Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1951) xtro válasza gyurkikrisz (#1950) üzenetére


xtro
aktív tag

k

(#1952) Jinxb1rd válasza Mr.White (#1945) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Hauptmann féle megnyilatkozásban csak annyit írnék, hogy kurvára nem érdekel. ;]

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1953) gyurkikrisz válasza xtro (#1951) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Most KaraDanival egyetértenék egy kérdésben. Ha csak hozzászólást akarsz farmolni itt, akkor húzz el a vérbe! Köszi!

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1954) xtro válasza gyurkikrisz (#1953) üzenetére


xtro
aktív tag

k

(#1955) saen


saen
Topikgazda

Kérhetném, hogy mindenki a témára koncentráljon és kerüljéték ezt a sok offtopic hozzászólást. Az esetleges nézeteltéréseket inkább játékon belül rendezzétek, ott mindenkinek lehet nagy a szája ;]

[ Szerkesztve ]

(#1956) olle válasza saen (#1955) üzenetére


olle
senior tag

Jah menjenek be squadba azt öljék le egymást. :D +1

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1957) @rglaaf válasza saen (#1955) üzenetére


@rglaaf
veterán

Ezek mehetnének az összefoglalóba szerintem
http://pubg.hu/
http://pubg.blog.hu/

PSN:BiZzare_0 ️

(#1958) Hunbeast87 válasza @rglaaf (#1957) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Akkor ennyi erővel ez is: pubg-gaming.eu meg minden magyar nyelvű oldal, ami ír a játékról. ;)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1959) Årpi válasza Hunbeast87 (#1958) üzenetére


Årpi
őstag

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#1960) @rglaaf válasza Hunbeast87 (#1958) üzenetére


@rglaaf
veterán

akár ez is szerintem van ott hely elfér bőven ;)

PSN:BiZzare_0 ️

(#1961) Hunbeast87 válasza Årpi (#1959) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Tökéletes, a témához kapcsolódó hozzászólás volt, amivel mellé is lőttél... ;]

Ki ne szeretné, hogy egy általa kezelt oldal bekerüljön az összefoglalóba?
Lehet, hogy magadból indultál ki? :P

Amúgy ne kezdd már el te is, aki legalább informatív és segítő jellegű hsz-eket ír. ;)

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1962) Årpi válasza Hunbeast87 (#1961) üzenetére


Årpi
őstag

Jajj ne vegyél ennyire komolyan,én ezt inkább poénnak szántam :D Szoktam olvasgatni én a tiéteket ;)

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#1963) @rglaaf válasza Hunbeast87 (#1961) üzenetére


@rglaaf
veterán

nem én kezel egyik oldalt sem ha erre céloztál sőt semmi közöm hozzájuk :N

PSN:BiZzare_0 ️

(#1964) Hunbeast87 válasza @rglaaf (#1963) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Természetesen nem rád. ;)

(#1962) Årpi: Természetesen én is járok hozzátok, ki ne nézné meg a konkurenciát? :D :D

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1965) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Yeahunter, magyar streamer, aki most kapta meg a PUBG partnerséget. Eddig volt crossbow only, melee only, most volt egy melee only ötszörös airdrop mennyiséggel.
Aki funolni akar egyet, az nézzen fel. ;)

(#1966) sagem: Nagyon poén olyanokat ölni, akiket "ismerek" a chaten. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1966) sagem válasza Hunbeast87 (#1965) üzenetére


sagem
addikt

A thevr is most próbálgatja a costum szervert, most egyszerre többen is magkapták a partnerséget :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1967) spank0309 válasza Hunbeast87 (#1965) üzenetére


spank0309
tag

Következő körben csatlakozok én is, egyenlőre csak néző vagyok :D

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1968) vvega30 válasza Hunbeast87 (#1965) üzenetére


vvega30
senior tag

Utolsóra odaértem. Nagyon kemény:) Fps only volt bedaráltak gyorsan, de élveztem nagyon:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#1969) spank0309 válasza vvega30 (#1968) üzenetére


spank0309
tag

Hatalmas volt az FPS only, és sokkal Smoothabb volt a játék így hogy mindenki magyar volt. Mondhatom hogy az eddigi 200 órám leg izgalmasabbja volt ez az utolsó menet. Alig várom a magyar custom szervereket. 3 killel zártam 27.-ként, elég atom gear-ben haltam meg egy dropnál :D

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#1970) Hunbeast87 válasza spank0309 (#1969) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Örülük, hogy tetszett nektek.
Én sok más játékossal együtt kifagytam, legalább 4-en voltunk így.

