Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31851) .: JuSzT :. válasza L4mie (#31850) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

fogtam már kézben, nagyon korrekt, tetszett. Nem nagyon van más tippem mellérakni, én is az okosabbaktól vettem ezt a tippet :D

(#31852) Balinov


Balinov
félisten

Sziasztok Sracok, Fizik elore is bocsanat, de hat ugye az a 2000km tavolsag...

Sennheiser CX275S meger kb 25€-t postaval? Kezd tonkremenni a 4 eves JVCm...

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31853) L4mie válasza .: JuSzT :. (#31851) üzenetére


L4mie
veterán

Oké, csak mert akkor megnyugszom és nem görcsölök rá a BF re,

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31854) .: JuSzT :. válasza Balinov (#31852) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Nézz egy tesztet a Xiaomi Piston-ról is. Az szerintem kicsit olcsóbb, és nagyjából a 30-40 EURO-s kategóriába sorolják a tudása alapján.

Nekem van, nagyon szeretem.
Earpods után csodás :D

De majd fizik megmondja a tutit

(#31855) L4mie válasza .: JuSzT :. (#31854) üzenetére


L4mie
veterán

hehe erre meg azt hittem nekem válaszolod nézem, hogy fura egy tablet :D :D

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31856) fi:zi'k válasza Balinov (#31852) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Senniból csak HD600/650. :))

Mindenképpen Kína felé nézelődnék. Az utóbbi években annyi kis gyártó jelent meg, akik minőséget tesznek le az asztalra, hogy ihaj. Alsókategóriában egyértelműen ők a nyerők.
A Pistont sokan dicsérik, én még nem hallottam.

Milyet keresel egyáltalán? Akár pü-ben folytathatjuk.

(#31850) Furkoo
Tabletre ezt?

(#31857) .: JuSzT :.
Azt én is csak ajánlani tudom. Igaz kb nem használtam, de volt egy hónapig. :))

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#31857) .: JuSzT :. válasza L4mie (#31855) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Xiaomi MIpad, nézd meg, kvajó

(#31858) #40935168


#40935168
törölt tag

340 .. atyaég. Freddy, történt vmi ? :D

(#31859) L4mie válasza .: JuSzT :. (#31857) üzenetére


L4mie
veterán

+fi:zi'k

Köszi ezek jó cuccok ha nekem kellene :D szüleimnek max 30k-t szánok, mert tényleg nem használnák ki ezeket, csak ugye nem szeretnék fagyós, merülős, kacatot rájuk sózni. :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31860) Larry303 válasza Studi (#31842) üzenetére


Larry303
addikt

én is agyfaszt kapok tőle...

madgie: az, lehet hogy úgy logikus, de, hogy nem kényelmes az holt ziher.

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#31861) .: JuSzT :. válasza Larry303 (#31860) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Nem e?
Miért az kényelmes, hogy az 1 darab új hsz miatt scrollozok oldalakat?

(#31862) madgie válasza Larry303 (#31860) üzenetére


madgie
titán

A híroldalakon a friss híreket az oldal legaljára teszik?

(#31863) Larry303 válasza .: JuSzT :. (#31861) üzenetére


Larry303
addikt

hát annak akinek ki van rakva a ph tab egy külön monitorra, amin automatikusan frissül a topic annak megértem, hogy az...de különben nem

madgie: egy hírportált egy fórummal? most kérdezzek én is olyat, hogy a könyvben alulról felfele olvasol :F

egyezünk ki abban,hogy szokás kérdése, de annak aki napi 1-2x néz rá, nem tudom miért jó oldal frissítés, lapozgatás után a lap aljára ugrani, majd felfele egerészni

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#31864) Mercutio_ válasza Larry303 (#31860) üzenetére


Mercutio_
félisten

Belépni úgy se ide lépek, a topic listában meg ott a név mellett, hogy hány hsz született, ha arra a buborékra kattintok elugrik az utolsó olvasott hsz-hoz, onnan tudom folytatni, onnan meg felfelé haladok :U

Tablet téma: Létezik olyan ami nem problémás, stabil a wifije, ÉS jó a hátsó kamerája?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31865) TayRol válasza madgie (#31862) üzenetére


TayRol
veterán

nem, de egy oldal a tetejére töltődik be, de ez egy topicnál időrendben az, hogy végigolvasd, gáz, először le kell menni az aljára. dupla meló.

