Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31601) aleister válasza Larry303 (#31600) üzenetére


aleister
veterán

Ezt bármelyik mai wifis MPL tudja. Én mindenkinek a Mede8ert ajánlom.
Nagyon jó s supportjuk, és hasznos lehet fw frissítés szempontjából, hogy mást ne mondjak a H265 miatt.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#31602) Larry303 válasza aleister (#31601) üzenetére


Larry303
addikt

igen ezt sejtettem, de ahhoz már túl régóta vagyok a szakmában, hogy egyre csak úgy rábökjek...
vmi combos kéne ami 3 év múlva sem fekszik meg, és normális supportja van, nem fagyogat, normálissabbra gondoltam, ezért kérdeztem van e vkinek tapasztalata az ügyben

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#31603) aleister válasza Larry303 (#31602) üzenetére


aleister
veterán

Jogos.
Ennek megfelel az általam ajánlott.

Ugyanilyen chippel szerelt lejátszók kaphatóak már 25 környékén is, de nem véletlen az árkülönbség. Igazából hw szinten állati régen állóvíz van MPL téren. Az új realtek 1187-es chipset is 2013Q1-re volt ígérve, de soholsenemse nincs.
Ezek a chipek bírják a jelenlegi tömörítéseket, egyedül az új kodekek miatt van szükség a jó fw supportra, és ebben jeleskedik a Mede8er.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#31604) .: JuSzT :. válasza Real_Necro (#31593) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Az lg kulon allatfaj :) a bulgariaban eladott termekek ugyfelszolgalata itt van a Lurdy hazzal szemben :)

(#31605) Mercutio_ válasza Larry303 (#31600) üzenetére


Mercutio_
félisten

Nem tudom a wifi fizikailag tud-e elég sávszélt a fullhd-hoz.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31606) *Ropi* válasza Byk01 (#31584) üzenetére


*Ropi*
félisten

1st, 2nd, 3rd, 4...10th. :D

(#31605) Mercutio_: Az a/b/g és a draft N nem, a rendes N és az AC igen.

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#31607) Larry303 válasza Mercutio_ (#31605) üzenetére


Larry303
addikt

ez a routerem, ennek tudnia kell...a kérdés már csak, az, hogy két falon keresztül mennyit megy majd...egy átlagos bitsűrűségű fullhd hez talán elég lesz, a legtöbb meg úgyis 720p amit nézek a 36os tvn

ali:köszi
btw nincs olyan ezek között amit 5ghz es wifit tud, mert akkor szét is tudnám választani a wifiket

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#31608) Byk01 válasza *Ropi* (#31606) üzenetére


Byk01
senior tag

Ne nekem mondd, ők nem tudtak közös nevezőre jutni :P

Egyébként meg 1er/ère 2ème ... :K

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#31609) Byk01 válasza aleister (#31594) üzenetére


Byk01
senior tag

Nekem a CL húzókája jött le kb. 2 hét után, szóval nekem azzal van rossz tapasztalatom, pedig nem kellene, még ha nem is LP.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#31610) atok666 válasza Larry303 (#31600) üzenetére


atok666
őstag

PCH 410 :) Eddig elegge meggyozo - mar ha szamit a kepminoseg

Atok

[ Szerkesztve ]

(#31611) Mercutio_ válasza Larry303 (#31607) üzenetére


Mercutio_
félisten

Annyira nem vagyok képben routerben (se), csak korábban voltak ilyen szövegek házimozis topicban, hogy eleve a lejátszó-router közti tényleges sávszélesség gond volt, gondoltam rákérdezek.

atok666: Az számomra továbbra is gáz, hogy egy mediaplayer nem tud több külső feliratot kezelni.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31612) Andrew31


Andrew31
senior tag

Most pénteken újra(?) Fekete péntek. És mi lesz Békéscsabán ekkor? Áramszünet, 7:30-tól 16:30-ig! :))
Ezek sztem összeesküdtek. Nálatok?

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#31613) rbalint88 válasza Andrew31 (#31612) üzenetére


rbalint88
addikt

nálunk tegnap volt áramszünet :P a kaja pont megmelegedett a mikróban és utána, gyhogy az ebéd mellé nem volt internet.

