Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) Segal válasza Richard! (#12000) üzenetére


Segal
veterán

Nyugi nem megy elsőre egyből a gyilkosság. Nagyon sokat kell tanulni a játékba. Ha a 30-ba mindig benne voltál de killed mégsem volt akkor erőteljesen lopakodósra vetted a kört. Ez jó lehet simán a top10-be kerülésre és akár a top5-be is be lehet vele kerülni de a legvégén már hátrány mert ha az ellenfelek közt van olyan aki ment dropra is és nem csak lopakodott (tutira lesz olyan) akkor gyakorlatilag minimálisak az esélyeid vagy legalábbis sokkal rosszabbak. Persze összejöhet mert ebbe a játékba egy nagy adag szerencse is kell a végére csak nem mindegy milyenek a végére a nyerési esélyeid.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#12002) ¤Envy¤ válasza Segal (#12001) üzenetére


¤Envy¤
tag

Az biztos, lapultam a fűben shotival, kellően közel volt és nem tudtam rendesen meglőni... :DD

(#12003) gyuribácsi88 válasza Richard! (#12000) üzenetére

Nem tudom milyen módban játszol, de játsszál fpp-ben, hagyd azt a külső nézetes bohóckodást, aztán majd jönnek a killek is. Feltéve ha van valamennyi online fps tapasztalatod. Ha nincs, és most akarsz megtanulni lőni, akkor erre a célra rossz játékot választottál.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#12004) Richard! válasza gyuribácsi88 (#12003) üzenetére


Richard!
addikt

Csak fpp-ben játszom és nincs tapasztalatom. Kb hetente vagy kéthetente bohóckodom kicsit, többre nincs időm.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#12005) BITBOYS válasza Richard! (#12004) üzenetére


BITBOYS
addikt

TPP verzióban azért könnyebb, jobban rálátni a területre. Nekem nem igazán tetszik, de kénytelen vagyok használni míg belejövök a játékba :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12006) gyuribácsi88 válasza Richard! (#12004) üzenetére

Azért írtam hogy ha nincs tapasztalatod, akkor nem ezen a játékon fogsz megtanulni lőni. Vegyél egy bf4-et, aztán azon gyakorolj. Ebben a játékban nem fogsz tudni megtanulni játszani, mert a kedved elmegy még az élettől is, mivel ha meghalsz, akkor megint kezdhetsz előröl mindent. És az hogy 10 percenként meghalsz egyszer, az gondolom nem szórakoztató. Na most amíg nem tanulod meg, vagy nem gyakorlod be azt hogy hogyan lőj úgy, hogy oda célozz azonnal ahol az enemy van (tehát rögtön odarántod az irányzékot), addig ez a játék nagyon kínkeserves lesz számodra. Persze ez csak egy tanács, nekem mindegy mit csinálsz, meg lehet tanulni ebben a játékban is lőni, csak nagyon időigényes lesz.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#12007) Segal válasza ¤Envy¤ (#12002) üzenetére


Segal
veterán

Nekem ez a kedvenc gyilkosság fajtám :B :DDD :)) Igaz vért kell izzadni érte de a tudatért hogy sikerült megcsinálni megéri kűzdeni :))

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#12008) #35434496 válasza Segal (#12007) üzenetére


#35434496
törölt tag

LoL :DDD :C

(#12009) asuspc96


asuspc96
senior tag

Helló

Van ehhez a játékhoz bármiféle addon ? :F
ezt találtam eddig segítségnek, de ez nem igazán in-game...

(#12010) saen válasza asuspc96 (#12009) üzenetére


saen
Topikgazda

Nem tudok róla.

(#12011) sirszevenap válasza asuspc96 (#12009) üzenetére


sirszevenap
őstag

Nem rosszból, de ne kelljen már addon egy pubg-hez! :D Nem egy wow...

Bankkártyával? Hát persze!

