Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8001) spanglee001 válasza RazoR (#8000) üzenetére


spanglee001
addikt

igen jó lenne tudni, hogyáll a ping. de azt észrevettem, hogy ennél a játéknál leállítom a torrentet és jobban adja, a többi gamenel nem észrevehető a javulás

netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

(#8002) Imilenni


Imilenni
addikt

Sziasztok!
Sajnos előjött nálam a lassan töltődő textúra, igazából valamilyen módon betoltődnek, de nem ugy mint ahogx kéne nekik ulq-n.
Sherintetek a 6GB RAM vagy a HDD lehet az okozó?
Ram-ot vagy ssd-t kéne próbálnom szerintetek?

Press "F" to pay respects.

(#8003) RazoR válasza Imilenni (#8002) üzenetére


RazoR
veterán

SSD szerintem, illetve nem tudom, hogy van beállítva a view distance de legalább high-on legyen!

(#8004) #35434496


#35434496
törölt tag

Sajnos létezik egy oldal akik megoldották a csalást. Remélem valamilyen hatosági modszerrel megszüntetik a letezését ennek a szervezetnek. Milliók szorakozását teszik tönkre pár nyomorék miatt akik képtelenek tisztán játszani és néha vszíteni. :((( Az összes csaló szánalmas sz@r alak.[link]

(#8005) thomeef válasza Imilenni (#8002) üzenetére


thomeef
őstag

A 6gb ram egyértelműen. Nekem 8gbal is csinalta. Vettem mellé még 8at. Azóta nem volt ilyen gondom.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#8006) Aitrui válasza RazoR (#8000) üzenetére


Aitrui
csendes tag

Nekem is szaggat néhol (1080ti 6700k), tele van buggal, szarul is lövök, sok a csaló is, de szeretem! :DD

Kezdem unni hogy random duoban és squadban is szinte csak kinaiakkal játszok EU szerveren. Hogy tudok emberekhez csatlakozni a PH's discordon?

(#8007) Imilenni


Imilenni
addikt

Van ahol 4GB-RAM-al fut rendesen :/
SSD-n van nála a játék persze.

Press "F" to pay respects.

(#8008) ingalls válasza RazoR (#7998) üzenetére


ingalls
senior tag

Én a fordítottját tapasztalom most. Ma is volt egy köröm, 6-ot öltem csak, de abból 5 ingédzselt rám, és simán ráfordultam és lelőttem. Igaz, szupis grozám volt, ami köztudottan nem kérdez. De korábban én is úgy voltam, hogy 4-5 vérgejzír után is beért a fedezék mögé, majd ar-rel 1 lövéssel kiüt. Ez nem túlzás, kinézek 2-3-as sisóba' és csatt m4-gyel, máris négykézlábon.
Szóval el kell engedni, ez a játék nagyon nagy mértékben a mázlin múlik, épp hogy szűkül, hol szotyizik az ellen. Nem viccelek, egyszer nem bírtam tovább, el kellett mennem hugyozni (rendszeresen kell ilyet játék közben a para miatt), addig beültem a bokorba. Mikor visszajöttem, hallom, hogy ott mocorog mellettem a faszi és kempel a sziklánál mellettem. Kis lelkifurkával, de kiszedtem szegényt.

(#8009) RazoR válasza Aitrui (#8006) üzenetére


RazoR
veterán

Összefoglalóban ott a link.

(#8010) Imilenni


Imilenni
addikt

Ehhez a RAM-os dologhoz hogy az SixSiegenek is szokása sokáig tölteni..gondolom a HDD-m miatt ><

Press "F" to pay respects.

(#8011) nejad válasza RazoR (#7998) üzenetére


nejad
aktív tag

Ha eu-n vagy menj na szerverre, nekem is voltak ilyenek sokszor főleg pecs után. Elméletben rosszabbnak kéne lennie de na-n ott be is adja a találatot, ne kérdezd miért.

(#8012) salytmasztor


salytmasztor
aktív tag

A PUBG netkódjan (is) van mit fejleszteni bőven a többi hasonló multihoz képest...
pubg netkod teszt / analízis.

