Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:13:14

LOGOUT.hu

PlayerUnknown's Battlegrounds

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1301) Hunbeast87


Hunbeast87
senior tag

Jaj de jó, CS:GO topikból most ide vándorolt az FPS téma? Itt is lesz akkor téma pár száz hozzászólás erejéig úgy, hogy a játékról szó sem esik... ;]

(#1299) olle: Szeretem az ilyen kijelentéseket, hogy: egyre több a csaló.. Ezt honnan vetted vagy mivel támasztod alá? Vannak, akik több száz óra alatt nem találkoznak csalóval. Itt nincsen még replay, hogy vissza tudj nézni egy meccset, nincsen kill cam se, akkor ezt miből szűrted le? :U

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1302) tepenzed válasza Hunbeast87 (#1301) üzenetére


tepenzed
őstag

megjöttek silverből, hátha itt 300 fps-el nyerni tudnak ;] Nem is taktikáznak, rárontanak mindenkire, az fps miatt úgyis nekik kell megnyerni a gunfightot :D

[ Szerkesztve ]

(#1303) Jinxb1rd válasza Hunbeast87 (#1301) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Csak akkor téma, ha a 16 éves masszív multiplayer múltammal próbálnak kioktatni a standard teadélutános playerek, hogy placebo hatás alatt vagyok.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1304) tepenzed válasza Jinxb1rd (#1303) üzenetére


tepenzed
őstag

wow, mindenki nyugodjon le, egy professzionális player van közöttünk ;]

Standard teadélutános playerek... oda nézz, imádom a tagot
De pofám lapos, top 10% OW playerrel szemben kussba maradok ;]

[ Szerkesztve ]

(#1305) MarkusSchulz


MarkusSchulz
aktív tag

Angled Foregrip a jobb vagy a Vertical Foregip?

Leírás szerint az Angled Foregrip.

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#1306) tepenzed válasza MarkusSchulz (#1305) üzenetére


tepenzed
őstag

vertical:jobb stability
angled:hipfire és ADS nézet között gyorsabb váltás, gyorsabb scopolás

(#1307) saen válasza MarkusSchulz (#1305) üzenetére


saen
Topikgazda

Nem teljesen ugyanazt csinálja a kettő, de az angled az több stat-ot ad. Bővebb info itt. Személy szerint az angled gripet szeretem, de vannak sokan akik a másikat.

(#1308) Hunbeast87 válasza MarkusSchulz (#1305) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Angled Foregrip - Shortens the transition time between hip-fire and ADS views, allowing you to bring up your scope more quickly.
Vertical Foregrip - Slightly increases stability.

Innentől kezdve a döntés a tied, hogy melyiket érzed jobbnak. :))

Szerk.: Elég rendesen lemaradtam. :DDD

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1309) MarkusSchulz válasza saen (#1307) üzenetére


MarkusSchulz
aktív tag

ebből indultam ki én is :) köszi

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#1310) lemusz válasza tepenzed (#1304) üzenetére


lemusz
addikt

Az a baj, hogy fullba nyomod a kretént és még csak észre se veszed magad. Se a szilverrel, se a 60Hz-zel nem találtál be. Azt tanácsolom légy befogadóbb a náladnál tapasztaltabbak véleményére, ha már neked hangyafasznyi sincs... 130 órád sincs a két játékban összesen:

http://steamcommunity.com/id/zoldijasz

25 years old
PH! tepenzed
Available on Weekends

Büdös kis hétvégi kocaplayer akarja itt a 16 éves múlttal, meg a 4000 órás csgo globálnak megmondani a tutit? Ébredj már fel, bilibe lóg a kezed!

[ Szerkesztve ]

(#1311) KisTücsök válasza Hunbeast87 (#1301) üzenetére


KisTücsök
addikt

Ahogy ő nem tudja bizonyítani, hogy csalóval találkozott, úgy a több száz órás játékos sem tudja, hogy nem találkozott egyszer sem. Pedig vannak. A játék népszerűségével egyenes arányosan a csalók is szaporodnak ám. Ahogy a csalások is. Ez mindenhol így van. És lassan ezzel is elkezdhetnének foglalkozni (killcam, replay, reporting system).
____

Ahogy a szerverekkel is illő lenne már érdemben foglalkozni, mert hétről-hétre nem sok változás történik. 3 hónapja megy az EA, de ezen a téren az első pár hetet figyelembe véve (amikor is ugye szinte játszhatatlan volt), nem történt úgy igazán semmi. Holott a heti patcheknek ezzel is kéne foglalkozni.