(#12012) Richard! válasza gyuribácsi88 (#12006) üzenetére


Richard!
addikt

Hát igen. A probléma ott van, hogy ha futok a szabadban és lőnek, fogalmam sincs hogy honnét teszik ezt...hiába ugrálok, fexem le. Ezáltal lőni és megsebezni sincs esélyem.
Illetve az a baj ezekkel az onlány játékokkal, hogy a MM összerakja a full kezdőt a több 100-1000 órás jáékossal.
A héten még van időm, akár naponta több órat is gyakorolni. :B
Meglásssuk.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#12013) Mr.Csizmás válasza Richard! (#12012) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

leadsz 1-2 lövést abba az irányba, ahonnan sejted, és cikkcakkban futás, hirtelen irányváltoztatásokkal.

az első általában azért jó, mert elhiteti vele, hogy felfedezted a rejtekét, a második pedig a célzást és találatot nehezíti meg.

(#12014) sirszevenap még mindig 2.0-t tol ki a game, nem?

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12014) sirszevenap válasza Richard! (#12012) üzenetére


sirszevenap
őstag

Nagyon jó tanács > Nem tudom milyen fülesed van, de megéri befektetni egy komolyabba. Pl egy Hyper X cloud stingerrel tökéletesen hallani mindent és tudni fogod honnan lőnek. 16k környékén lehet kapni. A szar füles nagyban csökkenti az esélyeid.

Más: Ki milyen rankon áll? Tegnap 400. voltam EU-ban. Buktam egyet , de top 10 be benne voltam, így már csak a Top 0,05% - ba vagyok! :DDD

[ Szerkesztve ]

Bankkártyával? Hát persze!

(#12015) DiszNóÓl válasza Richard! (#12012) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Ha lonek es foleg ha mezon lonek akkor ne fekudj le. Szvsz az iranyt kb hallanod kell, ha nem akkor uj fejhallgato :U

HATER

(#12016) vzsryl válasza Richard! (#12012) üzenetére


vzsryl
nagyúr

1. Jó fejhallgató beszerzése (nem gamer!!!).
2. Nem rak össze hardcore játékosokkal, mivel rank alapján válogat. Pl. Duo-ban nekem most kezd nehéz lenni, mert Top 0.05% alá kerültem.

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#12017) Richard! válasza sirszevenap (#12014) üzenetére


Richard!
addikt

HyperX Cloud fülesem van.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#12018) vzsryl válasza Richard! (#12017) üzenetére


vzsryl
nagyúr

Akkor módosítom az első pontot:
1. Jó fej és/vagy fül beszerzése. :DDD

[ Szerkesztve ]

megprobaltam alairni, de a tollam nem fogja a monitort:/𝔹𝕒𝕔𝕜 𝕋𝕠 𝕃𝕚𝕗𝕖

(#12019) Segal válasza Richard! (#12012) üzenetére


Segal
veterán

Mindenképp jobb fejes ha nem hallod. Ezt én is megtapasztaltam.Volt egy ezer éves itthon ami ugyan nem volt rossz inkább amolyan semmilyen de a jobb fele kontaktos lett. Így utána olvastam én is mire lenne érdemes cserélni és szerencsére pont akkor volt leakciózva az alzába a kiszemelt hyperx cloud 2. Sokkal jobban hallani vele az ellenséget.
Amit viszonyt soha ne csinálj mezőn ha távolról lőnek rád az a lefekvés mert távolra nem rajzolja ki a mező texturáit a játék és szó szerint világítani fogsz a másik scope-jába...
Eleinte állj össze duo-ba vagy squadba más magyarokkal roppant sok hasznos dolgot lehet tőlük tanulni plusz felszednek ha leknockoltak :P
Aztán jöhet a pályaismeret hova érdemes ugrani és hova nem, aztán a kocsik lelőhelye ahol többnyire lehet találni, fegyverek kiismerése mire mit pakolj és közelre vagy távolra használd és persze hogy milyen módba aztán még ezer másik apró részlet de sok órának el kell telnie a játékba. Sajnos én sem vagyok egy profi lövő de azért most már majdnem minden körbe van 1-2 gyilkosságom :))

vzsryl: Ez de gonosz volt. Az nem fejes probléma lesz hanem user error mert azzal lehet hallani.

