Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1451) adise


adise
őstag

A landolás utáni laggok megvannak még bár lehet a gépem szar csak :D Utána azért sokkal simább lett a játék mint volt.

(#1452) Jinxb1rd válasza adise (#1451) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

(#1453) olle válasza Jinxb1rd (#1452) üzenetére


olle
senior tag

:C abszolút játszható. :DDD :N

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1454) MarkusSchulz


MarkusSchulz
aktív tag

nálam előjött egy olyan hogy ha lőnek rám vagy máshol lövöldöznek akkor lesz 5 fps-em :D jelenleg játszhatatlan lett :/ ez már a teszt szerveren is előjött az új frissítéssel :/

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#1455) olle válasza MarkusSchulz (#1454) üzenetére


olle
senior tag

+ kevés már az a gép ez alá a játék alá sajnos. :(

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1456) MarkusSchulz válasza MarkusSchulz (#1454) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

visszavettem az effektből és a post processből, most már jó :D Még azért szépen játszható :) ''stabil'' 40-50 fps, de hamarosan jön jobb kártya :)

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#1457) Mr.White válasza MarkusSchulz (#1456) üzenetére


Mr.White
senior tag

Szvsz, ha lejjebb veszed az AA-t ultrától lehet még nyersz pár fps-t.

(#1458) etejedu válasza Mr.White (#1457) üzenetére


etejedu
őstag

És minecraftokba szárnyal a távoli képminőség! :DDD

(#1459) Mr.White válasza etejedu (#1458) üzenetére


Mr.White
senior tag

Low-on lehet, de pl én se ultrán használom mégsem májnkráft érzésem van.

(#1460) etejedu válasza Mr.White (#1459) üzenetére


etejedu
őstag

Persze igazad van!
Saját tapasztalatom az hogy rosszabbul megy a játék ha nagyon lebutítom a grafikát, így inkább legyen kevesebb fps, de több sikerélmény.

(#1461) Hauptmann válasza etejedu (#1458) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nem tudom, milyen monitorod van, de FullHD-tól kezdve szerintem nagyon nincs értelme az AA-nak, legfeljebb low szinten, felette csak a kártyát terheli teljesen feleslegesen.

(#1462) tepenzed


tepenzed
őstag

valaki ma laza pubg? kockuló nap ;)

(#1463) Zedroxine válasza tepenzed (#1462) üzenetére


Zedroxine
tag

Én adom, discordon megtalálsz, aláírásban a nevem :)

PUBG: WonderMonkey ||"Én normális vagyok, a hangok is ezt mondták"

(#1464) adamkaa777


adamkaa777
senior tag

Valaki a mai nap délután van kedve kicsit gamelni ? :)

El. Psy. Congroo.

(#1465) knoxhu


knoxhu
senior tag

Sziasztok!

Ha találkozott már valaki hasonló hibával és van megoldása rá, kérem ne tartsa magában:
letöltöm a játékot, telepítem, szeretném elindítani. Ám az indítás után nem történik semmi, a játék loop-ol kb 10 másodpercig majd vége. Még a töltőképernyőig se jutok el, nem ugrik fel a játék.

1000 dolgot próbáltam már, de megoldást eddig egyik sem hozott.

(#1466) Jinxb1rd válasza knoxhu (#1465) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ssdre telepítsd esetleg. Legelső indítás nekem is nehezen ment.

We are only Stardust...

(#1467) Hauptmann válasza Jinxb1rd (#1466) üzenetére


Hauptmann
addikt

Semmi köze az ssd-hez, nekem hdd-ről fut gond nélkül.

(#1468) knoxhu válasza Jinxb1rd (#1466) üzenetére


knoxhu
senior tag

SSD-n van sajnos, nem az indítás sebességével lehet a baj, más steam játékok indulnak, mint pl. CSGO.

(#1469) HoyHoy2 válasza knoxhu (#1468) üzenetére


HoyHoy2
tag

talán ez segít, steam forumban találtam, ha win7-ed van, többeknek segitett (3 ember).

Update number KB2999226.

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#1470) Jinxb1rd válasza Hauptmann (#1467) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

És csontra ugyanaz a hardver és szoftverkörnyezeted, hogy ez meghatározó legyen? Nem. Ez a játék köztudottan ssd igényes, problémaforrás is lehet, de ez mostmár kilőve.