[ Szerkesztve ]

(#8013) Grillo válasza Imilenni (#8002) üzenetére


Grillo
senior tag

Bazi sokat dobott ezen a betöltődős mókán az, hogy átraktam SSD-re, pedig előtte és most is 8 GB RAM van a gépben. Úgyhogy SSD.

(#8014) PeL válasza #35434496 (#7996) üzenetére


PeL
addikt

Az a gond hogy nem csak 1-2 napig élvezheti a játékot, engem múltkor megölt egy csaló (Sun_label), majd rá kb. 1 hétre újra összefutottam vele és megint ő ölte meg a 3/4 szervert. 94 órát csalt mire elkapták, de láttam már 130-140 órás csaló accot is.

(#8015) gyuribácsi88

10 meccs az új szezonban, ebből a 10 meccsből egyetlen 1 meccs alatt volt 1 killem, az előző szezonok tekintetében, ezek szerint megvakultam, és célozni is elfelejtettem. Agyonlövöm a gyereket 10 méterről majd odapöttyint ump-vel és meghaltam.

Amíg nem veszik ki azt a lehetőséget hogy a PLAYER válassza ki melyik régióban szeretne játszani, azt hiszem elfelejtem ezt a játékot. Az összes csöves ruszki meg ázsiai itt nyomorékoskodik a 400-as pingjével. Nem is értem miért lehet kiválasztani az hogy melyik régióban akar játszani az ember. Ping alapján dobja össze a játékosokat és kész. Miért kell nekem az 500-as netemmel meg az 1-es pingemmel olyanokkal játszani akik kinában laknak, és a szomszédtól lopják wifin az 1 megás netet :F Mondjuk R6-ban is kellett 2 év mire ezt megcsinálták, a blueholne-nak talán elég lesz 4.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#8016) jkrisztian válasza Grillo (#8013) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

A házra SSD a megoldás de nekem a 2x4 gb helyett 2x8 gb ram hozta játszható àllapotba magát a játékot. Végre smooth az egész és nem esik 60 alá az FPS-em.

(#8017) jkrisztian válasza gyuribácsi88 (#8015) üzenetére


jkrisztian
aktív tag

Tegnap 10-15 duót nyomtam randomokkal és 1 észt és egy holland gyereken kívül az összes többi kínai volt, zero angol tudással. A legbosszantóbb, hogy szerintem ezek ilyenkor magát a szervert is elcseszik, mert teleportáltam általában, mintha 400-as pingem lett volna. Én "hazai" szerveren játszottam és a jelenlegi internetemmel még nem volt 15-nél nagyobb pinggem.

(#8018) la_cc válasza ingalls (#7981) üzenetére


la_cc
addikt

SKILL! :))

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#8019) RazoR válasza gyuribácsi88 (#8015) üzenetére


RazoR
veterán

Jinxb1rd is megmondta, nem tudunk célozni! :( :DDD

(#8020) HAGYMAFA


HAGYMAFA
tag

Engem ma srácok 5 meccsből 3x csaló ölt meg :D 2-ről van videó. Szánalmasan fos lett a játék szerintem főleg soloban. Rengeteg a csaló, lassan az ember nem tud már játszani egy tiszta kört. Felesleges időtöltéssé kezd válni a játék sajnos.

(#8022) #67947008 válasza HAGYMAFA (#8020) üzenetére


#67947008
törölt tag

Töltsd már fel a videókat pls, kíváncsi vagyok.

(#8023) HAGYMAFA válasza #67947008 (#8022) üzenetére


HAGYMAFA
tag

Sg fórumon be van linkelve

(#8024) #67947008 válasza HAGYMAFA (#8023) üzenetére


#67947008
törölt tag

Azt a lusta fajtádat :D rájuk néztem és meh...hála a teremtőnek én még ilyenekkel nem találkoztam, de borzalmas. Nem is titkolja, a nevében benne van a csalás neve.

(#8025) core i7 válasza saen (#8021) üzenetére


core i7
addikt

Na dúrva lesz nem lehetlesz időzni kékben :DDD

(#8026) HAGYMAFA válasza #67947008 (#8024) üzenetére


HAGYMAFA
tag

Telóról vagyok, nem akartam szarakodni.. :)

(#8027) guftabi96


guftabi96
addikt

Na, ez is érdekes volt.