A többi is jó volt, bár ennyi bajom nem volt még a PUBG közben. :D
Első kör: crossbow only - kifagytam, pedig ez tetszett
Második kör: melee only talán 1.5-ös szűküléssel, első két kill is az enyém lett, de elvitt a kör. :(
Harmadik kör: melee only, ötszörös airdrop. Ez nagyon poén volt, első airdrop körül hárman ütötték egymást, mikor berongyoltam UAZ-zal :D Aztán elkezdtek nagyon gyorsan jönni az airdropok. Mindenkinél Groza, M24 meg AWM volt szinte. :D
Volt két FPS only a végére (elsőben heal sem volt), de ahogy hallottátak, lesz még többször is. A chat nagyon felpörgött és mindenkinek tetszett a custom game. :)

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1971) sagem válasza Hunbeast87 (#1970) üzenetére


sagem
addikt

A thevr megszervezi az első(?) hazai PUBG kupát, most, hogy van custom játékra lehetőség. Részletek később, de gondolom csapatok (duo) nevezhetnek majd, és természetesen az egészet közvetítik Twitchen,..el lehet kezdeni rá gyakorolni, ha érint valakit :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1972) Årpi válasza Hunbeast87 (#1970) üzenetére


Årpi
őstag

Jó volt nagyon,bár őszintén megmondva a _jelenlegi_ fps nézet nem jön be, de ha minden igaz akkor a júliusi updateben finomítanak rajta.

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#1973) Winne


Winne
nagyúr

Nekem volt egy menet, amikor elszaródott a nézet valahogy, csak belső nézetben tudtam mozgatni az egeret és nézelődni, hát mondanom se kell, közel nem olyan volt, mint egy fps-re írt játék, alig tudtam lőni, pedig párszázezer multiplayer kill van a zsebemben. :)

Ha módosítanak rajta akkor abban a módban egy pörgősebb játékot fogunk kapni, ahol gyorsabban fog minden történni és pont az a faktor fog hiányozni, hogy a tps miatt sokunk lő mellé, mert nehezebb így gyorsan célozni, ha nem számítasz rá és eléd ugranak, Érdekes lesz mindenesetre, remélem nem fog nagyon szétoszlani a játékostömeg miatta. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#1974) 5150head


5150head
senior tag

Téma volt itt korábban a csalók. Hát sajnos az utolsó két napban találkoztam velük.
Több érdekes szitu is volt, de volt kettő kiemelkedő.
Az egyik hogy a srác egy épület udvarán rohanva úgy lőtt le hogy a fegyvere nem is felém nézett, kb háttal állt nekem.
A másik: duóban cimbivel az egyik raktárban kempeltünk én fent hasaltam haver lent. Jön egy srác autóval megáll majd a nagy ajtón belépve azonnal kiszedett, havert meg rá 2 secre. Látszólag tudta a pontos pozíciónkat.
Bele lehet magyarázni bármit, de a 600H Division ránevelt arra h kiszúrjam ha valami nem kóser. Szval igen lehet találkozni csalókkal. :F De legalább itt kibasszák őket.

(#1975) Jinxb1rd válasza 5150head (#1974) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Minden csiterező úgy kezdi a mondókáját: Fent hasaltam az emeleten a sarokba. Meg is érdemlitek akkor.

Abba kell hagyni ezt a gagyi stratégiát srácok és akkor nem lesztek lelőve. 1) Lehet messziről kiszúrt titeket az épületben, tehát már tudta, hogy ott vagytok. 2) Simán bemegy úgy készülve, hogy sarokba bújtok valahol. Kamerával előbb benéz, mint hogy bemegy. 3) Hasaltok, tehát a fejetek az, amit először lőnek, két lövés és haltok.

De akár ez is lehetett, ami tegnap volt:
https://www.twitch.tv/videos/159077661?t=7h29m40s

Most komolyan erről fog szólni a fórum mindig, hogy csitereztek?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1976) 5150head válasza Jinxb1rd (#1975) üzenetére


5150head
senior tag

Had' döntsem már el hogy milyen módon játszok, köszi :R Biztos nem láthatta hogy ott vagyunk mert a hangárnak csak ajtaja van, de jó akkor mi basztuk el, kiugrott a kocsiból, odaugrott az ajtóhoz és 4 sec alatt leszedett mindkettőnket, igen elismerem mi vagyunk a noobok. :R Mellesleg cimbi nem hasalt hanem lent egy doboz mögött goggolt.
De a másikat esetet mivel magyaráznád?
Amúgy vicces, hogy egy olyan játékra ahol az eseteg 80%-ban a cél megközelítés és kempelés megy és vezet sikerrre, azt írod hogy ez szar stratégia. Máskor majd körbe körbe rohangálok a mezőn, hogy nehogy rám aggasság a PRO gamerek azt a jelzőt hogy kemper :C