(#31614) atok666 válasza Mercutio_ (#31611) üzenetére


atok666
őstag

Hat az biztos nem jo. Nem is tudom mikor neztem utoljara nem magyarul filmet, ugyhogy szerencsere nalam ez nem kizaro tenyezo.
A filmek egy kulso szerveren vannak, azon ott a plex, a pchra meg van plex kliens ugyhogy nalam minden jol mukodik (bar az a franya kliens tudhatna kezelni a playlisteket...)

Atok

[ Szerkesztve ]

(#31615) Andrew31 válasza rbalint88 (#31613) üzenetére


Andrew31
senior tag

Nem rossz az sem... :)

Amúgy nem tudom, hogy mit fogok csinálni (munkanélküli vagyok), mert hogy itt a tél, sztem a kazán sem fog menni, kint sem tudsz nagyon mit csinálni, én így meghülyülök. :W

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#31616) Lassú Víz válasza Andrew31 (#31615) üzenetére


Lassú Víz
őstag

7:30-kor úgysem tudsz belépni mint ahogy az edigitál is lehalt, vagy ha meg be lehet akkor 0:07-re elfogy a készlet. Töltsd fel előző nap az akkukat, meg a laposüveget és menj el fotózni helyette :) .

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#31617) Byk01 válasza Andrew31 (#31612) üzenetére


Byk01
senior tag

Így lesz igazán fekete a péntek :)

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#31618) Byk01 válasza Lassú Víz (#31616) üzenetére


Byk01
senior tag

Lehet, érdemes már 11-kor megpróbálni az emagot, hátha romániai idővel számolnak.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#31619) Mercutio_ válasza Byk01 (#31618) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ahogy a bf-es topicot olvasom kezdik emelni az árakat, hogy legyen miből árat csökkenteni...

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31620) TayRol válasza Mercutio_ (#31619) üzenetére


TayRol
veterán

ennyi.

(#31621) Real_Necro válasza Mercutio_ (#31611) üzenetére


Real_Necro
veterán

"atok666: Az számomra továbbra is gáz, hogy egy mediaplayer nem tud több külső feliratot kezelni."

Pár nap és remélem ezt meg tudom cáfolni. ;)

Egyébként a régi sz@ros AC Ryan mini v1-em is lekezel több külső feliratot, pedig már 4 éves darab...

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#31622) Larry303 válasza Real_Necro (#31621) üzenetére


Larry303
addikt

te melyiket nézted ki?
én most egy kis utánajárás után ezzel szemezek: Mede8er MED600X3D-WP WIFI
illetve érdekel atok fajta lejátszó is...kipróbálnám őket szívesen, hogy könnyebb legyen a döntés :)

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#31623) rbalint88 válasza Larry303 (#31622) üzenetére


rbalint88
addikt

idővel majd eljuttok egy htpc-hez :) nas és mediaplayer helyett nálunk az van, aztán legalább a jutubdiszkó is megy gond nélkül, ha házibuli van.

(#31624) atok666 válasza Larry303 (#31622) üzenetére


atok666
őstag

En is a 2 kozott vacilaltam - Mede8er vagy popi, aztan az utobbi lett

Atok

(#31625) atok666 válasza rbalint88 (#31623) üzenetére


atok666
őstag

Mivel jobb mint egy fanless mediaplayer, ami szinten tud yutubot engedni? :)

Atok

(#31626) Larry303 válasza rbalint88 (#31623) üzenetére


Larry303
addikt

most b@sztam ki a hálóból :) mindig belerúgtam éjjel...

atok666: dekódolás minőségére kíváncsi lennék azért mindkettőnél...láttam pár összehasonlítást, de a saját tv n nézném meg.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#31627) rbalint88 válasza Larry303 (#31626) üzenetére


rbalint88
addikt

hálóban nincs gép, se tévé. nem is lesz, soha. legfeljebb valami zeneeszköz, de még az is felesleges talán. tévé alatt van a htpc, a tápban okos venti van, csak adott hőfok felett kapcsol be, a procié és a házszellőztető meg le van szabályozva. mezei i3, nem valami melegedős fajta. filmezés alatt soha meg nem emelte a hangját, de nyáron, 35 fokos szobában játéknál is kellett neki fél óra, hogy a procihűtő felpörögjön.
dekódolás minősége: 13x20x25cm, nem nagy kunszt elvinni kipróbáláshoz :P

atok: és ha a youtubeon hirtelen nem találod, de facebookon tudod hol keresd? nekem jobb kompromisszum az esetleges többletzaj és többletfogyasztás a nagyobb rugalmasság érdekében.

