Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#19001) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nagyon elbszták a death cam-et...
Nem tudok visszanézni egy visszajátszást, mert nem látszik a karakter, másfelé néz, földbe lő, te meghalsz. Kíváncsi vagyok hányan indítanak emiatt report halmokat, mikor semmi cheat nincs a dologban csak éppen ezt is elbaszták a pogramozók...

(#19002) Jinxb1rd válasza BaLee (#19001) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Én azt nem értem, hogy ezek odaát mégis hogy tesztelnek, hogy ilyen barom bugok vannak? Olyan, mintha nem lenne tesztelőjük, össze kellene adományozni nekik egyre...

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#19003) hegegabi80 válasza BaLee (#19001) üzenetére


hegegabi80
addikt

Áh ne is mond. Tegnap este (de amúgy is mindig visszanézem) voltak érdekes dolgok, szinte nem is rám irányított, vagy is talán az első lövés. Meg volt olyan nekem is, hogy csak az ellen fegyverét láttam pár másodperce, amúgy nem tudtam volna, hogy honnan lő.

(#19004) zarayg


zarayg
aktív tag

Gyors kérdés, van ez 2 új láda a doki és shroud ládája, abból fixen a 2 item nyílik ki vagy csak 1 közüle?

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#19005) pckownz válasza Jinxb1rd (#19002) üzenetére


pckownz
senior tag

Ha sikerul illetekest talalnod, emlits meg neki, par eve mar uzom az ipart ;]

(#19006) chrisnagy13 válasza zarayg (#19004) üzenetére


chrisnagy13
senior tag

Fixen kettő.

(#19007) zarayg válasza chrisnagy13 (#19006) üzenetére


zarayg
aktív tag

Köszi :) szvsz shroud skinje jobban tetszik mint a dokié, lehet, hogy megveszem. Steam wallet-ről veszi le a pénzt közvetlen vagy bankkártyás / PayPal-os terhelést is lehet kérni? :U

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#19008) chrisnagy13 válasza zarayg (#19007) üzenetére


chrisnagy13
senior tag

A walletet nem tudod kikerülni. :N

(#19009) DiszNóÓl válasza zarayg (#19007) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

-

@más
Növelték squadban a bp pontokat? winért régebben csak 2-400-at adott, most 4-500. :U

[ Szerkesztve ]

HATER

(#19010) chatran


chatran
őstag

A játékban elvileg eljutottam az utolsó körbe. Nem jött több szűkülés és a visszaszámláló sem ment.
Lapultunk 3-an, mint sz@r a gazban, percekig semmi. Aztán az egyikünk lekapta a másik arcot egy slr-rel. Erre én felpattantam és megszórtam Vector-ral. Persze előbb pörgött ki a lőszer, minthogy kinyírtam :D
A kérdésem, ha továbbra is lapulok és nem kelek fel, akkor kushadtunk volna a világ végezetéig? Vagy jön 10 perc után egy uccsó kör?

(#19011) saen válasza chatran (#19010) üzenetére


saen
Topikgazda

A végén be szokott szűkülni egy pontra, de tényleg sok idő.

(#19012) chatran válasza saen (#19011) üzenetére


chatran
őstag

35 perces lett a végére. Mennyi lehet a max időtartam?

(#19013) meszike91 válasza chatran (#19012) üzenetére


meszike91
senior tag

Kb annyi a max játékidő is, aztán a legkisebb kör is összemegy.

du, du hast, du hast mich

(#19014) BaLee válasza chatran (#19010) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

A végső szűkülés előtt van kb. 5 percetek. Az már abszolút szerencsejáték, mert brutál nagyot sebez, gyorsan is megy, de ha pont rád szűkül akkor nyersz. Szűkülés előtt látod, hogy hova fog szűkülni de csak pár mp-el előtte dobja be. Ha nem vagy fix vesztes pozícióban érdemes előtte akciózni...

(#19015) niof válasza BaLee (#19014) üzenetére


niof
addikt

Nekem ez a szitu volt szombaton. Épületben voltunk mind a négyen, akik maradtunk. Mindenki tudta, hol vannak a többiek. Az egyikkel egymásra láttunk, hitelgettük egymást oda-vissza. Lelőtte a sisakomat, de én jöttem ki jobban, mert kapott egy fejest ő is, csak ő belehalt. A másik kettő nem látott rám. Mondom Yolo, jön a kör, lesz ami lesz. Kiugrottam az első emeletről az ablakon, be a másik házba az ablakon át, rányitottam a folyosó ajtót a srácra (ő volt akit kérdeztem (Nagyi)), és letúrtam AKM-el. Annyi időm volt, hogy bedobjak egy painkillert, mert indult az utolsó kör. Annyi előnyben voltam, hogy a másik srácnak is az emeletről kellett kiugorjon, mert be volt szorítva a kék által (a képen az ajtó feletti ablak). Kinyitottam a bejárati ajtót, ami történetesen arra nézett, de emberünket már megharapta a kék, egy lövés volt, és egy 6 kill-es win lett nekem. :))

Egyelőre nem szelem fel az almát egyenlőre.

