok van, mert utasként tényleg hasznos, viszont a végjáték fele akármi történik csak 1db-ot tartok meg.

2017 nyáron külföldről költöztem haza, kint csak egy 2 magos gagyi laptopot használtam és azon agyaltam építek ismét egy gépet, mivel előtte is sokat kockultam.
Pubg vs (az aktuális) Battlefield I volt az a játék, ami érdekelt, ezekből választottam egyet.
Nem bántam meg, viszont mivel kb az eleje óta játszom, ezért még az a régimódi gamer vagyok, akit nem érdekelnek ezek a bullshit újítások. Ezért akadok ki mindig a patch notes-on, de még mindig vannak olyan cuccok, amiket ki se próbáltam és nem is fogom használni. :B

[ Szerkesztve ]

(#29023) BaLee válasza PeL (#29022) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Hát ez így hányinger. Mekkora plusz elégedettséget adott, mikor az utolsó ember(ek) ellen úgy meg tudtad keverni az illetőt, hogy azt sem tudta honnan lősz rá. Vagy szimplán találtál egy jó pozit. Ez egy legális wallhack...

(#29024) Grave_444 válasza BaLee (#29023) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Codban is van, viszont van ellene megoldás a perkek közt.
Itt nincsen, mondjuk szerintem főleg a noobok fogják használni, akik még így se tudnak lelőni.

(#29025) pendre54 válasza BaLee (#29023) üzenetére


pendre54
addikt

Az, ráadásul nekem nagy kedvencem a VSS, ha találok akkor mindig ez a második fegyverem, ami ugyan távolra szart se ér, de végjátékhoz ideális volt, ha az ember nem fedte fel nagyon addig magát. Na, kb. ezzel ez a cucc is lenullázódott, mert pont ez az előnye el is veszett.

"Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani." G.B. Shaw

(#29026) niof válasza pendre54 (#29025) üzenetére


niof
addikt

Nagyon egyszerű a megoldás, bojkottálni kell Deston-t, és előbb-utóbb kiveszik. Vagy ha nagyon negatív visszhangja lesz.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#29027) nyamsas válasza niof (#29026) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Nem a map tehet róla, hogy behozzák. Ne a map-ot hibáztasd, mert az nagyon is jó. Itt a Dev-ek a hibásak, hogy egy ilyen jellegű dolgot behoznak, ami totálisan nem illik bele a játékba.
Az MP9 is csak Deston-on lesz egyenlőre, meg a Police Car is.
Mondjuk a Police Car simán mehetne Miramar-ra is, nem csak Deston exclusive.

(#29028) niof válasza nyamsas (#29027) üzenetére


niof
addikt

A bojkott nem a map ellen szól, hanem az ellen, hogy ilyen baromságokkal tűzdelik tele. Nekem is tetszik a pálya, de ezekkel a fícsörökkel szerintem masszívan elrontják. Majd akkor örülj neki, mikor a találsz egy jó helyet, aztán a detektorral pillanatok alatt kiszednek onnan! Lesznek olyanok, akik ezen fognak élvezkedni.
Véleményem szerint a játék lassan sodródik a végzete felé, ahogy PeL is írta, semmit nem dobott a játékosbázison az új map. A FTP-el érkezők is kikoptak már szinte teljesen, hétről-hétre bukik néhány ezer játékost a game... A FTP bevezetése óta 300 000 embert vesztettek. És ebben közrejátszanak a rossz döntések, és sok, a kezdetek óta meglévő hiba is, valamint a botrányosan rossz AC.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#29029) DiszNóÓl


DiszNóÓl
senior tag

Hiába jönnek új játékosok, ha a nem létező mmr miatt nem "ugyan olyan skillű" emberek ellen játszani, ha minden egyes ember egyből lelövi az szerintem nem olyan élvezetes :DDD

Sose hallgattak a játékosbázisra, szerintem nem is fognak. :DDD

HATER

(#29030) Grave_444 válasza DiszNóÓl (#29029) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Hozzáteszem néha tényleg látni olyan kezdőt, aki a világát nem tudja és lelőni sem valami nagy buli.

