Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51) lofagi válasza fletoka (#50) üzenetére


lofagi
addikt

Nem lehet, csak már nem tudunk magyarul. :D Spotolás alatt azt értik,hogy kiszúrni, észrevenni valakit. De nem lehet megjelölni, mint mondjuk egy BF-ben, pedig én is nyomom egyfolytában a Q betűt rá. :D

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#52) etejedu


etejedu
őstag

Van valami trükkje, hogy utánam ugranak ki, mégis kétszer gyorsabban zuhan, majd az ejtőernyővel is sokkal hamarabb leér?
Totál függőleges helyzetben zuhanok, egérrel is rásegítek...

(#53) Chris78


Chris78
aktív tag

Hi. Cuccokat ,lőszereket stb ,hogy tudok felezni az invertoryba? Pl átt akarom adni a lőszerek felét a társamnak.
Ja és most jöttem rá ,hoy a nyilt irányzékoknál és reddot-oknál stb a Shift-el kicsit zoomol. Gondoltam ideírom mert hátha más sem tudta.
etejdu:lehet ők hamarabb ugranak

[ Szerkesztve ]

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#54) etejedu válasza Chris78 (#53) üzenetére


etejedu
őstag

Írtam hogy utánam...

[ Szerkesztve ]

(#55) saen válasza Chris78 (#53) üzenetére


saen
Topikgazda

Bal control az alapbeállítás.

(#56) lofagi válasza etejedu (#52) üzenetére


lofagi
addikt

230km a max sebesség. Ennél gyorsabban nem tud senki ugrani. Ha ezt a sebességet tartod akkor a kinyitási pontnál is kicsit lentebb tudsz menni. Amikor pedig kinyílik az ernyő akkor is csak lefelé és az pedig 65kmel tud max menni ha jól rémlik, ebben nem vagyok biztos.

Illetve szerintem az ugrásnál is észlelhető némi megakadás, ami szerintem gép függő. Így sajnos szerintem ez is számít. Mármint abban,hogy mihamarabb beállítsd a karakteredet függőleges helyzetbe.

[ Szerkesztve ]

Eat sleep game REPEAT | Origin/Uplay : L0Fgi | BN: Lofagi#2966 | YT: https://youtube.com/user/lofagi

(#57) fletoka válasza lofagi (#51) üzenetére


fletoka
tag

Igen sokszor én is nyomkodom:)

(#58) etejedu válasza lofagi (#56) üzenetére


etejedu
őstag

Ok köszi!

(#59) spank0309


spank0309
tag

Duoban sokkal jobb játszani mint egyedül, kiváncsi lennék squadra is...

Z170-A - i7 6700 - 2x8GB 2400Mhz DDR4 - GTX 1080 Strix - EVGA GS550W - 2x525GB SSD - NZXT S340 Elite - Samsung C32H711

(#60) tipuka válasza spank0309 (#59) üzenetére


tipuka
addikt

arra én is :)

(#61) kzolee216


kzolee216
aktív tag

Sziasztok!

Valaki nem tudja, hogy hol lehet a legolcsóbban beszerezni a játékot?

Van benne regio lock? Lehet orosz kulcsot használni? :)

Köszi

(#62) tipuka válasza kzolee216 (#61) üzenetére


tipuka
addikt

Szia!

Van rajta régió korlát, NE vegyél orosz verziót.
Én azt javaslom, ha van némi walleted a steamen, vedd ott 30€-rt, az a 100% biztos. A szürke oldalakon, g2a,kinguin, hrk és társain, 25-26€-nél nem olcsóbb úgy sem. :)

(#63) gbela válasza tipuka (#62) üzenetére


gbela
senior tag

+ azon oldalakon nagyon sok esetben lopott kulcsokat árulnak, szóval a pénz sosem jut el a fejlesztőhöz, ígyszerintem amúgy se ajánljuk őket

(#64) tepenzed válasza gbela (#63) üzenetére


tepenzed
őstag

a g2a-n lopott kulcsokat árulnak poénokon mindig jókat nevetek :D Egyrészt az elsőként listázott eladóknak általában több ezer eladása van, másrészt az összes steames játékot giftként küldik. Ezt pedig úgy oldják meg, hogy a steam walletükből vesznek játékokat és elpasszolják kicsit olcsóbban, mint a steames ár (itt hardverapron ugyanezt csinálják). Én is nyitok egy kést vagy valamit pl CSGO-ban, megy eladásra, évek óta tulajdonképpen ingyen veszem a játékokat, annyit kereskedek szép profittal steamen.