[ Szerkesztve ]

(#31866) Real_Necro válasza Mercutio_ (#31864) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mit jelent a "jó"?

Egyébként meg Samsung vagy iPad. Persze nem óccsó, de valamit valamiért. ;)

TayRol:

Ha a kedvenceknél nem a topic nevére, hanem a mellette lévő hozzászólások számára nyomsz, akkor a legutolsó olvasottra ugrik... ;)

De azt hittem ezt egy modi már tudja... ;]

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#31867) madgie válasza TayRol (#31865) üzenetére


madgie
titán

Nem szoktam egy oldalnyit kihagyni :) (50 hsz fér egy oldalra nálam).

(#31868) TayRol válasza Real_Necro (#31866) üzenetére


TayRol
veterán

tudom, de attól még nem áll rá az agyam, hogy valamit lentről felfele olvassak. szerintem nincs is ilyen oldal a neten.

(#31869) fi:zi'k válasza Real_Necro (#31866) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Vagy Sziaúmiaú továbbra is. :P

A "ki és honnan olvassa a fórumot" kérdéskörre.
Egy PH-s ismerős pl azért nem veszi észre rendszeresen a privátokat, mert az alapbeállítás szerint használja és nem látja, hogy új érkezett. :)) True story.
Tehát ilyen előny is van a lentről felfele haladásnak. :))

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#31870) Mercutio_ válasza Real_Necro (#31866) üzenetére


Mercutio_
félisten

No, eszerint jól gondoltam. Anyósnak is azt mondtam, hogy ha neki az a kép tetszik amit a sznob - másik - lánya csinál, akkor bizony ipad-ot kell venni drágáér.

TayRol: Minden fórumon felül vannak a legfrissebb hsz-ek.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31871) Balinov válasza fi:zi'k (#31856) üzenetére


Balinov
félisten

Koszi fi:zi'k, Kina most karacsony elott eleg huzos szallitasi ido szempontjabol, ez meg 3-4 nap alatt ittlenne Nyikolajra ingyenpostaval az UK-bol. Ezert is eroltetem az angol amazont (amazon sellerel).

Te/Ti a kovetkezo 2 kategoriabol melyiket ajanlanatok? HTC One M8-al, 2012-es Nexus7-el ill. benn Latitude-al hasznalnam. Jo lenne, ha lenne benne mic is, de nem letszugseglet.

15£-ig

15£-50£-ig (jo lenne max kozeputon arilag)

B

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31872) TayRol válasza Mercutio_ (#31870) üzenetére


TayRol
veterán

nem mindenhol, de ámen.

(#31873) Studi válasza .: JuSzT :. (#31861) üzenetére


Studi
addikt

Akkor ezt te hagytad el? :DDD

Én a normálisabb kinézetű oldalakat, fórumokat fentről lefelé szeretem olvasni, csak az ilyen index féléket olvasom "fordítva". De a dpreview fórumaival például egyáltalán nem boldogulok, sosem értem ott, hogy ki kivel van? :F :U

(#31874) .: JuSzT :. válasza Studi (#31873) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Igen :K

(#31875) Studi válasza Mercutio_ (#31864) üzenetére


Studi
addikt

De innentől viszont haladhatsz lefele is, és ugyanúgy nem kell scrollozni. :) Nekem ez a logikusabb.

szerk: látom a DSLR vs. milc paintball után rendezhetünk egy fentről lefelé - lentről felfelé olvasók háborút is. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31876) j.bravo válasza Balinov (#31871) üzenetére


j.bravo
addikt

Soundmagic E10 illetve E30 ajánlott modell a fülhallgatós topikban. (az összefoglaló végén)

Onnan szerintem bátran lehet választani.

