Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31501) JohnyBlue válasza Real_Necro (#31500) üzenetére


JohnyBlue
őstag

aaa mind1

[ Szerkesztve ]

https://ipollo.com/?ref=johnyblue

(#31502) aleister válasza Real_Necro (#31500) üzenetére


aleister
veterán

Így kezdtem: "ha valóban ennyivel ment".

Nyilván nem azzal van bajom, ha valaki beül a kocsiba és 1 km/évnél gyorsabban megy, hanem a felelőtlen száguldozással.

[ Szerkesztve ]

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#31503) Real_Necro válasza JohnyBlue (#31501) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akkor told privibe. ;)

Aleister:
Párom tegnap mesélte, hogy kolléganője a hétvégén jól összezúzta magát, mert figyelmetlen volt és egy stop táblánál nem állt meg. Pont jött az autó... baromi nagy szerencséje volt.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#31504) Chapel


Chapel
addikt

Nem ismertem, de sajnálom, fiatal volt.

De nem tudok elmenni mellette, hogy ha egy aktuális celeb lett volna, akkor kapná az ívet, hogy száguldzik ö és közveszélyes stb stb..... így hogy ismeritek páran, már árnyaltabb a kép. Nincs ezzel nagyobb baj, így működik az ember, nehéz racionálisnak maradni ha ismerősünk az érintett.

Ha gyorsan hajtott, ha nem, ha hibás volt, ha nem, járjon ez a fejünkben mikor bele mennénk egy necces előzésbe, vagy bármi más, gyorshajtós esetben. Legalább ennyi "értelme" legyen a halálának.

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#31506) aleister válasza Real_Necro (#31503) üzenetére


aleister
veterán

És? :)

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#31507) Real_Necro válasza aleister (#31506) üzenetére


Real_Necro
veterán

És lassan ebéd és még egy cicit sem posztolt senki a délelőtt folyamán. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#31508) forceberg válasza aleister (#31506) üzenetére


forceberg
veterán

Megint sarkosítasz, nem az a téma, amin össze kéne ugrani. Nem védem, de épp azért írtam be, hogy 40-nél vagy alatta is GTK-ra tört a LADA. Akivel ilyen még nem történt, az nem mindig tudja felmérni, hogy a fizika hogy érvényesül.

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#31509) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

BÍRÓSÁGRA .... mennék holnap. Lesz baja egy objektívnek ha áttolom az átvilágítógépben vagy a mágneskapunk megyek át vele?

(#31510) fi:zi'k válasza .: JuSzT :. (#31509) üzenetére


fi:zi'k
nagyúr

Nem hiszem.

[ Szerkesztve ]

96.5% MORE WUB-WUB ◄◄|►► Hirdetéseim: https://goo.gl/khUC1Y ◄◄

(#31511) aleister válasza forceberg (#31508) üzenetére


aleister
veterán

Nincs ebben semmi sarkosítás.
Az utolsó mondatot meg gondolom nem nekem írtad.

Eladó ÚJ Adata DDR4 2 GB so-dimm ram QNAP vagy Synology NAS-ba.

(#31512) cOxeR válasza .: JuSzT :. (#31509) üzenetére


cOxeR
Ármester

Repülőtéren is átvilágítják... ott sem lesz baja.

(#31513) Chapel válasza cOxeR (#31512) üzenetére


Chapel
addikt

Sőt, ha valamiben kárt okozna, azt elvileg ki kell hogy írják/táblázzák.
Repültem idén többször is, nem volt gond sehol, mindenhova vittem kézipoggyászként a gépet.

Az a jó mikor egy francia kapuőrrel kezdtem el "vitatkozni" hogy canon vagy nikon a nyerő, miután látta a gépem :D

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#31514) .: JuSzT :. válasza cOxeR (#31512) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Jogos, én is mentem már vele repülővel :)

(#31515) Byk01 válasza Real_Necro (#31500) üzenetére


Byk01
senior tag

Csak ha lassabban mész, egy esetleges hibát könnyebben korrigálsz. Itt, ha 100-zal mentél volna, nem biztos, hogy megúszod egy ellenkormányzással (attól most tekintsünk el, hogy ha 100-zal mész, ott se lettél volna már, mire odaért, aki eltalálta a hátsód). Persze el lehet dobni egy autót 40-nel is, de valljuk be, kisebb az esélye, mint 140-nél.
Ettől függetlenül én is (mint szinte mindenki) szoktam gyorsabban menni, mint az megengedett, de igyekszem ezt olyankor tenni, amikor nem jelent jelentős kockázatnövekedést (nem mindegy, hogy iskola előtt megyek 30 helyett 50-nel, vagy autópályán 130 helyett 160-nal)

Mindezt Integrától függetlenül írtam. Nem ismertem, nem tudom, hogy vezetett, sietett-e vagy normál sebességgel hajtott. Az itteni reakciók alapján nem olyan ember volt, aki nem azt érdemelte, ami kijutott neki, nyugodjék békében.