(#19016) Segal válasza chatran (#19010) üzenetére


Segal
veterán

Akkor az van hogy be kell adj magadnak minden elképzelhetőt (energia ital, fájdalomcsillapító esetleg adrenalin) és piszok gyorsan amint átment rajtad a kék jöhet amid van (first, bandage, med kit) és az nyer aki tovább bírja. Jobb előbb lerendezni mert ez rettentő kockázatos de minden esetben csak egy maradhat.

"Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

(#19017) DiszNóÓl válasza BaLee (#19014) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Ha jol tudom 3 perc, es 15mpel elotte mutatja a veget. Elvileg mar a kozepere szukul az utolso.

HATER

(#19018) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Volt egy fél év kihagyásom, de most megint lett 1060-as kártyám, szóval mentem egy pár kört, de elképesztő, mennyire kevésbé élvezetes. Camp camp hátán, és ez az autizmus, hogy mindenki törött gerinccel lövöldözik...

We are only Stardust...

(#19019) BaLee válasza DiszNóÓl (#19017) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Akkor ezek a pontos számok, köszi az infót. Viszont nem középre szűkül szerintem az utolsó. Amikor 1x így kikaptam, teljesen a kör másik szélére szűkült.

(#19020) PeL válasza Jinxb1rd (#19018) üzenetére


PeL
addikt

FPP-ben még mindig a lövés közben hirtelen lefekvés a nyerő :DDD

(#19021) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Kicsit OFF kérdés, Nividiásokhoz.
Hogy tudom beállítani, hogy a geforce experience automatikusan rögzítse a killjeimet?
Az elején működött de kikapcsoltam, mert még tök béna voltam, most meg bekapcsolnám mert ritkán olyanokat lövök, hogy én sem hiszem el, de replayben már tök gagyi, tök mást mutat...

Szóval felhozom Alt+Z-vel a menüt játék alatt, ott beállítom, hogy nagy pillanatok rögzítése, meg is van adva egy mappa 5gb rögzítési limittel, de nem rögzít. Be kell még kapcsolni valamit?

(#19022) vj0c1 válasza BaLee (#19021) üzenetére


vj0c1
aktív tag

Elvileg itt

"Régen az égre néztünk, és azon töprengtünk, hogy hol a helyünk a csillagok között. Most lefelé nézünk, és csak fészkelődünk itt a porban."

(#19023) CHIPman válasza BaLee (#19021) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Bekapcsolod, amit a kolléga írt, játékban alt+z, baloldalinál rámész hogy bekapcsolás, és a játékban beállítod, hogy rögzítse nvidiaval a highlightokat.

Eladó Thrustmaster TCA Sidestick Airbus Edition - hardverapro.hu/tag/chipman

(#19024) BaLee válasza CHIPman (#19023) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Kösz a tippeket. Akkor ez a játékban beállítás maradt ki, az megkeresem otthon.

(#19025) gyuribácsi88

Sok értelme van annak hogy naponta 2-3 frissítés is jön az anti cheathez, csak azt nem tudom mit is csinál ez a program, mert hogy nem azt amit kéne neki, az biztos.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#19026) Winne válasza Jinxb1rd (#19018) üzenetére


Winne
nagyúr

Amit mondasz az azért lehet, mert ahogy eltűnt a hype a játék körül, úgy mentek át sokan az aktuális slágerjátékokra, így sokkal több olyannal találkozik az ember, aki nem csak rohangál összevissza, mint valami világtalan, hanem taktikája, megszokott dolgai vannak és ezek mellett nyilván rutinja is. Nehezebb lesz szép lassan. :K

Az ízlésem a lehető legegyszerűbb. Mindenből beérem a legjobbal...

(#19027) vorosmarti válasza Jinxb1rd (#19018) üzenetére


vorosmarti
senior tag

"Camp camp hátán, és ez az autizmus, hogy mindenki törött gerinccel lövöldözik..."

Az a baj, hogy nem ugrálnak önként a puskacső elé mint eddig? Keresd meg őket!
Törött gerincű aki túl akar élni egy túlélőjátékban? Gondold át még egyszer!