(#65) etejedu


etejedu
őstag

Volt már aki nyert szólóban? Kicsit ciki hogy még nem jött össze! :B

(#66) saen válasza etejedu (#65) üzenetére


saen
Topikgazda

Miért lenne ciki?

Még én se nyertem, bár csak négy kört játszottam, egyelőre még le se lőttem senkit :D

(#67) tipuka válasza saen (#66) üzenetére


tipuka
addikt

én 30 óra után kezdtem ráérezni h 1 -1 embert lelőjek, ha hamarabb észreveszem :D :C
pár száz óra és menni fog ez.

etejedu: kempelős formában felszerelkezve red bullal meg first aid kitekkel sikerült egyszer 5. és 6. -nak lennem, de más is csak azért lőtt le, mert meg kellett mozdulnom és szintén kempelt az illető :D

[ Szerkesztve ]

(#68) etejedu válasza tipuka (#67) üzenetére


etejedu
őstag

Ja nekem 3. volt a legjobb, de azt is azért rontottam el, mert nem találtam a gombokat! :D

(#69) gbela válasza tepenzed (#64) üzenetére


gbela
senior tag

Hát, ezt azért beszéld meg azon fejlesztőkkel/kiadókkal is akiknek nem kevés cikke/postja található a neten arról, hogy milyen jófej módon veszik meg steamen a kulcsot a játékukhoz, aztán chargebackelik a tranzakciót, így végül nincs pénz, kulcsot pedig eladják....
Nem magát a kulcsot csórják ilyenkor, hanem a kifizetési adatokat, paypal accot, kártyaszámot, stb...
Nem én találom ezt ki, csak emberek szeretik ignorálni, merthát olcsó. Én is vettem már ott kulcsot, aztán utánaolvastam mi a fenétől lehet olcsóbb ott a steames kulcs mint steamen.
És azt sem mondom, hogy minden kulcs valamilyen szürke tranzakcióból van ott, de bizonyítottan rengeteg igen, onnantól pedig szerintem nem jó supportálni egy ilyen oldalt. Most pl egyik legnagyobb támogatójuk is kérte őket, hogy változtassanak, különben kiszállnak mögülük, bármennyire is aranybánya amúgy.
Nevess tovább:)

(#70) tepenzed


tepenzed
őstag

Van itt olyan aki solozik, de szeretne inkább duozni? És lehetőleg nem expert a témában, hanem pl most játszik elsőre ilyen játékkal.

Mennék másokkal is, élvezetesebb lenne, mint soloban

(#71) hun-man válasza etejedu (#65) üzenetére


hun-man
tag

Egyszer lettem második, lerohant és ha nem m4-el pötyögtetek kettő méterről, hanem a shotgunommal akkor talán meg is nyertem volna. :O

(#72) Dani82


Dani82
senior tag

[link]

Srác elég kemenyen tolja. Parszor megprobaltam ezt az agressziv jatekot, de altalaban 80 es 90 kozott lelolnek :DD

(#73) hun-man


hun-man
tag

Már el is adtak 1 millió példányt a játékból. :C

(#74) tipuka


tipuka
addikt

jött egy 674.8 mb -s frissítés, magyarul megtudná valaki mondani mit tartalmaz? :D :R

(#75) tepenzed válasza tipuka (#74) üzenetére


tepenzed
őstag

ez most csak sound patch, elvileg javítja az anomáliákat, pl hogy a melletted menő embernek sem hallod néha a lépéseit