"Az obi, amivel lelátsz a víz alá halakat fotózni a halszem (halszemlélő objektív rövidítése)." - .mf "A jövő mi vagyunk: a fiatalok és az emberek." - Drotár Adrienn

(#31516) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Dzsini látom kapod az ívet bp totyiban.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31517) Chapel


Chapel
addikt

Ez nem integrára reflektálva, csak ha már veszélyes helyzetek, normális sebességnél...

10 perce egy idióta egy ezres suzukival úgy gondolta megelőzi a buszt, városon belül, kanyarban, sűrű úton.
A kis f@sz csak úgy fért be, hogy belesatuztam mint szembejövő, szerintetek volt reakció, vagy megállt?
Mindezt úgy hogy 2 lámpa várt 200men belül és előtte buszmegálló, tehát rohadtul semmit nem nyert vele.

Tovább mentem, de komolyan elgondolkodtam, hogy megfordulok és utána megyek egy egészséges kurvaanyázásra. :(((

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#31518) .: JuSzT :. válasza Chapel (#31517) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Vannak ilyen faszok. Egy robogóval közlekedő barátomat is hasonló verzióban tették majdnem taccsra. Csak az terepjáró, telefonáló kopasz kihaénnem csávó volt.
Hát a barátom megfordult, követte hazáig... aztán elmesélte neki hogy mit tud egy MMA edző.

Szerintem emberünk mostantól odafigyel jobban. :R

(#31519) Lassú Víz válasza .: JuSzT :. (#31518) üzenetére


Lassú Víz
őstag

Néha a robogós is figyelhetne a holt térre, mint ahogy én sem maradok a kis autóval a busz vagy kamion tükrének holt terében vele azonos sebességgel haladva. Jártam már úgy a Szentendrei úton egy nagy csirkével, hogy jobbra ráváltottam a sávot egy robogósra elég agresszíven mert nem láttam, hogy ott van. Szerencsénkre észen volt és volt még egy sáv ahová tudott menekülni, de utána kivert a víz.

A mérnökkel már egy órája vitatkozol valamin, mire rájössz, hogy ő ezt élvezi.

(#31520) .: JuSzT :. válasza Lassú Víz (#31519) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Milyen holttér? Haladsz a sávodban, majd a szembe sávba haladó buszt hátulról kielőzi egy másik autó.

(#31521) Real_Necro válasza Lassú Víz (#31519) üzenetére


Real_Necro
veterán

Tegnap voltam úgy hazafele, mikor kikanyarodtam Örs Vezér tér irányába, hogy álltam pirosnál sorban, erre hirtelen megjelent köztem és egy busz között egy motoros. Megállt, mert tükrömtől nem fért el. Húzódtam volna kicsit le, hogy ne legyek neki útban, erre következő pillanatban már előttem megy keresztbe és át a másik oldalamra a két sor közé... Mi a töknek kell keresztben cikázni? Ja és kicsin múlt, hogy ne húzza végig a kocsim elejét...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#31522) forceberg válasza Lassú Víz (#31519) üzenetére


forceberg
veterán

Sajnos hátra kell nézni... Jobbra nekem is van holt tér, a két tükör nem elég...

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#31523) *Ropi*


*Ropi*
félisten

Érdemes megnézni: link

Mobilról nem tudok linkelni.

A másik hsz-t töröltem - TayRol

[ Módosította: TayRol ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#31525) L4mie válasza *Ropi* (#31524) üzenetére


L4mie
veterán

[link]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#31526) Chapel válasza *Ropi* (#31524) üzenetére


Chapel
addikt

Szakértő úr, mi történt a link gomb használata kiesett?? ;] :P

..meg ahogy látom a szerkesztés is...ja, aki hszt gyűjt :DDD

csába, taylor rendetrakott :))

[ Szerkesztve ]

Fotó: https://www.flickr.com/photos/mr_chapel/

(#31527) radi8tor válasza *Ropi* (#31523) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Ezeket élőben kell nézni, itt vannak Pesten (mondjuk nem az összes).