Whatever.

(#31877) fi:zi'k válasza j.bravo (#31876) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Na mondjuk ezeken pont nem értem mit esznek ennyire. Teljesen középszerűek, nekem az E10 kifejezetten nem tetszett.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#31878) Mercutio_ válasza Studi (#31875) üzenetére


Mercutio_
félisten

Kezdhetnénk rögtön a balról jobbra, és jobbról-balra olvasással is ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31879) Real_Necro válasza Studi (#31875) üzenetére


Real_Necro
veterán

Neméppen. Próbál csak ki, melyik a kényelmesebb. Ha fölfelé görgeted a görgőt vagy ha lefelé... ;]

(megfordítani nem ér...) :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#31880) Balinov válasza fi:zi'k (#31877) üzenetére


Balinov
félisten

Betron markajubol eleg sok a valasztek, de errol meg sosem hallottam. Kerulendo vagy bevallalhato?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31881) fi:zi'k válasza Balinov (#31880) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Sosem hallottam róla, vélhetően csak matrica gyártó. Bár ettől még lehet jó vétel közöttük.
Amúgy vhogy szűkíteni kellene még a keresést, mert 326 millió füles közül biztos nem fogsz tudni választani.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#31882) Ear001 válasza Mercutio_ (#31788) üzenetére


Ear001
addikt

Dusterre aligha, ugyanis hiánycikk. Az importőt VIP vevőknek ad rá 3%-ot maximum, nagyon.nagyon VIP vevőnek egyes modellekre 4-5 százalékoks és slussz. Bezzeg mondjuk egy Megane kombira 30% pillanatok alatt elérhető ugyanott.

Qashqai fogós ravasz kérdés. A magyar piac legsikeresebb autója a magánvásárlók között, igen jól tarják az árukat. Az az igazság, hogy a mostani változat nem akkora őrült nagy előrelépés az elődhöz képest, így nem is generál órási cserehullámot. Miután a kereskedések leginkább a Nissan jóáras kölcsönét akarják eladni az új kocsikhoz, így viszonylag magas áron is számolják be a használtat, így őrületesen jó árú visszavett Qasqait szerintem nem fogsz találni. Pont annyival számolnak kevesebbett, hogy a glancolás, papírozás költsége meglegyen és normál áron ki tudják tenni.

Amúgy meg a négy évszakos gumiból egy jó van, azt a Good Year csinálja, a többi kerülendő.

(#31883) j.bravo válasza fi:zi'k (#31877) üzenetére


j.bravo
addikt

Náluk is népszerű a piston :)

Persze nekem is csak egyetlen mintám van onnan, Meelectronics cc51, ami már lekerült az ajánlásból mert már nem kapható, de akkor fent volt, és elégedett vagyok vele. Agybadugósból mondjuk csak SonyEricsson walkman telóhoz adott modell volt, ami megfelelt de nem estem hasra, illetve earbudból volt sennheiser MX400 (aaaaasszem). Ezekhez, meg a a Nexus S-hez adott valóban rettenet nyamnyunghoz képest egy audio-mennyország.
Nem extraságot hanem (relatíve) jól részletező, (relatíve) levegős hangú, (relatíve) kiegyenlített hangú fülest kerestem, azzal a kitétellel hogy ha kissé V karakterű, az nem baj, de csak mély vagy csak magas kiemelt nem érdekel, és hogy az énekhangot se nyomja/kenje el.
Úgy, hogy nagyon komoly másikat még nem hallottam, tehát nem tudom hogy egy jóval komolyabb mennyivel jobban valósítja meg ezelet; nekem tökre megfelel :D

Whatever.

(#31884) Studi válasza Real_Necro (#31879) üzenetére


Studi
addikt

Logitech Marathon Mouseom van, gyakorlatilag mindegy, mindkét irányban egyetlen mozdulat ~80-100 lapnyit scrollozni. ;] :P

(#31885) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Valakinek nincs egy felesleges állólámpája amit eladna, cserélne ?