(#76) CanibelZ válasza tipuka (#74) üzenetére


CanibelZ
aktív tag

Reggel mikor feléptem, akkor ki volt játékban írva, hogy jön ma egy audio bugokat javító patch.
Discordon írták a fejlesztők:
Fixed an issue with door sounds playing at low volume
Adjusted volume of wind, rain, and footsteps
Improved the sounds for the buggy
When in rainy weather, you will now sporadically hear thunder sounds

[ Szerkesztve ]

(#77) etejedu válasza Dani82 (#72) üzenetére


etejedu
őstag

Nekem ő a kedvencem! :)
De tuti valami módosított cfg-t és kiterjesztett FOV-ot használ! Még low beállításokkal sem ilyen gyér a környezet!
Valamelyik oldalon közöltek egy ilyen módosítót ami Steamen be is lehet aktiválni! Hát brutál hosszú!

[ Szerkesztve ]

(#78) tipuka válasza tepenzed (#75) üzenetére


tipuka
addikt

köszönöm srácok :D :R

(#79) Dani82 válasza etejedu (#77) üzenetére


Dani82
senior tag

Elkepeszto beteg modon tolja. Sztem en 15 orat jatszottam de nincs 10 killem osszesen :D
Ez h a csapat negyedet o oli meg brutalis :DD

(#80) rudii


rudii
tag

Sziasztok! :)

Esetleg páran ha megtisztelnétek véleményetekkel. Színpatikus a játék, de vannak kétségeim. Megéri megvenni? Van benne hosszú távú potencia? Ahogy láttam streamek nagyon rosszul optimalizált. Kicsit lassú, vontatott játékmenet kempelés ezerrel.

Illetve félek, hogy 2 hét azt lecseng. Mint For Honor vagy Resident Evil 7 nyomta mindenki... most meg. Mert új game. Ha nincs scope, acog akkor baszhatod...?!
Személy szerint jelenleg H1Z1 szoktam játszani, igen tudom vannak hibái, de barátokkal jó kikapcsolódás. 970 elmbe nem olyan rossz kártya de ide lehet kevés. :S

[ Szerkesztve ]

(#81) KisTücsök válasza rudii (#80) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ha a h1z1 nem csengett le ennyi idő alatt, erre még kevesebb esély van. Rengeteg potenciál van benne, a kérdés, h élnek-e vele a fejlesztők, vagy esetleg marad az örök béta fázisban, a jóságokat meg majd a sokadik részekre osztják el (esetleg más név alatt ugyanerre a játékra).

Sokat javítottak az optimalizáláson, persze van még mit bőven, de azért játszható. De ez úgyis javulni fog. H1Z1 nincs meg, de elég sokat néztem streamen. Ez lassabb, "szimulátorosabb", "életszerűbb". A játékstílust mindenki maga választja meg. Pont megakartam venni a H1-et, amikor ez kijött, nem kellett sok, h melyik mellett döntsek. Persze egyén függő, kinek melyik stílus jön be jobban.

Nézz néhány streamet róla.

(#82) Chris78


Chris78
aktív tag

Hi. Célzás közben a pageUp és pageDown billekkel mire jó az a "távolság" amit állítani lehet?

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#83) etejedu válasza Chris78 (#82) üzenetére


etejedu
őstag

A távcső pontosságát állíthatod be vele. 150 m, 300 m
Ha pl. Messze van az ellenség beállítod 300 m-re és nagy valószínűséggel fejre célozva eltalálod. Míg 150 re állítva fölé kéne célozni. A lényeg hogy a lövedék esése a beállított érték után fog változni.

[ Szerkesztve ]

(#84) gbela válasza etejedu (#83) üzenetére


gbela
senior tag

Hozzátéve azt, hogy ezt általában senki nem használja, egyszerűen bele kell tanulni h érzésre mennyivel kell fölé célozni a találathoz. Könnyebb, hisz nincs idő métereket számolgatni meg gombot nyomogatni mikor fél másodperced van fa mögül lőni egyet.

Persze lehet használni, nem mondom h nem, csak nem feltétlen érdemes foglalkozni vele.

