Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#30401) Real_Necro válasza Mercutio_ (#30399) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem ismerős ez a Xonar, de miért jobb mint egy SB?

Nálam erősítetlen kimeneten van egy Soundbar, azon meg a füles.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30402) forceberg válasza Byk01 (#30400) üzenetére


forceberg
veterán

Na, ezt a Martikát névről nem is ismertem :B

[Sandra]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#30403) Mercutio_ válasza Byk01 (#30400) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ó igen, a kis kubai csaj, még Prince is írt neki pár dalt az egyik albumára

Talk Talk a jó kis minimál zenével, akkor már vegyük elő a Trio számát is ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30404) Mercutio_ válasza Real_Necro (#30401) üzenetére


Mercutio_
félisten

Asus Xonar DGX különösen a fejhallgató kimenete jó.

forceberg: Pedig pofátlanul jól néz(ett) ki a csaj. Szerintem Sandra után már csak egy ugrás C.C.Cath és Samantha Fox (utóbbi és Martika most is hakniznak Chilében), de ebbe az irányba tényleg ne menjünk el.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30405) forceberg válasza Mercutio_ (#30404) üzenetére


forceberg
veterán

Ilyen olcsó egy ilyen Xonar? Az Audigy2 fasorban van hozzá képest? Kb. 10 éves kártya, gépem bőven legrégebbi HW-e, de eddig nem éreztem késztetést, hogy lecseréljem.

[ Szerkesztve ]

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#30406) Byk01 válasza Mercutio_ (#30404) üzenetére


Byk01
senior tag

Szerintem Sandra után már csak egy ugrás C.C.Cath és Samantha Fox (utóbbi és Martika most is hakniznak Chilében), de ebbe az irányba tényleg ne menjünk el.

Meg Kim Wilde.

De inkább egy kis "G'n'R

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#30407) Real_Necro válasza Mercutio_ (#30404) üzenetére


Real_Necro
veterán

Maradok az EMU-nál:

Forceberg:

Sandraról a másik zenye jutott nekem eszembe: Maria Magdalena

No jövök egy kis olasszal, erre ki emlékszik?

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30408) forceberg válasza Real_Necro (#30407) üzenetére


forceberg
veterán

Hogyhogy nem a Felicita? :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#30409) Lassú Víz válasza Real_Necro (#30407) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ha már olasz, nesze a bünti, és még egy.

[ Szerkesztve ]

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#30410) Real_Necro válasza Lassú Víz (#30409) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nem tudom miért, de hozzám közel állnak a régebbi olasz zenék. Az olasz nyelv is begyere, egyszer majd szeretném elsajátítani.

No jöjjön egy kis régi, aztán a feldolgozása. :D

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30411) *Ropi* válasza Real_Necro (#30407) üzenetére


*Ropi*
félisten

Kint voltam Sandra budapesti koncertjén ('86-ban vagy '88-ban volt már nem emlékszem), megvan az összes albuma és maxija flac-ben az USA és UK-beli + Japán kiadásokkal együtt (most is figyel néhány a telefonomon arra az esetre ha lazulni akarnék)...Akkoriban bele volt gyógyulva a fülembe Discman-en egy saját gyártású végfokkal: volt, hogy rám szólt a mellettem ülő a HÉV-en menet közben, hogy nem hallja a saját zenéjét az enyémtől... :))

Reggelente amikor iskola előtt uszodába mentem a ködös hajnalokon, mindig ezt hallgattam.

Prince-ről azt rebesgették, hogy 600 (!) kiadatlan száma van. A filmjét ("Purple Rain") ki látta? :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#30412) Freddy76 válasza Real_Necro (#30410) üzenetére


Freddy76
addikt

Ha már nyolcvanas évek és olasz zene, akkor ez a tuti. Az olasz zene Verdi óta nem szólt ekkorát.

Papírzsepit elő, és lehet nézni a videót.

[ Szerkesztve ]

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#30413) *Ropi* válasza Freddy76 (#30412) üzenetére


*Ropi*
félisten

Tátika. Egyrészt saját maga rossz szinkronja miatt, másrészt meg mert tátott szájjal szemmel figyelik. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#30414) Byk01 válasza Real_Necro (#30410) üzenetére


Byk01
senior tag

Ha olasz zene, nálam itt kezdődik.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#30415) Real_Necro válasza Freddy76 (#30412) üzenetére


Real_Necro
veterán

Verdi - Rigolettoból ezt a részt nagyon szeretem. Nem tudom megunni. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30416) Studi válasza Freddy76 (#30412) üzenetére


Studi
addikt

Elég szar lehet az olaszoknak, ha ez a jó zenéik közé tartozik. :DDD A látvány persze más... :D

Megnéztük ma a Napos oldalt, nagyon tetszett a film. :R És Jennifer Lawrence... :R

(#30417) Lassú Víz válasza Byk01 (#30414) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ezt muszáj kompenzálni egy jó zenésszel. Igaz, nem olasz.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#30418) Mercutio_ válasza forceberg (#30405) üzenetére


Mercutio_
félisten

Majd Ropi megmondja, ő biztos képben van melyik régebbi kártya mit tud, melyik maival van egy szinten, stb.

real_necro: Az EMU-d sokszorosa volt új korában, és még használtan is majd 2x annyiért vesztegetik, ciki lenne, ha nem lenne jobb a Xonar-nál amit használtan 5-8k-ért megkapsz. Ezeket a rettenet olasz "slágereket" inkább ne, kínozni lehetne velük, még a Lassú Víz által linkelt bünti is jobb, amiről egyébként Belga - Külföldi c. száma ugrott be. Olaszoknál van amúgy rockzene is, csak keresni kell. Operából Dulcamara dala ami beugrott.

