Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#401) KaraDani válasza W00dyka (#398) üzenetére


KaraDani
addikt

Egyetértek az előttem szólókkal. Egyrészt sokkal több a nem pro mint a pro. Másrészt, ha úgy állsz, hozzá, hogy nincsenek nagy elvárásaid az eredményeiddel kapcsolatban, és nem azon idegekedsz ami nem sikerült, hanem annak örülsz ami összejön, akkor szerintem nagy élményt fog adni. Ráadásul az első battle royal játék amivel az ember játszik az nagyon durva adrenalinrusht is tud adni ami király :)

(#402) H1LTI válasza KisTücsök (#397) üzenetére


H1LTI
csendes tag

Köszönöm válaszod! Lehet szerencsém lesz akkor. :)

(#403) h1mpi válasza W00dyka (#398) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én szívok vele, mert ha fel is tápolok a skill hiánya miatt eddig szétkaptak legtöbbször. Napi sok órát kellene nyomnom vele, hogy jobb legyek, de most nincs időm rá. De nem bántam meg a vételt majd egyszer remélem tudok többet játszani vele.

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#404) W00dyka


W00dyka
tag

Köszönöm a válaszokat az élményfaktor ami fontos nekem és a válaszaitokból azt olvastam ki, hogy az van rendesen ! Azt gondolom ebből vétel lesz szép lassan ! Akciós árra érdemes várni , hogy látjátok ?

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#405) saen válasza W00dyka (#404) üzenetére


saen
Topikgazda

Nagy leárazásra nem érdemes számítani, így is féláron megy, mint egy AAA játék.

(#406) W00dyka válasza saen (#405) üzenetére


W00dyka
tag

Akkor bezsákoltam !

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#407) Chris78


Chris78
aktív tag

Sziasztok. Én is csatlakoztam a steam csoporthoz.
Érdekességképp: Nekem szépen elmegy a játék 30fps felett egy 775-ös platformon!!! Q9550 8Gb ram és HD7850 2Gb
Laptopon kicsit gyorsabb. Asus k501lx i5 cpu:u5200 8Gb ram és gtx950 2gb

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#408) DeadMeat


DeadMeat
veterán

Csibe vacsora Vérnux-val :DDD

Mar a jovo sem a regi; Powered by beer and crisps!

(#409) W00dyka


W00dyka
tag

Be kell látnom, hogy nagyon kis addiktív játék, a hangulata bámulatos. Nagyon jól összekombinálták ! Már megérte !

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#410) hesszan válasza Chris78 (#407) üzenetére


hesszan
aktív tag

szia,
és te hack-eltél valamit hogy szépen lemegy?
Kodiak mondta steamjébe hogy nála pl nincsenek egyáltalán árnyékok, az sok fps-t jelentett, de sajnos még nem volt időm rendesen utána nézni, mit és hol kéne átállítani, ő meg játszott nem a nézőknek rágta a szájába :D
A steam indítási sorba már be van írva pár dolog INNEN de nem minden

Ezt néztem/találtam még, de ez nem fps-t ad (sőt) ha jól értem hanem szépíti a játékot LINK

Szóval valaki tudna valaki értelmes FPS növelő leírásokat adni?

konfig adataimnál, (720p, min grafika) Szenvedős. inkább 20 mint 30 fps, és olyan akadások vannak a fontos pillanatokban, hogy 2 hét alatt csak 3órát toltam még csak bele. (haver megosztott accountjáról játszok, meg nem veszem amíg nem megy nálam, pedig a játék tetszik, haver is agitál hogy toljuk douban, dehát nagyon nem fasza)
MSI afterburn-el nézve azt láttam hogy az 1GB vram szinte végig max-on van és kevés az fps. amikor nincs tele a ram ott volt akár 40fps is.