(#85) Dani82 válasza etejedu (#77) üzenetére


Dani82
senior tag

kurvára nem tudok lelőni senkit igy, nem is ertem. elé lövök amikor fut akkor sem, gubbaszt a csavo a fa mogott fejre celzok, meg a sapkaja sem esik el... faszom annyira fel tud baszni.
raadasul levettem mindent low-ra de nekem tok mashogy nez ki mint a videon. annyira durva az elsimitas hianya, hogy siman zavarobb mintha ultran lenne :W

(#86) etejedu válasza Dani82 (#85) üzenetére


etejedu
őstag

Az a srác egy ufo! Láttad miket művel játék közben? Én bizony zárva tartanám! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#87) KisTücsök


KisTücsök
addikt

Hmm.. Előbb elkezdtem lőni egy buggy-s csávót. Már itt fura volt, h bár oldalra ment tőlem, egyszer sem jelzett találatot. Aztán felém fordult, elkezdtem lőni, egyértelműen eltaláltam párszor, mégsem jelzett. Elment mellettem, befarolt, kiszállt, közben lőttem és meghalt, ideje nsem volt semmire. Viszont nem adta be a killt. wtf? Meg találatot sem jelzett egyszer sem. Arra gondoltam még, h valaki messziről lőtte le, de nem hallottam lövést és később engem sem lőttek. Ilyen másnál is volt már?

Most próbálok kicsit agresszívabban játszani, eddig sokszor féltem belemenni a küzdelmekbe, de most már kezdem a fegyvereket is megtanulni, stb.

(#88) vernux válasza Dani82 (#72) üzenetére


vernux
tag

Jól tolja de szerintem nagyon sokat ragel. Csapkod tör zúz. Meh. Nem azért nézek 1 streamert hogy ezt lássam. Én személy szerint Lirik és summit1g mellett maradok. Lirik okosan de agresszivan tolja , summit pedig full passzivban. Tőlük inkább lehet tanulni (szvsz). Mondjuk ahogy a srác tolja az elég lutri. Essünk le 1 helyre ahova sokan mennek, találjunk 1 fegyvert és öljünk meg mindenkit. Ez kb 10 meccsből 3-4 meccsen jön össze, De hát szerencse is kell a játékhoz ;)

(#89) etejedu válasza KisTücsök (#87) üzenetére


etejedu
őstag

Ma nekem is bebugolt pedig már a zsebemben volt az első hely! :N
A pici kör közepe fele volt egy ház amiben osztotta a jómadár a népet. Odalopakodtam és volt egy bejárati megy egy földszinti teraszos ajtó. Gránátom nem volt, de tudtam hogy előbb utóbb ki kell jönnie! Jól ráláttam mindkét ajtóra. Hát ez úgy kijött hogy nem láttam semmit, csak a sorozatot halottam, majd azt, hogy mindegyik ajtó nyitva van! :Y

(#90) KisTücsök válasza etejedu (#89) üzenetére


KisTücsök
addikt

:D

Most megint előfordult velem. Ugyanez. Kocsiban kilövöm a csávót, és nem adja be a killt. Én meg azt hittem, h fedezékbe ment, mert pont úgy állt le az autó. Megyek oda lopakodva h kicsináljam, erre ott fekszik az autó mellett. :DDD

Kezdek lassan ráérezni. Most összejött 6 kill is, közepes cuccokkal.

(#91) etejedu válasza KisTücsök (#90) üzenetére


etejedu
őstag

Az szép! Nekem 3 volt a max!

(#92) Dani82


Dani82
senior tag

komolyan, hogy a faszomban tudjak honnan lo valaki? az osszes videoban meglovik valahonnan megfordul scoop bazdmeg es ott hopp pont ott van.... kezd nagyon felbaszni a jatek.

