Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) vvega30


vvega30
senior tag

OMG:)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#652) tepenzed


tepenzed
őstag

Aki sok pontot akar játszon solot NA szerveren, hihetetlen gyökerek az emberek, a top10 szinte garantált :D Városokba alig ugranak, autókat a garázsba hagyják és még körbe is lőnek :D

[ Szerkesztve ]

(#653) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Van nálam kölcsönbe egy gtx 750 ti 4g low kb minden és 40-45 az fps. Új a kari 36 ba kapnám meg de ennyiből kapnék egy amd rx 460 4g karit is. Szerintetek melyik éri meg jobban.

hmm...

(#654) Kucsek válasza tepenzed (#652) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Hát valóban könnyebb a hamburger zabálók ellen :DDD
Mai első meccs NA szerveren

Kicsit lassabbak, lelőnek de sokkal jobb. Olyan mintha easy-re állítaná az ember a singleplayer-t :DD

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#655) VGNGR válasza Kiskutya (#653) üzenetére


VGNGR
senior tag

Úramisten, nehogy 36 pénzért 750ti-t vegyél! Annyiért már van 960 is aprón, meg ott vannak a 1050-ek 40 környékén.

(#656) vaakuum


vaakuum
addikt

Arra van valami tippetek, mitől lehet, hogy ingame hátulról nincs hang? Már a lobbyban is érezhető, ha a víz felé fordítom a karaktert, csak a szél fütyül, vagy csak az eső esik. Játékban is ütöttek már el úgy nem egyszer, hoyg hátulról hirtelen átmentek rajtam, és semmi motorhangot nem hallottam.
Az alaplap programjában már a sztereó, quadrofon, 5.1 és 7.1 beállításokat is végigpróbáltam, szetereó fülesben nem ad hangot hátulról egyik sem. :O

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#657) etejedu válasza vaakuum (#656) üzenetére


etejedu
őstag

Ezt már kérdeztem én is! Ráadásul 7.1 virtuális fülesem van. Azt gondoltam hogy rosszul van beállítva a fejhallgató, de nem!

(#658) Kiskutya válasza VGNGR (#655) üzenetére


Kiskutya
veterán

Hétvégén megy vissza rx 460 jön. Egyébként ha valaki csapatban szeretne játszani és nem zavarja a kezdeti bénázásom irjon rám mert ugy is szívesen kipróbálnám.

hmm...

(#659) Kiskutya


Kiskutya
veterán

A legfurcsább az volt, hogy sokkal gyorsabb a játék mint ahogy a live streameken érzékeli az ember. Rengeteg videót néztem dz az első 2-3 játékomba csak kapkodtam a fejem, hogy mit is csináljak, mire eszméltem már vagy leszedtek vagy kikerültem a körből. Egyébként marha izgalmas már látom.

hmm...

(#660) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Tudtok valami jó grafikai beállítást? Nem a minöség a lényeg hanema pl jobban észreveszem a másikat mindjuk fűben vagy bokorba.

hmm...

(#661) szepsy válasza Kiskutya (#660) üzenetére


szepsy
senior tag

low:)

(#662) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

3 WIN zsinórban egymás után. A 3 meccsen 22 killem volt összesen. :DD Ez most büszkeséggel tölt el:D

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#663) KaraDani válasza Carlytoo (#662) üzenetére


KaraDani
addikt

Wow, az derék :R

(#664) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Mai első csata :) most EU-n

Bár csak 2 kill de időzítve :DDD
Volt nálam SkS teljesen felszerelve, hangtompító és egyebek. De Red-dot on kívül semmi mást optikát nem találtam :(((

Az amcsi szerveren szerzett győzelmeket is jegyzi?

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#665) W00dyka válasza Kucsek (#664) üzenetére


W00dyka
tag

Igen de a két szervernek külön vannak a statjai !

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#666) saen válasza Carlytoo (#662) üzenetére


saen
Topikgazda

Ez nagyon szép, gratula!

(#667) etejedu válasza Carlytoo (#662) üzenetére


etejedu
őstag

Ríszpekt!

Más: Sikerült letesztelnem a hangot és más sem hallja ami hátul történik!
Konkrétan: Egy srácot kiszurtam amint lopódzik egy fa mögé! Kb 200-300m-re voltam közvetlen mögötte UAZzal!
Szóval hallania kellett volna hogy érkezem! Meg sem fordult! Így simán odapaszíroztam a fa tövêbe!

(#668) HoyHoy2 válasza etejedu (#667) üzenetére


HoyHoy2
tag

bugzodik a hang hátúról, sajnos nem új keletű , tudnak róla :K

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#669) spank0309


spank0309
tag

Én 5.1-en játszok és nem tapasztaltam semmi ilyet, viszont konzolvilágRicsi videojában láttam hogy 7.1 füles nem volt jó neki se.

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#670) saen válasza spank0309 (#669) üzenetére


saen
Topikgazda

Nekem jónak tűnik, ha nem is teljesen hátulról jön a hang, de jön azért. 7.1 van nálam.