(#29031) niof válasza DiszNóÓl (#29029) üzenetére


niof
addikt

Ez sokszor eszembe jutott nekem is, mikor lelőttem egy-egy olyan játékost, akin látszott, hogy csak pár órája lehet benne. Mikor rájuk lő az ember, szegények azt sem tudják, hogy hol vannak. Én is ilyen voltam anno. :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#29032) nyamsas válasza niof (#29028) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Engem bárki kiszed, nem kell hozzá detector se...
Tegnap is, 5 percig kerestem a gyereket, hogy honnan lő rám. Aztán mire meglett nagy nehezen, kaptam is tőle egy fejest. :)
Az ascender tetején feküdt a drága, kampelt, és nem vettem észre.....

De azt vettem észre, hogy ezekben a meleg nyári napokban, hetekben, sokkal rosszabb a koncentrációm, mint általában.
Nem is erőltetem a játékot, megyek 1-2 kört, és elég, mert csak felhúz...

(#29033) niof válasza nyamsas (#29032) üzenetére


niof
addikt

Én is azért játszom inkább reggel, mert olyankor még friss vagyok hozzá. Később már nem tudok úgy figyelni én sem.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#29034) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Gondoltam rakok fel egy pár perces videót a replayből, erre szomorúan tapasztalom, hogy ki van kapcsolva. Random ranked meccs, a végén az utolsó 4-et én lőttem le. :)

(#29035) scabi78


scabi78
senior tag

Srácok, a knockot mindegyik pályán a hátunkra lehet venni? Alapértelmezett beállítás szerint az F gombbal felhúzom és ha kétszer nyomom meg az F gombot, akkor felveszi a hátára? Egyre kevesebbszer sikerül felkapnom a társam, pedig sokszor az mentené meg az életünket, ha elszaladnék vele. Rá lehet ezt rakni egy külön gombra? Nem találtam meg a beállításokban...

Tiszta Windows, rendes ház!

(#29036) DiszNóÓl válasza scabi78 (#29035) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

igen, és nem lehet külön gombra rakni

HATER

(#29037) PeL válasza scabi78 (#29035) üzenetére


PeL
addikt

Van mikor nálam se akarja nagyon felkapni a dupla F nyomásokra, mindig simán elkezdi éleszteni. Az autónál is sokszor van hogy nem akar beszállni a karakter a járműbe, hiába nyomkodom a gombot, aztán egyszer csak beül majd ki is száll belőle rögtön. Fura. Volt hogy emiatt lőttek le egyszer :DDD

(#29038) niof válasza PeL (#29037) üzenetére


niof
addikt

Hmmm... Azt hittem, hogy nálam van valami gond. Én is tapasztaltam egy csomószor mostanában ezt az autós dolgot is, meg mást is, ami F-el müködik. Ajtók nyitása pl. Másodszorra hangtalanul kinyílik az ajtó, meg nem vesz fel dolgokat, majd hirtelen bekerül a tatyóba. Pedig a ping-em mostanában nagyon jó, 30 alatti, és packet loss sincs. Szóval akkor ez más lesz.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#29039) Grave_444 válasza PeL (#29037) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Az elmúlt napokban már kétszer volt olyan, hogy engem szedtek fel és 0,0 másodpercnél nem feléledtem, hanem ugyanúgy knockolva maradtam. Másodszorra szerencsére sikerült.