(#1312) tepenzed válasza lemusz (#1310) üzenetére


tepenzed
őstag

"Büdös kis hétvégi kocaplayer akarja itt a 16 éves múlttal, meg a 4000 órás csgo globálnak megmondani a tutit? Ébredj már fel, bilibe lóg a kezed!"

Miért égeted magad? Szerinted bármi tiszteletet érzek azzal szemben, akinek 4000 órája van CSGO-ban? nem kell ebbe a topicba a hatalmas arcotok. Amúgy tetszik, hogy ennyire nyomozol, látom forr az agyvized, remélem a játékban már sikerült nyerned, különben kárba vész a global elite tudásod

[ Szerkesztve ]

(#1313) olle válasza lemusz (#1310) üzenetére


olle
senior tag

Azt kifelejtetted hogy level 3-as. 1 éves Accountal. Szerintem engedd el. :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1314) tepenzed válasza olle (#1313) üzenetére


tepenzed
őstag

nem nyom, hogy ezért a játék miatt kezdtem el a Steamet használni? Jó hogy megszolaltál te is, aki persze csak azért nem tud nyerni, mert teli van a játék csalókkal. :W :N :DDD Értelmesebbnél értelmesebb e pénisz növelőkkel szeretek vitatkozni.

[ Szerkesztve ]

(#1315) Hunbeast87 válasza lemusz (#1310) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Ezektől függetlenül ez a "hangnem" nem ide való, ilyet privátban rendezzetek inkább.
Kit érdekel, hogy milyen nagy múltad van és mennyi időd van a CS:GO-ban, meg hogy milyen rangon vagy? Ez nem az a topik. Ő is ellenségesen lépett fel (ez tény és való), de közel sem volt olyan, mint Te most. (no offense)
Ne legyen már ez a topik is olyan, mit a CS:GO-s meg Division-ös szokott lenni néha... :O

(#1313) olle, (#1314) tepenzed : Ti is óvodában érzitek magatokat? Jól esik egymást hergelni? Ne legyetek már újra kamaszok, könyörgöm...

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1316) olle válasza tepenzed (#1314) üzenetére


olle
senior tag

Wat? :D Sokszor nyertem már nem kell bizonyítanom semmit! Pláne nem neked. :) Amúgy nem szóltam hozzád! Különben is ki nem állhatom lemuszt. De most pont igaza van ahogy számolom életében először hagyjuk már meg neki ezt a sikerélményt. "tályakon" :C

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1317) mrgregoryan


mrgregoryan
tag

ez a discord channel eléggé döglött most:)

valaki Duo??

(#1318) lemusz válasza Hunbeast87 (#1315) üzenetére


lemusz
addikt

Lehet kicsit elragadtattam magam, bocsánatot kérek, de úgy érzem megérdemli az illető és ő se volt sokkal különb. A büdös jelzőt bánom egyedül a hétvégi kocaplayer megnevezése előtt, hiszen nem tudhatom mennyit mosdik az illető ezekben a meleg nyári napokban, de ha csak annyit tölt a higiéniára, mint amennyit a játékra, akkor gondok lehetnek.

olle: Én is szeretlek. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#1319) Jinxb1rd válasza lemusz (#1318) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Fürdés Available on Weekends :DDD

We are only Stardust...

(#1320) lemusz válasza Jinxb1rd (#1319) üzenetére


lemusz
addikt

Hehhehehehe :DDD :DD :DD :DD :DD :DD :DD

(#1321) saen válasza KisTücsök (#1311) üzenetére


saen
Topikgazda

Akkor újra. Havonta van egy nagy patch, illetve minden héten egy kisebb. A héten várható a harmadik nagy patch, aminek a fő célja pont a szerver stabilitáson javítani. Ez sem fog minden problémát megoldani, többször mondták, hogy az egész early access alatt folyamatos lesz az optimalizálás, ez nem egy rövid folyamat és egy patch nem fog mindent megoldani.
Ettől függetlenül szerintem rengeteget javult a játék, az elején a nagyvárosokba nem lehetett bemenni, mert olyan volt géptől függetlenül, mint egy diavetítés. Ezek az idők már elmúltak, sokat javult a játék, igaz van még bőven mit fejleszteni. A csütörtöki patch fog további javulást hozni és néhány új bugot is, de ezzel még nincs vége a folyamatnak.