Szerintetek az i5-2500 +12gb ram és 1680x1050 nativ felbontáshoz egy 1050ti 4gb elégséges lenne, vagy elég lenne egy 2gb-s 1050? vagy r460 4gb? Illetve ebben a 30-50eftos árkategóriában van más? vagy gyűjtsek még 1060 3gb? 6gb? (az már qrva sok, ami most belefér az a 1050ti, ha van 50 alatt)

[ Szerkesztve ]

Sungdurung

(#411) vvega30 válasza hesszan (#410) üzenetére


vvega30
senior tag

Semmiféleképpen nem akarok beleszolni főleg nem kioktatni senkit távol álljon tőlem.
De! Én inkább gyüjtenék. Ennél csak kártyaigényesebb játékok jönnek és ha most megveszeda 1050-est, lehet 3 hónap mulva megint szenvedsz majd a kövi játékkal:( A konfogot kihajtja egy 1050, de hosszútávban érdemes gondolkodni. Mégegyszer: szerintem:)
A 1060 már egy elég jó kártya, mindenképp azt javaslom azt vedd meg.

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#412) vaakuum


vaakuum
addikt

Nagyon sok videót látni a youtubon, amiben hackerek vannak elég combos cuccokat használna. Ma már olyat is láttam, ami a játékosnak a célkeresztjét rántja el a célpontról, hogy ne is tudja becélozni/meglőni a cheatert. Látszik olyan törekvés a fejlesztők részéről, hogy az ilyeneket beazonosítsák és zéró toleranciával szemrebbenés nélkül kivagdossák a játékból?
Szívesen megvenném a játékot :K , de a Division után elég szkeptikus vagyok, és nekem elég 1-2 alkalommal találkozni ilyennel élőben, utána totálisan elveszi a kedvem a játéktól. Azért meg akkor inkább nem adnék ki rá pénzt :(

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#413) W00dyka válasza vaakuum (#412) üzenetére


W00dyka
tag

Linkelsz erről videót ?

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#414) tepenzed válasza vaakuum (#412) üzenetére


tepenzed
őstag

egy fejlesztés található meg a piacon, a youtubeon ugyanazok a videók vannak felrakva, vagy a valós termék vehető meg vagy pedig virust töltesz le. Egyrészt nincs a BattleEye ellen örökké fenntartható csalás (lásd Rainbow Six Siege), ezért ezek az emberek bármikor repülhetnek, így elég kevesen csalnak, a játékos bázishoz képest nagyon minimális az esély, hogy ilyen emberekkel találkozz (személy szerint én még nem találkoztam sem aimbotterrel, sem pedig az általad jelzett csalóval). A 2 millió játékosból jó ha van kb 1000 hacker. Ez csak akkor lesz veszélyesebb, ha a játék beszerezhető lesz 10 euro körül, akkor majd megjelenhetnek a csalók, akiknek mindegy, hogy elveszítik e a játékot vagy nem. De a BattleEye egy jó anticheat rendszer, gyakran lepi meg a nyomorultakat. PC-n meg 100% tisztaságú játék nincs, így erre ne alapozz

(#415) saen válasza vaakuum (#412) üzenetére


saen
Topikgazda

Jelenleg biztosan nincs sok csaló, az meg hogy próbálkoznak sajnos szinte természetes. Anno volt róla szó, hogy küzdeni fognak ellene. Emellett nemrég arról is beszéltek, hogy még a stream snipe ellen is dolgoznak valamin, ez szerintem azért bíztató. Persze tényleges dolgokat még nem csináltak, meglátjuk mennyire sikerül nekik.

(#416) Szőrös  válasza vaakuum (#412) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ha így állsz hozzá akkor inkább meg se vedd mert a végén mindenkit csalónak hiszel aki le merészel lőni. :P :DDD
Amúgy nincs sok csaló, én kb 70 órát nyomtam bele (nem sok) és egy kezemen meg tudom számolni hány csaló gyanús, mondom gyanús, eset lehetett ez idő alatt.
Amúgy tudnak róla a devek, dolgoznak rajta.
Mondjuk szerintem legalább ekkora, ha nem nagyobb és ezzel összefüggő, probléma a nem túl fényes szerver/netkód meg ez a rohadt ugrabugra.
De ezeken is dolgoznak.

[ Szerkesztve ]

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#417) hun-man válasza vaakuum (#412) üzenetére


hun-man
tag

Nekem eddig kétszer volt olyan, hogy az ellenfelet lőttem és hirtelen egyik képkockáról a másikra a földet lőttem magam alatt. Utána persze egyből meghaltam. Az, hogy ez csalás-e vagy sem, nem tudom.

