Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#14001) Sanyi19


Sanyi19
őstag

Nem tudja valaki, hogy melyik az a legkisebb NVIDIA kártya amin a ShadowPlay működik a játékban? Arra lennék kíváncsi, hogy régebbi kártyákkal működik-e a dolog, ha igen mennyire lassul be tőle a game. Pl. GTX 660 vagy 760.

“Az élet nagy titka az, hogy nincs nagy titok. Bármi legyen is a célod, elérheted, ha hajlandó vagy érte tenni.” (Oprah Winfrey)

(#14002) KisTücsök válasza protegum (#13999) üzenetére


KisTücsök
addikt

Kicsit ásd bele magad a témába. ;)

(#14003) protegum válasza KisTücsök (#14002) üzenetére


protegum
aktív tag

beleástam, nem kicsit nagyon. Egy másik fórumon simán megtudjuk ezt vitatni, de én itt most befejeztem :).

(#14004) Richard!


Richard!
addikt

Milyen időközönként lehet újra 700 BP-től ládát venni?

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#14005) Grave_444 válasza Richard! (#14004) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Hétfőnként, nálunk most hajnal 1-től.

(#14006) Mr.White válasza Sanyi19 (#14001) üzenetére


Mr.White
senior tag

GeForce GTX class GPUs 1080, 1070, 1060, 1050, 1050Ti, TITAN X, 900, 700, 600, 900M, 800M, 700M, select 600M Series

(#14007) Årpi válasza Richard! (#14004) üzenetére


Årpi
őstag

Mindent hétfő 01:00 órakor resetelődik. Nyári időszámítás szerint meg 02:00 talán.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#14008) Richard!


Richard!
addikt

Mercy :R

Ma kezdődik életed hátralevő része!

(#14009) Grave_444


Grave_444
nagyúr

Na ilyen se volt még. 3-an vagyunk, 2-en elkezdték egymást lőni közben szűkült a kör, a másodikat az ölte meg. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#14010) Mr.Csizmás válasza protegum (#13997) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ezért van piaca a virtuális x.1 zajkeltő eszközöknek.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14011) Segal válasza Mr.Csizmás (#14010) üzenetére


Segal
veterán

A nagy atlag nem olvas csak a nagyobb szamokra megy mert az biztos jobb mint a kissebb...
Regen telefonos idombe mennyit hallgattam hogy hu az 10mpx a masik meg csak 8 vagy hogy abba 8 magos proci van mig a masikba meg csak 4. Az lenyegtelen volt hogy esetleg csak interporaltan tudta a nagyobb felbontast vagy valami retek mediatek soc volt a mobilba a marketing anyag gyozott es amig vilag a vilag a donto tobbsegnel gyozni is fog...

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#14012) Mr.Csizmás válasza Segal (#14011) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

japp

fotóban is ua. lásd 16 mpx Fuji XE1 vs. 20 mpx Sony W830 :)) melyiknek van jobb képe? /off>

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14013) protegum válasza Segal (#14011) üzenetére


protegum
aktív tag

Mint a fullHD, csak egy matrica, nincs mögötte szabványi megfeleltetés, viszont jól el lehet adni vele dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#14014) Szeszkazán válasza martinkeet (#13970) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Nekem G633 van , Stereoban használtam sokáig PlebG-re , de a virtuális 7.1-el jobban be tudom mérni a dolgokat sokkal, a DTS-t felejtsd el az teljesen haza vágja, a játék nincs rá fel készítve.

(#14015) Dyingsoul válasza Årpi (#13990) üzenetére


Dyingsoul
veterán

Ez nagyon jó, köszi érte! :R

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

(#14016) Viper26 válasza Richard! (#14000) üzenetére


Viper26
nagyúr

Ilyen az mikor valami papíron 1.0 csak.. :D

iPhone 14 | FR955

(#14017) L.Szabi válasza Grave_444 (#14009) üzenetére


L.Szabi
tag

Velem is volt már ilyen. :D

A pisztácia kifogyott.

(#14018) stargatea


stargatea
csendes tag

Sziasztok lehet, hogy nem ide tartozik , az érdekelne hogyha Magyarországon feltöltöm a steam-es penztarcam akkor azt levasarolhatom más országban is nem muszály Magyarországon, mert nem az a lakóhelyem?