(#93) etejedu válasza Dani82 (#92) üzenetére


etejedu
őstag

A játék lényege, hogy te vegyed észre először az ellenfeled!
Mindig óvatosan közlekedj! Ne rohangálj, maximum ha a fal kényszerít!
Ne a lootra koncentrálj, a sok cucckeresgélésben könnyen meglephetnek!
Ahol még nem voltál, minimális az esély hogy nem járt még ott senki és nincs ott senki!
Fától -fáig, háztól- házig! A legjobb, ha szerzel autót és azzal mindig a fal előtt állsz meg, hogy bevárd a sok bambit! Ez főleg a solora érvényes!
De majd letolsz jópár órát, akkor már kívülről fújod a térképet! Tudni fogod honnan jöhetnek! ( Ezt most is megfigyelheted ha a zuhanás közben körbenézel!)
A legtöbb esetben a fal lesz a legjobb társad aki védi a segged! Vagy tolja eléd a "vadakat"!
De persze mind szituációfüggő, azaz mást kell tenni a nagy körben és az egyre szűkülő terepen!
Nézegesd a térképet hogy hol találsz gyorsan jó lootot illetve autót. Mik a jó kempelőhelyek!
Ne a streamerek után menj, mert nem biztos, hogy ugyanaz a stílus fekszik neked, vagy fegyver!
És a legfontosabb: gyakorlás, gyakorlás, gyakorlás!

Ui.: Ezt most én is megfogadom! :D

(#94) psion2101


psion2101
tag

Sziasztok!
Ma én is beszereztem a játékot.Hát nekem eléggé optimalizálatlan,de sebaj hiszen early a játék.Még mindig jobb,mint a DayZ.Viszont egy problémám lenne.láttam a hozzászólásokba,hogy jött egy sound patch valamikor.Hát nálam néha annyira zug valami statikus zaj,hogy semmit nem hallok.Valaki találkozott már vele?

Én most találtam DRDisRespect nevű streamert.Ő is jól nyomja és ráadásul nagyon jó karakter

(#95) tepenzed válasza psion2101 (#94) üzenetére


tepenzed
őstag

akinek az optimalizálatlansággal van problémája, annak bátran ajánlom ezt a reddit összefoglalót, tulajdonképpen visszaveszi a grafikát de shaderekkel közben meg feljavítja, így 60+ fps-el még talán szebben is játszhattok [link]

(#96) huby80 válasza tepenzed (#95) üzenetére


huby80
senior tag

Kiprobáltam igy is akadozik hiába több az fps viszont ezzel sokkal szebb a game :C

(#97) KisTücsök válasza etejedu (#93) üzenetére


KisTücsök
addikt

Most valami nagyon simán összejött 8 kill. Éppen lőttem volna le a 9.-et (ott kúszott előttem, nem is felém nézett), amikor sniperrel kiszedtek kitudja honnan. :D Nagyon kéne már az a killcam. Így is csak 13. lettem. De bemelegítésnek jó volt ez. Egyértelműen jobb nekem ez a kissé agresszívabb stílus. Sokan nem is mernek belemenni a harcba, hiába spottoltak, inkább menekülnek. Ha meg messziről kezded lőni, úgy összezavarodik, futkos össze-vissza. :D Még a repülőből ledobott ládákra kéne rámennem, de valahogy sosem a látóterembe dobja le. No meg egy sniperrel is meg kéne tanulni lőni, de amilyen ritkán találok kar98-at... Másik kettőt meg még nem is láttam. Bár az egyik csak ládában van, ha jól tudom.
__

Jók ezek a beállítások, fps-ben olyan nagyon sokat nem nyertem, de mintha simábban futna, kevesebb droppal.

(#98) etejedu válasza KisTücsök (#97) üzenetére


etejedu
őstag

Basszus nagyon jól nyomod.
Nekem a kar bugos volt tegnap! Senkit nem találtam el vele. A srác akire vagy 5 golyót szórtam, föl se fogta hogy lövöm . Így kénytelen voltam 25 m-ről akm-mel kivégezni.

(#99) Tibtobi


Tibtobi
tag

Hali! Valaki tapasztalt már olyat, hogy belép a játékban, és csak a zene szól? Felső sarokban van 3 gomb(frissítés, settings, kilépés). Frissítésen kívül mindegyik megy, bár ha grafikát állítom akkor hófehér lesz a képernyő. NVIDIA Driver és Windows legfrissebb. Kétszer újraraktam, de semmi.

(#100) tipuka


tipuka
addikt

jött ma is 1,3GB-nyi frissítés, ilyen tempóban 100GB-s játékunk lesz év végére ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.