(#418) twi452 válasza hun-man (#417) üzenetére


twi452
senior tag

Én Lirik streamben láttam olyat hogy a hídon rálőtt a tagra majd átlósan felugrott a célkereszt és nem tudott semmit se csinálni, persze lelőtte a gyökér azonnal
ez visszakereshető biztos van róla rövid klipp is

Amilyen népszerűsége van már most is a játéknak biztosan nem fogják hagyni ezeket mert csak maguk alatt vágnák a fát.

(#419) saen válasza twi452 (#418) üzenetére


saen
Topikgazda

Ha sok csaló lesz és nem csinálnak semmit akkor megjelenés előtt kihal a játék. Ez azért elég butaság lenne...

(#420) vaakuum válasza W00dyka (#413) üzenetére


vaakuum
addikt

Nekem [EZT] mutatták ma reggel a témában, valami facebook oldalon megy róla a vita, hogy akkor ez most lehetséges-e, és ha igen, akkor hogy a francba? :F

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#421) tepenzed válasza vaakuum (#420) üzenetére


tepenzed
őstag

nehezen tudom elképzelni, hogy ilyen hack létezik, inkább mondanám bugnak

[ Szerkesztve ]

(#422) W00dyka válasza vaakuum (#420) üzenetére


W00dyka
tag

Köszönöm

hmmmm remélem reportolta és ban lesz belőle és tesznek is ellene !

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#423) Szőrös  válasza vaakuum (#420) üzenetére


Szőrös 
veterán

Ilyen hack van hozzá. :(

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#424) h1mpi válasza Szőrös  (#423) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Na azt hiszem akkor kivárok a folyamatosabb játékkal, ameddig ki nem szűrik ezeket... pont ettől féltem, hogy CS:GO lesz....

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#425) vaakuum válasza h1mpi (#424) üzenetére


vaakuum
addikt

Tegnap nekem is megremegett az ujjam a weblapon a buy now gomb fölött, de erőt vettem magamon. Azt hiszem, ezeket a videókat nézegetve egy darabig így még ellen tudok állni... :((

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#426) Hunbeast87 válasza vaakuum (#425) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Végül is csak néhány aktív fórumozó írta le már, hogy több 10 óra játékidő után nem találkozott csalóval és most én is csatlakoznék hozzájuk.
Az eddigi játékidőm (56 óra) alatt nem találkoztam csalóval.
Ne feledjük azt sem, hogy ha kerül bele folyamatosan a content, valószínűleg egyre drágább lesz majd a játék.

(#427) h1mpi: Nem tudom, de abszolút nem ilyen a hozzáállásom. Élvezem a játékot, nem csalókat kergetek és beszélem be magamnak minden egyes halálomról, hogy "jaj egy csaló lőtt le!"...
Mondj olyan játékot, amihez sosem készült csalás. Ezt a játékot ( még :DDD ) fejlesztik, remélhetőleg nem jut olyan sorsra, mint a DayZ. Ez nem egy Division, ahol szivárvány színű táskát kapsz, de anti-cheatet nem. A fejlesztők is beismerték, hogy reportoltak már csalókat és dolgoznak azon, hogy kiírtsák őket, amiről tudjuk, hogy lehetetlen bármely játékban...

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#427) h1mpi válasza Hunbeast87 (#426) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Honnan tudod hogy nem lőtt le csaló?

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#428) saen válasza Hunbeast87 (#426) üzenetére


saen
Topikgazda

Nem lesz drágább a játék, legalábbis az ígéretek szerint később is ennyi lesz.

(#429) Hunbeast87 válasza saen (#428) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ezt örömmel hallom, bár már engem nem érint a dolog, de két kollégám nagyon rágódik azon, hogy megvegyék-e a játékot. Így viszont később ha bekerülne a plusz két map is, meg kicsit jobban lenne optimalizálva a játék, akkor könnyebben nyomnának rá a Buy gombra Steamen. :))

(#430) h1mpi: Miért, ez nem elég komoly? :DDD
Mondjuk az tény és való, hogy kinek mi a komoly játék, vagy jó játék.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#430) h1mpi válasza saen (#428) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Szerintem se fogják ennél drágábban adni, mert ott már komolyabb címek kezdenek

Eladó 2 db használt HyperX Alpha Gamer füles

(#431) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Várható, hogy lesz topikgazda később meg egy normális összefoglaló tippekkel egybekötve a kezdők, új játékosok számára?

