Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#501) etejedu válasza vvega30 (#497) üzenetére


etejedu
őstag

E mekkora már! :C

(#502) olle


olle
senior tag

El sem hittem hogy ki ez az állat! :D :R

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#503) Carlytoo válasza olle (#502) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

GGWP!

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#504) lemusz


lemusz
addikt

i5 3550 @ 3500Mhz
2x4GB @ 1600Mhz cl10
GTX 950 2GB
win7 64bit

Tegnap este kezdtem el a játszadozást, jöjjön hát egy friss tapasztalat! Első meccseimen néha kifagytam, emiatt kicsit ideges lettem. A kifagyás minden egyes alkalommal a repcsiből való kiugrást követő 5-10 másodpercben, zuhanás közben volt. Kép és hang megáll, nem reagál semmi, feladatkezelőben offolás. Különböző video beállítások mellett is ugyan úgy megtörtént. Ideges voltam, még a refund is megfordult a fejemben. Aztán elkezdtem logoltatni AIDA-val a gépet és mint kiderült a procival semmi probléma, 70-80% között hajtotta a játék, ugyanakkor a 8 giga memóriát szinte teljes egészében felfalta, valamint a videomemória is hasonló képet mutatott, kifagyás előtti pillanatokban 100%-ra telítődött a GTX950 2 gigás vramja.

Megoldás: Átraktam SSD-re a játékot és engedélyeztem windowsban egy 2 gigányi lapozófájt, ugyancsak az ssd-re. Ez korábban le volt tiltva. A kifagyások megszűntek, bár zuhanás közben azon a kritikus ponton beesik 5-6 fps-re, ekkor lehettek a kifagyások.

Konklúzió: 1280-ban very low beállításokkal egyébként elérhető a 120 körüli fps szám is, fullHD-ben ugyancsak very low mellett 30-60 fps. Az fps szám ugyanakkor nem stabil, random laggok vannak még indokolatlanul is loot közben 80-90 fps-ről gondol egyet aztán beesik 1-2 másodpercre 20-30-ra. Még nagyon optimalizálatlan a játék, remélhetőleg csiszolnak rajta, mert nagyon szabadjára van engedve a memóriahasználat. Pont emiatt a 8 giga ram már nagyon necces, de a videokártya és az azon lévő memória mennyisége inkább a kritikus pont, nagyon ajánlott a 4 giga vagy még ennél is több vram.

2,5 óra játék után sikerült egy második hely @ solo @ 2 kill @ 99 player. :)

[ Szerkesztve ]

(#505) Carlytoo válasza lemusz (#504) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Igen. Ezt írtam én is, amire lehurrogást kaptam. Kevés neki a 8 giga RAM. A videókártya memóriája, pedig a te esetedben szintén ingadozó FPS-t eredményez. Ahogy mondtad. Nagyon optimalizálatlan. Páran írtátok, hogy vígan eljátszotok 8 GB RAM-al is. Viszont azt nem írtátok, hogy hányszor dobott ki, mert kevés neki, illetve hányszor esett be indokolatlan helyzetekben irgalmatlanul az fps számotok. Párommal szoktunk esténként játszadozni vele. Legalább egyszer mindig kidobja, azzal a címszóval, hogy nem elég a ram. Semmit nem futtat a háttérben csak a játékot.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#506) spank0309 válasza Carlytoo (#491) üzenetére


spank0309
tag

Nem futsz sokkal gyorsabban úgy hogy nincs fegyver a kezedben, nem is érdemes úgy futni mert nem éri meg nem vagy sokkal gyorsabb és ha jön valaki útközben egy év mire előveszed a nagy kapkodásban. Az hogy mennyi cucc van nálad se befolyásol. Sőt azt is észrevettem hogy egy lvl1es táskába kb ugyan annyi cucc fér mint egy lvl3ba, van Extended Quickdraw mag is egyben. szóval gondolom az a legjobb. Sniperek a legjobb fegyverek a játékban akár közelharcra is, csak tudni kell célozni vele, volt rá példa hogy 3 perc alatt 3 headshot egylövéses kill acoggal. Ami szerintem a legeslegjobb az az sks, kár hogy ritkán találok, de volt szerencsém sokszor awm-hez is ami kegyetlen erőt képvisel. Persze mindenki máshogy érzi ez is csak egy vélemény :D Jó vadászatot srácok.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#507) Szőrös  válasza Carlytoo (#505) üzenetére


