Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30741) m3ss


m3ss
veterán

jo reggelt :DD

tok jo rajottem most a 85-os sem pontos 6d-n, miert kell ehhez 3e kep azt nem tudom..meg sajnos kijelzon nem nagyon latni a kis kulonbsegeket. raadasul idaig szinte csak 5d-n hasznaltam.
kell neki +3-4...kellett volna :(( viszem azt is kalibralgassak csak..lassan tobbet jarok camerahoz mint kocsmaba :DDD
vicc ez a dslr fokusz..keves frusztralobb dolog van mint levalogatni a sok kokuszhibas kepet. minden szelektalas utan aprohirdeteseket kezdek nezegetni :DD rajottem nem is kellenenek mostaniaknal sokkal jobb uvegek. boven jok lennek a mostani uvegeim is f2-on, ha eleg pontosak lennenek. sztem ok meg nem fogjak olyan pontosra beallitani nekem soha. ha meg nagyon rekeszelek...ennyi erovel vehetek egy par d7k-t is 18-35 1.8 sigmaval pl...egyedul magas ison lenne elonye a 6d-nek...
drukkolok a sonynak reszelgessek csak az a7 szeriat...nyugodt ember lennek pdaf-fel :)

(#30730) Eperkutyus haha ja, en is mindig ezen csodalkozok. leerek kecskemetre es lassitott felvetelben zajlik a kozlekedes..amugy balkanhoz, romanokhoz, olaszokhoz kepest meg sztem pesten is egesz komotosan autokazunk :)

https://www.instagram.com/jozsef.beko/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.