Olyan kéne ami a plafon felé nyitott, 100W os izzót bírja. Elég 1 tagú, olvasólámpa rész nem kellene.

Én pesten vagyok, és BKV a barátom. :R

(#31886) fi:zi'k válasza .: JuSzT :. (#31885) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Jelen. :K
Többi pü-ben.

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#31887) rbalint88 válasza .: JuSzT :. (#31885) üzenetére


rbalint88
addikt

Ikea? még útba is esik :)

(#31888) Mercutio_ válasza .: JuSzT :. (#31885) üzenetére


Mercutio_
félisten

OBI, Baumax?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31889) .: JuSzT :. válasza rbalint88 (#31887) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Értelemszerűen nem 10-20e ért. Egyet találtam ott, csak nem tudom hány wattos ízzót bír.

Meg ha itt valakinek tényleg csak útban van, akkor talán megegyezünk :)

(#31888) Mercutio
ócsón kell :) mint minden OLX is tele van , az is járható út

[ Szerkesztve ]

(#31890) L4mie


L4mie
veterán

Szüleim még nem tudják, használnák-e a táblát, szóval BF ről lecsúsztunk de sebaj TESCO-s tényleg korrektnak tűnik :3 köszönöm srácok a segítséget :P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31891) Studi válasza .: JuSzT :. (#31889) üzenetére


Studi
addikt

Az IKEÁs NOT állólámpa 2,5-3e Ft, hogy 100W-ost eszi-e azt nem tudom, de vele ekvivalens fényerejű kompakt fénycsövet/LED-et (már ha ez is megoldás) nyilván bírja. :)

(#31892) Balinov válasza fi:zi'k (#31881) üzenetére


Balinov
félisten

szukul a kor.

A 15£-ig bol meghagyva az amazon seller, ingyenposta, inear cuccokat ezek maradnak meg, maxell kiesos, nem tetszik a forma, JVC-bol meg a fekete talan..

50£-ert nem fogok, eldontottem, igy 30£-ig leveve, szurve amazon elado, ingyenposta, inear-re azert szukul a valasztek,halistenek.

Ami tetszene az:
Panasonic RP-HJE355E-A
HK/JBL
Koss KS176843

Zenestilus: tulnyomoreszt elektronikus zene, 256-320kbit/s mp3, YT, szempont, hogy kenyelmes viselet legyen. Mic opcionalis. Amazonrol kell az esetleges gar miatt

Marha nehezet kerdezek, mi?

6yrs, 19.5kg :) Realme X2 Pro 12/256, Fizetési elvárás: hát, én már a Google-ban is sokat kerestem.... Flickr fotoim: http://www.flickr.com/photos/magdabalinko/

(#31893) Ear001 válasza fi:zi'k (#31877) üzenetére


Ear001
addikt

Pedig jó tud az lenni nagyon is, csak sokat számít, hogy milyen méretű illesztékkel tudod betenni. Egészen kicsivel a legjobb.

(#31894) Mercutio_ válasza Ear001 (#31882) üzenetére


Mercutio_
félisten

Tavaly volt valami winter edition akció vagy mi, azért bátorkodtam kérdezni a dustert.

Amúgy pont azon dilemmáztam elnézve az 1-3 éves suv árakat, hogy ha 5 év garit vennénk a dusterre 3 év múlva simán ki lehetne pár100k "bukóval" szállni és venni egy újat.

Új vitara ügyben semmi?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31895) Studi


Studi
addikt

Ez szerintetek megéri-e? Vagy Mercutio_ épít nekem jobbat ennyiből? :DDD

(#31896) Real_Necro válasza Studi (#31895) üzenetére


Real_Necro
veterán

Meg... ilyen lyukakat még Merci sem tud fúrni az elejére... :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#31897) Mercutio_ válasza Studi (#31895) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ennyiből nem hiszem :( bár az a 2GB ram karcsú lesz, még legalább 2GB kel mellé, meg a VGA se tudom mit tud, annak nézz utána.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31898) cOxeR válasza Mercutio_ (#31894) üzenetére


cOxeR
Ármester

Én kérdeztem, de még semmi...