[ Szerkesztve ]

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#12020) Richard! válasza vzsryl (#12018) üzenetére


Richard!
addikt

1. Megnézem eBayen, biztos van vmi használt, licites cucc ;]
2. Ezexerint ennyire balfsz vagyok :DDD

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#12021) sirszevenap válasza Richard! (#12017) üzenetére


sirszevenap
őstag

Én pontosan hallok minden egyes mellettem megtett métert az ellenféltől. Tehát csupán hang alapján meg tudom mondani, hogy pontosan merre van. A lövésekkel ugyan így vagyok. Mondjuk a nagyon nyílt terepen mikor lő és sebeződsz keményen akkor nehéz arra is figyelni, hogy hol van. Mivel a menekülés ösztön előjön és 90% -ban csak arra koncentrálok. Meg bennem van, hogy az a borjú pontosan lát és nyugodtan tud pötyögtetni :D Általában azokat Én is beszívom, kivéve akkor, ha van rögtön valami számomra nyugtató fedezék. Akkor lenyugszom, visszaemlékszem honnan jött a lövés és általában ott is szokott lenni annál a fánál ahonnan hallottam! :D

Bankkártyával? Hát persze!

(#12022) X Factor válasza sirszevenap (#12021) üzenetére


X Factor
addikt

NyÍlt terepen sokszor zavaró lehet, h. amennyiben messziről lőnek, úgy a becsapodás és lövés hang között eltelt idő is bonyolÍtja, illetve az elején kevés tapasztalattal nehéz elszeparálni h. mi volt a lövedékbecsapódásának, esetleg melletted való elsüvÍtésének hangja, illetve maga a torkolattűz.

TPP-ben, ezt még bonyolitja, h. a kamera nézőpontja alapján van számitva a hang iránya.

Értsd, ha előre nézel, de freelookban másik irányba tekintesz, akkor a freelook kamera nézőpontja szerint játssza le a hangokat.

Make things work

(#12023) Richard! válasza sirszevenap (#12021) üzenetére


Richard!
addikt

Pont ugyanígy vagyok én is. A hallásommal és a fülessel nincs gond( ;] ), mert hallom, hogy ki honnét-merre jön-megy, csak a nyílt terepen okoz gondot a gyilkos beazonosítása.

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#12024) Dyingsoul válasza vzsryl (#12018) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Az egy remek füles én is a Cloud 1-et használom. Hihetetlen jó, minden távolságból első lövésből +-20 fok eltéréssel meg tudom mondani honnan lőttek az esetek 90%-ban. A második lövést pedig max 5 fok eltéréssel sikerül bemérni szinte mindig. Lehet a hangkari is ludas lehet azért ebben a témában. Bár én most alaplapit használok (Asrock Z87 Extreme 4-en kiváló alaplapi hangkari van), de van PCI-os hangkarim is csak az új win10 frissítés kilökte magából úgyhogy új driverre várok...

(#12025) DiszNóÓl: Jah, javítottam, elnéztem azt hittem ismétli a jobb fejes témát. :DDD Benéztem, bocsi.

(#12023) richie900812: Az akkor inkább a para miatt lehet. Mennyire szoktál ilyenkor félni/megijedni?

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#12025) DiszNóÓl válasza Dyingsoul (#12024) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

azért írta hogy jó fej/fül beszerzése :U én is alaplapival(még) és cloud 1-el tolom

Más:
unlucky(gif)

[ Szerkesztve ]

HATER

(#12026) Dyingsoul válasza X Factor (#12022) üzenetére


Dyingsoul
veterán

A lövés hang és becsapódás között eltelt idő pont, hogy nagyon sokat segít mivel nem csak az irányt, de a távolságot is be tudod mérni. Többszintűen dombos helyen főleg.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#12027) Adebayor


Adebayor
aktív tag

üdv.

ha már témánál vagytok. Hát nyilt terepen én is inkább bepánikolok, mint hogy azon kattogjon az agyam hogy megtaláljam a hang forrását :D
50 óránál tartok ami nem sok, de lassan már megtanulom kezelni a helyzetet, és a lövés pozíciója is már meg szokott lenni. Sokat kell játszani, tapasztalatokat gyűjteni, és egyre jobb lesz. A lövés és a becsapódás külön hangja eleinte összezavart engem is. Hajrá, aki most kezdi :)

Konfigom: Intel i5 10400 - ASUS Prime B560M-K - Gigabyte 1660S oc 6gb - 32GB ram - FSP 600W Hydro Bronze HD600

(#12028) X Factor válasza Dyingsoul (#12026) üzenetére


X Factor
addikt

Igen, ha már van némi rutinod, de az én tapasztalatom az, h. amikor baráti társaságból egy újonc keveredik hozzánk, szegény csak kapkodja a fejét és hiába mondjuk honnan lőnek, szegény inkább csak forgólodik és kapkodja a fejét, h. de hát mellette lőnek.