(#29040) niof válasza Grave_444 (#29039) üzenetére


niof
addikt

Az a vicc, hogy ezek a hibák 4-5 éve megvannak, és időről-időre újra előjönnek. Ilyenekre gondoltam múltkor, mikor Deston újításait kritizáltam.
Na meg a lassan vicc kategóriás AC. A hétvégén 3* is volt olyan, hogy 10-15lvl player kifejelt, majd utána az AC kivágta az embert a játékból. Az egyik közvetlenül az engem ért lövés után, a másik kettő kicsit később. Végjáték környékén már rendszeresen spectate-elek, pláne, ha low játékos gyanúsan jól játszik.
Meg hát ugye a szűkülő játékosbázis miatt (meg a nem létező matchmaking miatt), sokszor halok ilyen platinum/diamond ranked embémás emberek által. Nem is értem, hogy miért kell engedni, hogy aki bizonyos szint felett van, az mehessen public game-be. :U Ezeknek kb. olyanok vagyunk, mint nekünk a botok... Ha rajtam múlna, ezt én pl. nem engedném. Gold felett csak ranked meccset mehetne, és HW alapján azonosítaná, hogy ne lehessen trükközni. Ugyanígy a pro playereket is tiltanám a public meccsektől. Bőven elég a sok .csög sztrímer...

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#29041) Grave_444 válasza niof (#29040) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Azért a platinum még simán elérhető szerintem, nem is feltétlen rajtad múlik, hanem a csapaton. Egyik nap elég profi társakat kaptam. Konkrétan az egyik véletlen felgyújtott egy push során, ezért meghaltam, ők viszont 4-5-11 killel végeztek. Azért rankedben ez elég extra szerintem, én hátul kullogtam 2 öléssel. :) Tényleg baromi jól mozogtak és lőttek, burst-os M16-al volt a végéig. :U

Tegnap pedig járművekre estünk, autóval kerestük a harcot és akikkel voltam ketten konkrétan egyedül kiszedtek menet közben egy full squadot, a knockosokat elütötték és ledobták pannel. Mintha TGLTN streamet néztem volna.

Egy kezdő ellen az ilyenek publicban... :DDD
Bajom nincs vele, ezekből lehet tanulni, ha botokat lősz nem fejlődsz.

(#29042) niof válasza Grave_444 (#29041) üzenetére


niof
addikt

Nekem már nincs hova fejlődni, elértem a plato-t. Ma is elrakott egy diamond-os ember. Mi a szarnak jönnek ezek public-ra játszani? Komolyan mondom, ezek alapján tökre megértem azokat, akik csalnak, mert kb. köpni-nyelni nem tudtam a csávó ellen. Felbukkant, és haltam.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#29043) Grave_444 válasza niof (#29042) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Engem a konfig limitál úgy érzem, de nem tudom rávenni magam erősebb gépre. Fix 144FPS szerintem segítene.

(#29044) nyamsas válasza niof (#29042) üzenetére


nyamsas
aktív tag

Szerinted miért? Mert élvezi hogy a gyenge játékosokat sz*rrá alázza....
Ugyanez megy Casual meccsen is, már lassan be se lépek oda se, mert már ott sem tudsz nagyon érvényesülni.
Kezdem elengedni a game-t, megint elegem van, már nem is lépek be minden nap, új map ide vagy oda...

(#29045) Grave_444 válasza nyamsas (#29044) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nem voltak gyengék, egyedül full 3-as duot kellett kiszednem a végén, de egy csíra hátbalőtt a bokorból. :DDD

(#29046) PeL


PeL
addikt

Nekem ez volt az utolsó játszott meccsem, elég bohózat volt a vége. Yasnaya bal oldali panelekre szűkült a kör, rajtam kívül 3 duo maradt a végére, át kellett futnom a másik házba, amibe két duo épp összecsapott, a harmadik team meg engem tartott a panel másik oldalából, kint. Egyiküket sikerült leknockolnom és nem tudott ellőni a társa valami csoda folytán, beszaladtam a házba a másik két team alá akik közben végeztek egymással, és a nyertes team egyik tagja épp szedte felettem a társát. Közben a kinti duonál is elkezdte szedni a knockost a társa mert hallotta hogy beszaladtam a házba, ránéztem gyorsan, elengedte őt és elkezdett rám lövöldözni én meg bujkáltam előle hogy velem foglalkozzon :DDD Közben már a végső kör is elindult, ami bent volt a házban szerencsére. Felettem élt még kettő, a kinti csávó nem tudott mit csinálni, elkezdett futni a bejárati ajtó felé így könnyedén lelőttem, beért az utolsó kör, elkezdtem spamelni a first aideket, a második után kidőlt mind a kettő aki felettem volt, így nyertem meg :DDD