We are only Stardust...

(#1471) knoxhu válasza HoyHoy2 (#1469) üzenetére


knoxhu
senior tag

Közben én is megtaláltam, ez a megoldás!

Köszönöm szépen!

(#1472) Årpi válasza Hauptmann (#1467) üzenetére


Årpi
őstag

Akkor nagyon szerencsés vagy, nem sok játéknál KÖTELEZŐ az SSD,de itt kb igen. Szoktam nézni streamereket akik HDD-ről tolják és kb imádkoznak, hogy betöltődjenek a dolgok mire leérkeznek az ejtőernyővel. Meg még rengeteg HDD-s anomáliát láttam szerte redditen is pl, de igazából ha neked tényleg jó miért változtatnál? :K

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#1473) Jinxb1rd válasza Årpi (#1472) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Jók ezek, remekül lehet korrigálni a k/d ratio-t az afk hdd playerekkel :D

We are only Stardust...

(#1474) olle


olle
senior tag

Kipróbáltam a gamet very lowon. Hát kritikán aluli....semmi vision csak a pixeles gazt látja az ember oké a 120 fps de na...már sajnálom azokat akik ezen a beállításon kénytelenek játszani.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1475) saen válasza Årpi (#1472) üzenetére


saen
Topikgazda

Én HDD-ről játszom és semmi ilyen gondom nincs.

(#1476) Jinxb1rd válasza olle (#1474) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Anti analising megoldja, úgy már lehet használni a játékot. Bár még némi fps-t még mindig elviselnék a játékban, főleg harc közben.

We are only Stardust...

(#1477) Hauptmann válasza Årpi (#1472) üzenetére


Hauptmann
addikt

Egyszer sem volt olyan, hogy nem töltött volna be időben. Max. annyi, hogy a spawn szigetes 1 perces visszaszámlálás közepére dob be, de ez sem jellemző, csak nagy ritkán fordul elő, ezt meg leszarom. Ezért nem fogom ssd-re tenni a játékot.

(#1478) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Én HDD-re raktam a játékot először és nekem is imádkoznom kellett, hogy időben betöltsön. Na akkor most mi van? Nehéz felfogni, hogy attól, hogy speciel nektek épp jó, attól másnak rossz és általános probléma?

Kezdek kiégni az emberektől már tényleg...

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1479) Hauptmann válasza Jinxb1rd (#1478) üzenetére


Hauptmann
addikt

Nekem aztán kurvára mindegy, hogy ki hová telepíti, csak jeleztem, hogy nálam nincs a betöltéssel baj, mint ahogy a másik kolléga is.

(#1480) gyuribácsi88 válasza Jinxb1rd (#1478) üzenetére

100 emberből 5-nél jól fut hdd-n, a többieknél csak sdd-n, mint pl nálam is, meg a haveroknál is. Biztso mi csinálunk valamit rosszul hogy hdd-n nem tölt be időben, sem a játék, sem a textúrák :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#1481) Jinxb1rd válasza Hauptmann (#1479) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Talán lehetne máshogy is fogalmazni, jelezni. Pl trágár szavakkal nélkül. És akkor nem úgy hangozna, mintha mi lennénk lehülyézve. :D

We are only Stardust...

(#1482) pethYeti válasza olle (#1474) üzenetére


pethYeti
addikt

Mr. PCMasterRace. Nem azért játszik az emberek többsége lowon mert nem bírja a gépük, hanem azért hogy a sok bizbasz effekt ne zavarjon és minél gyorsabban kiszúrja az ember az ellenséget. ;)

(#1483) olle válasza pethYeti (#1482) üzenetére


olle
senior tag

Pfff semmi Pc marter fom nem volt ebben.....értelmezd amit írtam....

jah mediumon játszok.....

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1484) etejedu


etejedu
őstag

Másnál is törlődött a statisztika?
Csak 4 meccsem van beirva! :Y
Én biztos nem töröltem az tuti!

[ Szerkesztve ]

(#1485) atee válasza etejedu (#1484) üzenetére


atee
őstag

Volt egy reset kb. 1 hónapja.

D-day 2002-01-04 01:54

(#1486) Jinxb1rd válasza atee (#1485) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Remélem még lesz is :)

We are only Stardust...