Szőrös 
veterán

8 GB ramom van + 1060on 6 Gb, nincs fps esés. Azt tapasztalom amit a többség is, szar szerver/netkód miatti lagot.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#508) tepenzed válasza lemusz (#504) üzenetére


tepenzed
őstag

Azt mondjátok meg akkor hogy miért van az, hogy 6300 mb fole sosem megy a ramom a jatek alatt? Full hd very high

[ Szerkesztve ]

(#509) atee válasza Szőrös  (#507) üzenetére


atee
őstag

16 giga ram ès 480 8giga. Vannak random fps dropok. Mediumon játszom mert high beállítás már elèg kompromisszumos.
2560*1080
Van mit optimalizálni rajta bőven!

D-day 2002-01-04 01:54

(#510) Szőrös  válasza atee (#509) üzenetére


Szőrös 
veterán

Nem is írtam, hogy nem kell optimalizálni. :P Eléggé random kinél hogyan viselkedik. CTD nálam pl csak előző pecsnél volt, azóta nincs szerencsére.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#511) Carlytoo válasza tepenzed (#508) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Számomra ez rejtély. Ahogy a mostani játéknál is monitoroztuk és valóban nem ment 6,5 Gb fölé. Viszont nem egyszer tapasztaltam a saját gépemen (16GB) , hogy néha-néha belenyal a 9-be is. Szóval, akkor maradjunk annyiba, hogy kiszámíthatatlan.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#512) Carlytoo válasza spank0309 (#506) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Gyorsabban futsz. Nem lényegesebben, de észrevehetően. Ráadásul jobban is tudsz manőverezni. Mellesleg honnan szedted, hogy a lvl1-es tatyóba majdnem ugyanannyi cucc fér, mint a lvl3-ba? Nekem a lvl 1 sosem szokott elég lenni. Lvl 3-ast meg bőven lehet még tölteni.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#513) CanibelZ válasza Carlytoo (#511) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Én tegnap jártam úgy, hogy eddig soha semmi baj nem volt, nem ment 3 GB fölé a RAM használat többnyire high beállításoknál, délután viszont 10 perc játék után hibaüzenetet kaptam, hogy felzabálta mind a 8 GB-t. Újraindítás után viszont ugyanúgy jó volt, azóta se jött elő, öcsémnek is ma jött elő először ez a hiba.

Más: Neten azt találtam, hogy az AWM csak dropból jöhet, de betaban a katonai bázison is lehetett néha. Ez viszont érdekes, mert egy srác ma a hídnál azzal ölt meg, és tuti nem dropból kapott, mert az elsőt mi lootoluk ki. Szóval nem tudom mi a franc volt ez.

(#514) vvega30 válasza CanibelZ (#513) üzenetére


vvega30
senior tag

van mikor 2 db air drop érkezik, nyílván a másik az övé lett:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#515) CanibelZ válasza vvega30 (#514) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Nem az övé volt, mert kettő jött, de pont a másik irányban dobta le a másikat, mint amerről jött. Ha csak nem volt nagylelkű a repcsik és most 3 doboz volt, amit nem vettem észre. :DDD

(#516) Richard!


Richard!
addikt

Üdv!