Byk01: Jó ez a GnR feldolgozás! Ez meg itt m3ss Iggy Azalea-jának egyik száma hasonlóan vintage stílusban.

[ Szerkesztve ]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30419) Studi


Studi
addikt

(#30420) Real_Necro válasza Studi (#30419) üzenetére


Real_Necro
veterán

:DDD :C

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30421) *Ropi* válasza forceberg (#30405) üzenetére


*Ropi*
félisten

Az Audigy-kkel egy baj van: hogy belsőleg mindent 48 kHz-es mintavételezéssel dolgoznak fel (tehát kap egy mp3-at, azt felkonvertálja magának 44.1-ről 48-ra, majd lejátszásnál vissza 44.1-re: semminek sem tesz jót ez a dupla átalakítás, de a gagyi forrásoknak leginkább).

A Xonar-ok nem rossz kártyák, bár nekem túl fémes a hangjuk (olyan "Technics-es"). Egyébként Nekem is E-Mu-m van. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#30422) Lassú Víz válasza Studi (#30398) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Ez jó :C . Tegnap voltam Alsópetényben azon a nyílt napon amit a fotóelőadáson hirdettek. Volt egy gyakorlat a csokordobás lefotózásáról. Menyasszony dobja a csokrot, pár sorozatkép és mindenki nézi, hogy mit fotózott. Arról aki elkapta nem készült semmi :). A valóságban úgysem lehet megkérni a menyasszonyt, hogy dobd el még egyszer a csokrot, a képek visszanézésével csak bukni lehet.

Egyébként a nyílt nap sokkal többet ért mint az előadás. Ez a képzés azoknak való, akiknek már van fotós képesítésük (mert azt nem adnak) és pályakezdők, vagy más területről állnak át esküvő fotózásra. A magamfajta hobbista számára soha meg nem térülő befektetés lenne. Tán még nagyobb bukta mint a technózás, mert az legalább a birtoklás örömét megadja minden alkalommal amikor kézbe vesszük a gépet, de majd talán évek múlva belesodródni egy esküvő fotózásba, amikor a képzésen szerzett tudásnak csak a nyomai vannak már meg... :(

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#30423) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Jó reggelt.

Jöjjön a napi szar zene meg a csajok: [link] :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30424) Byk01 válasza Real_Necro (#30423) üzenetére


Byk01
senior tag

Negyed 12-kor helyénvalónak érzed még a "jó reggelt" köszönést? :)
Ha igen, jó neked :D

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#30425) Studi válasza Byk01 (#30424) üzenetére


Studi
addikt

30 fölött ez már a gyermektelenek kiváltsága. :DDD

Bár most épp nincs nálunk a gyerek, de én így sem tudok sokáig aludni. :)

(#30426) Real_Necro válasza Byk01 (#30424) üzenetére


Real_Necro
veterán

Amíg nincs gyerkőc, élek a lehetőséggel, hogy hétvégén sokáig pihenhetek. :P ;)

Egyébként 8 óta fent vagyok, csak eddig tűzhelyet szereltem. Most meg reggelizek. :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30427) Byk01 válasza Studi (#30425) üzenetére


Byk01
senior tag

Ma már ment az alvás egészen negyed 8-ig, de tegnap sikerült 6 előtt felkelnem. Pedig a gyerekek még aludtak, de ez van, ha hét közben is korán kell kelni.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#30428) forceberg válasza *Ropi* (#30421) üzenetére


forceberg
veterán

Akkor marad :D Úgy 10 éve vettem meg, akkor ez volt kb. a top a normál felhasználási szegmensben. Még egy HW nem lesz sztem, ami ennyi ideig meglesz :))
Nem vagyok annyira audiobxzi, de azért az alaplapi xaroktól feláll a hátamon a szőr :))

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#30429) *Ropi* válasza Lassú Víz (#30422) üzenetére


*Ropi*
félisten

Pedig úgy szokás, hogy az is meglegyen, aki elkapja. Ilyenkor jön jól a hátsó joystickkal AF pont váltás: menet közben váltasz a tömegre és kis szerencsével megvan az eldobás meg az elkapás is. :)

(#30428) forceberg: Igazság szerint volt rev. 0350 Audigy 2 ZS-m előlapi panellel meg távirányítóval meg ami volt hozzá: moddolt 4-es driverrel használtam. Viszont amikor szembe jött az E-Mu, nem volt kérdés a váltás. :)