(#1322) atee


atee
őstag

Ezt a qrva esőt minek eröltetik a játékban? Egymás után harmadszrorra kellett kilépnem mert esős fosra rak be...
Nem hallani semmit attól a szartól. Egyáltalán nem szórakoztató a monoton eső hangot hallani! :O

D-day 2002-01-04 01:54

(#1323) olle válasza atee (#1322) üzenetére


olle
senior tag

Csak 10% az esős mapok száma. :) Mondjuk én jobban szeretem azt.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1324) saen válasza olle (#1323) üzenetére


saen
Topikgazda

Én is nagyon szeretem. Emellett lesz majd ködös meg talán esti meccs is, szerintem kell ez a változatosság.

(#1325) olle válasza saen (#1324) üzenetére


olle
senior tag

esti nem lesz pedig megfelelő kiegekkel jó kis gameket lehetne tolni. :)

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1326) saen válasza olle (#1325) üzenetére


saen
Topikgazda

Úgy emlékszem egy napnyugtás képet pont ezért tettek ki anno, de lehet tévedek.

(#1327) Jinxb1rd válasza saen (#1326) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Az csak sima napnyugtás lesz, tehát, hogy nem magasan lesz a nap, hanem elfekvőbe, rengeteg árnyékkal. :)

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1328) lemusz válasza saen (#1324) üzenetére


lemusz
addikt

Személy szerint nem hiszem, hogy az estit laggmentesen gyönyörűre megtudnák csinálni, olyasmire mint amilyenre én szeretném, azaz totál éjszakaira, csak a házak és utcalámpák (amik nincsenek:D) fényei világítsanak, esetleg a hold fénye...

Úgy hogy én személy szerint egy téli, havas verziót jobban várok, meg egy más elrendezésű pályát, ami olyan sivatagos, homokdűnés, oázisos lenne.

[ Szerkesztve ]

(#1329) olle válasza lemusz (#1328) üzenetére


olle
senior tag

Lesz egy 4km * 4km-es full erdős map. :)

Jah + a szigeten amúgy van áram. :)

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#1330) saen válasza Jinxb1rd (#1327) üzenetére


saen
Topikgazda

Nekem a napnyugta már este van, legalábbis nyáron biztosan :)

Az új pályák meg majd remélhetőleg további változatosságot hoznak az időjárás/napszakok mellé.

(#1331) HoyHoy2 válasza Jinxb1rd (#1291) üzenetére


HoyHoy2
tag

Legyen elfogadom, szerintem a különbség akkor sem annyira jelentős mint amennyire leírtad, egyik játékban sem. Tartom továbbra is hogy tulzás amit írtál "high-end pc-sek nyerhetnek csak", nem ezért nem nyernek meccset az emberek mert nincs meg a 100 fps, nekem sincs meg és számtalanszor nyertem már nem 1-2 killel. Abban is biztos vagyok, hogy nem azért vagy jó OW játékos és voltál benne a top 10%ba mert megvan a 120 fps, 60-al is ugyanazt hoznád, mert tudsz játszani, lehet előnyöd de nem ezért fogsz odajutni ahol vagy..

It is always more difficult to fight against faith than against knowledge.

(#1332) atee válasza olle (#1323) üzenetére


atee
őstag

Nem az esővel van baj...hanem a hangjával. Monoton xar és nem azért játszom, hogy az agyamra menyjen :D
Jó lenne ha lehetne választani! Ezek szerint van igény az esős pályára is :N

D-day 2002-01-04 01:54

(#1333) Jinxb1rd válasza saen (#1330) üzenetére


Jinxb1rd
addikt

Még mindig van a mapon pár rész, ahol nem jártam, de jobb szerintem is, ha váltakozik. Én szeretem pl az esős mapot, kicsit lehet bátrabban is mozogni pl.

Azt nem szeretem, hogy valakinek bebugol és nem hallja az esőt, ergo ő hallja a lépteim, én meg nem hallom az övét. :D

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#1334) lemusz válasza atee (#1332) üzenetére


lemusz
addikt

*menjen

(#1335) atee válasza lemusz (#1334) üzenetére


atee
őstag

Már úgy marad Tanár úr! :DD

D-day 2002-01-04 01:54

(#1336) saen válasza Jinxb1rd (#1333) üzenetére


saen
Topikgazda

Nekem is kimaradt még pár rész, de azért a fontos helyeket már mind jól ismerem. A kevésbé fontosakat majd megismerem ha odaszűkül a kör :D