[ Szerkesztve ]

(#31628) Larry303 válasza rbalint88 (#31627) üzenetére


Larry303
addikt

értelek, hogy nálatok nincs, de nálunk meg ott van és a nappaliban nincs, de ezen nem fogunk összeveszni...nekem ott tényleg csak arra kell, hogy 1-2 film, sport streamek, illetve youtube a mesének.
most vágtam ki egy régi core2 e 6400est, semmi gond nem volt vele, csak nagy volt a ház eleve, volt bent venti is -kettő, meg nem volt hozzá távirányító, csak vezetéknélküli hanyattegér...szal most lesz egy kicsi doboz a tv mellett meg egy távirányító, ezekbe csak nem rúgok bele.

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#31629) Andrew31 válasza Lassú Víz (#31616) üzenetére


Andrew31
senior tag

Ha ezt nyáron megoldották volna... :s Mindegy, valamit kitalálok, aki meg vadászik majd, annak jó vásárlást! :)

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#31630) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Bringa kicsit másképp. :)

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#31631) Colonel993 válasza fi:zi'k (#31630) üzenetére


Colonel993
senior tag

Hangot levenni, és benyomni alá ezt

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#31632) madgie válasza Larry303 (#31626) üzenetére


madgie
titán

Nem láttam még olyan htpc-t, ami olyan szép kimenetet produkált volna, mint a popi a-210-em. Pedig ez egy régi cucc, az újak elvileg meg jobbak.
Hozzáteszem, elvileg jobbnak kellett volna a htpc-nek lennie, kalibráltam is, matattam is vele rengeteget, mégis döglött szutyok volt a popi mellett a képe (két brazosom is volt anno).

[ Szerkesztve ]

(#31633) JohnyBlue


JohnyBlue
őstag

A Mozik, úgy ahogy vannak rohadjanak meg.

Rohadjon meg aki kitalálta, hogy a kabátot táskát ide oda gyürkészni kell, mert ugye arra már nem gondolnak, gondoltak a parasztok, hogy az a faszfej Jani netalán télen kabátba megy be vászont bámulni.

Rhadjon meg az is aki ezt a Nachost kitalálta. Pláne az, aki ezt műanyag tálkába rakja valami förtelmesen büdös csípős szarral kombinálva. Mert ugyebár Béla a paraszt úgy eszi a vetítés alatt, hogy egyesével végigtapogatja az összes pici nachost ami olyan hangot ad ki mint egy Rumbatök. Miután megtalálta, a megfelelőt ezt beledugja abba a trutyiba. Persze a parasztja puhapöcs kapitány és nem bírja a csípőst emiatt elkezd krákogni… Sebaj, van nyóc literes üccsi. Na mondom magamban végre csend lesz... óóó jeah. A nagy faszt. Béla a vadparaszt úgy issza a nedűt, hogy a szívószál vége csak éppen beleér a pohárba így folyamatosan fars levegőt szív.. azaz szörcsög.. na mondom dögöljél meg gennyláda. Erre a geciláda félrenyeli a levegőt, na cool mindjárt vége.. megfullad oszt csend lesz. De megint csak tévedek. Mert a kis pénisznek van valami nőnemű társa oszt hátbaveregette a mi Bélánkat. Weeee nem döglött meg de legalább csend lesz. Hááth a nagy faszt lett csend. Újból elkezdett a naccsosza után nyúlkálni. Lejött a lilaköd na mondom jól van te banánzabáló én meg akkor bunkóba iszok egy sört. Táskába belenyúltam kikaptam egy dobozzal és szissz. Erre Béla a mintapolgár félhangosan a moziban nem lehet alkoholt fogyasztani! Mondom neki leszarom…. és kortyolgattam a nyugtatót. Utána valahogy csendesebben ette meg itta a szarjait de lehet a sör elnyomta a hallásom.

És hogy a filmről is essen pár szó…

Elvileg a film a jövőben játszódik, minden tiszta hájtek, de akkor kérdezem én miért van az orvosi vizsgálóban egy olyan lélegeztető amit 1950-ben fejlesztettek ki ?