[ Szerkesztve ]

(#29047) niof válasza PeL (#29046) üzenetére


niof
addikt

Hát igen, talán ez az egy pozitívum van a játék történetében, hogy a körök randomitását végre normálisan sikerült belőniük.
Emlékszem, volt egy időszak, mikor a repcsi útjából 2-3 sanszra lehetett szűkíteni, hogy hol lesz a zóna. Még az endgame területét is elég jól meg lehetett becsülni. Aztán ezt szép lassan finomítgatták, és most egy ideje teljesen randomnak tűnik valóban. Valamelyik nap pl. volt egy Zharki-tól még nyugatabbra, majdnem a partra eső endgame. 2. lettem, de tök jó meccs volt.
Ugyebár eleinte is jó volt a randomitás, csak előfordult, hogy kirakta vízre a végét, meg ilyen játszhatatlan helyekre, és ezen variáltak folyamatosan, és évek kellettek, míg visszatértek az eredetihez hasonló megoldáshoz, kizárva ezeket a területeket.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#29048) JanR válasza niof (#29040) üzenetére


JanR
addikt

És van az a szitu, hogy egy diamon gyereknek vannak haverjai, akik nem rankedoznak, akkor ne is jatszanak egyutt? Ez egy alap baromsag, hogy gold feletti ne publicolhasson. Igen, konnyebb a public es ha nem haragszol meg maskor is fogom azt nyomni.

Az meg, hogy van egy alacsony ranku gyerek, aki jol jatszik, nem feltetlen csalo. Siman lehet 2. acc is. Es igen, van ilyen hivatalosan is, rengeteg jatekos masik acc-al jatszik esport mod-ban, pl. Scrim-et, vagy nextprot, g-loot-t, stb.

(#29049) niof válasza JanR (#29048) üzenetére


niof
addikt

Szabad véleménynyilvánítás van, nem? Én tiltanám, mert nem teremt egyenlő feltételeket mindenki számára. De ez nem a játékosok hibája, hanem a fejlesztőké. Kéne, hogy legyen egy normálisan működő matchmaking. Kevesebb map (sokkal, két kicsi, két nagy, TPP+FPP, +ranked és ennyi) és mód kéne, de több pool, ahol el lennének szeparálva egymástól minősítés és eredmények alapján (meg HW azonosító alapján) a playerek, és máris mindenki jobban járna. Mindenki jobban élvezhetné a játékot, ha hasonló képességüekkel kellene küzdeni. Ez még a hosszabb lobby időket is megérné!
Annak semmi értelme nincs, hogy egy pro vagy semi-pro bejön publicra, és arra polírozza a bohócot, hogy 30 killel nyer egy meccset. Kurvára nem igazságos.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#29050) Grave_444 válasza niof (#29049) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Nézőpont kérdése. Ez pont nem az a játék, ahol számít a szint, nem lesz jobb fegyvere másnak, mindenki ugyanannyi eséllyel indul minden körben.
Ennyi erővel pl Cod-ban is óraszám alapján kéne csoportosítani vagy lenne egy másik mértékegység, ami felméri a skillt? :N
A multi játékokban az a jobb, aki ügyesebb és szerencsésebb. Nem feltétlen az, aki több időt szán rá, mert a tudás nem mindig arányos vele.

Régebben volt valami rendszer, ami alapján bedobott nem?

Kicsit az irigység szól belőled, ne akadékoskodj, hanem legyél te, aki 30-at öl. :)

Akinek nincs affinitása és kitartása az ilyen játékokhoz azt lelövik a kezdők is. Hozzátészem bárkivel előfordul csak nem mindegy hányszor.

Személy szerint multi fps játékokon nőttem fel és amikor ezt elkezdtem 1-2 héten belül már jöttek a csirkék, sokkal, de sokkal könnyebb volt 4-5 éve, mint most.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.