#KeepFightingMichael

(#8028) #67947008 válasza guftabi96 (#8027) üzenetére


#67947008
törölt tag

Ez "csak" lagg, nem csalás, de kb ugyanannyira felcseszi az embert.

(#8029) guftabi96 válasza #67947008 (#8028) üzenetére


guftabi96
addikt

Tudom, hogy lagg, de ahogy írod, ez is rohadt idegesítő. Igazán kezdhetnének az ilyenekkel valamit, mert nekem mostanában nagyon sok ilyen van.

[ Szerkesztve ]

#KeepFightingMichael

(#8030) KisTücsök válasza guftabi96 (#8029) üzenetére


KisTücsök
addikt

Nekem is. Már nem is próbálok adott szituban fedezékbe menni, mert minek... Borzasztó. Elsődleges prioritás kellene legyen a szervereken javítani és a játékot optimalizálni. Minden más addig felejtős (kellene legyen).

Ahogy alattam is írta valaki, ezt a régiókon belüli átjárást is gyorsan elkéne felejteni.
___

"Increased the blue zone DOT (Damage over Time)"

És ez pontosan mit jelent? Vagy majd tapasztaljuk ki?

(#8031) #67947008 válasza KisTücsök (#8030) üzenetére


#67947008
törölt tag

Mikor jön már arról hír, hogy az end-gameben nem 1.5 perc lesz két szűkülés között, hanem mondjuk 3 perc?
Ezt kellene csinálniuk és nem még jobban növelni a kék sebzését (ami amúgy felemelt idővel jöhetne).

Baromi zavaró, amikor a másik végébe megy a fehér. Elindulunk rögtön és harcolni kell valakivel. Ilyenkor általában jön a kék és megvagyunk baszva. Esetleg nem harcolunk és hátba lőnek. Aztán pedig kiírja a játék, hogy a nyomorultját megölte a kék nem sokkal később, hogy megölt minket.

Ha felemelnék a duplájára az end-game időket, akkor sokkal jobban lehetne taktikázni és nem lenne zavaró, hogy már megint nem ránk szűkült.

Szerintem senkit nem zavarna, ha átlagosan nem 32 percig tartana egy győzelem, hanem 40-ig.

(#8032) la_cc válasza #67947008 (#8024) üzenetére


la_cc
addikt

Nálunk is volt vmi sok qqqq-s nevű hülyegyerek tele minden féle szarral... Egy hangárban úgy ölt meg, hogy 2 doboz között ültem és valami örület sebességgel közlekedett... :D

~ ~ ~ Q('.'Q) Q=('.'Q) ~ ~ ~

(#8033) adise válasza #67947008 (#8031) üzenetére


adise
őstag

Bőven lehetne 1 perc inkább az a 1.5

(#8034) KisTücsök válasza #67947008 (#8031) üzenetére


KisTücsök
addikt

Én is megnézném úgy, hogy valamennyivel hosszabbak a körök a végénél.

Egyébként ez is olyan, h simán megváltoztathatnák, aztán bedobni a test serverre és hallgatni a visszajelzéseket...

(#8035) Stylerr válasza #67947008 (#8031) üzenetére


Stylerr
addikt

3 perc? Ne röhögtess már. Minek? Így is csak a kempról szól az endgame.

(#8036) #67947008 válasza Stylerr (#8035) üzenetére


#67947008
törölt tag

és? Aki akar kempeljen, de aki taktikusan szépen átnézve a terepet szeretne előre jutni, de a kör a játszható terület másik felén van, akkor megvan baszva.

(#8037) Stylerr válasza #67947008 (#8036) üzenetére


Stylerr
addikt

Igen, annak pont elég a másfél perc. Tökön is szúrnám magam, ha 3 perc lenne endgameban a szűkülés. :D

(#8038) adise válasza #67947008 (#8036) üzenetére


adise
őstag

De endgameről van szó. ugyirod mintha a map másik felére kéne menni. Endgamebe nem kell ezekre 3 perc

(#8039) #67947008 válasza Stylerr (#8037) üzenetére


#67947008
törölt tag

End-game alatt nem azt értem, amikor már 5-en vagyunk életben, hanem amikor még 20-an és még olyan 400 méter a kör átmérője.