(#14019) RazoR válasza stargatea (#14018) üzenetére


RazoR
veterán

Nem régiófüggő a steam accountod, bármilyen országból belépsz és vásárolhatsz!

Ja és muszáj... ;]

[ Szerkesztve ]

(#14020) stargatea válasza RazoR (#14019) üzenetére


stargatea
csendes tag

Köszi úgy gondoltam,hogy muszájjj ezt tudnom 😀

(#14021) RazoR válasza stargatea (#14020) üzenetére


RazoR
veterán

Örülök, hogy segíthettem., ha muszáj kérdezni hát muszáj! ;] :DDD

(#14022) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Kilootoltam teljes Chumacerát egyedül, mire végeztem 20-an éltek, de nem volt scope-om, sniperem, meg lvl 3-as helmetem sem. Ekkora egy hulladék helyet...

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#14023) Grillo válasza Sanyi19 (#14001) üzenetére


Grillo
senior tag

Nekem 660GTX alatt megy gond nélkül.

(#14024) stargatea válasza RazoR (#14021) üzenetére


stargatea
csendes tag

Amugy még egy kérdés ha más pénzemben van az otthoni fizetési mód akkor eleve átváltja a steam?

(#14025) protegum válasza stargatea (#14024) üzenetére


protegum
aktív tag

Igen.

(#14026) RazoR válasza stargatea (#14024) üzenetére


RazoR
veterán

Szerintem most sem forintban vásárolsz a steamen hanem euro-ban...

(#14027) Grave_444 válasza NyxNyxNyx (#14022) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Lehet hülyeség, de szerintem ha egy adott helyre kevesebben ugranak/mennek kevesebb a loot is.

(#14028) Segal válasza Grave_444 (#14027) üzenetére


Segal
veterán

Vannak olyan helyek ahol eleve jobb a loot pl suli, katonai bázis stb. de attól is függ mennyien mennek épp ezekre hogy merre száll el a repülő.
Én speciel szeretek Chumacerára ugrani Mert azért kellően nagy ha többen érkezünk oda, mindig van több jármű is a várost keresztülszelő úton és közepes lootot lehet szerezni. Van amikor fent a warhouse-okba kezdek és van amikor lent a "C háznál" A 3 ház C alakot formál a levegőből. Persze ha valaki mindent vagy semmit játszana akkor annak nem ideális hely az tény.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#14029) NyxNyxNyx válasza Grave_444 (#14027) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Én is próbáltam már párhuzamot vonni a repülő útvonalával és a loottal, de számos ellenpélda is volt amikor az ellentétes sarokba mentünk kocsival mindenkinek volt pár lvl3-as felszerelése, meg scope-ok. Amit írtam, hogy Chumacerára mentem, akkor ejtőernyővel mentem oda, csak hamarabb nyitottam.

Más: Ma TPP-ztem egyet azokkal a haverjaimmal, akik nem hajlandók FPP-zni, be is találtak minket a csalók. A hegyen keresztül darálta le a squadot az egyik. Első alkalom, hogy biztosan csalóval találkozok, nem csak gyanakszom rá.

[ Szerkesztve ]

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#14030) ReFleXx


ReFleXx
addikt

amugy miert van több csalo TPP-n mint FPP-n?

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#14031) RazoR


RazoR
veterán

Mótvá?

"ha kitörlik Miramar fájljait a játék könyvtárából, az nem összeomlást eredményez, csak szimplán visszakerülnek a menübe, ha olyan szerverhez csatlakoznának, amin Miramar fut. Így gyorsan újrapróbálkozhatnak addig, amíg Erangelre nem jutnak.
Természetesen csak saját felelősségre ajánljuk, de ha ti is unjátok már a sivatagot, a steamapps/common/PUBG/TslGame/Content/Paks mappából szedjétek ki azt a négy .pak fájlt, aminek a nevében szerepel, hogy "desert". Érdemes kimásolni őket valahova, hátha meggondoljátok magatokat."

(#14032) Aventador91 válasza RazoR (#14031) üzenetére


Aventador91
őstag

nekem sokkal jobban bejön a sivatagi pálya, mint a másik. tele kemperrel a fák mögött, bokrokban stb.. nektek persze hogy jobb a régi pálya, mert azt szoktátok meg, az volt az első. ha a sivatagi lett volna az első, most az erdős lenne a rossz :)

(#14033) Tanisz válasza NyxNyxNyx (#14022) üzenetére


Tanisz
senior tag

Szerintem teljesen random a loot.