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#432) Dani82 válasza vaakuum (#425) üzenetére


Dani82
senior tag

Oszinten megmondva szerintem nalam kevesebben sajnalnak annyira penzt szamitogepes jatekra mint en :D :D
Viszont ezt egy gyenge pillanatomban megvettem ugy, hogy egy haverom sincs akivel jatszanek, semmifele CS:Go tapasztalotom nincs, ergo kurva nagy noob vagyok sokszor, foleg amikor loni kell es 10 jatekbol 6x elofordul, hogy amikor lelonek belevagnam az egeret a monitorba, de csak ulok az end kepernyo elott es szepen lassan rajovok, hogy megint hol basztam el :K
Es igy utolag, egy pillanatig nem sajnalom ezt a 30€-t, annyira addiktiv a jatek, hogy meg twitchen es youtubeon is kepes vagyok orakat nezni masok hogy toljak. Elkepeszto izgalmas, szabalyszeruen felmegy a pulzus, amikor benne vagy a top20 korul, vagy belekezdessz valami akciozasba, vagy hallod hogy valaki van a kozeledben.

Az hogy vannak csalok? Minden pc jatekban vannak, en sem talalkoztam vele 60 ora utan sem, vagy nem tudok rola, hogy talalkoztam volna... 30€ nem kerdes ezert a jatekert :R

[ Szerkesztve ]

(#433) saen válasza Dani82 (#432) üzenetére


saen
Topikgazda

Szerintem is fantasztikus játék. Ráadásul ma először játszottam duo-t KaraDanival, csináltunk 3. helyezést is. Megmondom őszintén nagyon élvezetes az egész. Ha semmit nem módosítanak már a játékon és mondjuk pár hónapig élnek még a szerverek, már akkor garantáltan megérte a játék. Nem nagyon értem az aggódókat, jelenlegi formájában is remekül játszható már és élvezhető.

(#434) Chris78 válasza hesszan (#410) üzenetére


Chris78
aktív tag

Nem variáltam rajta semmit csak simán full low-ra tettem. Egyik magyar vididnél láttam ,hogy ha a "shadow"-ot low-ra emeli verylow-ról akkor feljebb ugrik az fps és sokkal világosabb lesz a játék.
Csalóval még szerintem én sem találkoztam de ezt nehéz megmondani 1 ilyen kiforratlan hitboxnál. Viszont löttem már le jópár emberkét úgy, hogy visszagondolva lehet ő is cheatert kiáltott. :)

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#435) fletoka válasza hesszan (#410) üzenetére


fletoka
tag

i5 4460,8gb ram,rx460 4gb,fullhd low minden és jól játszható,ez a játék megéri a pénzét jobban mint pl a bf1

(#436) vaakuum


vaakuum
addikt

Remélem igazatok lesz, és nem volt fölösleges kiadás :B
Első meccsen 10-ik helyezés 2 kill, kellő izgalom mellett... :DDD

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#437) saen


saen
Topikgazda

A hétre vonatkozó patch-et eltolták jövő hét elejére, mert gondok vannak vele.

(#438) Redcaster


Redcaster
őstag

Eddig bírtam énis, landolt is a játék a fiókomon :DDD

(#439) W00dyka


W00dyka
tag

2 nap után és 5 óra játék után azt mondhatom, hogy nagyon megérte ! Kimondottan tetszik , ahogy vegyül a sunyulás és gyors előrehaladás ! Nagyon tetszik a játék dinamikája !! Teljesen megérte....rég volt az életemben olyan, hogy játéknál körönként nézem az órát előtte és mondogatom magamnak na még egy kör belefér , na még egy na még egy , majd 23.30 körül már ugy álok fel a géptől, hogy most már el kell mennem aludni már átesek a holtponton és nem alszom el az istennek sem.