Make things work

(#12029) Dyingsoul válasza Adebayor (#12027) üzenetére


Dyingsoul
veterán

A nyílt terepre van egy jó taktikám: Nem megyek ki rá, inkább azt kempelem. ;] De tényleg lehet találni az esetek jó részében módot arra, hogy kikerülje az ember a nyílt terepet, max egy kicsit csípni fog. Ha viszont egyáltalán nincs választás akkor én helyzettől függően azt csinálom, hogy először megbizonyosodok arról, hogy hátba nem támad senki, az oldalakat jó alaposan megnézem és kinézek egy célt a nyílt terepen ami a szemből jövő támadások ellen legalább 100 fokban védelmet nyújt (akár domb, fa, kő, legrosszabb esetben minimum bokor vagy magas fű amivel legalább a láthatóságot korlátozom) és odarusholok közben erősen figyelve a gyanús pontokat torkolattüzek után vagy hang alapján. Nekem ez bejött de ehhez mindenképp meg kell tervezni előre az útvonalat.

(#12028) X Factor: Persze, azzal a helyzettel nem lehet mit kezdeni sajnos. De ha újonc van a játékban-csapatban akkor én sokszor inkább oktatóra fogom a figurát, mint arra, hogy lecsirkézzünk. Hosszú távon kifizetődőbb. Ha minden jól megy nemsokára lesz 5 új tanítványom. :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#12030) Richard! válasza Dyingsoul (#12029) üzenetére


Richard!
addikt

Még útvonaltervező is kell?? Édes f....m :C

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#12031) asuspc96 válasza sirszevenap (#12011) üzenetére


asuspc96
senior tag

Nem magához a játékhoz kellene, hanem inkább a játék kezdéshez, mert beugrani a dzsungelba egy jobb lootért nem mindig nyerő....
Aztán meg, hogy elszórt bódékban, hol van jó cucc, na az kéne ;]

(#12032) Dyingsoul válasza Richard! (#12030) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Igen de csak azért, hogy a következő lehetőségnél ne fordulj fel. :DDD
Amúgy egy idő után ez megy zsigerből szóval no para. Szerintem ha valaki elég türelmes akkor tényleg csak annyi kell hozzá, hogy tudjon tanulni a saját hibáiból és jobb lesz.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#12033) Segal válasza Richard! (#12030) üzenetére


Segal
veterán

Messze nem a legrovidebb ut vezet a csirkehez. A kek kor szelen erdemes befele haladni a feher kor fele. Ha esetleg nem tudod ha folyamatosan nyomod az alt billentyut akkor futas kozbe iranyvaltas nelkul tudsz az egerrel nezelodni. Ezt folyamatosan erdemes!

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#12034) Richard! válasza Segal (#12033) üzenetére


Richard!
addikt

Köszönök és megfogadok minden tanácsot, amúgy már volt 1 csirkém :P

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#12035) RazoR válasza Richard! (#12034) üzenetére


RazoR
veterán

Az elején szerintem jó ha frekventáltabb helyekre ugrasz, hogy szokd a tűzharcot és ne pánikolj be azonnal ha rád lőnek, higgadt tudj maradni. Nekem ez sokat segített az elején+gyakorlod ezzel a lövést is!

(#12036) agressor12 válasza RazoR (#12035) üzenetére


agressor12
senior tag

Szerintem abból semmi tanulás nincs ,hogy valaki él 10-15 mp-et egy sűrű helyen az elején:

1.Mintha pénzfeldobás lenne vagy találsz fegyvert gyorsan,vagy nem,ha nem egyből halsz.