Visszatalálós hsz. :B

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#517) olle válasza Richard! (#516) üzenetére


olle
senior tag

Elmentem ezt az oldalt. :) :R

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#518) Richard! válasza olle (#517) üzenetére


Richard!
addikt

Akkor már írok rendeset is ;]

Phenom II X4 965
GTX 660 2GB
10 GB RAM
Win 10 64 bit

alatt megy, de sajnos minden minimumon van. A proci nagyon visszafogja...játék alatt nem tapasztaltam akadást.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#519) olle válasza Richard! (#518) üzenetére


olle
senior tag

Indítási opció bent van? -USEALLAVAILABLECORES

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#520) spank0309 válasza Carlytoo (#512) üzenetére


spank0309
tag

Lehet hogy bug volt nemtudom de volt nálam egy lvl3 táska és már a kör vége fele volt mondom cserélek hogy ne látszodjak annyira a fűben. pont volt egy a házban ahol voltam. és fullon volt a csík majdnem kipakoltam felvettem a lvl1-et és minden cuccot ami nálam volt és ugyan oda ment vissza a csík.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#521) Tyler Durden

GtX 1050Ti-vel nyomja valaki a játékot, amennyiben igen, úgy milyen grafikai beállításokat bír el? Cserélnék vidikarit, de csak low profile kártya jöhet szóba. Egy GTX 750Ti-ről váltanék.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#522) hesszan válasza Tyler Durden (#521) üzenetére


hesszan
aktív tag

tegnap vettem egy giga1050ti 4gb-t emiatt a játék miatt, i5-2500+12gb ram mellé. egyet mentem vele átlag 40-60fps a lenti a beállításokkal. De még nem nyomogattam szét h mit engedne feljebb jelentős fps vesztés nélkül, de nagy lehetőségeket nem látok benne.. majd megnézem msi afterburn-el game közben mit mutat szűk keresztmetszetnek, egy hd6870ről (720p-ben 20-40fps szenvedett) váltva nagy előrelépés, de megmondom h én kicsit többet vártam volna, lehet 1060 kellett volna... de a 6gb. csak hát a pénz ügye...
1680*1050
A-A - verylow
P-P verylow
shadows low
texture low
effect verylow
foliage verylow
view distance low

Sungdurung

(#523) etejedu


etejedu
őstag

Lehet a célkereszt színén módosítani?

[ Szerkesztve ]

(#524) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Egyre brutálisabbak játszanak. Fel kell kötni a gatyeszt skacok.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#525) lemusz válasza Carlytoo (#524) üzenetére


lemusz
addikt

shroud streamjét néztem a minap (amerikai cs:go pro) azt lőtt valami 16 freget, de így futkorászva a dombokon száz méteres távolságokból... én meg örülök, ha tudok ölni 2-3-at. :D

[ Szerkesztve ]

(#526) Carlytoo válasza lemusz (#525) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Nekem néha sikerül belőnöm messziről is. Ma például #tepenzed kollégával kb. 2-300 méterre lévő enemy-t lőttük és találtuk is el 6-7-szer, de csak nem akart meghalni. Mellesleg néztem én is pár CS:GO-s játékát. Ha találkoznánk, lehet ragequit lenne a vége. :DD

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#527) twi452 válasza Carlytoo (#526) üzenetére


twi452
senior tag

DrDisRespect is jól szokta nyomni csak hát egy érdekes figura :D Mondjuk én bírom a hülyeségeit (egy ideig) :D

Ő szokta használni a proximity voice chatet is hallgatózásra és kiabálásra is néha :D

(#528) vaakuum


vaakuum
addikt

nekem ma délután 3-szor fagyott ki memhibára panaszkodva, és mostanában meg ha vége a játéknak, nem tölt vissza rendesen a kezdőképernyőre. Tegnap még semmi gond nem volt vele :(((

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#529) olle


olle
senior tag

??? :Y

L:/dl/upc/2017-05/12/581745_g5lj4fvbptes6j3x_kk.jpg]

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#530) #32256704 válasza olle (#529) üzenetére


#32256704
törölt tag

Minden meccsben van 5-6 AFK, akiket a gep a legvegen dob ki. Azokat olhette meg.

(#531) Mr.White


Mr.White
senior tag

(#532) olle válasza #32256704 (#530) üzenetére


olle
senior tag

EZ XP? :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#533) tepenzed válasza olle (#529) üzenetére


tepenzed
őstag

hah ilyen már velem is volt, teljes squad kifagyott xD

(#534) Mr.White válasza olle (#532) üzenetére


Mr.White
senior tag

Csak az első kill után kapsz 100 XP-t a többi után 10-et ha minden igaz.