(#671) spank0309


spank0309
tag

Valakinek van kedve így kora reggel egy squadhoz? :D Vegyetek fel steamen. Discordom van. Éjszakás után vagyok.... :D

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#672) CanibelZ


CanibelZ
aktív tag

A hang nekem szerencsére nem bugos, mentett már meg párszor, hogy hallottam ki merre van. Viszont nálam új dolog, hogy néha sebzést kapok, mintha esnék és ha valamiért pont kevés életem van, akkor meg is halok emiatt. Az első eset, amikor ez volt, hogy már csak 4-en voltunk, 2 embert pontosan tudtam hol van. Egyiket fejbe kőttem, csak a hármas sisak miatt nem halt meg, amikor hallottam tőlem jobbra egy másikat. Bebújtam szikla mögé és dobott egy gránátot, ami a túloldalt robbant. Nem kaptam sebzést, de amikor felálltam és léptem egyet, hogy kinyírjam, akkor meghaltam max hp-ről "by falling"... Na, az nagyon felcseszett azért :O

(#673) HoyHoy2 válasza CanibelZ (#672) üzenetére


HoyHoy2
tag

A hang bug nem mindig jön elő, és nem is folyamatos. A semmiből kapott sebzés legtöbbször akkor van mikor kaptál dmg-et a járműben valamikor a kört alatt, ha leveszed a ruhákat és vissza néha megoldja, ha nem akkor szívás. :DDD

[ Szerkesztve ]

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#674) CanibelZ válasza HoyHoy2 (#673) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Csak a jármúvesnél csak úgy mutatja, mintha kapnál sebzést, de egyébként nem, én meg ezekből tényleg kapok, nagyjából 10%-ot esik ekkor az életem.
[link] Nekem azért ennyire nem durva, de szegény nagyon nézhetett mi tötént. :DDD

Most jut eszembe, hogy nálam a hang úgy szokott bugolni, hogyha esős meccs van, akkor néha eltűnik az esőnek a hangja, de minden más ugyanúgy van (lépés, villám stb). Nálatok szokott ilyen lenni? Mert eddig öcsémnél se fordult elő és neten se láttam.

[ Szerkesztve ]

(#675) HoyHoy2 válasza CanibelZ (#674) üzenetére


HoyHoy2
tag

volt már olyan is igen :DD

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#676) saen


saen
Topikgazda

Új fegyver: VSS

9mm silenced sniper with a permanent scope

[ Szerkesztve ]

(#677) spank0309 válasza saen (#676) üzenetére


spank0309
tag

Kicsit szarul hangzik így szimplán hogy 9mm, mint egy pisztoly :D 9x39mm.... Nem mindegy, a fegyver brutális erőt képvisel. Mellé lősz a parasztnak és eltörik a lába :D

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#678) saen válasza spank0309 (#677) üzenetére


saen
Topikgazda

Annyit hámoztam ki reddit-en, hogy ez ilyen "városi sniper" lesz. Messzire nem lesz túl hatékony... Majd jövő héten kiderül ha találunk ilyet, annyit mondtak, hogy nem lesz gyakori.

(#679) spank0309 válasza saen (#678) üzenetére


spank0309
tag

Én személy szerint eléggé ismerem ezt a fegyvert is, másnéven Vintorez, golyók hosszra akkora mint a 7.62 AK, de vastagabb és gyorsabban repül, talán azért lehet szar nagy távra, mert brutál nagy a golyó ami miatt nagy az esési szög másra nem tudok gondolni, ekkora golyóval 1 lővés testre is halál kell hogy legyen, lábat lehet vele szakítani a való életben :D

[ Szerkesztve ]

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#680) saen válasza spank0309 (#679) üzenetére


saen
Topikgazda

Én viszont nem ismerem, szóval csak azt írtam amit másoktól olvastam :)

Meglátjuk milyen lesz, akkor kiderül milyenre tervezték játékon belül. Az természetes részemről, hogy egy sniper nagyobbat sebez, mint egy kis pisztoly.

(#681) twi452


twi452
senior tag

végjátéknál úgysem kell a nagy scope az én tapasztalataim szerint
4x-es az egyik fegyverre, red dot a másikra nálam ez az ideális kombó :)

(#682) KisTücsök válasza saen (#676) üzenetére


KisTücsök
addikt

Azért ez így elég elsőre nem rossz. Gondolom ez miatt sem lesz gyakori. Nem kell hozzá kiegészítőket vadászgatni, alapból silenceres. Silenceres fegyó ebben a játékban már félsiker. Scope mondjuk kérdéses, lehet majd állítgatni rajta, vagy pl fix 4x-es lesz... Ha előbbi, plusz a rúgása sem lesz túl nagy, akkor elég állat lesz.

(#683) m4tyo


m4tyo
csendes tag

Hali!
Launch optionsbe érdemes beírni dolgokat?

(#684) spank0309


spank0309
tag

Csak én vagyok a héten ilyen béna vagy más is? :D Hihetetlen dolgok vannak... idegesítő, türelmes embernek tartom magam, de ez a játék felbasz :(( sks-el full headshot csávó meg m16al 1 lövésre leszed. de még sorolhatnám...