(#1977) vorosmarti válasza 5150head (#1976) üzenetére


vorosmarti
senior tag

Én sokakkal ellentétben nem akarom eldönteni h mennyi csaló van a játékban. Az viszont könnyen lehet, h nem is az lőtt le akire gondolsz. Sztem amíg nincs visszajátszás, addig sajnos nemigen lehet egyértelműen fogalmazni.

[ Szerkesztve ]

(#1978) hun-man válasza 5150head (#1976) üzenetére


hun-man
tag

Sima bug, van amikor fegyvert sem látsz nála és úgy lő le. Egyébként jó lenne, ha sokan nem annyit írnának csak le, hogy megint lelőtte egy csaló, hanem a pontos nevét is leírná. Körulbelül fél perc alatt utána lehetne nézni a profiljának és ha tényleg gyanús reportolni.

(#1979) sagem


sagem
addikt

Hm, én csalóval eddig nem nagyon találkoztam, vagy legalábbis nem volt kirívó esetem, viszont az nagyon bosszant, hogy solo játékban douban mennek jó páran :( Még nincs olyan sok órám a játékban, s egyelőre többnyire soloban tudom nyomni, de ezzel már kétszer is találkoztam + streamereknél is láttam, hogy velük is előfordult.

Persze nehéz ez ellen bármit is tenni, nem tudom, hogy lehet e egyáltalán valamit tenni (technikailag). Mondjuk kezdetnek jó lenne, ha solo játékban maximalizálva lenne a járművek utasszáma egyre, így legalább nem tudnának együtt utazni.

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1980) PeL válasza Jinxb1rd (#1975) üzenetére


PeL
addikt

Befejezhetnétek már az állandó lekezelő / lenéző stílusú okoskodást, bírom hogy minden játék topicjában megjelenik előbb-utóbb pár "mindent tudok a játékról és mindenki béna aki panaszkodik" mentalitású egyén és mindenkit ki akarnak oktatni meg mindenre van valami magyarázatuk.

[ Szerkesztve ]

(#1981) saen válasza PeL (#1980) üzenetére


saen
Topikgazda

Annyiban igaza van, hogyha észreveszel egy ilyen kempelőt bemenni egy házba, kb ők a legkönnyebb célpont a játékban. Ha valaki jó akar lenni, akkor folyamatos mozgásban kell lenni és csak akkor szabad megállni ha nagyon-nagyon muszáj.

A személyeskedést meg kéretik befejezni, kezd unalmas lenni a sok veszekedés. Nem kell egyetérteni mindenben, szeretni se kell egymást, de békésen megférni igen. Volt már jópár figyelmeztetés.

(#1982) lafaty80 válasza 5150head (#1974) üzenetére


lafaty80
őstag

Ááááhhhhh, hagyd múltkor én is írtam ide és 1 napi köpködés lett belőle. Van pár ember aki mindent meg tud magyarázni, írhatsz bármit. :)
Vérben forgó szemekkel várják hogy legyen 1-1 ilyen poszt ami alapján aztán jól csámcsoghatnak. Ilyenkor aztán még az értelmezés hiánya is megfigyelhető egyeseknél :)

Eszközök a tényleges csalók bizonyítására még nem állnak a rendelkezésünkre sajnos.

saen: sorry, előbb kezdtem el írni, mint a kommentár, de részemről is az utolsó ebben a témában :R

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#1983) gyuribácsi88

Nem kvantumfizika ez, ha nem hisztek el senkinek semmit, akkor nézzétek meg az ügyesebb játékosokat, általában mindegyik streamel is, egyik se kempel, mindegyik mozgásban van, folyamatosan, főleg az elején. Mikor már csak 10-15 ember van akkor persze kempel mindenki, meg hasal, kúszik. Az elején én is inkább kempeltem, de rájöttem hogy semmi értelme. Nekem általában bejön az a taktika hogy a katonai bázisra vezető hídhoz megyek az elején, persze már úgy hogy van nálam valami fegyver, és rögtön az elején ott elkapok 2-3 játékost, ezeknél már általában rengeteg jó cucc van, így a továbbiakban már nem kell a gyűjtögetéssel foglalkozni, csak megyek mindig a kör széléhez és levadászom a később/későn érkezőket akik sietnek mert sebződnek a kék körtől.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1984) lemusz