2.Elején akkora a lag,hogy még ha találsz fegyvert is akkor se biztos,hogy sikerül ölnöd.Sokszor már rég a fal mögött vagy de kapod a sebzést és ehhez hasonló finomságok eléggé nehezítik a helyzetet.

Nagyobb streamerek akik rankedeznek pl:Spreeezy mindig szélre ugrik valahova ahol azt az 1-2 embert kell csak elintézni és aránylag jó a loot,majd be a kör közepe felé,ahol már skillből gearelve lehet ölni.

Persze ez csak az én személyes véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#12037) gyuribácsi88 válasza agressor12 (#12036) üzenetére

Shroud meg pont valamelyik nap magyarázta hogy miért fontos zsúfolt helyre ugrani. Elmagyarázta hogy gyakorolni kell a közelharcot, hisz a végén általában egy kis körben 3-4-5 ember van, meg kell tanulni a fegyvereket használni (melyik mekkorát rúg vissza, mennyire szór, stb.stb.) és nem szabad kerülni a konfliktust, tehát nem szabad egy házban kempelni, mert hiába kempelsz egy házban, a végére úgy is marad pár jó játékos, és ha mindig kerülöd a konfliktust, soha nem fogsz megtanulni rendesen játszani, ha reszkető térdekkel egy házban gubbasztasz, és lássuk be, igaza van. A másik nagy hülyeség a hasalás, kicsit messzebb van tőled az ellen, neki nem látszik az a sűrű fű vagy búza amiben te úgy látod hogy jaj de jól elrejtőztél. Ráadásul a mexikói pályán rengetegszer van a végjáték a semmi közepén, ahol még növényzet sincs, ha nem tudsz lőni, semmi esélyed.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#12038) RazoR válasza agressor12 (#12036) üzenetére


RazoR
veterán

Oké, de ha folyton kerülöd a konfliktust, amint hallasz egy lövést lefosod a bokád és pánikolva keresed a fedezéket vagy pörögsz mint a búgócsiga és simán leszednek! Ha hozzászoktatod magad az elején, hogy milyen a közelharc akkor nem tojod össze magad később sem ha rád lőnek és higgadtan tudsz reagálni, esetleg te jössz ki jól a dologból mert hiába téged vettek észre előbb le tudod szedni az ellenfeled!

Szerintem...

gyuribácsi: +1

(#12039) #35434496 válasza RazoR (#12038) üzenetére


#35434496
törölt tag


:DDD

(#12040) RazoR válasza #35434496 (#12039) üzenetére


RazoR
veterán

Tegnap egy csávó ugrás közben fordult rám és lőtt fejbe M24-el majd mikor bombi felhúzott és kidobott a fa mellé a játék megint egy fejes M24-el, teljesen hihető volt.....

[ Szerkesztve ]

(#12041) nejad válasza agressor12 (#12036) üzenetére


nejad
aktív tag

+1 annak mi értelme ha leugrasz a sulira és lelősz autoshotival valakit 1 m-ről? Meg amit gyuri mond, hogy a végén 3-4-5 ember van egy kis körben, oda be sem fogsz jutni mert az előtte lévő másik kettőben 3-400m-ről fognak leszedni sniperrel, kivéve ha városra szűkül és berontasz kocsival. Viszont ha van jó cuccod akkor van mivel visszalőni meg túl is élsz pár lövést. Nem a legjobb de talán a legegyszerűbb ha ázsiai szeróra megy az ember ott lehet gyakorolni a tűzharcot mert szarul lőnek, lesznek killjei az embernek amitől nő az önbizalom és így egyre merészebb dolgokat is bevállal. Ha meg full noob az ember akkor meg csakis duo vagy squad.

(#12042) KisTücsök válasza agressor12 (#12036) üzenetére


KisTücsök
addikt

Spreeezy pont az egyes és kettes pontod miatt megy oda. Aki komolyan akar rankedezni az így is csinálja. De ő már tud lőni, ismeri a játék minden aspektusát. Aki nem, annak ez nem jó módszer, mert ha fel is lootolja magát jó eséllyel az első ellenfél ellen meghal, akivel szembe találkozik.