(#1337) tepenzed válasza olle (#1325) üzenetére


tepenzed
őstag

azért nem lesz állításuk szerint, mivel a night vision például túl op lenne ebben az esetben. Aki rögtön találna, az tulajdonképpen szét alázhatna mindenki mást. Ha meg mindenki kap a scopera, akkor meg ott tartunk, hogy minek éjszakai mód. A városokba lenne lámpa, de máshova meg nem nagyon lenne értelme menni, senkit nem vennénk észre a mezőkön éjjellátó nélkül

[ Szerkesztve ]

(#1338) Hunbeast87 válasza tepenzed (#1337) üzenetére


Hunbeast87
senior tag

Fegyverre szerelhető, ki- és bekapcsolható flashlight jó lenne, meg a torkolattűz is ad némi fényt. Bombázások után égnek a járművek.
Ennyi bőven elég lenne, hogy meg legyen a nagybetűs hangulat. :))

[ Szerkesztve ]

http://steamcommunity.com/id/mapkoo87/

(#1339) saen


saen
Topikgazda

(#1340) MarkusSchulz


MarkusSchulz
aktív tag

gyorsabb voltál :P

Added destructible cabins. az mi? :D a fabodék ugye? :D

[ Szerkesztve ]

Steam: BRABUS113 ||| Uplay: BRABUS_113 ||| EAplay: BRABUS113

(#1341) hun-man válasza MarkusSchulz (#1340) üzenetére


hun-man
tag

Remélem valami kisebb amin át lehet majd hajtani autóval. :) Egyébként sok hasznos dolog van szerencsére az update-ben.

(#1342) Tyler Durden válasza saen (#1339) üzenetére

Ump nerf az várható volt, egyik legjobb fegyver close ill mid range-re. Az időjárás illetve a bódé rombolás nekem bejön, szerintem jó irányba halad a játék, illetve kiváncsi leszek a 2 új fegyverre is (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1343) atee válasza Tyler Durden (#1342) üzenetére


atee
őstag

A fene se tudja. Pont ma lőttem közvetlen közelről lesből UMP vel fél tárat az ellenre. Aki aztán rámfordult és shotival letett egy lövéssel. Lehet mázlija volt és épp csak életbe maradt, de nem érzem különösebben op nak az UMP-t. A legjobb second fegyver (volt?) semmi több.

D-day 2002-01-04 01:54

(#1344) vvega30 válasza saen (#1339) üzenetére


vvega30
senior tag

"A person knocking an opponent out will receive a kill count regardless of the actual killer."
jól értem, hogy a knock is killt ér majd?

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#1345) lemusz válasza vvega30 (#1344) üzenetére


lemusz
addikt

Igen, de nyilván csak akkor ha nem éli/élik túl sem ő, sem a társai. Tehát nem arról van szó, hogy 5x KO-zod mondjuk ugyan azt az embert, akkor 5 killed lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#1346) saen válasza vvega30 (#1344) üzenetére


saen
Topikgazda

Eddig úgy volt, hogy aki kiütötte az ellenfelet az nem kapott kill, hanem az aki a fekvőt lelőtte. Most nem lesz kill "lopás" többé.

(#1347) TripleG


TripleG
újonc

Sziasztok.
Valaki nem akar meghívni squadba vagy duoba?Jók a random meccsek is de így talán gyakrabban nyerhetnék :)
Steam: Gaben23 (Hajdú-Bihar)

(#1348) Tyler Durden válasza atee (#1343) üzenetére

Nézd meg a streamereket is, nagyon sokszor ump és mondjuk sniperrel mennek. Megvannak rá az attachmentek + egy red dot és ahogy írtam close és midrange-re rendben is vagy. Előferdül, hogy nem terítesz le éppen vkit, de sok példát tudnék mondani, mikor midrange-ről egy adag headshottal elpárologtattak. Shoti pedig ahogy írod is sokszor 1 lövéses kill, főleg a duplacsövűvel.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#1349) vvega30 válasza saen (#1346) üzenetére


vvega30
senior tag

oh így érthető :)

NEE NED ZB 6TNN DEIBEDH SIEFI EBEEE SSIEI ESEE SEEE !!

(#1350) KaraDani válasza atee (#1343) üzenetére


KaraDani
addikt

SMG szinthez mérten szerintem is nagyon erős. Volt olyan winem, ahol csak egy szál ump-vel mentem végig (nem volt más a killjeimet meg nem tudtam lootolni egyszer sem), az meg azért elég durva szerintem amikor midrange fightban van esélyed egy smg-vel egy AR-rel szemben.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.