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#30430) Lassú Víz válasza *Ropi* (#30429) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Persze, hogy úgy szokás. Azért szólt Varga Csaba, hogy hahóóóó, okosok, nem így kéne csinálni. Remélem nem volt félreérthető amit írtam.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#30431) *Ropi* válasza Lassú Víz (#30430) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ja, így rendben. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#30432) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Újabb érdekes filmen vagyunk túl, nekünk tetszett:

The Physician

2,5 órás, szóval tegyetek szabaddá barátnővel/feleséggel vagy mindkettővel egy estét. ;) :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30433) rbalint88


rbalint88
addikt

A whiskyszakértőknek mi a véleménye a Famous Grouse-ról? Tegnap kaptam egy fél literest, a kocsmászati minta alapján finom.

(#30434) Freddy76 válasza rbalint88 (#30433) üzenetére


Freddy76
addikt

A blended whisky-k között igen jó. Nekem az olcsóbb blended whisky-k között a kedvencem volt, amíg meg nem ismerkedtem a Hankey Bannister-rel. Azóta ez a kettő van a megosztott első helyen.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#30435) rbalint88 válasza Freddy76 (#30434) üzenetére


rbalint88
addikt

Hankey Bannistert még nem ittam, a román Auchanban lehet kapni, nem is vészes áron, de legutóbb nem vettem, majd legközelebb kipróbálom. A Famous Grouse bejött, tegnap volt szülinapozás, 8x4cl csúszott le belőle, ma semmi fejfájás, igaz ettünk előtte-utána rendesen, meg el volt osztva az a 8 whisky 5,5 órára.

(#30436) fi:zi'k


fi:zi'k
nagyúr

Ha már megint pia a téma. Lesz vmikor mostanában whisky és/vagy borkóstoló, amire megy is innen vki?

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#30437) Mercutio_ válasza fi:zi'k (#30436) üzenetére


Mercutio_
félisten

Az előbb ért véget, parádés volt, a társaság különösen tetszett, egyedül vettem rajta részt ;]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#30438) Real_Necro válasza Mercutio_ (#30437) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor nem unatkoztál... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30439) spanyoll


spanyoll
addikt

When you got your HTC device, you received 23 GB of additional Dropbox space for 2 years. Your promotional period expires on January 8, and your Dropbox space limit will automatically return to 3 GB.

:(
Térhetek át OneDrivera végleg :(

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#30440) forceberg válasza Mercutio_ (#30437) üzenetére


forceberg
veterán

Legalább nem volt vita, hogy "nekem csak egy kortyot a pohár aljára" :D

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#30441) TayRol válasza spanyoll (#30439) üzenetére


TayRol
veterán

Én a Samuval voltam így. Imádom a dropboxot, szerintem a legjobb, de muszáj volt Onedrivera áttérnem.

(#30442) *Ropi* válasza TayRol (#30441) üzenetére


*Ropi*
félisten

Ja, csak a Samu 50 GB-ot adott: a 2 telefonra 100 GB-ot kaptam. :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#30443) TayRol válasza *Ropi* (#30442) üzenetére


TayRol
veterán

Ok, de azt telepakoltad, majd 2 év után megszűnt és kaptál 3 gigát. :)

(#30444) spanyoll válasza TayRol (#30441) üzenetére


spanyoll
addikt

Dettó. Én is felraktam a OneDriveot, mondom kipróbálom, de egyelőre rohadtul nem tudtam értelmesen használni, szokni kell még nagyon.

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#30445) *Ropi* válasza TayRol (#30443) üzenetére


*Ropi*
félisten

Még megvan, valamikor jövőre fog lejárni. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#30446) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Jó éjt! ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#30447) *Ropi* válasza Real_Necro (#30446) üzenetére


*Ropi*
félisten

Nem tudom ilyenkor mi jár az elkövetők fejében: én biztos nem csinálnám meg azzal akit szeretek. Vagy ez a "hogyan szakítsunk tutibiztosan" első leckéje? :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#30448) #40935168 válasza spanyoll (#30444) üzenetére


#40935168
törölt tag

Pedig amúgy egy haveri kör szerintem simán összedob egy szerverre bármikor.. Abban meg terák állnak a kedves utazóközönség rendelkezésére :D (Havi ~20-ért)..

(#30449) Lassú Víz válasza *Ropi* (#30447) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Szerintem csak nem bírta idegekkel, hogy harmadjára hűl ki a melegített vacsora mert "jövök mindjárt". Ennek ellenére valóban nem engedhető meg ez a magatartás, sőt a vízbe borítás konkrétan életveszélyes.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#30450) Byk01 válasza Lassú Víz (#30449) üzenetére


Byk01
senior tag

Nem ez van az arcán, hogy hú de ideges lenne :)
Egyébként nekem ez a fenékreverős sztori kicsit sántít, mert nem tudom elképzelni azt a szitut, ahogy beállítja a srác a kamerát, hogy felvegye, a csaj meg semmit nem vesz észre.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.