⭐ Stella

(#31528) Mercutio_ válasza Real_Necro (#31521) üzenetére


Mercutio_
félisten

Korábban olyasmit olvastam, hogy a rendszámos motorok ~10%-át vezetik jogsi nélkül, ezek után a rendszám nélküliek esetén gyanítom, hogy magasabb ez a szám.

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31529) *Ropi* válasza *Ropi* (#31523) üzenetére


*Ropi*
félisten

Köszönöm! :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#31530) Real_Necro válasza *Ropi* (#31523) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hmm hmm új moderátorunk van, vagy én tévedtem hardverapróra? :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#31531) Mercutio_ válasza Real_Necro (#31530) üzenetére


Mercutio_
félisten

Senkiháziaké a modi popszakma :DDD

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31532) spanyoll válasza cOxeR (#31512) üzenetére


spanyoll
addikt

Bezzeg a filmeknek. Azok nem mindig szeretik a reptéri átvilágítást.

Más.
Napigif:

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#31533) TayRol válasza Real_Necro (#31530) üzenetére


TayRol
veterán

Igen? :D

(#31534) *Ropi* válasza Real_Necro (#31530) üzenetére


*Ropi*
félisten

Te tévedtél. ;] :P ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#31535) Real_Necro válasza TayRol (#31533) üzenetére


Real_Necro
veterán

Eltévedtél? ;] :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#31536) *Ropi* válasza Real_Necro (#31535) üzenetére


*Ropi*
félisten

Most, hogy így mondod: egy (félig) Nikonossal haverkodni nem vezet semmi jóra... ;] :P :))

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#31537) rbalint88


rbalint88
addikt

[link]
tud a csávó, mi?

(#31538) Mercutio_ válasza rbalint88 (#31537) üzenetére


Mercutio_
félisten

Aaaaz igeeeen! :C

E!

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31539) Studi válasza rbalint88 (#31537) üzenetére


Studi
addikt

Nem rossz. De gitár témában ő az egyik kedvencem. Néha szinte hihetetlen, hogy egy hangszer szól. :)

(#31540) Real_Necro válasza Mercutio_ (#31538) üzenetére


Real_Necro
veterán

Hasmenéses fényképészeknek: :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#31541) spanyoll válasza rbalint88 (#31537) üzenetére


spanyoll
addikt

Ha már gitár, akkor az öreg gitáronmaszturbálók (Satriani, Vai, Hendrix és a többiek) mellett nekem Paul Gilbert az egyik etalon.

[ Szerkesztve ]

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#31542) Andrew31 válasza Real_Necro (#31540) üzenetére


Andrew31
senior tag

Akkor már inkább vödör kell. :DDD

Ha azt csinálod, amit szeretsz, az szabadság. Ha szereted, amit csinálsz, az boldogság.

(#31543) rbalint88 válasza spanyoll (#31541) üzenetére


rbalint88
addikt

és Studi: akkor nézzétek meg a videót is LÉGYSZI!!!!

(#31544) spanyoll válasza rbalint88 (#31543) üzenetére


spanyoll
addikt

Láttam, keményen nyomja nagyon a csávó :)

Kicsit más: Vizuál kimaxolva

"Super perfundo on the early eve of your day."

(#31545) Real_Necro válasza spanyoll (#31544) üzenetére


Real_Necro
veterán

Akartam kérdezni, hogy a tesla lámpának mi köze az egészhez... :P

Olyan nekem is van/volt több is, de már csak egy működik, a nagyoknak sosem bírta a sortrafója.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#31546) rbalint88 válasza spanyoll (#31544) üzenetére


rbalint88
addikt

de az megvan, hogy AKUSZTIKUS gitárból jön az ELEKTRONIKUS hangja? :D

(#31547) madgie válasza rbalint88 (#31546) üzenetére


madgie
titán

Tudnak ezek az oroszok, na :))

(#31548) Mercutio_ válasza rbalint88 (#31546) üzenetére


Mercutio_
félisten

Spanyollnál ez alap :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#31549) .: JuSzT :. válasza Mercutio_ (#31538) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Youtube: Nylon song. Göndör csávó

(#31550) Real_Necro válasza rbalint88 (#31546) üzenetére


Real_Necro
veterán

Kerestem, hátha elektroakusztikus, de nem... :N Keresztapámnak még olyanja volt... :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.