Azt még megértem, hogy egy maroknyi katona egy egész hadsereget legyőz. ( igen, imádom Rambot )
De azt már nehezen veszem, be hogy ha az ellenségnek a komplett védelmi rendszere le van állítva, akkor a parasztok a faszért nem dobnak be neki egy jó nagy adag bombát és viszon hallásra ? Neeem ők nem dobnak le semmit, hogy rohadjanak meg hanem kimenekítik a főhősnek valami haverjait akik ugyanolyan nachos zabáló gennyek mint Béla.

Szóval rohadjon meg a Mozi ott ahol van.

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#31634) Mercutio_ válasza madgie (#31632) üzenetére


Mercutio_
félisten

Úgy érted 2x kipróbáltad ugyanazt és ezzel a htpc téma kipipálva? :DDD
Ott az új AM1 platform, Ivy-től az Intel is kadencia helyes ha jól tudom, igaz 3D csak i3-tól van engedélyezve.

Larry303 :Korábban talán ide is linkeltem a Chieftec IX - 03B házba összedobott htpc-t, most is hirdetek egyet az aprón megleled abba tuti nem akadsz bele. Ja, és hogy miért adom el? Kicsit sok cuccot összeszedtem már megint és asszony karácsonyra HW-mentes hálószobát akar :B

Johnny blue odaát madgie, te meg itt :C

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31635) spanyoll válasza JohnyBlue (#31633) üzenetére


spanyoll
addikt

Én a mellettem ülő Sáritól voltam kiakadva anno, aki minden izgalmas és nem izgalmas jelenetnél faszbúkozott. Mondanom sem kell, hogy mennyire kellemes a pofámba villanó telefon kijelzője amikor x perce full sötétben ülsz... :W

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#31636) Lassú Víz válasza JohnyBlue (#31633) üzenetére


Lassú Víz
őstag

:C Engem évekkel ezelőtt kiűztek a pattogatott kukoricával. Az a szar, amit ott ettek még durvább lehet.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#31637) madgie válasza Mercutio_ (#31634) üzenetére


madgie
titán

Van Mac Minim is, volt i7-és PC-m, azokat is kihúztam már a TV-re. Vagy 4-5 minta még mindig kevés?

JohnyBlue: na ezért nem járok moziba. Meg azért sem, mert 100 %, hogy beül elém egy langaléta.

[ Szerkesztve ]

(#31638) Larry303 válasza Mercutio_ (#31634) üzenetére


Larry303
addikt

kösz a felajánlást, de mp lesz, ez már el van döntve, már csak azt kell, hogy a kettő közül melyik.
amúgy én is sokat szenvedtem az elején, hogy rendesen belőjjem a képet, melyik driver a tuti, melyik lejátszó, milyen finomhangolás stb...nos tuti nem állnék neki még egyszer :DDD

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#31639) Studi válasza JohnyBlue (#31633) üzenetére


Studi
addikt

Mondjuk én azokat a 'harasztokat utálom, akik nem használják a ruhatárat, és a kabátjukat keresztbe fektetik az ölükbe úgy, hogy az átlóg az enyémbe is. Minek kabát a moziba? :P :DDD

Amúgy :R a leírásért, megnevettetett így reggel! :) De melyik film volt ez? Számomra nem derül csak ki?

(#31640) Mercutio_ válasza madgie (#31637) üzenetére


Mercutio_
félisten

OK, ez nem derült ki az eredeti hsz-ből, és még nem vezetek kartont :DDD

Larry303: Nem azért írtam, hogy vedd meg, csak ott vannak komponensek felsorolva, illetve a konkrét típusok alapján rá lehet keresni ha valakit érdekel, hogy mi mekkora, mit tud.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31641) crey válasza JohnyBlue (#31633) üzenetére


crey
MODERÁTOR

A nachos még istenes... Amikor behozza a paraszt a Lays chipset ket literes kólával, és minden kibontásnál szisszen, zörög, csörög...

Én is zabálok mozi alatt, de azt utálom ha valaki paraszt.

Sarcasm: just one of the many services I offer.