(#19028) ReFleXx válasza PeL (#19020) üzenetére


ReFleXx
addikt

TPP-ben meg ez :D

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#19029) DiszNóÓl válasza PeL (#19020) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Hat igen az a legvaratlanabb en is egyre gyakrabban csinalom.

@Jinxb1rd
Nezz meg egy versenyt, ott se szaladgalnak a kolkok mindenfele, es pubon is lassan rajonnek az emberek, hogy tartani kell egy jo pozit, ha pedig szar a kor akkor egybol rotalni es nem a korrel. Soloban elotte is ec volt jatszani amikor a sok nebulo sarokban kempelt egy shotival.

HATER

(#19030) Jinxb1rd válasza DiszNóÓl (#19029) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Hát lehet arra jöttem rá akkor, hogy ez egy unalmas játék. Persze ha az ember folyamatosan játssza, ez nem tűnik fel neki, de fél év kemény fortnite után ez elég siralmas most, számomra legalábbis. Szal az, hogy fél óráig nem történik semmi és erről még videót is töltögetnek fel egyesek. Ezt a skillt meghagyom másoknak. :DDD

Azért még egy-két rambo kört megfogok próbálni. :Y

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#19031) DiszNóÓl válasza Jinxb1rd (#19030) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Ha a repulo ala/kedveltebb helyre mesz akkor lesz akcio. Ha bennhagytak volna az uj szukuleseket akkor "gyorsabb" lett volna a jatek, nem lett volna annyi kemp es szinte mindenki mozgasban lett volna a kor kozepen kempelokon kivul.

HATER

(#19032) Create. válasza Jinxb1rd (#19030) üzenetére


Create.
addikt

Az új map sztem elég pörgős lett, majd azt nézd meg. Szerintem csak soloban unalmas a játék, nem is szoktam nagyon menni emiatt, ha meg mégis, közben nézem a comedy-t😂

(#19033) saen válasza Create. (#19032) üzenetére


saen
Topikgazda

Szerintem meg pont soloban a legizgalmasabb. Squadban max 25 csapat van, max 25 helyen van játékos. Solóban lehet akár 100 helyen is egyszerre, sokkal nagyobb az esély, hogy bárhol összefuss valakivel. Én konkrétan squadot nem is vagyok hajlandó játszani, max duo.

(#19034) Jinxb1rd válasza Create. (#19032) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Ja igen, azt még megakarom nézni, mert az szerintem javíthat még a játékélményemen.

We are only Stardust...

(#19035) hati válasza saen (#19033) üzenetére


hati
addikt

Ha magamat nézem, akkor 80%-ban egyedül ugrok és szerintem másokkal is megesik az ilyesmi, szóval a 25, az inkább 40-50.

(#19036) BaLee válasza Create. (#19032) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Duo is jó móka, de ha besokall az ember, esetleg béna a csapattárs akkor néha felüdülés a solo. Ott csak magadra tudsz haragudni ha valamit elb*szol. :DDD
Mondjuk 3-4 olyan kör ahol földet érés után a másik hamarabb kap fegyvert és lő le az első fél percben az le tudja lohasztani a lelkesedést. :)

(#19037) saen válasza hati (#19035) üzenetére


saen
Topikgazda

Tény, hogy nem mostanában játszottam, de én magányos farkasokkal nem szoktam találkozni.

(#19038) Don.Corleone


Don.Corleone
aktív tag

Nálam ma rekordot döntött a játék... lootolás megy ezerrel, erre nem akarja nyitni a házakat, semmit sem tudok felvenni, mondom magamban mi a wtf ez már megint, elmegyek kb. száz métert ott megy a dolog (?!) majd következő pillanatban vissza dob arra a helyre ahol nem sikerült lootolni. Hát komolyan mondom... :DDD Tegnap semmi probléma, de ma pedig egy átlagos szaggatás is van a játékban. Jó lenne már igazán tisztába tenni azt a gyereket...

(#19039) Create.


Create.
addikt

Ezt így mindenkinek, aki nekem írt: a jó hangulat, társaság nálam fontosabb, mint hogy nyerünk-e vagy sem. Csapatban nincs unalom, mert jókat nevetünk, ökörködünk. 900+ órám van a játékban, abból soló olyan 100óra lehet max.