lemusz
addikt

Nem mondom hogy ügyesebb játékos lennék, de én nem látom értelmét a folyamatos mozgásnak miután meg van minden ami kell (értsd jól: felszerelt főfegyver, jó mellékfegyver, legalább lvl2-es cuccok és néhány HP töltő). Nem egyszer úgy lettem első, hogy miután meg lettek ezek bementem az általam feltételezett következő szűkölési kör közepe felé lévő bódéba/őrtoronyba, aztán onnan tartottam magam egészen a legutolsó körökig, amikor már csak néhány ember van... vagy ha rosszul lőttem be a szűkülési algoritmust, akkor gyorsan átmentem egyik ilyen helyről a másikba.

Streamben ez többnyire nem lenne izgalmas a néző számára, ott állandóan nyomni kell a showt, így vagy a dumát vagy a kemp nélküli játékot... de ez nem feltétlen jelenti azt, hogy ez a legjobb taktika a játékban. Van egy haverom, neki olyan fura stílusa van, hogy ha a legutolsó pici körben is lenne ház azt is lootolná. Nem bír megállni, mindig mindenből jobb kell neki. Ez már beteges. Mindig keresi a kifogást miért nyomja tovább. Hiába van neki meg minden olyan cucc amivel már meccset lehet nyerni, hiába vannak lvl 3-as cuccai mindennel felszerelt fegyverekkel, 300 lőszerrel, 4-es scope-val ő akkor is bemegy a következő házba, mert "de jó lenne egy 8-as scope is".... :DDD Nem is vagyunk sikeresek együtt...

[ Szerkesztve ]

(#1985) forras2 válasza sagem (#1971) üzenetére


forras2
őstag

Ezt az infó honnan van? :))
Mert a happy hour-ban semmit nem mondanak róla, hogy lesz thevr-os pubg kupa.

(#1986) sagem válasza forras2 (#1985) üzenetére


sagem
addikt

A tegnapi stream legvégén mondta Jani, abban vissza tudod nézni, azt mondta, hogy 100%, hogy lesz, most, hogy van szerverük, mert csak erre vártak :)

[ Szerkesztve ]

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1987) olle válasza lemusz (#1984) üzenetére


olle
senior tag

"Nem mondom hogy ügyesebb játékos lennék, de én nem látom értelmét a folyamatos mozgásnak miután meg van minden ami kel" +1 hát éppen annyit kell mozogni hogy bent legyél a körben ez több szempontból is jó. Ha te mész be utolsónak akkor nem jöhetnek a hátad mögül. Ha te vagy a kör közepén akkor mindenki téged lő az sem egy jó dolog. :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1988) lemusz válasza olle (#1987) üzenetére


lemusz
addikt

Ha csak nem egy olyan elcseszett őrtoronyról van szó, amire dombokról vagy épületekről túlságosan jól rálátni, akkor szerintem azért több előnye van ott lenni, mint hátránya. Pont ma is volt egy ilyen meccsem, őrtoronyban kempeltem, de nem úgy mint egy beszari szűz a gőzkabinban és várva a sült galambra, hanem kinézelődve és lődözve... 3-at is kilőttem onnan, esélyük nem volt a mezőn, takarásuk 1-1 fa volt csupán, de ott sem lehettek a végtelenségig...

[ Szerkesztve ]

(#1989) saen válasza lemusz (#1984) üzenetére


saen
Topikgazda

Félreérted szerintem a folyamatos mozgást. Ez nem azt jelenti, hogy futás folyamatosan és mész helyről helyre, lootolsz meg amit akarsz. Ez azt jelenti, hogy nem maradsz mozdulatlan egy pillanatra sem. Tehát ha bennt vagy egy szikla mögött, akkor is minimum egy A-D-A-D-stb mozgás, hogy ne legyen könnyű fejlövést adni neked amikor valaki flankel. Ha épületben vagy akkor nem fekszel le egy sarokba, mert ha valaki talál egy szöget rajtad halott vagy, hanem mozogsz az épületen belül, nézed a környéket, folyamatosan infot gyűjtesz a környékedről.