Azt tapaszaltam, hogy teljesen mindegy hova ugrok (új pályán).

Ugrottam népszerű helyekre kb 20-30%-ban volt elfogadható a loot (M16/AK+SKS/Kar98/Mini + lvl2-3 mellény + sisak), általában sörétes, uzi, ump mindig van.

Eltöltöttem nem kevés időt azzal, hogy olyan helyekre ugrálok, vagy elautózok ahova szinte soha senki sem megy. Pl a pálya széleir, úttól messze, vagy jelentéktelen helyekre bent a pályán. Kb ugyanannyi esély volt jó lootra :)

Egyszer volt olyan, hogy elfelejtettem időben kiugrani (telefon volt közben).
Mentettem ami menthető, egy tákolt házas részre ugrottam (kb 10 kalyiba). Semmi normális a közelben. Nem kicsit lepődtem meg, hogy 4 és 8as scope, lvl3as sisak, mellény, m16, sks, medikit és first aid kit, kb 3 painkill/energiaital fogadott :D
Hiba lehetett a rendszerben :D

Aztán tudatosan oda ugrottam/mentem kb még 2x , de szinte semmi nem volt vagy csak gyenge loot :)

Szóval tapasztalat alapján kb.teljesen mindegy hova ugrasz, de a városokban nagyobb az esély mindenre a több ház miatt :)

[ Szerkesztve ]

http://projekt.azigazikincs.hu/ ''Homo loquax nonnumquam sapiens''; "Nam et si ambulavero in valle umbrae mortis, non timebo mala, quoniam tu mecum es. Virga tua et baculus tuus, ipsa me consolata sunt. "

(#14034) KisTücsök válasza Aventador91 (#14032) üzenetére


KisTücsök
addikt

Azért nem teljesen. :D Nekem is bejön az új map, bár a varázsa már kezd alább hagyni, de egyértelműek a hiányosságai, és hogy kompetítivre sokkal alkalmasabb Erangel.

(#14035) gyuribácsi88 válasza RazoR (#14031) üzenetére

Nekem pl sokkal jobban bejön, kevesebb a fedezék, ezáltal a sok potato nem tud a fűben hasalni a végén, mert nincs, jó persze van 1-2 hely ahol itt is van növényzet, de szerencsére sokkal kevesebb. Amúgy kíváncsi lennék hogy ezért is kik sírnak. Most valami petíciót indítottak hogy rakják vissza a fegyvereket a kezdőszigetre, na ott is kíváncsi lennék a petíciót indítók meg támogatók életkorára. Amiért viszont 25 millió játékos ordít, azzal nem foglalkoznak. Sajnos a nagy fal nem fogja őket bent tartani.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#14036) PeL válasza ReFleXx (#14030) üzenetére


PeL
addikt

Ugyanannyi csaló van mindkettőn. Elértük FPP-ben is a 2000-es ratinget, ott is csalnak ugyanúgy mint TPP-ben. Random függvény hogy épp hol mikor futsz csalóba, de mindkét játékmódban ott vannak.

(#14037) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Milyen logikából következik egyébként, hogy bármelyik módban több a csaló?

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#14038) Årpi válasza Jinxb1rd (#14037) üzenetére


Årpi
őstag

Így tippre TPP-ben könnyebb lehetett csalni a nagyobb beláthatóság miatt (elég forgolódnod csak alttal, nem kell a testeddel is). Múltkor youtubeon olyan cheattel tolta valaki, akinek módtól függetlenül jelezte a játék, ha xy méteres körzetben van valaki, de épp nem oda néz a kamera. Szóval ilyenek mellett már FPP-ben sem kellene annyira aggódniuk a csalóknak. :(

A loot teljeset random, wackyjacky többször is letesztelte.

(#14031) RazoR:

Én személy szerint nem babrálnám a pak fileokat, a legpopulárisabb csalós módszer most arra épül, hogy plusz pakot bemásolva norecoil és társait használhatjuk a játékban. Logikusan a hiányzó .pak fájlok miatt nem kapna bant az ember (hiszen adódhatna fájlrendszer hibából is stb.), de szerintem jobb a békesség.