[ Szerkesztve ]

(#19040) Årpi


Årpi
őstag

Nekem pont az ellenkezője, utálom ha jó a hangulat. ;] Na jó, a viccet félretéve nekem az 1200 órámból sztem 800-900 solo, egyszerűen ott tud kikapcsolni az agyam stb. Ha úgy alakul szívesen játszom duot, squadot is, de soloban érzem azt, hogy na a magam ura vagyok, mehet az X óra battle royale (ami még mindig nem DM). Én élvezem a harc részét is, meg a lootolást is...

 iPhone 15 Pro |  MacBook Air M3 | 7800X3D / 4070 Super PC | 

(#19041) jozefgucci1 válasza Create. (#19039) üzenetére


jozefgucci1
addikt

+1 Ezt én is így látom . Én szinte csak csapatban tolom , nekem egyedül unalmas nagyon .Aemnnyiben mégis solot tolok akkor Suli vagy Militarira megyek , mert ez a 10 perc lot és elsőre halál nem jön be :DDD

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#19042) Tibee86 válasza Don.Corleone (#19038) üzenetére


Tibee86
veterán

Ilyen nálam is szokott lenni nagyritkàn, de szerintem ez net probléma.

(#19043) PeL válasza DiszNóÓl (#19029) üzenetére


PeL
addikt

Engem még valahogy nem tudtak meglepni vele :) Mindig kiröhögöm az ilyeneket akik megpróbálnak lefeküdni előttem mikor lövöm őket :DDD Vicces mikor elfut a gyerek egy sarok mögé, megyek utána, befordulok és ott fekszik két ház között a placc közepén azt remélve hogy nem fogom időben észrevenni és lelőhet...

[ Szerkesztve ]

(#19044) ReFleXx válasza Don.Corleone (#19038) üzenetére


ReFleXx
addikt

ilyen volt nekem is tegnap, ajtot nem tudtam nyitni, itemet nem tudtam felvenni, mozogni es loni tudtam de tarazni nem.
csapattars szemszogebol egy helyben allok es nem csinalok semmit, majd hirtelen mozgok es lovok parat.
ezutan megint nem mukodott rendesen, mondom ok, akkor game restart, erre game update indulasnal es persze mar nem enged vissza a folyamatban levo game-be , valszeg mert a kliens lefrissult egy ujabb build verziora.... gg

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#19045) PeL válasza ReFleXx (#19028) üzenetére


PeL
addikt

Erre csak azt tudom mondani hogy TPP-ben megesik hogy így lőnek le... Viszont FPP-ben is elég gyakran látom ugyanezt, mintha 1-2 ember ugyanúgy TPP-ben lenne :U No thx...

[ Szerkesztve ]

(#19046) DiszNóÓl válasza PeL (#19043) üzenetére


DiszNóÓl
senior tag

Én csak akkor játszom be, ha tudom, hogy nem fog rám látni utána.

#19045) PeL
Én nem érzem ezt. Aki játszott eleget a játékkal az tudja hol lesz az ellenség és azokat a spotokat nézi. :U

[ Szerkesztve ]

HATER

(#19047) enginev3.0


enginev3.0
félisten

Én meg solozni szeretek jobban, mivel nincsenek rendes társaim, viszont függetlenül los leones széle vagy power gridre ugrok mindig és kapásból 3-4 killel kezdek

A sas száll ide - száll oda, de a szálloda nem sas ide - sas oda || Logitech <3

(#19048) Mate válasza Jinxb1rd (#19030) üzenetére


Mate
nagyúr

Ha tud az ember játszani, lőni egyáltalán nem unalmas. Ha értelmes a csapata, pláne.

(#19049) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Na ennyi elég is volt ebből a csodás játékból. :D Ha most vettem volna meg refoundoltam volna már a picsába.

1) Lag
2) Fps drop. 80-120 körül van az fps-em, de még fixált 60-on is képes megrokkanni az egész.
3) Kemperek.
4) Stikkes nyakúak
5) Epic szar hangrendszer. Nem lehet betájolni mi van, néha egyszerűen pedig szimplán semmi hang nincs, csak azt látom, hogy egy ember elkezd ütni. Régen egyáltalán nem ilyen volt.
6) Epic szar körrendszer
7) Mellény és sisak full értelmetlen. Szóval az, hogy két AR golyótól meg lehet halni 1 sec alatt, az vicc.
8) Az anti-analising rendszer még mindig ugyanolyan fos, mint fél éve. Semmit nem javítottak rajta.

Egyelőre fent hagyom a játékot, hátha haverok újra elő akarják venni, de ez így RIP.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#19050) Hajdi


Hajdi
senior tag

Nem szeretnék új topicot nyitni neki, ezért írom ide, hátha érdekel valakit.

Totally Accurate Battlegrounds TABG :DDD

Most még ingyenes, aztán 5 dollár lesz. Elvileg 2 hónap alatt dobták össze a srácok, szóval bugos és egyebek.

[ Szerkesztve ]

"The Man Who Sold the World"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.