(#535) vaakuum


vaakuum
addikt

Az mitől lehet, hogy a friendeket offline-nak muttja a játék? Steamen meg beszélgetünk, ő is játszik. ogy lehet így csapatban játszani?íííííííííííííííí

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#536) tepenzed válasza vaakuum (#535) üzenetére


tepenzed
őstag

csak akkor online ha a lobbyban van és nincs csapatban sem. Egyéb esetekben offline, nem invelhető

(#537) vaakuum válasza tepenzed (#536) üzenetére


vaakuum
addikt

KEzdőképernyőn voltunk mindketten, én sem láttam őt online-nak, meg ő sem engem...vagy akkor el kell kezdeni játszani duo-t, és a szigeten lehet csapatot csinálni? DE ott már nincs ilyen menü :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#538) CanibelZ válasza olle (#529) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Ahogy látom, ez akkor történt, amikor még a levegőben voltál, nem?
Van ilyen bug, hogy a kezdőszigetről nem kerülsz fel a gépre, hanem ott maradsz, viszont a játékosok ott maradnak egy kicsit és akkor tudja ütni őket, de a sebzést csak akkor kapják meg, amikor kiugranak a gépből (hogy pontosan mikor kapják meg, azt nem tudom). Szóva, ha még ejtőernyővel voltál és egyszerre jelent meg ennyi, akkor ezt a bugot használta ki.

(#539) Richard! válasza olle (#519) üzenetére


Richard!
addikt

Ezt hol találom? :)

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#540) KaraDani


KaraDani
addikt

Ma NA-n játszunk főleg, mert az EU szerverek átlagon felül laggosak. Egész korrekt a winrate itt eddig :DDD :

[ Szerkesztve ]

(#541) lemusz válasza KaraDani (#540) üzenetére


lemusz
addikt

Nem zavaró a 100+ ping?

[ Szerkesztve ]

(#542) olle válasza Richard! (#539) üzenetére


olle
senior tag

Jobb klikk a játékra és tulajdonságok.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#543) KaraDani válasza lemusz (#541) üzenetére


KaraDani
addikt

Még mindig sokkal jobb, mint amikor az EU servereken teleportál az ember, meg másodperceket kell várni egy ajtónyitásra. De az ideális persze a jó EU szerver lenne, csak ez elég ritka.

(#544) Tyler Durden válasza hesszan (#522) üzenetére

Köszi a választ, remélem azért a mostani 750 után érezhető lesz a változás, a low profile miatt sok választásom nincs. Annyi, hogy nálam I5-4590 16 giga ram mellé menne, majd beszámolok róla milyen ha a váltás megtörtént. /ráadásul a natív felbontás is 2560x1440, ez is eszi a vidikari erőforrásait rendesen/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#545) spank0309 válasza olle (#542) üzenetére


spank0309
tag

Mást is be szoktál írni még? valaki tapasztalt javulást más indítási paraméterrel?

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#546) Richard! válasza olle (#542) üzenetére


Richard!
addikt

Köszi, de amióta beírtam, azóta a játék játszhatatlan, akadós fos lett. Nélküle jobb. Ki érti ezt :F

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#547) KisTücsök válasza spank0309 (#545) üzenetére


KisTücsök
addikt

-refresh 200 -USEALLAVAILABLECORES -sm4 -d3d10 -malloc=system

Enyém. Tehetsz velük egy próbát.

(#548) spank0309 válasza Richard! (#546) üzenetére


spank0309
tag

Pont ezzel szórakozok én is reggel óta hogy most mi jó meg mi nem, fps-ben nem taparsztalok javulást.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#549) Richard! válasza spank0309 (#548) üzenetére


Richard!
addikt

Eddig jó volt nekem is... :(((

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#550) tipuka válasza KisTücsök (#547) üzenetére


tipuka
addikt

ez mire jó, ha beírom indítási opciónak? :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.