(#1990) 5150head válasza lafaty80 (#1982) üzenetére


5150head
senior tag

A Magyar PUBG Discord szerveren is írta egy srác:
MrDelaney - Today at 12:01 PM
azt a csapatkeresőbe írd :smiley:
amúgy nagy pénzekkel mernék fogadni hogy már most heckelték a gamet mert olyan nincs hogy meg sem mozdulok 1 percig jön egy gyerek a házba és egyből vágja hol vagyok melyi ksarok mellett stb... elég furcsa jelenség volt

(#1991) Tibko8 válasza 5150head (#1990) üzenetére


Tibko8
senior tag

Nem hack hanem kis oda figyelés és szerencse az egész.
Most kezdtem de többször is sikerült úgy kinyirni másokat hogy ott várt rám az ajtó mögött. Én nem úgy megyek be egy házba hogy nyitom az ajtót és futok be mint az állat ha nem kinyitom és hátrébb lépek. Majd ha nem hallok mozgás akkor addig helyezkedek míg megnem láttom vagy fel nem mértem a sarkot és ha tudom hogy van bent valaki 100%-ra de még sem láttom akkor gyorsan az ajtó mögé lövök és nagy valószínűleg ott lesz. Ha nem akkor így jártam elment 3-4 töltényem.

Egyszer egyébként meg úgy nyirtam ki valakit hogy a fegyvere át látszott a falon és benyitva rögtön tudtam hova kell lőni.

Viszont a loot az nagyon változó. Többször is volt olyan hogy 3-4 házból az elején úgy jöttem ki hogy pólón és fegyverre akasztható dolgokon kívül mást nem találtam és úgy kellet végig futnom a nyílt terepen mind ezt sebezve mert az elején rögtön verekedni kellet mert ugyan oda érkeztünk. Na olyankor van izgalom bőven. Mert mire át futok a másik házhoz már kitakarítottak. Általában egy valami gyenge kis fegyverrel és 15 toltennyel vágok neki a körnek. De így is top 20-ba belehet kerülni.

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1992) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Jó, akkor a következő csíterezésnél kérünk videót elemzésre. Köszike.

We are only Stardust...

(#1993) olle válasza Jinxb1rd (#1992) üzenetére


olle
senior tag

Azt minek? :D Nem látod a másik szemszögét addig meg felesleges.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1994) Jinxb1rd válasza olle (#1993) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Nem felesleges, csak ne két másodperc legyen.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1995) syIex válasza atee (#1928) üzenetére


syIex
veterán

Megvettem. Nekem is olyan konfigom van, csak én FHD-ben nyomom. FPS-re kíváncsi leszek! :)

The greatest trick the devil ever pulled off was convincing the world he didn't exist.

(#1996) Tibko8


Tibko8
senior tag

TheVR saját szervert csinálnak lehet rá felcsatlakozni!

Lada(racing.hu) 2107 "Őrület Ez!" & Reanult Clio IV Grandtour 1.5 dci OnePlus One (CYANOGEN) ---> OnePlus Three(3) ---> OnePlus 7T Pro --> Nothing Phone 1 --> OnePlus 10 Pro 5G /Never Settle/ --> Honor Magic 5 pro

(#1997) gyurkikrisz válasza Jinxb1rd (#1994) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Hát mivel az ember ritkán hasal 10 percig egy házban, ezért egy-egy néhány perces videóban szinte biztos lesz egy olyan pillanat, amire rámondhatja az ember, hogy na itt látták meg, innen követték a mozgását. Szóval ebből nem sokat lehet leszűrni.

De végeztem a témában egy 100%-an megbízható, reprezentatív kutatást, és 5 percembe tellt találni egy wallhacket a játékhoz, nyílt, ingyenes oldalon. Na most képzeld mi mehet privátban. Na most ne mondd, hogy ezeket senki nem használja.

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#1998) sagem


sagem
addikt

Érdemes használni a különböző PUBG játékos adatbázisokat is (pl. pubg.me, sokszor kiderül a csalónak hitt likvidálónkról, hogy még nálunk is rosszabb a K/D aránya :D Ez persze még nem bizonyíték, de azért valószínűsíthető, hogy nem csaló az illető, csak épp szerencsés pillanata volt..vagy épp ellenkezőleg, ha nagyon kirívó köröket fut, akkor lehet hogy megerősíti a gyanút :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#1999) Jinxb1rd válasza gyurkikrisz (#1997) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ha ilyen könnyű lenne hacket találni, akkor messze több cheater lenne a játékban, ami nekem is feltűnne. Az vagy nem működik vagy befertőzi a géped. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#2000) Årpi válasza Jinxb1rd (#1999) üzenetére


Årpi
őstag

Vagy 3 sec alatt kibasz a Battleye

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.