Ha már... miért nem Toyota RAV4? 2.2-es diesellel már elég dinamikus is...

[ Szerkesztve ]

(#31899) Larry303 válasza Studi (#31895) üzenetére


Larry303
addikt

mire akarod használni?
2gb ram winyó nélkül stb hátnemtom, keveset eszik, meg van ecc na bumm, klassz a ház ennyi.

https://www.flickr.com/photos/kocsisbalazs

(#31900) #40935168 válasza Mercutio_ (#31894) üzenetére


#40935168
törölt tag

Duster mocsok jó. Anyáméknak román-magyar partnereik vannak, vállalkozók, menők. Van a merga, amivel megy tárgyalni. És a Duster, minden másra. Volt előtte Micuja, Toyota-ja meg még valamije, de a fickó a Dusterre esküszik. Hiánycikk, ahogy írta is Ear001 (ha jól emlékszem), mert viszik a franciák (!) :K mint a cukrot. Rohadt megbízható, igénytelen és nagy gar van rá.

@ cOxeR: 2.2 tádé nem egy sikerszéria motor a Toyota-nál. A kereken 2 lityisek jobbak. Bár mi a cégben annyit sz*tunk Toyotakkal (2 lityisekkel) hogy never fakin ever. :( Két Verso (egyik az enyém), egy Avensis kombi, egy Corolla az első szervizig nem ment el valami idióta anomália nélkül, a Verso-mban pedig 98-ezer körül megjelent az első check engine, majd 120e körül közölték, hogy befecskendezőrendszer kuka, garancia alá már nem esik, az új pedig 250+ ... hubazz, ha ezt privátként vettem volna így és nem a cég teszi alám, tuti agyvérzésben halok meg, vagy a Toyota-nál kiverem a balhét. Ipari hulladékok a mai Toyo-k :( Használtban, többévesek között vannak jók, de az utóbbi évek Toyota-i pfff ...

Csak Kia-znék teljes körű garosan, vagy Duster, ilyesmi, a feltörekvő márkákból. Nem nagy presztízsautók (mondjuk a Toyota sem az), cserébe gondmentes a mindennapokra. Bohócautónak meg valami 10 éves M5 ;] vagy hasonló (mondjuk nekem ott a Cali, lassan 20-évesen) :D

@ Studi: jó kis gépek, az első szériájuk CPU-ban soványak voltak, ezt mára már kinőtték. 2G-nél több ram csak akkor kell, ha zfs fájlrendszert használsz és be van kapcsolva a deduplication funkció, amúgy töknyolc, 1G-vel is flott a linux mondjuk (ha ezt teszel rá). Általában maga az Ethernet a szűk keresztmetszet ezeknél (mint minden NAS-nál), utána a CPU és csak végül a RAM. Ennyiből alig hozható ki saját építésű, cserébe nem fog támogatni ECC korrekciós RAM-okat, nem lesz iLO funkciója és nem lesz ilyen csini házikója, halk működése, alacsony fogyija, stb stb stb. Szóval jó kis kompakt rendszer, ha ilyesmin agyalsz NAS-ra, vehető ennyiért. Amúgy ha az ember megerőlteti magát, építve is kijön, de nem ilyen csinire.. gagyiház, gagyitáp, minden ultra minimumon kéne hogy legyen..

Hozzáteszem: én építettem egyet, egy Pentium Millenium Edition-nel ;] és sima ATX-es Gigabyte lappal, 2x4G RAM-mal, de ez már adott volt nálam, a Haswell alá vettem új lapot is, kisebbet (micro ATX) és mivel a NAS úgyis el van dugva, tökmindegy a mérete számomra, az asztalimat viszont viszem egyre lentebb és kisebbre, a következő már mITX lesz tuti. Na meg az építés élvezete, én szeretem.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.