[ Szerkesztve ]

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#14039) Winne válasza Segal (#14028) üzenetére


Winne
nagyúr

Wikawakatökömtudja csávó tesztelte ezt is, nem függ ettől a loot, random az egész.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14040) Mr.Csizmás válasza NyxNyxNyx (#14029) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

tegnap a suli melletti házakban összejött minden, több energy, painkiller, SKS, cheek pad, L2 mellény, stb de egy darab semmilyen célzóka nem volt, egy red dot se :U

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14041) Segal válasza Winne (#14039) üzenetére


Segal
veterán

Én arra értettem hogy vannak eleve jobb loottal rendelkező helyek és hogy attól is függ neked mennyi jut hogy épp mennyien ugrottak oda. Ha pl messze megy el a sulitól a gép és én mégis elvergődök odáig de más nem jön akkor nekem nagyon jó lesz a lootom. Ha viszont a suli fölött halad el a gép és ugrunk vagy huszan a sulira akkor az én esetembe eleve halott vagyok de ha még esetleg túl is élem akkor is erősen osztozni kell a looton mert azért nem egy szokta túlélni a sulit.

Macsek: Egyszer menjünk már duozni mert látom te is a nyugisabb kezdéseket szereted :)) (nálam csak afk püfölgetés van kizárva de suli melletti panelok simán)

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#14042) Nono76


Nono76
tag

Itt van róla a teszt: [tobb-player-tobb-loot-pubg-mitoszok-6]

[ Szerkesztve ]

(#14043) Winne válasza Segal (#14041) üzenetére


Winne
nagyúr

Ez így van, ha több felé oszlik, akkor a jó lootból is f0s loot lesz. :)

Jött új nVidia driver. Van benne új a PUBG-re nézve is? Nem hozza be a changelogot.

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#14044) niof válasza Aventador91 (#14032) üzenetére


niof
addikt

Én azért nem szeretem az új pályát, mert szar rajta vezetni. Olyan hepehupás, hogy nem lehet gyorsan közlekedni, szinte csak az utakon. Erangel sokkal simább. Ennyi. Esetleg még annyi, hogy minden sárga, de ezt kezdem megszokni.

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#14045) Segal válasza niof (#14044) üzenetére


Segal
veterán

Találtak már megoldást arra ha csak Erangelen játszanál :D
Persze csak saját felelősségre próbáld ki. Összeomlást nem okoz a művelet csak azonnal visszadob lobbyba. Egyszerűen töröld ki a 4 darab pak fájlt (vagy inkább csak helyezd át) a steamapps/common/PUBG/TslGame/Content/Paks mappából és akkor nem tudja betölteni a játék Miramart.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#14046) niof válasza Segal (#14045) üzenetére


niof
addikt

Nem pisztergálok bele. Ebből már kinőttem. :DDD

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#14047) RazoR


RazoR
veterán

(#14048) Don.Corleone válasza Segal (#14028) üzenetére


Don.Corleone
aktív tag

Miramaron is vannak olyan helyek, ahol mindig baromi jó a loot. A sivatagos térképen én rendre ezeket a helyeket keresem mert eleve kevesen fedezték még fel, és ott nem fogsz fegyver nélkül maradni.
Egyébként van fent jó pár videó, ahol tesztelték mennyire függ a repülő útvonalától és az adott helyre ugró emberektől - semennyire. Általánosságban a nagy épületek, rengeteg ajtóval és szobával időpocsékolás. Talán a katonai bázis a kivétel ez alól.

(#14049) Mr.Csizmás válasza RazoR (#14047) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mibe tart a develepernek átírni egy loot xyz változót, hogy máshova essen? :D pl. a bánya nincs is bejelölve, pedig eddig mindig volt legalább L2 védelem, AKM, M16/416, Kar98, tápról nem szólva, tehát minimum közepesen jó állandó loot hely.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#14050) RazoR válasza Mr.Csizmás (#14049) üzenetére


RazoR
veterán

Arra tudsz válaszolni, hogy miért kell egyből belekötni az emberbe? Nem először fordul elő és már kicsit unalmas.....
Ha van valami észrevétele vagy kifogásod a cuccal kapcsolatban akkor vedd fel a kapcsolatot a fejlesztőkkel, ne engem baszogass!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.