Beléptem a Steam csapatba, de még csapatmunkra alkalmatlan vagyok , mert a célzásom erősen gyatra !

Steam: Marcinko1976, PUBG: Woodyka...........Már pedig itt rend lesz ! Mondta a nagymama és berúgta a szart az ágy alá !

(#440) HoyHoy2 válasza W00dyka (#439) üzenetére


HoyHoy2
tag

mondtuk mi látod.. :C jó lesz az célzás is ;)

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#441) tepenzed válasza saen (#437) üzenetére


tepenzed
őstag

most, hogy megszedték magukat, szerintem búcsuzhatunk is a beigért heti frissítésektől

[ Szerkesztve ]

(#442) HoyHoy2 válasza tepenzed (#441) üzenetére


HoyHoy2
tag

most átváltanak a 2 nap munka 5 nap pihi-re, kell kezdeni valamit a sok pínzzel :))

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#443) Carlytoo válasza HoyHoy2 (#442) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Jó volt a streamerek marketingje. Ha csak a programozási részét nézem, nem végeztek túl jó munkát, így én még nem biztos, hogy hátradőlnék egy kicsit sem.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#444) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Miért kell előre a legrosszabbat látni bele az egészbe? Nem hihető, hogy bajok vannak a frissítéssel? Inkább kapjunk valamit, ami csak rosszabbá teszi a játékot?

(#445) KaraDani: Ebben teljesen igazad van. Én viszont azt remélem, hogy nem akarnak silány munkát kiadni a kezeik közül, hiszen az rosszabb lenne, ha az update csak bonyodalmakat okozna.

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#445) KaraDani válasza Hunbeast87 (#444) üzenetére


KaraDani
addikt

Általános magyar negatív hozzállás ;] Viccet félretéve, amúgy sajnos több dev csapat is tett az általános rossz EA megítélésért az elmúlt 5 évben. Rengeteg az elcseszett early access játék a piacon amik tök jól indultak, aztán a devek úgy ahogy van tönkrevágták őket.

(#446) Carlytoo válasza KaraDani (#445) üzenetére


Carlytoo
aktív tag

Nem fognak leállni a fejlesztők. Csinálni fogják az biztos, csak kérdés az, hogy megmarad-e a lendület.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#447) tepenzed válasza Hunbeast87 (#444) üzenetére


tepenzed
őstag

nem rosszat látunk, csak ebben a fázisban még önteni kéne a javításokat, mert van egy pár, ami hetek óta megnehezíti a játékot. Volt egy hét pihenésük (bár nem értem miért kell az egész csapatnak egyszerre pihenni), előtte nem adtak ki patchet, utánna meg megint késleltetik egy semmilyen magyarázattal. Nagyon remélem, hogy egy nagy javító patch jön, mert ha pár apró javítás lesz benne és emiatt várunk ennyit, az már egyértelmű jele, hogy H1Z1 sorsra jut. Ez a baj az EA játékokkal, hogy a kellő mennyiségű eladás után nehéz ösztönözni a fejlesztőket, ilyenkor kezdik el dobálni a fizetős skineket,ládákat, de a javítások hónapos intervallumokra csökkennek.

[ Szerkesztve ]

(#448) Carlytoo


Carlytoo
aktív tag

Illetve a másik, hogy ha egy EA játékot AAA áron adnak, akkor az ember elvárhatja, hogy csinálják is normális tempóban. Ilyenkor kell megtolni a dolgot a fejlesztők részéről, hogy az emberek bizalmát sokszorosan megszerezzék maguknak. Tudjátok, hogy van ez. Sokszor bizonyíthatsz, de csak egyszer hibázhatsz.

"No sacrifice is too great, no treachery too small" - Inquisitor Horst

(#449) saen válasza tepenzed (#447) üzenetére


saen
Topikgazda

Ez nem EA játék és egy kis csapat fejleszti. Szabi nekik is jár és gondok meg bármikor jöhetnek. Inkább csinálják meg rendesen, ebbe én még nem látok semmi rosszat.

(#450) tepenzed válasza saen (#449) üzenetére


tepenzed
őstag

Már hogy a halálba ne lenne EA játék?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.