(#1487) Hauptmann


Hauptmann
addikt

Nyomtam párat én is az új patch-el. Korábban a repülőből kiugrás után mindig beakadt 1-2 másodperce, ez megszűnt. Azon viszont meglepődtem, hogy a Kar98-ba már a közösítővel tölti be a lőszert, nem egyenként az ötöt. Nemrég írtam, hogy jó lenne, ha ezt megcsinálnák.

(#1488) PeL válasza Hauptmann (#1487) üzenetére


PeL
addikt

Csak abban az esetben nem egyesével tölti rá, ha teljesen kilövöd a fegyverből a lőszert és 5-öt kell betölteni. De ez eddig is így volt.

[ Szerkesztve ]

(#1489) yamaraja válasza knoxhu (#1465) üzenetére


yamaraja
csendes tag

Sziasztok.

Nekem ugyanez volt. (win10 creator update-vel)
Win újratelepítése után gond nélkül indult.

Ha használsz start10-et, macrium reflectet, azzal szokott összeakadni a battleye.....

Ha a start menüt (tálcát) fellül használod, az meg full képernyőnél egérpozicionálási bugot okoz.

[ Szerkesztve ]

Uf...

(#1490) Hauptmann válasza PeL (#1488) üzenetére


Hauptmann
addikt

Akkor ezt nem figyeltem meg, de nyilván, teljesen üres fegyvernél lehet csak a közösítőt használni.

(#1491) nejad


nejad
aktív tag

[link]

Az előbb találkoztunk vele, kilőtte a társamat a csónakból, utána engem a végén pedig a csónakot is szétlőtte kb 2 sec alatt m249-el, persze minden lövedék egy pontba ment.

(#1492) HoyHoy2 válasza nejad (#1491) üzenetére


HoyHoy2
tag

full hihető statja van :DDD soooo prooo

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#1493) ingalls


ingalls
senior tag

Beállítható, vagy várható a jövőben olyan opció, hogy a minimapon ne az én pozícióm nyilacskája forogjon, hanem az legyen statikus és a map forogjon körülötte? Jó ideje Battlefieldezem és megszoktam, sokkal jobban tájékozódom így, látnám az égtájakat és a társaim fókuszát. Vagy az a fícsör direkt van kivéve a rendszerből? :R

(#1494) saen válasza ingalls (#1493) üzenetére


saen
Topikgazda

Majd megszokod ezt is :D ;] :P

Szerintem ez jobb rendszer, mitn amit leírtál.

(#1495) ingalls válasza saen (#1494) üzenetére


ingalls
senior tag

Az a baj, hogy egy kicsit gyengeelméjű vagyok, és ha a térkép lenne relatív az én irányommal szemben, akkor könnyebben el tudnám helyezni magam. a társaimhoz, épületekhez képest. Gyorsabb lenne a reakcióidőm.

(#1496) mk86


mk86
tag

Hali! Nem megy a játék, offline a rendszer, és megjelentek a privát szerverek. Tud erről esetleg valaki valamit?
Köszi! :R

NZXT Phantom 410, Corsair 550 W , Asus Maximus VIII-Gene, i7 6700K, Corsair H80i, MSI GTX 1080ti , 16 GB HyperX Blue DDR4 1600 mHz, 480 Gb Kingston SSD, 240 Gb Corsair SSD, 1.5 Tb WD HDD,

(#1497) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Twitterre felkerült két új kép, kapunk egy jó kis Fallout mapot... :DDD
[link]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1498) KisTücsök válasza saen (#1494) üzenetére


KisTücsök
addikt

De mondjuk nem gondolnám, hogy ördögtől való lenne, ha beleraknák változtathatóra. Aztán mindenki eldönti maga, hogy melyiket akarja. Ugyanígy pl a tüzelési módnál is lehetne alapértelmezettet beállítani.

(#1499) Jinxb1rd válasza Hunbeast87 (#1497) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Jó lesz azt hiszem. :) Most már kezdem nem sajnálni, hogy kiadtam ennyi pénzt egy játékra. :D

We are only Stardust...

(#1500) saen


saen
Topikgazda

Csináltam egy kezdetleges összefoglalót, többre egyelőre nem volt időm. Jelezzétek nyugodtan ha még szerintetek érdemes lenne valamit beletenni. Következő változatba bekerülnek majd.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.