(#31642) madgie válasza crey (#31641) üzenetére


madgie
titán

Egyszer voltam paraszt ilyen témában, de akkor akarattal: még a múlt évezredben voltam angol központizni, vittem magammal bőven Piros Mogyoróst. Csörögtem, mint a hülye, jöttek is a villámszóró tekintetek...én meg visszavigyorogtam csokis foggal :D

(#31643) aleister


aleister
veterán

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#31644) JohnyBlue válasza Studi (#31639) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Itt a tanyán a mozikban nincsenek ruhatárak! Szóval itt mindenki paraszt ;]

Éhezők viadala.... :O

crey:

A nachos még istenes... inkább pattogatott kukoricat majszoljon 5 literes vedérből, mintsem azt a csípős piszkot.

Akkor az 1 literes kóla még megengedett ? :D Sósmogyit szoktam vinni magammal, annak nem zörög a zacskója (igen én beviszem a kabátommal egyetemben szóval bizti palaszt vagyok:D )

[ Szerkesztve ]

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#31645) Studi válasza JohnyBlue (#31644) üzenetére


Studi
addikt

Az mondjuk gáz, én utálom, ha még a kabát is melegít. Mondjuk mióta autóval közlekedem ez nem gond, mert a kabátom eleve nem viszem be a moziba. Pedig de szép is volt fiatalkoromban mindig előrenyomulni a ruhatárnál a film után, hogy elérjük még a metrót, és haza tudjunk menni. :DDD

(#31646) Real_Necro válasza JohnyBlue (#31644) üzenetére


Real_Necro
veterán

Bár mióta "nagytévé" van nem igazán járunk moziba, de ha mégis, akkor kb mindig ugyanoda. Utolsó sor, kétszemélyes kanapé méretű duplaülésekkel. Ezt találjuk kényelmesnek. Kabát elfér, könyöklőn nem veszünk össze, mert kettőnk között nincs, meg úgy is összebújunk. ;) :B
Nachost nem szeretem moziban, de egyszer vettem ugyanott valami bevonatos ropogós mogyit. No akkor engem nem kedveltek, míg ropogtattam. :DDD
Popcorn meg kóla oké, bár kis popcornt és közepes kólát szoktunk venni, előbbinek felét már a reklámok alatt benyomjuk... :P

Engem jobban zavar a sok nyomi, akinek pl imax-ben rajta van a jegyén, hogy melyik oldalról menjen, de richtig a másik oldalról kell megközelítenie a székét, persze ekkor már 5 perce megy a vetítés...
Volt rá példa, hogy piálos kiscsajok mászkáltak egyik teremből a másikba, no oda már biztonságist kellett hívni...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#31647) L4mie


L4mie
veterán

WoW ozik itt valaki? :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31648) Freddy76 válasza JohnyBlue (#31644) üzenetére


Freddy76
addikt

Milyen volt? Én nagy Hunger Games fan vagyok, bár előbb olvastam a könyveket angolul, minthogy láttam volna a filmeket. Első film tetszett, második is, de azt el nem tudom képzelni, a harmadik könyvből hogy csinálnak két filmet.

A pattogatott kukoricát rühellem, szürcsölőket szintén. Csak éppen a mozik haszna nem kis mértékben a fogyasztáson realizálódik, a belépőjegyekből még nem élnek meg.

Az, hogy paraszt vagy, nem gáz. Itt, Budapesten is van sok paraszt, de ezek még azt sem tudják melyik végén kell a kapát megfogni.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#31649) Chapel


Chapel
addikt

Csak imax tud moziba csábítani, csak az olyan film ott is ahol a látvány nagyon adja.
Amúgy bármi másnál inkább várok 2 hónapot a hd-ra.

naccsósz feltalálóját lelőném én is, mert:
1, szar az íze
2, azok a műanyag "sajt" szószok még undorítóbbak
3, kurvahangos, jó hogy nem alufóliában van minden egyes szem, azzal még fokozhatnák :(((

A kabát/táska letétel, a kulturált és kényelmes filmezés alapja lenne, csatlakozom, fel nem fogom hogy lehet 2k-t elkérni jegyért, közben meg lábom között szorongatom a cuccaim.
(a táskám... ;] )

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#31650) JohnyBlue válasza Freddy76 (#31648) üzenetére


JohnyBlue
őstag

Első: uhh állat
Második: hmm hmm végül is elmegy egy kis nacsosszal
Harmadik: höhh kategória... nekem egy sima 8 órási film érzetét adta főleg ezzel a sok béna döntéssel amit az írók, rendezők tettek.

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.