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#685) tepenzed válasza spank0309 (#684) üzenetére


tepenzed
őstag

nem tudom, solo top10nél rosszabb eredmények nem voltak ;] ;] ;]

(#686) Carlytoo válasza tepenzed (#685) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Én mostanában 1/2/3. szoktam lenni. Érdekes, hogy mennyire adja.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#687) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag


2 loot esett egymás mellé. Mindkettő hozzánk. M24/M16-os 3-as mellény, hármas sisak. Ráadásul kettőnknek a csapatból.

[ Szerkesztve ]

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#688) Kiskutya


Kiskutya
veterán

Csapatba nincs kedve játszani valakinek?

hmm...

(#689) saen


saen
Topikgazda

Bugos a 4x, héten jön a javítás. Mostmár tudom miért lőttem vele annyit mellé :D

(#690) HoyHoy2 válasza saen (#689) üzenetére


HoyHoy2
tag

basszus, ez kemény.. :R

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#691) KaraDani válasza saen (#689) üzenetére


KaraDani
addikt

Fú elég durva látni mekkora eltérések vannak, volt néha olyan érzésem, hogy wtf, de mindig ráfogtam, hogy én voltam biztos béna :D

(#692) saen: Azért mindet nem magyarázhatjuk vele :DDD , de mostmár értem miért preferáltam annyira a 8x-et a sniperekre.

[ Szerkesztve ]

(#692) saen válasza KaraDani (#691) üzenetére


saen
Topikgazda

Én meg azt hittem, hogy sniperral vagyok béna, aztán kiderült,h ogy a 4x-szel :D Ma is voltunk másodikak Mortival duo-ban, végén Kar +4x és mindig mellé lőttem. Mostmár tudom miért...

(#693) saen válasza KaraDani (#691) üzenetére


saen
Topikgazda

Mindent tényleg nem :D

Ma viszont nagyon fura dolgok voltak, néhányszor káromkodtam is, pedig nálam nyugodtabb ember nem sok van. A legdurvább az volt, amikor bennt ültünk egy házban (duo) és tudtuk, hogy be fognak jönni az ajtón, nálam M249, fullra töltve várta őket. Jöttek is, elkezdtem szórni az áldást, erre bejöttek mindketten a szobába és simán lelőttek úgy, hogy egyikük se ment le. Közel volt, értem, hogy van szórás, de ilyen a világon nincs. Nem lőttem mellé, fröcsögött a vér is...
Utolsó meccsnél már teleportálni is tudtam, olyan lagok voltak. Nagyon várom a patchet...

(#694) vvega30 válasza saen (#693) üzenetére


vvega30
senior tag

De azt ugye tudod/tudjátok, hogy a patchel a lag nem fog válltozni? Vagy legalábbis kis mértékben, inkább az fps fog nőni de ha szar a szerver akkor lehet neked 200fpsed is akkor is szar lesz:(

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#695) etejedu válasza vvega30 (#694) üzenetére


etejedu
őstag

Nekem az NA szeró is laggos ugyhogy most pihentetem... egy kis RS2V -vel ütöm el az időt!

(#696) saen válasza vvega30 (#694) üzenetére


saen
Topikgazda

Tudom, hogy a következő nagy patch lesz a szerver patch, azt is várom.

Ettől függetlenül bármilyen fejlődésnek örülök ami jön. A játék fantasztikus, csak néha az ilyen hülyeségek lerontják az élményt.

Szerk: ja és elvileg ma kijön a patchnotes a havi patches ami csütörtökön jön.

[ Szerkesztve ]

(#697) saen


saen
Topikgazda

(#698) atee válasza saen (#697) üzenetére


atee
őstag

Semmi más nem hiányzott! :C
Evvel kell foglalkozni...csak így tovább. A nagy lové már megvan :C

D-day 2002-01-04 01:54

(#699) Tyler Durden válasza atee (#698) üzenetére

Tipikus magyar mentalitás, a fikázás az már nagyon jól megy. Szerintem próbálják helyrerakni a gamét, ezt mutatja a mostani kliens oldali illetve a következő havi szerver oldali nagy patch. Nemtom mit szeretnél még, ez egy early access játék, amelynél rábólintottál, hogy alattad fogják kalapálni helyre a játékot. Ha ezt nem tudod/akarod elviselni minek vetted meg? Megvárhatod a hivatalos megjelenést is illetve vehetsz más lövöldözős játékot, van más is a piacon..

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#700) atee válasza Tyler Durden (#699) üzenetére


atee
őstag

Legyen neked igazad és legyen ez egy tökéletes játék a megjelenésre.
Tisztában vagyok vele, hogy mit vettem. És igen tipikus magyar mentalitás. Mint ahogy a tied is. Úgy véded a szart mintha pénzt kapnál érte! A következő meg a helyesírás lesz? :D

A véleményem teljesen vállalható. Hiába EA. A játékot nem úgy kell végleges formára hozni, hogy bele teszünk egy motort miközben a játék csak erős komprumusszumokkal játszható.

D-day 2002-01-04 01:54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.