Aki csak ritkán tud játszani, az inkább hagyja a solot. Duoban, főleg squadban sokkal több sikerélménye lesz.

szerk: Egyébként be is lehet áldozni néhány kört. Kiugrani a francba, ahova senki nem ugrik, szedni sok healt és csak lőni a falakra.

[ Szerkesztve ]

(#12043) Dyingsoul válasza gyuribácsi88 (#12037) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Én is amellett állok, hogy a kezdők igen is ugorjanak zsúfolt helyekre az elején. Csak a fegyverspawn tényleg egy lutri ezért azzal ki lehetne egészíteni, hogy amikor leugranak 15-en egy helyre, akkor azért a 15 között próbáljanak meg úgy lavírozni esés közben, hogy egy üres házat fogjanak ki vagy csak annyival ugorjanak arrébb, hogy ne az első 5 másodperc legyen a meghatározó. Így simán tud az ember találni legalább egy pisztolyt amivel egy killt lehet csinálni már az elején. Ezzel egyébként nem csak a közelharcot de az ejtőernyőzést is lehet gyakorolni, a pontosságon sokat lehet javítani ami később is igen hasznos skill.

(#12042) KisTücsök: A falakra lövöldözés helyett szerintem sokkal jobb az Erangel map lobbyjában gyakorolni, ott legalább fejre is lehet célozni. Aztán ha gépbe kerül az ember leave és elölről.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#12044) Mr.Csizmás válasza Dyingsoul (#12043) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ennyivel játszhatna CS1.6-ot homemade lagos szerveren, az élmény ugyanaz lenne, azt leszámítva, hogy egy rund nem két perc ölbetett kézzel kezdődik.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12045) saen


saen
Topikgazda

A sűrűbe ugrás egyébként nem egyenlő az iskolával. Pochinki pl mindig népszerű, de elég nagy ahhoz, hogy van esélyed fegyvert szerezni. Utána meg mehet a darálás.

(#12046) Dyingsoul válasza Mr.Csizmás (#12044) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ez volt a témaindító hsz. Mégis milyen tanácsot adnál erre? Folytasd csak, így tovább? Középút nem nagyon van, vagy az elején sűrű helyre ugrasz, vagy a géptől messzebb, kevésbé népszerű helyekre. A kettő között kb a szerencsefaktor áll csak: vagy ugranak egy szomszédos helyre vagy nem.

Kezdőknek szerintem kiváló célpont Yasnaya, Mylta város, Pochinki, Rozhok, Georgopol, Severny, Novo. Ezekre a helyekre sokan ugranak, de van annyi épület, hogy egy üresbe be tudj ugrani és találj fegyvert mielőtt találkozol másokkal. Az már a játékosra van bízva, hogy mit kezd a szomszéd házban még lootoló, vagy a szomszéd házban már fellootolt-rá rusholó játékossal.

(#12048) RazoR: +1. Mi is csak a linkelt hozzászólás miatt ajánlottuk ezt a taktikát.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#12047) RazoR válasza Mr.Csizmás (#12044) üzenetére


RazoR
veterán

Nem tudom kior játszottál utoljára de a kezdeti lagok és ebből adodó szívás már egy ideje nincsenek! ;)

(#12048) RazoR válasza nejad (#12041) üzenetére


RazoR
veterán

Én nem azt mondom, hogy így kell folyamatosan játszani, hanem így érdemes leküzdeni a tűzharc parát. De tőlem aztán mindenki azt csinál amit akar....

(#12049) Szeszkazán válasza RazoR (#12047) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Ugorj le pecadoba és meglátod... Rubber banding nincs az tény, de a lagg attól még nagy.

(#12050) Dyingsoul válasza RazoR (#12047) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Kezdeti lagg még mindig van. Update után ugrottam Georgo-ba egy warehouse-ba, keresztülfutottam rajta teljesen üres volt (mindkét oldalát átnézve kacsáztam benne). A másik végén ahogy kiértem jobbra néztem, akkor kiért mellettem az ellenfél kezében Scar-ral... Amikor lelőtt és a hullám láttam madártávlatból egyszercsak megjelent a warehouse-om bejáratában egy AK a földön... gigabites nettel nem nálam volt a probléma.

[ Szerkesztve ]

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.