(#8040) guftabi96 válasza #67947008 (#8031) üzenetére


guftabi96
addikt

Na még csak ez kéne :DDD

#KeepFightingMichael

(#8041) saen


saen
Topikgazda

Profik sokat reklamáltak már a kör sebessége/sebzése miatt. Két dolog gáz szerintük, egyrészt az, hogy túl sokáig kinnt lehet maradni a kékben komoly hátrány nélkül. A másik pedig pont az, hogy vannak szituációk amikor szimplán túl gyors és nem tudod lefutni.
Ezekre a kommentekre a jövő heti patch az első válasz, de az biztos, hogy még az sem a végleges verzió lesz.

(#8042) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Bug Fix
Resolved a bug where bullets would sometimes ignore armor

ez magyarazatot ad korabban irt ^hogyan lottek el 2 lovesbol 3as cuccokban^ kerdesekre

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#8043) Methionyl válasza ReFleXx (#8042) üzenetére


Methionyl
senior tag

Vagy mikor ma a srácon 1.es helmet volt, társam már sebezte szóval nem volt full hp-n és kar98k-al telibe fejen lőttem és nem halt meg. ez mi :F 8x scope-om volt, láttam mindent! :D

[ Szerkesztve ]

They can break you but not your promise, even death won't keep you apart. Through this darkness you will find him in your sword still beats, a heart.

(#8044) ReFleXx válasza Methionyl (#8043) üzenetére


ReFleXx
addikt

attol hogy te latod a froccseno vert, meg nem biztos hogy server oldalon is regisztralva lett a hit. ilyenbe mar en is belefutottam, mikor meghaltam meg 0 hit fogadott.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#8045) #35434496


#35434496
törölt tag

Szerintem oriási előrelépés lenne ha az Oroszok egy szerveren jàtszanának saját honfitársaik ellen MINDEN multi játékban. A csalók 99.9%-a orosz.

(#8046) saen válasza #35434496 (#8045) üzenetére


saen
Topikgazda

A BattleEye szerint Kínából jön messze a legtöbb...

(#8047) #35434496 válasza saen (#8046) üzenetére


#35434496
törölt tag

Lehet de nekem az a tapasztalatom (Division 2300+óra után), hogy a csalók túlnyomó többsége orosz.
Viszont ezt az iwantcheats.net oldalt és tulajdonosi hátterét hatóságilag megkerestetném a játékkészítők helyében. USA-ban sok millió dolláros pert indítanék és azt is megbánná a tetves csicska programozója, hogy valaha leült egy gép elé. :((( Lassan ott tartunk, hogy pvp multi játékot nem szabad megvenni.

Ui: az BattlEye

[ Szerkesztve ]

(#8048) yozsee11


yozsee11
aktív tag

(#8049) Mr.Csizmás válasza yozsee11 (#8048) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

2,252,223 24-hour peak % 25000 = 0,9% a csaló :U érdekes arány, mondjuk korrekt hogy mindig közlik.

btw. adott játékos statjára rá lehet keresni? van egy csalógyanús esetem, nagyon pörögtek a killjei.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8050) RaGi91


RaGi91
senior tag

Én is találkoztam ma az első csalóval, aki megölt. Véletlen 3pp-t indítottam, mondom sebaj. Beugrottam jó zsúfolt területre, leszedtem mindenkit, nagyban baktatok át a mezőn a kör felé, látok egy csávót kb 200m-re futni keresztbe.

Ő is észrevett. Előttem kis emelkedő, bedobtam magam a susnyásba, mondom kihasználom már, hogy 3pp-be vagyok. Erre a csóka ugrik egyet és 3-as helmet, 2-es chest m16-al 1 burst voltam, miközben Ő ugrott.

Ezzel a lendülettel, nyomtam egy reportot és nemes egyszerűséggel altf4 + kvaanyád kombóval felálltam a gép elől és elmentem reggelizni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.